Majowe Panny Młode - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-14, 08:34   #31
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez joan26
nawet nie pytaj...
jak narazie mamy tylko zaklepany kościół i salę... jakoś brakuje czasu na inne rzeczy... muszę przycisnąc mojego TŻ to może załatwimy DJ-a i zaproszenia w tym tygodniu... ale coś mi się widziże ciężko będzie bo całymi dniami pracuje...
Dacie rade
My nie mamy jeszcze nauk, papierów w kościele zgromadzonych, dj jest i sala też jest, zaproszenia są niby zaprojektowane ale nie wydrukowane, nie wspomne już o rozwizenieniu, suknia sie szyje, jeszcze nawet pierwszej przymiarki nie było, obrączki nie odebrane, hehehehehe można tak wymieniac i wymieniac

strzałeczka
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 21:48   #32
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Majowe Panny Młode

To mnie uspokoiłaś, my też w polu maksymalnie, ale mam nadzieję, że jak lody i mrozy puszczą, to ruszymy do akcji
A jaki masz pomysł na suknię, jaką szyjesz? Masz już wybraną fryzurę?
Ja ciągle w polu, ale zamierzam się w końcu wybrać do mojej fryzjerki i zaklepać sobie termin, umówić się na makijaż, a w piątek ruszam na podbój sklepów z sukniami, jakoś bez entuzjazmu, bo jak pomyślę o przebieraniu się, ściąganiu tego całego zimowego osprzętowania, to mi się odechciewa, ale mam nadzieję, że załapię bakcyla i wpadnę w końcu w wir przygotowań.
Pozdrawiam majówki ;-)
siek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 08:22   #33
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

A ja musze sie przyznac ze bylam u ksiedza i pierwsza rozmowe przebrnelismy Bylo nawet smiesznie (ale dlatego ze nie bylo proboszcza tylko jakis inny Jasiu). W kazdym razie musmy sporo papierkow doniesc. Rozpoczelismy nauki. Bedzie ich 6 plus jakies spotkania z pania z poradni. Juz na pierwszym spotkaniu (gdzie przyszlo ponad 100osob ) ksiadz kazal zaplacic po 50 zl od osoby!!! No ale przynajmniej zaczelismy. Obraczki mamy uaptrzone ale co na nich wygrawerowac??? Za darmo jest 20 znakiow czyli imie i data....Moze pojdziemy po najprostszej lini oporu...

buziaki dla majowek
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 14:31   #34
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez siek
To mnie uspokoiłaś, my też w polu maksymalnie, ale mam nadzieję, że jak lody i mrozy puszczą, to ruszymy do akcji
A jaki masz pomysł na suknię, jaką szyjesz? Masz już wybraną fryzurę?
Ja ciągle w polu, ale zamierzam się w końcu wybrać do mojej fryzjerki i zaklepać sobie termin, umówić się na makijaż, a w piątek ruszam na podbój sklepów z sukniami, jakoś bez entuzjazmu, bo jak pomyślę o przebieraniu się, ściąganiu tego całego zimowego osprzętowania, to mi się odechciewa, ale mam nadzieję, że załapię bakcyla i wpadnę w końcu w wir przygotowań.
Pozdrawiam majówki ;-)
hej
suknię szyje u sprawdzonej krawcowej która szyła mi suknie na cywilny. Zapraszam na priv albo wieczorkiem na gadula na pogaduchy o szczegółach, fryzurkach etc 5464885
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 14:33   #35
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez celka2000
A ja musze sie przyznac ze bylam u ksiedza i pierwsza rozmowe przebrnelismy Bylo nawet smiesznie (ale dlatego ze nie bylo proboszcza tylko jakis inny Jasiu). W kazdym razie musmy sporo papierkow doniesc. Rozpoczelismy nauki. Bedzie ich 6 plus jakies spotkania z pania z poradni. Juz na pierwszym spotkaniu (gdzie przyszlo ponad 100osob ) ksiadz kazal zaplacic po 50 zl od osoby!!! No ale przynajmniej zaczelismy. Obraczki mamy uaptrzone ale co na nich wygrawerowac??? Za darmo jest 20 znakiow czyli imie i data....Moze pojdziemy po najprostszej lini oporu...

buziaki dla majowek
Heja

pochwal się jakie obrączki wybraliście??

