Majowe Panny Młode - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-16, 14:25   #1
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119

Majowe Panny Młode


Są już wątki dla kwietniowych Panien Młodych, dla wrześniowych, sierpniowych...
Ja ślubuję 6.05.2006, może nie jestem jedyną, która ślubuje w maju??
Zapraszam "majówki" do podzielenia się postępami z przygotowań


serdeczności
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 09:18   #2
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Halo? Nikt w maju?
może jednak?
A może z tym majem cos nie tak tylko ja jestem tego nieświadoma hahahahahaha

a przecież maj to taaaaki piekny miesiąc


pozdrowionka
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 09:32   #3
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Majowe Panny Młode

chyba bedziesz musiala sie przylaczyc do kwietniowek...
wiekszosc z obecnych na tamtym watku kobiet (w tym i ja) bierze slub 29.04, a to zaledwie tydzien przed toba. zapraszamy!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 09:36   #4
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Filifionka
Halo? Nikt w maju?
może jednak?
A może z tym majem cos nie tak tylko ja jestem tego nieświadoma hahahahahaha

a przecież maj to taaaaki piekny miesiąc


pozdrowionka
no podobno w maju ikt nie chce brac slubu (ze niby jakis pechowy)...ALE JA BIORE TEZ!!!!!!!!!! To NAJPIEKNIEJSZY MIESIAC w roku!!! Swiat budzi sie do zycia, robi sie kolorowo, wiosenno-letnie. Liscie na drzewach, kwitna kwiaty, ptaki spiewaja, Nie mozna sobie wymarzyc lepszego miesiaca. Ja biore slub 27.05 choc tez sie zastanawialam na 06.05. GRATULUJE CI SERDECZNIE! Z wyboru miesiaca tez Bedzie slicznie, zobaczysz! Moi rodzice brali slub w maju, moja siostra i ja tez postanowilam w maju (choc mialam do wyboru wszystkie miesiace bo wczesnie szukalismy sali). Moze podziel sie ze mna jak stoja Twoje przygotowania...Ja mam juz sale, orkiestre, zaklepanego fotografa i kamerzyste. Zamowilam sukienke i wiem jakie kupimy obraczki (nie wiemy co wygrawerowac). Nad zaproszeniami sie zastanawiamy (chyba przez allegro kupimy). Samochod chyba pozyczymy od znajomych. Fryzure probna jakos niebawem chce zrobic (i makijaz). Nad dodatkami sie nie zastanawialam jeszcze (buty, itp), narzeczony jeszcze nie ma garnituru. Nie wiem jak z Twoimi przygotowaniami? Czy myslisz ze jestesmy na dobrym etapie przygotowan? Aha kurs przedmalzenski zaczynamy w polowie lutego.
Ach ale sie rozgadalam

Wlasciwie sama chcialam rozpoczac watek z majem, wiec ciesze sie ze mnie uprzedzilas!!! Sprawnych przygotowan i cudownego slubu zycze (na pewno taki bedzie) !!

buziaki
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 09:51   #5
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez papryczka
chyba bedziesz musiala sie przylaczyc do kwietniowek...
wiekszosc z obecnych na tamtym watku kobiet (w tym i ja) bierze slub 29.04, a to zaledwie tydzien przed toba. zapraszamy!
haha widzisz papryczka, jednak nie jestem sama! już mi raźniej! kwiecień zostawiam Wam "kwietniówkom" juz tam u Was jest bardzo ciasno a w cudnym maju jeszcze mnóstwo miejsca więc tu sie zadomowie razem z calką2000

uściski!
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 10:03   #6
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Filifionka
haha widzisz papryczka, jednak nie jestem sama! już mi raźniej! kwiecień zostawiam Wam "kwietniówkom" juz tam u Was jest bardzo ciasno a w cudnym maju jeszcze mnóstwo miejsca więc tu sie zadomowie razem z calką2000

uściski!
ciesze sie, ze znalazla sie jednak "majowka". zycze wam wszytskiego dobrego! pozdrawiam.

