Majowe Panny Młode - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-09, 14:05   #241
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Ja rowniez mysle ze watek narazie nie pokryje nie kurzem w archiwum, bo przeciez nasze sluby coraz blizej!!! Co do jego pozniejszego losu, to chyba jednak jest skazany na zaglade Jednak mam nadzieje ze nie z koncem maja, bo przeciez pozniej bedziemy sie dzielic wrazeniami no i moze jakies fotki sie z czasem pojawia
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 16:25   #242
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Dziewczyny... mam mętlik w głowie... nie wiem co robić z suknią - kupić czy szyć?! Boję się, że uszyta suknia może okazać się rozczarowaniem... a do ślubu już coraz bliżej...
Byłam dziś w salonie i rzuciły mi się w oczy takie dwie suknie. Może jednak kupić?


Powiedzcie tylko szczerze co o nich sądzicie.


A tak poza tym to już w poniedziałek odbieramy obrączki. Miały być na wczoraj, ale okazało się, że zrobili bląd w grawerze... napisali "Będe"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3_2.jpg (114,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1515 zbl.a.jpg (88,4 KB, 30 załadowań)
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 00:56   #243
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

mi się ta druga bardziej podoba Dołu wprawdzie nie widać, ale zakładam, że jest w miarę podobna do pierwszej, natomiast góra całkiem fajna (w tej drugiej) bo w tej pierwszej nie bardzo mi się góra podoba.. ta tasiemka z kokardką, przez ramię.. może to tylko tak wygląda na focie, a nie w rzeczywistości, ale mi się skojarzyło z bandażem jakby modelka była zabandażowana od pasa w górę
ja głosuję za drugą
ale wiesz, za bardzo się tym nie sugeruj, bo zależy jaka jesteś, jaki masz charakter, jak na co dzień się ubierasz, jaki masz styl Może do Ciebie ta sukienka pasuje lepiej niż do modelki, a w rzeczywistości może to wcale na bandaż nie wyglądać
buziaki
czekamy na decyzję
aha - co do szycia - jeśli znalazłaś sukienkę, która Ci odpowiada, to chyba lepiej kupić w salonie.. tak mi się wydaje. no bo wiesz, co masz, jak wygląda.. z szyciem zawsze jednak jest ta niepewność. Chyba że masz krawcową zaufaną i sprawdzoną, to wtedy można spokojniej "ryzykować"
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 10:07   #244
miedziola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Hej!!
Ja tez głosuje za drugą ale oczywiscie to Twoja decyzja. Co do szycia to odradzałabym je, widzialam niejedną suknie szytą... one nie są takie jak na zdjęciu. Tylko trzeba wziąść poprawke tez na to, ze kazda suknia inaczej wygląda na zdjęciu, na modelce, a inaczej prezentuje sie w rzeczywistości !!
Pozdrawiam serdecznie!!
miedziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 09:27   #245
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Jesli o mnie chodzi to te suknie nie sa w moim stylu, wiec ciezko wybrac. Zreszta powinnas sie syugerowac tylko i wylacznie swoja opinia, bo przeciez to ty bedziesz ja miala na sobie w tym waznym dniu!!! A czy sie komus podoba czy nie to rzecz drugorzedna, bo nie ma takiej co by zachwycala wszystkich! Jesli juz jednak pytasz o opinie, to wydaje mi sie ze ta pierwsza bylaby ladniejsza i bardziej elegancka gdyby zlikwidowac jej ten pas na dekolcie i wtedy wybralabym 1, ale w obecnej formie to chyba jednak 2. Wybierz sama.
Co do szycia to nigdy nie wyjdzie identycznie jak na zdjeciu i jesli masz tego swiadomosc to ok, ale jesli nie to bedziesz mocno rozczarowana swoja szyta suknia. Pozdrawiam!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 13:34   #246
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Dziękuje za wszystkie opinie Jestem prawie zdecydowana na 1 ponieważ jest bardzo zbliżona do mojej wymarzonej, a nieosiągalnej sukni ;(

Dziś idę do salonu przymierzać suknie i będę musiała się w końcu zdecydować, bo to już ostatni dzwonek.
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 08:37   #247
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Dziewczyny zastanawialyscie sie juz chociaz wstepnie nad bukietami? Ja natknelam sie w sieci na takie cos jak na zdjeciach, ale nie wiem czy by pasowal do mojej sukni. Czy nie bedzie wygladal jakos tandetnie przy calej reszcie. Ja bardzo lubie konwalie, a maj to przeciez sezon takich wiosennych kwiatow. Chcialabym tylko aby bylo tez kilka rozowych roz w tym bukiecie jak w tym na 2 zdjeciu. Co sadzicie?? Fajny??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lilyofthevalleybouquetqz2.jpg (31,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3-M.jpg (62,1 KB, 20 załadowań)
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 12:56   #248
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

