Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-03, 17:14   #1771
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Właśnie! Polećcie jakieś świetne kosmetyki.

Ja pozostaję nadal w zachwycie nad kulkami Guerlain, które dostałam w zeszłym roku na święta (btw one się chyba nigdy nie skończą, nie widzę ubytku) i nad ostatnio zakupioną paletką death by chocolate.

Wielbię też niedawno odkryte połączenie lakierów essie z szybkowysuszającym top coatem z SH. Po tygodniu paznokcie nadal wyglądają jakbym dopiero co zrobiła hybrydę.

Polubiłam też rosyjskie kosmetyki do włosów, chociaż ostatnio stosuję kurację joico (też polecam).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:30   #1772
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Dokładnie, instalacja do podstawa. Trzeba to zrobić i nie ma zmiłuj. Nawet nie chodzi o fakt, że trzeba wszystko rozkuwac potem, a o to, że może mieszkanie pójść z dymem, nie daj boże razem z Wami. Lepiej remont odłożyć o rok, albo wziać ten kredyt niż tak ryzykować. U mnie instalacja też bedzie teraz wymieniana. Ostatnio mieliśmy niemiły epizod w tym temacie i dobrze że mama jest wyczulona, bo mogło to się źle skończyć...
To rzeczywiście bardzo ważna kwestia zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są wasze modowe i kosmetyczne odkrycia 2014 ?
modowe - kapelusze wełniane i swetry kaszmirowe
kosmetyczne - kosmetyki AVA , Sylveco, John Masters Organics i kolorówka Physicians Formula
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 18:21   #1773
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Co do znajomości to chyba nie ma reguły gdzie się kogo poznaje, wszedzie można trafić na ludzi wartościowych i ....na odwrót
Ja generalnie....jakiś czas temu, kilka lat wstecz, zrobiłam duży remanent wsród swoich znajomych....a było ich sporo....Cieszę się z tego i nie brakuje mi tego towarzystwa. W tym roku mam zamiar, poukładać pewne relacje, za które zabieram się od lat....
Dziś pożegnałam kogoś bardzo bliskiego, a jednoczesnie obcego...trudne to były relacje....Zmarł, przegrał walkę z rakiem.... Obyśmy się kiedys spotkali w tym lepszym świecie....
Jedno jest prawdziwe....najtrudniej jest kochac tych, którzy tego najbardziej potrzebują....
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2015-01-03 o 18:23
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 18:40   #1774
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
W czerwcu czeka mnie remont mieszkania, niestety budżet jest niewielki - ok 30 tyś. Mieszkanie dwupokojowe z małą łazienką i niewielką kuchnią. Metraż około 45 m2. Ponieważ kasy nie za wiele wolę wcześniej wszystko zaplanować.
Macie jakieś pomysły, sprawdzone sposoby na budżetowy remont, oraz zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni tak aby była funkcjonalna ale jednocześnie niezagracona? Myślicie, że w 30 tyś, można się zmieścić?
Mnie też czeka remont w wakacje. Już się boję - nienawidzę użerania się z fachowcami i konieczności decydowania o każdej drobnostce. Mój facet zawsze ręce umywa i mówi "kochanie zrób jak chcesz". Ale potem jak coś jest nie tak to mówi "masz jak chciałaś"... tak, bo ze mnie taki ekspert
My będziemy malować całe mieszkanie i robić od nowa calutką (płytki, meble, agd) kuchnię i przedpokój. Jeśli nam coś zostanie z budżetu to jeszcze chcę wymienić w mieszkaniu drzwi.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są wasze modowe i kosmetyczne odkrycia 2014 ?
modowe - swetry 100% kaszmir <3
urodowe - azjatyckie kremy BB z wysokim filtrem, oraz retinol (atrederm)

Edytowane przez SzyszkaChmielu
Czas edycji: 2015-01-03 o 19:38
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 18:45   #1775
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

moi urodowi ulubieńcy 2014:

-bio aloe krem do twarzy
- tonik z kwasem migdałowym norel
- serum na przebarwienia neotone do stosowania na noc
-czarna marokańska maska do włosów

wszystko
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 18:47   #1776
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ja tam nie mam żadnych odkryć
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:11   #1777
cucci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej! Mam nadzieje, że wybrałam możliwie najlepszy wątek, dopiero po raz pierwszy piszę zawsze tylko czytałam
Prosiłabym o mała pomoc, albo pokierowanie do innego wątku.
Trafiłam na występ Sylwii Grzeszczak z Sylwestra z Polsatem i podczas jednego z występów miała biała koszulę, a do niej coś na wzór krawata/muchy tylko trochę w innej formie. Czy wiecie może jak taki dodatek do koszuli się nazywa? Szukałam, ale nigdzie nie znalazłam. Może wiecie gdzie go szukać, bardzo mi się podoba i chciałabym mieć go w swojej szafie Link do zdjęcia: http://wrzucaj.net/image/z9h. Dziękuje.
cucci jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 19:22   #1778
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Moje kosmetyczne hity:

Podkład Yves Rocher Pure Light
Błyszczyk Yves Rocher Sexy Pulp

Poza tymi nowościami, praktycznie niczego nie zmieniłam i "trzymam się" sprawdzonych kosmetyków

Modowe hity - hmmm, chyba nie mam czegoś takiego
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:39   #1779
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Co do znajomości to chyba nie ma reguły gdzie się kogo poznaje, wszedzie można trafić na ludzi wartościowych i ....na odwrót
Ja generalnie....jakiś czas temu, kilka lat wstecz, zrobiłam duży remanent wsród swoich znajomych....a było ich sporo....Cieszę się z tego i nie brakuje mi tego towarzystwa. W tym roku mam zamiar, poukładać pewne relacje, za które zabieram się od lat....
Dziś pożegnałam kogoś bardzo bliskiego, a jednoczesnie obcego...trudne to były relacje....Zmarł, przegrał walkę z rakiem.... Obyśmy się kiedys spotkali w tym lepszym świecie....
Jedno jest prawdziwe....najtrudniej jest kochac tych, którzy tego najbardziej potrzebują....
Bardzo mi przykro. Szczerze współczuję.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:40   #1780
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są wasze modowe i kosmetyczne odkrycia 2014 ?
Modowe:
-składy! - wełniany kapelusz z Parfois, skórzana torebka z L. Credi, ciuchy o dobrym składzie, biżuteria ze srebra i złota (już coraz rzadziej noszę jakieś cuda z SIX czy inną sztuczną biżuterię ), srebrne dodatki zamiast złota.

- proste kroje i kolory - w mojej szafie jest coraz więcej klasycznych ubrań i szalonych wzorów

Kosmetycznych jest dużo więcej
- kuracja u dermatologa - w końcu wygrałam walkę z trądzikiem
- Clobaza, krem na noc
- Iwostin Rehydrin, krem na dzień
- Vichy Capital Soleil, matujący filtr SPF50, używam cały rok
- serum Flavo C 8%
- szczoteczka do mycia twarzy, zwykła za kilka złociszy z Rossmanna

z kolorówki to:
- wspomniane pomadki GR Velvet Matt i Vision Lipstick
- pędzel do podkładu Hakuro H50s
- moja paletka magnetyczna do cieni, która wyszła bardzo przypadkowo, a ułatwiła poranny makijaż - otwieram i mam wszystko jak na tacy
- kredki z Essence Longlasting Eye Pencil (szczególnie brązowa)
- czerwień na paznokciach, nigdy jakoś nie mogłam się przekonać, ale tej jesieni się zakochałam

z zapachów - w końcu kupiłam Rebelle Rihanny (chyba ze 2 lata za mną chodziły ) i odkryłam woski z YC i Woodwick

Cytat:
Napisane przez cucci Pokaż wiadomość
Hej! Mam nadzieje, że wybrałam możliwie najlepszy wątek, dopiero po raz pierwszy piszę zawsze tylko czytałam
Prosiłabym o mała pomoc, albo pokierowanie do innego wątku.
Trafiłam na występ Sylwii Grzeszczak z Sylwestra z Polsatem i podczas jednego z występów miała biała koszulę, a do niej coś na wzór krawata/muchy tylko trochę w innej formie. Czy wiecie może jak taki dodatek do koszuli się nazywa? Szukałam, ale nigdzie nie znalazłam. Może wiecie gdzie go szukać, bardzo mi się podoba i chciałabym mieć go w swojej szafie Link do zdjęcia: http://wrzucaj.net/image/z9h. Dziękuje.
Hm, mi to wygląda jak damska krawatka Tu Ci wyszukałam cos podobnego: http://heppin.com/bluzka_model_km1b_...d_id-20469.htm

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-01-03 o 19:49
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:41   #1781
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A tż odezwał się chociaż do Ciebie? Rozmawialiście? Czy nadal cisza?
Nie. I bardzo mnie to boli. Nie mogę zrozumieć jak po kilku wspólnych latach, jakiś tam planach bliższych lub dalszych, można się tak zachować i później po prostu się nie odzywać. Nie ukrywam, że mnie to bardzo mnie boli.
Z drugiej strony chyba powinnam być mu wdzięczna - z każdym dniem otwieram bardziej oczy i jak czasami zdarza mi się zatęsknić za nim to przypominam sobie jak się zachował i to, że teraz kompletnie się nie odzywa. Pomaga.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są wasze modowe i kosmetyczne odkrycia 2014 ?

