Offtopowe zapuszczanie cz.XII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 15:48   #3841
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
No mi chyba też A mam to typowe 34/75 A
To ja mam 32/70

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Kupiłam dizs maskę Joanny
Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
przyspiesza porost?zapach mnie odrzuca troche,ale bym zniosla gdyby rezultaty byly warte poswiecenia
i mnóstwo nowych włosów po niej wyrasta, także na prawdę warto używać
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:50   #3842
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

to od dzis zaczynam kuracje rzepkowa
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:01   #3843
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Witam dziewczyny Niestety nie nadrabiam Was dziś, z wczoraj też nie. Wróciłam dopiero do domu, byłam z drugim kocurem na kastracji i powiem Wam, że moje dwa koty to niebo i ziemia Z tamtym było dobrze po narkozie, był flakiem, ale dało się go utrzymać, a ten dosłownie mi się wylewał z rąk Teraz leży nieprzytomny i pewnie późnym wieczorem się ocknie.

A zaraz spadam na korepetycje z polskiego. Mam nadzieję, że babka pomoże mi z prezentacją, bo nie wiem, jak się zabrać, jednak paskudny temat sobie wybrałam.
Tylko kawę dopiję i chociaż trochę Was nadrobię
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:04   #3844
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
O zesz, niezle. Ja w sumie tez i to do tej pory mam dobra przemiane materii ale 4 kg frytek to bym w siebie nie wepchnela A nie masz mozliwosci tak kombinowania, zeby to co jesz bylo jak najmniej "angielskie"?
Z 4 kg ziemniaków wychodzi tylko ok 2kg frytek Woda odparowuje w smażeniu.

Staram się jak mogę, ale, tu wszystko ma dodawane sztuczne witaminki i substancje odżywcze. Przez co głupia kromka chleba jest 2 razy bardziej tucząca, niż kromka chleba w Polsce. Na początku tego nie wiedziałam i objadałam się wszystkim jak w Polsce. W miesiąc przytyłam 8 kilo. Gdybym mieszkała gdzieś bliżej wsi to może byłoby łatwiej. Ale już mi się udało zrzucić 7 kg

Zauważyłam taką prawidłowość. Jak jestem na dłużej w Polsce, obżeram się jak prosię i nic sobie nie żałuję i .. chudnę. Tu wiecznie jestem na diecie i nie mogę nić zrzucić.


Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jak po jednej kanapce z przejedzenia umierasz to niezłe rozpychacze muszę być w angielskim żarciu. Bleee.
To nie przez rozpychacze tylko dietki. Zacisnęłam sobie żołądek. I dobrze. Przynajmniej już nie jestem w stanie zjeść całej 16 calowej Pizzy i zagryźć jej porcją frytek.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:27   #3845
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesli ściagałyscie OTH 7X17 Z torrenta to błagam o link, ja nie moge znaleźć
Dopiero mam zamiar ściągnąć, ale pierwszy plik powinien być okej http://isohunt.com/torrents/?ihq=one+tree+hill+s07e17
Znalazło od razu polecam isohunt.com i wpisywanie w takim "formacie": nazwa serialu sXXeYY - gdzie XX to numer sezonu a YY numer odcinka

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
To ja mam 32/70

i mnóstwo nowych włosów po niej wyrasta, także na prawdę warto używać
Ja powinnam nosić 30/65 albo i 60...
Też polecam Rzepkę, w marcu się zaopatrzę
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:38   #3846
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Ja powinnam nosić 30/65 albo i 60...
Też polecam Rzepkę, w marcu się zaopatrzę
Takich chyba nie ma nawet Ja mam problem ze znalezieniem 32/70, jak są to malutko usztywnione

Przeszłam całą grę a teraz buszuję po allegro
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:40   #3847
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Kruszyno ostatnio co 2 m-ce ale postanowiłam sobie że teraz co 4 będę farbowała. Robiłam całe i żałuję bo po tygodniu końcówki mi się sypały.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 16:45   #3848
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Takich chyba nie ma nawet Ja mam problem ze znalezieniem 32/70, jak są to malutko usztywnione

Przeszłam całą grę a teraz buszuję po allegro
Są, tylko jeszcze nie wiem gdzie tzn. w Internecie można kupić, ale nie wiem czy gdziekolewiek w Lublinie...

