Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 23:36   #301
mainefetish
Przyczajenie
 
Avatar mainefetish
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny...litosci...
odrost...wlosy sie wypłukują z farb i barwników...użyjcie mózgu w końcu

miarodajne jest chyba jedynie odmierzanie dokąd wlosy sięgają
mainefetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 07:01   #302
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez mainefetish Pokaż wiadomość
Dziewczyny...litosci...
odrost...wlosy sie wypłukują z farb i barwników...użyjcie mózgu w końcu

miarodajne jest chyba jedynie odmierzanie dokąd wlosy sięgają
Hmm ja mojego używam bardzo dobrze jeśli mam dużo jaśniejszą farbę niż moje naturalne włosy to chyba jestem w stanie używając moich świetnie widzących oczu stwierdzić czy włosy rosną czy nie?
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 09:56   #303
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Z tego co wiem, to jest to forum o działaniu HairJazz'u, efektach.
Jak czytam te niektóre wypociny, to mi ręce opadają.

Jak ktoś nie wierzy w efekty działania, to niech sobie daruje i niech stąd się GONI!
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 14:09   #304
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Po przetestowaniu piszę co zauważyłam ( nie jestem blogerką , nie dostałam nic za darmo , ale za to o włosy dbam i na tym forum już lat kilka siedzę )

Po około 3 tygodniach stosowania , przestałam używać

Tu wyjaśniam : używałam jak producent poleca najlepiej , na początku dwa mycia co dwa dni, później sama sobie narzuciłam co 3 dni .

co zauważyłam :

- wzrost -> jaki był taki jest , nic nie ruszyło szybciej
- nie mam gumowych włosów
- włosy z mycia na mycie się robiły coraz bardziej sianowate/ wyglądały na podniszczone
( czemu ? dużo protein i się zrobiły przeproteinowane-na szczęście wystarczy na to kilka porządnych szorowań głowy i dużo nawilżenia, a doszły do stanu jaki miały przed ) i przez wzgląd na to że za dużo protein jak na moją biedną głowę - używać przestałam

Jeden plus który zauważyłam to -> ograniczył wypadanie włosów i w sumie na to był wymyślony


Czy polecam ? Od swojej strony nie , czy kupię drugi raz? na pewno nie
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 20:43   #305
RealnaFikcyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

dodaje jeszcze zdjęcie z góry zobaczymy, czy za miesiąc będzie znaczny odrost

Co do tego, co napisała moja poprzedniczka...koleżanka mojej siostry polecając mi szampon radziła, by myć co 4-5 dni, a nie tak jak wskazuje producent. Stosuje się do tego mam nadzieje, że nie będzie u mnie efektów takich jak u Moee.
PS. ciesze się, że włoski szybko dało się odratować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150126_180250.jpg (104,4 KB, 51 załadowań)
RealnaFikcyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 00:56   #306
jkmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ja dalej używam, po kilku myciach nie zauważyłam siana (choć moje włosy maja tendencję), ma ktos już jakieś refleksję (i nie chodzi mi o myśli rzucających jadem, tylko konkretne odczucia) na temat zastawu ??


http://jkmk89.blogspot.com/
jkmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 18:06   #307
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ja używam średnio co 2-3dni, i włosy są miękkie i super. Raz użyłam zwykłego szamponu i włosy nie były tak fajne ;/
Więc wychodzi na to że moje włosy potrzebują protein, których się tak boje, że z nimi przesadzę ;p

porost? - mit
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 20:27   #308
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Niektóre z dziewczyn zadowolone, drugie nie. Ja naprawdę jestem baaaaardzo zadowolona z używania zestawu i jak wiadomo z efektów

Od razu uprzedzam, nie jestem blogerką, nie dostałam nic za darmo itp;

Dzisiaj nie wytrzymałam i w końcu strzeliłam zdjęcie. 9 stycznia umyłam po raz pierwszy włosy. Myję je co drugi dzień, jak mam więcej czasu to hairjazz'em a raz l'oreal intenese repir.

