hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-05, 17:48   #1471
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-czyli jak Wizażanki walczą z kryzysem :D

czy coś wyjaśniło się odnośnie III tury?
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:05   #1472
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-czyli jak Wizażanki walczą z kryzysem :D

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
czy coś wyjaśniło się odnośnie III tury?
Nie, przepraszam, wczoraj totalnie nie miałam czasu na nic, nawet na siku trudno było wygospodarować (wiecie jak jest przed Mikołajem...) i w koncu nie zadzwoniłam, więc dowiedzieć się czegoś będę mogła dopiero w poniedziałek...
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:18   #1473
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-czyli jak Wizażanki walczą z kryzysem :D

ok,Mari jeśli nie będzie kolejnej IV tury (oj chyba byś nas przepędziła na cztery strony), to ja oddam Ci perełki,a sobie zamówię przy okazji naszego kolejnego zamówienia (mam nadzieję,że takowe będzie).Tylko mam poczucie winy,że Ty muszisz po nas wszystkie niedobitki zbierać ,może ktoś inny chciałby je zgarnąć.
Zaraz wyślę Ci na PW adres i poproszę I i II turę,bo już nie mogę się doczekać.Zresztą poczta zaraz spowolni swój ruch .
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:46   #1474
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-czyli jak Wizażanki walczą z kryzysem :D

To nie moze tak byc, ze Mari musi brać, co zostanie. Ja się mogę włączyć do tego brania resztek. Joasiu, z jakich i z ilu perełek rezygnujesz?
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:51   #1475
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-czyli jak Wizażanki walczą z kryzysem :D

ha i znowu te perełki....jak zobaczyłam nową nazwe wątku to omal nie padłam
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 12:44   #1476
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-czyli jak Wizażanki walczą z kryzysem :D

Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
ha i znowu te perełki....jak zobaczyłam nową nazwe wątku to omal nie padłam
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:30   #1477
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

A ja przepraszam, bo ostatnio bardzo do tyłu jestem i mam ma;łe pytanko, nawet niekoniecznie do Mariselli - czy 2 tura już zostala wysłana?
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 14:35   #1478
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez piechotka Pokaż wiadomość
A ja przepraszam, bo ostatnio bardzo do tyłu jestem i mam ma;łe pytanko, nawet niekoniecznie do Mariselli - czy 2 tura już zostala wysłana?
Będzie wysłana na dniach
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:42   #1479
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Dobra Kobieto
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 10:46   #1480
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Ja już przytupuję nerwowo nóżkami bo dla mnie będzie to pierwsza wysyłka ...
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 12:22   #1481
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Mari, jestem ci winna jeszcze parę zł. plus przesyłka, ale się wstrzymuję, bo nie wiem, czy wędrówka perełek już się zakończyła , w związku z czym nie wiadomo, czy ta suma jest ostateczna. A chciałabym załatwić ten przelew za jednym zamachem, a nie raz 5zł, raz 8, a raz 15. Mam nadzieję, że to nie problem .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 15:23   #1482
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Ja już przytupuję nerwowo nóżkami bo dla mnie będzie to pierwsza wysyłka ...
Przepraszam, dziewczyny, że to tyle trwa, ale to jest własnie tak jak mówiłam - ja teraz zwyczajnie nie mam tyle czasu, ile miałam przedtem i wolnych chwil na zajęcie się Silveksem było bardzo mało Przed Mikołajem to same wiecie jak jest, podejrzewam, że każda z nas miała roboty od metra i ciut ciut, a do Świąt lepiej już nie będzie, to jasne. Ja poza tym w weeknd musiałam na gwałtu rety dokupić część prezentów, oddać uratowane minikitki nowej właścicielce*** i w ogóle. Była masakra. Dziś od samiutkiego rana (a wstałam, jak na mnie, o świcie - o 7.00! ) kończe rozdzielać rzeczy na poszczególne osoby, ale co chwilę mi się coś nie zgadza i choć chciałam zdążyć z wysyłką przed 15.00, to ostatecznie nie jestem jeszcze nawet w połowie pakowania... Na dodatek za niedługo muszę wyjść oddać kule, bo chodzę już coraz lepiej bez, potem marsz na rehabilitację i nie wiem kiedy wrócę... Czy Wam też czas tak przez palce przecieka?

