Psychologia awatarka - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-21, 17:11   #1351
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Psychologia awatarka

A czy ja również mogłabym prosić o małą analizę?? Bo jestem bardzo ciekawa..
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:13   #1352
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Psychologia awatarka

No nieźle. Czytam paula007 Twoje typy co do charakteru dziewczyn i widze, że wszystkie się sprawdzają! Imponujące!
Myśle, że jako Bond nieźle byś się sprawdzała

Może mogłabym Cię prosić żebyś spróbowała krótko zinterpretować róznież mój avatar?

Zaznaczę z góry, że na zdjeciu jestem ja w moim ulubionym kapeluszu!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:16   #1353
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez *fretka*
...
Toś mnie przejrzała

Właściwie większość się zgadza.
Najmniej to chyba to, że łatwo się daje sprowokować. Nie, nie w życiu

Ale mogę o coś spytać? Patrzyłaś tylko na avatar, czy też brałaś pod uwagę moje wypowiedzi na forum, bo przecież mnie znasz?

Tak czy owak - dzięki

Cytat:
Napisane przez paulakrk
N.I.E.W.Y.O.B.R.A.Z.A.L.N .E. !!!!!!!!

Absolutnie wszystko się zgadza! Wszysciutenko !!

W szoku jestem autentycznie.....!

Dzieki
Naprawdę wszystko?

Cieszę się przeogromnie

______

Dziewczyny zaraz przeanalizuję wasze avatarki. A przynajmniej się postaram
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:19   #1354
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Psychologia awatarka

oo ciekawe ciekawe.. hmm moglabym prosić? z giory dziekuje
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:27   #1355
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Psychologia awatarka

Czy ja też mogłabym prosić??
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:50   #1356
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

suzana
Masz siebie w avatarku - pewnie jesteś otwarta na świat, na ludzi. Nie boisz się ich, jesteś ufna, co prawda nie zawsze tak do końca, ale raczej starasz się wierzyć w ludzi i ludziom. Poza tym jesteś świadoma własnej wartości; wiesz, czego chcesz. Czasami nachodzą Cię różnego typu wątpliwości, jednak starasz się je szybko odsunąć na bok. W głębi duszy jesteś też trochę nieśmiała, nie zawsze pewna siebie. Jednak starasz się z tym walczyć i chyba coraz lepiej Ci to idzie...Dlatego ludzie mogą tej Twojej nieśmiałości nie widzieć, nie zawsze.
Jesteś życzliwa i pogodna. Optymistka? Może nie niepoprawna, ale nie widzisz świata w szarych barwach. Myślę, że lubisz ludzi, ich towarzystwo, oni to doceniają. Lubisz czuć się bezpieczna, potrzebujesz tego bezpieczeństwa i ciepła.

sharoon
Poczucie humoru to Ty musisz mieć. Może specyficzne, nie każdy zawsze je rozumie, ale najważniejsze, że sama wiesz, o co Ci chodzi
Wydaje mi się, że jesteś osobą silną, aczkolwiek czasem się w tym wszystkim gubisz. Jednak zawsze potrafisz odnaleźć właściwą drogę. Masz w sobie dużo determinacji, ambicji, odwagi. Sprawiasz wrażenie osoby nieco chłodnej, może nawet wyniosłej. Jednak ludzie muszą lepiej Cię poznać, a wtedy dowiadują się, że w głębi duszy już nie jesteś taką pewną i twardą osobą.
Starasz się być optymistką, jednak czasem masz dosyć tego szarego świata.

olaaa99
Szkoda, że nie napisałaś kto jest w twoim avatarku. Podejrzewam, że chłopak. Mam rację?
Czemu masz go w avie? Bo Ci na nim zależy. Jesteś pewnie osobą bardzo uczuciową, sentymentalną, wrażliwą. Romantyczka?
Lubisz też być doceniana. Zależy Ci na opinii innych ludzi. Bo jesteś osobą towarzyską, w miarę ufną i..chyab boisz się samotności. Każdy się jej boi, ale jedni mniej, drudzy więcej. Ty nalezysz chyba do tej drugiej grupy.
Ciekawe połączenie kolorów - szarość i zieleń. Zieleń to kolor nadziei, ale nie wiem, czy w tym przypadku nie oznacza po prostu pozytywnego nastawienia do świata. Szarość? To mi trudniej rozszyfrować? Może zbyt łatwo poddajesz się czasem trudnościom. Możesz być osobą, która często zbyt łatwo się poddaje...

