Aparaty ortodontyczne cz.II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-22, 16:04   #1891
karolajnes07
Raczkowanie
 
Avatar karolajnes07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wiosencja jakich mało :P
Wiadomości: 37
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
dzis zapomnialam zakleic sobie woskiem gebe:P i w panice kupila orbitke rozowo-zakleilam cala pacze sobie i jadac do TZ siedzialamw autobusie i dlubalam palcem;P dobrze ze malo ludzi bylo:P
byłam wczoraj na imprezie i nagle,ni z tego ni z owego, tuz przed kolejna wizyta, zamek zaczal mi sie wrzynac w dziaslo :/ ale to tak mocno, jak nigdy,nawet na poczatku..
przypomnialam sobie o Twoim sposobie,a ze koledzy szli akurat do sklepu, poprosilam, zeby kupili mi paczke gum orbit, bo mnie szczena booooli.
Wrocili, ehh, "nie bylo gum orbit, ale kupilismy ci tik-taki.. "
__________________


"..w każdym z nas tkwi cmentarz naszych starych miłości. szczęściarze, zadowoleni ze swego życia i z tego, z kim je dzielą, przeważnie o nim nie pamiętają. nagrobki są wyblakłe lub powywracane, trawa nieskoszona,wszędzie plenią się jeżyny i dzikie kwiaty.."


karolajnes07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 18:54   #1892
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez karolajnes07 Pokaż wiadomość
"nie bylo gum orbit, ale kupilismy ci tik-taki.. "
hehe, to brzmi jak niezły dowcip
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 19:29   #1893
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

ja dalej cieprie moze nie a ztak bardzo ale jednak boli wciaz i nadal dzis juz zjadlma 2 tabl przeciwbolowe pewnie na noc walne jeszcze i w nocy jedna;/ w zyciu tyle painkillersów nie wzięłam jak teraz ehh...

karolajnes hehe niezle;P
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 00:28   #1894
Emef_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 167
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Dziewczyny... odpadła mi gumka... ;/
Co mam teraz zrobić?
Yh...
Emef_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 03:13   #1895
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Emef_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny... odpadła mi gumka... ;/
Co mam teraz zrobić?
Yh...
przeczekac i iść do orto w poniedziałek...
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 03:17   #1896
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Kurcze nie czesto chodzę na i mprezy, ale jak chodzę to z wielkim hukiem , ale się działo, a aprat furora, zawsze jest o czym pogaać , no i wszyscy mi dają max 23 lata, nie ma to jak się podbudować, a tak apropos to wydawało mi się, że już nie ma potańcówek gdzie jest więcej facetów niż kobiet... no ale cóż byłam w błędzie
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 08:36   #1897
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

to to ze daja ci 23 lata to dobrze czy zle? ile masz z e sie chyba tak cieszysz?
ja mam 21 i wygladam na jakies 17 i wcale bym nie chciala zbey mysleli ludzie ze mam 24;] heh..

a mnie moj zabal wciaz tzn dziiura po nim boli..ale dzis w nocy 1wszy raz obylo sie bez painkiller'a
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 10:01   #1898
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
to to ze daja ci 23 lata to dobrze czy zle? ile masz z e sie chyba tak cieszysz?
ja mam 21 i wygladam na jakies 17 i wcale bym nie chciala zbey mysleli ludzie ze mam 24;] heh..

a mnie moj zabal wciaz tzn dziiura po nim boli..ale dzis w nocy 1wszy raz obylo sie bez painkiller'a

Hehe, ja mam 29 i miło mi naprawdę jak się komuś wydaje, że mam 23 ...

A co do ząbków, to właśnie fajne jest to, że mamy świadomość, że nawet jak boli to za parę dni przestanie, a za tydzień, dwa zapomnimy, że bolało...
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:21   #1899
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Smile Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Witajcie kochane aparatki
Od 1 pazdziernika na dluuuuugo dolacze do Waszego grona. Od dawna marze o prostych, rowniotkich zabkach..
Bardzo sie ciesze ze wreszcie zdobylam sie na zalozenie aparatu, a nie byla do dla mnie prosta decyzja Okazalam sie dosc trudnym przypadkiem i mimo ze nie mam strasznie pokrzywionych zębów to podobno moj zgryz jest beznadziejny :/
Strasznie bałam/ boje się bólu dlatego ciezko bylo mi podjac decyzje nie mowiac juz o tym ze poporstu nie chcialam miec żelastwa na zebach
Na ostatniej wizycie pani ortodontka zalozyla mi pierscienie, na gornym luku bede miala najpierw zalozona płyte Corna, dopiero po jakims czasie aparat. Natomiast na dole od razu
Chcialabym zapytać czy ktoras z Was miala założoną taka płyte Corna?
Bardzo prosze o odpowiedz i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do grona aparatek i ze razem z Wami bedzie mi łatwiej przez to wszystko przejsc
HA moze nawet okaze sie to przyjemne
Pozdrawiam serdecznie
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:27   #1900
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

