Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 20:24   #31
Jameela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Tak.. bardzoooo wkurzające to jest
''Co robisz'' ,''Z kim piszesz?'', ''Pokaż'' , ''O idę do ciebie zobaczyć'' albo ''Idę się poprzytulać '' -a wiadomo o co chodzi
A jak mu nie chcę pokazać to się obraża ,że coś ukrywam albo wyrywa mi laptopa
Brak prywatności .. o dziwo jeszcze nie przylazł teraz do mnie

Nie zna mojego nicka na forum i nie pozna wszystko co piszę było by wyśmiane i w ogóle , za to zna hasła na pocztę,gg itd jak zmieniłam i tak wypatrzył jakie wpisywałam ehh już mi się zmieniać nie chce ,bo faktycznie było by podejrzane

Czasem kasuje całą historie na kompie , bo też czyta i zwalam ,że mi sama przeglądarka skasowała
Jameela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:28   #32
ropuszyca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: bajorko...
Wiadomości: 179
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Mój też kiedyś chciał wiedzieć co pisuję na wizażu, nie wiem po co. Nie pamiętam co mu wtedy odpowiedziałam, ale nie próbował już więcej

Jeżeli prośby do niego nie przemawiają, to trzeba radykalnie: ślęczeć nad TŻ gdy on siedzi na gg / pisze maila / inne. Myślę ze zrobi mu się głupio.
ropuszyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:18   #33
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez Amitri Pokaż wiadomość
Zresztą kiedyś jak miał mi sformatować komputer i brał go do siebie na weekend to skasowałam całą historię i archiwum gg (profilaktycznie jak zawsze zresztą). Jak to zauważył to powiedział, że mógłby to z łatwością odzyskać gdyby tylko chciał. Więc moje zabezpieczenia w konfrontacji z informatykiem nie są wiele warte. Zresztą od tamtego czasu zaczynam powoli wierzyć, że tego nie zrobi.
Właśnie Ci informatycy.
Mój tez jest informatykiem i kurcze czuje się bezradna
jak cos tam mi robi z kompem to mimo , że ja wszystko pousuwam zawsze sie zastanawiam czy on np nie może jakoś odtworzyć mojego archiwum i sobie poczytać, czy jakichs tam zdjęc odnaleźc które ja usunęłam
W ogólne nir wiem co on mi tam na tym kompie robi.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 22:30   #34
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

mój TŻ nie zna moich haseł (on mi swoje tylko do fb dał), na wizaż może i bym mu podała ale i tak by nic nie zrozumiał bo on po polsku nie umie , więc z wizażem jestem bezpieczna,

mail, skype, msn itp to już prywatność musi być zachowana i już, nie wyobrażam sobie żeby było inaczej
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 07:08   #35
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Mój TŻ zna mój nick na Wizażu, ale zupełnie go nie interesuje, co też ja tu wypisuję
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:21   #36
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Mój TŻ zna mój nick na Wizażu, ale zupełnie go nie interesuje, co też ja tu wypisuję

a mój chyba nawet nie zna nigdy nie interesował się tym gdzie się udzielam, haseł ani na gg, ani na maila, ani na wizaż nie zna czasem kasuje historię bo zdziwiłby się jakie głupoty czasami czytam ;] ja znam jedynie hasło na maila mojego Tż'ta bo on czasami nie ma czasu sprawdzić poczty a czeka na ważną wiadomość.

jednak sama przyznam, że zrobiło mi się dziwnie (mój Tż szperał coś w internecie, a ja właśnie wstawałam z łóżka) gdy zauważyłam, że kasuje historię okazało się, że oglądał pierscionki zaręczynowe (sam później przyznał, nie pytałam )
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 09:29   #37
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Właśnie Ci informatycy.
Mój tez jest informatykiem i kurcze czuje się bezradna
jak cos tam mi robi z kompem to mimo , że ja wszystko pousuwam zawsze sie zastanawiam czy on np nie może jakoś odtworzyć mojego archiwum i sobie poczytać, czy jakichs tam zdjęc odnaleźc które ja usunęłam
W ogólne nir wiem co on mi tam na tym kompie robi.
Mój brat jest informatykiem i chyba go zapytam czy to możliwe? Bo zdjęcia jak z kompa się usunęło to chyba raczej nie, ale no właśnie... ciekawe jak z rozmowami z gg...