Agusiu - 1 plik z isohunt jest git ściągnął się w 12 minut
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:48   #3849
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

super, dzięki
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:02   #3850
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Ja tez moglabyc nosic miseczke A gdyby nie szerokosc fiszbin. Obejmowaly mi tylko polowe piersi. A jak bralam B rynkowe, to fiszbiny tez moglyby byc szersze, a stanik u gory odstawal;//
Teraz nosze 65E
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:03   #3851
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Są, tylko jeszcze nie wiem gdzie tzn. w Internecie można kupić, ale nie wiem czy gdziekolewiek w Lublinie...
W sumie 32/70 jest dla mnie ok, nie ma co szukać mniejszego Na Ciebie ten rozmiar jest za duży?

Zapomniałam wczoraj napisać, że włosy po oleju kokosowym super dzisiaj chyba na noc sobie zaaplikuję z szamponem Fitomed też się zaprzyjaźnimy, zero podrażnienia
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 17:11   #3852
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość

A co do biustow to nie ma reguly, zwisnac moga i malutkie, nie raz widzialam, ze wygladaly jak nalesniki
Moj TŻ to nazywa SS- same sutki
Dlatego mimo rozmiarow trzeba o biust dbac


Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość

a moze zmien lekarza,jak ta pani dermatolog nie wiec co Ci jest od dłuzszego czasu


juz to rozważam, pozostaje prywacizna, ale nie wiem czy byl sens zeby mnie ciąc teraz bo rana boli mnie cholernie, musialam wziąć cos przeciwbólowego

NA PEWNO jak bedzie znowu miala jazde na pieprzyka to pojde do innego, bo nie zamierzam znowu tak cierpiec jak teraz....no i jeszczenie wiem czy on zszył mnie byle jak i bedzie brzydka blizna ale nie mam odwagi odkryc rany
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:18   #3853
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Ja tez moglabyc nosic miseczke A gdyby nie szerokosc fiszbin. Obejmowaly mi tylko polowe piersi. A jak bralam B rynkowe, to fiszbiny tez moglyby byc szersze, a stanik u gory odstawal;//
Teraz nosze 65E
A gdzie znajdujesz taki rozmiar? Wedlug kalkulatora obwodow ja powinnam mieć 60D

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
W sumie 32/70 jest dla mnie ok, nie ma co szukać mniejszego Na Ciebie ten rozmiar jest za duży?

Zapomniałam wczoraj napisać, że włosy po oleju kokosowym super dzisiaj chyba na noc sobie zaaplikuję z szamponem Fitomed też się zaprzyjaźnimy, zero podrażnienia
Obwód 70 jest trochę za szeroki. Zapinam się na ostatnią (najciaśniejszą) haftkę i przez jakiś czas jest w porządku, ale jak się trochę rozciągnie to jest na nic.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:28   #3854
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Motylku, nie znam co prawda historii pieprzyka, bo nie dałabym rady Was teraz nadrobić, ale jak możesz, to wytnij, będzie całkowity spokój. Ja miałam wycinany w narkozie, ale zero bólu, po godzinie doszłam do siebie, ale chyba 5 musiałam leżeć. Tylko teraz mam brzydką bliznę, ale na mnie wszystko źle się goi. Na szczęście zmniejszą mi ją jak będą guzy wycinać. Będę mogła wystąpić na ostatniej stronie Faktu wreszcie
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:38   #3855
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Obwód 70 jest trochę za szeroki. Zapinam się na ostatnią (najciaśniejszą) haftkę i przez jakiś czas jest w porządku, ale jak się trochę rozciągnie to jest na nic.
To u mnie jest podobnie, nowy staniczek jest super dopasowany ale po kilkunastu praniach już tak fajnie nie leży
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:40   #3856
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

dziewczyny ja mam w przyszlym tyg powiedziec swoje preferencje odnosnie pracy mgr mojemu promotorowi raczej nie myslalam o takowych bo u nas z gory tematy narzucaja luib tez daja kilka do wyboru a ja mam nie wiem z czego okreslic sowje preferencje nawet okrelslic co wole teretyczna czy badawcza anie mam wogole pomyslu na nic
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:46   #3857
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

ale dobry dzień pamiętacie tą turkusową sukienkę nad którą płakałam że za droga? Dzisiaj poszłam jeszcze raz i co? Ze 160zł na 59.90 oczywiście kupiłam oprócz tego dwie pary spodni, jestem bardzo zadowolona
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:51   #3858
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

otako kupuje staniki przez internet, bo u mnie nie ma nigdzie takich rozmiarow.

