warto wybrac sie na to spotkanie klasowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 08:45   #1
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218

warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?


Dwa dni temu dostałam na facebooku zaproszenie na spotkanie klasowe po 4 latach od ukończenia szkoły średniej.
Jak chodziłam do liceum to nie miałam za najlepszych kontaktów z osobami z klasy. Byłam obgadywana, wysmiewano się ze mnie, przezywano deska tereska. Dziewczyny były fałszywe, wyciągaly odemnie informujeacje a potem plotkowaly.
Wwogole nie mialam z tymi ludźmi kontaktu od ukończenia
Szkoły, mam tam troche w znajomych na facebooku, ale ci ludzie wogóle mnie nie zagaduja, nie wyspa życzeń, tylko jakas pojedyncza osoba a tu nagle zaproszenie na spotkanie ??
Co powinnam zrobić ?
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 08:49   #2
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Ja bym nie szła. Nie chciałabym oglądać twarzy kogoś, kto miał mnie gdzieś.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 08:54   #3
Wafelina :)
Zadomowienie
 
Avatar Wafelina :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: na Śląsku
Wiadomości: 1 766
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Na Twoim miejscu bym nie poszła. Zostawiłaś ten rozdział za sobą, nie warto ożywiać na nowo wspomnień, które nie są przyjemne. Ludzie bardzo rzadko się zmieniają. Powodzenia ; )
__________________


Don`t be affraid - Taddy`s home!
Wafelina :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 08:58   #4
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Najbardziej to mnie rozbrajalo jak ktoś ni z gruszki ni z pietruszki (chodzi mi tu o koleżanki z byłej klasy) które pisały od czasu do czasu wiadomości aby wyciągnąć informację typu : czy Mam chłopaka, czy pracuje. Jedna to napisała do mnie Bo pomyliła mnie z jakąś łaska i myślała ze pracuje na rynku. A tak to cisza jak uzyskają wiadomość. A tu nagle zaproszenie na imprezę klasowa;/
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:05   #5
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

po co chcesz tam iść? w takiej sytuacji chyba nie warto...
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:07   #6
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Dwa dni temu dostałam na facebooku zaproszenie na spotkanie klasowe po 4 latach od ukończenia szkoły średniej.
Jak chodziłam do liceum to nie miałam za najlepszych kontaktów z osobami z klasy. Byłam obgadywana, wysmiewano się ze mnie, przezywano deska tereska. Dziewczyny były fałszywe, wyciągaly odemnie informujeacje a potem plotkowaly.
Wwogole nie mialam z tymi ludźmi kontaktu od ukończenia
Szkoły, mam tam troche w znajomych na facebooku, ale ci ludzie wogóle mnie nie zagaduja, nie wyspa życzeń, tylko jakas pojedyncza osoba a tu nagle zaproszenie na spotkanie ??
Co powinnam zrobić ?
Ja bym nie poszła. Sama mówisz, że Cię wyśmiewano, wyzywano. Na Twoim miejscu nie chciałabym mieć z tymi ludźmi nic wspólnego, tym bardziej, że nie wiadomo jak by się zachowali wobec Ciebie teraz.

Swoją drogą ja w lo jakiś tam specjalnych kontaktów z ludźmi z klasy nie utrzymywałam, choć nikt mnie nie wyśmiewał, miałam swoje kumpele i to mi wystarczyło i nie chodzę na spotkania klasowe, choć zapraszana jestem. Nie czuję potrzeby sztucznej rozmowy i przechwalania się kto co skończył, gdzie pracuje, studiuje. Raz poszłam i właśnie tak to wyglądało. Kompletna porażka.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:30   #7
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Powiem tak mimo, ze minęło juz 5 lat to ja nadal czuje żal do niektórych osób o to jak mi tyłek obrabiano. Nie chce tam iść Bo mogę się czuć dziwnie. A poza tym nie Mam potrzeby wtajemniczac obojetnych mi osób co się u mnie dzieje, z jakiej racji ? Aby miały później pole do komentarzy ?
Prawda jest taka, ze takie spotkania są organizowane po to aby dowiedzieć się czegoś o innych.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 09:50   #8
Leii
Przyczajenie
 
Avatar Leii
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Dziwi mnie pomysł organizowania klasowego spotkania po 4 latach od ukończenia szkoły. Po 20 to rozumiem.

