Misja w Zambii - proszę pomóż ! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-07, 19:35   #1471
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Do Mamy !Mam jeszcze jedną prośbę. Ten " Świat Misyjny" co był w kopercie to proszę Cię zeskanuj jego pierwsza stronę i daj miniaturkę na forum z informacją, że go można prenumerować w PDM telefonicznie lub mailem tel: 022 838 29 44.
I jeszcze druga prośba - jak się takie miniaturki wkleja na posta na forum. Już raz pisałaś ale w wielkim skrócie tak, że Kamil (mój syn) nie potrafił tego zrobić skanuje a na stronie pod postem ukazuje się link, a nie zdjęcie.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 19:56   #1472
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Wpłaciłam pieniądze na konto, mam nadzieję, że ta suma choć trochę pomoże
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:15   #1473
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
Wpłaciłam pieniądze na konto, mam nadzieję, że ta suma choć trochę pomoże
Witam na naszym forum. Każda suma pomoże. Jeżeli się wpłaca to można w dole blankietu wpisać na jaki cel. Nie wiem czy czytałaś jakieś strony tego forum? Bo była mowa o różnych akcjach, np: na maszynę do szycia, na kozy dla biednych rodzin, na dożywianie dzieci, na przybory szkolne itp.No chyba, że "dostałaś" sierotkę do adopcji na odległość.? Pozdrowienia
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:33   #1474
anka_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Witajcie.
Nie pisałam dotąd na forum, ale śledzę wątek.
Dzisiaj muszę się z wami podzielić wiadomością ( MAMA mi kazała ), że już niedługo "będę miała dziecko". To jest wiadomość od Siostry Józefy - z dzisiejszej poczty :

Szczesc Boze!Kochana Pani Anno!Dziekuje serdecznie za wiadomosc i chec pomocy jednemu z naszych dzieci-jutro spotkam moich wspolpracownikow w Adopcji i wybierzemy Pani dziecko. Zdjecia przesle zaraz poczta.Pozdrawiam serdecznie.Z Bogiem!S,Jozefa

Jak dostanę nową wiadomość od Siostry (no i zdjęcia ) to umieszczę na forum.
anka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:34   #1475
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Nie, nie pisałam na jaki cel. Proszę ich użyć wedle własnego uznania, ważne aby pomogły
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:54   #1476
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Animator Pokaż wiadomość
Do Mamy !Mam jeszcze jedną prośbę. Ten " Świat Misyjny" co był w kopercie to proszę Cię zeskanuj jego pierwsza stronę i daj miniaturkę na forum z informacją, że go można prenumerować w PDM telefonicznie lub mailem tel: 022 838 29 44.
I jeszcze druga prośba - jak się takie miniaturki wkleja na posta na forum. Już raz pisałaś ale w wielkim skrócie tak, że Kamil (mój syn) nie potrafił tego zrobić skanuje a na stronie pod postem ukazuje się link, a nie zdjęcie.
jutro zrobię skan a co do załączników to musisz w zaawansowanych opcjach kliknąć na spinacz i tam wstawia sie załącznki

Cytat:
Napisane przez anka_m Pokaż wiadomość
Witajcie.
Nie pisałam dotąd na forum, ale śledzę wątek.
Dzisiaj muszę się z wami podzielić wiadomością ( MAMA mi kazała ), że już niedługo "będę miała dziecko". To jest wiadomość od Siostry Józefy - z dzisiejszej poczty :

Szczesc Boze!Kochana Pani Anno!Dziekuje serdecznie za wiadomosc i chec pomocy jednemu z naszych dzieci-jutro spotkam moich wspolpracownikow w Adopcji i wybierzemy Pani dziecko. Zdjecia przesle zaraz poczta.Pozdrawiam serdecznie.Z Bogiem!S,Jozefa

Jak dostanę nową wiadomość od Siostry (no i zdjęcia ) to umieszczę na forum.
dobrze ze słuchasz mamy

sami widzicie, chciała nadal sie ukrywać na PW z taka wiadomością

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
Nie, nie pisałam na jaki cel. Proszę ich użyć wedle własnego uznania, ważne aby pomogły
witaj, kolejna niespodzianka s.Józefa juz będzie wiedziałą co zrobić z tymi pieniędzmi domyślam sie że pójdą na mleko dla noworodków
dziękuję
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:13   #1477
**onka**
Raczkowanie
 