a jak bedzie wam tu smutno we dwie, to zapraszamy do nas!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 10:09   #7
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez celka2000
no podobno w maju ikt nie chce brac slubu (ze niby jakis pechowy)...ALE JA BIORE TEZ!!!!!!!!!! To NAJPIEKNIEJSZY MIESIAC w roku!!! Swiat budzi sie do zycia, robi sie kolorowo, wiosenno-letnie. Liscie na drzewach, kwitna kwiaty, ptaki spiewaja, Nie mozna sobie wymarzyc lepszego miesiaca. Ja biore slub 27.05 choc tez sie zastanawialam na 06.05. GRATULUJE CI SERDECZNIE! Z wyboru miesiaca tez Bedzie slicznie, zobaczysz! Moi rodzice brali slub w maju, moja siostra i ja tez postanowilam w maju (choc mialam do wyboru wszystkie miesiace bo wczesnie szukalismy sali). Moze podziel sie ze mna jak stoja Twoje przygotowania...Ja mam juz sale, orkiestre, zaklepanego fotografa i kamerzyste. Zamowilam sukienke i wiem jakie kupimy obraczki (nie wiemy co wygrawerowac). Nad zaproszeniami sie zastanawiamy (chyba przez allegro kupimy). Samochod chyba pozyczymy od znajomych. Fryzure probna jakos niebawem chce zrobic (i makijaz). Nad dodatkami sie nie zastanawialam jeszcze (buty, itp), narzeczony jeszcze nie ma garnituru. Nie wiem jak z Twoimi przygotowaniami? Czy myslisz ze jestesmy na dobrym etapie przygotowan? Aha kurs przedmalzenski zaczynamy w polowie lutego.
Ach ale sie rozgadalam

Wlasciwie sama chcialam rozpoczac watek z majem, wiec ciesze sie ze mnie uprzedzilas!!! Sprawnych przygotowan i cudownego slubu zycze (na pewno taki bedzie) !!

buziaki
Huuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa nareszcie
Ten wątek założyłam w listopadzie zeszłego roku i już straciłam nadzieje hehehe

Dokładnie z tych wszystkich powodów, które wymieniłas my równiez wybralismy maj i tez najpierw miał to być 27 maja ale nie było sali która chcielismy, moi rodzice równiez brali ślub w maju, 7.05 maja i stąd u nas data 6.05 Poza tym.... to słonko......te listeczki zielone....ptaszki ćwierkające...zakochani w parkach no cudeńko ten maj poprostu

Jeśli chodzi o nasze przygotowania to sala jest, Dj jest, fotograf (mama jest fotografem więc studio u cioci plener robi mama a w kościółku kolega po fachu żeby mama mogła oddac sie przeżywaniu ceremonii ), samochód najprawdopodobniej też będzie pozyczony wśród znajomych choć biorąc pod uwage pomysł mojego R i surdut angielski, cylinder i laseczka, to może zdecydujemy sie na jakies stare autko hehehe
Obrączki wg własnego pomysłu poprosiliśmy na zamówienie i jubiler już je wykonał, tylko jeszcze nie odebrane, no i też nie możemy się zdecydowac co wygrawerować, mamy kilka propozycji
Zaproszenia zaprojektowaliśmy sami wiec tylko teraz trzeba je oddac do drukarni.
Jeśli chodzi o suknie, to już umowa z wypróbowaną krawcową podpisana i już sie robi, też w większości własnego pomysłu.
Jeśli chodzi o butki to ponieważ suknia będzie obfitowac w organtynę i tiul, gorset tylko koronkowy, to wymyśliłam że z tego samego materiału zamówie baletki, musze miec niski obcas a baletki śliczne, słodkie, na płaskim, a jakie wygodne do fikania przez całą noc
jeśli chodzi o dodatki do sukni to tez nie mam ale planuje tylko złoty łańcuszek z krzyżykiem, może jakies malusieńskie kolczyczki tez zlote.
Bukiet....albo z herbacianych róż ze względu na kolor sukni albo tulipany....ale chyba nie ma herbacianych tulipanów hehehehe
Fryzura i makijaz...tez jeszcze nie zdecydowałam i musze zacząć jakies podejścia do próbnych
Ubranka dla R jeszcze nie ma i jeszcze się za to nie zabralismy
nauki u nas maja odbyć się w marcu

Ma byc pięknie, cieplutko i słonecznie, delikatnie mówiąc moja suknia nie będzie należeć do tych "zimowych" hehe
Będzie cudnie i magicznie czego Tobie i sobie życzę

ale sie rozpisałam hehe

jeśli chcesz poplotkowac o szczególach to zapraszam na gadula 5464885

Edytowane przez Filifionka
Czas edycji: 2006-02-03 o 16:06
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 10:16   #8
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez papryczka
ciesze sie, ze znalazla sie jednak "majowka". zycze wam wszytskiego dobrego! pozdrawiam.