Z modowych to chyba nie mam. No, może jedynie postanowienie że będę już kupować tylko porządne, skórzane buty

z kosmetyków polubiłam bardzo serum z bielendy i studio fix maca

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Modowo chyba niczego nowego nie odkryłam, przynajmniej teraz nic specjalnego nie przychodzi mi do głowy.

Kosmetyczne:

- krem BB
- korund
- róż Bourjois
- Effaclar
- krem z filtrem Vichy
oo krem vichy kupuję na wiosnę. W tym roku nie kupiłam, ale teraz już kupię na bank.

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
carpaibex
o dużo tego
-serum OST z witaminą C 20%
-kosmetyki koncernu amore pacific-jestem zachwycona wszystkim, miałam OHUI, IOPE. sum:37
-SK II w calości
świetne rzeczy i działają, co ciekawe ja wrażliwiec stosuję kosmetyki na alkoholu a skora nigdy nie wyglądala tak dobrze
Gdzie można o tym bardziej poczytać? Zaciekawiłaś mnie

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Właśnie! Polećcie jakieś świetne kosmetyki.

Ja pozostaję nadal w zachwycie nad kulkami Guerlain, które dostałam w zeszłym roku na święta (btw one się chyba nigdy nie skończą, nie widzę ubytku) i nad ostatnio zakupioną paletką death by chocolate.
Też myślę o kulkach.. ale szkoda mi kasy

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Co do znajomości to chyba nie ma reguły gdzie się kogo poznaje, wszedzie można trafić na ludzi wartościowych i ....na odwrót
Ja generalnie....jakiś czas temu, kilka lat wstecz, zrobiłam duży remanent wsród swoich znajomych....a było ich sporo....Cieszę się z tego i nie brakuje mi tego towarzystwa. W tym roku mam zamiar, poukładać pewne relacje, za które zabieram się od lat....
Dziś pożegnałam kogoś bardzo bliskiego, a jednoczesnie obcego...trudne to były relacje....Zmarł, przegrał walkę z rakiem.... Obyśmy się kiedys spotkali w tym lepszym świecie....
Jedno jest prawdziwe....najtrudniej jest kochac tych, którzy tego najbardziej potrzebują....
Bardzo mi przykro

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
moi urodowi ulubieńcy 2014:

-bio aloe krem do twarzy
- tonik z kwasem migdałowym norel
- serum na przebarwienia neotone do stosowania na noc
-czarna marokańska maska do włosów

wszystko
ooo nie słyszałam o toniku i o serum.

Teraz będę czytac o tych waszych hitach i pewnie się skuszę na coś
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 19:47   #1782
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Nie. I bardzo mnie to boli. Nie mogę zrozumieć jak po kilku wspólnych latach, jakiś tam planach bliższych lub dalszych, można się tak zachować i później po prostu się nie odzywać. Nie ukrywam, że mnie to bardzo mnie boli.
Z drugiej strony chyba powinnam być mu wdzięczna - z każdym dniem otwieram bardziej oczy i jak czasami zdarza mi się zatęsknić za nim to przypominam sobie jak się zachował i to, że teraz kompletnie się nie odzywa. Pomaga.
Dorosły człowiek, tyle lat wspólnego życia i tak zachowywać się. To przykre. Ale tak ja mówisz, dla Ciebie to lepiej. Łatwiej przełknąć.

Trzymaj się Nam dzielnie
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:53   #1783
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ag4 - może to i lepiej, że się nie odzywa. Po pierwsze, widzisz czarno na białym jaki to człowiek. Po drugie, nie jęczy i nie błaga i nie szantażuje Cię psychicznie - chociaż masz spokój. Nie rozdrapujesz ran, itp.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:02   #1784
cucci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Hm, mi to wygląda jak damska krawatka Tu Ci wyszukałam cos podobnego: http://heppin.com/bluzka_model_km1b_...d_id-20469.htm
Wspaniale o to mi właśnie chodziło Dziękuje! Ciekawe czy jest możliwość kupienia samej krawatki? Wiesz może coś o tym?
cucci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:26   #1785
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Dorosły człowiek, tyle lat wspólnego życia i tak zachowywać się. To przykre. Ale tak ja mówisz, dla Ciebie to lepiej. Łatwiej przełknąć.