Na Twoim miejscu bym nie poszła. Nie chciałabym robić za ofiarę żartów 'koleżanek'.
Leii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:03   #9
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Nie chę, żeby to źle zabrzmiało, ale pójście/niepójście zależy od tego, jak teraz wyglądasz (bo rozumiem, że ''deska-Tereska'' odnosiło się do wyglądu?). Jeżeli zmieniłaś się na plus, to poszłabym i zagrała na nosie ''koleżankom''. Powinnaś być jeszcze silna psychicznie, żeby w razie czego odpowiedzieć na zaczpki.
Ja bym poszła, żeby pokazać, że nie chowam już urazy i własciwie mi to ''zwisa''. Posiedziałabym trochę i wróciła do domu.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:05   #10
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez Leii Pokaż wiadomość
Dziwi mnie pomysł organizowania klasowego spotkania po 4 latach od ukończenia szkoły. Po 20 to rozumiem.

Na Twoim miejscu bym nie poszła. Nie chciałabym robić za ofiarę żartów 'koleżanek'.
U mnie pierwsze spotkanie klasowe było już parę miesięcy po ukończeniu szkoły i są organizowane średnio ze dwa razy do roku, a w tym roku minie już 10 lat od ukończenia szkoły. Frekwencja mizerna, bo sporo osób rozjechało się po świecie i ciężko terminy dograć, ale zawsze parę osób wpadnie.

A co do autorki wątku - to nie rozumiem nad czym się zastanawiasz. Chcesz spędzić wieczór w towarzystwie osób, których nie darzysz sympatią i masz kiepskie wspomnienia w związku z nimi? Po co rozdrapywać stare rany, toż to istny masochizm.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:06   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Ja bym nie szla
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 10:07   #12
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Powiem tak mimo, ze minęło juz 5 lat to ja nadal czuje żal do niektórych osób o to jak mi tyłek obrabiano. Nie chce tam iść Bo mogę się czuć dziwnie. A poza tym nie Mam potrzeby wtajemniczac obojetnych mi osób co się u mnie dzieje, z jakiej racji ? Aby miały później pole do komentarzy ?
Prawda jest taka, ze takie spotkania są organizowane po to aby dowiedzieć się czegoś o innych.
Nie musisz się im spowiadać. Wystarczy, jak będziesz udzielała oficjalnych informacji typu ''czym się zajmujesz''

No ale widzę, że skoro nadal masz do nich żal, to fakt, lepiej do tego nie wracać.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2012-01-18 o 10:08
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:40   #13
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie chę, żeby to źle zabrzmiało, ale pójście/niepójście zależy od tego, jak teraz wyglądasz (bo rozumiem, że ''deska-Tereska'' odnosiło się do wyglądu?). Jeżeli zmieniłaś się na plus, to poszłabym i zagrała na nosie ''koleżankom''. Powinnaś być jeszcze silna psychicznie, żeby w razie czego odpowiedzieć na zaczpki.
Ja bym poszła, żeby pokazać, że nie chowam już urazy i własciwie mi to ''zwisa''. Posiedziałabym trochę i wróciła do domu.
Oni juz na facebooku piszą i pytają się o mnie, czy ktoś wie może czy wpadkę na imprezę?
Masz rację nie ma sensu się chować. Jeszcze to przemyśle.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:45   #14
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie chę, żeby to źle zabrzmiało, ale pójście/niepójście zależy od tego, jak teraz wyglądasz (bo rozumiem, że ''deska-Tereska'' odnosiło się do wyglądu?). Jeżeli zmieniłaś się na plus, to poszłabym i zagrała na nosie ''koleżankom''. Powinnaś być jeszcze silna psychicznie, żeby w razie czego odpowiedzieć na zaczpki.
Ja bym poszła, żeby pokazać, że nie chowam już urazy i własciwie mi to ''zwisa''. Posiedziałabym trochę i wróciła do domu.
nie popieram...
Klasa zrobiła sobie z autorki ofiarę. Z tymi ludźmi łączą się bardzo przykre wspomnienia. Mimo zakończenia szkoły oni dalej pielęgnują tę tradycję. Pytanie więc - po co utrzymywać z takimi ludźmi kontakt? Nie rozumiem...
Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Oni juz na facebooku piszą i pytają się o mnie, czy ktoś wie może czy wpadkę na imprezę?
Masz rację nie ma sensu się chować. Jeszcze to przemyśle.
Dlaczego się interesują? Zatęsknili, czy znów chcą się ponabijać?

