Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 22:03   #31
Haha_Linka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
jeżeli jego przewodnik nie będzie mógł podjąć opieki, nie znajdzie się inny zainteresowany wykorzystaniem psa, nikt nie zechce go kupić
1) Jeżeli nikt psa nie zechce, ani przewodnik, ani schronisko, ani żadna osoba dobrej woli. To wtedy rozpoczyna się procedura. A nie z urzędu, bo piesek zakończył służbę.
2) Usypianie to nie eutanazja.
3) Czytanie ze zrozumieniem ciągle sprawia problemy.
Haha_Linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 22:04   #32
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Nie to, że jestem za tą ustawą, bo nie jestem i uważam, że na pewno da się to inaczej rozwiązać, ale po prostu nie mogę nie zareagować, gdy czytam takie okropne wypowiedzi. Jak możesz aisha pisać, że trzeba zabić jakiegoś człowieka i w ten sposób zaoszczędzi się jego pieniądze? Jak możesz bronić zwierząt, jednocześnie wykazując taką postawę? Dlaczego w XXI w. nadal ludzie myślą jak jaskiniowcy? Ząb za ząb. Po prostu zmiana/bojkot ustawy, samego człowieka, ale nie śmierć, poza tym przymusowa eutanazja NIE ISTNIEJE, odsyłam do znaczenia słowa eutanazja, ktoś wcześniej już na to zwracał uwagę. Nie znoszę takich przesadzonych, skrajnych opinii, które mają wzbudzać nie wiem co... Chyba litość dla ich autora. Proszę, nie propagujcie nienawiści. Po prostu poprzyjcie petycję, poprzyjcie zmiany.

Te biedne świnki, kurczaczki i inne mięsko to już "zło konieczne", pieski i kotki są po prostu lepsze, to zwierzątka domowe, za które można kogoś skazać na śmierć, szczególnie społeczną - lubimy publiczny lincz.

Pozdrawiam i podpisuję się.
Zgadzam się w 100%.
Szczególnie z tym, żeby nie propagować nienawiści.
W tej akcji chodzi o całkiem coś odwrotnego i wypowiedzi, że osoby, które napisały to rozporządzenie powinny zostać poddane eutanazji są po prostu hipokryzją.
Podpisałam.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 22:37   #33
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Nie mogę wejść na stronę z petycją, wyskakuje błąd.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 22:44   #34
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
sądzę, że nie ma co tu się oburzać to raczej słowa wypowiedziane w emocjach nie to, żeby ktoś tu miał zaraz propagować nienawiść, tylko skoro panu ministrowi tak łatwo przychodzi powiedzenie "uśpijcie te psy" to w tym momencie Polska nie różni się niczym od Ukrainy, która 126 000 psów zutylizowała, humanitarnie nie humanitarnie, w końcu zaczną szukać oszczędności i zaczną ludzi usypiać (zresztą na oddziałach geriatrycznych w niektórych miejscowościach się to robi)
masz trochę racji, ale emocje niczego nie tłumaczą. potrzebny jest rozgłos i prawdziwe argumenty, widzę na szczęście, że są i takie. w sieci coraz więcej artykułów, na głównych stronach, więc coś może się zmieni
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 22:50   #35
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Nie mogę wejść na stronę z petycją, wyskakuje błąd.
ja też chce podpisać, lecz wyskakuje błąd.
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 23:07   #36
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

No super
Teraz za to działa strona celnicy.pl która wcześniej była ciągle niedostępna, a to na niej właśnie celnicy umieścili swój apel/protest.

To ze strony celnicy.pl http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-mi...ogo,nId,415955 wrzucili to dla kontrastu...
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 03:28   #37
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Strona z petycją znów działa. W tym momencie jest ponad 8,5 tys. podpisów w tym prawie 2tys. zweryfikowanych. Co lepsze, są też podpisy przeciw petycji (20 w tym 4 zweryfikowane), które... wcale nie są przeciw xD Ktoś chyba nie zrozumiał co to jest za a co przeciw

Oświadczenie na stronie Ministerstwa Finansów http://www.mf.gov.pl/dokument.php?co...77399&typ=news
Cytat:

Mając na uwadze treść ww. przepisów (ustawy i zarządzenia) nie jest możliwe uśmiercenie przez lekarza weterynarii zdrowego psa służbowego w Służbie Celnej, tylko dlatego, że został on „wycofany ze służby”. Zarówno ustawa o ochronie zwierząt jaki i powołane zarządzenie wykluczają taką możliwość.

