Znak zodiaku a charakter... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 13:04   #121
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez starfall Pokaż wiadomość
Ja w sobotę miałam szkolenie na asystentkę,na którym pani prowadząca odbiegając od tematyki zajęć zaczęła opowiadać nam właśnie o znakach zodiaku. W młodości bardzo się interesowała i naprawdę miała ogromną wiedzę na ten temat.
Zodiaki nie zostały ot tak sobie wymyślone. To wszystko ma podłoże w psychologii i było tworzone przez największych myślicieli. Dużo by o tym pisać. Jeżeli kogoś to interesuje to niech sięgnie po naukową literaturę i się w to wgłębi bo czytanie horoskopów z gazet jest po prostu śmieszne i tak naprawdę nie ma nic wspólnego z rzeczywistym stanem rzeczy.

Warto wiedzieć że znaki mogą być rasowe i nierasowe- czyli mowa tu o ascendencie. Bo na nasz charakter ma wpływ nie tylko zodiak, ale i dom oraz układ planet w momencie urodzenia.

Podobno WODNIK to najlepszy materiał na przyjaciółkę. jest bardzo dojrzały emocjonalnie, potrafi słuchać, jest lojalny.
RYBY z kolei często robią coś, czego same później nie potrafią zrozumieć. Ma to związek z intuicją, bowiem ryby jedną nogą są tu na ziemi, drugą zupełnie gdzieś indziej. Dla wielu ludzi ich działania są niezrozumiałe.

Naprawdę dużo by pisać.. Jeżeli któraś z Was jest tym zainteresowana na poważnie to warto sięgnąć po książki. Ta dziedzina jest niezwykle "logiczna" (być może wbrew pozorom niektórych).
chętnie poczytam o LWIE.jakbyś mogła to wklej mi trochę o kobiecie lwie.urodziłam się 30.07-to chyba druga dekada
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:20   #122
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Z tym wodnikiem to jest trochę prawdy- mówię ja
Już jako 14-15 latka byłam dojrzała emocjonalnie. Mentalności dorosłej kobiety nie miałam, ale odpowiedzialne i dojrzałe poglądy, cechował mnie już wtedy nonkonformizm i lojalność.

Trochę sobie posłodziłam, ale to akurat prawda. Może to tylko zbieg okoliczności
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:06   #123
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

tez jestem spod znaku wodnika i musze sie zgodzic z tym,co napisane
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:00   #124
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Padłam, hehe (lepiej późno niż wcale ), jestem Lwicą, najlepsza kumpela Koziorożcem
U mnie podobnie, choć to dwa totalnie różne znaki, sama się dziwię jak z nią wytrzymuję (i ona ze mną ).
Poza tym mam dobry kontakt ze Strzelcami, sama mam ascendent w Strzelcu. Horoskopy fajna rzecz, zwłaszcza dokładnie wyliczone położenie planet, kiedyś sobie zrobiłam i ojejku jakie prawdziwe


I zawsze, zawsze iskrzy między mną a facetem-Baranem. Barana wyczuję na odległość
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:44   #125
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, choć to dwa totalnie różne znaki, sama się dziwię jak z nią wytrzymuję (i ona ze mną ).
Poza tym mam dobry kontakt ze Strzelcami, sama mam ascendent w Strzelcu. Horoskopy fajna rzecz, zwłaszcza dokładnie wyliczone położenie planet, kiedyś sobie zrobiłam i ojejku jakie prawdziwe


I zawsze, zawsze iskrzy między mną a facetem-Baranem. Barana wyczuję na odległość
ooo tak.właśnie wyniuchałam BARANA .hmmm,ale tylko pomarzyć mi zostało
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:53   #126
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Ja jestem Bykiem i jestem raczej typową przedstawicielką tego znaku.