Nakładam szampon najpierw na skórę, dokładnie go wmasowuje i tak przez kilka minut trzymam go na głowie. Następnie nakładam odżywkę na skórę głowy, a w końce wsmarowuję maskę l'oreal intense repair. Nakładam czepek i owijam ręcznikiem i tak sobie jestem z tym 20-30minut. Po spłukaniu nakładam olejek l'oreala mythic.

Włosy są tak mięknie, tak błyszczące, że koleżanki z pracy myślały że nakładam brylantynę

Mi niestety szampon ani odżywka nie zahamował wypadanie włosów, wypadają tak jak wcześniej.

Zdjęcie pierwsze robiłam 9 stycznia po umyciu, wymodelowaniu i wyprostowaniu włosów. Dzisiaj jak cykłam zdjęcie, pokonałam te same czynności.

O to cała moja historia, uf
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0235.jpg (38,4 KB, 318 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0269.jpg (40,2 KB, 296 załadowań)
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 20:51   #309
stokrotka900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Widac różnice ja po miesiacu mam 3 cm.odrostu
stokrotka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 01:07   #310
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez stokrotka900 Pokaż wiadomość
Widac różnice ja po miesiacu mam 3 cm.odrostu
pokaż zdjęcie przed i po - wtedy uwierzę

nie wiem po co pisać suche posty bez zdjęć, ja mogę napisać że mi 10 cm urosły w miesiąc i tak samo będę wiarygodna jak i Ty.


Tak samo na KWC przyspieszaczy do rzęs dziewczyny piszą że rześy naprawdę dłuższe.
No i co z tego jak nie wrzucają zdjęć? skoro to da się sprawdzić zdjęciem to pokażcie.
Ja wrzuciłam zdjęcie przed i po - niech każdy oceni.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:00   #311
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Niektóre z dziewczyn zadowolone, drugie nie. Ja naprawdę jestem baaaaardzo zadowolona z używania zestawu i jak wiadomo z efektów

Od razu uprzedzam, nie jestem blogerką, nie dostałam nic za darmo itp;

Dzisiaj nie wytrzymałam i w końcu strzeliłam zdjęcie. 9 stycznia umyłam po raz pierwszy włosy. Myję je co drugi dzień, jak mam więcej czasu to hairjazz'em a raz l'oreal intenese repir.

Nakładam szampon najpierw na skórę, dokładnie go wmasowuje i tak przez kilka minut trzymam go na głowie. Następnie nakładam odżywkę na skórę głowy, a w końce wsmarowuję maskę l'oreal intense repair. Nakładam czepek i owijam ręcznikiem i tak sobie jestem z tym 20-30minut. Po spłukaniu nakładam olejek l'oreala mythic.

Włosy są tak mięknie, tak błyszczące, że koleżanki z pracy myślały że nakładam brylantynę

Mi niestety szampon ani odżywka nie zahamował wypadanie włosów, wypadają tak jak wcześniej.

Zdjęcie pierwsze robiłam 9 stycznia po umyciu, wymodelowaniu i wyprostowaniu włosów. Dzisiaj jak cykłam zdjęcie, pokonałam te same czynności.

O to cała moja historia, uf


ale ładnie Ci urosły!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 07:43   #312
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Szczerze mówiąc, myślałam że to bujda ten zestaw ale naprawdę, chyba jednak coś w nim musi być

Jakieś tam spektakularnej różnicy nie widzę, ale jakaś tam jest
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:53   #313
Agucha1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

To fascynujące, że jak ktoś napisze prawdę i czegoś używał to jego komentarz zostaje usunięty, bo jest niewygodny dla tych którzy opluwali przez tygodnie produkt na prawo i lewo i osoby używające a ich kometarze zostały mimo że nie wiem dlaczego w ogóle biorą w tej dyskusji udział Niesamowite
Agucha1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 19:53   #314
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Agucha1991 Pokaż wiadomość
To fascynujące, że jak ktoś napisze prawdę i czegoś używał to jego komentarz zostaje usunięty, bo jest niewygodny dla tych którzy opluwali przez tygodnie produkt na prawo i lewo i osoby używające a ich kometarze zostały mimo że nie wiem dlaczego w ogóle biorą w tej dyskusji udział Niesamowite
Zwracam Ci uwagę, że usunięty został komentarz Ex. Jak rozumiem zaliczasz go do osób używających "czegoś"?