Avatar **onka**
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mam ładny widok na Tyniec :-)
Wiadomości: 87
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

MAMO - może napisz ile mamy mam wizażowych ??? ,

ja też czekam na zdjęcia dziecka
__________________
"Korzystajmy z dachów, bowiem nie ma naprawdę powodów, dla których mielibyśmy chodzić tylko po ziemi..." O. Tokarczuk
**onka** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 21:53   #1478
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Witam mam pytanie o konto gdzie można przesłać pieniądze na Misje w Zambii. Przeczytałam część wątku i zauważyłam że jest jakaś zmiana konta. Nie mam niestety czasu by czytać całość (na pewno nadrobię) a wolałabym mieć pewność że pieniądze dotrą tam gdzie chce je wysłać.

Boz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 01:38   #1479
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Boz Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie o konto gdzie można przesłać pieniądze na Misje w Zambii. Przeczytałam część wątku i zauważyłam że jest jakaś zmiana konta. Nie mam niestety czasu by czytać całość (na pewno nadrobię) a wolałabym mieć pewność że pieniądze dotrą tam gdzie chce je wysłać.

:D
Aalle się nowych osób pojawiło :) Super :) Anka_m, Boz, Onka, Kreestal - witajcie :)

nr konta znajdziesz tak: w podpisie Mamy jest link do aukcji, i na każdej aukcji jest ten numer konta wraz z danymi :) wklejam:
BANK PEKAO S.A. I O.w Katowicach
39 1240 1330 1787 0000 2315 4683
Zgromadzenie Sióstr Boromeuszek
ul. Okrzei 27, 43-190 Mikołów
tytułem: s. Józefa Słaba, Zambia - na ... [piszesz, na co chcesz, żeby poszły pieniądze]
a ja właśnie znalazłem książkę o Zambii

czat jest na Polczacie i nazywa się misja w zambii (nie da się dużych liter wpisać w nazwie pokoju...); poniżej kod dla Mamy, jeśli chce umieścić applet czata na stronie - do przekazania byłemu posiadaczowi wyrostka (jak tam?...)

<APPLET CODE=Chat.class ARCHIVE=c.jar CODEBASE=http://s2.polchat.pl/ WIDTH="620px" HEIGHT="420px">
<param name="room" value="misja w zambii">
</APPLET>

Do wszystkich: ściągamy najnowszą wersję ICQ i mamy wygodnie :)
może ustalimy jakiś 1 dzień na cotygodniowe zloty czarownic? Mama, a ta wystawa to kiedy ma być? bo może faktycznie zrobić zlot w realu? jakoś razem z tą wystawą? tylko może jak cieplej będzie i bez śniegu :)

dodawanie zdjęć.... a faktycznie, spinacz :) można też zjechać na dół i kliknąć klawisz Zarządzaj załącznikami - to samo okienko się otwiera :)

Animator, masz rację, że jak poślemy tam zaopatrzenie dla całego regionu, to lokalne firmy splajtują... tak więc lepiej wysyłać rzeczy, których tam i tak nie ma, czyli - wracamy do budyniów :D I takiej partyzantki wysyłkowej, czyli: jak ktoś ma coś do wysłania i chce, to wysyła :) Ewentualnie grupowe paczki, ale bez akcji tirowych... Natomiast napisałeś coś o kupieniu fabryki dla tamtejszych ludzi - możesz rozwinąć tę myśl? Bo też myślałem nad tym, żeby właśnie stworzyć im możliwość zarabiania na miejscu.

Mama, to jest bardzo dobry pomysł, żeby zawczasu wybrać ileś dzieci potrzebujących opieki na odległość, i zrobić coś w rodzaju katalogu ;) wtedy prędzej się znajdą opiekunowie.
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 02:16   #1480
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

podajcie Wasze nicki na Polczacie, to dam Wam uprawnienia opów na czacie :)
środek nocy, a miałem już na czacie 2 osoby :)
więc jak ktoś z forumowiczów/ek ma w ciągu dnia/nocy/wszystko jedno ;) czas posiedzieć przy kompie, to mógłby wejść na czat i kolejnych zaciekawionych informować o misji i jak można pomagać :)
wpisać link do forum w temat czata, i podawać pozostałe linki w rozmowie
to też jakaś misja :)
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 07:36   #1481
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Boz Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie o konto gdzie można przesłać pieniądze na Misje w Zambii. Przeczytałam część wątku i zauważyłam że jest jakaś zmiana konta. Nie mam niestety czasu by czytać całość (na pewno nadrobię) a wolałabym mieć pewność że pieniądze dotrą tam gdzie chce je wysłać.