Mój eks jest Ryba i od tej pory też mam zamiar unikać tego znaku. Czasami mi sie wydawało, że on żyje w jakims kompletnie innym świecie, nie potrafi z ludźmi żyć, ciagle marzy o tym, że wygra w Toto Lotka i generalnie jest z kosmosu. Nie umie docenić tego co ma i sie tym zająć tylko ciagle mierzy wyżej i błądzi gdzies w chmurach. Zamknety w sobie, introwertyczny, nie pokazuje emocji, niezdecydowany. Nigdy wiecej!
Jakbym czytala o sobie
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:12   #127
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, choć to dwa totalnie różne znaki, sama się dziwię jak z nią wytrzymuję (i ona ze mną ).
Poza tym mam dobry kontakt ze Strzelcami, sama mam ascendent w Strzelcu. Horoskopy fajna rzecz, zwłaszcza dokładnie wyliczone położenie planet, kiedyś sobie zrobiłam i ojejku jakie prawdziwe


I zawsze, zawsze iskrzy między mną a facetem-Baranem. Barana wyczuję na odległość
A mnie wyczułaś na odległość? bo ja też Baran

Znaki zodiaku to fajna zabawa Ja mam faceta Skorpiona, to wyobraźcie sobie (Baran+Skorpion) Dobrze dogaduje się z Lwami, Wagami Jak się ten ascendent sprawdza?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 20:49   #128
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
A mnie wyczułaś na odległość? bo ja też Baran

Znaki zodiaku to fajna zabawa Ja mam faceta Skorpiona, to wyobraźcie sobie (Baran+Skorpion) Dobrze dogaduje się z Lwami, Wagami Jak się ten ascendent sprawdza?
A wiesz, że jesteś dopiero drugą dziewczyną spod tego znaku, którą polubiłam?
Może masz ascendent korzystny Albo tamte miały niekorzystny
W skrócie:
"Ascendent to najprościej mówiąc znak zodiaku, który wschodzi w momencie narodzin. Jego położenie uzależnione jest od dokładnego czasu i miejsca narodzenia.
Tradycyjne źródła astrologiczne głoszą, że Ascendent jest jednym z najważniejszych i najbardziej czułych punktów w horoskopie, który opisuje nasz wygląd, osobowość, pierwsze wrażenie wywierane na innych, sposób w jaki wchodzimy w relacje z otoczeniem"

(z: psychotronika.fora.pl)
Kiedyś bawiłam się w wyliczanie tych wszystkich domów, położenia planet itp, niezłe rzeczy wychodziły na jaw
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 20:56   #129
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość

I zawsze, zawsze iskrzy między mną a facetem-Baranem. Barana wyczuję na odległość
Moimi baraniastymi zmysłami - wyczuwam skorpioniastych
iskrzy jak jasna cholera... jednak od pewnego czasu trzymam się od skorpionów z daleka
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:48   #130
starfall
Rozeznanie
 
Avatar starfall
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica ma kochana ♥
Wiadomości: 560
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
chętnie poczytam o LWIE.jakbyś mogła to wklej mi trochę o kobiecie lwie.urodziłam się 30.07-to chyba druga dekada
Nie jestem jeszcze za bardzo obeznana w tym wszystkim, ale to co udało mi się w miarę sensownego znaleźć na temat kobiety Lwa urodzonej w pierwszej dekadzie (bo dzień Twoich urodzin to pierwsza dekadato:

Urodzeni w pierwszej dekadzie Lwa (23VII-2VIII)
Urodzeni w tej dekadzie, oprócz Słońca, są pod dodatkową opieką Saturna. Wpływ tej planety wzmaga odpowiedzialność, ostrożność i wytrzymałość, Ponadto pomaga realistycznie i praktycznie patrzeć na życie, właściwie planować i realizować swoje plany. Lwy z tej dekady są niezwykle ambitne i żądne władzy. Kochają pieniądze i zaszczyty, stale dążą do zdobycia coraz wyższej pozycji w hierarchii społecznej. Biorą z życia wszystko to, co najlepsze. Są przy tym silne fizycznie i psychicznie. W swoim otoczeniu nie cieszą się zbytnią sympatią, ponieważ mają skłonności do samouwielbienia. Nie lubią być nie zauważeni, pozostawieni na dalszym planie, gdyż są zbyt wielkimi indywidualistami. Na życie patrzą realnie i pod kątem własnych korzyści. Są życzliwi i troskliwi tylko w stosunku do osób im przydatnych lub przynajmniej posłusznych. Lwa bardzo łatwo jest zrazić, natomiast zatrzeć to wrażenie o wiele trudniej, bo bywa niezwykle pamiętliwy. Osoby z tej dekady osiągają znaczące sukcesy w pracy, przede wszystkim dlatego, że są dobrymi organizatorami, przejawiają ambicję, inwencję oraz przedsiębiorczość. Najlepsze rezultaty osiągają w wolnych zawodach lub na samodzielnych stanowiskach. Potrafią tak rozdzielić pracę, że dla nich pozostanie tylko funkcja nadzorcza. W kontaktach międzyludzkich są trudne, głownie ze względu na swoją impulsywność. Zachowanie Lwów z tej dekady szczególnie zależy od nastroju. W ciągu jednej chwili potrafią przeistoczyć się z miłych i uprzejmych w aroganckich i odpychających. Lwy z tej dekady są inteligentne, natomiast ich wiedza jest dość powierzchowna. Wynika to stąd, że nie lubią się przemęczać zdobywaniem szczegółowych wiadomości, Nie przeszkadza im to jednak wypowiadać się autorytatywnie na każdy temat. Lwy z tej dekady są najbardziej kochliwe i namiętne ale też najczęściej zmieniają swoich partnerów.


Więcej masz- podaję link do strony-
http://www.astrocafe.pl/index.php?page=horoskop_lew

Ale pamiętaj, żeby traktować to naprawdę z lekkim przymrużeniem oka, gdyż na to jakim charakterem odznaczają się poszczególne znaki ma wpływ: godz urodzenia, położenie Słońca i reszty planet w momencie ur, dom Twojego Słońca, ascendent jaki wschodził w chwili Twoich urodzin. Tak więc żaden znak nie jest czystym znakiem - czyli że ogólna charakterystyka nie jest "sztywna". Jest to bardzo skomplikowane i tylko osoby które naprawdę się tym interesują potrafią opisać dokładnie znak zodiaku i charakter osoby.
__________________
Nie chcę w życiu wszystkiego..! Chcę wyłącznie tego, co najlepsze!
I tattoos!
Moje fitnessowe wyniki - 2014:
Turbo Spalanie: 5
Skalpel: 3
Mel B pośladki/brzuch/nogi: 4/4/1
Mel B trening całego ciała: 1
boczki z Tiffany: 3


Edytowane przez starfall
Czas edycji: 2008-12-08 o 21:57
starfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:53   #131
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

starfall, dzięki za linka
O mnie pięknie napisano
Urodzeni w tej dekadzie, oprócz Słońca, są pod dodatkowym wpływem Plutona. Przy korzystnym układzie planet Pluton wzmacnia odwagę, siłę przebicia, regenerację sił i wytrzymałość. Destrukcyjny układ wzmaga tendencje do izolowania się od społeczeństwa, przemoc, podejrzliwość, okrucieństwo i skłonności niszczycielskie. Lwy z tego kresu cechuje zmienność poglądów, połączona z bezkompromisowością i żądzą władzy. Przywiązują wagę tylko do tego, co mogą wykorzystać w realizacji swoich ambicji. Inne sprawy lekceważą lub ignorują. Nie mają w tym względzie żadnych zahamowań. Prawo i fakty próbują naginać do siebie. Wyrażane przez nich poglądy i opinie uzależnione są do ich planów i nastrojów. Nawet znając Lwa dostatecznie długi, nie można w pełni przewidzieć jego reakcji ani stanowiska, jakie zajmie w danej sprawie. Za każdym bowiem razem może zachować się odmiennie. On sam zresztą nie wybiega myślą daleko naprzód. W życiu Lwom pomaga wrodzony autorytet i odwaga w podejmowaniu decyzji. To w połączeniu z siłą przebicia i ogromną ambicją powoduje, że udaje się im zajmować eksponowanie stanowiska. Historia zna wielu wybitnych wodzów, genialnych twórców, inżynierów i awanturników dużej klasy, urodzonych właśnie w tej dekadzie. Dzięki szybkości działania i przedsiębiorczości potrafią wykorzystać każdą okazję, dającą im szansę awansu lub sukcesu. Kiedy osiągną to, co zamierzali, jest im stosunkowo łatwo utrzymać się na zdobytych pozycjach. Pomocna im w tym jest silna wola, pewność siebie i znaczna inteligencja. Lubią przy tym rozkazywać i wzbudzać posłuch. Prawdziwych przyjaciół mają niewielu. Na przeszkodzie stoi ich zbytnia impulsywność i egoizm. W uczuciach nie różnią się od innych Lwów: są namiętne, ale na krótką metę. W stałych związkach bywają dość trudne do harmonijnego współżycia.
Nie mogę zaprzeczyć
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 09:41   #132
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Dziwne że zawsze przy zapoznawaniu chłopaków,ciagnie mnie do bliźniakow A jestem waga
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:11   #133
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Ja jestem LEW 1.08 i to co wrzuciła starfall to 100% mnie. Magia...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:29   #134
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

