Gdy jestm zla... Na TZ! :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 17:12   #31
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Gdy jestem zła na TŻta potrafię milczeć godzinami. Ale po tym czasie zaczynam tęsknić za jego torsem i wyciągam rękę do zgody
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:18   #32
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Moj TZ musi mnie pierwszy przeprosic. Dasam sie dopoki, doputy nie wyciagnie reki na zgode. Mimo, iz czasem wina lezy po mojej stronie... Zreczne obrocenie kota ogonem
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:52   #33
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Ja jestem okropna jeśli chodzi o kłótnie.
Właściwie to 'na poważnie' bardzooooo żadko się kłócimy.
Zazwyczaj chodzi o drobnostki. Strzelam wtedy konkretnego focha i potrafię nieodzywać sie godzinami.
Niby chodzi o błahostki.. ale ja zawsze wszystko biorę zbyt poważnie.
A jesli sobie 'po fochowaniu' nie wyjaśnimi wszystkiego.. to potrafię przepłakac pół nocy a do następnego spotkania chodzic jak zbity pies!!

Rany julek... ja naprawdę 'dziwna' jestem
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 21:51   #34
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Kobiety sa dziewne, ale mezczyzni jeszcze gorsi... U mojego faceta wkurza mnie slowo ,,przestan", tzn. ja mu mowi, ze zrobil zle, albo ja robie cos go go denerwuje i slysze wlasnie to amgiczne slowko... I czesto jak sie poklocimy to rowniez mysle o tym czy to ma sens i wymyslam jakies glupoty dolujac sie przy tym cala noc. Tak w gruncie rzeczy to chyba jestesmy pod tym wzgledem wszystkie podobne...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:20   #35
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

dziś mnie czeka noc drapania pazurami w sciane, bo TŻ rzucił słuchawką, ale juz łez nie wylewam tylko najchetniej bym go podrapała zamiast ściany
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:23   #36
ghola_ver2
Raczkowanie
 
Avatar ghola_ver2
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Cool

Cytat:
Napisane przez kleine
I czesto jak sie poklocimy to rowniez mysle o tym czy to ma sens i wymyslam jakies glupoty dolujac sie przy tym cala noc. Tak w gruncie rzeczy to chyba jestesmy pod tym wzgledem wszystkie okropne...
tak jest lepiej ;-)
ghola_ver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 08:54   #37
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez Kasiula85
jak mnie wkurzał TŻ to odrazu mówiłam..
a co tam u twojego przystojnego brata...wiesz kotku ostatnio stwierdzilysmy z kolezanka ze ma slodki tyleczek

niach niach
to podle bo on ma kompleks jesli chodzi o jego brata..
no ale cóż mógł mnie nie denerwować..
To jest poprostu wredne a nie podłe jak możesz tak postępować twój TZ powinien cię zostawić. Postaw się w jego sytuacji znajdź sowja najgorszą wadę i wyobraź sobie, że on o tym mówi oraz wspomina o koledze, który też jest takiego samego zdania i powiem ci jedno jeśli on cię nie zostawił po czymś takim powinnaś go przeprosić za swoje zachowanie

Jak można tak ranić osobę, którą się kocha????????????????
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 11:45   #38
olunieczka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

a ja gdy jestem zla na TZ to staram sie z nim szczerze rozmawiac tak aby wszystko bylo cudnie... takie rozmowy duzo nam daja
olunieczka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 11:52   #39
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

JA sie pieklę i wrzeszczę, a on się śmieje. No i zawsze cos śmiesznego powie i juz mi przechodzi. Nie umiemy sie na siebie gniewać chyba
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 17:12   #40
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kristow
To jest poprostu wredne a nie podłe jak możesz tak postępować twój TZ powinien cię zostawić. Postaw się w jego sytuacji znajdź sowja najgorszą wadę i wyobraź sobie, że on o tym mówi oraz wspomina o koledze, który też jest takiego samego zdania i powiem ci jedno jeśli on cię nie zostawił po czymś takim powinnaś go przeprosić za swoje zachowanie

Jak można tak ranić osobę, którą się kocha????????????????
no wiesz ale on dobrze wiedział że jak tak mówie tzn ze juz mnie wpienił na maxa
ale mimo wszystko dziękuje za opinie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12671848 #post12671848 koreopołudniowiczki .. łączmy się

Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 11:14   #41
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez nebraska
JA sie pieklę i wrzeszczę, a on się śmieje. No i zawsze cos śmiesznego powie i juz mi przechodzi. Nie umiemy sie na siebie gniewać chyba
Moj TZ tez prawie zawsze sie smieje, gdy ja sie wkurzam. Czasami, a nawet coraz czesciej to tez pomaga, bo on rozladowuje atmosfere. Ale pozniej i tak czeka nas rozmowa, ale juz bardzie na luzie.

