Fryzjer w Katowicach - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 12:35   #271
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Terminy są masakryczne... ale myślę, że warto poczekać, bo co innego jak robi asystentka, a on tylko patrzy i doradza, a co innego jak robi to sam
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 08:59   #272
Sahara9
Przyczajenie
 
Avatar Sahara9
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Wybacz, ale czego Ty się spodziewałaś po fryzjerze za 20 zł?
Nie lepiej od razu zapłacić za porządne strzyżenie bez konieczności robienia poprawek u kogoś innego?
Jeśli masz zniszczone włosy, które trudno się układają, to może warto byłoby pomyśleć o jakimś zabiegu odżywczym


Otóż napisałam,że nie oczekiwałam nazbyt wiele- jedynie podcięcia włosów, ot skrócenia o 3 cm. To chyba nie jest zbyt skomplikowane?
Za to samo w S.L.David w Silesia Center zapłaciłam jakiś czas temu 65 zł, a efekt był równie opłakany. W Evolution w Siemianowicach za podobne skrócenie włosów zapłaciłam prawie 80!!! Też im nie wyszło, bo potem inna fryzjerka musiała to poprawiać.
Sahara9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:13   #273
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Sahara9 Pokaż wiadomość
Otóż napisałam,że nie oczekiwałam nazbyt wiele- jedynie podcięcia włosów, ot skrócenia o 3 cm. To chyba nie jest zbyt skomplikowane?
Za to samo w S.L.David w Silesia Center zapłaciłam jakiś czas temu 65 zł, a efekt był równie opłakany. W Evolution w Siemianowicach za podobne skrócenie włosów zapłaciłam prawie 80!!! Też im nie wyszło, bo potem inna fryzjerka musiała to poprawiać.
W sumie masz rację - niektórzy fryzjerzy zdają się nie rozumieć po polsku
Mnie też w JLD kiedyś krzywo obcięli grzywkę i policzyli sobie 15 zł
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 13:24   #274
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Fryzjer w Katowicach

najgorsze jest to, że mówisz 150 razy, że chcesz 5 cm a oni tną 15... ja nie wiem czy to na złość chcą zrobić, czy po prostu nie rozumieją???
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:19   #275
moussa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Hej ja bylam w Carlo Biani w koncu. Nie chcialam sciecia tylko zmiane koloru. Fryzjerka nie wzbudzala mojego wielkiego zaufania ale po wspolnej debacie nad kolorem wybrala mi swietny. Wyglada bardzo naturalnie (rozjasnialam) nie ma zoltek. Zatem podsumowujac: obsluga fachowa, kolor bardzo dobry, nie splukuje sie, fotel masujacy super. Minusy: cena masakryczna i salon dosc pusty co nie jest dobra rekomendacja (jeden z fryzjerow siedzial i czytal gazety). Nie wiem czy tam jeszcze pojde, ze wzgledu na cene. Mam swojego fryzjera, ktorego "zdradzilam" ta wizyta w Carlo Biani i jednak bede chodzic do niego. Ale generalnie z efektu jestem zadowolona.
moussa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:14   #276
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez moussa Pokaż wiadomość
Hej ja bylam w Carlo Biani w koncu. Nie chcialam sciecia tylko zmiane koloru. Fryzjerka nie wzbudzala mojego wielkiego zaufania ale po wspolnej debacie nad kolorem wybrala mi swietny. Wyglada bardzo naturalnie (rozjasnialam) nie ma zoltek. Zatem podsumowujac: obsluga fachowa, kolor bardzo dobry, nie splukuje sie, fotel masujacy super. Minusy: cena masakryczna i salon dosc pusty co nie jest dobra rekomendacja (jeden z fryzjerow siedzial i czytal gazety). Nie wiem czy tam jeszcze pojde, ze wzgledu na cene. Mam swojego fryzjera, ktorego "zdradzilam" ta wizyta w Carlo Biani i jednak bede chodzic do niego. Ale generalnie z efektu jestem zadowolona.
Ja tam ostatnio zajrzałam (tak żeby zobaczyć jak tam wygląda i wogóle) i zapytałam się tylko o cenę i ile wcześniej się trzeba zapisać - to Pani w "recepcji" stwierdziła, że jak chcę to mogę już - nie było tam żadnego klienta tylko lekko znudzeni fryzjerzy :/ również wystrój nie zrobił na mnie dobrego wrażenia - zupełnie inaczej niż na zdjęciach na stronie www. No i fryzjerzy na pierwszy rzut oka zupełnie nie wzbudzają zaufania, ot tak jak w jakimś podrzędnym osiedlowym fryzjerze (tylko ceny zupełnie inne )Generalnie po tej krótkiej wizycie stwierdziłam, że nie oddam w ich ręce swoich włosów
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:15   #277
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: Carlo Biani Katowice