W każdym razie wniosek z tego taki, że nie wiem czy zdążę przed ósmą wylecieć na pocztę (bo nie wiem czy będę miała wszsytko spakowane), a jeśli nie to na nocną nie ma sensu się chyba przez miasto toczyć, bo przecież i tak paczki wyjdą w razie czego rano...

Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że tak to wolno idzie.
Już wstyd normalnie, ale co zrobić, szybciej nie dam rady...

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Mari, jestem ci winna jeszcze parę zł. plus przesyłka, ale się wstrzymuję, bo nie wiem, czy wędrówka perełek już się zakończyła , w związku z czym nie wiadomo, czy ta suma jest ostateczna. A chciałabym załatwić ten przelew za jednym zamachem, a nie raz 5zł, raz 8, a raz 15. Mam nadzieję, że to nie problem .
Nie nie, dla mnie to o wiele wygodniejsze dostać jeden przelew zbiorczy niż kilka malutkich
_________________

*** Jak ktoś lubi kitki, to dodam jeszcze, że można je obejrzeć tu:
http://littledevils.pl/littledev.htm
Fajne, prawda?
To jest w ogóle blog dziewczyny, znajomej Lubego, Finki, która przygarnęła już 3 z uratowanych przez nas w tym roku kociaków. Jeden, zwany roboczo minikitkiem, to już dość duża pannica i o niej jest ten blog, a dwie kolejne, które oddaliśmy wczoraj, na blogu roboczo zwane są nanokitkami
Polecam blog, bo ja uwielbiam na niego zaglądać, może dlatego, że odchowałam te maluszki od małego (tę starszą kicię od 9 dnia życia, na buteleczce i we wszystkimi innymi atrakcjami), a może dlatego, że jest po prostu fajnie pisany i ma masę fotek
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 15:29   #1483
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Przepraszam, dziewczyny, że to tyle trwa, ale to jest własnie tak jak mówiłam - ja teraz zwyczajnie nie mam tyle czasu, ile miałam przedtem i wolnych chwil na zajęcie się Silveksem było bardzo mało Przed Mikołajem to same wiecie jak jest, podejrzewam, że każda z nas miała roboty od metra i ciut ciut, a do Świąt lepiej już nie będzie, to jasne. Ja poza tym w weeknd musiałam na gwałtu rety dokupić część prezentów, oddać uratowane minikitki nowej właścicielce*** i w ogóle. Była masakra. Dziś od samiutkiego rana (a wstałam, jak na mnie, o świcie - o 7.00! ) kończe rozdzielać rzeczy na poszczególne osoby, ale co chwilę mi się coś nie zgadza i choć chciałam zdążyć z wysyłką przed 15.00, to ostatecznie nie jestem jeszcze nawet w połowie pakowania... Na dodatek za niedługo muszę wyjść oddać kule, bo chodzę już coraz lepiej bez, potem marsz na rehabilitację i nie wiem kiedy wrócę... Czy Wam też czas tak przez palce przecieka?

W każdym razie wniosek z tego taki, że nie wiem czy zdążę przed ósmą wylecieć na pocztę (bo nie wiem czy będę miała wszsytko spakowane), a jeśli nie to na nocną nie ma sensu się chyba przez miasto toczyć, bo przecież i tak paczki wyjdą w razie czego rano...

Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że tak to wolno idzie.
Już wstyd normalnie, ale co zrobić, szybciej nie dam rady...



Nie nie, dla mnie to o wiele wygodniejsze dostać jeden przelew zbiorczy niż kilka malutkich
_________________

*** Jak ktoś lubi kitki, to dodam jeszcze, że można je obejrzeć tu:
http://littledevils.pl/littledev.htm
Fajne, prawda?
To jest w ogóle blog dziewczyny, znajomej Lubego, Finki, która przygarnęła już 3 z uratowanych przez nas w tym roku kociaków. Jeden, zwany roboczo minikitkiem, to już dość duża pannica i o niej jest ten blog, a dwie kolejne, które oddaliśmy wczoraj, na blogu roboczo zwane są nanokitkami
Polecam blog, bo ja uwielbiam na niego zaglądać, może dlatego, że odchowałam te maluszki od małego (tę starszą kicię od 9 dnia życia, na buteleczce i we wszystkimi innymi atrakcjami), a może dlatego, że jest po prostu fajnie pisany i ma masę fotek

Mari, spokojnie. Ja myślę że jak nadasz przesyłki jutro czy tam w środę to nic nikomu się nie stanie
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 16:00   #1484
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Mari nie przejmój się pare dni się nam nic nie stanie. ja tylko tak dla przypomnienia jakby sie te paczuszki na swarki dało dołożyć to ja bardzo bym chciała
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 16:50   #1485
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Mari, ja po prostu zazdroszczę np Rudej że ma już wszystko u siebie i tyle .
Ja i tak Cię podziwiam za te pokłady energii jakie w sobie posiadasz .
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 18:19   #1486
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Czy Wam też czas tak przez palce przecieka?