Ja już sie nie mogę doczekac naszych, jestem ciekawa jak wyszły, mam nadzieę, że tak dokładnie jak zaplanowałam, bo też na zamówienie wg pomysłu, nie z katalogu

pozdr!
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 18:48   #36
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Majowe Panny Młode

my narazie wybralismy model i chcemy zamowic, tzn. mamy taki model, ktory sami gdzies w necie sobie znalezlismy i bedziemy zlecac wykonanie.
Zalaczam wzor.

A tak swoja droga, to pierwsze slysze, ze te naulki sa platne, napiszcie cos wiecej na ten temat, to az 6 spotkan, po ile godzin?
siek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 20:14   #37
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Filifionka
Heja

pochwal się jakie obrączki wybraliście??

Ja już sie nie mogę doczekac naszych, jestem ciekawa jak wyszły, mam nadzieę, że tak dokładnie jak zaplanowałam, bo też na zamówienie wg pomysłu, nie z katalogu

pozdr!
Niestety nie umiem sciagnac zdjecia, ale zdjecie znajduje sie na stronie www.wkruk.pl
kolekcja czarowna, model DORA

Jakby CI sie chcialo wejsc na stronke - to tam sa wybrane przeze mnie obraczki Pozdrawiam
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 21:06   #38
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: Majowe Panny Młode

celko bardzo fajne te obraczki
Ja mam za sobą już wstępną przymiarkę do "suki marzeń", ale jej cena mnie jak na razie powala, więc muszę kombinować dalej i szukać jej tańszego odpowiednika....:-(
siek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 21:53   #39
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez celka2000
Niestety nie umiem sciagnac zdjecia, ale zdjecie znajduje sie na stronie www.wkruk.pl
kolekcja czarowna, model DORA

Jakby CI sie chcialo wejsc na stronke - to tam sa wybrane przeze mnie obraczki Pozdrawiam
Pewnie, że by mi sie chciało, bardzo fajne!!!!
My po ślubie cywilnym mieliśmy bardzo podobne tyle, że z zółtego złota z firmy apart, ale teraz przy okazji kościelnego je wymieniamy, gdyż to co w nich naistotniejsze nam się poscierało, czyli te błyszczące paseczki. Dzis właśnie odebraliśmy nasze nowe, zamieściłam zdjątka w wątku "obrączki"

pozdr!
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 08:45   #40
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez siek
my narazie wybralismy model i chcemy zamowic, tzn. mamy taki model, ktory sami gdzies w necie sobie znalezlismy i bedziemy zlecac wykonanie.
Zalaczam wzor.

A tak swoja droga, to pierwsze slysze, ze te naulki sa platne, napiszcie cos wiecej na ten temat, to az 6 spotkan, po ile godzin?
Hej
Jeśli to tylko 6 spotkań to ja się bardzo ucieszę, bo mnie doszły słuchy o tym, że często jest to 10-12 spotkań. Mój R się dowiadywał i u nas ma być 6 spotkań godzinnych i z każdego po dwie pieczątki.
Natomiast jeśli chodzi o płatności to słyszałam już różne historie, w niektórych parafiach bezpłatnie, w niektórych "co łaska" a w niektórych poprostu mówią księża kwotę prosto z mostu i już
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 16:23   #41
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Filifionka
Pewnie, że by mi sie chciało, bardzo fajne!!!!
My po ślubie cywilnym mieliśmy bardzo podobne tyle, że z zółtego złota z firmy apart, ale teraz przy okazji kościelnego je wymieniamy, gdyż to co w nich naistotniejsze nam się poscierało, czyli te błyszczące paseczki. Dzis właśnie odebraliśmy nasze nowe, zamieściłam zdjątka w wątku "obrączki"

pozdr!
Jak to sie poscieralo??? Przerazilas mnie!!!
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 16:45   #42
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez celka2000
Jak to sie poscieralo??? Przerazilas mnie!!!
no naprawde....ale kruk to solidna firma więc mam nadzieję, że nic takiego Ci się nie przytrafi.
My z naszych nowych obrączek jesteśmy strasznie zadowoleni, nie mogę oka od nich oderwać, a maj jeszcze taaaaaaaak daleko hihihi
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-23, 15:01   #43
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Filifionka
Dacie rade
My nie mamy jeszcze nauk, papierów w kościele zgromadzonych, dj jest i sala też jest, zaproszenia są niby zaprojektowane ale nie wydrukowane, nie wspomne już o rozwizenieniu, suknia sie szyje, jeszcze nawet pierwszej przymiarki nie było, obrączki nie odebrane, hehehehehe można tak wymieniac i wymieniac

strzałeczka
Ja też w maju! (27.05) Jak to mówi mój narzeczony "z Mają w maju" . Niestety jedyne co załatwiliśmy do tej pory to ustalona data i godzina w kościele, nauki przedmałżeńskie (odbyte), zaklepany organista i wstępnie ustalona lista gości. Reszta "jest milczeniem" ... Zaczynam się powoli bać
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 15:22   #44
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