maga witamy!' na temat plyty corna nic nie wiem ae moze to taka plytka podniebienna, na gogfle posuzkaj
a twoja przygoda z zelastwem na pewn bedzie fajna)
jak zkladasz aparat?metalowy czy przezroczysty?
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:33   #1901
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Haaj Ok jeszcze poszukam w googlach mozliwe ze to wlasnie takie podniebne urządzonko ale moja orto tak wszystko fachowo nazywa ze czasem to jej w ogole nie rozumiem :/ ale jest fajna
Góre bede miala przezroczysta a dól to sam metal I 2 lata jak nic :/
__________________
POFF!
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 10:38   #1902
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

A te pierscienie na gorze to mam takie dziwne z takimi uchwytami od wewnatrz zeby tego Corna do nich zamontowac :/ A moze wszyscy takie maja W kazdym razie jezyk to tak od tego boli ze chwilami szalu dostaje
__________________
POFF!
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:46   #1903
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
A te pierscienie na gorze to mam takie dziwne z takimi uchwytami od wewnatrz zeby tego Corna do nich zamontowac :/ A moze wszyscy takie maja W kazdym razie jezyk to tak od tego boli ze chwilami szalu dostaje
ja mam dokladnie takie same pierscienie z takim czymś od środka i zawsze jezyk o to mi zachaczał z tym że ja nie mam zadnych plytek. Po tygodniu juz tego nie wyczuwam chyba już mi sie od tego jezyk skurczył że nie zachaczam hehe.
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:54   #1904
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

kazdy pierscien taki 'bajer' ma no chya ze ktos ma rurki policzkowe, ja mam jedną
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 11:33   #1905
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
kazdy pierscien taki 'bajer' ma no chya ze ktos ma rurki policzkowe, ja mam jedną
ja na dole nie mam bajerów
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 12:01   #1906
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Hehe no ja wlasnie tylko na gornych mam te "bajery" paskudne sa caly czas mi sie jezyk haczy, i w nocy tez sa wkurzajace bo wtedy jeszcze jakos tak policzki sie zahaczaja
__________________
POFF!
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 12:08   #1907
karolajnes07
Raczkowanie
 
Avatar karolajnes07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wiosencja jakich mało :P
Wiadomości: 37
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
Hehe no ja wlasnie tylko na gornych mam te "bajery" paskudne sa caly czas mi sie jezyk haczy, i w nocy tez sa wkurzajace bo wtedy jeszcze jakos tak policzki sie zahaczaja
zaklejaj woskiem. nie wyglada moze zbyt estetycznie, ale jest bezkonkurencyjny, naprawde pomaga.

witamy w klubie
__________________


"..w każdym z nas tkwi cmentarz naszych starych miłości. szczęściarze, zadowoleni ze swego życia i z tego, z kim je dzielą, przeważnie o nim nie pamiętają. nagrobki są wyblakłe lub powywracane, trawa nieskoszona,wszędzie plenią się jeżyny i dzikie kwiaty.."


karolajnes07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 13:03   #1908
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

co prawda to prawda ale zadna guma du zucia wosku nie zastapi)
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 13:10   #1909
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

A wlasnie dostalam takie male patyczki z wosku i nimi trzeba chyba tak pocierac i wpychac w ten wosk w pierscienie prawda? czy moze jakos na cieplo to zrobic bo ten wposk potem wypada przy jedzeniu w ogole probowalam z guma do rzucia efekt byl fantastyczny ale tylko przez chwile
kochane a czy moglybyscie mi powiedziec w co musze sie zaopatrzyc zeby zeby higiena byla jak najlepsza bo zwykla szczoteczka to tak srednio sobie daje rade i plyn do plukania tez mnie to w ogole boli jak pluke buzie
__________________
POFF!
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 13:17   #1910
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
A te pierscienie na gorze to mam takie dziwne z takimi uchwytami od wewnatrz zeby tego Corna do nich zamontowac :/ A moze wszyscy takie maja W kazdym razie jezyk to tak od tego boli ze chwilami szalu dostaje
Witaj w klubie zadrutowanych