mona ale fajnie Mi takie zakupy oprawiaja humor na pare dni
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:51   #3859
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
ale dobry dzień pamiętacie tą turkusową sukienkę nad którą płakałam że za droga? Dzisiaj poszłam jeszcze raz i co? Ze 160zł na 59.90 oczywiście kupiłam oprócz tego dwie pary spodni, jestem bardzo zadowolona
Szczęściara


Też powinnam jakiegoś ciucha kupić, ale jakoś nie mam czasu ostatnio łazić po sklepach. Wzięłam się za naukę i odpoczywam tylko, jak już naprawdę nie daję rady Ale chyba na zachętę zamówię sobie jakieś olejki z helfów + herbatkę brahmi, bo ponoć dobrze robi na myślenie
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 17:54   #3860
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Kruszyno ostatnio co 2 m-ce ale postanowiłam sobie że teraz co 4 będę farbowała. Robiłam całe i żałuję bo po tygodniu końcówki mi się sypały.
No bo 1 marca mija 3 miesiące odkąd pofarbowalam, więc już zamierzam coś zrobić. I teraz nie wiem wlaśnie czy na calość nakladac czy na odrosty.. w sumie farba sie wyplukala ale znów męczyc cale wlosy nie wiem.. moze ostatni raz zrobie farba cale a pozniej tylko odrosty ..
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:56   #3861
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
ale dobry dzień pamiętacie tą turkusową sukienkę nad którą płakałam że za droga? Dzisiaj poszłam jeszcze raz i co? Ze 160zł na 59.90 oczywiście kupiłam oprócz tego dwie pary spodni, jestem bardzo zadowolona
Super Ale Ci się udało, grzech było nie wziąć, świetnie w niej wyglądasz
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:57   #3862
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

za taką cenę...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:58   #3863
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Motylku, nie znam co prawda historii pieprzyka, bo nie dałabym rady Was teraz nadrobić, ale jak możesz, to wytnij, będzie całkowity spokój. Ja miałam wycinany w narkozie, ale zero bólu, po godzinie doszłam do siebie, ale chyba 5 musiałam leżeć. Tylko teraz mam brzydką bliznę, ale na mnie wszystko źle się goi. Na szczęście zmniejszą mi ją jak będą guzy wycinać. Będę mogła wystąpić na ostatniej stronie Faktu wreszcie
ja mialam wycinany wczoraj kawałek skóry na badanie, niby pod znieczuleniem i od razu do domu, ale dzis nieziemno mnie to boli (ibuprom pomógl), wiec boje sie juz takich akcji i jak nie musze, nic juz nie pojde usuwac.

sam zabieg tez zle wspominam


Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
ale dobry dzień pamiętacie tą turkusową sukienkę nad którą płakałam że za droga? Dzisiaj poszłam jeszcze raz i co? Ze 160zł na 59.90 oczywiście kupiłam oprócz tego dwie pary spodni, jestem bardzo zadowolona
ale fuks !!
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:59   #3864
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
ale dobry dzień pamiętacie tą turkusową sukienkę nad którą płakałam że za droga? Dzisiaj poszłam jeszcze raz i co? Ze 160zł na 59.90 oczywiście kupiłam oprócz tego dwie pary spodni, jestem bardzo zadowolona
to super
mi tez zakupy poprawiaja humor
a dzisiaj mam dola nie wiem co mam powiedziec promotorowi po prostu nie wiem
a teraz jeszcze mama mi przstawila tak spodnie ze cala kasa z kieszeni spodni mi wyleciala i nie wiem gdzie jest bo troche do lozka wpadlo a troche za losko a czesc chyba pod szafe a lozko mam rozlozone wiec teraz nic nie wymysle a troche kasy tam bylo a mialam sobie vitapil kupic
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:03   #3865
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja mialam wycinany wczoraj kawałek skóry na badanie, niby pod znieczuleniem i od razu do domu, ale dzis nieziemno mnie to boli (ibuprom pomógl), wiec boje sie juz takich akcji i jak nie musze, nic juz nie pojde usuwac.
Bo jak dla mnie w miejscowym to krojenie żywcem Ja nawet u dentysty w większości przypadków czułam, nie bolało, ale czułam, że coś mi robi. Ja bym na Twoim miejscu pewnie miała atak histerii Bo nawet jak mi lekarka tylko zaproponowała biopsję, rozpłakałam się
A jeśli chodzi o wycinanie, to potem zakładają szwy i to też jakoś wpływa pewnie na ból, a po wycięciu kawałka skóry chyba nie Poza tym dają kroplówkę z lekiem przeciwbólowym, więc tego najgorszego bólu się nie czuje.