A brałam w dyskusji udział bo... to forum otwarte.

Sugerujesz może, że któreś z nas ma zdolność moderowania forum..?
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ

Edytowane przez lamadolamy
Czas edycji: 2015-02-02 o 19:54
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 22:21   #315
Agucha1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Powiem tak każde forum czemuś służy ja nie mam zamiaru się tutaj kłócić z nikim, bo nie widzę sensu masz prawo mieć swoje zdanie bo to wolny kraj. Widzisz ja szanuje zdanie każdego w granicach zdrowego rozsądku tak, żeby nie obrazić nikogo. Niestety na tym forum obraża się niektóre osoby, że manipulują zdjęciami, są oszustami, ludźmi przekupionymi i szczerze z forum zrobiła się tu dość niemiła atmosfera. Zrozum postaw się w naszej sytuacji, ja np. za parę miesięcy biorę ślub i naprawdę zauważyłam efekty porostu włosów z HJ. Twierdzisz, że to efekt wmawiania sobie tego ? Otóż Nie...... Więc ja zapuszczam włosy od prawie 2 lat właśnie na ten mój wyjątkowy dzień w życiu i zawsze zwracałam uwagę na każdy cm który przybywa, a mam odrost teraz do początku szyi końce są rude a góra naturalna ciemny blond, więc efekty łatwo było zauważyć po odroście a po HJ bardzo szybko zauważyłam jak odrost się powiększył i powiem tak chcesz nam odebrać radość? A pomyśl kupiłabyś krem do twarzy jakaś droga innowacja a teraz tego dużo na rynku i pomógł by ci np. z trądzikiem, z suchą skórą znaczynkami itp. byłabyś szczęśliwa, że w końcu znalazłaś to coś. I raptem wchodzisz na forum i czytasz wypowiedzi osób które opluwają Twój wymarzony krem na prawo i lewo mówiąc, że to g.....no, że przeanalizował ktoś skład i jest niczym że ludzie którzy chwalą są kupieni itp sama pomyśl jakbyś się poczuła. Ja nie poczułam się fajnie jak ktoś nazwał Nas używających HJ głupimi Pozdrawiam naprawdę serdecznie i nie mam zamiaru się z Tobą kłócić
Agucha1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 00:35   #316
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Agucha1991 Pokaż wiadomość
Powiem tak każde forum czemuś służy ja nie mam zamiaru się tutaj kłócić z nikim, bo nie widzę sensu masz prawo mieć swoje zdanie bo to wolny kraj. Widzisz ja szanuje zdanie każdego w granicach zdrowego rozsądku tak, żeby nie obrazić nikogo. Niestety na tym forum obraża się niektóre osoby, że manipulują zdjęciami, są oszustami, ludźmi przekupionymi i szczerze z forum zrobiła się tu dość niemiła atmosfera. Zrozum postaw się w naszej sytuacji, ja np. za parę miesięcy biorę ślub i naprawdę zauważyłam efekty porostu włosów z HJ. Twierdzisz, że to efekt wmawiania sobie tego ? Otóż Nie...... Więc ja zapuszczam włosy od prawie 2 lat właśnie na ten mój wyjątkowy dzień w życiu i zawsze zwracałam uwagę na każdy cm który przybywa, a mam odrost teraz do początku szyi końce są rude a góra naturalna ciemny blond, więc efekty łatwo było zauważyć po odroście a po HJ bardzo szybko zauważyłam jak odrost się powiększył i powiem tak chcesz nam odebrać radość? A pomyśl kupiłabyś krem do twarzy jakaś droga innowacja a teraz tego dużo na rynku i pomógł by ci np. z trądzikiem, z suchą skórą znaczynkami itp. byłabyś szczęśliwa, że w końcu znalazłaś to coś. I raptem wchodzisz na forum i czytasz wypowiedzi osób które opluwają Twój wymarzony krem na prawo i lewo mówiąc, że to g.....no, że przeanalizował ktoś skład i jest niczym że ludzie którzy chwalą są kupieni itp sama pomyśl jakbyś się poczuła. Ja nie poczułam się fajnie jak ktoś nazwał Nas używających HJ głupimi Pozdrawiam naprawdę serdecznie i nie mam zamiaru się z Tobą kłócić
Kochana, absolutnie nikt tu żadnej wizażance nie powiedział, że jest oszustką czy manipulowała przy zdjęciach. To byłaby obraza i potwarz, bo nikt nikomu tego udowodnić nie może. Manipulowanie przy zdjęciach zostało stwierdzone jedynie na reklamie Hair Jazz, która wygląda... no, mało przekonywująco, to najdelikatniej mówiąc.

