¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-30, 10:59   #271
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 571
Dot.: ¯ólty blond !! ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1
__________________
Je¶li ludzie koniecznie chc± pouczaæ innych ludzi, to powinni pamiêtaæ, ¿e inni ludzie te¿ wiedz± to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-30, 11:10   #272
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: ¯ólty blond !! ?

Ja uzywa³am, mi bardzo wysuszy³ w³osy.
Lepszy jest profesjonalny Joanny porzeczkowy, kiedy¶ uzywa³am, nie ma siê co obawiaæ, on nie zmienia koloru, a ew. odcienie z ciep³ych na ch³odne.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-30, 11:12   #273
Eponie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: ¯ólty blond !! ?

O dziêki. A ten co u¿ywa³a¶ to taki fioletowy ?
Eponie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-30, 15:41   #274
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 983
Dot.: ¯ólty blond !! ?

Ja u¿ywam od czasu do czasu szamponu z Biosilka, jest drogi, ale dobrze nawil¿a w³osy. Uwa¿a³abym tylko z cienkimi w³osami, bo je obci±¿a. Tym porzeczkowym te¿ my³am, ale on barwi skórê na rêkach... Mia³am suche rêce to pó¼niej chodzi³am z fioletowymi plamami. ;P Ale te fioletowe szampony maj± za zadanie eliminowaæ ¿ó³te refleksy na w³osach, sprawdzaj± siê. I do od¶wie¿ania koloru te¿ s± ok.
__________________
KLIKNIJ I POMÓ¯
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-30, 21:49   #275
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: ¯ólty blond !! ?

Cytat:
Napisane przez Eponie Poka¿ wiadomo¶æ
O dziêki. A ten co u¿ywa³a¶ to taki fioletowy ?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-09, 16:19   #276
ToxicCherry
Raczkowanie
 
Avatar ToxicCherry
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 201
moje w³osy,- koszmar. proszê o rady..

Witam. Z gory przepraszam za powielanie w±tku, wiem, ¿e jest mnóstwo porad na temat ¿ó³tych w³osów, jednak moje przypadki, przebi³y ju¿ wszystko..
Otó¿ wyda³am mnóstwo kasy na fryzjera. Stosuje liczne szampony do w³osów blond, p³ukanki itd. jednak w³osy nadal s± ¿ó³te. Nie wiem ju¿, co robiæ.. Jak to 'przykryæ'.. Czy mo¿e ogolnie daæ sobie spokój z tym jasnym blondem? My¶la³am nad tonerem bia³ym, mo¿e on co¶ pomo¿e? proszê o rady.. w za³±cznikach-moje w³osy.
ggfffgfg.jpg
__________________
od 8.11 bez s³odyczy i chipsów.
MEGA dok³adka w w±tku z wymian±

KLIK

ToxicCherry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-09, 17:45   #277
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: moje w³osy,- koszmar. proszê o rady..

bia³y toner jest na bardzo bardzo jasny blond, mo¿e po prostu powinna¶ po³o¿yæ farbê w ch³odniejszym odcieniu?

a tak poza tym wiadomo, ¿e ka¿dy przypadek inny ale mimo wszystko mog³a¶ umie¶ciæ go w w±tku na taki temat
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 17:59   #278
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: moje w³osy,- koszmar. proszê o rady..

Po³ó¿ rozja¶niacz i problem z g³owy Odcieñ zostanie wyrównany i ch³odny, bez ¿adnych ¿ó³ci.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-09, 18:31   #279
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomo¶ci: 120
Dot.: moje w³osy,- koszmar. proszê o rady..

dawaj syoss 12-0 a pozbêdziesz siê tego koloru co tam widnieje u Ciebie i bêdziesz mieæ jasne
Blond Wenus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 09:26   #280
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 646
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Joanna fioletowy szampon, mycie codzienne i pozostawianie piany na 30 minut na w³osach .. po tygodniu powinno ju¿ byæ widaæ spor± ró¿nicê
Ilena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 11:45   #281
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 291
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Te¿ mia³am taki problem, polecam fioletow± p³ukanke z rossmana za oko³o 6 z³
agusia5144 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 12:24   #282
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: moje w³osy,- koszmar. proszê o rady..

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka¿ wiadomo¶æ
Po³ó¿ rozja¶niacz i problem z g³owy Odcieñ zostanie wyrównany i ch³odny, bez ¿adnych ¿ó³ci.
przecie¿ po rozja¶niaczu kolor jest w³a¶nie ¿ó³ty?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 12:45   #283
ToxicCherry
Raczkowanie
 
Avatar ToxicCherry
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: moje w³osy,- koszmar. proszê o rady..

dziêkuje za odpowiedzi.
problem w tym, ¿e od ok 2 miesiêcy u¿ywam p³ukanek, szamponów do blondu z Joanny i nadal s± zo³te.. ostatnio skusi³am sie na farbe sayossa mro¼ny blond,- nadal nic nie poskutkowa³o. ba, bylo jeszcze gorzej.. odrosty baardzo jasne, a reszta jeszcze bardziej zolta!
__________________
od 8.11 bez s³odyczy i chipsów.
MEGA dok³adka w w±tku z wymian±

KLIK

ToxicCherry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 16:33   #284
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: moje w³osy,- koszmar. proszê o rady..