Te pierścienie przeszkadzaja jakiś tydzień, a potem przestajesz je czuć zupełnie

A co do wosku, to ja starałam się nie nadużywać, bo wydawało mi się, że swoje tak i tak trzeba przecierpieć i buzia poprostu musi sie przyzwyczaić i wzmocnić od środka, no ale w kryzysowych sytuacjach nie da się bez niego obejść...
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 13:17   #1911
karolajnes07
Raczkowanie
 
Avatar karolajnes07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wiosencja jakich mało :P
Wiadomości: 37
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
A wlasnie dostalam takie male patyczki z wosku i nimi trzeba chyba tak pocierac i wpychac w ten wosk w pierscienie prawda? czy moze jakos na cieplo to zrobic bo ten wposk potem wypada przy jedzeniu
z tego co wiem,to na cieplo to tylko wosk do depilacji
ja zawsze okrajałam małe czesci, tak po 0,4 cm, formowałam w palcach małą kulke i oklejałam wszystkie zadziorne zamki.

kiedys próbowałam wcierac, ale niewiele dawało,wiec skonczyla sie subtelnosc

a poza tym, jezeli w ogole potrafisz juz jesc, to chylę czoła
__________________


"..w każdym z nas tkwi cmentarz naszych starych miłości. szczęściarze, zadowoleni ze swego życia i z tego, z kim je dzielą, przeważnie o nim nie pamiętają. nagrobki są wyblakłe lub powywracane, trawa nieskoszona,wszędzie plenią się jeżyny i dzikie kwiaty.."



Edytowane przez karolajnes07
Czas edycji: 2007-09-23 o 15:17
karolajnes07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 13:23   #1912
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
A wlasnie dostalam takie male patyczki z wosku i nimi trzeba chyba tak pocierac i wpychac w ten wosk w pierscienie prawda? czy moze jakos na cieplo to zrobic bo ten wposk potem wypada przy jedzeniu w ogole probowalam z guma do rzucia efekt byl fantastyczny ale tylko przez chwile
kochane a czy moglybyscie mi powiedziec w co musze sie zaopatrzyc zeby zeby higiena byla jak najlepsza bo zwykla szczoteczka to tak srednio sobie daje rade i plyn do plukania tez mnie to w ogole boli jak pluke buzie
Z tych patyczków odrywasz kawałeczek i rozgrzewasz palcami robiąc kulkę, a potem tę kulke (jak z plasteliny) przyklejasz w miejscu gdzie kłuje bądź obciera, no niestety przy myciu, jedzeniu ten wosk odpada i czynność trzeba powtórzyć...

Dużo tu wcześniej mówiłysmy o specjalnych szczoteczkach zwykłych i elektrycznych, małych wyciorkach, nitkach i irygatorach jeżeli przejrzysz wątek dowiesz się wszystkiego o czyszczeniu

Na początku zęby i buzia boli po jakims tygodniu wszystko wraca do normy i bedziesz myła ząbki z pełną parą
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 13:52   #1913
Natalieeh
Przyczajenie
 
Avatar Natalieeh
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń/Grudziądz
Wiadomości: 18
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
kochane a czy moglybyscie mi powiedziec w co musze sie zaopatrzyc zeby zeby higiena byla jak najlepsza bo zwykla szczoteczka to tak srednio sobie daje rade i plyn do plukania tez mnie to w ogole boli jak pluke buzie
po pierwsze: witamy w klubie

po drugie: wosk, wosk, wosk. mozesz tez robic plukanki z szalwii. ogranicz na poczatku plyny do plukania jamy ustnej,bo sa dosyc mocne, czesto zawieraja alkohol wiec w przypadku podraznien dziąseł- bedzie jeszcze bardziej pieklo.

jezeli chodzi o szczoteczki i sprzet-ja mam najtansza z elektrycznych brauna i koncowke orto. w torebce zawsze nosze zwykla szczoteczke, miniaturke pasty i (koniecznie! ) wykalaczki.

nie wydawalam majatku na specjalny sprzet, ale orto za kazdym razem mowi, ze zabki mam wyczyszczone pierwszorzednie wiec stwierdzilam, ze nie jest to az tak niezbędne, postawiłam raczej na systematycznosc w myciu - szorowanko ząbków po kazdym posilku

zycze wyrwałości!
Natalieeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 16:29   #1914
carla_87
Raczkowanie
 