To nie są Twoi przyjaciele, ani znajomi. Nie wiem dlaczego chcesz podtrzymywać tę dziwaczną relację.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:46   #15
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Idź !!! Jeśli teraz nie pójdziesz to później będzie Ci jeszcze gorzej gdy pojawi się następna okazja.
Ja również nie wspominam swojej klasy miło. Ale właśnie dopiero po skończeniu szkoły zdołaliśmy się zintegrować!!! Jakoś ludzie znormalnieli i możemy się dogadać. W sumie warto trzymać kontakt bo nigdy nie wiadomo co w życiu się trafi.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 11:08   #16
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie chę, żeby to źle zabrzmiało, ale pójście/niepójście zależy od tego, jak teraz wyglądasz (bo rozumiem, że ''deska-Tereska'' odnosiło się do wyglądu?). Jeżeli zmieniłaś się na plus, to poszłabym i zagrała na nosie ''koleżankom''. Powinnaś być jeszcze silna psychicznie, żeby w razie czego odpowiedzieć na zaczpki.
Ja bym poszła, żeby pokazać, że nie chowam już urazy i własciwie mi to ''zwisa''. Posiedziałabym trochę i wróciła do domu.
Wojciech Mann pisał swego czasu felietony dla jakiegoś kobiecego pisma, którego tytułu nie pamiętam. Jeden z nich poświęcił dziwnym relacjom między kobietami. Pan Mann nie potrafił pojąć, dlaczego niektóre kobiety utrzymują całymi latami bliskie kontakty, ba, "przyjaźni się " z koleżankami, których po prostu nie lubi, a czasami wręcz żywi do nich uczucie nienawiści. A do tego zdają sobie sprawę, że jest to uczucie odwzajemnione
Przyznaję, że ja tego tak do końca nie ogarniałam i wtedy, gdy byłam w szkole średniej, i dziś, gdy minęły od tego czasu lata świetlne. Po co komuś podsycanie takich negatywnych emocji? Żeby zagrać innym na nosie albo pokazać, że jest się wystarczająco silnym psychicznie? Moim zdaniem nie warto, nawet jeśli teraz Autorka wyglądałaby jak Marilyn Monroe. ;-) Nie mamy żadnego wpływu na to, kto chodzi z nami do jednej klasy, ale możemy dokonywać świadomych wyborów, z kim chcemy się spotykać i rozmawiać. I w jakim celu


Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
nie popieram...
Klasa zrobiła sobie z autorki ofiarę. Z tymi ludźmi łączą się bardzo przykre wspomnienia. Mimo zakończenia szkoły oni dalej pielęgnują tę tradycję. Pytanie więc - po co utrzymywać z takimi ludźmi kontakt? Nie rozumiem...


Dlaczego się interesują? Zatęsknili, czy znów chcą się ponabijać?

To nie są Twoi przyjaciele, ani znajomi. Nie wiem dlaczego chcesz podtrzymywać tę dziwaczną relację.

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2012-01-18 o 11:10
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 11:30   #17
diploma
Raczkowanie
 
Avatar diploma
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 318
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Nie idź , po co utrzymywać z takimi ludźmi kontakt
diploma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 11:41   #18
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Nie idź. Nie warto. Po co masz się narażać na przykrości.
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:26   #19
kaka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Nie idź.

Po co niepotrzebny stres? Spędź ten czas z osobami które lubisz i kochasz

Dziewczyny wyżej mają racje i Wojciech Mann też
__________________
"Pamiętaj jeśli kłócisz się o coś w Internecie, z góry przegrałeś. Następnym razem, jeśli ktoś w sieci Cię zdenerwuje, wyluzuj i zjedz kanapkę."
kaka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 12:28   #20
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:34   #21
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Na Twoim miejscu bym nie poszła.

Wygląda na to, że zaprosili Cię, bo szukają tematu do plotek. Może liczą, że Ci w życiu nie idzie, i chcą się dowartościować Twoim kosztem?
Skoro wcześniej się Tobą nie interesowali, to skąd ta nagła zmiana frontu?

Zamknęłabym temat i tyle. I usunęłabym tych ludzi ze "znajomych" z fb.

