mleko sojowe?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 19:21   #1
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek

mleko sojowe w diecie


wlasnie dzis nabylam kartonik takiego mleczka(nieslodzone) i sie zastanawiam jak to sie ma przy diecie odchudzajacej. Z toeg co tu czytam na opakowaniu:
W 100 ml:

- 35 kcl
- proteiny 3.7
-wegle 0.1
- tluszcz 2.2
- blonnik 0.6

Kalorii malo,weglowodanow tez, w SB jak znalazl ale zastanawia mnie ten tluszcz..Czy lepiej pic takie mleko zamiast normalnego?No bo normalnego wieczorem sie nie powinno ze wzgledu na laktoze z tego co pamietam z wypowiedzi Suzany.
Pozdrawiam
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 09:41   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: mleko sojowe w diecie

Na diecie SB się nie znam, ale ogólnie mleko sojowe polecam osobom aktywnym fizycznie - duża zawartość białka jak najbardziej nadaje się na wieczorny napój. A tłuszcz 2,2% to ilość podobna do średniotłustego mleka (mnie i tak te 0,5% nie smakują i zawsze piję co najmniej 1,5-2%), więc w sumie nie tak dużo.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 11:05   #3
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: mleko sojowe w diecie

Nigdy nie słyszałam o mleku sojowym Nie ma laktozy?

Można je kupić w superkarkecie czy raczej nie? I jaka jest różnica w cenie?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 13:25   #4
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: mleko sojowe w diecie

W supermarketach i sklepach spożywczych (takich większych), w skelapach ze zdrową żywnością
No nie ma laktozy, bo jest produktem roślinnym (tylko się tak nazywa "mleko", a niektórzy producenci piszą na opakowaniu "napój").
Różnica w cenie jest hmm... niekorzystna Taki mały(chyba 0,25 ml) kartonik kosztuje ok. 1,80 zł, o ile dobrze pamiętam, czyli tyle, co litr zwykłego mleka krowiego. Ale w większych opakowaniach wychodzi taniej. Można je też kupić w proszku i sobie samemu przygotowywać napój, ale nigdy nie próbowałam.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 15:13   #5
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: mleko sojowe w diecie

Agolku,
to jedyna forma 'mleka' jaką przyjmowałam przez ponad 3 lata - byłam uczulona na mleko krowie. Nie mogłam pić, ani jeść produktów mlecznych w żadnej postaci (zero jogurtów, serów itp). W tamtym czasie piłam tylko mleko sojowe i jadłam sojowe puddingi (na pewno są też u Ciebie dostępne, z tego co pamiętam )
Z moją alergią od jakiegoś czasu jest lepiej i mogę sobie pozwolić na laktozę, ale mleko sojowe po prostu lubie i piję je nadal

Mleko sojowe polecane jest szczególnie kobietom, ponieważ dobrze wpływa na nasze kobiece sprawy.
Soja polecana jest ze względu na:
"(...)korzystny wpływ na dobrostan psycho-fizyczny kobiety, jej wygląd estetyczny, a przede wszystkim na udział fitoetrogenów w prewencji raka piersi.
Chemiczna struktura izoflawonów sojowych jest bardzo podobna do struktury kobiecych estrogenów. Izoflawony (genisteiny i daidzeniny), mimo iż łagodniejsze w działaniu niż estrogeny ludzkie, są również skuteczne.
"

Polecam stronę:
http://www.zielarnia.pl/art.php?tid=14
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 09:38   #6
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: mleko sojowe w diecie

Cytat:
Napisane przez Midi
W supermarketach i sklepach spożywczych (takich większych), w skelapach ze zdrową żywnością
No nie ma laktozy, bo jest produktem roślinnym (tylko się tak nazywa "mleko", a niektórzy producenci piszą na opakowaniu "napój").
Różnica w cenie jest hmm... niekorzystna Taki mały(chyba 0,25 ml) kartonik kosztuje ok. 1,80 zł, o ile dobrze pamiętam, czyli tyle, co litr zwykłego mleka krowiego. Ale w większych opakowaniach wychodzi taniej. Można je też kupić w proszku i sobie samemu przygotowywać napój, ale nigdy nie próbowałam.