Ja byłam. Zdecydowanie odradzam. Cena koszmarnie wysoka za fatalną usługę. Masażer podczas mycia nie rekompensuje ogólnie nieciekawego wrażenia.
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 22:19   #278
mikikatowice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Carlo Biani Katowice

Byłam U p. Daniela i jestem mega zadowolona!
Przecudne Cięcie!
Idę w przyszłym tygodniu na farbę.
Polecam
mikikatowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:43   #279
300marlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
KATOWICE - najlepszy fryzjer?

U berendowicza podobno lepiej nie ryzykować, Jean Luis David zamknął się na stawowej a w Silesii nie wiadomo na kogo się trafi, kiedyś chodziłam na kościuszki do salonu którego nazwy nie pamiętam...moja znajoma ostanio strzygła się w lovely look i była zadowolona, ale znowu innej strsznie zniszczyli włosy...
a chciałabym ładną fryzurkę na wiosnę, poradzicie gdzie iść?
300marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 14:46   #280
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: KATOWICE - najlepszy fryzjer?

Wojtek Wajda.
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 23:55   #281
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: KATOWICE - najlepszy fryzjer?

czemu u Barendowicza lepiej nie ryzykować?
Raz się u nich cięłam, co prawda było to w Sosnowcu, ale byłam bardzo zadowolona. Używają Kerastase i mają najlepiej wykwalifikowaną kadrę. Jean Louis Davida w Silesii nie polecam- tną standardowo maszynką, krzywo, klientów traktują jak...

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2009-05-04 o 23:56
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 19:27   #282
Ateneum
Raczkowanie
 
Avatar Ateneum
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: KATOWICE - najlepszy fryzjer?

u berendowicza nie ryzykować gdyż w tej ofercie, gdzie obcinają za symboliczne 5 zł ( o ile nadal taka jest bo dawno nie odwiedzałam salonu i już nie odwiedzę), naprawdę można zle na tym wyjść- przeklinając w duchu siebie za chęć eksperymentowania...
niekoniecznie włosy mogą trafić w ręce człowieka, który ma pojęcie o cięciu i dopasowaniu fryzury do kształtu twarzy itp.
oczywiście nie mówię, że zawsze tak jest
nie wypowiadam się o jakości usług wg typowego cennika w salonie - bo nie korzystałam
__________________

Kobieta jest najsłabsza gdy kocha,
a najsilniejsza, gdy jest kochana...


[ Erich Osterfield ]




Bartek
Ateneum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:23   #283
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: KATOWICE - najlepszy fryzjer?