W każdym razie wniosek z tego taki, że nie wiem czy zdążę przed ósmą wylecieć na pocztę (bo nie wiem czy będę miała wszsytko spakowane), a jeśli nie to na nocną nie ma sensu się chyba przez miasto toczyć, bo przecież i tak paczki wyjdą w razie czego rano...

Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że tak to wolno idzie.
Już wstyd normalnie, ale co zrobić, szybciej nie dam rady...

Mari Nie przejmuj się i nie zwracaj na nas uwagi ;-) Rób tak jak umiesz. I tak pójdziesz prosto do nieba za takie wyczyny

A mnie tez czas ucieka strasznie... Myslałam, że jestem odosobniona...; )
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 18:48   #1487
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Ja tam cierpliwie czekam
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:32   #1488
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Mary Ty dzielna kobieto wcale się nie przejmuje i rób jak potrafisz. szczególnie żeś tam skarbami zasypana i do pomocy nie da radę wszystkim wpaść ja cierpliwie czekam na swoje i myslę że inni też tylko że kusicie tymi pięknymi swarkami i każdy już chciałby je mieć ja tam nawet do choinki mogę poczekać
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 01:07   #1489
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

ja was ciagle podczytuje zeby w razie czego zalapac sie na kolejna przesylke i tak sie wtrace a'propos tych wieczornych wysylek priorytetow.... mari, nie ma to sensu.. pytalam sie na poczcie, na wielu praktykuje sie zwyczaj ze jak proprytet jest nadany po 15 to.... idzie na kupke z reszta normalnych paczek i dochodzi pozniej niz jakby byl nadany nastepnego dnia do 15...... sprawdzone empiricznie;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 08:34   #1490
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Ojejka, wiem, że gdzieniegdzie są takie praktyki. Ja staram się żadnych paczek po prostu nie wysyłać po 15, bo u mnie w okienkach mówią, że one i tak nie dojdą następnego dnia (więc nie ma wtedy różnicy, czy nadam w czwartek o 16 czy w piatek o 14 na przykład). Przy czym z kolei jak wysyłałam z ajencji pocztowej w hipermarkecie o 21 to zdarzało się, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, że przesyłki następnego dnia były u adresatów, także to jakaś loteria.

Tak czy inaczej, nie udało mi się wczoraj zdążyć na pocztę, bo pod koniec pakowania okazało się, że zostały mi 2 kropelki Volcano i 2 Bermudy, więc musialam rozbebeszać zaklejone koperty i pudełka i szukać komu nie wsadziłam. Znalazłam też 5 howlitów, ale to wiedziałam, że nie zapakowałam EwieWalc, bo tylko ona brała taką ilość. Nie obyło się też bez innych pomyłek i komuś z pewnością zapakowałam za dużo o jednego baroka 16 mm vitrail medium, bo mi jednego brakło, no ale to już nie było dla mnie na tyle istotne, żeby wszystko ponownie rozwalać. Ktoś po prostu dostanie bonusa a brakującego ujęłam od siebie

Paczki są już przygotowane i nadam je dziś koło 13, bo chcę jeszcze poczekać czy nie będzie czegoś z jakiejś galerii do wysłania - od razu bym zabrała za jednym zamachem Jak wyślę, to uzupełnię w tablece koszty wysyłki. Nie od wszystkich w PW poza adresem dostałam informację czy ubezpieczać, więc zrobię tak, że kto nie napisał czy ubezpieczać będzie miał ubezpieczone, jesli w środku będzie rzeczy za więcej niż 110 zł (liczone na oko) OK?

