Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-02, 08:29   #31
Margaux93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 76
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Ja ....., cenzurowane to nie dokończę

Seriously, zaproszenie do znajomych na fejsie jest okazaniem inicjatywy i zainteresowania? To rozumiem, że nie powinnam mieć w znajomych żadnych jednostek męskich, które nie są moimi obecnymi / byłymi / potencjalnych facetami?

Zabawa na poziomie dojrzałości 10-latka albo i gorzej. Ja zapraszam albo jestem zapraszana przez wielu facetów, których spotykam w różnych okolicznościach, po jednym spotkaniu lub paru i w życiu, a tutaj się dowiaduję, że to jak zaproszenie do ołtarza i rozkmina na cały wątek

Pomijając fakt, że nie dziwię się, że facetowi nie zależy po paru godzinach rozmowy, bo to raczej normalne. Widocznie nie jest tak zdesperowany jak Autorka.

Weź po prostu do niego zagadaj z czymś zwiazanym z jego / twoimi / waszymi zainteresowaniami czy czymś tam innym, co znajdziesz na jego profilu i błagam, nie wyobrażaj sobie że to już Twój przyszły maż i ojciec dzieci, tylko jakiś koleś, którego tak naprawdę nie znasz i nie wiesz, czy w ogóle macie coś ze soba wspólnego.
Mój post to nie był wyłącznie dylemat zaprosić czy nie zapraszać. Napisałam że gadaliśmy kilka godzin, ale przy wychodzeniu z klubu wynikła dziwna sytuacja. Być może zagubiliśmy się w tłumie (serio było tam sporo osób), ale dopuszczam też do możliwości że koleś mógł po prostu zwiać. A w tej sytuacji zapraszanie i zagadywanie jest nieco bez sensu

Nie oczekuję, że facet się we mnie zakocha po kilku godzinach rozmowy. Ale może będzie na tyle zainteresowany, żeby chcieć się poznać bliżej? Bo tego po kilku godzinach jest już chyba w stanie się dowiedzieć. Ja również nie oczekuję, że jest przyszłym ojcem moich dzieci, spokojnie

Zresztą temat już zakończony, bo wysłałam zaproszenie (uznałam, że ja mam większe szanse znaleźć jego z powodu charakterystycznego imienia i kilku innych szczegółów), które zaakceptował, ale nic nie napisał. I ja raczej nie będę robić już nic w tej sytuacji.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Aha, i w ogóle pominę fakt, że Autorka założyła wątek o 17, a o 20 robi panikę, że koleś nie napisał, co oznacza że nie odezwał się do niej maksymalnie 2-3 po przyjęciu zaproszenia. Może to trudne do uwierzenia, ale przyjęcie zaproszenia zajmuje 1 sekundę, co nie oznacza, że siedzi się na portalu 24 h na dobę i zawsze można rozmawiać.
Nie robię paniki, stwierdzam fakt Jeżeli odezwie się później to ok, ale wyczekiwać nie będę.
Margaux93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 08:44   #32
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
A moim zdaniem nie powinnaś pisać bo Ty już wysłałaś zaproszenie. Gdyby chciał to by sam napisał.
Też tak myślę.. Ja chyba nawet bym nie pomyślała o szukaniu go i zapraszaniu do znajomych na fejsie. A już pisanie, że "napisała tu, bo nie zdążyła się pożegnać" zakrawa na desperację
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:31   #33
czasamijulia
Przyczajenie
 
Avatar czasamijulia
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Miami
Wiadomości: 22
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Też tak myślę.. Ja chyba nawet bym nie pomyślała o szukaniu go i zapraszaniu do znajomych na fejsie. A już pisanie, że "napisała tu, bo nie zdążyła się pożegnać" zakrawa na desperację

Ee tam, za dużo myślicie, analizujecie i stąd potem takie rozkminy. Desperację ? A niby czemu. Podałam przykład, mogłaby zagadać o każdą pierdołę , coś żartobliwie. Co innego jakby zaczęła go osaczać, jeszcze może mu od razu coś "lajkować". Jednak zaproszenie do znajomych i jedna wiadomość... nie widzę w tym nic zdrożnego, a już na pewno nie akt desperacji. Bez przesady Cóż, autorka i tak zrobi, jak będzie chciała.
czasamijulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 10:40   #34
pani_charlotte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 228
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