No dziewczyny, poszłam jak burza
Wczoraj domkneliśmy listę gości, dziś kończymy zaproszenie i z rana jedzie do druku, umówiłam dziś też makijaż próbny, czesanie probne, przymiarkę surdutu/garnituru misiora. Do boju!
Przeraziłam się że ten czas tak ucieka i wreszcie sie zmobilizowałam
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 21:09   #45
Luciola
Przyczajenie
 
Avatar Luciola
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Majowe Panny Młode

Cześć majowe Panny Młode!
Dołącze do Was, bo rzeczywiście nie wiele was. Moja data to 13.05 - nie jestem przesądna ale widzę, że jednak większość tak. A to taki piękny miesiąc...
__________________
Luciola
Luciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-03, 08:25   #46
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

Witaj witaj w gronie nie-przesądnych
Jak Wasze przygotowania??????
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-03, 15:09   #47
Luciola
Przyczajenie
 
Avatar Luciola
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Majowe Panny Młode

Z przygotowań jest już sala, zespół, termin w kościele i dzisiaj ostatnie nauki. No i najważniejsze - suknia też już zamówiona. Lista gości gotowa, pozostaje tylko zamówić zaproszenia - myślę że w ten weekend się uda . Czyli chyba nienajgorzej.....
__________________
Luciola
Luciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-03, 16:43   #48
forsycja45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam Was bardzo serdecznie i też z chęcią dołącze do grona "majowiczek" i nie jestem też przesąda i nasza data to 13 maja.. Pozdrawiam serdecznie...
forsycja45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-06, 21:01   #49
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Wink Dot.: Majowe Panny Młode

witajcie laseczki Oooooo 13 maj!! SUPER DATA! Ze tez sama o tym nie pomyslalam A co do moich przygotowan - to jak zwykle na wszystko sie wkurzam, wszystkim stresuje, co raz wiecej krzycze na mojego TZ....
Jestemy w polowie kursu przedmalzenskiego -wlasnie dzis dostalam karteczke na ktorej to mam wpisywac temperature i te dziesiec rodzajow sluzu Ale coz...Ciagle sie zastanawiam kiedy trzeba dac na zapowiedzi w parafii TZ. W mojej nic ksiadz nie wspomnial....

Zaproszenia postanowilam przez allegro kupic, ale jakos powoli to idzie...niby wybralam, ale tekst i czcionka to mi jakos nie lezy...dopracuje sie
Sukienka sie szyje. Na weekend umowilam sie na probna fryzure i makijaz. Tylko chcialabym jeszcze do fryzjera zdazyc przed weekendem (jakis balejaz zrobic) zeby widziec jak to bedzie naprawde wyglac...

musze sie za butami rozejrzec....No i organista jeszcze...zaswiadczenia z USC w najblizszym czasie...przydaloby sie tez do kosmetyczki troche pochodzic (moze solarium)...hmmm no i znowu stres....

A najbardziej mnie wkurza ze moj TZ w ogole sie tym nie przejmuje...Pewnie nie ma czym skoro ja juz wszystko wymyslilam w szczegolach i ustalilam (sobie w glowie) z rok temu...Ale zaczyna mnie to denerwowac. Zmuszam go zeby cos sam wymyslal, zajal sie czyms...A on twierdzi ze nawet jak cos wymysli to ja i tak zrobie po swojemu...l
Pewnie tak....ach...
w kazdym razie kupilismy wycieczke poslubna do Egiptu (oczywiscie moja inicjatywa)...
dobra nie przynudzam juz. Napiszcie co u Was.
buziaki
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 21:18   #50
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Majowe Panny Młode

celka2000 u nas dokładnie to samo suknia sie szyje, makijaż próbny jutro, w sobote lecę na balejaz przed fryzurą próbną, jedyne co jest na tip top gotowe to obrączki, bo siedzą już w pudełeczku w domu Dziś spisaliśmy protokół u księdza i nauki zaczynamy w środę.....jest ich aż 10...rany julek.
Tez planujemy wyjazd Turcja albo Egipt na tydzień. Z jakiego biura lecicie??

