Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 18:25   #3901
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Hmm a drogi ten Radical? Mi ostatnio też strasznie leca włoski garściami Aż mi się ryczec chce Najgorzej jest po myciu! W dodatku przy każdym przeczesaniu palcami pełno mi wychodzi Piję od około miesiąca pokrzywę 2 razy dziennie więc może to przez nią? Ale inne pijaczki pokrzywy nie zauważył takiego efektu A moze lepiej zrezygnowac z pokrzywy i leciec do apteki po jakieś suplementy? Jestem załamana!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:38   #3902
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez aniakonda Pokaż wiadomość
Uff... To dobrze. Ale czy to ZAPOBIEGA wypadaniu? Nie chodzi o odżywienie, bo moje włosy są mocne i błyszczące.
Oczywiście, że radical zapobiega wypadaniu włosów. Stymuluje także ich wzrost, czyli rosną nowe, u mnie już widać efekt. Zobaczymy jak będzie po miesiącu stosowania, kurację kończę 30 maja

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Hmm a drogi ten Radical? Mi ostatnio też strasznie leca włoski garściami Aż mi się ryczec chce Najgorzej jest po myciu! W dodatku przy każdym przeczesaniu palcami pełno mi wychodzi Piję od około miesiąca pokrzywę 2 razy dziennie więc może to przez nią? Ale inne pijaczki pokrzywy nie zauważył takiego efektu A moze lepiej zrezygnowac z pokrzywy i leciec do apteki po jakieś suplementy? Jestem załamana!
Gdy pierwszy raz zakupiłam ampułki radical zapłaciłam 34 zł, jest tam 15 szklanych ampułek, do tego w promocji było 16 tabletek z tej serii. W tym tygodniu kupiłam drugie opakowanie i zapłaciłam 36,50 zł, ale niestety nie dali mi tabletek.Widocznie wtedy była promocja.
Z herbatki pokrzywowej nie rezygnuj, Ja też ją piję. Piję także herbatkę ze skrzypu i drożdże oraz herbatkę zieloną. Włosy prawie wcale mi nie wypadają, a o to mi właśnie chodziło. Teraz sobie spokojnie rosną. ZAPUSZCZAM WŁOSKI>
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:51   #3903
aniakonda
Raczkowanie
 
Avatar aniakonda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Gosia19011983 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że radical zapobiega wypadaniu włosów. Stymuluje także ich wzrost, czyli rosną nowe, u mnie już widać efekt. Zobaczymy jak będzie po miesiącu stosowania, kurację kończę 30 maja[COLOR="Silver"]
Dziękuję. W takim razie to był udany zakup
__________________
lloret de mar <3
aniakonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:08   #3904
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
doruś stosowałam go i on raczej sprawiał wrażenie że włosy są tłuste, a nie unosił.
uuuu to może nakładać go pomieszanego z olejem na pare godzin przed myciem, lub odrobinkę na końcówki

Cytat:
Napisane przez aniakonda Pokaż wiadomość
Uff... To dobrze. Ale czy to ZAPOBIEGA wypadaniu? Nie chodzi o odżywienie, bo moje włosy są mocne i błyszczące.
mi bardziej pomógł Seboradin Niger ten fioletowy i na dodatek sprawił, że mi się przetłuszczanie włosów zmniejszyło