A wiecie, ze od czasu, kiedy nadano nazwy gwiazdozobiorom przez które przechodzi Słońce (ekliptyka) pozorna droga Słonca zmieniła swoje połozenie na niebie dzięki precesji osi Ziemii?
Słońce obecnie przechodzi przez gwiazdozbiory, których nazwami określano znaki zodiaku , w innych terminach, niż wskazują to astrolodzy
Poza tym znaków zodiaku powinno być 13.

Nigdy nie jest tak, ze rok po roku układ Słonce-Ziemia-planety-gwiazdy był identyczny. Dlatego, nawet jesli ktoś wierzy, że gwiazda odległa od Ziemi o kilka tysięcy lat świetlnych ma wpływ na jego zycie, nigdy swojego charakteru nie bedzie mógł porównac z charakterem innej osoby, urodzonej dzień czy dokładnie rok później.

Znaki zodiaku opracowano 500 lat p.n.e. - ktoś w to wierzy po 2500 latach?

Chyba zbliża się drugie średniowiecze....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:49   #135
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez starfall Pokaż wiadomość
Nie jestem jeszcze za bardzo obeznana w tym wszystkim, ale to co udało mi się w miarę sensownego znaleźć na temat kobiety Lwa urodzonej w pierwszej dekadzie (bo dzień Twoich urodzin to pierwsza dekadato:

Urodzeni w pierwszej dekadzie Lwa (23VII-2VIII)
Urodzeni w tej dekadzie, oprócz Słońca, są pod dodatkową opieką Saturna. Wpływ tej planety wzmaga odpowiedzialność, ostrożność i wytrzymałość, Ponadto pomaga realistycznie i praktycznie patrzeć na życie, właściwie planować i realizować swoje plany. Lwy z tej dekady są niezwykle ambitne i żądne władzy. Kochają pieniądze i zaszczyty, stale dążą do zdobycia coraz wyższej pozycji w hierarchii społecznej. Biorą z życia wszystko to, co najlepsze. Są przy tym silne fizycznie i psychicznie. W swoim otoczeniu nie cieszą się zbytnią sympatią, ponieważ mają skłonności do samouwielbienia. Nie lubią być nie zauważeni, pozostawieni na dalszym planie, gdyż są zbyt wielkimi indywidualistami. Na życie patrzą realnie i pod kątem własnych korzyści. Są życzliwi i troskliwi tylko w stosunku do osób im przydatnych lub przynajmniej posłusznych. Lwa bardzo łatwo jest zrazić, natomiast zatrzeć to wrażenie o wiele trudniej, bo bywa niezwykle pamiętliwy. Osoby z tej dekady osiągają znaczące sukcesy w pracy, przede wszystkim dlatego, że są dobrymi organizatorami, przejawiają ambicję, inwencję oraz przedsiębiorczość. Najlepsze rezultaty osiągają w wolnych zawodach lub na samodzielnych stanowiskach. Potrafią tak rozdzielić pracę, że dla nich pozostanie tylko funkcja nadzorcza. W kontaktach międzyludzkich są trudne, głownie ze względu na swoją impulsywność. Zachowanie Lwów z tej dekady szczególnie zależy od nastroju. W ciągu jednej chwili potrafią przeistoczyć się z miłych i uprzejmych w aroganckich i odpychających. Lwy z tej dekady są inteligentne, natomiast ich wiedza jest dość powierzchowna. Wynika to stąd, że nie lubią się przemęczać zdobywaniem szczegółowych wiadomości, Nie przeszkadza im to jednak wypowiadać się autorytatywnie na każdy temat. Lwy z tej dekady są najbardziej kochliwe i namiętne ale też najczęściej zmieniają swoich partnerów.


