Galerie artystyczne w internecie - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 19:39   #4171
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Lenaart - gratki!

Rose - mówisz o dzisiejszych meilach?? No to jest dla mnie dziś kolejna nie fajna wiadomość... mam kolce i komplecik do wystawienia i na razie nie uśmiecha mi się zapożyczać,żeby kupić potrzebne rzeczy do tego aby prezentować zgodnie z nowym regulaminem prace
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:42   #4172
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Lenaart - gratki!

Rose - mówisz o dzisiejszych meilach?? No to jest dla mnie dziś kolejna nie fajna wiadomość... mam kolce i komplecik do wystawienia i na razie nie uśmiecha mi się zapożyczać,żeby kupić potrzebne rzeczy do tego aby prezentować zgodnie z nowym regulaminem prace
a moge z ciekawosci zapytac jak trzeba te prace prezentowac?
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:45   #4173
lenaart
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 505
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Darkling wlasnie mialam o to zapytac czyzby w trndy byl jakis inny niz zwykle regulamin ?
lenaart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:00   #4174
Atallayah
Zadomowienie
 
Avatar Atallayah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 792
GG do Atallayah
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
mam kolce i komplecik do wystawienia i na razie nie uśmiecha mi się zapożyczać,żeby kupić potrzebne rzeczy do tego aby prezentować zgodnie z nowym regulaminem prace
a jakiz to nowy regulamin wymaga dodatkowych zakupów??
__________________
20.04- NOWOŚĆI!!!

Atallayah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:04   #4175
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ekspozytory to małe piwo - wczytałam się w te nowe uwagi i nie chodzi o to, że trzeba kupić koniecznie jubilerskie "popiersie" czy "rękę", tylko, że trzeba zaprezentować przedmiot tak jak wygląda w trakcie noszenia - czyli np. zdjęcie na własnej szyi lub na ręce.
Mnie co innego przeraża. Jak się dziewczyny w Trendy przyjrzycie, to jak źle pójdzie to może się zdarzyć, że zamiast w Trendy zarobić można na koniec miesiąca być galerii winnym kasę. W moim przypadku, jak sprzedaję mało, to może się łatwo zdarzyć. Wystarczy, że sprzedam tylko jeden przedmiot, a klient (zgodnie ze swoim prawem) zwróci go w ciągu 10 dni bez podania powodu i już jestem nie na zero, ale do tyłu o połowę marży galerii, a przy reklamacji o całą marżę.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:08   #4176
Atallayah
Zadomowienie
 
Avatar Atallayah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 792
GG do Atallayah
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Omg....
__________________
20.04- NOWOŚĆI!!!

Atallayah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:13   #4177
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Heh, to niezle sie dzieje - przyjazna galeria - nie ma co :/
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 20:16   #4178
Anula1410
Raczkowanie
 
Avatar Anula1410
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 461
GG do Anula1410
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

A może stworzyć taką naszą, wzorcową galerię?
__________________
Zapraszam do oglądania i komentarzy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274222
Anula1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:22   #4179
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

jak widać każdy ma własne wzorce
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:29   #4180
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
Ekspozytory to małe piwo - wczytałam się w te nowe uwagi i nie chodzi o to, że trzeba kupić koniecznie jubilerskie "popiersie" czy "rękę", tylko, że trzeba zaprezentować przedmiot tak jak wygląda w trakcie noszenia - czyli np. zdjęcie na własnej szyi lub na ręce.
Mnie co innego przeraża. Jak się dziewczyny w Trendy przyjrzycie, to jak źle pójdzie to może się zdarzyć, że zamiast w Trendy zarobić można na koniec miesiąca być galerii winnym kasę. W moim przypadku, jak sprzedaję mało, to może się łatwo zdarzyć. Wystarczy, że sprzedam tylko jeden przedmiot, a klient (zgodnie ze swoim prawem) zwróci go w ciągu 10 dni bez podania powodu i już jestem nie na zero, ale do tyłu o połowę marży galerii, a przy reklamacji o całą marżę.

