Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerwcowe - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
Brzuszki wielkie, nogi spuchnięte a mamy MAJOWO-CZERWCOWE ciągle uśmiechnięte 9 15,52%
Wózki odlotowe, wypraweczki nowe. Szczęśliwe mamusie majowo-czerwcowe. 5 8,62%
Wiosenne promyki słońca chwytamy a wkrótce dzieciaczki witamy! Mamusie maj-czerwiec 2011 13 22,41%
Czkawka, fikołek, trzy kopniaki - mamy majowo-czerwcowe i ich dzieciaki! 31 53,45%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 11:36   #721
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

oooo Sasiek ale wyglada fajnie znalazłam jakiś inny model na allegro - az całe 350 zł i mówisz ze bateria taka wytrzymała ??
Wielkość mi nie przeszkadza, bo ja tez lubię duze, wiedziec ze cos trzymam w ręku
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:38   #722
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Dzień Dobry w ten słoneczny dzień który w połowie przespałam, wstając o 12
Jedząc śniadanko doczytałam Was co nieco i widzę Vanes nadal na tapecie
Hmm ...poczułam właśnie czkawkę małej z prawej strony powyżej pępka, mam nadzieję, ze się nie przekręciła
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:39   #723
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

moria, ale cudne zestawienie dzieciaczkow, szkoda , ze nie mialam takiego usg moglabym sobie po fantazjowac jak moj maly wyglada, a co do moskitery to uwazam ,ze to super sprawa, ja mieszkam w takim miejscu gdzie jest mnostwo komarow, bo jest park bardzo blisko, tereny bagienne a to wylegarnia komarow, kazdy kto tu jest pierwszy raz mowi,ze tu komary jakies zmutowane.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:39   #724
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Ja na dzisiaj mam jeszcze wczorajsze spaghetti (pomidorowe) i dorabiam zupę kalafiorową. A zaraz wybieram się do sklepu po mięcho mielone - na kotlety na jutro. Któraś z dziewczyn napisała o mielonych i smaka mi narobiła
A teraz Ty mi smaka na mielone narobilas hehe. To juz wiem co bedzie dzis na obiad...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:39   #725
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
oooo Sasiek ale wyglada fajnie znalazłam jakiś inny model na allegro - az całe 350 zł i mówisz ze bateria taka wytrzymała ??
Wielkość mi nie przeszkadza, bo ja tez lubię duze, wiedziec ze cos trzymam w ręku
Ja mam model 8830tv. Mój trzyma długo, poważnie a kiedyś zgubiłam ładowarkę do niego i ładuję go przez laptop
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:47   #726
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

A u mnie żurek z wczoraj

Też mam lenia, od dwóch godzin zbieram się pod prysznic...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:48   #727
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

dzień dobry dziewczyny!

staram się Was nadrobić, ale mam zaległości od niedzieli rano więc możecie sobie wyobrazić . jestem w pracy już 2 dzień - wczoraj słyszałam och, ech jak dobrze że jesteś juz nie jestem złą szefową dającą pracę i opieprzającą - nie było mnie troche to docenili że jestem .
ale mam już dość - jest tyle do ogarnięcia, a mało czasu.

damy rade .

agnieszka_pe - łazienka już prawie zakończona remoncik zmierza ku końcowi (ale chyba to jednak nie będzie sobota kupiliśmy farbę do pokoju synusia - beckers blue sky i na przedpokój dekoral czy dulux? już nie pamiętam - jesienna mgła.
łazienka upchana jak się tylko da - weszła kabina 90cm, szafka z umywalką 60cm, lustro 60cm, pralka 60cm, słupek 40cm i jest już ciasno .

anulko - może wejdę do tej paczki kurierskiej do Norwegii bardzo chętnie - a praca... pochłonęła mnie tak jak się tego obawiałam .

daisy - łosoś brzmi przepysznie!!! dzięuje Kochana - a praca..... sama wiesz Ty pracoholiku jak może być pracoholikowi w pracy . padam, ale jest OK.

Dziewczonka za wizytę (współczuje hemoroidów).

Kwiatecek
- nienawidzę Cię za te uda .

agus
- ale buractwo na tej poczcie. masakra.