Trzymaj się Nam dzielnie
Dziękuję
Nie będę kłamać, że nie myślę o nim (choć na szczęście już coraz mniej). Po prostu boli mnie bardzo takie zachowanie, nie wiem jak on tak może. Zeby nawet nie przeprosić? Wie jak się zachował... Dla mnie to nie do pomyślenia po prostu.

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Ag4 - może to i lepiej, że się nie odzywa. Po pierwsze, widzisz czarno na białym jaki to człowiek. Po drugie, nie jęczy i nie błaga i nie szantażuje Cię psychicznie - chociaż masz spokój. Nie rozdrapujesz ran, itp.
To nie jest taki typ osoby. Nawet jeśli wie, że to ewidentnie tylko on nawalił i zachował się jak ostatni cham to jego duma nigdy nie pozwoli mu na to żeby to pokazać. Ja nawet tego nie oczekuję, ale chociaż przepraszam chciałabym usłyszeć i wiedzieć, że jest mu choć trochę przykro. Ajj, nie mam szczęscia do facetów. Juz 2gi raz się bardzo mocno zawiodłam :/

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Dziewczyny, co myślicie?
http://allegro.pl/1070-zima-kozaki-z...873988955.html

Lubię kozaki za kolano (jest mi cieplej , ale zawsze nosiłam płaskie. Czy takie na obcasie nie są zbyt wulgarne?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:33   #1786
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez cucci Pokaż wiadomość
Wspaniale o to mi właśnie chodziło Dziękuje! Ciekawe czy jest możliwość kupienia samej krawatki? Wiesz może coś o tym?
pewnie, to taki sam dodatek jak krawat czy muszka Ale konkretnego miejsca Ci niestety nie polecę, najlepiej poszukać w necie


Ag4 - szok, że ludzie w ogóle tak potrafią się zachować Przecież nie znaliście się kilka miesięcy tylko dłużej :/ Ale cóż, to tylko właśnie potwierdza, że podjęłaś dobrą decyzję.

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-01-03 o 20:35
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:48   #1787
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Drogie wizażanki.
Proszę o pomoc w zlokalizowaniu torebki ze zdjęcia. Jestem pewna, że kiedyś takie gdzieś widziałam i nie mogę ich już znaleźć. Z góry dziękuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torebka.jpg (25,8 KB, 123 załadowań)
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:53   #1788
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Gdzie można o tym bardziej poczytać? Zaciekawiłaś mnie
Blogi, czasem można w Bibliotece Uczelnianej dorwać tambylczynie i się dopytac. A skoro blogi to asian skin care /polski/ i skin&tonic.
A co do Twojej sytuacji-lata temu tuż przed Świętami ktoś mi obwieścil, że z inną życie planuje. Nie wrocil, jest z nią, przez kilka lat raz na jakiś czas puszczał mi sygnały lub dzwonił i sie nie odzywał. Z persperktywy czasu uświadomiłam sobie jedno, ze nie chce zwiazków i ze moje zycie po rozstaniu sie bardzo zmienilo. Do tego stopnia, ze niedawno wyslalam mu podziekowania, bo gdyby nie jego niewiara we mnie i moja przekora to patrz w zyciu nie bylabym tu gdzie jestem Do brzegu zatem daj sobie czas na zaopiekowanie sie sobą, musisz przezyc zalobe a nie tuz po pogrzebie waszej milosci nowy slub planowac. Im wiecej dasz sobie czasu, troski i uwagi tym latwiej Ci bedzie. Mnie uratowalo odciecie sie od znajomych i znalezienie sobie nowych, bo ...poszlam na studia. Credo na koniec Jeśli coś ma pójść dobrze-pójdzie dobrze
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:08   #1789
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ej, ja mojego też mam z internetu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
my z Tż też poznaliśmy się via net, dla mnie sposób równie dobry jak każdy inny
ja też swojego męża tak poznałam
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
ale internet to tylko miejsce do pierwszego kontaktu, dla.mnie to oczywiste, że później przenosi się to na wymiar realny a co do przyjaźni to na wizażu poznałam kilka fajnych dziewczyn z którymi też spotkałam się na żywo i spotykam co jakiś czas i bardzo cenię te znajomości ale są.też osoby króre znam tylkonz wizażu i których raczej nie spotkam na żywo.np. ze względu na odległość a można powiedzieć że kolegujemy się na wizażu bo rozmawiamy tu niemal codziennie i nie widzę w tym nic niemożliwego


Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Mogę polecić pomadki Essence są właśnie takie coś jak szminka-błyszczyk i kolory intensywne.