Mój TŻ ma swój laptop, ja swój ale mimo wszystko czasem jak mu się nie chce odpalać swojego to łapie za mój i kurczę już go nakryłam jak czyta archiwum gg także obawiam się, że to co piszę na Wizażu też podczytuję, o ile zna mój nick - bo tego pewna nie jestem.

Kiedyś wybychnę i chyba go zdzielę tym laptopem jak mi będzie zaglądał
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 09:43   #38
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Mieszkam razem z facetem, dodam, że w kawalerce. I za każdym razem gdy próbuję coś napisać na forum to on zaraz podbiega żeby sprawdzić co ja piszę, tzn czasami się z tym nie kryje, a czasami jak usłyszy, że coś piszę na klawiaturze to zaraz nagle wstaje z łóżka i zbliża się tak żeby zobaczyć co też ja piszę, ale udaje że robi coś innego, np bierze książkę z regału i kątem oka podczytuje.

Przyznam, że coraz bardziej mnie to denerwuje i gdy mu o tym mówię to albo udaje, że on wcale nie chce podejrzeć albo naskakuje na mnie, że na bank mam coś do ukrycia.

A ja zwyczajnie nie mam ochoty dzielić się z nim moimi przemyśleniami na forum, uważam, że to moja osobista sprawa co tu piszę i jak sobie pomyślę, że on jest taki ciekawski to na pewno nie cofnie się przed podczytywaniem moich wypowiedzi tu na forum, oczywiście za moimi plecami. Nie wiem na pewno czy zna mojego nicka, ale domyślam się, że zdążył już podejrzeć.

Zresztą tak samo jest z odpisywaniem ne e-maile czy z rozmowami na gg. Jak już widzi, że coś piszę to zaraz podlatuje i mnie naprawdę szlag trafia, ale przecież nie zrobię mu awantury z tego powodu. Kiedy mu mówię, że chcę mieć odrobinę prywatności to zaraz się wymiguje, że przecież jej nie narusza (no tak wściubywanie nosa za każdym razem jak coś piszę to przecież nic takiego... ) albo, że na pewno coś ukrywam.

Czy Wy też macie takich wścibskich TŻ i jak sobie z nimi radzicie, bo ja nie wiem co mam z nim począć?

Moja psiapsiolka ma podobnie. Nie mieszka z facetem, ale spedza u niego kazdy weekend. Juz od piatku. Zdarza nam ie wymienic kilka slow na gg (czasem jak wyskoczy nagl problem, to nawet pare zdan). Ja tu szczerze pisze, co i jak, a dowiadujesie, ze wszystko sobie czyta jej facet. Jak sie dowiedzialam, to napisalam, co sadze o ludziach, ktory wsciubiaja nos w nieswoje sprawy (kilka ppzeklenstw tze sie pojawilo. Facet przeczytal), a potem osobiscie opieprzylam ja. Do tego spytalam, czy dobrze sie bawili. W koncu mogla powidziec, ze moje wypowiedzi sa czytane na forum i wtedy darowalabym sobie niektore tematy. Precder trwal z jakies 2 lata. Przestalam jej ufac. Do tego facet czesto sie jakos dziwnie usmiechal. Nie ma dziwne, gdy pisalam o problemach z chlopakiem, czy cos. Wkurza mnie cos takiego, bo skoro ona nie ma przed nim tajemnic, nie oznacza, ze moje tajemnic tez powinny byc mu powierzane. Szczerze mowiac, to byl to 1 z paru powodow posypania sie naszej przyjazni.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 09:49   #39
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Małż zna mój nick, ale... chyba tu nie wchodzi, ma to w nosie Ja też nie łażę po stronach, na które on zagląda. Jakby miał ochotę, to niech sobie czyta.
Natomiast nie cierpię, gdy coś piszę i on zagląda mi przez ramię - kompletnie nie mogę się wtedy skupić i gonię go, ile wlezie Mówię: poczekaj, idź sobie, napiszę a potem możesz czytać, teraz won.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:09   #40
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Hm, Autorko, ja bym nie zdzierżyła na Twoim miejscu. Każdy ma prawo do prywatności, związek z drugą osobą tego nie wyklucza! Jestem z moim TŻ, ale ciągle mam prawo do tego, by napisac maila, smsa, porozmawiac na gg, przez telefon czy własnie napisac na Wizażu- i jeśli nie chcę, on nie ma prawa tej mojej prywatności ograniczac. Oczywiście działa to w obie strony, i dla nas to kompletna normalka.