a jak bedzie wam tu smutno we dwie, to zapraszamy do nas!
Dzięki papryczka i wzajemnie!!!!
Po kwietniu, conajmniej do czerca czyli kolejnego zapełnionego po brzegi zakochanymi miesiąca, będziemy wspominać Wasze przeżycia. Założymy nowy wątek wspomnień slubikowych 2006 wtedy i my się dołączymy z celką

zobaczcie...tyle miesięcy nerwów, przygotowań, biegania, załatwiania, szycia, szukania, buszowania, wymyślania....a potem trzask, prask, chwila moment, jedna noc i po krzyku
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 10:53   #9
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

hmmm. tak sie zastanawiam nad tymi baletkami o ktorych piszesz Czy masz jakies moze zdjecia? Jak sie one prezentuja z sukienka? Bo pewnie wygodne to one sa bardzo... Widze ze wszystko praktycznie sama od poczatku zaplanowalas(obraczki, sukienka...)Gratulacje! Ja bardziej stawiam na gotowe ( z oszczednosci czasu)...Ale te buty to mnie frapuja.

Po slubie bedziemy mogly zalozyc watek, jak bylo (fajny pomysl zeby sie potem podzielic tym doswiadczeniem, tym dniem, do ktorego tyle czasu sie czlowiek przygotowuje)

A moja sukienka jest taaaka szeroka (przynajmniej tak mi sie wydaje). Nie wiem jak bede w niej chodzic Wlasnie kilka dni temu zamowilam...I szczesliwa jestem. Kolor ekri(organtyna, czy cus, nie znam sie - duzo materialu, delikatny, marszczony, leciutki), gora - gorset, koronka zlota. Strasznie mi sie zlote sukienki podobaja i tu pojawia sie problem z bizuteria... NIE NAWIDZE ZLOTEJ BIZUTERII! No coz takie jest moje zdanie. Obraczki tez zamawiamy z bialgeo zlota. I jaka mam ja bizuterie ubrac?? Nie wiem czy srebrna bedzie pasowac skoro gora sukienki jest z koronki zlotej...Perelki chyba tez nie bardz, no chyba z znajde w kolorze ekri... Moze cos doradzisz?

Aha, czy Ty tez sie tak wszystkim stresujesz? Ja juz nieco mniej, ale zanim mialam sukienke to bardzo. Wszystkim -a to kamerzysta ze nie ielismy...itd. Teraz pierwszym tancem. Co planujecie zatanczyc?? Nie moge nigdzie znalezc walca z Nocy i Dnia podobno jest piekny. Zalezy mi na walcu angielskim...



buziaki
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 10:58   #10
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Filifionka
jeśli chcesz poplotkowac o szczególach to zapraszam na gadula 5464885
z gg bardzo rzadko korzystam, ale postaram sie odezwac ta droga rowniez...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 11:02   #11
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez papryczka
ciesze sie, ze znalazla sie jednak "majowka". zycze wam wszytskiego dobrego! pozdrawiam.

a jak bedzie wam tu smutno we dwie, to zapraszamy do nas!
Ja rowniez dziekuje! I Tobie takze zycze tego co najlepsze! Duzo szczescia i udanego wesela
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 11:07   #12
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez celka2000
hmmm. tak sie zastanawiam nad tymi baletkami o ktorych piszesz Czy masz jakies moze zdjecia? Jak sie one prezentuja z sukienka? Bo pewnie wygodne to one sa bardzo... Widze ze wszystko praktycznie sama od poczatku zaplanowalas(obraczki, sukienka...)Gratulacje! Ja bardziej stawiam na gotowe ( z oszczednosci czasu)...Ale te buty to mnie frapuja.

Po slubie bedziemy mogly zalozyc watek, jak bylo (fajny pomysl zeby sie potem podzielic tym doswiadczeniem, tym dniem, do ktorego tyle czasu sie czlowiek przygotowuje)

A moja sukienka jest taaaka szeroka (przynajmniej tak mi sie wydaje). Nie wiem jak bede w niej chodzic Wlasnie kilka dni temu zamowilam...I szczesliwa jestem. Kolor ekri(organtyna, czy cus, nie znam sie - duzo materialu, delikatny, marszczony, leciutki), gora - gorset, koronka zlota. Strasznie mi sie zlote sukienki podobaja i tu pojawia sie problem z bizuteria... NIE NAWIDZE ZLOTEJ BIZUTERII! No coz takie jest moje zdanie. Obraczki tez zamawiamy z bialgeo zlota. I jaka mam ja bizuterie ubrac?? Nie wiem czy srebrna bedzie pasowac skoro gora sukienki jest z koronki zlotej...Perelki chyba tez nie bardz, no chyba z znajde w kolorze ekri... Moze cos doradzisz?