Zalozylam ten watek gdy bylam bardzo zla, ale tak na prawde nie mialam konkretnego powodu. Po prostu on mial problemy o ktorych mi nie mowil, wiec ja nie widzialam co myslec. Dzis juz wiem i troche jest mi wstyd za ten brak empatii z mojej strony... Kocham mojego TZ, jest dla mnie wszytkim i mimo tych klotni jest dla mnie po prostu idealny i wspanialy! kiedys mi sie wydawalo, ze faceta nie mozna zranic, to nie prawda, oni tez czuja i kochaja nas! Wiec kobietki, po prostu kochajmy i cieszmy sie z tego co mamy! dla wszystkich!
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 13:17   #42
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez Kasiula85
no wiesz ale on dobrze wiedział że jak tak mówie tzn ze juz mnie wpienił na maxa
ale mimo wszystko dziękuje za opinie
Skoro on o tym wie, że ty tak robisz jak jesteś na niego bardzo zła to chyba trochę przesadziłem przepraszam.
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 13:29   #43
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

jeju mnie dzis tz wkurzyl, tak mnie denerwuje ze raz jest taki misiak czuly i kochany a raz taki oschla małpa po ktorej wszystko spływa jak mnie to denerwuje plakac mi sie chce
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 13:39   #44
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

U mnie wyglada to tak: ja sie wydzieram, on siedzi cicho albo mowi ze przesadzam i to wkurza mnie jeszcze bardziej. I jak pytam co mi na to wszystko powie (odnosnie tego co mu zarzucilam) on mowi spokojnie :nic. Szlak mnie wtedy trafia. Najgorsze jest u mnie to, ze gdy sie poklocimy i nie spotykamy przez np tydzien zaraz wkrecam sobie jakies historie, ze na pewno jest teraz z jakas dziewczyna itp. W wymyslaniu takich dolujacych historii mam mistrza
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 13:40   #45
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez czuczenka
jeju mnie dzis tz wkurzyl, tak mnie denerwuje ze raz jest taki misiak czuly i kochany a raz taki oschla małpa po ktorej wszystko spływa jak mnie to denerwuje plakac mi sie chce
Spokojnie faceci tacy już niestety są nic na to nie poradzisz
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:42   #46
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Ja mam czesto problem z TZ jak rozmawiamy przez telefon, z tego sa zawsze niepotrzebne klotnie. i wiecie co, ostatnio dalam sobie na luz z telofoniami, wiecie ile dzieki temu mam czasu dla siebie?! Nie dosc, ze nie wisze godziny na telefonie, to pozniej jeszcze sie nie wkurzam i normalnie jest pieknie!
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:59   #47
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kleine
Ja mam czesto problem z TZ jak rozmawiamy przez telefon, z tego sa zawsze niepotrzebne klotnie. i wiecie co, ostatnio dalam sobie na luz z telofoniami, wiecie ile dzieki temu mam czasu dla siebie?! Nie dosc, ze nie wisze godziny na telefonie, to pozniej jeszcze sie nie wkurzam i normalnie jest pieknie!
no najlepiej, ja nie moge gadac z TŻ o ******lach , bo on nie potrafi ma taki scisly mozg, ze woli juz pomilczec niz gadac bzdury ja to sie mam normalnie z nim heheh wiec o gadaniu przez tel. to nie ma mowy hehe jedynie jesli cos trzeba zalatwic czy poinformowac o czym
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:36   #48
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Ja się nie niestety nie umiem kłócić konstruktywnie... Ale to jest wina tego, w jakiej rodzinie się wychowałam. U nas nikt tego nie portafi. Np. mama zawsze kłóciła się ze mną stojąc przy piecu lub zmywaku, do mnie odwrócona plecami i wrzeszczała "Bo ty.... ty zawsze...." wiadomo.
I ja czasem robię tak samo jak mnie z czymś mój TŻ wkurzy, odwracam się i patrząc z furią gdzieś w dal wygarniam mu wszystkie grzechy świata. Wtedy on mi zawsze mówi: " Słoneczko, ale odwróć się do mnie, popatrz na mnie porozmawiaj ze mną". Ja oczywiście uparta "nie". wtedy on mnie po prostu na siłę zaczyna odwracać w swoją stronę, ja usiłuję (naiwnie) walczyć, zaczyna się przepychanka, oczywiście on wygrywa, ja zaczynam się śmiać i patrzeć na niego, a jak już mu spojrzę w te jego sarnie ślepia, to już gniew mija i możemy spokojnie i co najważniejsze konstruktywnie porozmawiać. Ale czasem się zamknę w sobie i nie chcę powiedzieć ani słowa. Wtedy mój TŻ przez kilka minut mnie męczy, żebym mu powiedziała co mnie gnębi, bo przecież jeśli on nie wie, o co mi chodzi, to nie może rozwiać moich wątpliwości i wogóle A ja uparta koza się twardo nie odzywam. Po jakimś czasie mojego uparcióstwa on daje sobie spokój i czeka na mój ruch. Kiedyś tak się nieodzywałam przez półtorej dnia Ale tak bardzo już za nim tęskniłam, że poszłam do niego i powiedziałam tylko "Już się nie chcę gniewać" poprzytulaliśmy się i było dobrze
Także ja twierdzę, że kłótnie są dobre, ale tylko te konstruktywne, które uczą was czegoś o sobie i pomagają zrozumieć się nawzajem
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:07   #49
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez czuczenka
no najlepiej, ja nie moge gadac z TŻ o ******lach , bo on nie potrafi ma taki scisly mozg, ze woli juz pomilczec niz gadac bzdury ja to sie mam normalnie z nim heheh wiec o gadaniu przez tel. to nie ma mowy hehe jedynie jesli cos trzeba zalatwic czy poinformowac o czym
Wlasnie, faceci nie potrafia gadac o ******lach! Dlatego od kiedy do niego nie dzwonie, zauwazam coraz wiecej plusow:
1. Mam wiecej czasu dla siebie (na siedzenie na wizazu )
2. Mniejsze rachunki
3. On nie wie skad ta zmiana i nie jest juz tak wszystkiego pewien, wiec zaczyna znowu o mnie zabiegac...
Ach, zycie jest piekne...
A jak juz musze do niego zadzwonic, bo jestem np. w szkole i nudzi mi sie straszliwie, to gadam krotku i zawsze nagle i pierwsza koncze rozmowe! Ale zeby nie bylo, nie robie tego zeby go zmoczyc, czy co, tylko, po prtostu, zeby nie zaczac gadac o dupie maryny.
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 17:23   #50
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