Jednocześnie informujemy, że żaden pies w Służbie Celnej nie został do tej pory przekazany do punktu weterynaryjnego w celu dokonania eutanazji.
Może gdyby tekst zarządzenia napisał ktoś znający się na budowaniu aktów normatywnych a nie jakiś prawnik po kursie korespondencyjnym to ministerstwo nie musiałoby się tłumaczyć, ponieważ to co napisali w oświadczeniu, wynikałoby jasno z tekstu zarządzenia. Niestety teraz tak nie jest.

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2011-12-12 o 03:31
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 08:32   #38
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Mój znajomy z Izby Celnej pracuje z takim psem. Jednego ma już w domu, mówi, że jest kochany i bardzo wdzięczny.

Nie wyobrażam sobie, że można "po wykonanej robocie" wcale nie łatwej, takiego psiego pracownika usmiercać Robię szum dalej.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 12:26   #39
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

do góry
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 12:29   #40
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Nie to, że jestem za tą ustawą, bo nie jestem i uważam, że na pewno da się to inaczej rozwiązać, ale po prostu nie mogę nie zareagować, gdy czytam takie okropne wypowiedzi. Jak możesz aisha pisać, że trzeba zabić jakiegoś człowieka i w ten sposób zaoszczędzi się jego pieniądze? Jak możesz bronić zwierząt, jednocześnie wykazując taką postawę? Dlaczego w XXI w. nadal ludzie myślą jak jaskiniowcy? Ząb za ząb. Po prostu zmiana/bojkot ustawy, samego człowieka, ale nie śmierć, poza tym przymusowa eutanazja NIE ISTNIEJE, odsyłam do znaczenia słowa eutanazja, ktoś wcześniej już na to zwracał uwagę. Nie znoszę takich przesadzonych, skrajnych opinii, które mają wzbudzać nie wiem co... Chyba litość dla ich autora. Proszę, nie propagujcie nienawiści. Po prostu poprzyjcie petycję, poprzyjcie zmiany.

Te biedne świnki, kurczaczki i inne mięsko to już "zło konieczne", pieski i kotki są po prostu lepsze, to zwierzątka domowe, za które można kogoś skazać na śmierć, szczególnie społeczną - lubimy publiczny lincz.

Pozdrawiam i podpisuję się.
Przeciez to nie jest napisane NA POWAZNIE, posluzylam sie tu wyolbrzymieniem i ironia-a nie ze zbieram ekipe na Wizazu do usmiercenia jakiegos ministra OMG ojj ludzie, ludzie niektorzy wszystko co przeczytaja biora doslownie i pozniej wychodza takie paradoksy i tlumacz sie, zes niewinny
apropo reszty zwierzat o ktorych piszesz-ja bronie nie tylko domowych futrzakow, reszty jeszcze bardziej-dzialam w kilku organizacjach i finansowo wspomagam ile moge akcje dotyczace koni, swin, kurczakow itp., poza tym jestem wege od wieeelu lat, wiec to nie ze nagle mi szajba odbila na punkcie pieskow tylko i nikt nie napisal, ze sa one lepsze od reszty zwierzat wiec o czym Ty mowisz? A ze ludzie sie wkurzaja, to wcale im sie nie dziwie bo jak do takiej sprawy podejsc inaczej?
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 12:33   #41
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