phoebe
Słodki miś w avatarze - słodki jak Ty? Ponadto ta wszechobecność różu....Hmm...Wydaje mi się, że jesteś bardzo dziewczęca, dużo w Tobie takiej dziewczecej niewinności, prostego uroku. Jesteś wrażliwa i romantyczna. Miłość zapewne dużo znaczy w twym życiu. Potrzebujesz czuć się kochaną, potrzebujesz też kochać. Bardzo tego potrzebujesz. Być może bardzo boisz się samotności. Może aż za bardzo?
Idąc tym samym tropem - czy jesteś marzycielką? Tego nie jestem pewna, aczkolwiek jest to bardzo możliwe. Lubisz uciekać w świat marzeń, zwłaszcza w świat dzieciństwa. Tęsknisz za byciem dzieckiem. Boisz się odpowiedzialności?
Może jesteś też trochę nieśmiała. Często niepewna. Nie potrafisz szybko podejmować decyzji. Masz dużą potrzebę poczucia bezpieczeństwa.

karamba
Hmm...zdjęcie w kapeluszu - jak prawdziwa dama. Lubisz czuć się jak dama, prawda? Cenisz sobie elegancję i szyk. Jesteś marzycielką. Niepoprawną. I optymistką być może też. To tło zieleni - nadzieja. Ufasz ludziom, ale mimo wszystko czasem się ich boisz. Albo po prostu nie chcesz czuć się w 100% przez nich rozpracowana.
Kapelusz zasłania Twoje oczy. Lubisz sprawiać wrażenie tajemniczej. Właściwie to pewnie taka jesteś. Jak już pisałam, nie odkrywasz się nigdy w pełni. Lubisz czuć, że intrygujesz innych. Lubisz czuć się...podziwiana (?). Kochasz komplementy! Może nawet często można Cię nimi "kupić"...

Atoska
Cóż za słodki kociak w avatarze - śpiący kociak.
Jesteś marzycielką. Kochasz bujać w obłokasz. Nie stąpasz twardo po ziemi - raczej ponad nią. Nie lubisz szarej szeczywistości, często uciekasz się do sennych marzeń, a może nawet lubisz śnić na jawie...
Jesteś delikatna i wrażliwa. Subtelna i niewinna. Bardzo uczuciowa, sentymentalna, szybko się przywiązujesz - do ludzi, do rzeczy, do zwierząt... Jesteś życzliwa, pomocna, ale chyba nie do końca otwarta... Jesteś raczej zamknięta w sobie, mimo tego, że kochasz ludzi i ich towarzystwo. Po prostu nie jesteś typem człowieka, który lubi się ze wszystkiego zwierzać.
Lubisz czuć się bezpieczna. Lubisz czuć, że ktoś Ci to bezpieczeństwo potrafi zapewnić.

Roxi
Szczerze mówiąc, nie lubię analizować avatarów z jakąś gwaizdą (tak,bo nie wiem kto to ).Trudno mi się wnich połapać... Ale spróbuję.
Sprawiasz wrażenie pewnej siebie, zdecydowanej. Nie wiem czy naprawdę taka jesteś. Może w głębi duszy tkwi w Tobie nieśmiała i niepewna dziewczyna, której nie chcesz dać dojść do głosu...a czasem powinnać.
Jesteś nowoczesna, kochasz przygody, wyzwania. Nie przywiązujesz się szybko...Jesteś konkretna i przywiązujesz większej wagi do szczegółów.
Lubisz towarzystwo ludzi. Lubisz też czuć ich akceptacje, pewnego rodzaju podziw. Nie chcesz być szarą myszką. Uwielbiasz błyszczeć!
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:09   #1357
RoXi_7
Zadomowienie
 