Witaj Boz! Cieszę się, ze Cię tu widzę!

Zreszta widze pare nowych twarzy/ awków Witajcie wszyscy!

Nie bede multicytowac, bo mój post wtedy zajmie za duzo miejsca Tak sobie napiszę co mi do głowy przyjdzie.

Mimi współczuje! No jak mozna wózek komus ukraść, przeciez wiadomo, ze to sie dziecku małemu kradnie...

Widzę, ze i Animator ruszył na zakupy. Ludzie, jak juz jego wzięło to z nami jest naprawde źle. Niedługo to my pewnie nie tira tylko statek bedziemy posyłac do Afryki A statkiem to popłynie fabryka.

A na wystawe to ja postaram sie przyjechać. Przed wystawą zresztą też
Może każdy z nas: mam, ojców, cioc i wujków adopcyjnych dałby po jednym zdjęciu swojego dziecka adopcyjnego na tę wystawę? Moznaby zrobic kącik dziecka adopcyjnego na wystawie

Pozdrawiam wszystkich!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 08:39   #1482
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez **onka** Pokaż wiadomość
MAMO - może napisz ile mamy mam wizażowych ??? ,

ja też czekam na zdjęcia dziecka
też juz myslałam o tym bo pomału tracę rachubę na www na pewno będzie i przy pierwszym wpisie na forum

Cytat:
Napisane przez Boz Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie o konto gdzie można przesłać pieniądze na Misje w Zambii. Przeczytałam część wątku i zauważyłam że jest jakaś zmiana konta. Nie mam niestety czasu by czytać całość (na pewno nadrobię) a wolałabym mieć pewność że pieniądze dotrą tam gdzie chce je wysłać.

witam, zmiana dotyczyła tylko tego że nie ma juz subkonta w Zambii
to co podał kolega ponizej jest jak najbardziej aktualne

Cytat:
Napisane przez New_Rock Pokaż wiadomość

czat jest na Polczacie i nazywa się misja w zambii (nie da się dużych liter wpisać w nazwie pokoju...); poniżej kod dla Mamy, jeśli chce umieścić applet czata na stronie - do przekazania byłemu posiadaczowi wyrostka (jak tam?...)

<APPLET CODE=Chat.class ARCHIVE=c.jar CODEBASE=http://s2.polchat.pl/ WIDTH="620px" HEIGHT="420px">
<param name="room" value="misja w zambii">
</APPLET>

Do wszystkich: ściągamy najnowszą wersję ICQ i mamy wygodnie
może ustalimy jakiś 1 dzień na cotygodniowe zloty czarownic? Mama, a ta wystawa to kiedy ma być? bo może faktycznie zrobić zlot w realu? jakoś razem z tą wystawą? tylko może jak cieplej będzie i bez śniegu
ściągnęłam to ICeQ i ogłaszam że na czacie to jestem "adopcjaserca" bo mama juz było zarezerwowane
wystawa ma być 1 czerwca - opadów śniegu na ten dzień nie przewiduje
Daniel bez wyrostka czuje sie w miarę dobrze, i nawet pracuje , działaja 2 nowe zakładki: "adopcja serca" i "kontakt"
czyli mam nowy e-mail do spraw misji: aga@adopcjaserca.pl

Cytat:
Napisane przez New_Rock Pokaż wiadomość
podajcie Wasze nicki na Polczacie, to dam Wam uprawnienia opów na czacie
środek nocy, a miałem już na czacie 2 osoby
więc jak ktoś z forumowiczów/ek ma w ciągu dnia/nocy/wszystko jedno czas posiedzieć przy kompie, to mógłby wejść na czat i kolejnych zaciekawionych informować o misji i jak można pomagać
wpisać link do forum w temat czata, i podawać pozostałe linki w rozmowie
to też jakaś misja
a ja nie mam nikogo na razie
święte słowa to jest jak najbardziej działąlność misyjna

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Widzę, ze i Animator ruszył na zakupy. Ludzie, jak juz jego wzięło to z nami jest naprawde źle. Niedługo to my pewnie nie tira tylko statek bedziemy posyłac do Afryki A statkiem to popłynie fabryka.