Cytat:
Napisane przez Ateneum Pokaż wiadomość
u berendowicza nie ryzykować gdyż w tej ofercie, gdzie obcinają za symboliczne 5 zł ( o ile nadal taka jest bo dawno nie odwiedzałam salonu i już nie odwiedzę), naprawdę można zle na tym wyjść- przeklinając w duchu siebie za chęć eksperymentowania...
niekoniecznie włosy mogą trafić w ręce człowieka, który ma pojęcie o cięciu i dopasowaniu fryzury do kształtu twarzy itp.
oczywiście nie mówię, że zawsze tak jest
nie wypowiadam się o jakości usług wg typowego cennika w salonie - bo nie korzystałam
oni nie obcinają za 5 zł
wtedy kiedy obowiązuje ta cena obcinają praktykujący fryzjerzy. Sama bym się bała isc wtedy kiedy są praktyki.
Normalne ceny za scięcie - 70zł (kiedys było taniej bo 60)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 16:06   #284
Ateneum
Raczkowanie
 
Avatar Ateneum
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: KATOWICE - najlepszy fryzjer?

wiem wiem, że normalnie za tyle nie obcinają dlatego pisałam, że chodzi mi o właśnie o tą ofertę gdzie obcinają uczący się na fryzjerów/stylistów..
i myślę iż właśnie dlatego 300marlena być może słyszała, że w tym salonie nie warto... - ktoś się skusił na tą akcję i nie był zadowolony z efektu a łatka doczepiona została do jakości całego salonu ..
__________________

Kobieta jest najsłabsza gdy kocha,
a najsilniejsza, gdy jest kochana...


[ Erich Osterfield ]




Bartek
Ateneum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:54   #285
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Studio H&S w Katowicach - opinie

Hej Dziewczyny,
ze względu na to, że nie znalazłam prawie żadnych opinii o Studiu H&S w Katowicach zakładam ten wątek.
Może któraś z Was tam była? Albo może coś o tym Studiu słyszałyście?
Co sądzicie o pracujących tam fryzjerach? Z tego co wiem, dwóch panów i pani (?), ale może mam niezbyt aktualnie wiadomości.

Pytam, bo chciałabym się tam wybrać. Ceny mają w miarę znośne (dzwoniłam, pytałam), bo za włosy do ramion, ze strzyżeniem i baleyage na dwa kolory chcą mniej niż 200zł (jak dla mnie cena do przeżycia).

Czekam na Wasze opinie
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:42   #286
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Podbijam

Gdzieś wcześniej ktoś wspomniał o fryzjerze na Giszowcu (ja go nazywam "zielony"), obcinają dobrze, choć często wszystkich na jedno kopyto. Ale gdyby któraś chciała tylko podciąć sobie końcówki, to polecam, bo niedrogo. Aby zrobić coś wystrzałowego, to lepiej poszukać czegoś lepszego. Ja byłam kilka razy w Lovely Look w Auchan i mam tam ulubioną fryzjerkę Kasię (taka brunetka). Doradzi, podpowie, powie jeśli jakiś pomysł nie jest najlepszy, jakoś mam szczęście na nią trafiać. I zawsze jestem zadowolona. Choć czasem kolejki dają w kość.
Jakiś czas temu na ul. 3-maja tam, gdzie jest berendowicz-kulig robili szkolenie fryzjerów i się załapałam na darmowe cięcie, trafiła mi się fajna fryzjerka i ta, co prowadzi szkolenie dobrze pilnowała i pomogła w końcowej obróbce - kiedy zobaczyłam, jak ona operuje sprawnie nożyczkami, to szczena mi opadła Szkoda, że mają takie ceny, ale kiedyś się przejdę, bo jestem pod wrażeniem poziomu.

To taka moja opinia
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:44   #287
xxnaughtyxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 18
Dobry fryzjer do przedluzania wlosow-KATOWICE

Czesc Wszystkim
Poszukuje na lipiec dobrego fryzjera lub dziewczyne ktora dojezdza do klientow na terenie Katowic i okolic (Bytom, Chorzow, Sosnowiec, Gliwice itp) aby przedluzyc wlosy. Najlepiej ktos przez Was lub przez Waszych znajomych sprawdzony I nie za drogi, tak do 650z Byloby milo, gdyby ta osoba posiadala w internecie dostep do zdjec swoich klientow Przeszukalam juz wiele osob w internecie ale polowa z nich nie miala za ciekawych zdjec klientow (wlosy brzydko zrobione), a druga czesc okazala sie oszustami (mieli kradzione zdjecia).
Z gory dzieki
xxnaughtyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:31   #288
tillo
Przyczajenie
 