szkoda, że tu nie ma przycisku lubię to bo zgadzam się z całym postem aishy, sama ograniczyłam do minimum spożywanie zwierzaków (jem tylko ryby i owoce morza), psy biorę z ulicy (miałam 2) za kilka miesięcy planuje wziąć ze schroniska 3. Jestem za zniesieniem hodowli przemysłowej zwierząt na pokarm zresztą to nie wątek o tym )) petycja znowu działa ja już potwierdziłam swój podpis (a propos tych niepoprawnych podpisów przeciw, da się je jakoś przemianować bo wszystkie z tego co widzę są za)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 12:44   #42
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
szkoda, że tu nie ma przycisku lubię to bo zgadzam się z całym postem aishy, sama ograniczyłam do minimum spożywanie zwierzaków (jem tylko ryby i owoce morza), psy biorę z ulicy (miałam 2) za kilka miesięcy planuje wziąć ze schroniska 3. Jestem za zniesieniem hodowli przemysłowej zwierząt na pokarm zresztą to nie wątek o tym )) petycja znowu działa ja już potwierdziłam swój podpis (a propos tych niepoprawnych podpisów przeciw, da się je jakoś przemianować bo wszystkie z tego co widzę są za)
Dzieki jak widac niektore osoby bardziej interesujace sie losami zwierzat sa w stanie mnie zrozumiec. Ja po prostu jezeli widze ze grozi im jakas krzywda nie moge nie zareagowac emocjonalnie, co nie znaczy ze nie kontroluje swoich postow. Ale siedze w branzy pro-eko juz pare ladnych lat i wiem jak BARDZO CIEZKO jest garstce dobrych ludzi obalic megadurna ustawe krzywdzaca naszych mniejszych braci, ktora zostala ot tak zatwierdzona przez kogos tam wysoko, na stolku jeden podpis a przeciw potrzebne setki tysiecy petycji, akcje, happeningi itd. i czesto wszystko na marne...
Sorki za offtop dziewczyny.

Edytowane przez 201703061208
Czas edycji: 2011-12-12 o 12:46
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 13:14   #43
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Oczywiście podpisane, ale nadal czekam na link aktywacyjny.

Na FB również zamieszczę.
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 13:56   #44
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

A tu tak żartobliwie...
http://aszdziennik.wordpress.com/201...mych-celnikow/
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:23   #45
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Podpisane
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 18:20   #46
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Mówią o tym w Faktach na TVN.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 18:28   #47
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

w Faktach na Tvnie właśnie przed chwilą to było, teraz się strają wybielić i mówią, że to nieporozumienie. Zgadzam się w 100%,że te psy powinny mieć normalną emeryturę za swoją cieżką, niezwykle ważną i bezcenną pracę, są warte dla Państwa każdych pieniędzy, bo Państwo na nich zarabia, a nic im nie daje w zamian, chyba, że podłą śmierć.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:03   #48
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Co mówili, co mówili?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:24   #49
denzel43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

co to za idiotyzm jak można zabijać takie psy służą Polsce ,aby nie przemycali narkotyków i innych świństw a oni je chcą zabijać ?.to może by tak polityków i innych przyjemniaczków też zabujać po kadencji czy h.... wie po czym każdy wie jaka jest prawda w Polsce nie ma się z czym ukrywać To jest polska kraj z którego trzeba uciekać mam 18 lat i nie widzę tutaj życia to nie kraj dla młodych ludzi niedługo dojdzie do tego że emeryci też pójdą na odstrzał bo niepotrzebni i oszczędnośc na emerytury i renty
denzel43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 13:53   #50
Haha_Linka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Żaden piesek nie jest, ani nie będzie usypiany bo zakończył służbę.
Kto pisze takie rzeczy ten kłamie.

Jeżeli pieska po zakończeniu służby nie zechce jego opiekun, nie zechce nikt dobrej woli, nie zachce żadne schronisko, ani nie zechce żaden obrońca zwierząt, dopiero wtedy uruchamiana jest ta procedura. Bo co zrobić z takim pieskiem ? Wypuścić bezpańsko na ulice?
Haha_Linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:21   #51
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Schronisko? Chyba kpisz.
To po pierwsze. A po drugie co mnie obchodzi, że będą mieli problem? Wzięli psa na służbę to po jej zakończeniu powinni się nim zaopiekować i koniec, kropka. Niech umieszczają takie psy w hotelach chociaż.
Poza tym, dobrze by jeszcze było, jakby w jakiś sensowy sposób ogłaszali możliwość adopcji takiego psa.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:32   #52
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez Haha_Linka Pokaż wiadomość
Żaden piesek nie jest, ani nie będzie usypiany bo zakończył służbę.
Kto pisze takie rzeczy ten kłamie.