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Hmm a drogi ten Radical? Mi ostatnio też strasznie leca włoski garściami Aż mi się ryczec chce Najgorzej jest po myciu! W dodatku przy każdym przeczesaniu palcami pełno mi wychodzi Piję od około miesiąca pokrzywę 2 razy dziennie więc może to przez nią? Ale inne pijaczki pokrzywy nie zauważył takiego efektu A moze lepiej zrezygnowac z pokrzywy i leciec do apteki po jakieś suplementy? Jestem załamana!
Polecam Merz Spezial http://www.domzdrowia.pl/29597,merz-...-drazetek.html, mi zawsze pomagają
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 22:55   #3905
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Witajcie.
Mam problem i nie ukrywam,że liczę na Wasze rady..
Moje włoski są niestety bardzo zniszczone i nie umiem sobie poradzić z doprowadzeniem ich do lepszego stanu.. Ale może od początku..
Największym kłopotem jest to,ze moje włosy bardzo szybko przetłuszczają się u nasady więc muszę je myć codziennie Do tego nie moge tego zrobić wieczorem bo do rana są już tłustawe no i tak straszliwie potargane,że nie ma szans na ułożenie fryzury.. Tak więc codziennie rano przed pójściem do pracy myję je i suszę.. Przez ostatnich kilka lat farbowałam je na blond, obecnie na rudo..
Staram się nie robić tego częściej niż raz na miesiąc czy półtora ale przy codziennym myciu (zwłaszcza przy odcieniach rudości) kolor wypłukuje się niemiłosiernie szybko
Jeśli chodzi o kosmetyki to raz w tygodniu (w weekend bo tylko wtedy mam więcej czasu) nakładam na skórę głowy taki oczyszczający tonik a następnie na pół godziny maske firmy Gestil.
Na co dzień stosuję szampon i odżywkę do włosów rudych a następnie piankę rzekomo zwiększającą objętość włosów no i suszę suszarką (chłodny nawiew) Do tego dziś kupiłam jeszcze spray ochronny Got2Be..

Aha.. Włosy choć przetłuszczone u nasady to ogólnie sa przesuszone, matowe i kiepsko się układają (końcówi jednek się nie rozdwajają).. Do tego od zawsze były liche..
Błagam poradźcie co jeszcze moge zrobić by przywrócić im blask..
Jedyne z czego nie jestem w stanie zrezygnować to codzienne poranne mycie i suszenie bo z tłustymi włosami, sterczącymi w każdą możliwą stronę do pracy iść po prostu nie mogę..

Może jakieś domowe maseczki? Np. z olejku rycynowego? Wszelkie wskazówki mile widziane..
Z góry dziękuję za pomoc...
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 06:31   #3906
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ja bym zaczęła od zmiany szamponu na jakis ziołowy, mniej farbowania, a najlepiej zmien kolor na najbardziej naturalny to nie będzie odrostów az tak widac.

Na przetłuszczające sie wlosy polecam tonik do skóry glowy Joanna rzepa lub Seboradin, płukanka octowa czy ziołowa w krótkim czasie powinnas zauwazyc róznice.

O maseczkach domowych duzo jest napisane, jak masz malo czasu polecam gotowe typu wax L;biotica.

zrezygnuj z pianki
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 07:45   #3907
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ahhhh kiedyś byłam blondynka.. potem brązowe włoski... potem prawie naturalny mysi blond z przebłyskami rudośći (dawałam ostatnio fotki)a wczoraj skusilam się na dziki kasztan joanny.. wlosy mam takie jak w załączniku troszku mniej intesywna ta czerwień a wchodzący w bordo.. mimo iż wszyscy mowią mi ze mi w tym ladnie ja czuję się jak stara baba... muszę to jak najszybciej zmienić.. czy mogę dać szmpponetkę z joanny czekoladowy brąz? czy mi to chwyci? aa maska romantic jest boska dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 60646_Dulce_Maria-01_122_1170lo.jpg (153,8 KB, 209 załadowań)
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 12:55   #3908
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

tak OT: pięknie oczy ma pomalowane ta laska ;d
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 14:42   #3909
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
tak OT: pięknie oczy ma pomalowane ta laska ;d
To żart, mam nadzieję
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 15:01   #3910
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Jakie ta babka ma owłosione ręce

Kattka, pokaż fotkę Twoich włosów
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 15:33   #3911
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam problem i nie ukrywam,że liczę na Wasze rady..
Moje włoski są niestety bardzo zniszczone i nie umiem sobie poradzić z doprowadzeniem ich do lepszego stanu.. Ale może od początku..
Największym kłopotem jest to,ze moje włosy bardzo szybko przetłuszczają się u nasady więc muszę je myć codziennie Do tego nie moge tego zrobić wieczorem bo do rana są już tłustawe no i tak straszliwie potargane,że nie ma szans na ułożenie fryzury.. Tak więc codziennie rano przed pójściem do pracy myję je i suszę.. Przez ostatnich kilka lat farbowałam je na blond, obecnie na rudo..
Staram się nie robić tego częściej niż raz na miesiąc czy półtora ale przy codziennym myciu (zwłaszcza przy odcieniach rudości) kolor wypłukuje się niemiłosiernie szybko
Jeśli chodzi o kosmetyki to raz w tygodniu (w weekend bo tylko wtedy mam więcej czasu) nakładam na skórę głowy taki oczyszczający tonik a następnie na pół godziny maske firmy Gestil.
Na co dzień stosuję szampon i odżywkę do włosów rudych a następnie piankę rzekomo zwiększającą objętość włosów no i suszę suszarką (chłodny nawiew) Do tego dziś kupiłam jeszcze spray ochronny Got2Be..