Więcej masz- podaję link do strony-
http://www.astrocafe.pl/index.php?page=horoskop_lew

Ale pamiętaj, żeby traktować to naprawdę z lekkim przymrużeniem oka, gdyż na to jakim charakterem odznaczają się poszczególne znaki ma wpływ: godz urodzenia, położenie Słońca i reszty planet w momencie ur, dom Twojego Słońca, ascendent jaki wschodził w chwili Twoich urodzin. Tak więc żaden znak nie jest czystym znakiem - czyli że ogólna charakterystyka nie jest "sztywna". Jest to bardzo skomplikowane i tylko osoby które naprawdę się tym interesują potrafią opisać dokładnie znak zodiaku i charakter osoby.
z tym się zgodze co wytłuszczone.jednak nie do konca.
nie jestem typem człowieka pamiętliwego.szybko się złoszcze,ale szybko przebaczam.sa pewnie sprawy,ktorych nie wybacze,ale to tylko oszustwo.
nie dąże co celu po trupach,często właśnie odpuszczam.poprostu nie chce mi się.
fakt,że lubie brylowac w potoczeniu.
nie wiem,czy jestem lubiana,czy nielubiana.tego nikt nie wie.wiem,że mam zawsze czas ,aby wysłuchać i pogadać.
pewni na te rożnice składa się rowniez wychowanie wyniesione z domu.

moj znajomy pasuje do tego opisu.to co u mnie nie pasuje,u niego idealnie.a to co u mnie pasuje,u niego nie.
jest spokojny,ale wytrwały.nie krzyczy,ale potrafi wbic szpile.lubi być chwalony i miec zawsze wszystko najlepsze.dodam,że urodził się o jeden dzien poźniej niż ja.

ps.a jesteś w stanie ułożyc dla mnie taki indywidualny horospok? znam wszystkie szczegóły z moich narodzin

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2008-12-09 o 11:50
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:55   #136
starfall
Rozeznanie
 
Avatar starfall
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica ma kochana ♥
Wiadomości: 560
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ps.a jesteś w stanie ułożyc dla mnie taki indywidualny horospok? znam wszystkie szczegóły z moich narodzin
Oj kochana, dopiero poznaję tę dziedzinę więc niestety nie będę potrafiła na chwilę obecną ułożyć dla Ciebie horoskopu Ale niewykluczone, że kiedyś kiedyś... jak się podszkolę
__________________
Nie chcę w życiu wszystkiego..! Chcę wyłącznie tego, co najlepsze!
I tattoos!
Moje fitnessowe wyniki - 2014:
Turbo Spalanie: 5
Skalpel: 3
Mel B pośladki/brzuch/nogi: 4/4/1
Mel B trening całego ciała: 1
boczki z Tiffany: 3

starfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 14:07   #137
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A wiesz, że jesteś dopiero drugą dziewczyną spod tego znaku, którą polubiłam?
Może masz ascendent korzystny Albo tamte miały niekorzystny
W skrócie:
"Ascendent to najprościej mówiąc znak zodiaku, który wschodzi w momencie narodzin. Jego położenie uzależnione jest od dokładnego czasu i miejsca narodzenia.
Tradycyjne źródła astrologiczne głoszą, że Ascendent jest jednym z najważniejszych i najbardziej czułych punktów w horoskopie, który opisuje nasz wygląd, osobowość, pierwsze wrażenie wywierane na innych, sposób w jaki wchodzimy w relacje z otoczeniem"