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
przecie¿ po rozja¶niaczu kolor jest w³a¶nie ¿ó³ty?
Ale jak rozja¶niasz naturalny, dlatego k³adzie siê go kilka razy.
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 16:38   #285
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: moje w³osy,- koszmar. proszê o rady..

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jak rozja¶niasz naturalny, dlatego k³adzie siê go kilka razy.
edytowane
nie radzi³abym nikomu k³a¶æ na w³osy rozja¶niacza po kilka razy nawet na odrosty,a ju¿ na pewno nie na te w³osy,które by³y ju¿ rozja¶niane.

na niechciane odcienie ¿ó³ci mo¿e pomóc szlachetna per³a z joanny, a rudo¶æ srebrny py³ lub go³êbi popiel.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2012-01-10 o 16:46
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 16:47   #286
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 476
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

witam czy ktos mi moze pomoc ?? po kolei chce zafarbowac moje wlosy( natuarlne brazowe odrosty, reszta to pasemka blond) farba wellaton 12.1 i woda12% najpierw naloze na odrost na jakas godzinke a potem nie wiem na ile dac na cale wlosy na jakies 10minutek? a co w woda ktora jest dolaczona do farby nie uzywac jej tylko tej mojej 12%? i na calosc jak bede przeciagac to musze dac mniejsze stezenie zeby nie wypalic wlosow??
__________________












women20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-14, 07:16   #287
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Prawdê mówi±c, to ten szampon fioletowy Joanny te¿ mi niewiele pomaga. Jako¶ nie widzê po nim platyny na w³osach. A robi³am dodatkowo srebrnym py³em. Niestety paskudny rozja¶niacz Syoss tak mi rozja¶ni³ na marchewkowo. Poprzedni rozja¶niacz Joanny rozja¶ni³ naprawdê ja¶niutko, a srebrny py³ da³ czyst± platynê. No niestety wymy¶li³am sobie ten Syoss i teraz mam problem, srebrny py³ tylko ogasi³ do z³otego ale to wci±¿ nie platyna i ró¿ni siê od reszty w³osów.
dropiata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-14, 11:34   #288
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 758
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

na ¿ó³ty blond bardzo skuteczna jest p³ukanka do w³osów SREBRZYK. tania i niweluje ten brzydki kolor.
Ekstazaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-14, 14:16   #289
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

mnie na ¿ó³tawy kolorek w³osów pomaga farba Bardzo jasny per³owy blond feria preference i szmpon loreal profesional shine blond myjê nim zawsze w³osy i s± wrêcz bia³e piêkna platyna
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 09:31   #290
201803111829
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Dziewczêta.. A ja jestem za³amana.. Kiedy¶ mia³am takie piêkne bia³e w³osy, no po prostu bia³e. Farbowane w jednym salonie. Potem co¶ mi odbi³o i pofarbowa³am siê na rudo Joann±. I wtedy zacz±³ siê koszmar - wypadanie, pl±tanie, zrobi³y siê sztywne i suche.. bardzo siê ba³am o moje w³osy, jednak zdecydowa³am siê na rozja¶nianie w tym samym salonie, bo przecie¿ im ufa³am. I to by³ kolejny b³±d. Teraz od góry mam w³osy jasny blond, platynka taka, ale jak je zwi±¿ê... po bokach, je¶li podniosê w³osy do góry s± ¿ó³te jak... jak jajko jakie¶! Próbowa³am ju¿ wszystkiego.. srebrnej p³ukanki, fioletowej, szamponu joanny (tego fioletowego).. Miejscami przebija mi ten ¿ó³ty.. Nie wiem co mam robiæ, rozja¶niaæ jeszcze raz?
201803111829 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 14:49   #291
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5 208
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