hehehe ja wlasnie lubie sobie pogadac o dupie maryni co tak wkurza mojego TŻ hehehe ale no sory
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:48   #51
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Wkurza mnie "zaraz" jak o coś go proszę, bo zazwyczaj tyle to zaraz trwa, że sama zdąże to zrobić 5 razy, chociaż nie do końca to zrobić potrafię. Wkurza mnie też, jak ja go o coś wyzywam, a on co dwa zdania się pyta "skończyłaś już?" i w ogóle mnie nei słucha. Wrrr... zabić tylko. No i zazwyczaj kłócimy się o totalne ******ły . Ale naprawdę, czasem to mam ochotę go udusić, już nawet próbowałam
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:12   #52
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kristow
Skoro on o tym wie, że ty tak robisz jak jesteś na niego bardzo zła to chyba trochę przesadziłem przepraszam.
a nic nie szkodzi
wiesz kiedyś mu powiedział "jak zaraz nie przestaniesz mi podnosić ciśnienia to zaczne gadać o twoim bracie"
i zapamiętał...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12671848 #post12671848 koreopołudniowiczki .. łączmy się

Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:34   #53
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez goldi89
Wkurza mnie "zaraz" jak o coś go proszę, bo zazwyczaj tyle to zaraz trwa, że sama zdąże to zrobić 5 razy, chociaż nie do końca to zrobić potrafię. Wkurza mnie też, jak ja go o coś wyzywam, a on co dwa zdania się pyta "skończyłaś już?" i w ogóle mnie nei słucha. Wrrr... zabić tylko. No i zazwyczaj kłócimy się o totalne ******ły . Ale naprawdę, czasem to mam ochotę go udusić, już nawet próbowałam
taaak "zaraz" i "skończyłas już" i jeszcze "przesadzasz" :wymyslasz sobie"
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:05   #54
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez goldi89
Wkurza mnie "zaraz" jak o coś go proszę, bo zazwyczaj tyle to zaraz trwa, że sama zdąże to zrobić 5 razy, chociaż nie do końca to zrobić potrafię. Wkurza mnie też, jak ja go o coś wyzywam, a on co dwa zdania się pyta "skończyłaś już?" i w ogóle mnie nei słucha. Wrrr... zabić tylko. No i zazwyczaj kłócimy się o totalne ******ły . Ale naprawdę, czasem to mam ochotę go udusić, już nawet próbowałam
ze wszystkich najbardziej denerwujacych tekstow z pewnoscia nalezy ,,skonczylas juz?"... Jak tak do mnie mowi, to koncze i nie odzywam sie w ogole, az sam zacznie rozmawiac na ten temat i wtedy ja zaczynam, od nowa
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:47   #55
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