A na wystawe to ja postaram sie przyjechać. Przed wystawą zresztą też
racja, jak juz Animator kupuje to jak tu ludziom wytłumaczyc że lepiej przelac te pieniążki (zakupy + znaczki) na np. maszynę do szycia i mama sama sobie zarobi na co chce

toż to twój pomysł z tą wystawą więc musisz być !!!
dla tych którzy nigdy nie byli w Jastrzębiu info ze ta biblioteka jest w pięknym parku zdrojowym, kiedys było tam sanatorium, teraz uniwerek, ale park pozostał, piękna fontanna w kształcie kuli i oczywiście miła knajpka
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 09:19   #1483
mrs.ideal
Raczkowanie
 
Avatar mrs.ideal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 233
GG do mrs.ideal
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

W sumie fajny pomysł w czerwcu wyskoczyc do Jastrzebia Musz to z mężem przedystkutować
__________________





mrs.ideal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 09:50   #1484
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Może każdy z nas: mam, ojców, cioc i wujków adopcyjnych dałby po jednym zdjęciu swojego dziecka adopcyjnego na tę wystawę? Moznaby zrobic kącik dziecka adopcyjnego na wystawie

Pozdrawiam wszystkich!
Tez witam nowe twarze

Luba mysle ze fotki swoich podopiecznych na wystawie to bardzo dobry pomysł
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 10:52   #1485
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez mrs.ideal Pokaż wiadomość
W sumie fajny pomysł w czerwcu wyskoczyc do Jastrzebia Musz to z mężem przedystkutować
zapraszam
tylko tak sobie myślę; 1 czerwiec to piatek, najlepszy dzień dla wszystkich to niedziela, ale wtedy biblioteka jest zamknieta to nie wiem moze sobota? 2 VI

Cytat:
Napisane przez mimi44 Pokaż wiadomość
Tez witam nowe twarze

Luba mysle ze fotki swoich podopiecznych na wystawie to bardzo dobry pomysł
fotek nie trzeba mi wysyłać w kopercie te które dała siostr wystarczy je porządnie zeskanować i wysłać na e-mail

Pan który licytował kopertę, (wpłacił więcej niż a aukcji) zostawił ją do dalszej licytacji pomimo ze jest kolekcjonerem

edit,
tak jak obiecałam wstawiam skan dwumiesiecznika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gazeta.jpg (46,7 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2007-02-08 o 11:19
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 12:17   #1486
mrs.ideal
Raczkowanie
 
Avatar mrs.ideal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 233
GG do mrs.ideal
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
zapraszam
tylko tak sobie myślę; 1 czerwiec to piatek, najlepszy dzień dla wszystkich to niedziela, ale wtedy biblioteka jest zamknieta to nie wiem moze sobota? 2 VI
piątek właśnie jest w porządku - na rozpoczęcie dobrego weekendu na którym mozna wypocząć Juz sie rozejrzałam za hotelami (ceny na szcescie przystepne)
__________________





mrs.ideal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 13:08   #1487
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Mama, masz już fullopa :)
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 14:21   #1488
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez New_Rock Pokaż wiadomość
Aalle się nowych osób pojawiło Super Anka_m, Boz, Onka, Kreestal - witajcie


nr konta znajdziesz tak: w podpisie Mamy jest link do aukcji, i na każdej aukcji jest ten numer konta wraz z danymi wklejam:
BANK PEKAO S.A. I O.w Katowicach
39 1240 1330 1787 0000 2315 4683
Zgromadzenie Sióstr Boromeuszek
ul. Okrzei 27, 43-190 Mikołów
tytułem: s. Józefa Słaba, Zambia - na ... [piszesz, na co chcesz, żeby poszły pieniądze]
.
Dziękuję skorzystam