mog³yby¶cie poleciæ mi szamponetkê albo szampon koloryzuj±cy ¿eby zgasiæ ¿ó³æ i zeby w³osy sta³y siê srebrne (mam bardzo jasny blond, farbowany oczywi¶cie). U¿ywa³am Biosilka, Joanny Professional i jeszcze jednego, fryzjerskiego szamponu No yellow ale one rozja¶niaj± ju¿ rozja¶nione w³osy a te ¶wie¿o zafarbowane i ¿ó³kn±ce jeszcze bardziej podkre¶laj± (tê ich ¿ó³æ), wiêc proszê nie polecajcie mi kolejnych fioletowych szamponów tylko co¶ co jest delikatniejsze od farby ale farbuje...
lucciola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 18:56   #292
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez lucciola Poka¿ wiadomo¶æ
mog³yby¶cie poleciæ mi szamponetkê albo szampon koloryzuj±cy ¿eby zgasiæ ¿ó³æ i zeby w³osy sta³y siê srebrne (mam bardzo jasny blond, farbowany oczywi¶cie). U¿ywa³am Biosilka, Joanny Professional i jeszcze jednego, fryzjerskiego szamponu No yellow ale one rozja¶niaj± ju¿ rozja¶nione w³osy a te ¶wie¿o zafarbowane i ¿ó³kn±ce jeszcze bardziej podkre¶laj± (tê ich ¿ó³æ), wiêc proszê nie polecajcie mi kolejnych fioletowych szamponów tylko co¶ co jest delikatniejsze od farby ale farbuje...
Mo¿e szampon koloryzuj±cy palette? Mro¼ny blond czy ch³odny blond jakos tak. Niedawno po³o¿y³am go na 4 minuty i mi wyszed³ ch³odny odcieñ ( ale zaznaczam ¿e nie mam ¿ó³tych w³osów tylko ch³odne wiêc nie gwarantuje co Tobie wyjdzie)
jak bys by³a zainteresowana to to jest numer 0 taka laska z jasnym blondem krótkie w³osy na opakowaniu
Justyna2602 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 19:03   #293
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Moj naturalny kolor wlosow to zloty blond,ktorego nienawidze,wiec farbuje je na popielaty blond,jakis czas temu odkrylam swietna farbe do wlosow i to jest najlepsza farba jaka kiedykolwiek w zyciu mialam !
Delia - Ksiezycowy Blond ,nadaje piekny "ksiezycowy" odcien,wlosy po niej nie sa absolutnie zolte,ani tez "siwe" czy "szare" jak to robia niektore popielate farby ,do tego raz lub dwa w miesiacu na odswiezenie koloru stosuje szamponetke Delii w tym samym odcieniu co farba ,plus ...
myje wlosy szamponem Joanny tym "fioletowym" i nakladam odzywke z tej samej serii ,na moje wlosy dziala ! tak wiec polecam,moze ktorej z was tez pomoze

a co do plukanek,probowalam i powiem,ze na farbowane wlosy slabo dziala,zwlaszcza jesli sa swiezo farbowane,poprosty nie chwyta,dziala tylko na niefarbowane,badz farbowane ,ale juz kilka tygodni wczesniej,tylko ,ze czesto jest to totalna porazka,poniewaz kilka razy wlosy wyszly mi ... niebieskie lub fioletowe,raz przerazona tym blekitem na wlosach ponownie je zafarbowalam i staly sie.... zielone ! ,nie polecam plukanek,to zbyt ryzykowne
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-23, 19:07   #294
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5 208
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e szampon koloryzuj±cy palette? Mro¼ny blond czy ch³odny blond jakos tak. Niedawno po³o¿y³am go na 4 minuty i mi wyszed³ ch³odny odcieñ ( ale zaznaczam ¿e nie mam ¿ó³tych w³osów tylko ch³odne wiêc nie gwarantuje co Tobie wyjdzie)
jak bys by³a zainteresowana to to jest numer 0 taka laska z jasnym blondem krótkie w³osy na opakowaniu
dziêki.Poszukam
lucciola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-27, 23:09   #295
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...h-i-blond.html

bije na g³owê szampon joanny
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-02, 13:46   #296
Iwona2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 4
Post Dot.: ratunku mam zolte wlosy a chce biale

Opowiem wam moja historie
mialam srednio brazowe wlosy (farbowane), z racji tego, ze zaczelam siwiec (mam 26 lat!) postanowilam, ze je rozjasnie sama.
Po uzyciu rozjasniacza wyszly mi lekko zolte z pomaranczowym,wiec poszlam do sklepu z zamiarem kupienia jakiejs farby w stylu piaskowego blondu, ale wyszlam ze srednim blondem(drogiej firmyi ladnie wygladal kolorek na opakowaniu)Z tej kombinacji wlosy wyszly mi leciutko zielonkawe prawie nie widoczne, ale ten kolor mi nie pasuje,wiec prosze Was o rade, chce uzyskac cos takiego jak nizej ale nie wiem jaki to kolor, bede bardzo wdzieczna
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg d³ugie+w³osy,+mm.jpg (19,3 KB, 76 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ac648d3f002c3eea4e459982.jpg (28,9 KB, 66 za³adowañ)
Iwona2012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-03, 15:44   #297
Sonia4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Hej dziewczyny. Mam do Was ogromn± pro¶bê. Farbowa³am wczoraj w³osy farb± schwarzkopf live color XXL, absolute platinum, i chyba za krótko trzyma³am bo wysz³y mi w niektórych miejscach takie lekko ¿ó³te, a w niektórych nawet pomarañczowe Jestem za³amana. Zastanawiam siê jak± farbe kupiæ ¿eby zniwelowaæ ten kolor ¿ó³ty. chcia³abym mieæ tak± platyne na w³osach ale nigdy mi nie wychodzi. A do fryzjera nie mam obecnie mo¿liwo¶ci i¶æ. Zastanawiam siê równie¿ czy nie zniszczê sobie w³osów jak pofarbuje je 2 dni po farbowaniu i czy jak bym kupi³a farbe np lodowy blond czy by pomóg³. Mam te¿ szampon likwiduj±cy ¿ó³te odcienie ale nie pomóg³.