Avatar tillo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: R.Śl
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjer w Katowicach

kurczę, szukam fryzjera który zaproponuje mi coś ciekawego.
Chciałabym ściąć na krótko długie włosy.
Ale potrzebuję takiej fryzurki, której wystarczy wysuszenie :/ nie mam cierpliwości i nie potrafię modelować włosów :/

gdzie iść?
tillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 13:24   #289
vanda
Raczkowanie
 
Avatar vanda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: underwater ;)
Wiadomości: 156
GG do vanda
Dot.: Fryzjer w Katowicach

W przyszłym tygodniu wybieram się do Katowic na 'odświeżenie' bob'a tylko nie mam pojęcia gdzie iść.
Co proponujecie? Robiła któraś z Was boba w Katowicach i była zadowolona?
__________________

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'


bubble jungle!
vanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 18:02   #290
vanda
Raczkowanie
 
Avatar vanda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: underwater ;)
Wiadomości: 156
GG do vanda
Dot.: Fryzjer w Katowicach

up
__________________

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'


bubble jungle!
vanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 11:47   #291
usiaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez tillo Pokaż wiadomość
kurczę, szukam fryzjera który zaproponuje mi coś ciekawego.
Chciałabym ściąć na krótko długie włosy.
Ale potrzebuję takiej fryzurki, której wystarczy wysuszenie :/ nie mam cierpliwości i nie potrafię modelować włosów :/

gdzie iść?
mogę polecić Ci fryzjera, u którego obcinałam się parę łanych lat, niestety wyprowadzilam się do łodzi i bezskutecznie szukam kogoś na miejscu w zastępstwie
ten fryzjer to mariusz stankiewicz z salonu na żwirki i wigury
chcialam tylko zaznaczyć, że nie obcina standardowo i idąc od niego trzeba być zdecydowanym na jego opinię
zawsze wychodzilam zadowolona, chociaż za każdym razem z inną fryzurą
trzeba tylko być typem który lubi ryzykować ja wchodzilam i mówiłam tylko, że nie chcę mieć nic wspólnego z późniejszym układaniem włosów i wychodzilam zadowolona
ale zdaję sobie równeż sprawę, że są osoby ktore chcą być obcięte jak na zdjęciu, które przynoszą z sobą
nie wiem jak w takim wypadku zachowuje sie ten fryzjer ale po tylu latach wizyt u niego
śmiem twierdzić, że może się na to nie zgodzić ))
usiaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:01   #292
usiaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Studio H&S w Katowicach - opinie

właśnie o nich pisałam:
Cytat:
Napisane przez usiaw Pokaż wiadomość
mogę polecić Ci fryzjera, u którego obcinałam się parę łanych lat, niestety wyprowadzilam się do łodzi i bezskutecznie szukam kogoś na miejscu w zastępstwie
ten fryzjer to mariusz stankiewicz z salonu na żwirki i wigury
chcialam tylko zaznaczyć, że nie obcina standardowo i idąc od niego trzeba być zdecydowanym na jego opinię
zawsze wychodzilam zadowolona, chociaż za każdym razem z inną fryzurą
trzeba tylko być typem który lubi ryzykować ja wchodzilam i mówiłam tylko, że nie chcę mieć nic wspólnego z późniejszym układaniem włosów i wychodzilam zadowolona
ale zdaję sobie równeż sprawę, że są osoby ktore chcą być obcięte jak na zdjęciu, które przynoszą z sobą
nie wiem jak w takim wypadku zachowuje sie ten fryzjer ale po tylu latach wizyt u niego
śmiem twierdzić, że może się na to nie zgodzić ))
usiaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 15:37   #293
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: Studio H&S w Katowicach - opinie

