Henna i tatuaż - do Zło :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-05, 08:36   #1
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA

Henna i tatuaż - do Zło :)


Witaj Zło [img]icons/icon7.gif[/img]
Dawno nie zaglądałam do działu z henną a tu takie zmiany [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale do rzeczy...mam pytanko może poszeżyć ten dział o temetykę prawdziwego tatuażu i np. kolczykowania ? przecież nie tylko henną może ozdobić swoje ciało ale i tatoo [img]icons/icon7.gif[/img] A kolczykowanie też uważam za ciekawy temat ( oczywiście nie mówię tutaj o dziurawieniu uszy ) tylko o innych częściach ciała. Ostatnio naszukałam się godnego polecenia studia, które wykoniałby mi taką dziurke w pępku. A tak weszła bym tylko na wizaż i już bym wszystko wiedziła [img]icons/icon7.gif[/img] Teraz kiedy przyszło lato chętnej odsłaniamy swoje ciałka i taki tatoo czy kolczyk może dodać nam uroku [img]icons/icon7.gif[/img] Napisz czy da się coś w tej sprawie zrobić.

Pozdrawiam,
NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 09:03   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

Droga Nea,

Na pewno da sie cos na ten temat napisac, na pewno nie powinno byc problemu ze znalezieniem odpowiednich informacji i zdjec, wzorow tatusow i kolczykow.

Jest tylko jedno ale. Calkiem powazne ale.
Mianowicie ja nie pochwalam, a nawet nie lubie poprzekluwanych i pomalowanych iglami cial.
Razi mnie to.
Wywoluje skurcz zoladka.
Kolczyki w pepkach, nosach, poprzekluwane usta i jezyki to dla mnie obrazek makabryczny, odrazajacy.

I dlatego, poniewaz pisanie tutaj sprawia mi przyjemnosc, nie chcialbym tego zmieniac. Przepraszam, ale to na pewno nie ja bede pisac na takie tematy.

Na pewno istnieja osoby, ktorym sie to podoba, moze nawet ktos chcialby cos o tym napisac, jezeli ktos taki sie znajdzie i nowa tematyke dzialu zatwierdzi szefowa, to ja wowczas moge takie strony zamieszczac w serwisie.


Przepraszam, jesli urazilem.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zlo
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 09:17   #3
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

Zło, spoks [img]icons/icon7.gif[/img] nie uraziłeś. Ja osobiście nigdy w życiu nie przekułabym sobie języczka ( to jest dla mnie lekka przesada goji się 2 miesiące i do tego seplenisz [img]icons/icon12.gif[/img] Natomiast już od 14 roku życia mam w planach tatuaż i po mino wielu prób wybicia sobie go z głowy nadal to siedzi [img]icons/icon7.gif[/img] Jestem za to szczęśliwa posiadaczką kolczyka w pępku [img]icons/icon7.gif[/img] Z tatuaż henną już zrezygowałam bo nigdzie nie znalazłam gabinetu który by mi to cudo wykonał [img]icons/icon9.gif[/img] A ci przydrożni malerze trochę mnie przerażają nigdy nie wiadomo jakiej henny używają a potem gdzie z reklamacją mam się zwrócić [img]icons/icon7.gif[/img] A jeżeli jesteś zwolennikiem bezigłowego tatuażu to nawet lepiej, trochę negatywnych opinii na temat "kłucia się" zawsze się przyda, może to uchronić niezdecydowaną osobę od poważnego błędu. Ale na takich jak ja chyba już niema rady [img]icons/icon7.gif[/img]
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 09:28   #4
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

To dobrze, ze nie urazilem, bo wcale nie mialem takiego zamiaru [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale tak troche z dziennikarskiej uczciwosci (takiej prawdziwej, a nie udawanej jak w TVP)...
To jak bede tam pisac tylko ja, to beda tam tylko same negatywne opinie o tatuskach i piercingu. To albo znajdziemy kogos, kto ma przeciwne zdanie (polemika dobra rzecz), albo lepiej w ogole nie zaczynac [img]icons/icon7.gif[/img]

Jak masz kogos chetnego i zapalonego zwolennika twardych tatuskow i piercingu, chetnie zaprosimy do wspolpracy [img]icons/icon40.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zlo
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 09:43   #5
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

Ja mogę coś skrobnąć na temat kolczyków jako "świnka doświadczalna" wiem coś nie coś na ten temat. A ponieważ jestem osobą która lubi zawsze wszyskto wiedzieć przed to chyba zamięczyła faceta pytaniami w stylu: czy to boli jak się goji itp. itd. Więc jeżeli byłoby zapotrzebowanie na te informacje służę swoją skromną wiedzą [img]icons/icon7.gif[/img] A i jeszcze wywiedziałam sie na temat 3 letniego tatuażu i widziałam jego skutki niepolecam !