Aha, czy Ty tez sie tak wszystkim stresujesz? Ja juz nieco mniej, ale zanim mialam sukienke to bardzo. Wszystkim -a to kamerzysta ze nie ielismy...itd. Teraz pierwszym tancem. Co planujecie zatanczyc?? Nie moge nigdzie znalezc walca z Nocy i Dnia podobno jest piekny. Zalezy mi na walcu angielskim...



buziaki
wiesz co...za dużo zbiegów okoliczności...najpier maj...potem rodzice tez w maju
teraz sukienka...ja tez dół szeroki...tez gorset koronka...tylko u mnie prześwitujący..i kolor ecru..a koronka rosetu w starym złocie hahahahahahahaha
ja lubie bizuterię złotą wiec nie mam problemu
postawiłabym na gotowe tylko niestety ceny gotowych sukien mnie powaliły....8,500tys to ciut ciut zbyt wiele Więc postawiłam na oszczędność hehe

ale abstrachując od tego co ja lubie to jeśłi gorset w złocie to biżuteria w srebrze nie bardzo chyba raczej pasuje..... może w takim razie coś neutralnego w zamian trzeba wykombinować............. ................ może jakies delikatne koraliki......

a baletki...www.akces.biz


serdeczności
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 11:12   #13
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

aha jeszcze taniec
zupełnie w inne klimaty idziemy jeśłi o to chodzi, walce itd nic z tych rzeczy, jelsi chcesz to przesle Ci na maila ( podaj przez priv) link do piosenki którą my wybraliśmy na pierwszy taniec
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 11:14   #14
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

właściwie to tu mogę zamieścić ten link przecież

http://s27.yousendit.com/d.aspx?id=3...Y16IIIOZN2BFGR

miłego słuchania
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 12:00   #15
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

cos mi te baletki nie przypadly do gustu...Choc chcialabym miec niskie buciki...nawet bardzo niskie...Poszukam jakis...Co do bizuterii tez poszukam, hmmm moze znajde perelki ecri. a sukienke kupuje w salonie bellissima. link do sukienki nizej, choc moja naprawde ze wzgledu na kolory zupelnie inaczej sie prezentuje.

Gorset koronka obszyty, z tyluu na plecach w duzej mierze sama koronka (wiec biustonosz odpada).

http://www.angel.com.pl/?p=Mzsy
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 12:07   #16
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

u mnie tez biustonosz odpada gdyż poza samym tiulem i gdzieniegdzie koronką na gorsecie, plecy mam odkryte, gorset szeroko wiązany od góry i wiązanie zwęża sie ku dołowi

piękna ta Twoja kiecunia widziałam ją na targach
a może zamiast biżuterii na szyje fragment koronki.............
albo właśnie perełki ecru też fajny pomysł
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 12:18   #17
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez celka2000
cos mi te baletki nie przypadly do gustu...Choc chcialabym miec niskie buciki...nawet bardzo niskie...Poszukam jakis...Co do bizuterii tez poszukam, hmmm moze znajde perelki ecri. a sukienke kupuje w salonie bellissima. link do sukienki nizej, choc moja naprawde ze wzgledu na kolory zupelnie inaczej sie prezentuje.

Gorset koronka obszyty, z tyluu na plecach w duzej mierze sama koronka (wiec biustonosz odpada).

http://www.angel.com.pl/?p=Mzsy
Planujesz welon?
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 12:25   #18
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Filifionka
Planujesz welon?
TAK!! Jesli chodzi o mnie to uwielbiam welony! Uwazam ze w nich jakios tak dostojniej. Ale kazdy ma swoje zdanie. Chyba zamowie taki do pasa, zeby nie przykrywal szerokiego dolu sukni. Pani w salonie mierzyla mi dlugi, ale nie sadze ze to dobrze ze najdzie na doll. Choc dlugi jeszcze bardziej dostojny
A TY?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 12:32   #19
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez celka2000
TAK!! Jesli chodzi o mnie to uwielbiam welony! Uwazam ze w nich jakios tak dostojniej. Ale kazdy ma swoje zdanie. Chyba zamowie taki do pasa, zeby nie przykrywal szerokiego dolu sukni. Pani w salonie mierzyla mi dlugi, ale nie sadze ze to dobrze ze najdzie na doll. Choc dlugi jeszcze bardziej dostojny
A TY?
Oczywiście Tez je uwielbiam, mają w sobie tyle uroku i magii. Poza tym co tu dużo gadać, jedna jedyna w zyciu okazja by go mieć, więc jej nie przepuszczę.
Ja planuję z delikatnego tiulu jak mgiełka, nie obrębiony niczym, gładziutki i jak najcieńszy, długość sukienki albo do kolan......lubie długie, ale żeby się nie ciągnal po ziemi
nad kolorkiem sie zastanawiam ale pewnie będzie poprostu w kolorze tiulu na sukni czyli taki ecru/kremik delikatny
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 14:29   #20
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Majowe Panny Młode

