Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-10, 21:25   #481
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Justyna mi pediatra nawet nie chciał dać skierowania do alergologa :/ więc idę jutro prywatnie, przynajmniej nie muszę długo czekać.

Placu zabaw nie ma gdzie indziej, tzn. są fajne publiczne ale pani powiedziała że na spacery chodzą przede wszystkim. Ale sobie myślę że skoro chce go na pół dnia wysłać to moge sama chodzić. Zresztą w Krakowie i tak całą zimę smog i się nie wychodzi :/

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 21:47   #482
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Basiczek, powodzenia!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Dziękujemy 😍

Pannazwanny, ile będziesz płaciła za alergologa ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 22:06   #483
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dobry wieczór Kilka dni człowieka nie ma a tu tyle się dzieje, nowy wątek, nowe mamusie i w ogóle jakieś szalone tempo witam wszystkie "podglądaczki", które w końcu się odważyły się ujawnić oraz te, które wróciły do nas po długiej nieobecności: roza:
My jakoś żyjemy, chociaż ostatni tydzień był naprawdę ciężki. Zaczęło się od częstych pobudek w nocy, potem kiepskie drzemki i marudzenie w dzień, jakieś dziwne napady płaczu no i ostatecznie okazało się, że Młoda chora. Na szczęście nic poważnego, zwykłe przeziębienie, ale jednak dało nam w kość, wystarczy, że przez katar nie mogła spać i wybudzała się co chwilę, uspokajała się tylko noszona na rekach. Tak gdzieś po trzeciej nocy myślałam, że już nie wyrobię. No i jeszcze dodatkowo okazało się, że musimy pojechać na pogrzeb. Zatrzymaliśmy się u rodziców i stwierdziłam, że już zostaniemy do świat. TŻ wczoraj pojechał i trochę mi smutno, ale to było w tej sytuacji najrozsądniejsze rozwiązanie. Od wczoraj jest już dużo lepiej i powoli wracam do żywych No i w końcu udało mi się nadrobić, ale nie jestem już w stanie odnieść się do wszystkiego.

Megula do kiedy można wysyłać zdjęcia do kolażu? Może być po świętach?

Styska przypomniałaś mi o kurczaku na butelce, już ze trzy lata nie robiłam

Macie jakieś fajne pomysły co dać dzieciom do świecenia? Na taki tradycyjny koszyk jeszcze za mała, a chciałam, żeby miała coś do trzymania w łapkach w kościele. Względnie bezpieczne i niekłopotliwe (czyt. żeby nie można było powyrzucać zawartości). No i oczywiście musi to być coś co można wkładać do buzi, bo inaczej to żadna zabawa
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 22:25   #484
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Dominika, szczepiona pogłaskana dziękuję

EveryGirl, może jakiś pluszowy zajac? Ja (a raczej Mloda) mam takiego z szeleszczącymi uszami
Zawsze możesz dać kawałek kiełbasy

Sylwietta, Franek miał jakąś infekcje?


Dziś pediatra powiedziała, że mogę wprowadzać gluten. Tylko, że ja nie zaczęłam warzyw i owoców. Myślicie, że mogę robić od razu kaszki?

Withi tu dawno nie było. Ciekawe co u niej.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-04-10 o 22:37
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 05:20   #485
sylwiettta
Raczkowanie
 
Avatar sylwiettta
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 53
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Dominika, szczepiona pogłaskana dziękuję

EveryGirl, może jakiś pluszowy zajac? Ja (a raczej Mloda) mam takiego z szeleszczącymi uszami
Zawsze możesz dać kawałek kiełbasy

Sylwietta, Franek miał jakąś infekcje?


Dziś pediatra powiedziała, że mogę wprowadzać gluten. Tylko, że ja nie zaczęłam warzyw i owoców. Myślicie, że mogę robić od razu kaszki?

Withi tu dawno nie było. Ciekawe co u niej.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Tak. Zakażenie układu moczowego. Dostał antybiotyk i jest już ok. Teraz tylko mamy robić badanie moczu co miesiąc żeby sprawdzić czy nie wraca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 05:37   #486
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Basiczek 130 zł, kolejne wizyty ponoć tańsze.