O, wreszcie jakaś opinia, dzięki wielkie.
Jestem praktycznie zdecydowana na wizytę w H&S gdzieś pod koniec lipca,
ale chciałam się upewnić.
Gdyby ktoś jeszcze coś słyszał/wiedział to proszę się wypowiedzieć
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 02:05   #294
BALBINA81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

Witam was dziewczyny wydaje mi sie ze nie wszystkie informacje są prawdziwe! Byłam w tym salonie i nie spotkałam ani jednej fryzjerki z przyklejonym uśmiechem wszystkie były miłe i zachowywały sie naturalnie ten salon jest godny polecenia mało tego metamorfozy jest nowo otwarty w mikołowie w auchanie.jest super wystrój miła i fachowa obsługa dobrze umieją doradzic kolor oraz fryzure gorąco polecam bo warto spróbować ja byłam i sie przekonałam mam do mikołowa blisko więc odwiedzam ten salon i jak narazie poznałam dwie fryzjerki imion nie pamiętam ale ta jedna pani ma dwukolorowe włosy i jest z rudy śląskiej a druga z paniówek jestem bardzo zadowolona i dlatego polecam pozdrawiam
BALBINA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 19:40   #295
miki2611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

Jestem zadowolona z tego salonu, miałam okazje robić włosy u pań i chodze na paznokcie, zawsze jest OK ;-) Natomiast co do tego Bartka to nie polecam :-(( miły jak rozmawia z klijentka ale jak zapłaciła i wyszła to obgada ze taka i taka..... (miałam okazje słyszeć bo chyba się zapomniał a ja akurat siedziałam na myjni które sa z tyłu za filarem ). Ps. Jak to mówia: ,, potrafi wejść bez wazeliny w ....."
miki2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:51   #296
cocoszanell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Fryzjer w Katowicach

fryzjer Daniel ja chodzę do niego od kilku lat niedawno otworzył studio na osiedlu paderewskiego w Katowicach dam wam numer telefonu 7245027 to jest studio DJSTYLE radzę wam się zdać na niego jest świetny
cocoszanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:37   #297
cocoszanell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez vanda Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu wybieram się do Katowic na 'odświeżenie' bob'a tylko nie mam pojęcia gdzie iść.
Co proponujecie? Robiła któraś z Was boba w Katowicach i była zadowolona?
Moja kumpela była w studiu DJSTYLE w Katowicach . Wojtek ją obcinał na boba i było "cool" . Możesz tam spróbować, ja byłam tylko ze mam długie włosy i bob odpada bo zapuszczam
cocoszanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:28   #298
ShapeGirl2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Witam serdecznie! Ja zdecydowanie polecam w Katowicach Salon Fryzjerski Sandra na ulicy Korfantego 2. Co prawda nie jest tam najtaniej, ale za to można być zawsze zadowolonym z efektu końcowego. Ja chodzę zazwyczaj do pani Agaty i uważam że jest najlepsza. Do tej pory zawsze mi dobierała super kolory i fajne fryzurki. No i nie trzeba długo czekać na termin. Zazwyczaj umawiam się na drugi dzień (bo mam długie włosy i potrzebują więcej czasu), ale jak jest pilna potrzeba to można się dostać nawet w ten sam dzień. Zawsze też sobie poplotkujemy więc przy okazji można miło spędzić czas
ShapeGirl2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:50   #299
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Czy ktoś ma jeszcze jakieś info na temat salonu DJ STYLE? bo ta opinia która jest tutaj troszkę mi podpada autoreklamą na kafeterii też czytałam kilka postów, ale nie jestem przekonana co do tego, że piszą to klientki tylko pracownicy
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 23:05   #300
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jeszcze jakieś info na temat salonu DJ STYLE? bo ta opinia która jest tutaj troszkę mi podpada autoreklamą na kafeterii też czytałam kilka postów, ale nie jestem przekonana co do tego, że piszą to klientki tylko pracownicy
Mnie też… Powiem tylko tyle, że dobrzy fryzjerzy nie reklamują się na forach…
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.