Eve - ja mam właśnie ten problem z nogami - jak łykam magnez to trochę się uspokaja, potem znowu się przyzwyczaja organizm do magnezu i od dwóch czy trzech dni znowu rzucam lewą nogą w nocy - masakra, tez bym się po kości podrapał wtedy .

listopadowa
- ja nadrabiam od 9 strony .

agnieszka_pe
!!!!!!!! ja też nie wiem czy się wprowadzę w eekend - straaaaaaaaaaaaszne łączę się Kochana z Tobą w bólu .

Katarzynka .

Kwiatecek
- masakra z tym upadkiem! ja bym się też strasznie wystraszyła! ale jeśli nie walnęłaś brzuszkiem w nic to powinno być OK, bo jest chroniony przez wody, macicę... ale obserwuj się (czy dalej boli, czy sa plamy...) powinno być chyba OK.

moria - ja planuję moskitierę - tyle tego świnstwa lata w powietrzu.

ja się nie będę odnosić do sprawy vanes - nie mam sił na powtórkę z rozrywki mam styczniowo-lutowych, mam nadzieję, że to nie ściema. tyle tylko powiem. net to net.

ja zacznę pisać chyba więcej, bo stanę się niewiarygodna za chwilkę .

spice - daj znać jak po teście orzechów .

mary Ty rudolfie nasz (przez maskę kuruj się KOchana.

Paulizia - kocham jak teściowe się wtacają.... no masakra... super poranek miałaś . Grazin - jestem pewna że będzie tego żałował.... ych .

Paulizia!!!!!!! zapomniałam o podróży pociągiem .

no...... mogę spokojnie wracać do pracy ale się już rozleniwiłam .

aha... mam wieczorami jak leżę na plechach twardy brzuch... nie wiem czy to normalne czy nie, ale mały daje o sobie znac....


a dziewczyny!!!!!!!!!!
miałyście robioną cytologię w ciąży? ja nie miałam, a znowu coś ze mnie leci, ale bez dodatkowych swędzących sensacji.
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .

Edytowane przez moniqac
Czas edycji: 2011-03-01 o 11:51
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 11:49   #728
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Dzisiaj zaczynamy 31 tydzień
Wrzucam zdjęcie brzuszka tak jak obiecałam (Kasiu to dla Ciebie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2186-1.jpg (56,1 KB, 27 załadowań)
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:53   #729
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
a dziewczyny!!!!!!!!!!
miałyście robioną cytologię w ciąży? ja nie miałam, a znowu coś ze mnie leci, ale bez dodatkowych swędzących sensacji.
Ja miałam

Myślę, że powinnaś zrobić chociaż raz...

A ja może jutro brzuś wrzucę... No, chyba, że po prysznicu zrobię fotkę. Ale nie urósł specjalnie...
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:56   #730
Martulka000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 442
GG do Martulka000 Send a message via Skype™ to Martulka000
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Dzisiaj zaczynamy 31 tydzień
Wrzucam zdjęcie brzuszka tak jak obiecałam (Kasiu to dla Ciebie)
Prześliczny brzuszek Dzidzia ma piękne mieszkanko.
__________________
Adrianek jest z nami
24 kwietnia 2011 godz. 10:40
2900 gram i 54 cm

II kreseczki 09.05.2014
02.08.2014

Tylko ktoś kto rozumie i akceptuje Cię
Może być przyjacielem
Martulka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:02   #731
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Witajcie

nie mam dziś weny na nic, cieszę się, że są bitki na obiad od wczoraj


Pauliziu kochana, aż mi kopara opadła. Świnia z niego no jak tak mógł.. mamusia ważniejsza od Ciebie?

Dziewczonka piękny brzuszek. i to serduszko

Ddaaiissyy ja to tam nie wiem, ale dotykowych telefonów nie lubię

Grazin i Aliczka świetne sny prawie się posikałam !