Właśnie wczoraj widzałam 'napój sojowy' - butelka o pojemnosci ok 0,5 litra kosztowala kolo 6 zł, eh
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 10:23   #7
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: mleko sojowe w diecie

Dzieki za odpowiedzi dziewczyny, postanowilam wlaczyc to mleczko jako staly element mojej diety.
Trzeba dokladnie czytac opakowania bo w sa tez truskawkowe i czekoladowe odmiany a one zawieraja juz spore ilosci cukru.
Cena rzeczywiscie troche wyzsza niz zwyklego mleka ale z drugiej strony sojowe starczy nam na dluzej bo nie da go sie wypyc tyle co zwyklego. Strasznie zapychajace, wypilam szklanke i mialam dosc Teraz uzywam je do owsianki porannej,chyba najbardziej sycacy i pozywczy posilek.
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 14:37   #8
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: mleko sojowe w diecie

Cytat:
Napisane przez agolek
Dzieki za odpowiedzi dziewczyny, postanowilam wlaczyc to mleczko jako staly element mojej diety.
Trzeba dokladnie czytac opakowania bo w sa tez truskawkowe i czekoladowe odmiany a one zawieraja juz spore ilosci cukru.
Cena rzeczywiscie troche wyzsza niz zwyklego mleka ale z drugiej strony sojowe starczy nam na dluzej bo nie da go sie wypyc tyle co zwyklego. Strasznie zapychajace, wypilam szklanke i mialam dosc Teraz uzywam je do owsianki porannej,chyba najbardziej sycacy i pozywczy posilek.
A jak ze smakiem?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 18:18   #9
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: mleko sojowe w diecie

ze smakiem wszystko jak najbardziej w porzadku bo ja jem owsianke na slono a nie na slodko. I zauwazylam,ze musze dodawac mniej platkow,bo ztym mlekiem jest duzo bardzo sycace
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:05   #10
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: mleko sojowe w diecie

Szatynka - w kwestii smaku to trudno pisemnie. Nie ma rady, zainwestuj te 6 zł i spróbuj. Na "zachętę" dodam, że smak jest zupełnie inny niż zwykłego mleka i większość moich znajomych mówi na to "fuu"
A ja bardzo lubię
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 18:48   #11
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Cool mleko sojowe??

Witam. Moje pytanie dotyczy spzywania mleka. Slyszalam ostatnio ze mleko krowie nie jest wskazane dla "doroslych osobnikow" dlatego ze nie jest calkowicie trawione przez organizm, tak samo nie pwinno sie pic kawy z mlekiem. Nie chcialabym jednak do konca z niego rezygnowac wiec zastanawiam sie jak to jest w przypadku mleka sojowego. Czy mozna go spozywac zamiast zwyklego, krowiego (rowniez do kawy?)?
Z gory dzieki za wszelkie pomysly.
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 23:39   #12
...:::chin:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::chin:::...
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tutaj...
Wiadomości: 708
Dot.: mleko sojowe??

hmm, ja tam popijam tylko mleczko sojowe (no moze normalne czasem z kawa, bo jest smaczniejsza), ale tylko dlatego ze mam alergie na mleko
__________________
courage is being afraid but going on anyhow...
...:::chin:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 06:15   #13
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: mleko sojowe??

A ja jestem ciekawa czy takie mleko bardzo różni się w smaku od tego krowiego Nieraz miałam ochote spróbować, ale ono dużo droższe niz to krowie jest
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 07:12   #14
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: mleko sojowe??

Różni się w smaku, oczywiście, tylko ktoś kto nie lubi mleka i rzadko je pije mógłby nie czuć różnicy. Mnie odpowiada smak zarówno krowiego jak sojowego.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 07:55   #15
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: mleko sojowe??

Jest różnica w smaku i wielu osobom mleko sojowe nie odpowiada.
Ja lubię zrówno krowie, jak i sojowe.

A co do tego, że dorosłym krowie mleko szkodzi: za rok koncerny produkujące mleko sojowe przestaną sponsorować "uczonych amerykańskich" i ci nagle odkryją, że jednak mleko krowie jest zdrowsze.