Pomó¿cie bo psychicznie ze swoimi w³osami nie wytrzymam

Mo¿e która¶ wie z Was jakie p³ukanki s± w Irlandii i jakie s± najlepsze?

Edytowane przez Sonia4444
Czas edycji: 2012-02-03 o 15:45
Sonia4444 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-04, 08:09   #298
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez Sonia4444 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Mam do Was ogromn± pro¶bê. Farbowa³am wczoraj w³osy farb± schwarzkopf live color XXL, absolute platinum, i chyba za krótko trzyma³am bo wysz³y mi w niektórych miejscach takie lekko ¿ó³te, a w niektórych nawet pomarañczowe Jestem za³amana. Zastanawiam siê jak± farbe kupiæ ¿eby zniwelowaæ ten kolor ¿ó³ty. chcia³abym mieæ tak± platyne na w³osach ale nigdy mi nie wychodzi. A do fryzjera nie mam obecnie mo¿liwo¶ci i¶æ. Zastanawiam siê równie¿ czy nie zniszczê sobie w³osów jak pofarbuje je 2 dni po farbowaniu i czy jak bym kupi³a farbe np lodowy blond czy by pomóg³. Mam te¿ szampon likwiduj±cy ¿ó³te odcienie ale nie pomóg³.

Pomó¿cie bo psychicznie ze swoimi w³osami nie wytrzymam

Mo¿e która¶ wie z Was jakie p³ukanki s± w Irlandii i jakie s± najlepsze?

Nie wiem, czy masz tam dostep do takich farb jak np. Belle Color 111 lub Loreal Preference Stockholm.(?) Mi zawsze na takie problemy pomagaly. I wlosy po nich sa w dobrym stanie (nawet po wczesniejszym ich rozjasnieniu). Moim faworytem jest Belle Color...Pozdr.
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-30, 17:13   #299
neilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: (Lublin)
Wiadomo¶ci: 32
GG do neilla
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

OMG. Za³±czam zdjêcia moich w³osów. Jestem po dwukrotnej dekoloryzacji. Naturalne w³osy mam blond troche widac na zdjeciach. I chcia³abym zeby któras mi doradzi³a jaka plukanke u¿yc zeby tego siê pozbyæ, fioletowa niebiesk± czy srebrn±.... Malowac narazie nie chce, chce zeby troche w³osy odpocze³y i tak sa juz z niszczone...koncówki sa najbardziej pomaranczowe wiec je podetne ale co z reszta w³osów? Proszeeeeee o pomoc((

PS. mam nadzieje ze kto¶ tu jeszcze zagl±da...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00310.jpg (122,7 KB, 86 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00313.jpg (94,8 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00314.jpg (74,6 KB, 54 za³adowañ)
__________________
Edyta Geppert - Jaka ró¿a taki cierñ <3

To, co bola³o znik³o ju¿
Mimo to ból. [...]
Mi³o¶æ durna, mi³o¶æ z³a
Nie ma w³adzy nade mn± .

Edytowane przez neilla
Czas edycji: 2012-07-30 o 17:16
neilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-30, 17:40   #300
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

Cytat:
Napisane przez neilla Poka¿ wiadomo¶æ
OMG. Za³±czam zdjêcia moich w³osów. Jestem po dwukrotnej dekoloryzacji. Naturalne w³osy mam blond troche widac na zdjeciach. I chcia³abym zeby któras mi doradzi³a jaka plukanke u¿yc zeby tego siê pozbyæ, fioletowa niebiesk± czy srebrn±.... Malowac narazie nie chce, chce zeby troche w³osy odpocze³y i tak sa juz z niszczone...koncówki sa najbardziej pomaranczowe wiec je podetne ale co z reszta w³osów? Proszeeeeee o pomoc((

PS. mam nadzieje ze kto¶ tu jeszcze zagl±da...
dekoloryzacja nie niszczy...
srebrna to to samo co niebieska
i jak masz takie lekko rudawe to niebieska bêdzie lepszym rozwi±zaniem ni¿ fioletowa
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 07:58:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.