Odnosząc się do drugiej cześci Twojej wypowiedzi i pytaniem jak bym się czuła - nie czułabym się nijak, bo to byłby... tylko krem. Dlatego też nie rozumiem eskalacji emocji na tym wątku, bo dziewczęta, nikt nie obraża Was, Waszych rodzin, mężów, nikt też nie napisał, że jesteście głupie. Został stwierdzony suchy fakt: firma zachowuje się dziwnie. Podane na stronie firmy badania (które nie zostały znikąd wygrzebane, firma sama nam je podtyka pod nos) w odniesieniu do zapewnień firmy brzmią dziwnie.

Dla mnie jest jasne, że jeżeli nie wiem skąd pochodzi jakiś produkt (Litwa, Francja, Dubaj? A może jeszcze inaczej?), nie mam pewności, że został przebadany pod kątem zgodności ze składem to nie położę go sobie na skórę, bo nikt mi nie zagwarantuje, że nie zrobię sobie nim krzywdy. I nie mówię tutaj o alergii czy innej pokrzywce. Do takiej butelki można wlać wszystko i sprzedawać jako cokolwiek. Skóra jest największym organem naszego ciała i trzeba pamiętać, że wszystko co się na niej znajdzie w jakimś stopniu przeniknie do organizmu i tam może wykazywać jakieś działanie. W szczególności powinny na to zwrócić uwagę kobiety w wieku rozrodczym i ciąży, ze względu na zdrowie potomstwa - a to piszę jako farmaceuta.

Inną sprawą jest to, że jeśli utrudniony jest kontakt z producentem to nie ma też szans na jakiekolwiek wytłumaczenia gdyby pojawiły się skutki uboczne. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć czyj właściwie produkt zamawiamy, czy został przebadany i pod jakim kątem. Takich rzeczy nie można trywializować, bo to my ponosimy później ewentualne skutki płacąc własnym zdrowiem.