Gdyby mój TŻ próbował zagrywac jak Twój, to zrobiłabym mu nielichą awanturę To związek, a nie więzienie...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:17   #41
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Nie zna moich nicków na forach, na których się udziela, nie podczytuje mi przez ramię, nie wchodzi do archiwum moich wiadomości. Nie interesuje go to. Ja też szanuję jego prywatność.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 10:22   #42
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

zna mój nick, czytuje nawet to co piszę;> wiem że to przeczytasz M. ;> a potem on się śmieje że tu tyle bab i każda napiszę swoje zdanie, nikt nikogo nie cytuje wg niego, w stylu powiedziały co wiedziały. Ja nie czytam jego wpisów na forum, bo szczerze mówiąc nie wiem nawte na jakich forach dokładie siedzi.
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:47   #43
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

hm, mój tż zna mojego nicka, wie że się tu udzielam, czasem nawet mu czytam co śmieszniejsze/głupsze wątki. ale raczej nie podgląda mi wypowiedzi, bo go to nudzi. przy nim też nie bardzo wchodzę, bo jak sobie pootwieram kilka kart, to się zaczyna `o booooże, znooowu wizaaaaaaż?;/`
ale jakby się tak wściubiał do wszystkiego, to by dostał porządną awanturę. znamy swoje hasła, ale ja jego postów na jego forum nie szpieguję. choć loguję się na jego konto, bo połapać się w lokalizacjach tematów nie mogę, a on ma te które czytam w subskrybcji
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:05   #44
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Mój TŻ zna mój nick na Wizażu (hasła nie zna), ale nie podczytuje tego, co tu wypisuję.
Często zaś pyta, co tam czytam na tym wizażu znowu, a ja mu co ciekawsze wątki czy posty relacjonuję


Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma swój laptop, ja swój ale mimo wszystko czasem jak mu się nie chce odpalać swojego to łapie za mój i kurczę już go nakryłam jak czyta archiwum gg także obawiam się, że to co piszę na Wizażu też podczytuję, o ile zna mój nick - bo tego pewna nie jestem.
Autorko, mnie się wydaje, że twój TŻ ma problem z zaufaniem do ciebie.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:56   #45
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Mój brat jest informatykiem i chyba go zapytam czy to możliwe? Bo zdjęcia jak z kompa się usunęło to chyba raczej nie, ale no właśnie... ciekawe jak z rozmowami z gg...

Mój TŻ ma swój laptop, ja swój ale mimo wszystko czasem jak mu się nie chce odpalać swojego to łapie za mój i kurczę już go nakryłam jak czyta archiwum gg także obawiam się, że to co piszę na Wizażu też podczytuję, o ile zna mój nick - bo tego pewna nie jestem.

Kiedyś wybychnę i chyba go zdzielę tym laptopem jak mi będzie zaglądał
Usunięte archiwum na gg bardzo łatwo odtworzyć, na dowód tego mój mi wysłał linka do strony gdzie bardzo przystępnie o tym piszą (jakbym chciała odzyskać to co przed nim skasowałam) Wpiszcie sobie w google A co do zdjęć to śmiałam się, że z pendrive'a pousuwam i nie będzie oglądał, to się dowiedziałam, że też wystarczy odpowiedni programik i wszystko ma się z powrotem. Także nadzieja umarła.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:08   #46
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Moj TŻ zna mój nick, nie przeszkadzałoby mi to że czytałby to, co piszę na Wizażu, ale wolałabym żeby nie zaglądał mi przez ramię i nie czytał przy mnie. Nie wiem czemu.
Kiedyś był ciekawy Wizażu, ale mu przeszło, chyba uwaza że gadamy tu o jakiś nieważnych głupotach Choć mnie tam też nie interesuje co on tam pisze na Plemionach
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2010-04-14 o 13:10
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:08   #47
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Czy Wy też macie takich wścibskich TŻ i jak sobie z nimi radzicie, bo ja nie wiem co mam z nim począć?
Na wizażu przebywam gdy jest w pracy, a nawet jeśli jest obok, to tylko 'kuknie' gdzie pisze, a reszta go nie interesuje
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:23   #48
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez Jameela Pokaż wiadomość
Tak.. bardzoooo wkurzające to jest
''Co robisz'' ,''Z kim piszesz?'', ''Pokaż'' , ''O idę do ciebie zobaczyć'' albo ''Idę się poprzytulać '' -a wiadomo o co chodzi
A jak mu nie chcę pokazać to się obraża ,że coś ukrywam albo wyrywa mi laptopa
Brak prywatności .. o dziwo jeszcze nie przylazł teraz do mnie
Nie chciałabym być złym prorokiem, ale żeby się kiedyś nie skończyło awanturami bo mu nie powiedziałaś gdzie raczyłaś wyjść ani z kim itd. itp.