Moniqac zastanawiałam się właśnie jak znosisz powrót do pracy... nie podobają mi się słowa "padam, ale jest ok" naprawdę uważaj na siebie

Vanes jak będziesz po usg daj znać

Anulinko ,bo jeszcze tego Ci nie pisałam chyba... śliczny pokoik dla Zosi
Wszystkie chore i kwiczące - wysyłam fluidy zdrowia
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011


Edytowane przez the_sania
Czas edycji: 2011-03-01 o 12:03
the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 12:05   #732
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Och, jak nie urok, to sr...czka, zawsze coś. Mąż mi właśnie zadzwonił, że zaczyna nową robotę od 17 marca, a dziś to tylko szkolenie było. Dwa tygodnie nie będzie zarabiał, chyba że w starej robocie coś mu się uda załatwić. Bez kasy, bez ubezpieczenia, a ciągniemy już ostatkiem rezerw finansowych i pożyczamy... Bez słów po prostu. Jakby nie umieli mu tego powiedzieć wcześniej... Ja już po prostu mam dość!! Dlaczego w tym kraju tak ciężko o normalną robotę i normalną płacę....
Weredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:06   #733
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

moniqac, mi nie robili tez cytologi, niewiem moze sie upominac o to trzeba?
dziewczonka, ale slodki brzuchatek
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:06   #734
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Wstalam dziewczyny i zyje:) gdyby nie wy bym chyba ze strachu umarla.
Jestem od Was uzalezniona i zawsze jestescie ze mna w zlych i dobrych chwilach.
Maly sie rusza, zadnych uplawow nie mam, czyli teoretycznie jest dobrze, boli mnie troche brzuch nisko i wysoko przy kaszlu, nie moge go sie pozbyc, nic nie pomaga, zadne czosnki, miody itp. Moze jakos do piatkowej wizyty wytrzymam, z racji tego upadku powinnam po prosic w piatek o usg?

Co do VANES to faktycznie nie scislosci byly, ale mysle ,ze jesli chciala to by je nam rozwiala??
no to dobrze
ja bym poprosila o usg
powiedz, ze mialas maly incydent i dla wszelkigo spokoju chcialabys podejrzec malenstwo

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Od samego rana piszecie o pysznych obiadkach a ja nie mam zadnego pomyslu co dzis ugotowac

Musze isc po zakupy a nie chce mi sie wychodzic, lenistwo mnie dzis dopadlo.
Laila? tak bedzie miala na imie Twoja corka?

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
agus[/B] - ale buractwo na tej poczcie. masakra.

a dziewczyny!!!!!!!!!!
miałyście robioną cytologię w ciąży? ja nie miałam, a znowu coś ze mnie leci, ale bez dodatkowych swędzących sensacji.
no bywa

tak ja mialam robiona cytologie
a uplawy mam nadal
duzo
Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Dzisiaj zaczynamy 31 tydzień
Wrzucam zdjęcie brzuszka tak jak obiecałam (Kasiu to dla Ciebie)
sliczny


a ja po obiedzie
bylam na zakupach z mysla o watrobce
ale nie bylo
wiec kupilam gotowe mielone z kapusta tzw kapusniaczki
i do tego zrobilam salate z jogurtem nat i jajkiej z kopereczkiem sola i pieprza
a do tego kompot wisniowy!!!!!!!
zezarlam kope wydrylowanych wisni
ledwo szlam z tymi zakupami bo kupiam tez pomidory w pusce na jutrzejsza pomidorowke
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:10   #735
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

the sania- co do opuchniętych stóp-lekarz kazał mi jeść ananasa i ryż,bo wyciąga wodę.Kazał też mierzyć ciśnienie i spożywać mniej płynów..Dziś wieczorem mam iść do niego aby mnie pooglądał i zmierzył ciśnienie..Co prawda dziś nie będę miała usg ponieważ planowana wizyta jest w przyszły czwartek....
Przyznam że wczoraj zjadłam prawie całego ananasa (świeżego) i do dziś mam jezyk cierpki..Ale oczywiście dziś na obiadek ryż z ananasem....

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Dzisiaj zaczynamy 31 tydzień
Wrzucam zdjęcie brzuszka tak jak obiecałam (Kasiu to dla Ciebie)
apartament Alicji cudny
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:11   #736
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

