Międzynarodowa miłość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 19:23   #31
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Międzynarodowa miłość

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
kochana,
ja mam przyjemność żyć z Holendrem, tak sie złozyło, że nam się udało, za miesiąc przeprowadzam się tam i mamy naprawdę spore plany wobec siebie.

Ale znam sporo Holendrów płci męskiej, moja droga - są to czarusie nie z tej ziemi. To już któreś wakacje z kolei, które spędzamy w większym gronie, i nie pamiętam, żeby któryś z nich czegoś nie "zaliczył". (nie chcę cię obrazić, stwierdzam fakt - nie chodzi o seks, cmoki, bardziej o "romansik" )

No i pomyśl, czy ci się chce w takim zwiazku trwać.
Odległość, niepewność, żal, że go nie ma.
Oj, ja też znam holendrów, bo mieszkam w ich kraju. I stwierdzam jedno- jeśli ktoś twierdzi,że w Polsce jest rozpusta, niech przyjedzie tutaj Masz całkowitą rację, czarusie, uganiający się za panienkami. A przynajmniej większość, większa większośc.
Tak więc, autorko postu, poczekaj aż się odezwie, ale nie obiecuj sobie Bóg wie czego. Lepiej się mile zaskoczyć, niż nie mile rozczarować.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:27   #32
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Międzynarodowa miłość

Nie wiem jak pięknie musiałby facet na mnie patrzeć, żebym po dniu znajomości mu uwieżyła że mnie kocha.
Wydaje mi się, że szukał przygody (nawet jeśli nie koniecznie chodziło o seks).
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:40   #33
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Międzynarodowa miłość

gdy miałam 18 lat wyjecham do Niemiec na praktykę i też zakochał się we mnie bez pamięci Grek, ja zresztą w nim też.Pozwoliłam na to żebyśmy pisali maile i marzyłam że znów się spotkamy... 2 lata cierpiałam !!w nocy nie mogłam spać, popadałam w depresję, opuściłam się w nauce ! bo mimo wszystko nie byliśmy w stanie się zobaczyć.Drugi raz nie popełniłam tego błędu.Wynikieim tego tak czy owak będą łzy i cierpienie.Autorko, taka znajomość nie ma sensu.. bo i tak on nie mieszka w PL a Ty masz zaledwie 17 lat.Pozatym to Holender.. a to też pozostawia fużo do życzenia
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:48   #34
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Międzynarodowa miłość

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
gdy miałam 18 lat wyjecham do Niemiec na praktykę i też zakochał się we mnie bez pamięci Grek, ja zresztą w nim też.Pozwoliłam na to żebyśmy pisali maile i marzyłam że znów się spotkamy... 2 lata cierpiałam !!w nocy nie mogłam spać, popadałam w depresję, opuściłam się w nauce ! bo mimo wszystko nie byliśmy w stanie się zobaczyć.Drugi raz nie popełniłam tego błędu.Wynikieim tego tak czy owak będą łzy i cierpienie.Autorko, taka znajomość nie ma sensu.. bo i tak on nie mieszka w PL a Ty masz zaledwie 17 lat.Pozatym to Holender.. a to też pozostawia fużo do życzenia
...
O matko, szybko facet, skoro po jednym dniu mówi że kocha...
Założe się że po powrocie do domu zapomni o Tobie i nawet nic nie napisze. A nawet jeśli, to nie robiłabym sobie nadziei że to przetrwa.

A co to holender? Od razu musi być gorszy ? Nienawidze stereotypowego myślenia ...
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:53   #35
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Międzynarodowa miłość

[1=1c3a9668cb473eb00ec0f3d ce65be5361e74cda4_63d1c28 200398;21204442]...
O matko, szybko facet, skoro po jednym dniu mówi że kocha...
Założe się że po powrocie do domu zapomni o Tobie i nawet nic nie napisze. A nawet jeśli, to nie robiłabym sobie nadziei że to przetrwa.

A co to holender? Od razu musi być gorszy ? Nienawidze stereotypowego myślenia ... [/QUOTE]

Dokładnie, z tym trochę przesadzacie.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 21:07   #36
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Międzynarodowa miłość

Cytat:
Napisane przez agusia5144 Pokaż wiadomość
Dokładnie, z tym trochę przesadzacie.

oh nie nie, nie miałam tego na myśli powiązałam mój post ze słowami Gregorynki zresztą ja też paru znam.Eh nie miałam na myśli stareotypów,Broń Boże !trochę przesadziłam z tym ost. zdaniem proszę o wybaczenie
ale tak sobie właśnie pomyślałam, że Holenderki to za urodziwe nie są i to nie dziwota, że spodobała mu się Polka
a co do zakochania to możliwe jest,miłość od pierwszego wejrzenia to się nazywa mógł się zakochać.. ale sensu taki związek nie ma jak już pisałam.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 22:23   #37
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: Międzynarodowa miłość

myślę iż on najzwyczajniej w świecie zrobił sobie z Ciebie żarty który 24 letni facet każe przekazywać takie rzeczy jak wyzanie miłości? albo on jest faktycznie jakiś szurnięty, albo pomyślał sobie : "młoda jest, pobajerze jej troszkę a co mi tam!"


dziewczyno ty wiesz ile ja razy czułam że facet jest wobec mnie szczery? haha.. wiesz ile razy usłyszałam teksty o zakochaniu? jak wielu facetów mówiło do moich koleżanek : " piękna masz koleżanke, chyba się zakochałem", i ile razy przejechałam się na takich zasmolonych czarusiach jak twoj Holender?

także nie nastawiaj się na jakąś tam super love story. takie moje zdanie

Edytowane przez monika192
Czas edycji: 2010-08-06 o 22:25
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 22:55   #38
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Międzynarodowa miłość

Wakacyjna miłość, przejdzie Ci.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.