Ps. A jeśłi chodzi o TZ i jego zaangazowanie to nic sie nie przejmuj, u mnie jest to samo, nawet żeby wybrać garnitur musiałam zaciągnąć bo jakbym ja nie pomyślała to w ostatniej chwili by sie okazało że nie ma się w co ubrać, klasyka
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 10:33   #51
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Majowe Panny Młode

[QUOTE=celka2000]witajcie laseczki Oooooo 13 maj!! SUPER DATA! Ze tez sama o tym nie pomyslalam A co do moich przygotowan - to jak zwykle na wszystko sie wkurzam, wszystkim stresuje, co raz wiecej krzycze na mojego TZ....
to tak ja u mnie, wprawdzie ja nie majowa ale sierpniowa Panna Mloda ale moj ma takie samo podejscie "na wszystko mamy jeszcze duuuuuuzo czaaaaasu" co przyprawia mnie o mdlosci i tez czesniej sie sprzeczamy niz zwykle To chyba normalne.
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 14:59   #52
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej

A jak będziecie przystrajały kościół? Jakimi kwiatami?

Chciałam mieczyki ale to nie majowe kwiaty.
bez podobno szybko się sypie i szybko opada...

jakie kwaity sa w maju popularne?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 17:12   #53
forsycja45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam Dziewczyny..
Widze że jakoś panuje u Was nerwowa atmosfera, u nas jest luz bo mi się wydaje że jeszcze mamy czas)) na wszytko
Oczywiście pojawiają się jeszcze jakieś tam problemy nie wiem co z włosami bo są krótkie (i może któraś z Was może polecić dobrego fryzjera w Warszawie) nie moge sie zdecydować na kwiaty (Pani w kwiaciarni mi powiedziała że w maju nie ma problemu z żadnymi wszytko powinno być) ale i tak nie moge sie zdecydować (jeszcze jest czas))
Celka2000 współczuje tego kalendarzyka mi sie upiekło bo Pan jakiś do niczego i nawet mu sie nic mówić nie chce ale to chyba dobrze, zostały nam jeszcze 3 nauki i już bedzie to z głowy)) Hura!!!
Gratuluje jak wam sie udało już wybrać wycieczkę nam marzy sie Dominikana ale nie wiem co z tego wyjdzie.. hyyy No właśnie powiec Celka z jakiego biura bo wszyscy na wszytkie narzekają i najlepsze tylko te najdroższe))a tak to juz wszytko jest sukienka, garnitur,obrączki, czekam na buty, zaproszenia rozdane tylko jeszcze dwa papierki do kościoła ustalenie menu i po wszytkim chyba - albo znów mi sie wydaje
Pozdrawaiam Serdecznie.....)))
forsycja45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 21:17   #54
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

a wiec lecimy z ALFASTARem. Nie znam kompletnie i pewnie totalna porazka...ale ja nie mam zbyt duzych wymagan... Juz raz bylam z EXIM tourem, potem z Triada - i obie byly ok. Wiem ze ludzie narzekaja na wszystkie, ale pewnie tez maja jakies wyzsze oczekiwania. Ja takich nie posiadam
Z zalatwienie bylo latwe, bo bylam pewna ze egipt, z wroclawia w maju tylko leca samoloty do sharm el sheik (wiec data sie szybko wykrystalizowala - w ewtorek po slubie)..WYbralismy hotel 4 gwiazdkowy przy plazy. mam nadzieje ze bedzie ok
PS> zapisalam sie na balejaz na piatek -> w sobote probna fryzura.
pozdrawiam
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 18:20   #55
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Talking Dot.: Majowe Panny Młode

Witajcie dziewczynki
Widze ze sie nie odzywacie - pewnie przygotowania do slubu/wesela w toku. Ja sie pochwale-dzis kupilismy garnitur dla TZ. Wybralismy kilka sklepow i pojechalismy. Przed wyjazdem stawiedzialam, ze bez garnituru nie wracamy. Pojechalismy do Galerii Dominikanskiej. W pierwszym sklepie-nawet nic do przymiarki sie nie nadawalo. W drugim -TZ przymierzyl....no i kupilismy I jeszcze kamiezelke w odcieniu zlotym...no i musznik (ktory wyglada niesamowicie komicznie).
Potem kupilismy buty, pasek, koszule ekri (jeszcze z dwie by sie przydaly).
No dzionek by pracowity. Naszczescie znalezlismy garniuturek bez dlugiego szukania
Zaproszenia juz przyszly - tzn sa na poczcie tylko je odebrac, wypisac i porozsylac (ew. porozdawac). Moj tata sie uparl ze on bedzie rodzince rozdawal. No i dobrze, skoro mu sie chce

Obraczki jak juz wspominalam wybrane, ale nie mozemy sie na grawer zdecydowac. Chyba amor vincit omnia 27.05.2006. Moj TZ chce koniecznie jakas sentencje lacinska...A jakos nic fajniejszego nie znalazlam...