Wiatm....

na razie wszystko zmienia w kierunku slubu 20 maja 2006 roku...

Maj jest najpiękniejszym miesiącem....
Gratuluję dziewczyny życzę powodzeinia w przygotowaniach i pomyślności
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 14:41   #21
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez st_ella
Wiatm....

na razie wszystko zmienia w kierunku slubu 20 maja 2006 roku...

Maj jest najpiękniejszym miesiącem....
Gratuluję dziewczyny życzę powodzeinia w przygotowaniach i pomyślności
Witamy w naszym skromnym gronie

Maj faktycznie jest najpiękniejszy i oby tego roku był taki jak w definicji, słoneczny, zielony, ćwierkający i radosny

Powodzonka st_ella!!
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 14:46   #22
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Filifionka
.... najpierw miał to być 27 maj ale...
U mnie podobnie miał to być 27 maja ale zrezygnowaliśmy bo DJ ne mial wolnego terminu....

A mozesz wkleić te zaprojektowane przez Was zaproszenia? Jestem ich bardzo ciekawa....
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 16:07   #23
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez st_ella
Wiatm....

na razie wszystko zmienia w kierunku slubu 20 maja 2006 roku...

Maj jest najpiękniejszym miesiącem....
Gratuluję dziewczyny życzę powodzeinia w przygotowaniach i pomyślności
Witamy, witamy

Podziel sie z nami jak tam Twoje przygotowania do slubu. Jaka bedziesz miec sukienke, itp.

Wszystkiego dobrego
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 16:08   #24
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Zaproszenie wygląda jak wycinek z gazety
Jak już dopracujemy szczegóły to wkleję
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 16:23   #25
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Majowe Panny Młode

dziewczyny podłączam sie do wątku, ja daję sie usidlić 20 maja , ale jak poczytałam wasze posty, to się troszkę przeraziłam, bo ja chyba strasznie w polu jestm, nie mam sukienki, ani co gorsza pomysłu, fryzura i makijaż też jeszcze nie zaplanowane, o zgrozo pora chyba sie brać do roboty, ale ten mróz mnie tak zniechęca....
siek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 16:36   #26
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez siek
dziewczyny podłączam sie do wątku, ja daję sie usidlić 20 maja , ale jak poczytałam wasze posty, to się troszkę przeraziłam, bo ja chyba strasznie w polu jestm, nie mam sukienki, ani co gorsza pomysłu, fryzura i makijaż też jeszcze nie zaplanowane, o zgrozo pora chyba sie brać do roboty, ale ten mróz mnie tak zniechęca....
witaj! spokojnie! zdazysz, masz jeszcze prawie 4 miesiace. Ale za sukienka radze sie juz rozgladac, zwlaszcza jesli chcesz szyc. 2-3miesiace trzeba wczesniej zamowic (choc zalezy gdzie sie zamawia). Trzymaj sie!!
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 17:16   #27
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

coraz więcej nas, coraz więcej Witamy witamy

fajnie hehe
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 16:09   #28
joan26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

ja też 06 maja 2006
joan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 17:54   #29
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez joan26
ja też 06 maja 2006
Hej
Super! Witaj w skromnym gronie majówek
co za radość że nie jestem sama 6tego
Jak idą przygotowania?

pozdr!
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 19:58   #30
joan26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Majowe Panny Młode

nawet nie pytaj...
jak narazie mamy tylko zaklepany kościół i salę... jakoś brakuje czasu na inne rzeczy... muszę przycisnąc mojego TŻ to może załatwimy DJ-a i zaproszenia w tym tygodniu... ale coś mi się widziże ciężko będzie bo całymi dniami pracuje...
joan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.