czytając wasze wypowiedzi dochodze do wniosku ze musze nad sobą popracować, bo jak jestem zła to nie potrafię nie krzyczeć...... a tu wszestkie dziewczyny: rozmowa i spokojnie itp.
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 08:55   #56
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kleine
Wlasnie, faceci nie potrafia gadac o ******lach! Dlatego od kiedy do niego nie dzwonie, zauwazam coraz wiecej plusow:
1. Mam wiecej czasu dla siebie (na siedzenie na wizazu )
2. Mniejsze rachunki
3. On nie wie skad ta zmiana i nie jest juz tak wszystkiego pewien, wiec zaczyna znowu o mnie zabiegac...
Ach, zycie jest piekne...
A jak juz musze do niego zadzwonic, bo jestem np. w szkole i nudzi mi sie straszliwie, to gadam krotku i zawsze nagle i pierwsza koncze rozmowe! Ale zeby nie bylo, nie robie tego zeby go zmoczyc, czy co, tylko, po prtostu, zeby nie zaczac gadac o dupie maryny.
Tu się z tobą nie zgodzę faceci lubią gadać o ****łach poprostu trafiłaś akurat na takiego, który tego nie lubi albo nie potrafi. A jeśli chodzi o zabieganie względów kobiet to tylko nieliczni tego nie robią nie chodzi mi akurat o prezęty czy kwiaty ja wiem, że dla was jest to istotne mu natomiast wolimy spędzać z wami dużo czasu i być jak najblizej was bo dla facetów ważniejsze sa uczucia niż prezenty tak przynajmniej mi się wydaje
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 09:40   #57
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kristow
Tu się z tobą nie zgodzę faceci lubią gadać o ****łach poprostu trafiłaś akurat na takiego, który tego nie lubi albo nie potrafi. A jeśli chodzi o zabieganie względów kobiet to tylko nieliczni tego nie robią nie chodzi mi akurat o prezęty czy kwiaty ja wiem, że dla was jest to istotne mu natomiast wolimy spędzać z wami dużo czasu i być jak najblizej was bo dla facetów ważniejsze sa uczucia niż prezenty tak przynajmniej mi się wydaje
kristow ale ja nie mialam na mysli prezentow... Powiem szczerze, ze troszeczke mnie uraziles, bo ja do takich dziewczyn nie naleze... Moj TZ lubi gadac o p***lach, ale na zywo, przez telefon to juz nie to samo. Jezeli zas chodzi o zabieganie, to nie wiem jak Ci to wyjasnic, ale moj facet przybral poi prostu z tym na sile, a z pewnoscia zgodzisz sie ze mna, ze to jest przyjemne.
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 09:54   #58
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kleine
kristow ale ja nie mialam na mysli prezentow... Powiem szczerze, ze troszeczke mnie uraziles, bo ja do takich dziewczyn nie naleze... Moj TZ lubi gadac o p***lach, ale na zywo, przez telefon to juz nie to samo. Jezeli zas chodzi o zabieganie, to nie wiem jak Ci to wyjasnic, ale moj facet przybral poi prostu z tym na sile, a z pewnoscia zgodzisz sie ze mna, ze to jest przyjemne.
Nie chciałem cię urazić mi chodziło globalnie w żadnym razie nie miałem zamiaru cię oceniać. Oczewiście, że masz rację to jest bardzo przyjemne tak naprawdę każdy lubi dostawać prezenty chodziło mi o to, że facei poprostu nie pamiętaja o tym jaką to sprawia frajdę i potem zdażają się jakieś nie porozuminenia na tym tle.
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 09:58   #59
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kristow
Nie chciałem cię urazić mi chodziło globalnie w żadnym razie nie miałem zamiaru cię oceniać. Oczewiście, że masz rację to jest bardzo przyjemne tak naprawdę każdy lubi dostawać prezenty chodziło mi o to, że facei poprostu nie pamiętaja o tym jaką to sprawia frajdę i potem zdażają się jakieś nie porozuminenia na tym tle.
Po prostu zle sie zrozumielismy, ale to nic
Co prawda, czasem ma ochote dostac jakiegos kwiatka... Ale nigdy nie zapomne jak moj TZ sopelnij jedno z moich naskrtszych marzen... Bardzo chcialam biegac po ogromnych polach na wsi i on wlasnie zabral mnie na wiec, do swojej babci i nagral jak biegam po polach w letnim sloneczku... To bylo wspaniale i znaczy dla mnie wiecej niz cokolwiek...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:42   #60
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kleine
Po prostu zle sie zrozumielismy, ale to nic
Co prawda, czasem ma ochote dostac jakiegos kwiatka... Ale nigdy nie zapomne jak moj TZ sopelnij jedno z moich naskrtszych marzen... Bardzo chcialam biegac po ogromnych polach na wsi i on wlasnie zabral mnie na wiec, do swojej babci i nagral jak biegam po polach w letnim sloneczku... To bylo wspaniale i znaczy dla mnie wiecej niz cokolwiek...
Nie no super tak trzymaj a napewno będziesz długo szczęśliwa.
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.