Aha.. Włosy choć przetłuszczone u nasady to ogólnie sa przesuszone, matowe i kiepsko się układają (końcówi jednek się nie rozdwajają).. Do tego od zawsze były liche..
Błagam poradźcie co jeszcze moge zrobić by przywrócić im blask..
Jedyne z czego nie jestem w stanie zrezygnować to codzienne poranne mycie i suszenie bo z tłustymi włosami, sterczącymi w każdą możliwą stronę do pracy iść po prostu nie mogę..

Może jakieś domowe maseczki? Np. z olejku rycynowego? Wszelkie wskazówki mile widziane..
Z góry dziękuję za pomoc...
mam podobnie ja Ty, też myje włosy codziennie rano i susze, też przetłuszczają się u nasady, ale na długości są raczej suche, z tym że ja mam rozdwojone końcówki i też maluje na rudo i kolor szybko sie wypłukuje... ze swojej strony moge Ci polecić maske glorie-moje włosy są po niej super, a wystarczy trzymać ją jakieś 5 min, oraz asia young intensywna kuracja 2 minutowa (rossmann) z tych rzeczy które używam te są najlepsze, nie obciążają włosów i są tanie
edit: dobry jest też kallos, ale mi on obciąża włosy, już wieczorem wyglądają nieświeżo

Edytowane przez fenomena
Czas edycji: 2009-05-17 o 15:35
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 11:30   #3912
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

aanika jutro zrobię fotkę i pokaże bo teraz mam tłustawe włosy a że nigdzie nie idę to nie myję
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:26   #3913
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam problem i nie ukrywam,że liczę na Wasze rady..
Moje włoski są niestety bardzo zniszczone i nie umiem sobie poradzić z doprowadzeniem ich do lepszego stanu.. Ale może od początku..
Największym kłopotem jest to,ze moje włosy bardzo szybko przetłuszczają się u nasady więc muszę je myć codziennie Do tego nie moge tego zrobić wieczorem bo do rana są już tłustawe no i tak straszliwie potargane,że nie ma szans na ułożenie fryzury.. Tak więc codziennie rano przed pójściem do pracy myję je i suszę.. Przez ostatnich kilka lat farbowałam je na blond, obecnie na rudo..
Staram się nie robić tego częściej niż raz na miesiąc czy półtora ale przy codziennym myciu (zwłaszcza przy odcieniach rudości) kolor wypłukuje się niemiłosiernie szybko
Jeśli chodzi o kosmetyki to raz w tygodniu (w weekend bo tylko wtedy mam więcej czasu) nakładam na skórę głowy taki oczyszczający tonik a następnie na pół godziny maske firmy Gestil.
Na co dzień stosuję szampon i odżywkę do włosów rudych a następnie piankę rzekomo zwiększającą objętość włosów no i suszę suszarką (chłodny nawiew) Do tego dziś kupiłam jeszcze spray ochronny Got2Be..

Aha.. Włosy choć przetłuszczone u nasady to ogólnie sa przesuszone, matowe i kiepsko się układają (końcówi jednek się nie rozdwajają).. Do tego od zawsze były liche..
Błagam poradźcie co jeszcze moge zrobić by przywrócić im blask..
Jedyne z czego nie jestem w stanie zrezygnować to codzienne poranne mycie i suszenie bo z tłustymi włosami, sterczącymi w każdą możliwą stronę do pracy iść po prostu nie mogę..

