Sprzedawcy allegro sprzedający podróbki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-19, 11:30   #1
monique1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16

Sprzedawcy allegro sprzedający podróbki


Witam,

Wątek zakładam z myślą alternatywną dla weryfikacji aukcji, można tu zamieszczać sprzedawców, którzy sprzedają podróbki. Sądzę, że jest to lepsze, niż za każdym razem weryfikowanie sto razy tego samego .

Wątek ma charakter informacyjny, nie ma na celu pomówienia osoby fizycznej, bądź podmiotu. Przedstawia aktualny stan na dzień 19.10.2014 - w przyszłości sprzedawca może zmienić asortyment na oryginalny. Przed dodaniem nazwy użytkownika, należy go faktycznie zweryfikować pod kątem sprzedawanych produktów, nie dodawać sobie ot tak, gdyż grozi za to powództwo z art. 212 kk.

Niemniej jednak, sprzedawcy podrobionych perfum, nikogo nie pozwą

Poniżej nazwy użytkowników :

- extazza
- ALIEN_IE
- kwojtek44
- jakub_2015
- thebestprice7
- R-Bartek
- pablitoo177
- esklep21
- EU-MARKET
- jarooutlet
- Sports_fifa
- LABRADI13
- adik3233
- KAM-PRIX
- krystyna170162
- nescafee22
- watykan
- auto_4SAM
- okazje_ze_siwata
- AnnaTamczyk
- elan0821
- -DeepRed-
- importtUSA
- rakieta102
- baaddboy
- Swiat-testerow
- arek253

Takich sprzedawców jest niestety więcej, jak widać z przedstawionej listy, proceder niestety jest ogromny.
Mam nadzieję, że ten wątek choć trochę pokaże, jak duży problem jest z podróbkami.

Pozdrawiam,
Monika

Edytowane przez monique1988
Czas edycji: 2014-10-19 o 11:36
monique1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 12:27   #2
mietosek
Raczkowanie
 
Avatar mietosek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: tam gdzie mnie nie znajdziesz ;p
Wiadomości: 380
Dot.: Sprzedawcy allegro sprzedający podróbki

Myślę, że dobry pomysł w tym wątkiem Sama natknęłam się na niektórych z wyżej wymienionych sprzedawców kiedy przeglądałam aukcje z perfumami Dobrze, że nic u nich nie kupiłam

Do powyższej listy mogę dodać jasza-shop - zweryfikowany jako sprzedający podróby
__________________
" Nie zapomnij się pomodlić dziś wieczorem,
ponieważ Bóg nie zapomniał obudzić Cię dziś rano "
mietosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 12:38   #3
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Sprzedawcy allegro sprzedający podróbki

Słuchajcie, taka lista jest trochę bez sensu bo sprzedawców podróbami jak mrówków... Mają zamykane konta i zaraz pojawiają się pod innymi nickami, lepiej po prostu chyba poczytać sobie na co zwrócić uwagę przy kupnie i ew. zapytać o weryfikację. Przecież nikt o zdrowym rozsądku nie kupi wody jak wszystkie Szanele są wystawione po 159 zł...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 12:41   #4
monique1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Sprzedawcy allegro sprzedający podróbki

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Słuchajcie, taka lista jest trochę bez sensu bo sprzedawców podróbami jak mrówków... Mają zamykane konta i zaraz pojawiają się pod innymi nickami, lepiej po prostu chyba poczytać sobie na co zwrócić uwagę przy kupnie i ew. zapytać o weryfikację. Przecież nikt o zdrowym rozsądku nie kupi wody jak wszystkie Szanele są wystawione po 159 zł...
Sądzę, że ma sens, gdyż 90 % z tych użytkowników to jednak konta + 500 komentarzy, a all nic z tym nie robi . Dodatkowo zauważ, ile jest pytań w weryfikacji aukcji dotyczących Armani Si, Chanel, właśnie takich w tych super cenach .

Edytowane przez monique1988
Czas edycji: 2014-10-19 o 13:04
monique1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:44   #5
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Sprzedawcy allegro sprzedający podróbki

Cytat:
Napisane przez monique1988 Pokaż wiadomość
Sądzę, że ma sens, gdyż 90 % z tych użytkowników to jednak konta + 500 komentarzy, a all nic z tym nie robi . Dodatkowo zauważ, ile jest pytań w weryfikacji aukcji dotyczących Armani Si, Chanel, właśnie takich w tych super cenach :).
No wlasnie. Nawet jak ktos jest na liscie, zweryfikowany jako sprzedawca sprzedajacy oryginaly, byl milion razy walkowany, wymieniany itp to i tak znajduja sie osoby, ktore pytaja o jego wiarygodnosc
Na dodatek bywaja leniwce, ktorzy wogole nie czytaja podwieszonych watkow, gdzie maja wsjo podane na tacy, wiec pomysl, czy bedzie im sie chcialo szukac nazw oszustow

Ale mimo wszystko zrobilas kawal dobrej roboty
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 09:06   #6
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Sprzedawcy allegro sprzedający podróbki

świetny pomysł żeby byli w jednym wątku, tak łatwiej znaleźć mimo że z góry wiadomo że będzie szybka potrzeba auktalizacji przez zawieszania kont i wysyp nowych klonów
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-22 10:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.