* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 16:07   #3211
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka a czemu 3 raz pisalas posta? wywalalo cie? bo mi sie tak czesto przytrafialo, zalogowalam sie , napisalam posta wysylam i mnie wywalalo , czy cus innego.
Dobrze, ze problemow z kupka niema .
Idz na te badania, a nie czekaj na bol , albo jak sie bedziesz meczyc. Potem swieta, znowu czlowiek sie obje czy cos, wiecej okazji i po co masz zdychac i ogolnie lepiej wiedziec co i jak.
Nie wiem czy cos by wykazalo usg brzucha i jakie badania sie robi.
Moja kuzynka miala kamienie , jak jadla smazone czy cos ciezszego to zdychala i jej laserem usuwali. Mowila tez ze jej brzuch wywalalo .Teraz ma spokoj .
Przypomnij kiedy ta operacja, bede trzymac kciukasy. Slyszalam o tym, ze lekarze rozmawiaja wlasnie z dziecmi na temat operacji, zey wlasnie wykluczyc widzi mi sie rodzica . Boji sie? cieszy sie? przezywa jakos?
Znowu sie ukrywasz? hehe


U nas koszmar z reka ciag dalszy, w sobote wyslali nas od jednego szpitala do drugiego, zeby chirurg plastyczny obadaj, rentgena porobili, kosci cale, palce ne skrecone. Zamienili mu znowu antybiotyk. Dzis bylismy kolejny raz na zmiane opatrunku i jak rana sie goji, pobrala probki , zeby sprawdzic czy bakteri nie ma. Oczyscila , dlon w bandazu , wystaje mu tylko kciuk amaly mazacieszke z tego palca.
W czwartek znowu jedziemy, gojenie rany potrwa do 4 tyg. .
Od piatku nie pi w nocy, przebudza sie i placze, ze boli ja nie dospana .

Zamowilam dzis kwasy , dwa glico i dwa salicylowy , plus cos jeszcze, wyszlo mi 80 funtow.

Sniezynka zamow sobie te kwasy super na splycenie zmarszczek, zwlaszcza w okresie jesiennym puki mega mrozow nie ma. Juz z tej stronki bralam wiec sprawdzona. Jak bedziesz chciala to ci wkelje linka, buteleczka jedna kosztuje 11 funtow , ja wzielam 4 rozne rodzaje , zeby potem nie zamawiac. Dwa glico i dwa salicylowe.


Edycie trzeba opierdzielic bo sie cholera jedna nie pokazuje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 09:17   #3212
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- ma spuchniety ten palec, nie boli juz go ?? To tak zawsze, jak nie urok to...

Olivia sie nie boi, ale tez nie skacze z radosci. Przyjela to do wiadomosci i jest ok. Cieszy sie, ze bedzie tydzien w domu, bo wtedy nie moze chodzic do szkoly.

Ale jakie kwasy ?? Ja nie mam bladego pojecia o nich, daj jakas konkretna stronke do poczytania, ale nie po angielsku

Aaaaa chyba jeszcze sie nie chwalilam hehe zdecydowalam sie na operacje plastyczna brzucha Musze tylko zadzwonic i zrobic termin na konsultacje. Z tego co mi wiadomo to dopiero w polowie przyszlego roku dostane termin na rozmowe, takze nie wiem kiedy sie TO wydarzy haha

Monka pokaz no o co Wam chodzi z YSL, bo ja juz nie wiem.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:43   #3213
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka tu msz filmik przykladowy http://www.youtube.com/watch?v=fXidJ...feature=relmfu , a tu pierwszy lepszy opis http://www.twojdermatolog.pl/dermato...glikolowy.html , a tu napisane co i jak http://alejazdrowia.pl/kwas-glikolow...2f03be21402a29 .
Nakladasz , zmywasz nawilzasz i czekasz na rezultaty .
Pierwszy kwas robilam w gabinecie , potem zeby nie latac wyszukalam w necie , poczytalam opinie i sprobowalam zrobic w domu. Zero filozofi . Do glicolowego potrzebny jest nutralizator , ja zaplacilam za niego ok 2,5 funta.
Jak mi przysla to tam bedzie opisane co i jak i na ile nakladac . Czasem jest minuta, czasem kilka , na poczatku najlepiej nalozyc na chwilke.