Może jakieś domowe maseczki? Np. z olejku rycynowego? Wszelkie wskazówki mile widziane..
Z góry dziękuję za pomoc...
ja bym na Twoim miejscu zaczęła od czytania po prostu wątków:
tego oraz wielu innych jak np. o olejku rycynowym. Tam znajdziesz odpowiedz na wszystkie swoje pytania i jeszcze więcej!
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 14:55   #3914
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Wy kochane jako doświadczone włosomaniaczki zapewne znacie stronkę http://www.helfy.pl a ja właśnie się na nią natknęłam! I poprostu aż zaparło mi dech w piersiach! Tyle wspaniałych rzeczy do włosków! Tyle cudownych olejków! Mam ochotę cos sobie sprawic od nich tylko kompletnie nie wiem co :P Jesczze się nie znam na tym tak bardzo jak wy Więc może mi ktoś pomoże? Przypominam jakie sa mojhe włoski: od pewnego czasu zaczęły mi strasznie wypadac. Po umyciu są strasznie szorstkie i sianowate. Ktoś doradzi mi w zakup[ach?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 20:46   #3915
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Dziękuję Wam za odpowiedzi.. Wiem,że forum jest pełne wiedzy ale niestety w obecnej chwili zwyczajnie nie mam czasu na czytanie
wstaje o 6 rano, lecę do pracy 30 km, potem prosto po pracy na szkolenie do 20.30 i dopiero do domku wiec jak wracam to wchodzę na neta na chwilę i idę spać.. Do tego w weekendy piszę prace licencjacką tak więc na nadmiar wolnego czasu nie narzekam.. Ale mam nadzieję,ze za jakieś 2 miesiące się trochę uspokoi to wtedy trochę więcej tu poszperam..
Póki co odstawiłam pianke, postaram się nakładać częściej maski na włosy no i chyba kupię RADICAL skoro tak chwalicie.. No i przydałoby się coś do wzmacniania od wewnątrz ale jeszcze nie wiem na co się zdecyduję..
Z farbowania nie chciałabym rezygnować (co 1,5 msc to chyba nie tak często) bo mój naturalny kolor jest mysio bury i co tu dużo mówić nijaki taki.. Wiem,że to mój wybór ale będę walczyc o odżywianie włosów i mam nadzieję,ze to wystarczy..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:08   #3916
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

tez nie czytalam wszystkich wątków, ale rzuć okiem na same tytuły tematów w tym dziale to jest szeroka gama mozliwosci typu
1.picie pokrzywy i/lub drożdży
2.suplementy
3.babcine sposoby -olej rycynowy, nafta, żółtko..z różnymi modyfikacjami.
4.ampułki do wcierania jakiejś z firm
5.Wax
6.jakieś inne mikstury dla zaawansowanych
7. ..
8. ..

jesli jestes sklonna zastosowac ktoras z metod dbania o wlosy to wchodzisz na 1. strone danego tematu i tam sa zazwyczaj podstawowe informacje- ile, jak czesto..itp stosowac.
ja tak zrobilam jak cos wydalo mi sie w miare nieskomplikowanego i pasujacego do mnie i mojego wygodnictwa ;]
Pez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:13   #3917
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Wy kochane jako doświadczone włosomaniaczki zapewne znacie stronkę http://www.helfy.pl a ja właśnie się na nią natknęłam! I poprostu aż zaparło mi dech w piersiach! Tyle wspaniałych rzeczy do włosków! Tyle cudownych olejków! Mam ochotę cos sobie sprawic od nich tylko kompletnie nie wiem co :P Jesczze się nie znam na tym tak bardzo jak wy Więc może mi ktoś pomoże? Przypominam jakie sa mojhe włoski: od pewnego czasu zaczęły mi strasznie wypadac. Po umyciu są strasznie szorstkie i sianowate. Ktoś doradzi mi w zakup[ach?
tez bylam taka podekscytowana jak odkryłam helfy
Mozesz zakupic olejki, vatika ma bardzo dobre opinie ale jej nie mialam. Zakupilam tam olejek jaśminowy i amla są ok.
Odradzam szampony pudrowe bo cholernie ciezko sie je naklada i zmywa - przynajmniej ja mam takie zdanie o nich.


Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Póki co odstawiłam pianke, postaram się nakładać częściej maski na włosy no i chyba kupię RADICAL skoro tak chwalicie.. No i przydałoby się coś do wzmacniania od wewnątrz ale jeszcze nie wiem na co się zdecyduję..
Z farbowania nie chciałabym rezygnować (co 1,5 msc to chyba nie tak często) bo mój naturalny kolor jest mysio bury i co tu dużo mówić nijaki taki.. Wiem,że to mój wybór ale będę walczyc o odżywianie włosów i mam nadzieję,ze to wystarczy..
ja Radicalu nie polecam: szampon mnie uczulił, mgiełka do niczego jest...chyba ze ta odżywka w szklanek butelce to jest ok pod wzgledem skladowym, chyba ze wolisz cos innego

ja z farbowania bylam zmuszona zrezygnowac mimo ze mam mysi kolor ale wzmaciam do odzywkami do wlosow braz, płukankami itp
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 09:11   #3918
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Wy kochane jako doświadczone włosomaniaczki zapewne znacie stronkę http://www.helfy.pl a ja właśnie się na nią natknęłam! I poprostu aż zaparło mi dech w piersiach! Tyle wspaniałych rzeczy do włosków! Tyle cudownych olejków! Mam ochotę cos sobie sprawic od nich tylko kompletnie nie wiem co :P Jesczze się nie znam na tym tak bardzo jak wy Więc może mi ktoś pomoże? Przypominam jakie sa mojhe włoski: od pewnego czasu zaczęły mi strasznie wypadac. Po umyciu są strasznie szorstkie i sianowate. Ktoś doradzi mi w zakup[ach?
ja polecam wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=218725 jest na nim dużo o olejkach

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za odpowiedzi.. Wiem,że forum jest pełne wiedzy ale niestety w obecnej chwili zwyczajnie nie mam czasu na czytanie
wstaje o 6 rano, lecę do pracy 30 km, potem prosto po pracy na szkolenie do 20.30 i dopiero do domku wiec jak wracam to wchodzę na neta na chwilę i idę spać.. Do tego w weekendy piszę prace licencjacką tak więc na nadmiar wolnego czasu nie narzekam.. Ale mam nadzieję,ze za jakieś 2 miesiące się trochę uspokoi to wtedy trochę więcej tu poszperam..
Póki co odstawiłam pianke, postaram się nakładać częściej maski na włosy no i chyba kupię RADICAL skoro tak chwalicie.. No i przydałoby się coś do wzmacniania od wewnątrz ale jeszcze nie wiem na co się zdecyduję..
Z farbowania nie chciałabym rezygnować (co 1,5 msc to chyba nie tak często) bo mój naturalny kolor jest mysio bury i co tu dużo mówić nijaki taki.. Wiem,że to mój wybór ale będę walczyc o odżywianie włosów i mam nadzieję,ze to wystarczy..
no cóż, jak brak czasu to brak... Jeżeli nie masz czasu czytać to mogę Ci polecić:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381 - domowe sposoby i nie tylko
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-al-latte.html - sklepy fryzjerskie, allegro
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rbowanych.html - Auchan, małe sklepiki osiedlowe
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...enerujacy.html - apteka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wypadania.html - apteka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html - apteka (opakowanie wygląda teraz inaczej)

Z witamin to polecam:
http://www.apteka-centrum.pl/vitapil...ek-p-1398.html
http://www.domzdrowia.pl/29597,merz-...-drazetek.html
http://www.belissa.pl/pl