Avatar carla_87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: teraz Wawa :)
Wiadomości: 199
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

dziewczyny, ja ostatnio zauwazylam takie biale plamki kolo zamków.martwie sie ze to moga byc odwapnienia, ale przeciez dokladnie czyszczę zęby po kazdym posiłku.jestem na takich studiach, ze akurat ucze sie o profilaktyce, technice szczotkowania, wiec jestem uswiadomiona jakie skutki moga byc z niewłasciwej higieny. dodam, że mam ślady po kleju,ale jest on mniej wiecej koloru zęba i go tak bardzo nie widac.te biale plamki są tak jakby obok.co to może byc??
carla_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 16:43   #1915
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Ale jestescie kochane bardzo dziekuje za wszystkie rady
__________________
POFF!
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 17:06   #1916
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez carla_87 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja ostatnio zauwazylam takie biale plamki kolo zamków.martwie sie ze to moga byc odwapnienia, ale przeciez dokladnie czyszczę zęby po kazdym posiłku.jestem na takich studiach, ze akurat ucze sie o profilaktyce, technice szczotkowania, wiec jestem uswiadomiona jakie skutki moga byc z niewłasciwej higieny. dodam, że mam ślady po kleju,ale jest on mniej wiecej koloru zęba i go tak bardzo nie widac.te biale plamki są tak jakby obok.co to może byc??
ja miałam dokładnie to samo, z niepokojem zapytałam orto co to może być, okazało się że jest to kamień, zapytaj się swojej orto bo odwapnienie wygląda bardzo podobnie
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 18:06   #1917
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

a ja tam stosuje szczoteczke ortodontyczna oral b zwykla najzwyklejsza moja orto mowi z ejest najlepsza...a mowcie co chcecie nawe jka ktos ma elektryczn a myje nia zeby od parady to zeby jka sie maja popsuc to sie popsują.

ja uwielbiam moj wosk..ach co za ulga jak sie naklei na pierscien czy zamek, niesttey juz drugie opakowanie bede konczyla wiec bede musiala poprosic orto o dostawke...niestety. Drucik mi sie wciaz i nadal wrzyna w policzek..

a jaz moją osemka wciaz cierpie ale z porownianiu z tym co mialam w piatek to dzis jest pikus aczkowleik wciaz jem pol godziny jakikolwiek posilek no i antybiotyk musze lykac.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:03   #1918
Natalieeh
Przyczajenie
 
Avatar Natalieeh
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń/Grudziądz
Wiadomości: 18
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
a ja tam stosuje szczoteczke ortodontyczna oral b zwykla najzwyklejsza moja orto mowi ze jest najlepsza...a mowcie co chcecie nawe jak ktos ma elektryczna a myje nia zeby od parady to zeby jak sie maja popsuc to sie popsują.

.
doszlysmy z moja orto do tego samego wniosku: ze producenci wychodza z zalozenia ze skoro ktos wydal 4000 na aparat to bedzie mial kolejny 1000 na zestaw szczoteczek, o ktorych tak naprawde nigdy wczesniej nawet nie mial pojecia, ze w ogole istanieja

Ja osobiscie stawiam na systematycznosc i nie dam sobie wmowic, ze zwykla szczoteczka nie potrafie umyc zebow

mysle, ze najwazniejsze to miec szczoteczke zawsze przy sobie i myc zabki po kazdym posilku.

Może i elektryczne zestawy są pod jakimiśtam względami (pytanie tylko: jakimi?) lepsze, ale nie sadze, żeby zwykle, ortodontyczne można było od razu nazywać złymi.
Natalieeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:19   #1919
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

W końcu zapanowałam nad moją kamerką internetową i mogę Wam wrzucić fotki moich zęboli Zobaczycie jak gustownie mam wygięty drucik i jakie krzywe i stłoczone zęby na dole
I co Wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 210707.jpg (25,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 210916.jpg (33,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 210951.jpg (36,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 210515.jpg (23,5 KB, 52 załadowań)
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 21:28   #1920
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

łoo dziewczynki widze, ze tu batalia trwa o szczoteczki ja powiem tyle wcale nie trzeba wydawac majatkow na elektryczna ja dalam 30 zl i jestem bardziej zadowolona z efektow, a myje jak mylam Maricken ten dol nie taki straszny mialam gorsiejsze zabki ^^ ale gore za to juz masz ladna haaa a tak wygiety drut miala moja kolezanka zaraz ide popilowac je troszke
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.