Mowisz, ze bedziesz sie ciachac, ale to juz na mur beton pewne? Gdzie w pl czy u was? znasz koszt, klinika opcykana?
Po konsultacji moze byc miesiac i bedziesz miec. Zadzwon sobie najpierw i zapytaj bo do takiej operacji potrzeba kilku badan krwi itd , takze mogla bys juz jechac na konsultacje z wynikami i potem jest raczej krotki czas , zeby wyniki byly wiarygodne . Zapytaj czy tak mozna i jakie wyniki masz zrobic .Nie bedziesz musiala bujac sie w te i na zad.
To masz czas zeby jeszcze troche schudnac , popracowac nad cialem , zeby byly lepsze rezultaty aha PALISZ? jak tak to rzuc juz dzis .

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...23066950099_-1 , ja mam ten normalny kolor uniwersalny.

Mam jeszcze ten ale nie otworzony http://www.sparklyplayground.com/201...er-lights.html .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:19   #3214
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- te filmiki Kretki juz daaawno widzialam i zapomnialam o tym To musze u nas poszukac tych kwasow ( swoja droga ta nazwa brzmi nieciekawie brrr )

Tak, chce operowac sie w PL u Dr. Szczyta w Warszawie. Ogladam jego programy i wydaje sie byc Profesjonalista poza tym ma bardzo pozytywne opinie, nawet na Wizazu. Koszt miedzy 12.000 zl -16.000 zl chce zrobic z odssysaniem tluszczu ale caly czas sie odchudzam, zeby lepszy efekt byl

Aha operacje Olivia ma 16 listopada- jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, bo nie moze byc przeziebiona, zadnego kataru itd... A juz zaczyna kaszlec :/ daje jej syrop moze pomoze.

Myslisz, ze ten rozswietlacz YSL kolor uniwersalny pasuje dla kazdego ????

Ps. Tak- niestety nadal pale ale nie zamierzam rzucac A Ty ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:01   #3215
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka no jak to nie zamierzach , musisz zwlaszcza ze chces sie poddac tak rozleglej operacji . Musisz slyszysz , moze tak byc ze nie dopusci cie bo jest duze ryzyko , ze rana zle sie bedzie goic , albo poprostu zapytaj sie na ile musisz rzucic przed i po operacji. Nie zartuje bo ci dupsko skopie , za duze ryzyko, zeby tak sobie lekkomyslnie do tego podchodzic.
Tania ta operacja , myslalam ze wiecej . W polszy taniej pewnie jakbys miala robic w dojczlandzie . Tak przynajmniej jest w UK .
Pokazesz fotki przed i po , co ? no jasne wyjscia nie masz .

Mi babka polecila wlasnie ten uniwersalny najlepszy .

Nie pale wiesz , ze jak w Pl jeste albo na wakacjach to wiadomo, kopce jak smok , ale jak wracam do domu to jestem grzeczna . O i przy drinku to musowo , lubie. Kiedys bylo mi ciezej tak rzucac po takich wyskokach a teraz jakos tak latwiej - chyba psychika.

U nas juz 13 a ja ani ugotowane ani nie posprzatane , maly lata jeszcze w pizamie, tz dopiero sie kapie , ja niedawno , trza sie brac do roboty .

yo Doridee
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:06   #3216
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ala w końcu poszła wczoraj do przedszkola po dwóch tygodniach w domu... Ale kaszle jeszcze, nie wiem już o co chodzi.. Zwłaszcza rano, dziś tak ja złapało że aż trochę zwymiotowała.