Nie myl profesjonalnej rady ze złośliwością - to, że nie wygląda to dobrze nie jest moją winą i na pewno nie mam na celu zabierać komukolwiek radości wręcz przeciwnie, ja chcę ją dać.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 09:25   #317
Agucha1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Rozumiem Pozdrawiam
Agucha1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 11:11   #318
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Agucha1991 Pokaż wiadomość
[...] za parę miesięcy biorę ślub i naprawdę zauważyłam efekty porostu włosów z HJ. Twierdzisz, że to efekt wmawiania sobie tego ? Otóż Nie...... Więc ja zapuszczam włosy od prawie 2 lat właśnie na ten mój wyjątkowy dzień w życiu i zawsze zwracałam uwagę na każdy cm który przybywa, a mam odrost teraz do początku szyi końce są rude a góra naturalna ciemny blond, więc efekty łatwo było zauważyć po odroście a po HJ bardzo szybko zauważyłam jak odrost się powiększył i powiem tak chcesz nam odebrać radość?[...]
Moja Droga,
Mam świadomość jakie znaczenie mają dla kobiety włosy. Długie, lśniące, puszyste, układające się w loki, albo całkiem proste... Takie, którymi można przykryć siebie i kochanego mężczyznę, albo się na nich umościć... Rozumiem doskonale, że od lat marzysz o takich włosach, dwa lata dla ich dobra robisz wszystko, z wizją siebie przed ołtarzem przy Jego boku.
Powiedz mi więc, czy jeśli ta wizja się spełni, jeśli włosy i ślub będziesz miała wspaniałe jak w marzeniach, to nie doznasz radości tylko dlatego, że kilka miesięcy wcześniej ktoś na jakimś forum powątpiewał w rzetelność firmy robiącej szampon, którego używałaś?
Myślę, że jeśli używasz tego... eee... produktu (uff!) z dobrym skutkiem to moje zdanie o nim nie będzie miało żadnego znaczenia. Nie namawiam Cię do zaprzestania jego stosowania, wręcz przeciwnie - uważam, że to co kładziesz sobie na głowę to wyłącznie Twoja sprawa. Równocześnie jednak nie odbieraj mi prawa do zdziwienia, że ktoś ufa firmie, która kłamie w reklamach, manipuluje opiniami, nie ujawnia rachunku bankowego, ma za to jakieś dziwne siedziby. Ufa tak bardzo, że ignoruje wyniki badań publikowane przez samego sprzedawcę (producenta?) i ryzykuje swoje marzenie pracowicie realizowane od kilku lat.

Pozdrawiam
Ex.

ps.
Zwracam uwagę że badania tego... no, sami wiecie czego, były wykonane nie przez Lamadolamę, ale przez profesjonalne laboratorium. Przebadano w kontrolowanych warunkach działanie... no, tego tam... na grupę około 30 kobiet i

stwierdzono, że włosy nie rosły im szybciej.

Lamadolamy te badania jedynie znalazła, sumiennie rozpracowała i nam udostępniła na blogu (http://www.lamadolamy.pl/2015/01/hai...-gdzie_13.html)

jeszcze raz pozdrawiam
Ex.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-02-03 o 11:26
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:46   #319
Agucha1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

wiesz ja bym nie zapuszczała tych włosów,bo już takie długie miałam za pośladki ale wiesz poszłam do fryzjerki którą zbyt poniosła fantazja i miała obciąć mi 5cm i wycieniować włosy w rezutlacje zostałam z wystrzępionymi nie mającym nic wspólnego z cieniowaniem włosami ,które sięgały troszkę za ramiona wiesz takie włosy nie odrosną przez rok czy 2 lata. Nie ma takiej opcji . Od tamtego nieszczęsnego strzyżenia minęły lata a moje włosy nawet nie zblizyły się do tej długości teraz do tego efektu brakuje 15 cm może 20 cm więc wydając te 120zł wierzyłam, że to mi pomoże .Rozumiesz?
Agucha1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 17:13   #320
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Agucha1991 Pokaż wiadomość
[...]Od tamtego nieszczęsnego strzyżenia minęły lata a moje włosy nawet nie zblizyły się do tej długości teraz do tego efektu brakuje 15 cm może 20 cm więc wydając te 120zł wierzyłam, że to mi pomoże .Rozumiesz?
Nie jestem pewien, czy pytanie było do mnie, ale odpowiem.
Rozumiem. Kiedyś ludzie składali ofiary z ptaków, zwierząt i innych ludzi, żeby coś im było dane od bogów (losu, natury, etc.). Aztekowie na przykład wyrywali ludziom serca, bo wierzyli, że bez tego słońce nie wstanie o świcie. Słońcu to nie pomagało, ale Aztekowie na pewno czuli się z tym lepiej (pomijając tych wypatroszonych).
Tobie na szczęście wystarczy poświęcić 120 złotych i nie musisz nikogo patroszyć. Chociaż może byłoby lepiej wyrwać to i owo tej nieudolnej fryzjerce - korzyść byłaby podwójna - nastrój by ci się poprawił i zostałoby ci 120 zł na dobre kosmetyki dobrych producentów.
A włosy będą rosły i urosną.