Z krótkich seriali komediowych to ja polecam Big Bang Theory i Silicon Valley ale moj tz jest fizykiem i informatykiem wiec ja go tam widzę w krzywym zwierciadle

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 05:52   #487
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że Olga kończąca dziś 25 tygodni (pannazwanny, marta, InsaniTy - dobrze liczę, bo się pogubiłam) waży 9 kg. Ma to po tacie...
A przyznam się że ostatnio zmieniając po ciemku Oldze pampersa, założyłam go jak biodrówki. Coś mi nie pasowało jak sadzałam ją na kolanie do podania butli, a potem patrzę, a tam ledwo na biodrach wiszą. Na złą drogę sprowadzam już za młodu to dziecię i jeszcze z gołym tyłkiem pozwalam leżeć przy ludziach.
Wczoraj wymyśliła sobie w kąpieli że woda ją w palce u stóp chyba łaskocze i non stop miała nogi w górze i patrzyła na nas jak na idiotów, co my od niej chcemy, ona tak sobie wymyśliła i będzie je trzymać ile zdoła.

Mała kokietka wczoraj zaczepiała wszystkich w Orsayu, ma powodzenie. Każdy się do niej uśmiechał, zagadywał, jak babcia wybierała bluzkę na Chrzest. A matka nadal nie wie czy wciśnie się w stare ciuchy.

W temacie Chrztu, wiary i Ślubów, to moi rodzice z tego co mi wiadomo, nie mają kościelnego, aczkolwiek temat ten nie jest poruszany u mnie w domu, ich sprawa, ja nie wścibiam nosa. Jest mi to obojętne, nie mieli wtedy takiej możliwości, a teraz nie mają potrzeby.

Wiecie co... lubię Was.
Miłego dnia
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 05:59   #488
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Witamy sie po kolejnej super nocy! Zasnął 19:30 pobudka na jedzenie 1:00 o 5:00 dałam smoka i wstaliśmy 6:40!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 06:20   #489
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Blue, awwww
Ja tez Cię Lubie
Miłego!

Sylwietta, a jak to y Was się obawialo? Male Przyrosty?
Chyba jutro zapoluje na siku.

Po szczepieniu spokój, nie ma żadnych niepokojących objawów.
Nocka była spokojna, pobudka o 7.
Czy warto kupować krzesełka do karmienia stacjonarnie?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-04-11 o 06:21
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 07:07   #490
sylwiettta
Raczkowanie
 
Avatar sylwiettta
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 53
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Blue, awwww
Ja tez Cię Lubie
Miłego!

Sylwietta, a jak to y Was się obawialo? Male Przyrosty?
Chyba jutro zapoluje na siku.

Po szczepieniu spokój, nie ma żadnych niepokojących objawów.
Nocka była spokojna, pobudka o 7.
Czy warto kupować krzesełka do karmienia stacjonarnie?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Słabe przyrosty. Najpierw było 400g przez 6 tygodni a potem ta sama waga po trzech tygodniach. Morfologia wyszła ok, w badaniu moczu ogólnym leukocyty a posiew pokazał bakterie. Więc antybityk i po 4 dniach już było super. A teraz młody nadrabia - najpierw 700g w 3 tyg a teraz kolejne 300 w 10dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Basiczek 130 zł, kolejne wizyty ponoć tańsze.

Z krótkich seriali komediowych to ja polecam Big Bang Theory i Silicon Valley ale moj tz jest fizykiem i informatykiem wiec ja go tam widzę w krzywym zwierciadle

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
Bing Bang widziałam kawałek ale potem mi się znudziło. Tego drugiego nie znam ale sprawdzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 07:10   #491
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Megilla chyba nic się nie opłaca kupować stacjonarnie chyba że jest mega promocja no albo bardzo chce się obejrzeć.

Bluegirl mój waży bliżej 7 kilo.
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 07:49   #492
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Sylwetta, jutro zapoluje na siku u zawioze do analizy.

Zamowilam krzesełko antilope z Ikei.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 07:51   #493
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

EveryGirl - mogą być po świętach 😊 na razie dostałam 4 zdjęcia 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 07:51   #494
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Aneczka u nas ksiądz mówi że dziecko nie może ponosić odpowiedzialności za grzechy rodziców i ja się w 100% zgadzam. Tak jak mówi Styska. Ja też bym nie była chrzczona, bo moja mama jest samotną matką. I mój tż też nie bo teściowie są po rozwodach i mają tylko cywilny ślub.