No i ciekawe, że okazanie swojego zainteresowania rozumiane jest przez niektorych jako desperacja. Przecież to zupelnie co innego. Jak facet mowi-'nie moglem o tobie zapomniec, szukalem cie, spedzilem cudowny wieczor, bla bla' to jest ok ale kobieta nie moze juz tego powiedzieć?
Inna sprawa, że nie zawsze spotka się to z oczekiwanym odzewem no ale to już takie ryzyko, ktore kazdy musi poniesc. Bez tego nikt nigdy nie zaprosiłby na randkę, nie powiedział, że kocha, itd.
Desperaja jest wtedy jak się mocno obniża poprzeczkę albo nie rozumie komunikatu 'nie' ale tutaj nic takiego nie ma miejsca.
pani_charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 11:24   #35
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Też tak myślę.. Ja chyba nawet bym nie pomyślała o szukaniu go i zapraszaniu do znajomych na fejsie. A już pisanie, że "napisała tu, bo nie zdążyła się pożegnać" zakrawa na desperację
Ja tez uważam, że skoro autorka go znalazła i zaprosiła do znajomych, a on się nie odezwał, to powinna odpuścić. Rozumiem, że dziewczyny w tym wątku są za tym, żeby kobiety nie czekały biernie na inicjatywę faceta, który im się podoba, tylko żeby zrobiły coś w tej sprawie. No i właśnie autorka wątku to zrobiła. Gdyby facet był zainteresowany, to by napisał choć krótką wiadomość. Nie zrobił tego, więc jest dla mnie oczywiste, że autorka nie musi do niego teraz pisać, żeby mieć tę pewność.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 12:01   #36
pani_charlotte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 228
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

A może on nawet nie skojarzył, że to ona go zaprosiła do znajomości. Nie każdy ma swoją fotę i pełne imię i nazwisko z profilu.
Druga opcja-może skojarzył ale odebrał to jako kontynuację znajomości na stopie koleżeńsko-netowej bez podtekstów?
A poza wszystkim-skoro taki fajny koleś to jak nie będzie zainteresowany to Autorka zyska fajnego kolegę. To tylko jedna wiadomość a nie list miłosny z wyznaniem
__________________

pani_charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 12:24   #37
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Ona go zaprosiła DO ZNAJOMYCH a nie NA RANDKĘ, więc dajcie spokój tą inicjatywą
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 12:37   #38
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez pani_charlotte Pokaż wiadomość
A może on nawet nie skojarzył, że to ona go zaprosiła do znajomości. Nie każdy ma swoją fotę i pełne imię i nazwisko z profilu.
Druga opcja-może skojarzył ale odebrał to jako kontynuację znajomości na stopie koleżeńsko-netowej bez podtekstów?
A poza wszystkim-skoro taki fajny koleś to jak nie będzie zainteresowany to Autorka zyska fajnego kolegę. To tylko jedna wiadomość a nie list miłosny z wyznaniem
No to nie wiem, ja nie przyjmuję do znajomych osób, których nie znam albo nie kojarzę (czyli mających zdjęcie Garfielda i podpis "pusia pusia") - jeśli on przyjmuje byle kogo jak leci, to faktycznie może nie kojarzyć.

Nie wiem, dlaczego tak miałby to odebrać (gdy chłopak i dziewczyna poznają się w klubie i spędzają razem wieczór, to nie chodzi o koleżeńsko-netową znajomość), ale mógłby też wysłać autorce wiadomość "żeby mieć pewność".

Ok, tylko jedna wiadomość, ale ona go znalazła, zaprosiła i jeszcze będzie pisać "żeby mieć pewność"? On tez może napisać pierwszy, żeby zyskać fajna koleżankę, nie?

Dziewczyny możecie udawać przed sobą, że to tylko zaproszenie na facebooku i tylko jedna wiadomość, i takie tylko żartobliwe zaczepienie, itd., ale w takiej sytuacji obie strony wiedzą, że dziewczyna jest zainteresowana. I powinna dać facetowi szansę, żeby pokazał, czy tez jest zainteresowany. Bo inaczej wychodzi na to, że ona za nim lata. Ja nie mowię, że napisanie przez nia tej wiadomości to cos złego, nic się nie stanie, tylko moim zdaniem nie ma po co.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 12:58   #39
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Każdy ocenia według siebie. Jak ja dodaje taką wiadomość, to stwierdzam, że facet jest po prostu zainteresowany, co nie musi oznaczać zainteresowania jako kobietą. Może jest towarzyski i lubi nawiązywać nowe znajomosci.