dzięki Aniu za pamięć, że napisałaś o tych nogach
ananas i ryż... ale wymysły najgorzej, że po ananasie żołądek mnie boli. ale lekarz powiedział, że na tym etapie ciąży to normalne?
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:12   #737
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cześć Dziewczyny Dawno nie pisałam, ale czytam Was codziennie. Jestem na chorobowym i jak powiedział mój lekarz, to już pewnie nie wrócę do pracy. Od poniedziałku zaczynamy remont mieszkania, jestem przerażona, bo pewnie ja będę inspektorem nadzoru i kierownikiem budowy zarazem A na serio lepiej się na tym znam od męża Wymieniamy też meble w dwóch pokojach, mam już upatrzone w Ikei.
Lekarz wysłał mnie też na konsultację do kardiologa, mam jakąś wadę serca i kardiolog musi się wypowiedzieć odnośnie porodu. Dokucza mi też strasznie przepuklina, czasem tak boli, że nie jestem w stanie nic zrobić przez to. Najgorzej jak zacznie boleć w nocy... już po spaniu.
Zaintrygowała mnie też sprawa Vanes - nie wiem co o tym myśleć. Każdy ciążę przechodzi inaczej... Zmierzyłam się na wysokości pępka i mam 86 cm. A jeżeli chodzi o wagę to przytyłam 2 kg. Jest to pewnie związane z moją dietą. Lekarz mówi, żeby się tym nie martwić, bo ciąża rozwija się prawidłowo i to jest najważniejsze.
Pozdrawiam Was serdecznie
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:12   #738
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Anulinka - jednak CC? Gratuluję Kochana, wiem że chciałaś. Ja raczej wolałabym sn ale na zzo, bo jak zzo nie dadzą to nie idę rodzić. No chyba że faktycznie drugi poród jest szybszy i zdecydowanie mniej bolesny
To nie do końca tak, nastawiałam się na poród SN, ale najpierw położna, a potem mój gin utwierdzili mnie w przekonaniu, że mam się raczej nastawiać na CC. Do tego nasz mały uparciuch ma cały czas główkę pod moją prawą piersią

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
a dziewczyny!!!!!!!!!!
miałyście robioną cytologię w ciąży? ja nie miałam, a znowu coś ze mnie leci, ale bez dodatkowych swędzących sensacji.
Miałam robioną w 25tc i wynik mam wpisany do karty ciąży.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:14   #739
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez Martulka000 Pokaż wiadomość
Prześliczny brzuszek Dzidzia ma piękne mieszkanko.


Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
Dziewczonka piękny brzuszek. i to serduszko
a serduszko podpatrzyłam na wcześniejszych brzuszkach

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
moniqac, mi nie robili tez cytologi, niewiem moze sie upominac o to trzeba?
dziewczonka, ale slodki brzuchatek
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

sliczny


---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość



apartament Alicji cudny

Ania a Ty już zapomniałaś o sierpniowych żonkach? Zajrzyj czasami do nas
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 12:15   #740
elis5
Raczkowanie
 
Avatar elis5
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 49
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Moria Ty to jesteś żenialna! No normalnie zazdraszczam Igosławie Zdjęcia rewelka, niesamowite jak ta technika do przodu idzie. Pomyśleć, że nasze mamy to nawet normalnego usg w ciąży nie miały...
Rety!!!Już się nie mogę tego dzidziola doczekać, już chciałabym go ściskać i przytulać, no ale musi jeszcze posiedzieć z 8 tygodni przynajmniej!

Kwiatecek wydaje mi się, że jeśli nie miałaś żadnego krwawienia/plamienia to powinno być wszystko oki, ale na wypadek wszelki lekarzowi powiedz, niech pogłówkuje trochę, a co!!!

Pomidorowa u mnie przez dwa dni królowała, dziś ostatni talerz poleci. Ale u mnie z kluchami nie z ryżem no i musi być meeega pomidorowa, wtedy jest najpyszniejsza!

Cytologię miałam, tak jak i tokso po raz drugi, ale już tylko IgM, żeby sprawdzić czy świeżego zakażenia nie ma.
elis5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:16   #741
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
dzięki Aniu za pamięć, że napisałaś o tych nogach
ananas i ryż... ale wymysły najgorzej, że po ananasie żołądek mnie boli. ale lekarz powiedział, że na tym etapie ciąży to normalne?
Tak kochana,ale trzeba trzymać rękę na pulsie,a najlepiej jak będzie się mierzyło ciśnienie i obserwowało nogi...a i nie używać soli...Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytą
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:17   #742
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

postanowiłam, że przygotuję się z takimi ilościami ciuszków:

pajace 4szt
śpiochy 4szt
body krótki rękaw 7szt długi rękaw 7szt
2 czapeczki
kaftaniki 4szt
półśpiochy 4szt
wiadomo skarpetki ale to mam dużo już
wszystko rozmiar 56

powoli będę kupować takie ilości na rozmiar 62

mam nadzieję, że to dobra ilościowo opcja zakładam, że dzidziuś nie będzie wielki