Dominiczko - czy pamiętasz może, ile płaciłam za wysyłkę Twoich rzeczy ostatnim razem? Bo ona szła osobno i nie wpisałam jej kiedyś, a teraz nie wiem nawet gdzie bym miała kwitka nadaniowego szukać... (drukarka mi padła, nowej się nie da zainstalować i jestem skazana na pisanie karteczek, zamiast na zwyczajne kopiuj-wklej do arkusza nadawczego... :/)
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 09:55   #1491
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

a 3 razy przypominałam odlicz pierwsza ture Mari niestety nie zachowałam koperty odlicz mniejwięcej zawyż do góry to nie było ubezpieczone tylko polecony piorytet, i II ture jeśli nie spakowałaś jeszcze jako ubezpieczoną to możesz mi tak smo jak wcześniej wysłać bez ubezpieczenia. i pudełeczka na swrki jeśli się da i jakieś zostały
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:03   #1492
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez ___Dominika___ Pokaż wiadomość
a 3 razy przypominałam odlicz pierwsza ture Mari niestety nie zachowałam koperty odlicz mniejwięcej zawyż do góry to nie było ubezpieczone tylko polecony piorytet, i II ture jeśli nie spakowałaś jeszcze jako ubezpieczoną to możesz mi tak smo jak wcześniej wysłać bez ubezpieczenia. i pudełeczka na swrki jeśli się da i jakieś zostały
Wiem, że przypominałaś, ale nie chciało mi się w moim popisowym bajzlu (niech Wam gagatka, ruda i marsi o nim opowiedzą, to jest KOSMOS co ja mam w pokoju ) kwitka szukać I odkładałam to na później. No ale to nic, teraz go znajdę i będzie wszystko pod kontrolą, nic isę nie martw

A II turę Ci oczywiście spakowałam, razem z tackami, ale jeszcze nie wysyłałam, więc będę pamiętać żeby nie ubezpieczać, bo kwitki dopiero na poczcie będę wypełniać (nie wiem czemu na poczcie takie żulerstwo się uprawia, że nie ma szans dostać więcej niż jednego druczku na paczkę czy list wartościowy, żeby mieć w domu zapas i móc wypełnic elegancko przy biurku, a nie na stojąco przy okienkowej ladzie... To samo z naklejkami "priorytet". No normalnie mówię Wam, mogę na ten temat historie opowiadać, co ja z tymi druczkami przez kilka lat przeszłam. Porażka... )
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:47   #1493
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
... bo kwitki dopiero na poczcie będę wypełniać (nie wiem czemu na poczcie takie żulerstwo się uprawia, że nie ma szans dostać więcej niż jednego druczku na paczkę czy list wartościowy, żeby mieć w domu zapas i móc wypełnic elegancko przy biurku, a nie na stojąco przy okienkowej ladzie... To samo z naklejkami "priorytet". No normalnie mówię Wam, mogę na ten temat historie opowiadać, co ja z tymi druczkami przez kilka lat przeszłam. Porażka... )
No ja nie wiem że też panie w okienku nie myślą że i im by to sprawę ułatwiło, bo i ludzie by się w kolejce nie denerwowali i oni że ktoś im okienko blokuje... no chyba że tak lubią

a priorytet no nie spotkałam się żeby zabrać do domu. Chyba można na liście napisać to może przyuważą

Mari podziwiam Cię!!
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:09   #1494
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

No ja nie wiem co za dziwne poczty macie ;] Ja zawsze dostaję plik druczków - jakie tylko chcę - pani zawsze sama mi mówi "dam więcej,żeby Pani nie musiała cięgle biegać" ;]
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:55   #1495
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Mari, szybko czy wolno i tak jesteś WIELKA i dzielna, i w ogóle
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 12:28   #1496
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
No ja nie wiem co za dziwne poczty macie ;] Ja zawsze dostaję plik druczków - jakie tylko chcę - pani zawsze sama mi mówi "dam więcej,żeby Pani nie musiała cięgle biegać" ;]
Hmmm ja też mam zawsze zapas...
Przepraszam za off-top
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 09:36   #1497
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

