Serduszko sie mnie zlamalo.... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-14, 13:36   #31
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: Zło wróć ;-( - o co chodzi??

Dzięki za info [img]icons/icon12.gif[/img] No cóż zrobić, nic na siłe jak mu się znudziało to trudno.....
nie będę miała z kim dyskutować na temat tatuaży [img]icons/icon9.gif[/img]

A co jest tego powodem ???
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 13:42   #32
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Zło wróć ;-( - o co chodzi??

Bo co, dlatego ze ktos na jakims sobie innym forum powiedzial, ze Zlo jest zlym moderatorem, nieodpowiednim !? Bo ktos skads tam powiedzial, ze wtraca swoje wlasne zdanie ? Niewazne czy na serio, czy nie..
Qrcze, a czy to wazne co KTOS na jakims innym forum mysli ?
A skoro tak mowi, tzn ze ZAZDROSCI !! A to co mysla wszystkie wizazanki nie jest wazne ?
I czy to jest zgodne z Toba Zlo, czy naprawde potrafisz siedziec cicho i zajmowac sie tylko sprawami technicznymi ?
Na pewno nie byloby latwo.....
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 13:43   #33
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: Zło wróć ;-( - o co chodzi??

Odaja swój głos ! Zło wracaj!
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 13:45   #34
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Zło wróć ;-( - o co chodzi?? JA GO ZABIJE!!!@@@- ty :)

oooooooooooooooooooooo nieeeeeeee!!!!! nie, nie , nie [img]icons/icon7.gif[/img] słyszysz ?? SŁYSZYSZ ? Ja nie wiem o co chodzi, bo przeczytałam na szybko maila, ale jak zło wychodzi , to dobro ( ? [img]icons/icon12.gif[/img] -- > czyli ja [img]icons/icon10.gif[/img] hhehehe ) tyz [img]icons/icon7.gif[/img] ja nie wracam dopóki on nie wróci [img]icons/icon10.gif[/img] ot co [img]icons/icon7.gif[/img] nie zartuje [img]icons/icon7.gif[/img] no to pa Agus [img]icons/1cmok.gif[/img] pa najdrozsza Buniu [img]icons/icon29.gif[/img] pa wszystkie mi kochane wizazanki [img]icons/icon7.gif[/img] , Agentki juz nie ma i nie bedzie, jak nie bedzie Zło [img]icons/icon7.gif[/img] jakiegos Admina to ja mam na kazdym portalu, a na tym miałam - MAM nadzieje - mam [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] ZŁO [img]icons/icon7.gif[/img]

nie wróce dopóki on nie wróci [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] szantazyk [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] hyhy [img]icons/icon7.gif[/img] a teraz ide pracowac [img]icons/icon7.gif[/img]

to byłam ja - Agencja pracująca [img]icons/icon10.gif[/img]

zło [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 13:49   #35
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: Zło pytanko??

A od kiedy Ty przejmujesz się takimi bzurami????? a niech sobie gadają ile chcą !!!! To forum działa jako jedne z nalepszych na których pisuję!!! I ma właśnie dużą zaletę że można pogadać z adminem [img]icons/icon7.gif[/img]

A zresztą kto będzie się ze mną spierał na temat tatuaży??? Tak liczyłam na ciebie [img]icons/icon12.gif[/img]

No dobra dosyć tych dąsów i waracaj na formu [img]icons/icon7.gif[/img] masz tu wiele fanek [img]icons/icon7.gif[/img]
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 14:15   #36
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Serduszko sie mnie zlamalo.... nie uwierzę !!

... Nie uwierzę, że potrafiłbyś zamordować własne dziecko [img]icons/icon7.gif[/img]

Stworzyliście ten serwis razem z Agnieszką, ale nie ma co ukrywać, że bez Twojej indywidualności wyjątkowa atmosfera forum wizażu szybko ginie.
Ja to widzę prościutko: to WASZ serwis i jako współautor masz prawo prowadzić go jak chcesz, bo z tego co wiem to nie ma obowiązku korzystania z forum plotkowego [img]icons/icon12.gif[/img]

Twoje wycieczki na inne fora (a od tego zaczęła chyba awanturka) głęboko mnie nie interesują. Jesteś dorosły, to masz prawo robić co chcesz, a nawet wywoływać skandale, jeśli chce Ci sie ponosić ich konsekwencje [img]icons/icon12.gif[/img] Różne sporty ekstremalne ludziska uprawiają [img]icons/icon10.gif[/img]

Co do naszego forum, to Twoja znana drapieżność daje mi duże poczucie bezpieczeństwa [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] Z góry zniechęca do ględzenia i odreagowywania kompleksu niższości, co bywa jest zmorą netowych dyskusji [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzięki Tobie to forum przyciąga ludzi, którzy potrafią się z siebie pośmiać i nie odymają się o byle co [img]icons/icon7.gif[/img]

Właściwie o jedno mam tylko żal, taki malutki:
to już nie pierwszy raz zdarza się, że jak spotkasz się z negatywnymi opiniami (pojedynczymi !!! - nawet gdyby ich 10 było !!!), na temat wizażu lub swój, i to POZA forum, to wpadasz w szał i wtedy nie liczy się dla Ciebie opinia paru tysięcy własnych użytkowniczek, nawet jeśli wpiszą dziesiątki postów że cię kochają, razem z całym Twoim drapieżnym urokiem [img]icons/icon38.gif[/img]

I na koniec apel do kobietek !!!