NO.... się wczytałami mina mi jeszcze raz skwaśniała
Właśnie będę do nich pisać - i prześlę przykładowe zdjęcia biżu na modelce i się spytam czy takie mogą być.... jak nie - problem porządnych ekspozytorów to dla mnie problem.
Włożyliśmy sporo w różne pierdoły do zdjęć... w sumie - dla mnie to był spory wydatek - dla części pewnie niewielki - kupić dobre lampy i żarówki, tło z pleksy, namiot bezcieniowy... na taką fotografię biżu jaką robimy starcza -jak wstawićeksozytor może się namiot okazać za mały, pleksa niepotrzebna... .:/

Zwroty?? no w wyl też niby coś podobnego jest ale nie ponosisz kosztów jak się klientce coś nie spodoba...... No tu faktycznie Smoczku masz rację, że może być nie fajnie......
Wypadałoby też spojrzeć na to od naszej strony..... są różni ludzie... ale wydaje mi się,że o ile koszty wysyłek (przy zwrocie) w Wyl ponosi klient - może to zniechęcać go do odesłania biżu..... a tu, dostanie on zwrot za wszystko..... i ktoś może wpaść na pomysł "wypożyczenia" sobie świetnej biżuterii na jakąś ważną imprezę.... wiem, paskudne myślenie.... no ale... My płacimy, galeria traci zyski i spogląda na nas jako na nieuczciwego sprzedawcę.....

No ale cóż..... osobiście na razie nie będę rezygnować...zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie.....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:36   #4181
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ten punkt nowego regulaminu jest najbardziej niedorzeczny.
Im dalej, tym mniej mi się tam podoba. Z tym "miła i fajna galeria" też różnie bywa.
Ale może to tylko moje widzimisie. Tak czy owak, musze wszystko na spokojnie przemyśleć.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 20:49   #4182
lenaart
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 505
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

[QUOTE=M0N1K4;8780126] i ktoś może wpaść na pomysł "wypożyczenia" sobie świetnej biżuterii na jakąś ważną imprezę.... wiem, paskudne myślenie../QUOTE]

Masz racje..moze sie tak zdarzyc bo skad masz pewnosc ze oddana bizuteria nie byla noszona?? Z tego co czytam to coraz bardziej ciesze sie ze mnie nie przyjeli.Ehh cos ta trendymania nie jest taka jak przez wszystkich postrzegana. Ekskluzywna od siedmiu boleści a jak przyjdzie co do czego to sie sypie. Moze to przejsciowe ale w moich oczach trendy spadla bardzo nisko.
lenaart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:55   #4183
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja mimo wszystko i tak uważam, że Trendy, póki co, jest naj na polskim rynku galerii internetowych. Choćby ze względu na marżę, grafikę, poziom większości prac itd. No ale nic - zobaczymy co będzie dalej...
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:05   #4184
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez lenaart Pokaż wiadomość
Masz racje..moze sie tak zdarzyc bo skad masz pewnosc ze oddana bizuteria nie byla noszona?? Z tego co czytam to coraz bardziej ciesze sie ze mnie nie przyjeli.Ehh cos ta trendymania nie jest taka jak przez wszystkich postrzegana. Ekskluzywna od siedmiu boleści a jak przyjdzie co do czego to sie sypie. Moze to przejsciowe ale w moich oczach trendy spadla bardzo nisko.
wyjdzie ze mnie wredna jędza, ale jestem przekonana, ze gyby Cię przyjeli mowiłabyś innym tonem...
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:12   #4185
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Darkling Pokaż wiadomość
wyjdzie ze mnie wredna jędza, ale jestem przekonana, ze gyby Cię przyjeli mowiłabyś innym tonem...
owszem, pewnie bardziej wnerwionym

ja uważam, że numero uno jest Paka póki co, ze względu na sprzedaż oczywiście i jeszcze dłuższy czas tak będzie
Candi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:26   #4186
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
i ktoś może wpaść na pomysł "wypożyczenia" sobie świetnej biżuterii na jakąś ważną imprezę....
Imprezę jak imprezę, ale w sumie biżuteria to przedmiot bardzo osobistego użytku. W bardzo bliskim kontakcie z ciałem. Kolczyki - ultrabliskim. Duża część z nas nie ma pojęcia, że może mieć we krwi coś paskudnego (WZW etc.). Nie zawsze wystarczy wyczyszczenie bigli spirytusem - teoretycznie, trzeba je w takiej sytuacji wymienić. Czyli jeszcze koszt materiałów.

Będę bardzo dosłowna, ale nie uśmiecha mi się kupienie za ciężkie pieniądze naszyjnika, który już ktoś nosił: czyiś pot, wszystko to, co wydziela skóra...Tego nie widać, a przetracie go niewiele da tak naprawdę.