Avatar RoXi_7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 193
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Roxi
Szczerze mówiąc, nie lubię analizować avatarów z jakąś gwaizdą (tak,bo nie wiem kto to ).Trudno mi się wnich połapać... Ale spróbuję.
Sprawiasz wrażenie pewnej siebie, zdecydowanej. Nie wiem czy naprawdę taka jesteś. Może w głębi duszy tkwi w Tobie nieśmiała i niepewna dziewczyna, której nie chcesz dać dojść do głosu...a czasem powinnać.
Jesteś nowoczesna, kochasz przygody, wyzwania. Nie przywiązujesz się szybko...Jesteś konkretna i przywiązujesz większej wagi do szczegółów.
Lubisz towarzystwo ludzi. Lubisz też czuć ich akceptacje, pewnego rodzaju podziw. Nie chcesz być szarą myszką. Uwielbiasz błyszczeć!
hmmm jestem pełna podziwu rozgryzłaś mnie... Faktycznie byłam kiedyś bardzo nieśmiała i niepewna własnej wartości, dlatego teraz udaje (?) a może nauczyłam się być pewną siebie i zdecydowaną (podobno takim w życiu łatwiej ). Uwielbiam być w centrum uwagi, ale tego także nauczyłam się po pewnym czasie Całkowite przeciwieństo "mnie" sprzed kilku lat, a odzwierciedlenie "mnie" w teraźniejszości...
__________________
02.03.2007 r.
14.02.2011 r.
18.08.2012 r.
RoXi_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 18:11   #1358
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez RoXi_7
hmmm jestem pełna podziwu rozgryzłaś mnie... Faktycznie byłam kiedyś bardzo nieśmiała i niepewna własnej wartości, dlatego teraz udaje (?) a może nauczyłam się być pewną siebie i zdecydowaną (podobno takim w życiu łatwiej ). Uwielbiam być w centrum uwagi, ale tego także nauczyłam się po pewnym czasie Całkowite przeciwieństo "mnie" sprzed kilku lat, a odzwierciedlenie "mnie" w teraźniejszości...
Może nie tyle udajesz, co rzeczyiście się zmieniłaś. Albo dopiero się zmieniasz
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:30   #1359
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Psychologia awatarka

Paula, Ty czarownico jedna!!!

Powinnaś otworzyć jakiś interesik nad morzem np. i analizować, analizować...

Będę Twoim naganiaczem, o ile mi parę procent odpalisz
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:34   #1360
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007

olaaa99
Szkoda, że nie napisałaś kto jest w twoim avatarku. Podejrzewam, że chłopak. Mam rację?
w avie jestem ja ale wybaczam z miejsca pomylke bo zdjecie jest... 'czysta forma'
Cytat:
Napisane przez paula007
Czemu masz go w avie? Bo Ci na nim zależy. Jesteś pewnie osobą bardzo uczuciową, sentymentalną, wrażliwą. Romantyczka?
Lubisz też być doceniana. Zależy Ci na opinii innych ludzi. Bo jesteś osobą towarzyską, w miarę ufną i..chyab boisz się samotności. Każdy się jej boi, ale jedni mniej, drudzy więcej. Ty nalezysz chyba do tej drugiej grupy.
Ciekawe połączenie kolorów - szarość i zieleń. Zieleń to kolor nadziei, ale nie wiem, czy w tym przypadku nie oznacza po prostu pozytywnego nastawienia do świata. Szarość? To mi trudniej rozszyfrować? Może zbyt łatwo poddajesz się czasem trudnościom. Możesz być osobą, która często zbyt łatwo się poddaje...
masz racje... jestem ufna... (czasem zastanawiam sie czy nie za bardzo...)
masz racje... ostatnio szybko sie poddaje... czesto na tym trace...
postaram sie to zmienic