(z: psychotronika.fora.pl)
Kiedyś bawiłam się w wyliczanie tych wszystkich domów, położenia planet itp, niezłe rzeczy wychodziły na jaw

Wyszedł mi ascendent w wodniku, o ile dobrze to wszystko wyliczyłam (to dobrze czy źle?)
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 14:13   #138
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Ja się nie umiem obsłużyć tą stroną, czy byłby ktoś tak uprzejmy i wkleił mi opis Wodnika (7.02) ?
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:18   #139
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Wyszedł mi ascendent w wodniku, o ile dobrze to wszystko wyliczyłam (to dobrze czy źle?)
Chyba dobrze
Profil astrologiczny można sobie wyliczyć np. na www.astro.com >>> free horoscopes>>>personal portrait
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 18:23   #140
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Chyba dobrze
Profil astrologiczny można sobie wyliczyć np. na www.astro.com >>> free horoscopes>>>personal portrait
fajne,ale po angielsku .nic nie rozumiem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 17:18   #141
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Czy mogę przesłać którejś z wizażanek to co wyszło mi na tej stronie? bo ja nic nie rozumiem..
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 07:56   #142
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Hej Dziewczyny.
widze że temat znaków zodiaku jest Wam bliski, więc może powiecie coś o parze Ona waga a On rak?
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 08:19   #143
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Oszz bym zapomniała Ona z 12 października a on 26 czerwiec
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:20   #144
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
widze że temat znaków zodiaku jest Wam bliski, więc może powiecie coś o parze Ona waga a On rak?

z horoskopu partnerskiego :

Ona:On:WAGARAKRozdźwięk emocjonalny. Obydwoje są ludźmi łagodnymi i szlachetnymi, lecz to spraw miłości podchodzą odmiennie. Rak jest zbyt emocjonalny dla zrównoważonej Wagi. Ona preferuje mężczyzn o silniejszym charakterze, bardziej stanowczych i konkretnych. Gdy spotka nadwrażliwego Raka, najwyżej go pocieszy doda otuchy, ale go nie pokocha.

Ona potrzebuje większego bodźca. Interesuje ją mężczyzna, z którym będzie mogła "konie kraść". Rak na to jest zbyt tchórzliwy. Jego z kolei drażnić będzie jej zbytnia powierzchowność. On jako mężczyzna jest w stanie zaoferować dużo: ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Swoim romantyzmem i rycerskością potrafi ująć za serce, ale dla Wagi to za mało. Ona potrzebuje czegoś więcej - otoczenia, w którym ona będzie w centrum zainteresowania. On woli pozostać w domu i z pieczołowitością doglądać dzieci i dobytku. Tego samego wymaga od niej. Ona zaś musi uczestniczyć na bieżąco w najistotniejszych wydarzeniach kulturalnych. Oczywiście te różnice nie są aż tak drastyczne i nie o pokonania.

Jeśli im obojgu naprawdę będzie zależało na sobie, znajda wspólną płaszczyznę. Także w sypialni.

Nie czeka Was łatwa droga do osiągnięcia harmonii w związku. Aby ją osiągnąć musicie zrezygnować ze swojego "widzimisię" na rzecz partnera.
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:05   #145
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Czytałam kiedyś na onecie ten horoskop tylko uznałam go za zbyt mało wiarygodnego ze względu na to, że ani jedna cecha mojego Raczka się nie zgadza, jest mało romantyczny, nie podchodzi do niczego emocjonalnie, a wręcz moje nadmierne zapotrzebowanie na ciągłe okazywanie uczuć stara się w jakiś sposób ustopować w sensie bym czasem się od niego odkleiła
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:14   #146
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