Aniu dzięki przydadzą się
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:18   #743
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość




a serduszko podpatrzyłam na wcześniejszych brzuszkach







---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------




Ania a Ty już zapomniałaś o sierpniowych żonkach? Zajrzyj czasami do nas
Nie zapomniałam.Regularnie podczytuję i jestem na bierząco..Coś tam później napiszę....
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:23   #744
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Witam w słoneczny wtorek


Anulinka - jednak CC? Gratuluję Kochana, wiem że chciałaś. Ja raczej wolałabym sn ale na zzo, bo jak zzo nie dadzą to nie idę rodzić. No chyba że faktycznie drugi poród jest szybszy i zdecydowanie mniej bolesny
na to tez nie ma reguly, moja psiapsiola (chudzinka) rodzila drugiego syna nie wiem ile, ale mialam po sn rozwalony pecherz, kleszcze i inne bajery, ogolnie masakra, nic lepiej niz z pierwszym nie bylo, a z pierwszym skonczylo sie cc. maluchy obydwa ponad 4kg mialy a ona taka drobniusia

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość

agnieszka_pe - łazienka już prawie zakończona remoncik zmierza ku końcowi (ale chyba to jednak nie będzie sobota kupiliśmy farbę do pokoju synusia - beckers blue sky i na przedpokój dekoral czy dulux? już nie pamiętam - jesienna mgła.
łazienka upchana jak się tylko da - weszła kabina 90cm, szafka z umywalką 60cm, lustro 60cm, pralka 60cm, słupek 40cm i jest już ciasno .

agnieszka_pe
!!!!!!!! ja też nie wiem czy się wprowadzę w eekend - straaaaaaaaaaaaszne łączę się Kochana z Tobą w bólu .


a dziewczyny!!!!!!!!!!
miałyście robioną cytologię w ciąży? ja nie miałam, a znowu coś ze mnie leci, ale bez dodatkowych swędzących sensacji.
ooo to wrzuc fotki jak tylko bedziesz mogla. ja wcz ogladalam moja lazienke i hmmmmmmmm. kabina ok 120x80, szafka z umywalka 60tka, lustro z szafka nad tez 60tka, i kupilam jakies takie narozne ze szkla do powieszenia i w sumie nie wiem co o tym myslec czegos mi jeszcze brakuje, jest jeszcze miejsce na kosz na brudy, ale kurde.........


wkurzajace nie ze sie nie mozna wprowadzic jak sie czlowiek nastawi

ja nie pamietam jak sie nazywa docelowo wybrany kolor na sypialnie, reszta juz rozplanowana
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:24   #745
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Wrzucam mój wielki brzucholek 25 tydzień..
Też zmierzyłam się na wysokości pępka i chyba wszystkich przebije uwaga mam 112 cm.Jeszcze trochę to centymetra mi zabraknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01937_1280x960.jpg (73,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01928_1042x757.jpg (46,6 KB, 23 załadowań)
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:24   #746
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez Weredka Pokaż wiadomość
Och, jak nie urok, to sr...czka, zawsze coś. Mąż mi właśnie zadzwonił, że zaczyna nową robotę od 17 marca, a dziś to tylko szkolenie było. Dwa tygodnie nie będzie zarabiał, chyba że w starej robocie coś mu się uda załatwić. Bez kasy, bez ubezpieczenia, a ciągniemy już ostatkiem rezerw finansowych i pożyczamy... Bez słów po prostu. Jakby nie umieli mu tego powiedzieć wcześniej... Ja już po prostu mam dość!! Dlaczego w tym kraju tak ciężko o normalną robotę i normalną płacę....
Nie tylko w Polsce jest przekichane. Ja mieszkam w kraju gdzie kombinatorzy zyja na dobrym poziomie a ludzie uczciwie pracujacy, juz tak dobrze nie maja jak im sie dziecko urodzi. Teraz daje rade ale az sie boje pomyslec co bedzie jak sie dziecko urodzi.

agus87 tak bedzie miala na imie moja corka, chyba ze mi sie odmieni bo do porodu jeszcze daaaaleko.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:28   #747
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Dziewczonka, bardzo ładny wypielęgnowany brzusio .

dzięki matallewar - musze powiedzieć żeby mi zrobił.

saniuś - daję radę wczoraj byłam zmęczona, jeszcze ten remont, zakupy, odzwyczaiłam się od wstawania porannego, nie mam zamiaru pracować dłużej niż muszę i niż dam radę, dziękuję za pamięć .