Edytowane przez Boz
Czas edycji: 2007-02-08 o 15:31
Boz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 15:12   #1489
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez mrs.ideal Pokaż wiadomość
piątek właśnie jest w porządku - na rozpoczęcie dobrego weekendu na którym mozna wypocząć Juz sie rozejrzałam za hotelami (ceny na szcescie przystepne)
dobra, dobra lale jeszcze nie rób rezerwacji bo wszystko jest w powijakach
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 15:17   #1490
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Nie było mnie tylko parę dni, a tu takie zmiany!! Nowe mamy, nowe dzieci Ale suuuuper

Cytat:
Napisane przez anka_m Pokaż wiadomość
Witajcie.
Nie pisałam dotąd na forum, ale śledzę wątek.
Dzisiaj muszę się z wami podzielić wiadomością ( MAMA mi kazała ), że już niedługo "będę miała dziecko".
Witaj anka_m!!!! ja też jestem adopcyjną mamą ale faaajnie że nas coraz więcej!!

Cytat:
Napisane przez **onka** Pokaż wiadomość
ja też czekam na zdjęcia dziecka
**onka** również witaj na pokładzie
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Waszych dzieciaków!!
Wiem, że gdzieś MAMA notowała ile jest mam- wizażanek

Cytat:
Napisane przez mrs.ideal Pokaż wiadomość
piątek właśnie jest w porządku - na rozpoczęcie dobrego weekendu na którym mozna wypocząć Juz sie rozejrzałam za hotelami (ceny na szcescie przystepne)
A ja mam w 2 czerwca wesele przyjaciółki Więc raczej mnie nie będzie. Chyba, że zdąże stworzyć swojego klona

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
fotek nie trzeba mi wysyłać w kopercie te które dała siostr wystarczy je porządnie zeskanować i wysłać na e-mail
Wysłałam Ci zdjęcia już na meila
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 15:31   #1491
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Adopcyjne Mamy- Wizażanki + Tato

Ahamar ma synka Kelwina
Anastazja# ma córeczkę Enalę
AniaWila ma synka Miltona
Siostra AniWili ma bliźniaczki
Anka_m ma córeczkę Caroline
Animator i jego dzieci Jackson
Scholastika
Jenipher
Dorcas
Annee ma córeczkę Catherine
Asienka83 ma synka Stephena, zdj. 2
Avon1305 ma synka Mathew
Baambii ma synka Jakuba
Bezsenność ma córeczkę Grace
BIG ma bliźniaki Suzanne i Roberta
Czarownicagosia ma córeczkę Marianne
Dla Ciebie J.ma córeczkę Mailoni
Dragon-flyy ma synka Joshue
Elinka4 ma dwie córeczki Bupe i Jenipher
Erietka ma córeczkę Faustinę i synka Sauletiego
Floe ma córeczkę Elizabeth
Gosiakk7 ma synka Dominika
Goska_ ma synka Patricka
Jaroszania ma synka Daso, zdj. 2
jennifer777
Kasia**** ma córeczkę Beatrice
Lapinet ma córeczkę Naomi
Luba ma synka Maxona
m@gd@len@
Malwina19801 ma córeczkę Faustinę
MAMA ma synka Victora
Mamamatiego ma synka Lamecka
Marik ma córeczkę Aline
Mikrejsza
Moria44 ma synka Mabvuto
Mukashana ma córeczkę Sylvię
mzmaa
Nela85 ma synka Kennediego
Nutka81 ma synka Assana
**onka** ma córeczkę Tasile
Opolanka ma córeczkę Lwizę
Pita777 ma córeczkę Christinę
Seona ma córeczkę Mercy, zdj. nr 2
Sobótka ma córeczkę Belitę
Toska38 ma dwie córeczki
Traci ma córeczkę Belitę
Vesper21 ma synka Sandforta
Ysia ma córeczkę Ruth
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2007-09-21 o 20:59 Powód: linki
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 15:51   #1492
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

seona dobra robota, jak znajdziesz jeszce opolankę to wkleję to na pierwszy wpis
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:08   #1493
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
seona dobra robota, jak znajdziesz jeszce opolankę to wkleję to na pierwszy wpis
Nie mogę znaleźć zdjęć Animatora On miał takie ładne z fotosiku chyba taką dziewczyneczke aniołka w białej sukience szukam dalej