dziekuje
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:57   #1361
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
ciekawa_świata
Widzę, że sporo miałaś tych avatarów. Może już samo to (choć niekoniecznie) oznacza, że jesteś osobą zmienną, lubiącą nowości, ale też niezdecydowaną i nie do końca pewną swoich decyzji.
W czterech avatarach miałaś postacie z Muminków. Wydaje mi się, że tęsknisz za dzieciństwem. Wydaje mi się, że trochę boisz się dorosłości, nie chcesz być dorosła. Być może najbardziej obawiasz się odpowiedzialności i konieczności bycia samodzielną. Może nawet sama nie jesteś tego świadoma...
Wszystkie avatary sugerują mi delikatność, wrażliwość, opiekuńczość. Lubisz poamagać ludzią, czuć się potrzebna. Sama też chcesz, żeby inni pomagali Tobie, zawsze z Tobą byli. Wydaje mi się też, że masz dużą potrzebę poczucia bezpieczeństwa. Szukasz przyjaciół, którzy mogą Ci to zapewnić.

z jednej strony chciałabym już mieć dowód a z drugiej boję się tego, co kiedyś będzie Lubię czuć, że ktoś mnie potrzebuje, ale sama też pragnę być otoczona czyjąć opieką Jestem wrażliwa, delikatna


dziękuję
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 19:03   #1362
*fretka*
Wtajemniczenie
 
Avatar *fretka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jeszcze na ziemi ...
Wiadomości: 2 457
GG do *fretka*
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Toś mnie przejrzała

Właściwie większość się zgadza.
Najmniej to chyba to, że łatwo się daje sprowokować. Nie, nie w życiu

Ale mogę o coś spytać? Patrzyłaś tylko na avatar, czy też brałaś pod uwagę moje wypowiedzi na forum, bo przecież mnie znasz?

Tak czy owak - dzięki
ooo to ciesze sie że choć troche udało mi się Ciebie " rozpracować "
Przede wszystkim patrzyłam na avatar, chociaż pomagałam sobie troszeczke Twoimi wypowiedziami

nie ma za co to sama przyjemność takie rozpracowywanie
__________________
... Waiting to happen ...

Avril Lavigne
*fretka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:14   #1363
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Psychologia awatarka

Paula007 hmmm zaczynam sie zastanawiac nad Twoja wypowiedzią Moze rzeczywiscie masz racje? Choc pewne rzecyz budza we mnie watpliwosci- sama nie wiem czy taka jestem czy nie ) Cghodzi mi glownie o to ze nie lubie sie zwierzac, nie jestem otwarta. Bo to ze mna roznie bywa ale dziekuje za analize musze sobie all przemyslec
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:37   #1364
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Ola ale mi głupio Pomyślałam, że to chłopak chyba przez tę minę, sorki


Fretka dzięki jeszcze raz

Bri o kurcze,dobry ten pomysł Tym bardziej, że się nad morze akurat wybieram
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 20:55   #1365
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Psychologia awatarka

A moj Avatarek ?
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:09   #1366
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Ja też nie postrzegam takiego czegoś jako "zamknięcia w sobie".
Bardziej chodzi mi o to, jak radzisz sobie np. z problemami. Czy wolisz się zwierzać, razem z kimś "analizować" sytuację, czy raczej radzisz sobie sama, nie chcesz za każdym razem się "odkrywać" przed ludźmi.
Zresztą nieważne

Pzodrawiam również
W takim razie z tym się zgadzam. Z problemami lubię sobie radzić sama.
Także zmieniam zdanie rozgyzłaś mnie
__________________
Water from a thousand tears
Feeling of a thousand years
Flow over me
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:11   #1367
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
A moj Avatarek ?
Ana, już analizowałam Twój wcześniejszy avatar. Mogłabym przeanalizować nowy, ale co isę będziemy oszukiwać, obie wiemy, dlaczego jest taki a nie inny więc wolałabym go nie analizować, bo o Twoim charakterze on mi wiele nie powie. Za to jak zmienisz na jeszcze inny, to postaram się pomóc
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:12   #1368
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Psychologia awatarka

A to ciekawe o czym piszesz...A co sądzisz o moim avartarze ?
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:18   #1369
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Ana, już analizowałam Twój wcześniejszy avatar. Mogłabym przeanalizować nowy, ale co isę będziemy oszukiwać, obie wiemy, dlaczego jest taki a nie inny więc wolałabym go nie analizować, bo o Twoim charakterze on mi wiele nie powie. Za to jak zmienisz na jeszcze inny, to postaram się pomóc
Nie zmienie
Chyba ze Steva za Steva