Ex.
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:30   #321
RealnaFikcyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Używałam odzywki i szamponu dopiero 4 razy (myje nim co jakieś 5 dni, żeby nie przeproteinować włosów itp).
Nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego wzrostu włosów, ale być może to przed rzadkie stosowanie.
Zauważyłam natomiast, że bardzo mocno elektryzują mi się włosy i mam wrażenie, że wypada ich trochę więcej, niż zwykle (chociaż nie jest to jakieś nadmierne wypadanie, ale jednak więcej). Chyba przestane stosować, zestawu używałam 4 razy, więc może uda się go odsprzedać.
RealnaFikcyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 00:15   #322
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
(...) nie odbieraj mi prawa do zdziwienia, że ktoś ufa firmie, która kłamie w reklamach, manipuluje opiniami, nie ujawnia rachunku bankowego, ma za to jakieś dziwne siedziby.
ja zamawiałam od producenta który sprowadza te kosmetyki z Francji
szampon & odżywka: http://www.claudebell.com/soin-des-c...shampoing.html

par courrier: B2C - INSTITUT CLAUDE BELL 40 rue de l'Alma 59100 ROUBAIX (France)
par téléphone: (33) 03 20 26 27 28 du lundi au vendredi de 8h00 à 18h00
par fax: (33) 03 20 26 27 48
via notre page Facebook: https://www.facebook.com/pages/Insti...29012160468984
par e-mail: écrivez-nous à relation-client@claudebell.com ou remplissez puis validez le formulaire ci-dessous; nous répondrons à votre demande dans les meilleurs délais.


więc ufam takiej firmie


Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
ps.
Zwracam uwagę że badania tego... no, sami wiecie czego, były wykonane nie przez Lamadolamę, ale przez profesjonalne laboratorium. Przebadano w kontrolowanych warunkach działanie... no, tego tam... na grupę około 30 kobiet i

stwierdzono, że włosy nie rosły im szybciej.

Lamadolamy te badania jedynie znalazła, sumiennie rozpracowała i nam udostępniła na blogu (http://www.lamadolamy.pl/2015/01/hai...-gdzie_13.html)

jeszcze raz pozdrawiam
Ex.
świetny wpis o tym zestawie, rozpracowane porządnie
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:40   #323
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Chętnie się z Wami podzielę moja opinia na temat tego produktu. Napaliłam się, że moje włoski będą długie i lśniace. Zakupiłam zestaw i zaczełam stosowac. Po pierwszym myciu byl ok, ale kolejne - masakra. Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone. Włosy od nasady byly przesuszone. A efeku porostu nie bylo, natomiast co moge powiedzieć ewidentnie wypłukuje kolor ( nakladalam teraz farbę i nie chciala zlapac, a nigdy z tym nie mialam problemu). Wybrałam sie ostatnio do fryzjera ktory jak zobaczył moje włosy zapytał się czy ja je palilam pozwolilam obciąc zniszczone końce nie ukrywam dosć sporo.Obecnie używam szamponu nawilzającego i maski do włosów , a włoski powoli wracają do stanu ,,sprzed Jazzza" Nie chce tutaj nikogo atakowac, komu to pomoglo, w moim przypadku totalna klapa, a zapuszczanie wlosów skonczylo sie ich obcięciem. A zaznaczę ze umylam tylko 4 razy Zasatanawia sie czemu zadna z koleżanek, które pisały że zaczely stosowac nie napisala nic konkretnego po czasie? czyzby włoski calkiem sie spalily? POzdrawiam
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:56   #324
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja zamawiałam od producenta który sprowadza te kosmetyki z Francji
szampon & odżywka: http://www.claudebell.com/soin-des-c...shampoing.html

par courrier: B2C - INSTITUT CLAUDE BELL 40 rue de l'Alma 59100 ROUBAIX (France)
par téléphone: (33) 03 20 26 27 28 du lundi au vendredi de 8h00 à 18h00
par fax: (33) 03 20 26 27 48
via notre page Facebook: https://www.facebook.com/pages/Insti...29012160468984
par e-mail: écrivez-nous à relation-client@claudebell.com ou remplissez puis validez le formulaire ci-dessous; nous répondrons à votre demande dans les meilleurs délais.