Jeżeli pieska po zakończeniu służby nie zechce jego opiekun, nie zechce nikt dobrej woli, nie zachce żadne schronisko, ani nie zechce żaden obrońca zwierząt, dopiero wtedy uruchamiana jest ta procedura. Bo co zrobić z takim pieskiem ? Wypuścić bezpańsko na ulice?
to nie jest rzecz ze jak sie zuzyje to wyrzucisz albo zabijesz!
Masz psa= masz odpowiedzialnosc.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:41   #53
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Przeciez to nie jest napisane NA POWAZNIE, posluzylam sie tu wyolbrzymieniem i ironia-a nie ze zbieram ekipe na Wizazu do usmiercenia jakiegos ministra OMG ojj ludzie, ludzie niektorzy wszystko co przeczytaja biora doslownie i pozniej wychodza takie paradoksy i tlumacz sie, zes niewinny
apropo reszty zwierzat o ktorych piszesz-ja bronie nie tylko domowych futrzakow, reszty jeszcze bardziej-dzialam w kilku organizacjach i finansowo wspomagam ile moge akcje dotyczace koni, swin, kurczakow itp., poza tym jestem wege od wieeelu lat, wiec to nie ze nagle mi szajba odbila na punkcie pieskow tylko i nikt nie napisal, ze sa one lepsze od reszty zwierzat wiec o czym Ty mowisz? A ze ludzie sie wkurzaja, to wcale im sie nie dziwie bo jak do takiej sprawy podejsc inaczej?
Co w ogóle psy jedzą skoro wspomagasz kurczaki, psy i konie ?
Soję i ziemniaki....
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 13:23   #54
Haha_Linka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
to nie jest rzecz ze jak sie zuzyje to wyrzucisz albo zabijesz!
Masz psa= masz odpowiedzialnosc.
Masz pełną racje.
Celnicy to dorośli i odpowiedzialni ludzie. Najpierw czytają ze zrozumieniem, a dopiero potem rozumnie się podpisują i dlatego wiedzą na co się piszą decydując się na służbę z psiakiem.
Żadnemu pieskowi krzywda się nie stała i nie wylądował w schronisku. Zostały ze swoimi panami, lub przekazano je komuś innemu kto otacza je troskliwą opieką. Ta procedura to jedynie formalne uregulowanie sytuacji ekstremalnych, które raczej nigdy nie będą miały miejsca, ale prawnie muszą być uregulowane.
Haha_Linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 18:01   #55
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;31051365]Co w ogóle psy jedzą skoro wspomagasz kurczaki, psy i konie ?
Soję i ziemniaki....[/QUOTE]
ja przepraszam bardzo ale co to ma do rzeczy? psy jedza mieso, chociaz pewnie nie wiesz o tym ze mozna je starac sie karmic inaczej, z pozytkiem dla ich zdrowia-na Wizazu jest forum m.in. na ten temat wiec odsylam
ale nie o tym chcialam napisac-nawet to ze niektore zwierzeta sa miesozerne nie tlumaczy obzerania sie wszelakim miechem ludzi, bo MY NIE MUSIMY. I nie jedzac miesa sami mozemy nie przyczyniac sie do masowej zaglady niektorych istot-to tylko tyle albo az tyle...
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:16   #56
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

http://www.pudelek.pl/artykul/37009/...dpisz_petycje/
Dziewczyny trzeba to podpisać i nagłośnić, co za zwyrodnialec bez serca, jak ci ludzie mogą to oglądać i nie pomóc temu biednemu psu? Jak można być bezdusznym i nie mieć uczuć. Oby i jego tak przywiązali.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 23:53   #57
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/37009/...dpisz_petycje/
Dziewczyny trzeba to podpisać i nagłośnić, co za zwyrodnialec bez serca, jak ci ludzie mogą to oglądać i nie pomóc temu biednemu psu? Jak można być bezdusznym i nie mieć uczuć. Oby i jego tak przywiązali.
Jak można zrobić coś takiego?!
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 07:56   #58
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

no właśnie okazuje się, że można,a ci zwyrodnialcy planują 2gą taka wystawę, a ten autor-psychopata dostał nawet za to jakąś nagrodę, także podpisujcie petycję żeby nie było drugiego takiego barbarzyństwa.

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/476/619/334/
tutaj można ją podpisać.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 08:13   #59
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Podpisałam petycję. Jestem oburzona.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 01:36   #60
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Psy celnicy mają być zabijane po wycofaniu ze służby!

Podpisane.
I bez kitu- im bardziej poznaję ludzi
tym bardziej kocham zwierzęta...
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.