__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 21:21   #1370
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Nymphetamina
Twój avatar wywołuje bardzo pozytywne emocje u innych. Dominuje w nim kolor żółty, który kojarzy się z optymizmem. Pewnie sama też jesteś niepoprawną optymistką. Rozsadza Cię energia, czasem nawet sama nie wiesz jak ją spożytkować. Jesteś osobą żywiołową, długo nie usiedzisz w jednym miejscu. Kochasz ludzi, a oni kochają Ciebie. Swoim pozytywnym nastawieniem do świata zyskujesz sobie sympatię otoczenia.
Mina obecnej w Twoim avatarze Kajol mówi sama za siebie. Masz duże poczucie humoru. Każdą sytuację potrafisz obrócić w żart. Taka już Twoja natura.
Nie wiem czy jesteś pewna siebie, coś mi sugeruje, że nie do końca... W głębi duszy jesteś trochę niepewna, nieufna; może nawet zamknięta w sobie - jednak starasz się tego po sobie nie poznać.
Jesteś jakąś wróżką czy co ?
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:26   #1371
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Szattinka - czyli jdnak dobrze myślałam


Atka83 - oko jest m.in. symbolem straży, troski i czujności. Być może taka właśnie jesteś. Zawsze czujna, nieufna, podejrzliwa. Wiesz, że lepiej nie ufać nikomu w 100% - tak też robisz. Zawsze pozostawiasz jakiś mniejszy czy więszy dystans miedzy sobą, a nowopoznaną osobą. Jesteś dziewczyną, która nie uwierzy, dopóki nie zobaczy, nie doświadczy czegoś na własnej skórze.
Jednocześnie jesteś wrażliwa i delikatna, bardzo łatwo Cię zranić. Nie zawsze jesteś pewna siebie, tak samo jak nie zawsze jesteś pewna innych. Potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa, sama też lubisz zapewniać bezpieczeństwo bliskim Ci osobom. Jesteś życzliwa i pomocna, ale nigdy się nie narzucasz. Masz w sobie coś z marzycielki, często bujasz w obłokach. Masz skłonności do refleksji nad sobą i światem.

Nymphe jaką tam wróżką Bez przesady
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:34   #1372
dankad
Raczkowanie
 
Avatar dankad
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 222
GG do dankad
Dot.: Psychologia awatarka

Ja też bardzo ładnie proszę o analizę
BTW: W avatarze Wentworth Miller, aktor z Prison Break'a
__________________
24 - the clock is ticking...
http://www.movieforum.pl/24/
dankad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:38   #1373
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Ola ale mi głupio Pomyślałam, że to chłopak chyba przez tę minę, sorki
alez nic nie szkodzi przystojniak ze mnie
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:46   #1374
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez dankad
Ja też bardzo ładnie proszę o analizę
BTW: W avatarze Wentworth Miller, aktor z Prison Break'a
Trudno będzie... Jak już pisałam trudno m ianalizowac avatar, w którym jest jakaś znana postać. Czasami można z niego wyciągnąć coś więcej, Twój mi mówi mało, o ile w ogóle coś mówi...Spróbuję, ale to nie będą zbyt "wzniosłe" rozważania.
Na pewno lubisz facetów w typie tego Millera. Widzę avatar taki dopracowany - może jesteś wzrokowcem. Przywiązujesz wage do szczegółów. Chyba nie jesteś konkretną i zdecydowaną osobą. Lubisz zmiany, ryzyko po części też. Wydaje mi się, że starasz się być optymistką, ale czasem brak Ci już siły na ten optymizm. Dosyć łatwo się poddajesz...Choć nie zawsze, często wszystko zależy od Twojego osobistego zaangażowania w sprawę.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:51   #1375
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Szattinka - czyli jdnak dobrze myślałam