Co to w ogóle za obrażanie się i wyrywanie laptopa? Ja bym za jedną taką sytuację się wkurzyła a jeśli byłyby nagminne to nie wytrzymałabym w takim związku. Prywatność jest potrzebna. Jak ktoś tego nie rozumie to wypad.

Cytat:
Nie zna mojego nicka na forum i nie pozna wszystko co piszę było by wyśmiane i w ogóle , za to zna hasła na pocztę,gg itd jak zmieniłam i tak wypatrzył jakie wpisywałam ehh już mi się zmieniać nie chce ,bo faktycznie było by podejrzane

Czasem kasuje całą historie na kompie , bo też czyta i zwalam ,że mi sama przeglądarka skasowała
A przepraszam co podejrzanego jest w zmianie hasła na gg? Ty już nawet zaczynasz myśleć tak jak on sobie ciebie wytresował.

Tak samo tłumaczenie się, że nie ma historii w przeglądarce.

To chyba on robi coś złego wścibiając nos w nie swoje sprawy a nie Ty chcąc mieć odrobinę prywatności.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:30   #49
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Jak mój przychodzi do mnie, to ja wychodzę z forum i w ogóle z neta bo mam wtedy jeszcze ciekawsze zajęcia Ale skoro Ty mieszkasz z facetem, to pozostaje Ci chyba tylko pisać wtedy, kiedy jego nie ma, albo jednak urządzić tą awanturę
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 15:34   #50
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Jak dla mnie to albo twój TŻ ci nie ufa albo... nie ma własnych interesujących zajęć
mój tylko parę razy jak zobaczył otwartą stronę internetową wizaz .pl to tylko kąśliwie spytał " znowu jakieś buty zamawiasz ?"
a parę razy go przyłapałam na czytaniu wizazu, ale nie z mojego konta tylko ot tak jako gość
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:02   #51
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

a ja wizaz poznalam dzieki mojemu TŻ, ktory czytywal tu opinie o kosmetykach, ale forum znalazlam juz sama:P
w sumie to dziwne taki ciekawski facet, mojemu by sie nie chcialo brnąć przez te babskie pogaduchy
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:14   #52
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

bardzo fajny wątek. skorzystam z okazji i pozdrowię mojego TŻta
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:55   #53
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Mój jest cacy i szanuje moją prywatność ( ja jego motoryzacyjnych/elektronicznych forów też nie szpieguję).
i chyba nie doradzę Ci, co zrobić z wścibskim facetem bo ja bym go chyba najzwyczajniej w świecie wyzwała
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:56   #54
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
:d chyba najlepszy sposób.

Jak nie pomaga prośba i tłumaczenie jak istocie myślącej, nie pomaga dzika awantura, to trzeba walić między oczy jego bronią
jestem za

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-04-14 o 20:57
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:13   #55
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

A moj TZ w ogole nie wie, co to jest wizaz mimo, ze codziennie na niego wchodze, to sie nazywa zycie ! A nawet, jesli by wiedzial, to na pewno nie wchodzilby i nie czytal, on kompletnie nie z tych. Ma dostep do moich wszystkich kont, ale w ogole z tego nie korzysta, co mi sie bardzo podoba. Ja zreszta mam niewiele do ukrycia, jesli w ogole cokolwiek, ale mimo wszystko wolalabym, by nie czytal moich postow, bo sa one prywatne i - tak jak piszecie - jest to moja wirtualna odskocznia od codziennosci, taka moja przestrzen, wiec niech sie trzyma od niej z daleka

Kiedys natomiast mialam takiego faceta, ktory wszystko wszedzie wyczytal o mnie i wysledzil. To stalo sie jego pasja, psychoza. Ledwo sie poznalismy, a on juz przewertowal moj komputer, odnalazl archiwa i ulubione strony, a takze historie, przez co bylam totalnie nie anonimowa w sieci. Oczywiscie sie rozstalismy, ale przeszlam z nim taki koszmar internetowy, ze potem nawet w wirtualnym swiecie pokazac sie nie moglam. Dlatego uwazam, ze im TZ mniej wie, tym lepiej.