I zupełnie nie rozumiem, czemu Wy macie ponosić koszt tego, że ktoś się rozmyśli... Reklamacja to inna sprawa, ale kaprys?
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:24   #4187
la_ana
Raczkowanie
 
Avatar la_ana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ta zmiana w regulaminie mnie dziwi i to bardzo. Wychodzi na to, że na niesprzedanym produkcie galeria zarabia. Pobierają opłatę za niewykonaną usługę? Tak to chyba nigdzie nie jest. W tej sytuacji mogą sobie np. wynająć 10 osób, które będą kupować i zwracać i galeria bedzie mieć z tego zysk. Potem inny klient kupi, będzie zadowolony i galeria ma zysk ze sprzedaży produktu.
Nie wiem, skąd ta zmiana... Może sprzedaż spada?
__________________
la_ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:46   #4188
falling in love
Zadomowienie
 
Avatar falling in love
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 882
GG do falling in love
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez la_ana Pokaż wiadomość
Ta zmiana w regulaminie mnie dziwi i to bardzo. Wychodzi na to, że na niesprzedanym produkcie galeria zarabia. Pobierają opłatę za niewykonaną usługę? Tak to chyba nigdzie nie jest. W tej sytuacji mogą sobie np. wynająć 10 osób, które będą kupować i zwracać i galeria bedzie mieć z tego zysk. Potem inny klient kupi, będzie zadowolony i galeria ma zysk ze sprzedaży produktu.
Nie wiem, skąd ta zmiana... Może sprzedaż spada?
no to niezły cyrk się w trendy zapowiada,
a tak tam wszystko pieknie wygląda...
nie wiem po co psuć coś, co jest już dobre
falling in love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 03:47   #4189
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Dziewczyny, co do zwrotow bizu po prostu musicie zaczac ja metkowac - w jakis specyficzny sposob i dowiedziec sie w trendy czy mozna oddac bizu noszona (na pewno powiedza ze nie), wtedy uswiadomic, ze metkujecie wyroby i nie przyjmienie zwrotu bez metki.
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 05:45   #4190
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

No niestety znalazłam tylko takie metki, które łatwo zdjąć i włożyć spowrotem. Jakich metek nie da sięnałożyć po zdjęciu?
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:01   #4191
lenaart
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 505
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Darkling Pokaż wiadomość
wyjdzie ze mnie wredna jędza, ale jestem przekonana, ze gyby Cię przyjeli mowiłabyś innym tonem...
hmmm pewnie tak.....ale mocno sie zrazilam do Izy M po tym jak po wyslaniu zgloszenia wytklena mi ze wszytsko robie zle. (przy niektorycvh miala racjie) ale kiedy napisala mi ze w tym wisiorze: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1219348427 kulki rozmiescilam niesymetrycznie to mocno sie zdenerwowalam.Pamietam jak na gazetowym bronila formood przed osobami które krytykowaly nierowne ogniwa formood a mnie sama wytknela niesymetrycznosc.Rany tak ciezko zrozumiec za tak chcialam.ze one mialy byc takie jakie sa?? Ehhh I jak tu odbierac to inaczej jak nie uwzieie sie na moja osobe
lenaart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:32   #4192
aisah
Zakorzenienie
 
Avatar aisah
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraina zwana Tarnowskimi Górami :)
Wiadomości: 4 460
GG do aisah
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

A mnie się wydaje, że każda galeria chce jakoś złapać klienta, często jednocześnie zapominając o artystach/projektantach/rzemieślnikach. I uciekają się do różnych sposobów :/
__________________

aisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:32   #4193
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do zwrotow bizu po prostu musicie zaczac ja metkowac - w jakis specyficzny sposob i dowiedziec sie w trendy czy mozna oddac bizu noszona (na pewno powiedza ze nie), wtedy uswiadomic, ze metkujecie wyroby i nie przyjmienie zwrotu bez metki.
a jak dostaniesz bez metki to co? jakakolwiek galeria nakrzyczy na klienta a Ty dostaniesz kasę za wysyłki z powrotem? jakoś nie wierzę

poza tym nawet nie wiem jak prawo się do tego ma
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:00   #4194
lenaart
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 505
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