Opolanki dziecko już jest

Znalazłam o tą córeczką Animatora mi chodziło
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0c8254796.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...532a03908.html

I jeszcze ta
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...eb87c0395.html

Z pewnością w przyszłości wygrają tytuł Miss Zambii Są śliczne!
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2007-02-08 o 17:01 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:20   #1494
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć zdjęć Animatora On miał takie ładne z fotosiku chyba taką dziewczyneczke aniołka w białej sukience szukam dalej

Opolanki dziecko już jest
Animator niech poda linki bo ma 3-je a ja wstawię, reszta juz jest na 1 wpisie
dzięki
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:18   #1495
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
Animator niech poda linki bo ma 3-je a ja wstawię, reszta juz jest na 1 wpisie
dzięki
MAMA teraz możesz dodać zobacz jakie wypasione
bambii dodałam, bo o niej zapomniałam jeszcze żeby wkleiła zdjęcia swoich dzieci byłoby fajnie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:49   #1496
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
MAMA teraz możesz dodać zobacz jakie wypasione
bambii dodałam, bo o niej zapomniałam jeszcze żeby wkleiła zdjęcia swoich dzieci byłoby fajnie
zmieniłam i dodałam jeszcze sp nr 4 w Jastrzębiu Zdroju choć uczniowie nie są wizazystami, ale adopcja nastąpiła po przeczytaniu artykułu na wizaz o adopcji serca

pamiętacie jak wybierałyśmy nazwę strony? i teraz jest Serce dla Afryki ?

to jeżeli jeszcze ktoś ma jakieś niewykorzystane pokłady twórcze to teraz szukam sloganu do tej strony dla Pani, która zaoferowała sie zaprojektować szatę grafiszną, czyta nas, ale nie ma czasu pisać
choć mam nadzieję że jednak go znajdzie i w kwestii graficznej będziemy tu wspólnie prowadzić burzę mózgów

czekam na propozycję

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2007-02-08 o 18:17
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 18:33   #1497
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

hehe- _MAM'o_ zaskoczyłaś mnie
I nie Pani ale Basia!

Hej Dziewczyny!( I Panowie) sprawa jest taka że grafika na stronie bedzie główną wizytówką akcji. Bo na co jeśli nie na bodźce wizualne najszybciej reaguje nasz mózg?

I potrzbujemy Sloganu! - Słów które otworzą serca nie tylko doświadczonych misjonarek ale każdego kto tam wejdzie.
Ja niestety za słabo się zanurzyłam w tematyce ale licze na Waszą pomoc!

No to uruchamiać wenę twórczą! W końcu robimy to dla Tych dzieciaków!

Pozdrawiam i znikam ( ale śledzę Was bacznie )
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:51   #1498
baambii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Ufff .... nie wiem czy mi sie uda, ale staralam sie jak moglam wlozyc zdjecia mojego Jakuba.
Zamykam oczy, wysylam i zaraz zobacze, co narobilam !....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jakub.JPG (27,8 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jakub z bratem.JPG (31,2 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jakub z rodzina.JPG (30,7 KB, 155 załadowań)
baambii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:58   #1499
baambii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Yupiii !
Udalo sie !
Kiedys Wam mowilam jak skrzywdzilam nieswiadomie pozostale dzieci , przesylajac koszulki tylko dla Jakuba i jego brata blizniaka. Wtedy nie wiedzialam, ze to taka liczna rodzina, bo w papierach byla mowa tylko o dwojce dzieci. W kolejnej kopercie byly koszulki dla pozostalych dzieciaczkow. Ciesza mnie te zdjecia, bo ja oficjalnie moge dostawac tylko jedno zdjecie rocznie , ale czlowiek, ktory tlumaczy moje listy jest tak mily, i czasami cos podesle.
Kombinuje w nastepnych miesiacach przeslac aparat jednorazowy ( sorry, ale nie wiem jak one sie nazywaja po polsku ....:-( ) , i mysle, ze wtedy odesla mi go spowrotem, a ja tu dam wywolac zdjecia. Cala akcja bedzie pewnie trwala z pol roku, i nawet nie jestem pewna czy zrozumia instrukcje obslugi, ale mam zamiar wyprobowac.....
baambii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 20:02   #1500
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

bambii - piękne dzieciaczki, - jeseś juz przy pierwszym poście
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.