Pamiętaj by zabezpieczać końcówki włosów przed rozdwajaniem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ovax-silk.html - apteka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html - sklep
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:18   #3919
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Włąsnie zastanawiam się nad zakupem AMli albo olejku kokosowego. Kilka razy przewinęło sie na forach słowo amla ale jakoś nigy nie zaciekawiło mnie aby sprawdzic co to tak właściwie jest Aż wpisałam w google i wyskoczyła ta stronka
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 07:39   #3920
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Czy któraś z Was próbowała sama zrobić olej do włosów np.łopianowy lub pokrzywowy? U Różańskiego są przepisy. Ponoć wystarczy tylko młoda pokrzywa lub korzeń łopianu zalany na 7 dni olejem.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 09:39   #3921
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała sama zrobić olej do włosów np.łopianowy lub pokrzywowy? U Różańskiego są przepisy. Ponoć wystarczy tylko młoda pokrzywa lub korzeń łopianu zalany na 7 dni olejem.
Ja robiłam macerat z ziół, ale suszonych - skrzypu, pokrzywy i rozmarynu. I jestem z niego zadowolona . Zapaałka wklejała na tym wątku jakiś czas temu przepis.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 10:07   #3922
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja robiłam macerat z ziół, ale suszonych - skrzypu, pokrzywy i rozmarynu. I jestem z niego zadowolona . Zapaałka wklejała na tym wątku jakiś czas temu przepis.
szuakm i szukm i nie moge znalezc
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 10:17   #3923
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
szuakm i szukm i nie moge znalezc
Proszę: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2104
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:21   #3924
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
dzieki wielkie!!!!

ale skad ja wezme swieze rosliny?
a nie mozna suszonych?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:28   #3925
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
dzieki wielkie!!!!

ale skad ja wezme swieze rosliny?
a nie mozna suszonych?
Nie ma za co
A ziółka mogą być suszone . Ja robiłam na suszonych i jest ok. A jak byś chciała koniecznie ze świeżych to teraz masz dobry okres, bo zioła właśnie teraz sobie rosną. Więc zawsze możesz wybrać się na wycieczkę i wypielić pole jakiemuś rolnikowi
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:33   #3926
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Nie ma za co
A ziółka mogą być suszone . Ja robiłam na suszonych i jest ok. A jak byś chciała koniecznie ze świeżych to teraz masz dobry okres, bo zioła właśnie teraz sobie rosną. Więc zawsze możesz wybrać się na wycieczkę i wypielić pole jakiemuś rolnikowi
hehe

a jakim olejew zalewałas?
zastanawiałam sie nad zalaniem wódką...
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:47   #3927
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
hehe

a jakim olejew zalewałas?
zastanawiałam sie nad zalaniem wódką...
Olejem z pestek winogron.
A taki zalany alkoholem to do wcierek?


Dziewczyny, dolewałyście coś kiedyś do szamponów? Poza olejkiem rycynowym, bo tego dolewać nie chcę. Zastanawiam się nad pantenolem albo hydromanilem. Próbowała któraś?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 12:12   #3928
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Olejem z pestek winogron.
A taki zalany alkoholem to do wcierek?


Dziewczyny, dolewałyście coś kiedyś do szamponów? Poza olejkiem rycynowym, bo tego dolewać nie chcę. Zastanawiam się nad pantenolem albo hydromanilem. Próbowała któraś?
znalazłam taki przepis:
2 lyzki stołowe korzeni pokrzywy-ciekawe skad je wezmę!? zalac wódka 1/4 l
i zostawic na 2 tygodnie w ciepłym miejscu
wcierac w głowe

i jak dzialal Twoj macerat?akurat ten olej mam w domu?jakich ziol uzywałas?

do szamponu dodaje czsami kilka kropel olejków eterycznych
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 12:41   #3929
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
znalazłam taki przepis:
2 lyzki stołowe korzeni pokrzywy-ciekawe skad je wezmę!? zalac wódka 1/4 l
i zostawic na 2 tygodnie w ciepłym miejscu
wcierac w głowe

i jak dzialal Twoj macerat?akurat ten olej mam w domu?jakich ziol uzywałas?

do szamponu dodaje czsami kilka kropel olejków eterycznych
Ja robiłam ze: skrzypu, pokrzywy i rozmarynu. Ładnie nawilża tylko trochę dziwnie pachnie , zazwyczaj daję go tylko na długość włosów.
Cóż olejków eterycznych nie mam w domu. Bardziej w sumie myślałam o czymś nawilżająco-wygładzającym.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 13:29   #3930
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

aeronauta wlałam panthenol i zajął on jakieś 1/10 butelki szamponu. Ale nie był rto rewelacyjny pomysł. Włosy się słabiej domywały i szampon zmienił konsystencję na wodną z a`la żelu.
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.