Nie dajmy się zwariować. Jeśli ktoś nie ma alergii na mleko krowie i mu ono smakuje, nie powinien na siłę z niego rezygnować.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 11:57   #16
tuscany
Przyczajenie
 
Avatar tuscany
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: mleko sojowe??

mozna pic mleko kozie zamiast krowiego, bo ono nie zawiera laktozy (mleko krowie zawiera, a duzo ludzi doroslych nie wytwarza enzymu, ktory by ta laktoze odpowiednio potraktowal i stad wzdecia i alergie po wypiciu krowiego mleka)
tuscany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:25   #17
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: mleko sojowe??

ja zrezygnowalam calkowicie z mleka praktycznie. I ogolnie ograniczylam nabial i musze powiedziec,ze bardzo mi sie cera poprawila.
Mleko sojowe pije codziennie na sniadanie. Albo platki owsiane na sojowym z sola albo otreby granulowane z sojowym i lyzeczka slodziku rewelacja, ale czekam pare minut az nasiaknie bo wtedy na maxa zapycha na pare godzin.
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 14:36   #18
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: mleko sojowe??

nie tylko mleko jest nie zdrowe ale tez i mieso i to duzo bardziej!! Ja bardzo ograniczam mieso w mojej diecie, spozywam je sporadycznie az w koncu mam nadzieje ze je zupelnie wyeliminuje z diety. Zastepujcie miesa rybami - zawieraja tluszcze omega ktore sa dla nas zdrowe, lub innymi owocami morza. Odkad jem mniej miesa a wiecej ryb czuje sie o wiele zdrowiej! Mleko pije, ale bardzo malo glownie do kawki troszke dodaje no i do pieczenia ciast uzywam jak potrzeba. Pozdrawiam
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 15:42   #19
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: mleko sojowe??

Cytat:
Napisane przez redpanda
Zastepujcie miesa rybami - zawieraja tluszcze omega ktore sa dla nas zdrowe, lub innymi owocami morza.
A rybka to niby warzywko
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 15:45   #20
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: mleko sojowe??

Cytat:
Napisane przez redpanda
nie tylko mleko jest nie zdrowe ale tez i mieso i to duzo bardziej!! Ja bardzo ograniczam mieso w mojej diecie, spozywam je sporadycznie az w koncu mam nadzieje ze je zupelnie wyeliminuje z diety. Zastepujcie miesa rybami - zawieraja tluszcze omega ktore sa dla nas zdrowe, lub innymi owocami morza. Odkad jem mniej miesa a wiecej ryb czuje sie o wiele zdrowiej! Mleko pije, ale bardzo malo glownie do kawki troszke dodaje no i do pieczenia ciast uzywam jak potrzeba. Pozdrawiam
Dlaczego mleko ma być niezdrowe Na pewno nie jest wskazane dla osób, które mają problemy z jego trawieniem ze względu na zawartą tam laktozę. Ale jeśli ktoś (na przykład ja) nie ma takich problemów i bardzo lubi mleko...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:07   #21
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: mleko sojowe??

Polecam artykul Pij mleko bedziesz kaleka Daje troche do myslenia. przynajmniej mi.

http://integra.xtr.pl/teksty/PijMleko.htm
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:25   #22
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: mleko sojowe??

Cytat:
Napisane przez agolek
Polecam artykul Pij mleko bedziesz kaleka Daje troche do myslenia. przynajmniej mi.

http://integra.xtr.pl/teksty/PijMleko.htm
Już czytałam podobny artykuł i nie tylko na temat mleka. Spotkałam się tez kilka lat temu z artykułem na temat szkodliwości pomidorów. Nie pamiętam czy w internecie czy w jakiejś gazecie. Jak znajdę dam link

Ogolnie podchodzę do tego typu rzeczy dość sceptycznie, bo większość rzeczy, które zjadamy w jakiś sposób może nam zaszkodzić. Ja widocznie należę do tych 20%, które trawi laktozę Mleko jest bogate w wapń, witaminy D i A, składniki mineralne więc sadzę, że produkty mleczne nie są takie złe
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:41   #23
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: mleko sojowe??