Żyj teraźniejszością, powodzenia
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:43   #22
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Przecież to jest SPOTKANIE KLASOWE, a nie czyjaś prywatna impreza, na której chcą się z niej ponabijać i poplotkować Zaprosili ją, bo chodziła do tej klasy. I wątpię, żeby po 4 latach znowu byli dla niej nieprzyjemni. Ja też chodziłam do szkoły i nawet jeżeli wtedy ktoś nie był najbardziej lubianą osobą w klasie, to na spotkaniu klasowym (a szczególnie po 4! latach) nikt nie był nieprzyjemny. No chyba, że ludzie z klasy autorki, mimo że mają 23 (?) lata mentalnie pozostali w przedszkolu
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:53   #23
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Poprostu mnie troche zdziwilo to wyslane zaproszenie, gdyz mam konto na portalach spolecznosciowych juz kilka lat, poczatkowo nk a obecnie facebooka i jakos nikt z tych osob z mojej bylej klasy nigdy do mnie nie zagadywal. Tylko 1 kolega z klasy pamieta o tym aby wyslac na boze narodzenie czy wielkanoc swiateczne zyczenia, reszta cisza.
Jezeli sa jakies wiadomosci skierowane od tych osob do mnie to tylko wtedy gdy sa ciekawi co u mnie sie dzieje, tak jak pisalam wczesniej : czy mam chlopaka ???
Zawsze jak dostawalam jakis odzew od kolezanki z klasy to myslalam , ze chce nawiazac jakis kontakt, a tu wyszlo, ze poprostu byla ciekawa co sie dzieje w moim zyciu - a jak ciekawosc zostala zaspokojona to pozniej na dlugo byla z jej strony cisza Jak odpowiedzialam na pytanie to juz kolejnego nie bylo
Dlatego smiac mi sie chce z tych sztucznych wpisow : zeby spotkac sie w calosci tak jak na studniowce.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2012-01-18 o 12:55
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:54   #24
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Oni juz na facebooku piszą i pytają się o mnie, czy ktoś wie może czy wpadkę na imprezę?
Masz rację nie ma sensu się chować. Jeszcze to przemyśle.
to zrób się na bóstwo i idź, jeśli czujesz się na siłach. Bo ważne jest żebyś nie tylko dobrze wyglądała ale też była pewna siebie, żeby nie reagować na głupawe zaczepki albo nie dać się podejść.
Ale tak od siebie Ci napiszę że ja bym nie poszła. Po co pchać się gdzieś, gdzie czuję się źle? Tylko po to żeby komuś kto dla mnie nic nie znaczy coś udowodnić? Szkoda czasu
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:56   #25
diploma
Raczkowanie
 
Avatar diploma
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 318
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Przecież to jest SPOTKANIE KLASOWE, a nie czyjaś prywatna impreza, na której chcą się z niej ponabijać i poplotkować Zaprosili ją, bo chodziła do tej klasy. I wątpię, żeby po 4 latach znowu byli dla niej nieprzyjemni. Ja też chodziłam do szkoły i nawet jeżeli wtedy ktoś nie był najbardziej lubianą osobą w klasie, to na spotkaniu klasowym (a szczególnie po 4! latach) nikt nie był nieprzyjemny. No chyba, że ludzie z klasy autorki, mimo że mają 23 (?) lata mentalnie pozostali w przedszkolu
I tego autorka właśnie się obawia
diploma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:57   #26
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

no niestety fałsz, plotki i obgadywanie za plecami nie mają wieku. To zależy od charakteru
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:59   #27
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Raz to malo nie padlam ze smiechu jak jedna z kolezanek po 2 latach nieodzywania sie do mnie napisala smsa bo nurtowalo ja pytanie czy to mnie widziala przez okno swojej pracy pracujaca na rynku
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:00   #28
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Przecież to jest SPOTKANIE KLASOWE, a nie czyjaś prywatna impreza, na której chcą się z niej ponabijać i poplotkować Zaprosili ją, bo chodziła do tej klasy. I wątpię, żeby po 4 latach znowu byli dla niej nieprzyjemni. Ja też chodziłam do szkoły i nawet jeżeli wtedy ktoś nie był najbardziej lubianą osobą w klasie, to na spotkaniu klasowym (a szczególnie po 4! latach) nikt nie był nieprzyjemny. No chyba, że ludzie z klasy autorki, mimo że mają 23 (?) lata mentalnie pozostali w przedszkolu
żebyś się nie zdziwiła. ja też nie mam najlepszych wspomnień, związanych ze swoją klasą. do tej pory (4 lata po ukończeniu LO) zdarza się, że na mnie zwalają winę za to, że im impreza wspólna nie wyszła, albo spotkanie, gdzie ja do tego ręki nie przykładałam ani się nie wypowiadałam w tym temacie. kozioł ofiarny jest to im starczy.

ja nie chodzę i nie pójdę na takie spotkanie. nie widzę w tym sensu. z tymi osobami, które były wobec mnie w porządku, spotykam się sama. dzięki temu wiem, że nie będę musiała się kajać za całe zło tego świata.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:19   #29
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Raz to malo nie padlam ze smiechu jak jedna z kolezanek po 2 latach nieodzywania sie do mnie napisala smsa bo nurtowalo ja pytanie czy to mnie widziala przez okno swojej pracy pracujaca na rynku
To może niezbyt zręczne pytanie ale jak w porównaniu z tymi wrednymi koleżankami radzisz sobie w życiu (mam na myśli pracę, studia, tego typu rzeczy)? Czy Twoją sytuację mogą wykorzystać do nabijania się z Ciebie?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:26   #30
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: warto wybrac sie na to spotkanie klasowe?

po 4 latach i już spotkania? pfff olej to.
po 20 latach można by wyskoczyc na taka imprę ale teraz? zwłaszcza że nie miałaś za fajnych kontaktów z nimi to po co tam iśc? sztucznie sie usmiechać? olej dziadów.
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.