melduję że przesyłka dotarła dziękuję bardzo bardzo a o tacki już się upominać nie będe taki mi Mari zapas zrobiła
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:40   #1498
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
No ja nie wiem co za dziwne poczty macie ;] Ja zawsze dostaję plik druczków - jakie tylko chcę - pani zawsze sama mi mówi "dam więcej,żeby Pani nie musiała cięgle biegać" ;]
Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Hmmm ja też mam zawsze zapas...
A ja Wam powiem, że z poczt krakowskich, z których do tej pory korzystałam (a było ich ze 20) tylko w jednej spotkałam się z tym, że nie skąpią druczków na paczki czy wartosiowe albo priorytetów (czyli ogólnie - naklejek tak pilnują jak oka w głowie ), co więcej - obsługa jest miła i szybka, babki pomocne i uśmiechnięte, choć poczta maluteńka (chodzi mi o pocztę przy pl. Wszystkich Świętych). Normalnie raj na ziemii. Tam wysyłałam parę lat temu po kilka-kilkanaśie paczek co dwa dni (tę pocztę miałam blisko uczelni) i jak poprosiłam o druczek na zapas, to dostawałm taki kilkucentymetrowy plik, a naklejek priorytetów tyle, że do portfela nie szło zmieścić (do tej pory tak jest, ale bywam tam już tylko raz na ruski rok).

Wszędzie indziej... masakra. Najciekawsze przejscia miewałam jeszcze z nadawaniem paczek na poczcie blisko domu. Jak już wyjaśniłysmy sobie z Paniami (przy pomocy wzywania naczelnika, czekania na niego 1h blokując jednocześnie okienko, przy pomocy regulaminów i ustaw ), że tak, można nadawać paczki w kopertach bąbelkowych, tak, mogą to być duże koperty (pamiętajcie, że to było parę lat temu, kiedy koperty bąbelkowe były uznawane za dzieło szatana jeszcze przez panie okienkowe), że tak, ciężar może być rozłożony nierówno, po tym wszystkim naszedł czas na wojnę o druczki. No bo tak, zachodzę sobie, mam 9 paczek i 9 wypełnionych druczków (dostałam je na tej "dobrej poczcie"). Nadałam paczki i proszę o parę druczków. Pani spojrzała na mnie jakby mnie chciała obrazić i od niechcenia podała mi druczki. Tyle ile chciałam, dokładnie. Parę, czyli dwa Odpuściłam. Następnym razem przyszłam, taszcząć kolejne 10 paczek i 10 druczków (dalej zapas druczków z pierwszej poczty) i po wysłaniu proszę, nauczona doświaczeczniem, o KILKA druczków. Dostałam. Mhm. Kilka, czyli parę, czyli dwa. Lekki w****, przyznam, ale zachowałam cierpliwość Przyszłam kolejny raz, znów kilka paczek i tyle samo druczków. Nadałam paczki i proszę, już taka niby sprytna, o dziesięć druczków. Na to Pani do mnie "Pani chyba oszalała, Pani ciągle tylko bierze i bierze te druczki". Chwila konsternacji z mojej strony. W końcu się odzywam "No biorę, fakt, ale ciągle przecież też coś wysyłam". A Pani z miną kontrolera skarbowego (powołania nie da się widać ukryć ) "Ale co Pani sobie myśli, przecież ja widzę, że Pani ciągle przychodzi ze SWOIMI druczkami, a ode mnie wyciąga nowe!" Taaak... wiedziałam, że to kiedyś nastąpi. Rozgryzła mnie! Przecież ja mam w domu drukarnię lewych druczków, a od niej wciąż wyciągam oryginały! Jakby ktoś się zastanawiał, jak działa pralnia brudnych... druczków pocztowych, to własnie tak Oto ja, druczkowy fałszerz i manipulator! Nie zrażona jednak faktem odpowiadam Pani z cierpliwością, jakiej nie powstydzilaby się Superniania, że owszem, przychodzę z wypełnionymi druczkami, bo mam je z innej poczty, a kolejne chcę, żeby sobie wypełnić w domu przed kolejnym nadaniem. Pani jednak nie dała się zbić z tropu i stanowczo stwierdziła, że jej placówka to nie jest instytucja charytatywna i oni nie mogą druczkowego rozdawnictwa uprawiać, więc w ramach okazywania dobrej woli może mi dać (zgadnijcie ile?) ze dwa, ale na nic więcej mam nie liczyć. Hmm... Nauczyłam się zatem, że skuteczny jest inny schemat działania i od tej pory przychodziłam na pocztę z druczkami wypełnionymi i schowanymi w plecaku. Przed nadaniem prosiłam o dziesięć druczków, a na pytanie Pani czy mam w takim razie dziesięć paczek do nadania, odpowiadałam uśmiechem nr 5 i dokonywałam okazania dzisięciu paczek. Wtedy wydzielone zostawało mi dziesięć druczków (strach się pomylić, bo jakby co, to na dodatkowy nie ma co liczyć!) i mogłam stanąć w kolejce. W kolejce oczywiście dziesięć pustych druczków chowałam i wyciągałam te wypełnione. Czułam się wprawdzie jakbym przychodziła z butelkami na wymianę przy okazji zakupu oranżady, no ale trudno, radzić sobie trzeba