Edytowane przez pumas
Czas edycji: 2010-04-14 o 21:24
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:20   #56
asiek195
Zadomowienie
 
Avatar asiek195
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

My tez mieszkamy w kawalerce. Mój TŻ kiedy widzi, ze piszę cos na komputerze, stara mi sie nie przeszkadzać. i ja robie tak samoCzasem jak uda mu sie dostzec, że jestem na wizażu to sie śmieje, że znowu forum czytam
__________________

Najpiękniejszy dzień 15.06 2013
Tymuś


"myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością..."

Edytowane przez asiek195
Czas edycji: 2010-04-14 o 21:21
asiek195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:24   #57
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Nie mam problemu. Mój wie, jaki mam nick, ale zupełnie nie śledzi forum. Podobnie było, gdy aktywnie prowadziłam bloga. Znał adres, ale nigdy na nim nie był. Tak jest z natury. Natomiast czasem opowiadam mu o kontrowersyjnych wątkach, pytam o zdanie, wspólnie o czymś dyskutujemy. Ale nie ma ciągot detektywistycznych.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:30   #58
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Mój Tż nigdy nie podgląda tego co piszę tak samo jak ja nie podglądam tego co pisze na innym forum (radiowym). Wymieniamy się czasem uwagami, ja mu przeczytam coś głośno, on mi, i mamy czasem ubaw po pachy
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:31   #59
Jameela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Nie chciałabym być złym prorokiem, ale żeby się kiedyś nie skończyło awanturami bo mu nie powiedziałaś gdzie raczyłaś wyjść ani z kim itd. itp.

Co to w ogóle za obrażanie się i wyrywanie laptopa? Ja bym za jedną taką sytuację się wkurzyła a jeśli byłyby nagminne to nie wytrzymałabym w takim związku. Prywatność jest potrzebna. Jak ktoś tego nie rozumie to wypad.

A przepraszam co podejrzanego jest w zmianie hasła na gg? Ty już nawet zaczynasz myśleć tak jak on sobie ciebie wytresował.

Tak samo tłumaczenie się, że nie ma historii w przeglądarce.

To chyba on robi coś złego wścibiając nos w nie swoje sprawy a nie Ty chcąc mieć odrobinę prywatności.
Niestety muszę się zgodzić z tym ,że mnie wytresował byłam trochę zaślepiona ,ostatnio chodzi ze mną WSZĘDZIE myślałam ,że mi pomaga ,bo miałam parę załatwień,ale to chyba nie o to mu chodziło. A zorientowałam się dopiero parę dni temu,że jemu chodzi najbardziej o to żeby wszystko wiedzieć itd jak chciałam z tatą porozmawiać na osobności. Kazałam mu wyjść ,wykręcił się czymś dopiero jak chciałam konkretnie porozmawiać o pewnej rzeczy znowu mu kazałam wyjść ,wyszedł. A potem pytania co tata powiedział itd
No i mama trochę mnie uświadomiła dlaczego on jest przy tym jak liczę np.pieniądze i patrzy mi na ręce .. czy przy czymś innym jak nie powinien... (jakoś się nad tym wcześniej nie zastanawiałam).
Dlatego postanowiłam to zmienić, bo do tej pory byłam głupia i ślepa.

A tak z ostatniej chwili baaardzo się na mnie obraził Wstał i znowu pytanie ''Co robisz'' podszedł powiedziałam '' A co cię to obchodzi '' , on zaczął ,że nie mam co ukrywać,że powinien wiedzieć co robię i z kim piszę, powiedziałam o prywatności.

To już chyba nie sama niewinna zazdrość ,a chora zazdrość.Też jestem zazdrosna ,ale nie do tego stopnia.Muszę zobaczyć czy coś do niego dotrze ,a jak nie to do widzenia

I doszlam do wniosku ,że chyba lepiej być singielką przynajmniej parę problemów mniej. Chociaż bez faceta to też nie bardzo
Jameela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:51   #60
Pacyfkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 100
Dot.: Wasi TŻ a wizaż plus brak prywatności.

jakby mój TŻ przeczytał moje wiadomości...o mój boże
Pacyfkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.