Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-05, 09:52   #1
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km

Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(


mam do was dziewczyny pytanie, ale moze zaczne od poczatku, jakis czas temu stosowalam antidral bo byl tanszy, ale nie moglam zniesc tego okropnego pieczenia i postanowilam zainwestowac w etiacil liczac na to iz drozszy kosmetyk jako ze lepiej wykonany bedzie mniej piekl, robilam wszystko wedlog zalecen, dokladnie mylam pachy, suszylam porzadnie a jednak pieczenie jest nie do zniesienia, czytalam miedzy innymi na wizazu ze dziewczyny po kilku zastosowaniach juz nei odczowaly pieczenia, ja jestem po 3 zastosowaniu i w nocy polecialam zmyc ten specyfik bo meczylam sie strasznie przez 2 godziny dziewczyny doradzcie mi co mam zrobic? mam wrazenie ze antidral lepiej znosilam ale ez polecialam go zmyc bo ciezko bylo wytrzymac, nie wiem co ma zrobic, pocierpiec jeszcze troszke i miec nadzieje ze pieczenie przejdzie? prosze napiszcie jak to bylo u was??
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-05, 14:16   #2
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

A moze po prostu nie stosuj sie do tego, co jest na ulotce? ja tak robie i jest dobrze, nie poce sie i nie mam podraznionej skory. Nigdy nie stosuje Etiaxilu, ani Antidralu dwie noce pod rzad (Antidral mnie o wiele bardziej podraznial, choc chyba jestem dziwnym przypadkiem ; ).
Zatem, moze stosuj ktorys z tych preparatow przez pierwszy tydzien co 3 dni, a pozniej co tydzien,w koncu chlodno sie robi i juz sie tak nie pocimy

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 10:07   #3
altura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 4
GG do altura
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Mnie duzo bardziej podrazniaj Etiaxil, nie dalo sie wrecz tego wytrzymac. Teraz mam Antidral i jest OK.
altura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 15:58   #4
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Ja uzywalam tylko Antidralu.Nie bylo do niego ulotki wiec zastosowalam sie do zalecen dziewczyn z wizazuNie depiluj pach przez 2 dni, i tego drugiego dnia wieczorkiem naloz preparat na umyta i osuszona skore.Pachy umyj rano i wydepiluj nastempnego dni albo wieczorem.Mie w ten sposob nic nieziemsko nie pieklo a skutecznosc Antidralu jest ta sama.Stosuje go raz w tygodniu ale to zalezy od indywidualnych potrzeb.Pierwszy raz nalozylam Antidral wieczorem na umyte, lecz golone tego samego dnia rano pachy i przez 2 godziny sie w nocy meczylam.Potem z niemocy usnelam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 16:05   #5
Amba
Raczkowanie
 
Avatar Amba
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 170
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Używam antidralu i zauważyłam, że gryzie się strasznie z kremami do depilacji! Po goleniu z jakimś łagodnym żelem nie ma problemu, moge smarować choćby zaraz i nic się nie dzieje. Może to dlatego, że depilator, tak jak antidral ma wnikać w pory skóry?
Amba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 17:59   #6
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

mnie na początku stosowania Antidralu tez okropnie piekły paszki,ale po około 7 zastosowaniach już nie odczuwam pieczenie,ja używałam go w dzień,bo wtedy myślałam o wielu rzeczach,robiłam coś,wiec na pieczeniu pach nie mogłam az tak sie skupić a w nocy ehhhhh zaraz do łazienki...woda i sen....teraz jest ok-bądź cierpliwa
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 18:34   #7
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

W moim przypadku, pieczenie ustapilo dopiero pod koniec pierwszego opakowania (Antidralu).
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-26, 18:49   #8
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

przed aplikacją nie depilować pach pod żadnym pozorem
po kąpieli odczekać dłuższą chwilę by skóra pod pachami dobrze wyschła i odparowała
(czasem suszę suszarką na zimnym powiewie )
nałożyć specyfik
poczekać aż wyschnie
można ostrożnie się ubrać i iść spać
rano KONIECZNIE dokładnie umyć pachy!
Stosowałam Antidral jakis czas, ale odstawiłam jako zbyt silny specyfik.
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 21:37   #9
Natasha88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Ja stosuje Antidral juz kilka miesiecy. Pamietam ze na poczatku odczuwalam pieczenie, ale teraz juz nic nie czuje niestety ten specyfik tylko na poczatku mi pomagal. Teraz juz na mnie nie dziala.
Natasha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 23:50   #10
kasio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