metka to jest jakies rozwiazanie.Monz aumiescic w profilu informacje ze przy zwrocie bizuterii przyjmuje sie tylko to z nieruszona metka.Klient bedzie poinformowany wczesniej ze po zerwaniu metki nie moze już zwrócic bizuterii.A jesli mu sie cos niepodoba to przecież moze zobaczyc wczesniej zanim zerwie metke.Przymierzyc moze rowniez z nia.nie pasuje to oddaje a nie ze ponosi sobie znudzi sie i odda
lenaart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:49   #4195
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Lenaart, Lawenda dobrze pyta.. a co gdy klient mimo wpisu, że bez metki nie ma zwrotów.. jednak odeśle taką biżuterię?? Będziecie sobie tak odsyłać?? On, wg Trendymanii ma pełne koszty zwrócowe, jeśli dobrze zrozumiałam..?

Jestem w lekkim szoku..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:55   #4196
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Lenaart, Lawenda dobrze pyta.. a co gdy klient mimo wpisu, że bez metki nie ma zwrotów.. jednak odeśle taką biżuterię?? Będziecie sobie tak odsyłać?? On, wg Trendymanii ma pełne koszty zwrócowe, jeśli dobrze zrozumiałam..?

Jestem w lekkim szoku..
Za zwrot klient nie ma zwróconych kosztów wysyłki w jedną i drugą stronę ( to ja chyba tu wszystkich w błąd wprowadziłam poprzednim razem).

Właśnie czytam sprostowanie od Trendy.... albo ktoś pisał do nich w tych sprawach które tu poruszamy, albo ktoś tu zagląda.... wszystko to nad czym się tu zastanawiamy jest wyjaśnione w meilu:
metki - zachęcają nas do metkowania i i to tak żeby nie można było ściągnąć i założyć metki znowu. Zrozumiałam,że jeśli ściągnie się metkę i odeśle, to taki zwrot nie będzie uznany bo może to świadczyć o noszeniu biżu. ( jest napisane,że jeśli stwierdzimy,że było noszone to nie uznają zwrotu -dlatego z tymi metkami tak wywnioskowałam)
prowizja za zwrot - w świetle prawa mogli by pobierać 100% ,ale tego nie robią.
Galeria "partycypuje ryzyku" i te 50% pokrywa koszty związane z obsługą zamówienia i utrzymaniem go w galerii.
Ekspozytory - nie muszą być pro... wystarczy coś, co może przypominać dekolt lub nadgarstek, coś owinięte materiałem....



Nie mamy się obawiać lawiny zwrotów i reklamacji.


Czy tylko ja mam teraz takie wrażenie że to co tu pisałyśmy wpłynęło na wysłanie meila ze sprostowaniem??
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:00   #4197
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

ehe, zdaje się, że ktoś podczytuje wizaż

zapraszamy do udzielania się
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:07   #4198
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja jako metek uzywam "lapek hand - made'owych" widocznych jako brush w mojej pracy - doczepiam je na tyle dlugim sznurkiem (w zaleznosci od rodzaju pracy - bransoletka/kolczyki) by przeszkadzaly w noszeniu i na tyle specyficznym, by byl problem znalezc pozniej podobny jesli ktos przetnie i bedzie chcial oddac po tym, jak wczesniej nosil...
Poza tym ktorys sklep oferowal metki z wartwa klejaca z obu stron ktore mozna zdjac tylko jak sie metke rozerwie.
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:10   #4199
la_ana
Raczkowanie
 
Avatar la_ana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Jak dla mnie to ten email ze sprostowaniem zawiera dokładnie te same informacje co poprzedni (jeśli chodzi o reklamacje i zwroty), ale podane w innym tonie
__________________
la_ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:58   #4200
Caffi
Rozeznanie
 
Avatar Caffi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rembridge :)
Wiadomości: 767
GG do Caffi
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Znalazłam fajny tut do zrobienia ekspozytora na naszyjnik-to tak a`propos dziewczyn z Trendy http://www.starvingjewelryartists.co...showtopic=2090
Nie wiem tylko czy się otworzy,bo tam się trzeba logować.I mam nadzieję,że nie naruszam praw autorskich,ale tut jest za friko na stronie...
__________________
"ubi tu Caius,ibi ego Caia"

Moje biżu:
w miarę aktualne:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149081
dawno i nieprawda:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121906

W moim magicznym domu...
Caffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.