Jak zdominować faceta? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 17:15   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak zdominować faceta?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Te 2 zakolorowane rzeczy jak dla mnie się wykluczają.
Jeśli byłoby to dla Ciebie takie idealne, nie musiałabyś się przełamywać
Jak na razie to w co drugim poście autorka sobie przeczy.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że CHŁOPAK po prostu źle się wyraził może on po prostu potrzebuje więcej ZAINTERESOWANIA a nie zdominowania
(...)
Możliwe. Polski język - trudny język dla niektórych. Skoro dla niektórych chodzenie do "studium policealnego" to to samo co"studiowanie", to pewnie "dominację" da się pomylić z "adoracją". Wystarczyłoby porozmawiać i nie trzeba by zakładać wątku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 17:32   #32
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak zdominować faceta?

Przecież mu nie przydusisz obcasem np. stopy , bo on chce czuć się zdominowany

Jak nie czujesz bluesa, to chociażby rozpisać dialogi, to Twoje zachowanie nadal będzie wyłącznie grą aktorską.

I ustal, czy rzeczywiście chodzi mu o dominację w codzienności, że każesz mu np. założyć czapkę, bo zmarznie , czy życzy sobie Ciebie w lateksowym wdzianku z otworem na usta i rózgą w ręce... od Santa Klausa...
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2012-05-09 o 17:33
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 17:37   #33
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Jak zdominować faceta?

Cytat:
Napisane przez monikaa93 Pokaż wiadomość
Nie pytałam się jego o oto, ale na tyle go znam, że moge się domyślać, że on właśnie chce być moim takim pantoflem, który będzie na każde moje zawołanie i powiedział mi wprost, że mam go rozkochać w sobie, zawrócić mu w głowie , że będzie mi ulegał we wszystkim. Ale problem w tym, że jestem niesmiala przez jego osobe , tak na mnie dziala.., musze sie tego pozbyc... Ciezko ma zeby trafic do mnie, wstydze sie pokazac mu w 100% to jaka jestem,bo mnie blokuje .Nie umialam z nim na luzie rozmawiac.. przewaznie bylam powazna, ale uważa, że jestem wspaniala i mam coś w sobie, tylko nie może do mnie dotrzeć, dlatego on chce byc zdominowany przeze mnie. Ja naprawde chce sie tej niesmialosci pozbyc chce byc sobą w 100% w jego towarzystwie, bo uwazam, ze mam duzo do powiedzenia, pokazania i uwazam ze nie jestem nudną osobą. To co we mnie najlepszego to ja to ukrywam, ale ciezko jest mi sie przelamac, bo nie mam pomyslu jak to zrobic.
No, cóż, na takie słowa jedyną odpowiedzią spełniającą jego pragnienia byłoby: " O nie, skarbie, to Ty musisz starać się na każdym kroku i usiłować rozkochać mnie w sobie - ale oczywiste jest, że nigdy nie usłyszysz ode mnie "kocham cię". No i drugie oczywiście, moje fumy maja być dla Ciebie błogosławieństwem, innej postawy z Twojej strony nie zaakceptuję. A teraz jazda, całuj mnie i tul, bo te 5minut mogłabym spędzić w bardziej przyjemnym towarzystwie, więc musisz mi udowodnić, żeś wart mojej uwagi."

Więc jeśli lubisz, Autorko wątku, takie klimaty w związku, to proszę bardzo - księżniczkowatość spokrewniona z jędzowatością plus od czasu do czasu( ale nie za często, by chłopak utwierdzał się tylko w swoim pragnieniu bycia zdominowanym) anioł z nieba i voila! Twój przepis na szczęście. Tylko serio się zastanów, czy rzeczywiście jest to zgodne z Twoimi chęciami.

I jedno wiedz na pewno: gdyby on chciał być rzeczywiście Twoim pantoflem, to by mu głupie słowa o konieczności Twojego zabiegania o jego uczucia nie przeszły przez gardło. Wytłuszczony tekst zdecydowanie wskazuje, że dyktować warunki to zamierza jednak on. Rola pantofla w tym kontekście przypadłaby Tobie Jesteś gotowa?


__________________
(...)Journey's end in lovers' meeting (...)
"Carpe diem" W.S.
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 10:29   #34
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jak zdominować faceta?

Cytat:
Napisane przez monikaa93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!!
Otóż bardzo zależy mi na pewnym chłopaku, chciałabym wkońcu ułożyć sobie z nim życie.Przez długi długi czas staliśmy w miejscu, jakoś brakowało mi odwagi na szczerą rozmowe, bałam się, że gdy powiem mu , że mi na nim zależy bardziej niż na koledze, to on się przestraszy, wyśmieje mnie albo będzie starał się wytłumaczyć mi, że to nie ma sensu. Nic nie robiłam, żeby dać mu do zrozumienia, że jest dla mnie ważny. Jednak ostatnio jakoś tak wyszło, że wkońcu porozmawialiśmy na temat , który chciałam poruszyć od dawna. Okazało się, że chce tego samego co ja i wyznał, że on aby z kimś się związać musi być zdominowany.I chce być zdominowanu przeze mnie.. Dlatego mam pytanie do Was jak go zdominować? Ja w jego towarzystwie poprostu drętwieje, blokuje mnie i nogi mi się uginają.. Walczę z tym, wiem, że mi to kiedyś by przeszło, ale on tak na mnie działa, że zaczynam w jego towarzystwie być nieśmiala, nie pewna siebie i boje sie, że zrobie z siebie idiotke. Dam rade się przełamać, bo chce tego i cholernie mi na nim zależy. Ale przez to wszystko kompletnie nie wiem w jaki sposób go zdominować, aby był owiniety w okoł palca. Jakie macie sposoby? Co wy robilyście aby chłopak jadł wam z reki? W tej chwili nie mam wyczucia, co by było ok, a co byłoby już lekką przeginką.Nie chce tego zepsuć, bo mam szanse na związek z kimś kogo zawsze chciałam tylko dla siebie. Gdybym nie była taka nieśmiala przy nim, to pewnie nie pisałąbym teraz tego wątku.. Ale on wzbudza takie emocje we mnie, że tego opisać się nie da.. xD Pomozcie dziewczynki;*
NIE usuwamy kont, wątków lub postów.
Pamiętaj! Jesteś odpowiedzialna za to, co piszesz - wobec prawa i wobec innych osób.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:23   #35
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Jak zdominować faceta?