My też się poznaliśmy przez internet, w dodatku na bardzo popularnym kiedyś portalu (nie randkowym), chociaż z perspektywy czasy wydaje mi się żenujący (portal, nie narzeczony)

Kochane!
W czerwcu czeka mnie remont mieszkania, niestety budżet jest niewielki - ok 30 tyś. Mieszkanie dwupokojowe z małą łazienką i niewielką kuchnią. Metraż około 45 m2. Ponieważ kasy nie za wiele wolę wcześniej wszystko zaplanować.

W łazience jest farba olejna, a w całym mieszkaniu płytki linoleum z czasów prl. Niestety do wymiany są też okna na plastikowe i drzwi wewnętrzne. Poza łazienką nie chcę w kuchni na ścianie płytek - tylko kawałek lacobelu nad szafkami. Do tego wszystkiego dochodzą meble (na pewno na wszystko nie starczy, więc jeden pokój sobie odpuścimy).
Bardzo lubię styl nowoczesny z połączeniem glamour lub nowoczesny z małą domieszką industrial.

Macie jakieś pomysły, sprawdzone sposoby na budżetowy remont, oraz zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni tak aby była funkcjonalna ale jednocześnie niezagracona? Myślicie, że w 30 tyś, można się zmieścić?

Niezłe wyzwanie przede mną...
chyba poznałyśmy na tym samym portalu nikomu się nie przyznaję


a z remontem wydaje mi się że może być ciężko, szczególnie ża sama łazienka i kuchnia może tak naprawdę zjeśćtą kasę a gdzie drzwi i okna. My kończymy powoli urządzanie mieszkania i też planowaliśmy jak najniższym kosztem, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Cale agd kupowaliśmy przez neta, płyta indukcyjna przyszła w milionach kawałkach, ale oddali $ Także polecam nie kupować na ostatnią chwilę
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 22:59   #1790
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny, co myślicie?
http://allegro.pl/1070-zima-kozaki-z...873988955.html

Lubię kozaki za kolano (jest mi cieplej , ale zawsze nosiłam płaskie. Czy takie na obcasie nie są zbyt wulgarne?

Mhm... Ja nigdy nie miałam za kolano.
A co do wyglądania, to dużo zależy od tego co do nich założysz.

Jeśli chodzi o te konkretne, to bardzo podobałyby mi się w brązie (dajcie znać jak spotkacie). Za czarnymi kozakami nie przepadam.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 23:34   #1791
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ag4, wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 07:47   #1792
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej! Ja swojego chłopaka poznałam na kursie prawa jazdy - jest instruktorem Tak mnie nauczył, że zdałam za pierwszym razem. Po ostatnich jazdach zaprosił mnie na spotkanie i póki co tak już zostało Nie zawsze jest kolorowo ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:56   #1793
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są wasze modowe i kosmetyczne odkrycia 2014 ?
Z kosmetycznych napiszę, bo nic z modowych nie przychodzi mi do głowy
Więc:
- effaclar duo
- serum nawilżające z BU
- tusz do rzęs EL
- korektor z MAC

No i siemię lniane Robi tyle dobrego dla całego organizmu i dla cery, że włączę go do spraw kosmetycznych I pokrzywa

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziś pożegnałam kogoś bardzo bliskiego, a jednoczesnie obcego...trudne to były relacje....Zmarł, przegrał walkę z rakiem.... Obyśmy się kiedys spotkali w tym lepszym świecie....
Jedno jest prawdziwe....najtrudniej jest kochac tych, którzy tego najbardziej potrzebują....
Kochana, bardzo Ci współczuję Każda śmierć jest trudna, a jeszcze taka, gdzie wiemy, że nie odbuduje się z tą osobą relacji, jest szczególnie trudna. Dużo siły Ci życzę!!!

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ag4, wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin
Dołączam się do życzeń Wszystkiego najpiękniejszego Ag
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:03   #1794
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Nie będę kłamać, że nie myślę o nim (choć na szczęście już coraz mniej). Po prostu boli mnie bardzo takie zachowanie, nie wiem jak on tak może. Zeby nawet nie przeprosić? Wie jak się zachował... Dla mnie to nie do pomyślenia po prostu.