więc ufam takiej firmie



świetny wpis o tym zestawie, rozpracowane porządnie
Myślę, że Ex miał na myśli to, że ten francuski adres w google maps to jakaś zabita dechami kamienica otoczona pubami...
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:19   #325
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja zamawiałam od producenta który sprowadza te kosmetyki z Francji
szampon & odżywka: http://www.claudebell.com/soin-des-c...shampoing.html

par courrier: B2C - INSTITUT CLAUDE BELL 40 rue de l'Alma 59100 ROUBAIX (France)
Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Myślę, że Ex miał na myśli to, że ten francuski adres w google maps to jakaś zabita dechami kamienica otoczona pubami...
MASZ RACJĘ ! FAKTYCZNIE ! ale numer ! myślałam że piszecie o tej litewskiej siedzibie a to faktycznie francuska !



ooo jaaaa..... no to nieźle... ciekawe gdzie mają siedzibę bo nie wierzę że w tej zabitej dechami kamienicy, ze nawet okien nie mają... ciekawe bo przecież są na rynku od paru lat


Gdyby ktoś nie wierzył, uprzejmie proszę link do google maps:
1) https://www.google.co.kr/maps/@50.69...BuObfpwpTg!2e0
2) https://www.google.co.kr/maps/place/...1b0416!6m1!1e1

a tu zdjęcie - ten budynek po lewej:



__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-02-04 o 11:22
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 18:46   #326
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
Chętnie się z Wami podzielę moja opinia na temat tego produktu. Napaliłam się, że moje włoski będą długie i lśniace. Zakupiłam zestaw i zaczełam stosowac. Po pierwszym myciu byl ok, ale kolejne - masakra. Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone. Włosy od nasady byly przesuszone. A efeku porostu nie bylo, natomiast co moge powiedzieć ewidentnie wypłukuje kolor ( nakladalam teraz farbę i nie chciala zlapac, a nigdy z tym nie mialam problemu). Wybrałam sie ostatnio do fryzjera ktory jak zobaczył moje włosy zapytał się czy ja je palilam pozwolilam obciąc zniszczone końce nie ukrywam dosć sporo.Obecnie używam szamponu nawilzającego i maski do włosów , a włoski powoli wracają do stanu ,,sprzed Jazzza" Nie chce tutaj nikogo atakowac, komu to pomoglo, w moim przypadku totalna klapa, a zapuszczanie wlosów skonczylo sie ich obcięciem. A zaznaczę ze umylam tylko 4 razy Zasatanawia sie czemu zadna z koleżanek, które pisały że zaczely stosowac nie napisala nic konkretnego po czasie? czyzby włoski calkiem sie spalily? POzdrawiam
O.o

Bardzo współczuję, mam nadzieję, że jak najszybciej włosy dojdą do normy!
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 06:47   #327
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
A zaznaczę ze umylam tylko 4 razy Zasatanawia sie czemu zadna z koleżanek, które pisały że zaczely stosowac nie napisala nic konkretnego po czasie? czyzby włoski calkiem sie spalily? POzdrawiam
Ja jeszcze czekam z moją recenzją bo używam nie cały miesiąc. Mogę napisać że nie zauważyłam takich efektów jak u Ciebie, żadnego spalenia. Włosy właściwie są w takiej kondycji jak przed kuracją.
Mogę też z całym obiektywizmem stwierdzić że nie zauważyłam także większego przyrostu. Włosy raczej rosną własnym tempem, na pewno większe rezultaty zauważyłam po piciu drożdży czy choćby po Jantarze.
Więc u mnie HJ na przyrost nie działa, przekonałam się na własnej skórze, skończę obie buteleczki i więcej na HJ nie spojrzę.
Czyli efektów brak. Negatywnych jak i pozytywnych.
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 07:30   #328
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone.
Ja używam tylko na skórę głowy szamponu i odżywki - bo to tam włosy rosną więc nie chcę niepotrzebnie wylewać na włosy bo to moim zdaniem bez sensu