Bluegirl ja nie mam pojęcia ile Maja ma tygodni Gdzieś po 12 przestałam liczyć :p
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 07:52   #495
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Sylwetta, jutro zapoluje na siku u zawioze do analizy.

Zamowilam krzesełko antilope z Ikei.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
A to Klara juz stabilnie siedzi? Bo one nie ma regulacji oparcia.
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 07:59   #496
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że Olga kończąca dziś 25 tygodni (pannazwanny, marta, InsaniTy - dobrze liczę, bo się pogubiłam) waży 9 kg. Ma to po tacie...
A przyznam się że ostatnio zmieniając po ciemku Oldze pampersa, założyłam go jak biodrówki. Coś mi nie pasowało jak sadzałam ją na kolanie do podania butli, a potem patrzę, a tam ledwo na biodrach wiszą. Na złą drogę sprowadzam już za młodu to dziecię i jeszcze z gołym tyłkiem pozwalam leżeć przy ludziach.
Wczoraj wymyśliła sobie w kąpieli że woda ją w palce u stóp chyba łaskocze i non stop miała nogi w górze i patrzyła na nas jak na idiotów, co my od niej chcemy, ona tak sobie wymyśliła i będzie je trzymać ile zdoła.

Mała kokietka wczoraj zaczepiała wszystkich w Orsayu, ma powodzenie. Każdy się do niej uśmiechał, zagadywał, jak babcia wybierała bluzkę na Chrzest. A matka nadal nie wie czy wciśnie się w stare ciuchy.

W temacie Chrztu, wiary i Ślubów, to moi rodzice z tego co mi wiadomo, nie mają kościelnego, aczkolwiek temat ten nie jest poruszany u mnie w domu, ich sprawa, ja nie wścibiam nosa. Jest mi to obojętne, nie mieli wtedy takiej możliwości, a teraz nie mają potrzeby.

Wiecie co... lubię Was.
Miłego dnia
Miłego!
Ja Ciebie też lubię, masz 'moje' poczucie humoru

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Witamy sie po kolejnej super nocy! Zasnął 19:30 pobudka na jedzenie 1:00 o 5:00 dałam smoka i wstaliśmy 6:40!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Dominika, szczepiona pogłaskana dziękuję

EveryGirl, może jakiś pluszowy zajac? Ja (a raczej Mloda) mam takiego z szeleszczącymi uszami
Zawsze możesz dać kawałek kiełbasy

Sylwietta, Franek miał jakąś infekcje?


Dziś pediatra powiedziała, że mogę wprowadzać gluten. Tylko, że ja nie zaczęłam warzyw i owoców. Myślicie, że mogę robić od razu kaszki?

Withi tu dawno nie było. Ciekawe co u niej.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Można od razu kaszki, na pewno - przyjaciółka miała słabe przyrosty i zaczynała właśnie od kaszek


U nas dzisiaj rano pierwsza marchewkowa kupka (mam nadzieję, że żadna z Was nie je śniadania ) - wczoraj wciągnęła pół słoiczka aż jej się uszy trzęsły. Dzisiaj znowu marchewka, jutro podam marchewka+ziemniak lub samego ziemniaka, ale nie mam takiego eko i nie wiem, czy ryzykować z takim zwykłym? Ziemniaki się pryska???
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 08:14   #497
sylwiettta
Raczkowanie
 
Avatar sylwiettta
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 53
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Megilla a Klara słabo przybiera? Powodzenia z polowaniem. Korzystasz z woreczka czy level hard i do pojemnika w locie?

Jak się zapytałam wczoraj pediatry od czego zacząć to zaproponowała szok glutenem czyli żeby zacząć od kaszki i to manny od razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 08:24   #498
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Styska działałaś coś w kwestii snu, że noce się tak poprawiły?

Słonik, megilla

Ziemniaki chyba się pryska, tak mi się zdaje. W dzieciństwie stanęłam na etapie zbierania stonki do słoika i jedzeniu ziemniaków z ogniska.

Z rzeczy błahych na poważnie cel, schudnąć do piątku 0,1-0,2 kg. Do głowy przychodzi mi jeść tylko suszone śliwki , rozregulować wagę, coś tam przestawiając, bądź zrzucić winę na nadchodzący okres.
Waga ważna nie jest, ale w piątek jest ważenie z Tż i chciałabym zarzucić uśmiech na usta jak będę z niej schodzić.
A te gramy to wszystko przez te fit ciastka jedzone w niedzielę i poniedziałek.