Atka83 - oko jest m.in. symbolem straży, troski i czujności. Być może taka właśnie jesteś. Zawsze czujna, nieufna, podejrzliwa. Wiesz, że lepiej nie ufać nikomu w 100% - tak też robisz. Zawsze pozostawiasz jakiś mniejszy czy więszy dystans miedzy sobą, a nowopoznaną osobą. Jesteś dziewczyną, która nie uwierzy, dopóki nie zobaczy, nie doświadczy czegoś na własnej skórze.
Jednocześnie jesteś wrażliwa i delikatna, bardzo łatwo Cię zranić. Nie zawsze jesteś pewna siebie, tak samo jak nie zawsze jesteś pewna innych. Potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa, sama też lubisz zapewniać bezpieczeństwo bliskim Ci osobom. Jesteś życzliwa i pomocna, ale nigdy się nie narzucasz. Masz w sobie coś z marzycielki, często bujasz w obłokach. Masz skłonności do refleksji nad sobą i światem.

Nymphe jaką tam wróżką Bez przesady
BINGO Jestem w szoku,ze się zgadza oczywiście Jestem niepoprawną romantyczką,którą łatwo zranić i nie do konca ufam ludziom.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:53   #1376
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Psychologia awatarka

a moze ja? ale to proste obecnie uwielbiam juda law wczesniej moim avatarem byl mikroskopijny żółwik
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 22:01   #1377
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez bess
a moze ja? ale to proste obecnie uwielbiam juda law wczesniej moim avatarem byl mikroskopijny żółwik
Może czytałaś wcześniej, że trudno mi analziować avatary ze sławnymi osobami, ale spróbuję. Bochyba CIę wcześniej nie analizowałam, z tego co pamiętam.
Ten Jude na twoim avatarku jest bardzo elegancki, szykowny. Dlatego wydaje mi się, że...jesteś perfekcjonistką. Lubisz mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Nie uznajesz metody "po łebkach". Jesteś rozsądna, opanowana, umiesz achować zimną krew. Nie znaczy to, że jesteś nieczuła i bez emocji. Wręcz przeciwnie - w głębi duszy jesteś bardzo czuła, wrażliwa, delikatna, opiekuńcza, jednak nie zawsze to po sobie pokazujesz.
Mam też wrażenie, że w pewnym stopniu jesteś konserwatystką. Nie jesteś zwolenniczką zmian. Cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa, stabilizację - lubisz czuć się pewnie. Jednak czasami wstępuje w Ciebie diabełek, który potrafi zadziwić swą spontanicznością i żywiołem
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 22:13   #1378
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Psychologia awatarka

dziekijakby sie to...zgadza sie ,ale pasuje mi tez do mnie np opis atki 83 gratuluje umiejetnosci
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 22:22   #1379
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Psychologia awatarka

[quote=paula007]

Tusio
Masz w avatarku Kermita. Nie ma szans - na pewno jesteś osobą z dużym poczuciem humoru. Tym zjednujesz sobie ludzi. Tak, potrafisz wprost bawić towarzystwo.
Poza tym masz bardzo pozytywne nastawienie do świata. Nawet jeśli czasem Cię on przeraża, to nie chcesz widzieć go w szarych barwach. Wręcz przeciwnie - w zieleni. W zieleni, która dominuje w avatarze. Zieleń to kolor nadziei i Ty zawsze tę nadzieję masz, a przynajmniej starasz się ją mieć. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Jesteś idealistką. Chcesz przenosić góry, naprawiać świat, pomagać ludziom. To trudne i Ty o tym wiesz, jednak jesteś ambitna i nie lubisz niepowodzeń. Moze nawet trudno je znosisz - porażki. Czasem po porażce trudno Ci się znowu wziąć w garść, ale wtedy przypominasz sobie o tej nadziei. Wtedy jest Ci łatwiej.
Cenisz sobie towarzystwo przyjaciół, lubisz, gdy dodają Ci otuchy i gdy czujesz się przy nich bezpiecznie.


paula,jestem pod wrazeniem,bo mnie rozgryzlas!! naprawde,jestem w szoku,bo twoj opis DOKLADNIE zgadza sie ze mna!
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 07:01   #1380
klarcia
Raczkowanie
 
Avatar klarcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 199
Dot.: Psychologia awatarka

paula007 jesteś niesamowitą psycholożką...
Fajnie mnie rozgryzłaś,dzięki
__________________
klarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.