Przypomniała mi się ta sytuacja z pomidorami. Było to parę ładnych lat temu, kiedy podczas śniadania, na które były pomidory mama czytała jakąś naukową gazetę (Świat Nauki chyba) i zaczęła się śmiać, że właśnie czyta na temat jakiejś substancji w pomidorach, która w dużych dawkach negatywnie działa na organizm człowieka

Jeśli chodzi o mleko to ja nie jestem obiektywna, bo bardzo produkty mleczne lubię i nie wyobrażam sobie bez nich życia, więc tego typu artykuły do mnie nie przemawiają Poprostu w duchu mówię sobie, że to nie może być prawda Może się i okłamuje
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:26   #24
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: mleko sojowe??

Cytat:
Napisane przez agolek
Polecam artykul Pij mleko bedziesz kaleka Daje troche do myslenia. przynajmniej mi.

http://integra.xtr.pl/teksty/PijMleko.htm

Ja również podchodzę do takich rewelacji z dystansem.

Tak jak pisałam wcześniej: za 2 lata okaże się, że "hamerykańscy naukowcy" mają nowe odkrycia na temat mleka, bo akurat producenci tegoż zasponsorują im badania.


lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:01   #25
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: mleko sojowe??

Cytat:
Napisane przez agolek
Polecam artykul Pij mleko bedziesz kaleka Daje troche do myslenia. przynajmniej mi.

http://integra.xtr.pl/teksty/PijMleko.htm
równie dobrze można napisać taki art o każdym produkcie spożywczym
wiadomo, że nie ma 'rzeczy doskonałej' - kto chce ten pije i tyle
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:10   #26
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: mleko sojowe??

dziewczyny,nie mialam na mysli zniechecenia nikogo do picia mleka. Wkleilam poprostu artykul,ktory mowi o tym produkcie troche inaczej niz do tej pory sie mowilo,ze mleko to samo zdrowie. Tu gdzie mieszkam spozywa sie coraz mniej mleka, za to furore robia mleko sojowe i ryzowe albo takie z obnizona iloscia laktozy. Wiadomo,ze nie ma produktow idealnych ale dobrze tez znac plusy i minusy tego co jemy i pijemy prawda?
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 11:51   #27
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: mleko sojowe??

Cytat:
Napisane przez agolek
dziewczyny,nie mialam na mysli zniechecenia nikogo do picia mleka. Wkleilam poprostu artykul,ktory mowi o tym produkcie troche inaczej niz do tej pory sie mowilo,ze mleko to samo zdrowie. Tu gdzie mieszkam spozywa sie coraz mniej mleka, za to furore robia mleko sojowe i ryzowe albo takie z obnizona iloscia laktozy. Wiadomo,ze nie ma produktow idealnych ale dobrze tez znac plusy i minusy tego co jemy i pijemy prawda?
Zgadzam się, że dobrze być świadomym zalet i wad danego produktu Tylko często pośród tylu różnych i sprzecznych informacji trudno dojść co tak naprawdę jest prawdą
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 12:05   #28
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: mleko sojowe??

Racja agolek. Jesli chodzi o rózne produkty nigdy nie bedziemy w 100% pewni jakie produkty są najzdrowsze, dlatego jesli komus nie szkodzi mleko krowie moze pić i te i sojowe zamiennie.
A do jakiego smaku można porównać smak mleka sojowego czy ryżowego?
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 12:20   #29
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: mleko sojowe??

Cytat:
Napisane przez Milka19
Tylko często pośród tylu różnych i sprzecznych informacji trudno dojść co tak naprawdę jest prawdą

O to, to
A że jakieś bliżej niezindentyfikowane źródła podają takie, czy inne fakty, nie robi to na mnie wrażenia.
Nie jestem osobą, która ślepo wierzy we wszystko, co mówią "autorytety".
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:11   #30
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: mleko sojowe??

Dolot mleko sojowe jest pyszne dla mnie ale to kwestia przyzwyczajenia. sa 2 rodzaje:slodzone i nieslodzone. Slodzone napewno by Ci smakowalo. Ja pije nieslodzone,dodaje je do owsianki albo otrebow i sypie troche slodziku. dla mnie rewelacja sproboj i zobacz czy Ci smakuje.
Co do ryzowego mleka to jeszcze nie pilam, jakos sie nie moge zdecydowac. Czasem jestem w sklepie i mowie sobie,ze kupie a potem podchodze do polki i biore sojowe bo sprawdzone i dobre
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-15 21:34:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.