Sezon na Dynię i brokuła się chyba skończył, bo ani w Kauflandzie, Lidlu, Hebe, Super-Pharm nie ma tych słoiczków z Gerbera. U nas wczoraj i dziś marchewka i wczoraj 2 kupy, a dziś rano kolejna. (Może to ten sposób na zrzucenie kg? Nawet smaczna to może się na nie przerzucę)

Ja nie kupuję na ten moment siedzenia do karmienia. Ustawiam na siedząco Tiny Love leżaczek, choć przeraża mnie fakt iż nie mają szelek na ramiona, tylko te majtki na paskach. Boję się że się gibnie do przodu.

Niebawem chyba będę obniżać materac w łóżeczku, bo obracając się na brzuch czołem nieraz otarła o rant na łóżeczku.

Ktiś jeździ jeszcze gondolą? Znajoma mi się dziwi że jeszcze nie sadzam w spacerówce, ale jakoś mi się tak ubzdurało, że skoro mała się mocno nie garnie do siadania, to nie będę jej sadzać na dłużej niż do karmienia.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 08:42   #499
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Konwalia, sama nie siedzi, ale z oparciem daje rade. Myślę, że na ten moment nie opłaca się kupować siedziska z regulacją, zwłaszcza, że na razie będzie tylko próbować nowych rzeczy. Póki nie będzie gotowa na to krzesło to będzie jadła w bujaczku i na kolanach.
Zależało mi też, żeby było jak najmniej zabudowane, żeby nie czuła się odizolowana jak będziemy jedli wszyscy razem.

Sylwietta, właśnie nic nie urywaja te przyrosty. W 6 tyg. Przybrała niecałe 500g. Może po prostu taka jest l, ale wolę sprawdzić.
Nigdy nie udało mi się nic zebrać do woreczka. Ciągle go przesikiwala, wiec łapie do kubeczka.

Słonik, marchew przyrzadzalas sama czy dawałaś ze słoiczków?




Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 08:44   #500
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Konwalia, sama nie siedzi, ale z oparciem daje rade. Myślę, że na ten moment nie opłaca się kupować siedziska z regulacją, zwłaszcza, że na razie będzie tylko próbować nowych rzeczy. Póki nie będzie gotowa na to krzesło to będzie jadła w bujaczku i na kolanach.
Zależało mi też, żeby było jak najmniej zabudowane, żeby nie czuła się odizolowana jak będziemy jedli wszyscy razem.

Sylwietta, właśnie nic nie urywaja te przyrosty. W 6 tyg. Przybrała niecałe 500g. Może po prostu taka jest l, ale wolę sprawdzić.
Nigdy nie udało mi się nic zebrać do woreczka. Ciągle go przesikiwala, wiec łapie do kubeczka.

Słonik, marchew przyrzadzalas sama czy dawałaś ze słoiczków?




Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Nie zdążyłam załatwić żadnej EKO marchewki, więc wolałam dać ze słoiczka

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość


Ktiś jeździ jeszcze gondolą? Znajoma mi się dziwi że jeszcze nie sadzam w spacerówce, ale jakoś mi się tak ubzdurało, że skoro mała się mocno nie garnie do siadania, to nie będę jej sadzać na dłużej niż do karmienia.
Ja jeszcze gondolowa. Nie spieszy mi się do spacerówki, aczkolwiek pewnie się przesiądziemy przed majówką, bo tak będzie wygodniej
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 08:50   #501
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Styska działałaś coś w kwestii snu, że noce się tak poprawiły?

Słonik, megilla

Ziemniaki chyba się pryska, tak mi się zdaje. W dzieciństwie stanęłam na etapie zbierania stonki do słoika i jedzeniu ziemniaków z ogniska.

Z rzeczy błahych na poważnie cel, schudnąć do piątku 0,1-0,2 kg. Do głowy przychodzi mi jeść tylko suszone śliwki , rozregulować wagę, coś tam przestawiając, bądź zrzucić winę na nadchodzący okres.
Waga ważna nie jest, ale w piątek jest ważenie z Tż i chciałabym zarzucić uśmiech na usta jak będę z niej schodzić.
A te gramy to wszystko przez te fit ciastka jedzone w niedzielę i poniedziałek.