Co Wy jesteście takie szybie w stawianiu Złośliwca do kąta, jak wczoraj ...
wystarczyło pocałować, pogłaskać, i dać mu pół godziny na ochłonięcie. Sam ze sobą by nie pogadał i pewnie skasowałby tego posta, którym otworzył wątek.

Zło [img]icons/icon29.gif[/img] , sio na piwo i wracaj szybko [img]icons/1list.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 18:11   #37
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Serduszko sie mnie zlamalo.... nie uwierzę !!

Zgadzam sie z dziewczynami, ze w bardzo duzym stopniu to dzieki Tobie i Twojemu poczuciu humoru jest tu taka atmosfera a nie inna.

Dlaczego ktos kto nie siedzi na wizazu i na innych forach krytykuje Ciebie i wizaz, ma miec wplyw na to co sie tutaj dzieje? Dlaczego opinie tamtych, sa wazniejsze od tego co my Pudernice myslimy?
Dobrze jest wiedziec, ze zawsze tu ktos czuwa [img]icons/icon12.gif[/img] ktos przyjazny, komu nie jestesmy obojetne i vice versa. Wlasnie dzieki temu ze rola "admina" nie sprowadza sie jedynie do "tak jest, zrobione" panuje tu taka ciepla i rodzinna atmosfera. Nie chce zeby to sie zmienialo.. lubie wizaz taki jak byl..
Nie chce wizazu bez Zlosliwca.

Dolaczam sie do apelu, Zlo wracaj ! [img]icons/icon10.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-14, 18:51   #38
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Serduszko sie mnie zlamalo.... nie uwierzę !!

Zło, Zełek, Złotko

Boli mnie to. [img]icons/icon9.gif[/img] Świat mi się wali, wszyscy mnie opuszczają, a tu jeszcze TY.

TYLKO dzięki Tobie zostałam na wizazu.

Bez Ciebie wizaz nie byłby tym, czym jest.

Ale bez obrazy. Jesteś wyważonym człowiekiem, inteligentynym, dla nas wyrozumiałym... A zachowujesz sie jak mój kolega, "dziecko się obraziło". Może Cię to nie przekona, ale jak opowiedziałam tę sytuację mojemu tacie, dorosłemu facetowi, to stwierdził to samo. A takie zachowanie nie pasuje do Ciebie. Nie wiem, co mam napisać, jak cię przekonać...
Nie wierzę, że to koniec, że już NIGDY się z nami nie poprzekoamrzasz... Bez tego nie bedzie wizazu.

NIE PSUJ stronyki Szefowej, jak nie chcesz tego zrobić dla nas, to zrób dla Niej!!!

A może chcesz się nas w ten sposób pozbyć??? Ech, cockolwiek toba kierowało, ciężko mi z tym... Wróć, proszę!!!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 20:01   #39
Pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 95
Re: Serduszko sie mnie zlamalo.... nie uwierzę !!

Muszę się również wypowiedzieć. Nigdy nie dyskutowałam osobiście ze Zło ale zawsze o tym marzyłam...I mam nadzieję, że wróci, bo to byłby koniec Pysiowych Marzeń...Proszę, wróć, wiem, że apel tak mało popularnej osóbki jak ja to dla Ciebie mało, ale nawet nie wiesz ile kosztowało mnie napisanie tego, czy to Cie nie wzrusza...WIZAŻ bez CIEBIE to nie WIZAŻ...[img]icons/icon9.gif[/img].
Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 08:40   #40
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Zło wróć ;-( - o co chodzi?? JA GO ZABIJE!!!@@@- ty :)

Coooooooo???????????????? ?????????????????????????
Złooo! Przecież Ty tu byłeś od zawsze, jesteś częścią wizażu, nie możesz sobie tak po prostu pójść!!! To jest najprostsze, ale najgłupsze wyjście z całej sytuacji [img]icons/icon9.gif[/img]
Jesteś tu potrzebny, niezbędny wręcz, bez Ciebie, to nie będzie już to samo...Chcę, żeby był tu ktos, kto trzyma wizaż w karbach nie pozwala na jatki. I chcę, żeby ten ktoś miał i wyrażał swoje zdanie!!! [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Zło!!! Ja nie wierzę, że to zrobiłeś, to jest ohydne z Twojej strony, tak nas wystawić do wiatru [img]icons/icon9.gif[/img]
Nie rozumiem tak naprawdę dlaczego...
I jest mi bardzo przykro.
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 08:43   #41
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Zło wróć ;-( - o co chodzi?? JA GO ZABIJE!!!@@@- ty :)

Juz jestem spowrotem, Aga zaczela mnie na serio szantazowac do pozna w nocy, mail mi sie rozgrzal tak, ze go wylaczylem na chwile, a i Wasze wpisy wziely mnie pod moj sopelek, co serducho udaje... [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-15, 08:48   #42
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Zło wróć ;-( - o co chodzi?? JA GO ZABIJE!!!@@@- ty :)

Uś wrócił pod naciskiem opinii społecznej [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] Kamilek [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.