A więc dziewczyny, błogosławcie swoje poczty, w których druczki dają Wam garściami, bo zaprawdę powiadam Wam, nie wszędzie jest tak pięknie A w chwilach zwątpienia wyobraźcie sobie, jakie przejścia miałam, gdy ważyłam się zacząć wysyłać listy polecone w PUDEŁKACH! (co za bezczelność!) i od razu będzie Wam weselej

A teraz do rzeczy

Wczoraj nadałam wszystkie paczki dziewczyn, które wysłały mi PW z prośbą o wysyłkę Jedne zostały nadane przed 15, inne przed 16, a jeszcze inne przed 17 niestety, ponieważ na poczcie odbył się SAJGON i RZEŹNIA w jednym i wskutek tego spędziłam tam 3 bite godziny. Czułam się prawie jakbym tam na pół etatu pracowała, tyle, że zusu za mnie nie opłacają.
W szczegóły nie będę się wdawać, bo kogo by tam takie anegdotki interesowały, skoro już i tak wyżej pozwoliłam sobie na przydługą dysgresję W każdym razie - paczuchy w drodze.

I teraz gwoli wyjasnienia:

1. Bardzo proszę, dajcie znać jaka paka dojdzie do Was, odhaczę sobie w tablece i będzie spokój

2. Do tableki dopisałam koszty wysyłki (tym osobom, którym paczki wczoraj wysyłałam). Jesli dla kogoś to była druga wysyłka, to koszt tej drugiej wysyłki ma dodany do kosztu pierwszej, żeby się wszsytko elegancko i prawidłowo podliczało (czyli na przykład jesli pierwsza wysyłka kosztowała 5,15 zł, a druga 5,60 zł, to będzie miał wpisane 10,75 zł)

3. Dla niektórych cała Silveksowa przygoda kończy się własnie teraz (łzy w oczach proszę obcierać na trzy-cztery, żeby się szum nie robił ), czyli była to dla nich ostatnia wysyłka, trzeciej nie będzie, zatem pasowałoby mi się z nimi rozliczyć ostatecznie dla zamknięcia tematu. Dlatego:
-osoby, które na dole tableki mają żółte pole z napisem "nie ma III tury, więc można już zrobić dopłatę "proszone są o zrobienie dopłaty na moje konto. Kwota wskazana jest w rubryczce "Do zwrotu/dopłaty"
- osoby, które na dole tabelki mają brzoskwiniowe pole ze stosownym napisem, proszone są o wysłanie mi swojego numeru konta, bo tym osobom przeleję na konto nadpłaty (zapomniałam powkładać do paczek)
- osoby, które mają na dole jakieś inne adnotacje proszone są o zastosowanie się do nich
Sękju

4. Czy zdecydowałyśmy się w końcu, kto bierze perełki Joanny? Ja czy ktoś inny? Bo chyba mi to umknęło...

5. W sprawie III tury nic jeszcze konkretnego nie wiem, ale jak tylko będę wiedziała to dam głos

Jeśli o czymś jeszcze zapomniałam to krzyczcie

Aha, kartki pocztowe uprzejmie proszę nadawać na adres z kopert, choć i na adres z konta dojdzie (to żart oczywiście, ale nie mogłam się powstrzymać )
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 12:03   #1499
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Mari, JESTEŚ WSPANIAŁA, JEDYNA I NIEPOWTARZALNA.

Podobno człowiek powinien robić jeden dobry uczynek dziennie. Ty przekroczyłaś wszelkie limity, starczy na około 10 lat .

Po południu jak tylko wrócę z pracy zrobię przelew, dzięki .

( A może teraz od początku, I tura, II tura, III tura............ już uciekam )

Edytowane przez Biedronka1
Czas edycji: 2009-12-09 o 12:05
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 12:09   #1500
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-wątek nieustannie wędrujących perełek :D

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
( A może teraz od początku, I tura, II tura, III tura............ już uciekam )



Mari, opowiadaj, opowiadaj, jest z czego się pośmiać . Chociaż tobie pewnie wcale nie jest do śmiechu .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.