Ja po dostaniu zaproszenia i jakiejś niezobowiązującego wiadomości nie pomyslalabym, że facet mnie podrywa.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 14:46   #40
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Margaux93 Pokaż wiadomość
Wysłałam jedynie zaproszenie. Nie wiem, wydaje mi się że nie ma sensu pisać. Nie należy do nieśmiałych chłopaków, gdyby chciał to by się odezwał
e tam. ja bym napisała - nic nie tracisz a tak możesz jednak kiedyś żałować, że nie wykorzystałaś jakieś opcji.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 21:15   #41
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Kolor kremowy Pokaż wiadomość
Ja tez uważam, że skoro autorka go znalazła i zaprosiła do znajomych, a on się nie odezwał, to powinna odpuścić. Rozumiem, że dziewczyny w tym wątku są za tym, żeby kobiety nie czekały biernie na inicjatywę faceta, który im się podoba, tylko żeby zrobiły coś w tej sprawie. No i właśnie autorka wątku to zrobiła. Gdyby facet był zainteresowany, to by napisał choć krótką wiadomość. Nie zrobił tego, więc jest dla mnie oczywiste, że autorka nie musi do niego teraz pisać, żeby mieć tę pewność.
Dokładnie. Równie dobrze gdyby chciał to i on by ją wyszukał.. No niby nic zdrożnego napisać do niego jeszcze, ale facet, który by chciał ją poznać stanąłby na rzęsach.. A tutaj? Nie stać go było nawet na krótką wiadomość
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 17:24   #42
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Dokładnie. Równie dobrze gdyby chciał to i on by ją wyszukał.. No niby nic zdrożnego napisać do niego jeszcze, ale facet, który by chciał ją poznać stanąłby na rzęsach.. A tutaj? Nie stać go było nawet na krótką wiadomość
A moze poprostu nie mial czasu zeby cos sklecic ? Nigdy nie wiadomo tez bym probowala bo co mi szkodzi a kiedys moge tego zallowac ;p

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 18:08   #43
cukier_bialy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
cukier_bialy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 18:48   #44
Terrence
Raczkowanie
 
Avatar Terrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 427
GG do Terrence
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
HAHAHA dobre!
Terrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 12:34   #45
Pejsik
Raczkowanie
 
Avatar Pejsik
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 197
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
HAHAHA dobre!
Jeszcze na poczcie by stracili list :P Lepiej kurierem !
__________________
"Sodomitą to może być byle żak, mnich, żebrak, chłop czy inny łazęga. O książętach i dostojnikach Kościoła mówimy natomiast, że w sprawach miłości cielesnej wznoszą się ponad zwyczajowe standardy kultywowane przez większość społeczności." - Ja Inkwizytor. Wieże do nieba (Jacek Piekara)
Pejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 10:23   #46
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kwiczę ze śmiechu
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:55   #47
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Aha, czy mogę to sobie zacytować w podpisie?
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:03   #48
cukier_bialy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Kolor kremowy Pokaż wiadomość
Aha, czy mogę to sobie zacytować w podpisie?
Jasne, cytuj do woli
cukier_bialy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:11   #49
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
Jasne, cytuj do woli
Sękju
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:46   #50
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Kurczę, jakby tak wszyscy się czaili, czy zagadać do nowo poznanej osoby na portalu, czy nie i w ogóle w życiu, to chyba par byłoby jak na lekarstwo
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:05   #51
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez carpediem Pokaż wiadomość
Kurczę, jakby tak wszyscy się czaili, czy zagadać do nowo poznanej osoby na portalu, czy nie i w ogóle w życiu, to chyba par byłoby jak na lekarstwo
Za to gdy kobiety się nie czają, to potem piszą wątki w stylu: "Jestem z moim chłopakiem 1,5 roku, spotykamy się raz w miesiącu, tylko ja inicjuję spotkania, on w ogóle nie okazuje mi uczuć, co jeszcze mogę zrobić, żeby mu na mnie zależało?".
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:08   #52
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Dylemat niezwykle banalny – odezwać się czy nie?

Cytat:
Napisane przez Kolor kremowy Pokaż wiadomość
Za to gdy kobiety się nie czają, to potem piszą wątki w stylu: "Jestem z moim chłopakiem 1,5 roku, spotykamy się raz w miesiącu, tylko ja inicjuję spotkania, on w ogóle nie okazuje mi uczuć, co jeszcze mogę zrobić, żeby mu na mnie zależało?".

Zawsze mi się wydawało, że kobiety mają swój rozum i kiedy widzą, że facet notorycznie olewa, nie stara się, to rozmawiają z nim na ten temat poważnie, a potem - jeśli tak zadecydują - rozstają się z tym panem.

Ale może ja mam jakieś dziwne spojrzenie na rzeczywistość^^
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-20 13:08:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.