Najpierw kładę szampon HJ tylko na skórę na 20 minut - w tym czasie na długość kłądę odżywkę (Biovax lub Kallos lub Cece)
Potem spłukuję i kładę odżywkę HJ tylko na skórę na 20 min - w tym czasie na długość kładę drugą odżywkę (Biovax lub Kallos lub Cece)





Cytat:
Napisane przez kinia8900 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze czekam z moją recenzją bo używam nie cały miesiąc. Mogę napisać że nie zauważyłam takich efektów jak u Ciebie, żadnego spalenia. Włosy właściwie są w takiej kondycji jak przed kuracją.
Mogę też z całym obiektywizmem stwierdzić że nie zauważyłam także większego przyrostu. Włosy raczej rosną własnym tempem, na pewno większe rezultaty zauważyłam po piciu drożdży czy choćby po Jantarze.
Więc u mnie HJ na przyrost nie działa, przekonałam się na własnej skórze, skończę obie buteleczki i więcej na HJ nie spojrzę.
Czyli efektów brak. Negatywnych jak i pozytywnych.
ja narazie używam 2 tygodnie - i też mam 0 efektów.
Napewno nie rosną szybciej mi przy tym zestawie włosy




=========================

odnośnie opinii o HJ - poprosiłam już ponad tydzień temu miriankę by dodała na KWC poprawny wpis HairJazz oraz HairBell ale wczoraj powiedziała że to jej zajmie trochę zajmie bo musi dodać jako 2 różne produkty mimo że skład jest ten sam

Mam nadz ze doda jak najszybciej i będzie można przeczytać wszystkie opinie w jednym miejscu na KWC



pisałam tu: Zgłoszenie do poprawki
w tym poście : #388

bo są błędy:
1) Harmony Life, Hair Jazz Shampooing (Szampon do wypadających włosów) - kwc
2) Harmony Life, Hair Jazz Baume (Odżywka do wypadających włosów) - kwc

1) w cenie 120 zł to za zestaw a nie za 1 butelkę
2) w producencie to Institut Claude Bell a nie harmonylife
3) coś z kosemtykami trzeba zrobić bo HB oraz HJ mają ten sam skład
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-02-05 o 07:36
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:56   #329
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
[...]
2) w producencie to Institut Claude Bell a nie harmonylife
3) coś z kosemtykami trzeba zrobić bo HB oraz HJ mają ten sam skład
Mają ten sam skład i tego samego producenta, inną tylko nazwę.

Przy okazji - proszę admina/moderatora/etc o jednoznaczne wyjaśnienie przyczyny usunięcia mojego wpisu sprzed kilku dni o krytycznej, choć spóźnionej ocenie tego... proooduktu na blogu Anwen. Nie sądzę, żeby w jakikolwiek naruszał regulamin (jest chyba coś takiego) lub dobre obyczaje. Chciałbym jednak znać zasady, żeby ich choćby nieświadomie nie łamać.

Pozdrawiam
Ex.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-02-05 o 11:07
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:47   #330
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
Mają ten sam skład i tego samego producenta, inną tylko nazwę.

Przy okazji - proszę admina/moderatora/etc o jednoznaczne wyjaśnienie przyczyny usunięcia mojego wpisu sprzed kilku dni o krytycznej, choć spóźnionej ocenie tego... proooduktu na blogu Anwen. Nie sądzę, żeby w jakikolwiek naruszał regulamin (jest chyba coś takiego) lub dobre obyczaje. Chciałbym jednak znać zasady, żeby ich choćby nieświadomie nie łamać.

Pozdrawiam
Ex.
Również nie rozumiem dlaczego Twój wpis został usunięty. Widziałam go i był w porządku
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.