Ale podziwiam odwagę, bo sama sobie bym nie dała wyciąć kawałka na badanie Wolałabym od razu wszystko. No i pod narkozą, bo mnie w miejscowym już chyba żaden lekarz w Olsztynie nie pokroi po tym, co im zaserwowałam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:08   #3866
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o wycinanie, to potem zakładają szwy i to też jakoś wpływa pewnie na ból, a po wycięciu kawałka skóry chyba nie Poza tym dają kroplówkę z lekiem przeciwbólowym, więc tego najgorszego bólu się nie czuje.
mi szwy załozyli, bo lekarz powiedzial ze wycial okolice tez (cokolwiek to znaczy). Nie jestem jednak na tyle silna zeby odkleic opatrunek i zobaczyc rane

zadnej kroplówki nie dostalam, od razu po zabiegu musialam isc pieszo do domu (okolo 30 minut)
dzis w pracy tez mialam troche latania, mam nadzieje ze nic mi sie tam nie otworzylo

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale podziwiam odwagę, bo sama sobie bym nie dała wyciąć kawałka na badanie Wolałabym od razu wszystko. No i pod narkozą, bo mnie w miejscowym już chyba żaden lekarz w Olsztynie nie pokroi po tym, co im zaserwowałam
sama tego nie chcialam, ale musialam dac kawał skóry do badania zeby wykluczyc łuszczycę (albo potwierdzic).

u mnie NFZ widocznie nie daje narkozy, ani nic, tylko pewnie miejscowo bo najtaniej....

jakby mi wszystko mieli wyciac to nie mialabym skóry wcale, bo mam bardzo duzo tych zmian na ciele
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:12   #3867
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mi szwy załozyli, bo lekarz powiedzial ze wycial okolice tez (cokolwiek to znaczy). Nie jestem jednak na tyle silna zeby odkleic opatrunek i zobaczyc rane

zadnej kroplówki nie dostalam, od razu po zabiegu musialam isc pieszo do domu (okolo 30 minut)
dzis w pracy tez mialam troche latania, mam nadzieje ze nic mi sie tam nie otworzylo


sama tego nie chcialam, ale musialam dac kawał skóry do badania zeby wykluczyc łuszczycę (albo potwierdzic).

u mnie NFZ widocznie nie daje narkozy, ani nic, tylko pewnie miejscowo bo najtaniej....

jakby mi wszystko mieli wyciac to nie mialabym skóry wcale, bo mam bardzo duzo tych zmian na ciele
To pewnie bolało przez to, że nie dostałaś kroplówki. Otworzyć się raczej nie otworzyło, za mocne te szwy

U nas też NFZ nie chce dawać narkozy. Żeby mieć narkozę przy wycinaniu guzów z piersi musiałam dostać ataku histerii u lekarki Ale już raz próbowałam w miejscowym i to nie na moje nerwy

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

A, dziewczyny, na helfach jest wyprzedaż oleju kokosowego, 200ml, za 5zł, ale data ważności tylko do końca lutego.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:15   #3868
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To pewnie bolało przez to, że nie dostałaś kroplówki. Otworzyć się raczej nie otworzyło, za mocne te szwy
mnie dzis boli, dzien po zabiegu.

Czy zdejmowanie szwów boli????


Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A, dziewczyny, na helfach jest wyprzedaż oleju kokosowego, 200ml, za 5zł, ale data ważności tylko do końca lutego.

wow, ale promocja, moim zdaniem i tak sie oplaca brac.....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:18   #3869
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mnie dzis boli, dzien po zabiegu.

Czy zdejmowanie szwów boli????
ja jak mialam wyciagane szwy z dziasla po usuwaniu 8 to tylko lekko uszczypalo mnie ale nie bolało
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:30   #3870
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
To od warkocza. Zrobiłam na noc, a mam bardzo podatne włosy. Kiedyś same mi się kręciły, a teraz są coraz bardziej proste.
A probowałaś ratować skręt? Czy wolisz mieć proste włosy?

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Chatul chcesz leżeć ze śmiechu to przeczytaj "folwark zwierzęcy" albo lepiej oglądnij
Jak będę miała czas to spróbuję przeczytać/obejrzeć
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.