ja od jakichś dwóch tygodni intensywnie myślę nad bukietem. Ale TŻ nie ma jeszcze garnituru, więc nie wiem, jaki kolor kwiatów będzie. Przebrnęłam z przyjemnością przez wizażowy wątek Bukiety ślubne http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=47838 no i muszę powiedzieć, że sporo tam ciekawych kompozycji. Sama zapisałam na dysk ponad 100 zdjęć bukietów! Ale z tego co wiem, to TŻ planuje kupić bukiet sam, no bo mówi, że to jest obowiązek pana młodego załatwić kwiaty.. No ale zobaczymy, jak to będzie
Jeśli zaś chodzi o te bukieciki, Masza_20, to właśnie takich 'grzecznych' nie chcę nie chcę symetrycznej kulki
Poszukaj w tym wątku, co dałam do niego linka, tam są także propozycje konwaliowe
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 13:58   #249
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Zdaje się, ze te bukiety były nawet, w wątku o którym wspomina namiastka, zamieszczane na moją prośbę Bo ja właśnie planuje bukiet z konwalii. Niestety muszę Cię ostrzec Maszo, że konwalie są szalenie nietrwałe i kwiaciarki go nie polecają, a nie które nawet nie robią. Ja jednak podejmę ryzyko, chce spełnić swoje marzenie i planuję bukiet tylko z konwalii (bo tak naprawdę mnie wystarczy, jeśli przetrzyma ślub). Klasyczny, prosty, przewiązany czerwoną wstążką (planuję dodatki w czerwieni).

Chciałam się też pochwalić, ze mamy za sobą USC i spisywany protokół, od niedzieli wygłaszane są nasze zapowiedzi A wczoraj przyszły wymarzone zaproszenia
W weekend ustalimy szczegóły z klubem i na dniach załatwiam bieliznę i buty, welon i płaszczyk.
I podsumowując mamy jeszcze:
  • obrączki
  • garnitur
  • suknię
  • biżuterię
  • torebkę
  • restaurację
  • fotografa (kamerzystę za free załatwi nam kolega)
  • makijaż zrobi koleżanka - wizażystka
  • zdecydowałam się gdzie robić pazurki i fryzurę
  • ustalony termin próby ślubu
Jak mi się coś jeszcze przypomni, to edytuję
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 20:18   #250
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

elsi: "termin próby ślubu"? to się coś takiego robi? co to wogle jest? jak to wygląda? próbne wesele też będzie?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 20:25   #251
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Nie organizuję wesela.

W kościele katolickim na kilka dni przed ślubem umawiasz się z księdzem i ustalacie wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu ceremonii. Bardzo często w praktyce wygląda to na przećwiczeniu poszczególnych elementów nabożeństwa, począwszy od przejścia przez kościół. Przynajmniej w moim regionie tak jest. No, może za wyjątkiem kościołów w których ślubów udziela się hurtowo i "obsługa" nie ma czasu na takie nieistotne szczegóły.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 21:35   #252
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

a ja mamwszystko zalatwione oprocz najwazniejszego-KIECKI.jestem w Londynie i to tutaj chodze po salonach slubnych ale mi sie nic nie podoba.w Polsce bede 2 tyg przed slubem i myslicie ze cos kupie?
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 08:32   #253
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Witam ponownie po dlugiej nieobecnosci!! Cieszez sie bardzo ze nasz watek nie umarł i trwa nadal mam nadzieje ze i juz po naszych weselach bedziemy tu zagladac by wymieniac sie wspomnieniami wrazeniami itp. Ja zdecydowałam sie na szycie sukni.Karwcową poleciły mi forumkowiczki jednego z forum slubnych. Widziałam suknie przez ta PAnia szyte i sa naprawde Bardzo bliskie oryginału. Co do przygotowań to my mamy juz prawie wszystko za sobą dzis odbierzemy zaproszenia i od marca zaczniemy zapraszac Gości
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 09:13   #254
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Co do mojego bukietu z konwaliami: te kwiaty mi sie bardzo podobaja, ale niestety chyba zrezydnuje skoro sa bardzo nietrwale Nie jestem az tak zawzieta, nie chce zeby w polowie wesela i podczas sesji sterczaly mi suche zwiedle badylki z bukietu Trudno wygra chyba opcja perelek wczepionych w paki roz, no i moze takie male ladne kwiatuszki co wygladaja w bukietach jak biale gwiazdeczki. Nie wiem co to jest, ale ladne