Sezon na Dynię i brokuła się chyba skończył, bo ani w Kauflandzie, Lidlu, Hebe, Super-Pharm nie ma tych słoiczków z Gerbera. U nas wczoraj i dziś marchewka i wczoraj 2 kupy, a dziś rano kolejna. (Może to ten sposób na zrzucenie kg? Nawet smaczna to może się na nie przerzucę)

Ja nie kupuję na ten moment siedzenia do karmienia. Ustawiam na siedząco Tiny Love leżaczek, choć przeraża mnie fakt iż nie mają szelek na ramiona, tylko te majtki na paskach. Boję się że się gibnie do przodu.

Niebawem chyba będę obniżać materac w łóżeczku, bo obracając się na brzuch czołem nieraz otarła o rant na łóżeczku.

Ktiś jeździ jeszcze gondolą? Znajoma mi się dziwi że jeszcze nie sadzam w spacerówce, ale jakoś mi się tak ubzdurało, że skoro mała się mocno nie garnie do siadania, to nie będę jej sadzać na dłużej niż do karmienia.
My tez jezdzimy jeszcze w gondoli. I tez nie sadzam malego. Ale wkurzaja mnie teksty innych ze mam go sadzac bo sie nie nauczy... Albo : " juz ma 6mies i jeszcze nie siedzi? Moj Michalek juz dawno siedzial" no to gratulacje,ja dziecka do innych nie porownuje,bo kazde jest inne..
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:11   #502
mysha1987
Raczkowanie
 
Avatar mysha1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 108
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Sylwetta, jutro zapoluje na siku u zawioze do analizy.

Zamowilam krzesełko antilope z Ikei.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka


Ja też muszę zapolować na siuśki, bo od paru tygodni Amelka waży tyle samo. Czy badanie ogólne moczu coś wykaże czy trzeba posiew zrobic?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Every man for himself
mysha1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:13   #503
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Miłego!
Ja Ciebie też lubię, masz 'moje' poczucie humoru


Super


Można od razu kaszki, na pewno - przyjaciółka miała słabe przyrosty i zaczynała właśnie od kaszek


U nas dzisiaj rano pierwsza marchewkowa kupka (mam nadzieję, że żadna z Was nie je śniadania ) - wczoraj wciągnęła pół słoiczka aż jej się uszy trzęsły. Dzisiaj znowu marchewka, jutro podam marchewka+ziemniak lub samego ziemniaka, ale nie mam takiego eko i nie wiem, czy ryzykować z takim zwykłym? Ziemniaki się pryska???

my dziś znowu marchewkę a jutro sam zmienika. Mam eko. Z eko produktów mam jeszcze buraka i pietruszkę i w takiej kolejności pójdę. Widziałam też batata eko u mnie w sklepie więc pewnie będzie kolejny. Brokuły, dynia i cukinia na pewno ze słoika bo nie widziałam nigdzie.
Kupiłam kleik ryżowy i też go chcę podać.Kaszki podam jak pozna owoce by zrobić kaszę z owocem.

u nas w kupie też była marchewka

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mysha1987 Pokaż wiadomość
Ja też muszę zapolować na siuśki, bo od paru tygodni Amelka waży tyle samo. Czy badanie ogólne moczu coś wykaże czy trzeba posiew zrobic?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wystarczy ogolne, jak wyjdą leukocyty bądź bakterie to wtedy posiew.

JA też muszę robić badanie co miesiąc. W tym tyg musze zapolować .
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:13   #504
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Kurde, znowu zrobił mi się zator. O co chodzi???!
Poza tym zrobiłam sobie wkładki laktacyjne e wersji Economy - zwykła podpaska bez skrzydełek przecięta pół. Przeczytałam o tym na jakimś blogu. Ciekawe jak się sprawdzą

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:17   #505
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
my dziś znowu marchewkę a jutro sam zmienika. Mam eko. Z eko produktów mam jeszcze buraka i pietruszkę i w takiej kolejności pójdę. Widziałam też batata eko u mnie w sklepie więc pewnie będzie kolejny. Brokuły, dynia i cukinia na pewno ze słoika bo nie widziałam nigdzie.
Kupiłam kleik ryżowy i też go chcę podać.Kaszki podam jak pozna owoce by zrobić kaszę z owocem.