mnie piekł antidral za pierwszym razem, bo nie poczytałam ulotki i nałożyłam go w ten sam dzień co się goliłam pod pachami..myślałam, że zwariuje w nocy.. potem weszłam tu na forum i jedna z dziewczyn napisała, że stosuje go tak: w jeden dzien sie goli, na drugi wieczorem aplikuje antidral na noc i na 3 dzien rano znow sie goli.. zaczelam tak uzywac i jest lux-zero pieczenia..zreszta teraz juz nie musze go dawac co drugi dzien, wystarczy raz-dwa w tygodniu.. a dopiero zaczelam uzywac.. mysle że za jakis czas jeszcze rzadziej bede go stosowac, bo działa bardzo dobrze.. pamietaj-nie wolno nakladac wtedy, gdy skora podrazniona! dopiero na 2 dzien! i powinno byc ok pozdrawiam
kasio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 12:17   #11
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

a probowalas etiaxilu do skory wrazliwej? jest duzo bardziej delikatny..ale rzeczywiscie lepiej stosowac tego typu preparaty zadziej jesli masz wrazliwa skore pod pachami.Ja po uzyciu na noc etiaxilu rano smaruje sie jeszcze zwyklym antyperspirantem bo jak uzywam co tydzien etiaxilu to bez dodatkowego antyperspirantu nie dalo by rady.Wklejam jeszcze link do kafeteri tam mozecie poczytac o spostrzezeniach innych dziewczyn na temat antidralu etiaxilu i innych dezodorantow- nie ktore z nich uzywaja nawet old spajsa i sobie go bardzo chwala
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=60
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 22:24   #12
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

ja używałam antidralu po depilacji i nic mi nie było, natomiast nie mogłam znieść pieczenia gdy za dużo go dawałam, wtedy piekło nieziemsko i do tego podraznialo mi skóre, teraz nakładam cienką warstwe i jest ok, ale jak piekło to zaciskałam zęby i przetrwałam choć nie było łatwo, ale to tez nie bylo dobre, bo czasem mi wypalało skóre na 3 dni, ale też mam ten problem, antidral nie działa na mnie już tak jak na początku
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 02:34   #13
barocco
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Hej. Jestem facetem:P(tak dla informacji) Uzywalem etiaxilu i okupilem to ostrym podraznieniem pach-saczace sie rany, bol... zamienilem etiaxil na dezodorant, antyperpirant vichy homme. nie piecze po depilacji, kosztuje kolo 35-40 zl za 50 ml, bardzo wydajny i skuteczny.
barocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 11:48   #14
iwonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Antidral < pytanie

mam pytanie właśnie wróciłam z apteki i kupiłam ten antidral ( 12,50zl) tylko mam pytanie bo dzisiaj rano depilowałam pachy i nie jestem pewna co do tego zeby dzisiaj spróbować na noc.. aha i jeszcze jedno np jak zastosuje antidral to na drugi dzień moge się spokojnie depilować? bardzo prosze o odpowiedz...
iwonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 12:09   #15
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Antidral < pytanie

Iwonkaa, jesli dzisiaj depilowalas pachy, to ja odradzam Antidral, bo sadze, ze anwet jelsi nie masz wrazliwej skory, pieczenie bedzie nie do wytrzymania, a pozniej ekspresowe podraznienie. Zaczekalabym pare dni (2,3) i wtedy spokojnie uzylabym Antidralu-jesli depilowalas woskiem lub depilatorem elektrycznym, a jesli depilowalas maszynka-golarka, to zastosowalabym produkt jutro.
Natomiast w druga strone-najpierw Antidral, a pozniej depilacja-sadze, ze spokojnie, ja tak praktycznie zawsze robie i jest ok
Pamietaj zawsze, zeby pachy byly naprawde suche, bo inazej piecze bardziej niz zwykle

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:19   #16
iwonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Antidral Etiaxil ---> dla młodaa

hm niestety wczoraj rano depilowalam pachy a pozniej o 23 nalozylam antidral na poczatku bylo niezle ale pozniej nie wytrzymalam i zmylam , potem bylam zdenerwowana i jeszcze raz nalozylam z tym ze w mniejszej ilosci i poszlam spac.. udało mi sie ale jak narazie nie widze zbytnio efektu bo zdazylam dopiero wstac i umyć pachy mydłem .. zobaczymy jak to będzie.. o efekcie napisze
iwonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 09:08   #17
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Antidral Etiaxil ---> dla młodaa

Na efekt musisz cierpliwie czekac. ja po miesiacy stosowania (Etaxilu) widzialam to, na co czekalam-w ogole nie mam pach mokrych, jelsi juz delikatnie wilgotne ale zadnych plam pod pachami nie mam, teraz uzywam raz na tydzien, poltora wiec cierpliwie stosuj, a pozniej zobaczysz, ze naprawde warto
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 15:30   #18
iwonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: do młodaa

udało się! jak narazie mialam troche wilgotne pachy ale zero plam! po jednym zastosowaniu.. jestem pozytywnie zaskoczona.. a juz myslalam ze nie zaloze moich nowych ladnych bluzek.. w ktorych nigdy nie chcialam chodzic bo sie wstydziłam widocznych plam.. zyczę suchości wszystkim!
iwonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 22:06   #19
gmgf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Antidral < pytanie