Pozdrowionka, NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 14:38   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

A...jeśli chodzi o tatuaże to też mogę coś napisać [img]icons/icon7.gif[/img] i przesłać parę wzorków [img]icons/icon7.gif[/img] Niestety swój tatuaż wykonam dopiero po ślubie, bo raczej dziwnie będzie się komponował z sukienką ślubną i jeszcze ksiądz nie udziali mi ślubu jak zobaczy mój wzorek...hi...hi...Daj znać jeżeli coś o body piercingu mam skrobnąć [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 15:45   #7
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

Od zatwierdzania tekstow do publikacji jest u nas Agnieszka, bedzie chyba najlepiej jak tekst(y) przeslesz do niej, z kopia dla mnie [img]icons/icon7.gif[/img]

Zas co do wzorow, to mozesz na mojego maila [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-05, 17:13   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

Ok [img]icons/icon7.gif[/img] przez weekend coś naskrobię a wzory muszę odszukać w moich szpargałach.

[img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 14:23   #9
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

Zło,
czy mogę przesłać na Twojego maila kilka zdjęć na ten temat?
Umieściłabym je na forum "Uśmiechnij się", ale one raczej nie są śmieszne i nie wiem czy można je pokazywać...
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 15:11   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

prześlij na maila zlosliwiec@wizaz.pl proszę [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 18:19   #11
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Henna i tatuaż - do NEA

Dostałem od Szefowej zatwierdzony (właściwie to oklaskany [img]icons/icon7.gif[/img] ) tekst o piercingu...

Do jego poprawnej obróbki potrzebuję jeszcze informacji od Ciebie jak artykuły będą podpisywane [img]icons/icon7.gif[/img] Imię, nazwisko to standard, alo coś jeszcze? A może tylko nick???

Pełna autoreklama możliwa [img]icons/icon7.gif[/img]

Wymyśl coś i prześlij mi na maila zlosliwiec@wizaz.pl
I jeśli masz jakieś pomysły na zdjęcia do artykułu będę zobowiązany [img]icons/icon7.gif[/img]


[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-09, 18:22   #12
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Henna i tatuaż - do NEA

Właściwie to jak nie wiesz, gdzie zacząć to zajrzyj do działu Współpracownicy, może to Ci coś pomoże [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-10, 08:23   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Henna i tatuaż - do NEA

Hejka Zło [img]icons/icon7.gif[/img]
Rano wysłałąm Ci maila, zdjęcia dostaniesz jutro [img]icons/icon7.gif[/img]

A co do tatoo to tak jak już pisałam tak na takich jak ja nie ma rady [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]
Pozdrawiam NEA
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-10, 12:38   #14
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: Henna do Zło

Witaj Zło [img]icons/icon7.gif[/img]
W necie znalazłam stronkę salonu kosmetycznego wykonującego tatuaże z henny oto ona www.beverly.com.pl
- niestety jest w Poznaniu [img]icons/icon9.gif[/img]
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-10, 18:24   #15
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Henna do Zło

Wiem o tym salonie, ale nie wiedziałem, że mają stronki. Cool. Zgłosisz ich do linkowni? [img]icons/icon7.gif[/img]

W ogóle z tego co się orientuję, to Poznań jest nieco bardziej przystępnym miejscem pod kątem henny... można ją tam swobodnie kupić (przy rynku) no i nawet pomalować sobie to i owo i fachowców [img]icons/icon7.gif[/img]

A inne miasta?
Zapiecek Europy????? [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-10, 19:13   #16
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

maila dostałem, ale obawiam się, że zdjęcia są zbyt drastyczne no i ta ilość narządów... to troszkę zbyt chore...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-10, 19:48   #17
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

troszkę?
to jakieś straszne skrzywienie musi być
tylko współczuć [img]icons/icon12.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 13:11   #18
m@ły
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 4
GG do m@ły
Re: Henna i tatuaż - do Zło :)

NEA dlaczego nie polecasz 3letniego tatoo??
m@ły jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 14:48   #19
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Tatuaż do m@łego

Nie polecam ponieważ wielokrotnie widziałam jak się nierównomiernie wchłania. Oczywiście jest to indywidualna sprawa - zależy od organizmu. Ale na twoim miesjcu jeżeli już decydujesz się na kłucie to doradzam normalny tatoo. Osoba zapewniająca cię, że twój tatoo wchłonie sie w 100%się poprostu jest z tobą nieuczciwa. Nikt nie powinien dawać takiej gwarancji, barwniki powinny teoretycznie się wchłaniać ale tak jak pisałm widziałam wielokrotnie że wchłąniają się nierównomiernie, jedne szybciej drugie wolniej. No i co masz z tatuażu ?? rozmytą plamę !! i co możesz zrobić ?? iść do chiruga na wycięcie skóry z niewchłoniętymi barwnikami, usunąc laserem lub zrobić prawdziwy tatoo. Decyzja należy do ciebie...
Zresztą być może niedługo na wizaz.pl pojawią się informacje na temat prawdziwego tatuażu, ale jest to zależne od Szefowej-Agnieszki [img]icons/icon7.gif[/img] wtedy przedstawie wady i zalety "tatuażu znikającego" [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrawiam NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.