u nas w kupie też była marchewka

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



wystarczy ogolne, jak wyjdą leukocyty bądź bakterie to wtedy posiew.
Ja nie mam buraka eko ;( w sloiczkach tez nie ma. A chcialabym podac. Wiecie czy w lidlu sa?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Megula co nowego Ali podalas i jak reakcja? Bo juz nie wiem co nowego mu podawac przez ta skaze.. Podawalas banana? Bo tez slyszalam ze przy skazie sie nie daje..
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:19   #506
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Ja nie mam buraka eko ;( w sloiczkach tez nie ma. A chcialabym podac. Wiecie czy w lidlu sa?
ja zamawiałam na lokalnym rolniku. Nie mam pojęcia co jest w lidlu...muszę się w końcu przejść.

aa no i mam nową ulotkę z lidla. Będą niebawem ciuszki dla niemowlaków. Fajne rampersy widziałam :P
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:23   #507
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
ja zamawiałam na lokalnym rolniku. Nie mam pojęcia co jest w lidlu...muszę się w końcu przejść.

aa no i mam nową ulotkę z lidla. Będą niebawem ciuszki dla niemowlaków. Fajne rampersy widziałam :P
Lidl ma strasznie dziwna rozmiarowke. Igor nosi rozm.74 ,dostal w prezencie body 74/80 sa tak duze,ze bedzie mial chyba na roczek. Wiec nie wiedzialabym jaki rozm kupic 62/68?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:28   #508
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Lidl ma strasznie dziwna rozmiarowke. Igor nosi rozm.74 ,dostal w prezencie body 74/80 sa tak duze,ze bedzie mial chyba na roczek. Wiec nie wiedzialabym jaki rozm kupic 62/68?
ja mam teraz 62/68 i są ok. Ja chyba włąsnie ten rozmiar kupie bo rozmiarwka mocno zawyżona.
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:28   #509
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Styska działałaś coś w kwestii snu, że noce się tak poprawiły?

Słonik, megilla

Ziemniaki chyba się pryska, tak mi się zdaje. W dzieciństwie stanęłam na etapie zbierania stonki do słoika i jedzeniu ziemniaków z ogniska.

Z rzeczy błahych na poważnie cel, schudnąć do piątku 0,1-0,2 kg. Do głowy przychodzi mi jeść tylko suszone śliwki , rozregulować wagę, coś tam przestawiając, bądź zrzucić winę na nadchodzący okres.
Waga ważna nie jest, ale w piątek jest ważenie z Tż i chciałabym zarzucić uśmiech na usta jak będę z niej schodzić.
A te gramy to wszystko przez te fit ciastka jedzone w niedzielę i poniedziałek.

Sezon na Dynię i brokuła się chyba skończył, bo ani w Kauflandzie, Lidlu, Hebe, Super-Pharm nie ma tych słoiczków z Gerbera. U nas wczoraj i dziś marchewka i wczoraj 2 kupy, a dziś rano kolejna. (Może to ten sposób na zrzucenie kg? Nawet smaczna to może się na nie przerzucę)

Ja nie kupuję na ten moment siedzenia do karmienia. Ustawiam na siedząco Tiny Love leżaczek, choć przeraża mnie fakt iż nie mają szelek na ramiona, tylko te majtki na paskach. Boję się że się gibnie do przodu.

Niebawem chyba będę obniżać materac w łóżeczku, bo obracając się na brzuch czołem nieraz otarła o rant na łóżeczku.

Ktiś jeździ jeszcze gondolą? Znajoma mi się dziwi że jeszcze nie sadzam w spacerówce, ale jakoś mi się tak ubzdurało, że skoro mała się mocno nie garnie do siadania, to nie będę jej sadzać na dłużej niż do karmienia.
My też jeszcze gondolowe, chociaż wczoraj panience spodobało się w nosidełku. A jeśli chodzi o odchudzanie, to przychodzi mi do głowy picie duuuużo wody, jedzenie grejpfrutów i ananasów. Dużo się mówi o odchudzających właściwościach grejpfrutów, koleżanka postanowiła przetestować to na sobie. Nie zmieniła nic w diecie, ani w aktywności fizycznej, ale codziennie jadła grejpfruta. W miesiąc schudła 1kg.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:42   #510
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ewula, na bakterie w moczu trzeba patrzeć z przymrozeniem oka, bo mogą się tam znaleźć przez niesterylne pobranie próbki.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.