To nie jest taki typ osoby. Nawet jeśli wie, że to ewidentnie tylko on nawalił i zachował się jak ostatni cham to jego duma nigdy nie pozwoli mu na to żeby to pokazać. Ja nawet tego nie oczekuję, ale chociaż przepraszam chciałabym usłyszeć i wiedzieć, że jest mu choć trochę przykro. Ajj, nie mam szczęscia do facetów. Juz 2gi raz się bardzo mocno zawiodłam :/

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Dziewczyny, co myślicie?
http://allegro.pl/1070-zima-kozaki-z...873988955.html

Lubię kozaki za kolano (jest mi cieplej , ale zawsze nosiłam płaskie. Czy takie na obcasie nie są zbyt wulgarne?
Mnie się te buty podobają Zimą sama takie noszę, bo bardzo lubię

Moim zdaniem nie są wulgarne, jeśli cały strój nie będzie wyzywający Ja je noszę do bardzo prostych stylizacji (np. ciepłych sukienek z golfem, czy spódnicy ze zwykłym sweterkiem) i nie czuję się źle

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Forget_Me - mogłabyś napisać, co to za serum z BU? Trzeba je sobie samemu zrobić, czy można kupić gotowe?

Nigdy tam nic nie zamawiałam
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:34   #1795
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ag4, wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin
To i ode mnie sto lat, sto lat...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:42   #1796
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
A co do Twojej sytuacji-lata temu tuż przed Świętami ktoś mi obwieścil, że z inną życie planuje. Nie wrocil, jest z nią, przez kilka lat raz na jakiś czas puszczał mi sygnały lub dzwonił i sie nie odzywał. Z persperktywy czasu uświadomiłam sobie jedno, ze nie chce zwiazków i ze moje zycie po rozstaniu sie bardzo zmienilo. Do tego stopnia, ze niedawno wyslalam mu podziekowania, bo gdyby nie jego niewiara we mnie i moja przekora to patrz w zyciu nie bylabym tu gdzie jestem Do brzegu zatem daj sobie czas na zaopiekowanie sie sobą, musisz przezyc zalobe a nie tuz po pogrzebie waszej milosci nowy slub planowac. Im wiecej dasz sobie czasu, troski i uwagi tym latwiej Ci bedzie. Mnie uratowalo odciecie sie od znajomych i znalezienie sobie nowych, bo ...poszlam na studia. Credo na koniec Jeśli coś ma pójść dobrze-pójdzie dobrze
Kochana, ja nic z tych rzeczy nie planuję. Nie jestem osobą, która koniecznie musi z kimś być Nie szukam teraz żadnego związku, póki co mam dość.



Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ag4, wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin
Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość


Dołączam się do życzeń Wszystkiego najpiękniejszego Ag

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
To i ode mnie sto lat, sto lat...

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Ojejku, dziewczyny dziękuję! Skąd wiecie? to się gdzieś wyświetla na wizażu?
Bardzo mi miło!!
Szkoda tylko, że to już tyle lat



Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Mnie się te buty podobają Zimą sama takie noszę, bo bardzo lubię

Moim zdaniem nie są wulgarne, jeśli cały strój nie będzie wyzywający Ja je noszę do bardzo prostych stylizacji (np. ciepłych sukienek z golfem, czy spódnicy ze zwykłym sweterkiem) i nie czuję się źle


Nie mam wyzywających ciuchów więc też nosiłabym do prostych spódnic czy sukienek. Tylko tak się zastanawiałam czy same w sobie nie są zbyt ekstrawaganckie Ale bardzo mi się podobają. Porozglądam się jeszcze trochę stancojarnie a jak nic nie znajdę to może je sobie zamówię. Noo, chyba że znajdę jakieś płaskie które mnie zauroczą
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:05   #1797
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ojejku, dziewczyny dziękuję! Skąd wiecie? to się gdzieś wyświetla na wizażu?
Bardzo mi miło!!
Szkoda tylko, że to już tyle lat
Masz dzień przede mną, ciężko nie zapamiętać
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:47   #1798
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ag4 - wszystkiego najlepszego! Będzie dobrze, zobaczysz
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:58   #1799
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ag4 wszystkiego najpiękniejszego
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 14:27   #1800
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ag4 wszystkiego najlepszego
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.