Mamy juz ksiedza zaklepanego. Organistke

Praktycznie skonczylismy nauki (jeszcze wizyta u pani w poradni). Na zapowiedzi w parafii TZ dane. Teraz tylko odebrac wszystkie zaswiadczenia, pojsc do USC i w przyszlym tygodniu wizyta u ksiedza po raz drugi.

No i nie mialam czasu szukac butow dla siebie...Nie wiem na jaka bizuterie sie zdecydowac i wogole gdzie kupic...Nie mam ostatnio w ogole czasu (mam full innych rzeczy na glowie poza slubem). I dzis jedyna chyba ostatnia wolna sobota, spedzona nad garniturem.

Probna fryzura i makijaz byl - chyba ok,. Ale jakos nikt kokiem nie byl zachwycony Kazdy pytal: Tak chcialas? Aha...no to ok A mi sie wydaje ze kok byl ok...Zreszta mi koki chyba w ogole nie pasuja...Ale coz. W rozpuszczonych nie pojde.
Podzielcie sie dziewczyny jak u Was przygotowania ida!!!!

Acha poszlam do kosmetyczki sie umowic na oczyszczanie cery,...a tu do konca kwietnia nie ma wolnych terminow!!!! poszukam innej

buziaki piszcie piszcie co u Was...

celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 17:27   #56
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Majowe Panny Młode

No ja tez 06.05.06 juz sie denerwuje troszkę ale raczej całym tym zgiełkiem

Pozdrawiam
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 19:21   #57
madja6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
GG do madja6
Dot.: Majowe Panny Młode

witamjesli moge sie dolaczycja mam slub 27 majaczyli za 2 tyg...(dopiero niedawno kolezanka pokazala mi to forum....)mama strasznego stresaamma wrazenie ze caly czas o cyzms zapomnialampozdrawiam wszystkie Majowe Panny Mlode
madja6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 11:08   #58
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez madja6
witamjesli moge sie dolaczycja mam slub 27 majaczyli za 2 tyg...(dopiero niedawno kolezanka pokazala mi to forum....)mama strasznego stresaamma wrazenie ze caly czas o cyzms zapomnialampozdrawiam wszystkie Majowe Panny Mlode
no to wtedy co ja. Ja tez jestem przerazona. Ciagle przypomina mi sie ze czegos jeszcze nie mamy, musimy kupic, lub zrobic...Np. dekoracja auta, kokardki dla gosci...Ach.... Jestem tak zestresowana ze szok.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 18:57   #59
madja6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
GG do madja6
Dot.: Majowe Panny Młode

ja tezboje sie ze cos w kosciele niewypalialbo ze sie pomysle przy przysiedze hihi...labo ze poplacze sie juz przy samym wejsciu do kosciola(prowadzi mnie Tatko)..badz co badz damy radeto chyba normalnie ze sie boimy w koncu otwiera sie przed nami nowa droga zyciapozdrawiam
madja6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 12:31   #60
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez madja6
ja tezboje sie ze cos w kosciele niewypalialbo ze sie pomysle przy przysiedze hihi...labo ze poplacze sie juz przy samym wejsciu do kosciola(prowadzi mnie Tatko)..badz co badz damy radeto chyba normalnie ze sie boimy w koncu otwiera sie przed nami nowa droga zyciapozdrawiam
tylko ze ja sie mniej boje tej nowej drogi zycia, co samej uroczystosci i tych przygotowan (ze o czym zapomne). Poza tym nie mam jeszcze sporo rzeczy np rekawiczek, sukienka jeszcze do kolejnej przymiarki...ach stresuje mnie to wszystko. Napisze jak juz bede po Potem miesiac (2 tyg) poslubny mysle ze jakos przezyje

buziaki, powodzenia. Zeby wszystko sie pieknie udalo!!!
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.