Dziwna sytuacja...
Rozumiem, że jesteś nim zauroczona w taki sposób, że odbiera ci na jego widok mowę i nie możesz być sobą, bo się blokujesz. Byłam kiedyś w takiej sytuacji. Na widok chłopaka traciłam swoją osobowość, stawałam się nieśmiała, bo tak bardzo mi się podobał i nie chciałam się wygłupić.

Ale ty masz ten komfort, że on powiedział ci, że chciałby być z tobą - a w sumie, żebyś go zdominowała. Hmm, myślę, że chodzi mu o to, żebyś to ty nosiła spodnie w tym związku. Ale czego dokładniej chce? Musisz go o to zapytać, czego oczekuje. Bo może chcieć opieki mamusi - tzn. mówisz mu, że ma iść spać, bo jutro do pracy nie wstanie; że ma założyć bluzę, że nie może zjeść pizzy wieczorem, bo przytyje. Może też chcieć typowej dominy, która powie mu w czym ma chodzić ubrany, z kim się spotykać, a facet w domu będzie siedzieć na ziemi u stóp Pani

Piszesz, że nie możesz się przełamać. Czy to jest naprawdę chłopak dla ciebie? Jeśli nie czujesz tego, boisz się być taka dominująca, to będziesz się męczyć w tym związku.

Ja na twoim miejscu przede wszystkim porozmawiałabym z nim i dopytała, co miał na myśli, mówiąc o zdominowaniu.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 12:11   #36
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak zdominować faceta?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Przecież mu nie przydusisz obcasem np. stopy , bo on chce czuć się zdominowany
No jak nie? Łup go o ścianę albo glebę, przydusić, "jesteś mój i ch%&" i tyle
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 12:29   #37
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jak zdominować faceta?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No jak nie? Łup go o ścianę albo glebę, przydusić, "jesteś mój i ch%&" i tyle
Szalona
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 12:47   #38
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Jak zdominować faceta?

dziwny facet...uważam tak jak koleżanka wyżej - koleś po prostu potrzebuje życiowego przewodnika, który go popchnie dalej - takiej mamusi, a nie kobiety.
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:45   #39
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak zdominować faceta?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No jak nie? Łup go o ścianę albo glebę, przydusić, "jesteś mój i ch%&" i tyle
O ścianę, to może być ciężko przydusić mu, no ten tego... stopę Tekst świetny - drzemie w Tobie prawdziwy duch dominatorki

Oby facet chciał takiej dominacji (jak już którejś wymaga), a nie mamuniopodobnego parobka do cerowania skarpet

Ale istnieje też możliwość, że to jakiś wtórny analfabeta i, tak jak pisał normalnyFacet, słowa nierozbudzonemu amantowi się pomieszały...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 16:22   #40
shansa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Między Ziemią a Niebem
Wiadomości: 607
Dot.: Jak zdominować faceta?

Moim zdaniem, to nie to. Jeśli Ty już musisz się zastanawiać co zrobić, aby go rozkochać, bo on nie czuje tych motyli i nie "świruje", to znaczy tylko tyle, że nie jestes TĄ kobietą, a on nie jest TYM mężczyzną, chociaż może jest skoro Cię tak peszy. Nieważne. Nie czujesz się na tyle pewnie, aby go zdominować i tu żadna gra nie pomoże. Zadusisz się po pierwszych próbach uwiedzenia, bo robiąc to na siłę nie będziesz sobą. Gdybyś była pewna siebie, to nie pisałabyś tu, a już dawno działała. Wg mnie to nie jest mężczyzna, który Cię otwiera, swoim sposobem bycia, w ogóle sobą. A Ty nie czujesz się sama ze sobą na tyle pewnie, aby go rozkochać. Po pierwsze prawdziwe rozkochiwanie faceta się dzieje bez jego wskazówek. Kobieta jest na tyle świadoma swoich atutów i kobiecej siły, jego uroku i ma na niego taką chęć, że ona o tym nawet nie myśli i nie rozpisuje się: co by tu zrobić, bo nie ma na to czasu, jej to nawet do głowy nie wpada.

Jedynie co ją wtedy zastanawia to to: "dlaczego ten facet jest wobec mnie taki uległy i tak we mnie wpatrzony?" To jest pytanie kobiety jaką on chce mieć, a nie takie jak w tytule. Ty taka nie jesteś.

Prawdopodobnie rozkochasz kogoś, jak w siebie i w swoją kobiecość uwierzysz, a dany facet nie będzie wzbudzał w Tobie irracjonalnego lęku, do tego stopnia, ze będziesz bardzo oniesmielona - tylko będzie Cię fascynował, a dzięki niemu będziesz pewniejsza i jeszcze bardziej pewniejsza. Po prostu w miejsce tego lęku pojawi się pewność i spokój, że mu imponujesz. To się czuje.

Edytowane przez shansa
Czas edycji: 2012-05-10 o 16:30
shansa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.