mój onet-owski horoskop pasuje i to prawie w 100 %
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 12:21   #147
puncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Coś w tym jest na pewno. Miałam dwóch facetów spod znaku lwa i fakt, że mieli wspólne cechy. Na przykład obaj lubili biżuterię i to najlepiej złoto. Natomiast ze skorpionami super się dogaduję w łóżku, o czym też się już przekonałam, no ale to wszystko trzeba jednak brać z przymróżeniem oka.
puncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 12:34   #148
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez Cosmogirl83 Pokaż wiadomość
A ja jestem bykiem i nie wierzę w takie rzeczy. Dziewczyny, przecież to, jakie jesteśmy zależy w dużej mierze od nas samych i naszego otoczenia. Nikt mi nie wmówi, że coś jest zapisane w gwiazdach i nie da sie tego zmienić, nawet jeśli to jakaś cecha mojego charatkeru!
są pewne zapisane rzeczy na ktore nie mamy wpływu.
nie potrafię być romanrtyczna,tak jak ty nie potrafisz w coś uwierzyć-póki się nie przekonasz.jako LEW lubię być na pierwszym miejscu i tez nie potrafię tego zmienić-to sliniejsze ode mnie.
i to nie jest kwestia wiary,bo już jako dziecko miałam takie zapędy.
jeśli masz na to wpływ to spróbuj w to uwierzyć.
wątpię.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 12:53   #149
tasiemiec
Raczkowanie
 
Avatar tasiemiec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 353
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

ja jestem Skorpionem i niewiele rzeczy mi się sprawdza! Nie jestem np. mściwa...
Myślę, że o wiele bardziej pasuje do mnie mój horoskop chiński, jestem Królikiem.
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
tasiemiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 15:04   #150
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Znak zodiaku a charakter...

Cytat:
Napisane przez tasiemiec Pokaż wiadomość
ja jestem Skorpionem i niewiele rzeczy mi się sprawdza! Nie jestem np. mściwa...
Myślę, że o wiele bardziej pasuje do mnie mój horoskop chiński, jestem Królikiem.
tu nie chodzi o mściwość,ale o dlugie utrzymywanie żalu.
skropion jest cudownym przyjacielem z sercem na dłoni,ale strasznym wrogiem
to na podstawie własnych porówan


POLECAM
http://www.zapiecek.com/horoskop/index.html


30 lipiec
Kto urodził się dnia 30 lipca
Jest dobrym organizatorem i moie zająć stanowisko przodujące.


miejętnie trzyma się w życiu "złotego środka" i potrafi zachować równowagę, unikając krańcowości.
Jest to silny, mądry, odważny człowiek o mocnej woli; szlachetny, wspaniałomyślny - zawsze jest
uprzejmy i ujmujący.

Ma on w swym charakterze bardzo dużo odwagi, energii i wytrwałości, a dzięki umiejętnemu zastosowaniu tych swoich właściwości - dostaje się w takie sfery życiowe, gdzie może stać się osobą główną, skupiającą na sobie uwagę powszechną.
Zwolennik prawdy - gardzi wszystkim co marne i nie lubi wykrętów. Odznacza się swym trafnym sądem - ale nie jest tolerancyjny.
Władczy - dąży w życiu do potęgi. To też przeważnie wysuwa się na pierwsze miejsce i zajmuje stanowisko przodujące - dzięki swym wszechstronnym zdolnościom, a głównie - dzięki wielkiej potędze woli, jaka go ożywia.
Zawód. Czeka go powodzenie jako organizatora, kierownika przedsiębiorstw, dyrektora, oficera lub doktora.
Najlepiej sam czuje się w takim zawodzie, który albo przynosi korzyść innym lub też sprawia im przyjemność i dostarcza rozrywki - a zatem jako artysta, muzyk, organizator zabaw publicznych, przedstawień dramatycznych itp.
Młodość jego przeważnie nigdy nie jest tak pomyślną jak życie późniejsze, w którym zbiera rezultaty obfite swych wcześniejszych wysiłków.
Jest to człowiek, który urodził się do odgrywania roli wybitnej i może zyskać uznanie ogólne, a może nawet i sławę. Gdy osiągnie wyższy rozwój duchowy - może stać się człowiekiem natchnionym, wzniosłym, pełnym chwały, nie pozbawionym właściwości proroczych. Duch jego przenika wówczas wszechświaty i rządzi duszami ludzkimi.
według mnie -to jest 100% mojego opisu osoby

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2008-12-15 o 19:07
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.