Po przeczytaniu kilku wiadomości o Antidralu nie zastanawiałam sie ani przez chwilę, tylko tego samego dnie poszłam do apteki (ponieważ problem nadpotliwości dotyczy również i mnie!!! ) . Po pierwszej aplikacji bez jakiegokolwiek pieczenia i in objawów problem zniknął i nie pojawił sie już od 4 dni. Dla mnie rewelacja!!!! Nobel dla odkrywcy!!!!
Ale może ktoś wie co się dzieje z wodą która zwykle się wydziela a tym czasem zostaje wewnątrz ???!!!! Znalazłam w internecie informacje że chlorek glinu jest silnie higroskopijny (czyli pochłania wodę) a po połączeniu z wodą jest związkiem trującym.
Dziewczyny problem problemem ale czy to może szkodzić naszemu organizmowi???? Tyle się słyszy o raku piersi, w końcu pod pachami mamy węzły chłonne..... ?????????
gmgf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 21:05   #20
gaga*
Przyczajenie
 
Avatar gaga*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Laski
Wiadomości: 2
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Aaaaano właśnie. Mam podobne obawy dotyczące a&e... Nie raz rozmawiałam z moją dermatolog (a babka jest fantastycznym specjalistą) na temat tej potliwości i ona zdecydowanie odradzała takie specyfiki. To najczęściej wina hormonów a skuteczne leczenie potliwości (tzn. przyczyn a nie tylko objawów) mogłoby się wiązac z niebezpiecznymi zaburzeniami hormonów w późniejszych latach..

No i jestem w kropce Z jednej strony ucieszyłam się, jak zobaczyłam ten wątek o a&e a z drugiej nauczyłam się jakoś "współżyć" z moimi pachami..

A może któraś z Was rozmawiała z lekarzem o tych specyfikach?
gaga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 18:43   #21
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Kupilam etiaxil do skory wrazliwej mimo ze nie mam za bardzo wrazliwej ale zapobiegwczo. Dodam ze nalozylam go na suche i niewydepilowane pachy od 3-4 dni. Myslalam ze bede wyła nie spalam cala noc (dopiero nad ranem usnelam) swedzialo, piekło a potem bolało!!Moze za duzo nalozylam ale nie sadze. Caly dzisiejszy dzien (bo nalozylam wczoraj w nocy) pachy mam czerwone i piekaco bolace.Nie wiem co mam teraz robic.bede czekac ale nie zycze nikomu tego bólu.

A odnośnie tego co napisala gaga tez sie zastanawialam nad tym.
Jak bede u dermatologa to spytam..Boze juz myslalam ze bedzie tak fajnie, nie bede miala zazolconych bluzek a tu taki klops
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 07:48   #22
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Podciągam temat
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:55   #23
kośka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 54
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

Właśnie w końcu to jest lek a leków to chyba nie można używać wiecznie. Ja po miesięcznym stosowaniu antidralu doszłam do wniosku że chyba się już wyleczyłam i go odstawiłam niestety po 2 tygodniach zaczęłam się pocić ponownie. W końcu lepiej używać go raz na dwa tygodnie niż co drugi trzeci dzień. A komfort jest najważniejszy
__________________
Kośka
kośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 08:24   #24
martad28
Przyczajenie
 
Avatar martad28
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

ja własnie parę dni temu kupiłam etiaxil, za 35zł w aptece (chyba Euro Apteka), u mnie jest promocja do końca marca na wszystko. Sprawdzićcie może i was, ktoraś apteka ma promocje .

Bałam się nim posmarować, 2 dni nie depilowałam i wieczorem po godzinie od umycia paszek posmarowałam sie nim, naprawde tak cieniuteńką warstwą. Nic mi nie było, na drugi dzień wieczorem znowu też po godz posamrowałam, ale więcej jakby wylało się z tej kuleczki na prawą paszkę i niestety troche mnie swędziało , ale nic nie paliło, nie żarło skóry .

Na 3 dzien już nie próbowałam smarować, odczekam 2 dni.

Intensywnie ćwiczę na silowni 5 razy w tyg, i wczoraj na treningu po prostu na całym ciele byłam "mokra jak szczurek" a pod pachami naprawde sucho , SZOK, bo wiecznie to raczej mokrutko było

Widzę poprawe

Wiec moja rada do stosowania,
nie bądźcie niecierpliwe , nakładajcie go dosłownie po godzinie od mycia paszek i starać się odrobine jego kłaść, nawet rozprowadzić palcem, niż położyc za dużo ( bo mnie ta ciut większa ilość swędziała)
martad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 08:43   #25
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Antidral Etiaxil ---> sama nei wiem co mam o nich myslec :(

ja też miałam kłopoty z etiaxilem, w moim przypadku obudziłam sie w nocy z piekącymi pachami a jak je zobaczyłam to o mało nie padłam były całe w bąblach.dlatego zaczęłam używać E. do skory wrażliwej i tak jak pisze na opakowani nie nakładam go 2 dni z rzędu tylko robie jeden dzien przerwy między aplikacjami
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.