Co do spraw slubnych, to juz marzec zbliza sie naublagalnie, a na poczatku marca zamierzylismy sobie zalatwic sprawe zaproszen. Leza juz wypisane w kopertach chyba ze 2 tyg Jutro mamy pierwsze spotkanie w poradni rodzinnej!! Az sie boje czy mi nie zrobia prania mozgu i czy sie nei wsciekne w polowie i nie wyjde Wierze w Boga, chodze do Kosciola, ale to co tam wygaduja, to az mi sie zle od tego robi. Jak bedzie cos wyjatkowo ciekawego to wam opisze po weekendzie Poza tym 26 mam pierwsza przymiarke, wreszcie zobacze suknie, ale nie wiem czy sie cieszyc czy plakac, bo Pani z salonu oznajmila ze zrobila mi ramionczka z satyny. Zobaczymy jak to wyszlo.
Rozgladalismy sie juz wstepnie za obraczkami, trzeba bedzie zamowic niedlugo, nie zaszkodzi jak poleza a przynajmniej jedno bedzie z glowy Pozdrawiam wszystkie!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 10:13   #255
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez piekna24 Pokaż wiadomość
a ja mamwszystko zalatwione oprocz najwazniejszego-KIECKI.jestem w Londynie i to tutaj chodze po salonach slubnych ale mi sie nic nie podoba.w Polsce bede 2 tyg przed slubem i myslicie ze cos kupie?
2 tygodnie przed ślubem to może uda Ci się wypożyczyć lub kupić (?) suknię, która wisi w salonie do przymierzania dla wszystkich.. Zwykle od zamówienia i wpłacenia zadatku/zaliczki czeka się na suknię do 7 tygodni, więc nie wiem, czy coś nowego dasz radę kupić, raczej nie. Z wypożyczeniem też mogą być problemy, z tego co wiem, to dziewczyny 'zaklepują' sobie suknie to wypożyczenia mniej więcej tyle samo wcześniej, co jakby kupowały nową, czyli 3 do 5 miesięcy wcześniej. Przynajmniej w większych miastach tak jest.
To chyba nie jest dobry pomysł, za bardzo się będziesz stresować. Skoro nic Ci się w Londynie nie podoba, to może poszukaj sukni na stronach internetowych polskich producentów i dystrybutorów i pójdź do krawcowej?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 18:25   #256
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez piekna24 Pokaż wiadomość
a ja mamwszystko zalatwione oprocz najwazniejszego-KIECKI.jestem w Londynie i to tutaj chodze po salonach slubnych ale mi sie nic nie podoba.w Polsce bede 2 tyg przed slubem i myslicie ze cos kupie?
ja jestem tego samego zdania co namiastka. Napewno nie dostaniesz nowej sukni tylko taka jak ja to mówię"wyświstaną" przez wszystkich ,a chyba raczej byś takiej nie chciała. Ja zamawiałam swoja tydzień temu w salonie i zobaczą ją dopiero 1 czerwca. Więc to trochę czasu. Myslę że powinnaś się spiąć i szukać w Londynioe , napewno jest gdzieś ta jedyna. życze powodzenia
darcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 07:41   #257
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Dziewczyny wstydzcie się !! Co się dzieje? znalazłam nasz wątek AŻ na 3 stronie!!
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 10:58   #258
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

nasza wina, nasza wina, nasza bardzo wielka wina....
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 22:05   #259
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

nastraszylyscie mnie dziewczyny z tymi terminami i nareszcie znalazlam cos dla siebie.oczywiscie nie jest to suknia wymarzona ale taka w ktorej sie dobrze czuje.cena mnie przeraza ale, raz sie bierze slub.no nie?
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 14:18   #260
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez piekna24 Pokaż wiadomość
nastraszylyscie mnie dziewczyny z tymi terminami i nareszcie znalazlam cos dla siebie.oczywiscie nie jest to suknia wymarzona ale taka w ktorej sie dobrze czuje.cena mnie przeraza ale, raz sie bierze slub.no nie?
pewnie, że śłub się bierze tylko raz w życiu
masz fotki sukni? zapodaj

ja na swoje usprawiedliwienie niebywania tu ostatnio powiem, że mamy szczeniaka. od tygodnia. takie zajmowanie się maleństwem jest strasznie wyczerpujące - jeśli nawet wieczorem jest czas, by podejść do kompa, bo mały śpi, to i tak zwyczajnie nie ma siły, by to zrobić.. po całym dniu po prostu się jest padniętym! no a teraz to właśnie mi śpi na kolanach