Kwiatecek - właśnie nie wiem dokładnie - dlatego tu prosze o opinię - zaraz się dowiemy .

agus - ale ja mam żółte .
jak ja bym zjadła wątróbkęęę ale zawsze boję się ją robić.

anulinka jednak się upomnę .

saniuś - dużo masz tego na 56 . ja się zastanawiam czy w ogóle na 56 kupować, skoro mój bobasek takie wielkolud .

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
ooo to wrzuc fotki jak tylko bedziesz mogla. ja wcz ogladalam moja lazienke i hmmmmmmmm. kabina ok 120x80, szafka z umywalka 60tka, lustro z szafka nad tez 60tka, i kupilam jakies takie narozne ze szkla do powieszenia i w sumie nie wiem co o tym myslec czegos mi jeszcze brakuje, jest jeszcze miejsce na kosz na brudy, ale kurde.........


wkurzajace nie ze sie nie mozna wprowadzic jak sie czlowiek nastawi

ja nie pamietam jak sie nazywa docelowo wybrany kolor na sypialnie, reszta juz rozplanowana
no powiem Ci Kochana, że jak się ma tak mało miejsca to ciężko coś mądrego wymyśleć. jeszcze kosz na brudy.... właśnie czyli już nie mam wolnej przestrzeni - dobrze że słupek ma taki oddzielny kosz na brudy - będzie dla malucha.

z tym wprowadzeniem się....... nie wypowiem się .....
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:31   #748
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie tylko w Polsce jest przekichane. Ja mieszkam w kraju gdzie kombinatorzy zyja na dobrym poziomie a ludzie uczciwie pracujacy, juz tak dobrze nie maja jak im sie dziecko urodzi. Teraz daje rade ale az sie boje pomyslec co bedzie jak sie dziecko urodzi.
To jest niemożliwie irytujące. Już nie wspominając o wpływie tych wszystkich wiadomości na moje zdrowie. Brzuch mi zaraz twardnieje. Jak widzę na telefonie, że mój mąż dzwoni, to się boję obierać...
Weredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:31   #749
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

aa i jeszcze w salonie orange byłam... i mam do Was pytanie, czy ktoś z Was ma iphona ? Chodzi mi o to jak długo trzyma bateria.. miałam przez 3 msc kiedys tel dotykowy ale co 2 dzien, czasem co dzień musiałam ładowac i to mnie do szału doprowadzało.. moj małż tez kupił htc hd2 dotykowy i takze jak ja wrócił do swojej "klawiszowej" starej nokii...
Boję sie brać tel w ciemno bo potem co zrobię... tzn można opylić na allegro, tak jak to z omnią zrobiłam ale nie o to chodzi
nie ma już fajnych normalnych telefonów.. wszystko dotykowe jestem już chyba za stara na takie gadzety
Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość


daisy a co do telefonow to ja mam dotykowy LG. mi sie z niego fajnie korzysta a ładyuje tak co dwa dni, niestety taki urok tych telefonów.
ale jesli jestes w orange to zamow sobie telefon przez internet, tzn przez strone orange.pl trzeba sie tam zalogowac i maja lepsze oferty typowo pod Twoj nr telefonu. jest wiecej prezentów, darmowych minut wiekszy wybór telefonów i ceny tel tańsze niz w salonie.
Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Co do telefonow dotykowych to jakos jestem uprzedzona. Najbardziej by mnie denerwowalo sciaganie rekawiczek za kazdym razem by odebrac telefon Ja mam Sony Ericssona w995 i jestem zadowolona. Laduje raz na tydzien, ale nie gadam strasznie duzo przez telefon.
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A telefon ja mam dotykowy, Samsung Avila, myślałam, że będzie gorzej z dotykowym
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość

Daisyy, mam Nokia XpressMusic 5800 cokolwiek to znaczy
Helou tu Wasza telefonistka. Zasadniczo o kazdym z telefonow moglabym Wam napisac co ma w sobie dobrego a co mi nie odpowiada (opieram sie nie tylko na wlasnej opinii, ale tez na opinii klientow - jestem w branzy jakies 4 lata). Wiec Daisy napisz mi, czego Ty od telefonu oczekujesz, bo to nieprawda, ze sa juz tylko same dotykowe. Sa w wiekszosci, ale ja sama mam klasyczny i jestem zadowolona z niego.
Jakie chcesz parametry i co ma miec - poza bateria. Baterie i tak w wiekszosci w kazdym z telefonow sa takie same, pytanie wiec tylko z czego bedziesz w telefonie korzystac.
Odnosnie Iphone 4 powiem tak - fajny bajer, ale jesli nie jestes przekonana do dotykowego, to szlag Cie trafi przy pierwszym podejsciu. Oczywiscie fajnie sie przesuwa te ikonki, sciaga mp3, internet dobrze dziala, ale jak wezmiesz Iphone to pewnie zmienisz tez plan na taki z Internetem, a potrzebujesz tego?
Jak mi napiszesz na PW swoj numer telefonu to wejde w Twoje konto i sprawdze co tam mozna Tobie pokombinowac.
Osobiscie nie polecam strony orange.pl (co z tego, ze jest taniej, jak wysylaja Ci niepodbita gwarancje i salony nie chca jej potem podbijac?), umiarkowanie polecam rowniez salony. Najlepiej by bylo z infolinia, bo od kiedy przeniosla sie do Lublina, zasiadaja w niej calkiem kumaci ludzie.
Wiec napisz co ma miec ten telefon, a ja sprobuje Ci cos wybrac. Czy masz ulubiona marke?

Jeszcze w kwestii pralek, bo byl tez taki temat - pamietajcie moje drogie, ze pranie krotkie/szybkie przeznaczone jest zwykle do prania rzeczy lekkich na polowe wsadu, a nie do wszystkiego! Czyli nie wolno prac ciagle na tym szybkim np. bluz, jeansow, poscieli etc. bo mozna uszkodzic beben - moja ciotka potraktowala tak dwa Bosche. Poza tym pamietajcie, ze obliczamy zawsze ciezar MOKREGO prania, wiec trzeba wziac poprawke, ze nie zawsze warto wpychac do pralki "na chama", bo mozna sobie naprawde sporo zdrowia popsuc. Ja mam zasade - tshity, bielizna etc. na krotkim, a ciezkie rzeczy - na roznych innych programach.

I jeszcze gazetka z Tesco
http://itesco.pl/promocje/gazetki/wy...16.03.2011.pdf
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:41   #750
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Kopniak tu, kopniak tam, nowe życie w sobie mam. Mamusie wyjątkowe majowo-czerw

Witam,
ja od dwóch dni jakoś nie mam siły i tylko podczytuje, mało co udaje mi się napisać. Od niedzieli wieczora brzuch mam twardy jak głaz i nie za dobrze mi z tym.
Czy to jest możliwe, żeby mi dziecko złamało żebro Boli jak cholera po tym, jak mi przyładował, jak tam podotykam, to czuje jakąś napuchniętą gulkę i coś strzeliło jak przycisłam. Normalnie strach się bać.
Dzisiaj na 17-tą jedziemy na pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia, a w piątek mam wizytę u ginekologa, więc jak mnie to żebro nie przestanie boleć (mam nadzieję, że jest tylko obite - bólu złamania chyba bym tak łatwo nie wytrzymała, co?), to poproszę lekarza, żeby tam usg wyżej zajechał i podejrzał, czy mam całe kości.

Moria ja do X-landera XA dostałam moskitiere w komplecie, ale tylko do gondoli. Gdybym chciała do spacerówki, to musiałabym osobno dokupić. Ja pewnie będę używać, bo dziecko będzie często na działce pod lasem u moich rodziców, a tam wiadomo, że robactwa mnóstwo. Pamiętam, że jak mój braciszek był mały, to mama do budy przypinała pieluche tetrową, żeby go robale nie pożarły.

Dziewczyny, mam głupie pytanie ... czy była przestawiana godzina, albo co? Na mojej komórce mam 13:36, na komputerze też 13:36, a post na wizażu wyświetla się 14:36. Też tak macie?

Ja muszę wskoczyć do wanny, bo wstałam dzisiaj dopiero o 11:40 i póki co tylko zjadłam śniadanie w piżamce i was ładnie doczytałam. Rano dam znać, jak było na szkole rodzenia, bo nie wiem, czy będę miała wieczorem siłę siadać do komputera.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.