co do spraw ślubnych, to we wtorek jedziemy podpisać umowę dotyczącą wesela. Mamy już godzinę ślubu - 16ta. Spisaliśmy też u księdza ten protokół ślubny. TŻ właśnie siedzi nad zaproszeniami - może w tym najbliższym tygodniu będą wreszcie gotowe, w końcu to najwyższa już pora!
no i cóż, to tyle
pozdrowienia, Majówki
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 08:23   #261
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Dziewczynki jestescie jeszcze czy was przygotowania juz bezgranicznie wciagnely? Ja juz naprawde zaczynam sie bac a to jeszcze dwa miesiace....
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 18:20   #262
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

jestem ja, ale wciaz czekam na pierwsza przymiarke.jeszcze material nie doszedl.a jesli chodzi o zdjecie to nigdzie takiej nie moge znalezc na necie wiec nie zapodam zdjecia.opowiem tylko ze mierzylam z gorsetem i taka sama beda mi szyc jako sukienke.pozdrawiam
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 21:56   #263
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Mary Lu, czego się boisz? Przecież czekasz na najszczęśliwszy dzień swego życia Ja z dnia na dzień jestem radośniejsza. Przestają mnie martwić bardzo poważne problemy w pracy, przestają martwic mniej poważne problemy, typu jak zakamuflować oponki na brzuszku, itd.

Przygotowania idą jak burza Za nami:
  • formalności w USC
  • podpisanie protokołu
  • zapowiedzi
  • koszula TŻ
  • spinki do mankietów i do krawata
  • reszta mojej biżuterii
  • buty TŻ
  • dziś właśnie przyszły moje buty - testuję
  • ustaliliśmy szczegóły z fotografem
  • ustaliliśmy szczegóły z właścicielką klubu
  • szyję welon
  • ustaliłam szczegóły poprawek sukni, teraz "szyjemy" moją mamę
  • zaproszenia zakupione, wydrukowane, rozdawane i rozsyłane
Problematyczny jest dla mnie tylko wybór bielizny i fryzjera. Wymarzonej bielizny nie mogę przymierzyć, bo nie ma jej ani w Krakowie, ani w Kielcach. I głowię się czy zaryzykować, bo jest droga. Wciąż też szukam fryzjera, który nie będzie mi wciskał beznadziejnych koków Mam włosy do pupy i koniecznie! chcę mieć je choć częściowo rozpuszczone.
Pozdrawiam wszystkie Majóweczki
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 07:23   #264
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

A ja ciągle sie boję o to czy wszystko pójdzie tak jak chcemy. Z drugiej strony oczywiście cieszę sie ogromnie i juz nie moge sie doczekać. W przyszłym tygodniu ide wreszcie do Pani krawcowej Buty na szczescie juz mam bielizna w trakcie szukania Wizazystka i fryzjerka wybrane Przed nami jednak najciężdsza robota rozwożenie zaproszeń
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:12   #265
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Mary lu, wszystko pójdzie idealnie. A o rozdawanie zaproszeń się nie martw. My już zaczęliśmy. To naprawdę fajna rzecz. Wszyscy są bardzo życzliwi no i ma się okazję odświeżyć nieco przykurzone kontakty
Powodzenia!
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:47   #266
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez elsi Pokaż wiadomość
Cytując samą siebie z z innego wątku, ślub niewątpliwe jest okazją przy której można poszaleć, ale, moim zdaniem, powinno się to robić "z głową". W końcu to krok w prawdziwą dojrzałość i głupio już na wstępie wykazać się rozrzutnością. No, chyba, że ktoś ma po prostu dobre zarobki, to absolutnie nie widzę przeciwwskazań
A podejście - z tego, co zauważyłam - najczęściej zależy od tego, kto finansuje dzień ślubu. Inaczej wydaje się pieniądze rodziców, a inaczej swoje
Pozdrawiam
Elsi, jesteś naprawdę mądrą Kobitką - podpisuję się pod Twoją wypowiedzią w 100%!!!!!! dokładnie tak - ten nowy etap w zyciu trzeba rozpocząć "z głową"!!!!
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 08:34   #267
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

No i zaczeliśmy w środe i czwartek rozdaliśmy pierwsze zaproszenia a wczoraj byłam na zdjęciu miary u krawcowej
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 16:59   #268
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

my juz zaproszenia mamy prawie rozdane
Mamy załatwione:
-sala
-zespól
-fotograf
-kwiaty
-wódka
-przewóz(atobus)
-rozdane zaproszenia
-krawcowa
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 10:27   #269
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Dziewczynki planujecie zakup jakiegoś bolerka albo coś w tym stylu czu liczycie na ciepełko?
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:50   #270
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez mary lu Pokaż wiadomość
Dziewczynki planujecie zakup jakiegoś bolerka albo coś w tym stylu czu liczycie na ciepełko?
ja bede miec bolerko ale tylko z tego wzgledu ze ksiadz ktory bedzie nam udzielal slubu nie akceptuje odkrytych ramion
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.