W temacie kwasów, właśnie przerzuciłam sie z Retinu na Glyco-A, mam nadzieję ze będzie lepiej bo Retin chyba mi jednak nie służy. Kiedyś byłam bardzo zadowolona z Glyco, zobaczymy jak będzie teraz. Na KWC też ma bardzo dobre opinie - poczytaj Śnieżynka. Monka, jakie stężenie kupiłaś?

Śnieżynko no niezła decyzja z tą operacją. Jesteś pewna, że jest Ci potrzebna? Dużo palisz?
Będziemy trzymać kciuki za Olivię
Ale poszalałaś z tymi zdjęciami, spodziewałam sie ze jest ich więcej Ale dziewczynki udane, śliczne i duuuże już że szok!
Pamiętam, że Sarah ma podobny charakterek jak Ala, oj cieżko

Monka fatalnie z tą ręką, ale dobrze ze tak posprawdzali wszystko, wydaje mi sie że u nas by to olali..
A ja jutro jadę na zdjęcie gipsu, juuuhuuu Jak ja mam go już dosyć i marzę o prysznicu. Żeby nie było - myję sie ale to kombinowanie tak mnie wykończa ze szok... Bo trzymam nogę albo poza prysznicem albo muszę usiąść a nogę trzymać w górze opartą o ścianę - no mówię wam masakra jakaś

Edycia weź no napisz coś. Jak Zosia w szkole?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:16   #3217
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale sie rozpisaly trzeba korzystac

Monka- ja wiem skarbie, ze trzeba zaprzestac palenia przed i po operacji i taki tez mam zamiar, ale podejrzewam, ze wroce do tego nalogu juz po, no chyba ze mi sie uda to nie bede palic. Mialam na mysli, ze jakos nie planuje rzucania palenia, bo zawsze niewypali, ale jak bede zmuszona to czemu nie

Doridee- juz minelo 5 tygodni ?? Tak jestem zdecydowana, bo mam straszny brzuch, zreszta zapytaj Monke ona widziala moj "kaloryfer"

Ciekawa jestem co u GosiSzymonek i Parapeta Szkoda, ze juz nie zagladaja w ogole...

Zancia, Magda, Edzia, Djamelka i reszta no kamman do nas
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 13:39   #3218
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka a to o takie rzucenie ci chodzi , czyli lubisz palic, co ?
Ja juz nie pamietam tego zdjecia , nawet nie wiem czy je gdzies mam czy wywalilam bede czekac na nowe .

Doridee ojj ale bidula z ta noga , wyobrazam sobie jak to wyglada , ale tobie nie do smiechy
Nie pamietam jakie wzielam, chyba 30 i 50 glico, a salicylowy yyy 5 i 10 - chyba, potem srawdze na zamowieniu . A ty tez kwasy masz czy krem z glico ?
Ja nie pamietam juz co ile sie go nakladalo, chyba raz w tyg . Zaczne od glico potem te wieksze stezenie i na salicylowy przejde. Do wiosny bede na nich jechac.
Tez sie ciesz, ze tak nasz mecza z ta jego reka i co chwile bujamy , chodzimy na zmiane opatrunku. Bali sie o stawy ze poszly , albo ze skrecone paluchy , chyba bym sie pochlastala.


Sniezynka no szkoda szkoda .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 17:47   #3219
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- nie strugaj wariata, bo pewnie zdjecie mojego "kaloryfera"masz gdzies w zdjeciach, ktore mobilizuja Cie do cwiczen, albo wisi na lodowce

Co taka cisza zapadla ???

Monka i jak tam spanie malego, spi sam ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:08   #3220
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Monka- nie strugaj wariata, bo pewnie zdjecie mojego "kaloryfera"masz gdzies w zdjeciach, ktore mobilizuja Cie do cwiczen, albo wisi na lodowce

Co taka cisza zapadla ???

Monka i jak tam spanie malego, spi sam ??


Na lodowce dobre sobie Hahaha, jakbyś nie napisała o tym , to bym dalej nie pamietala .
Ja właśnie drzemke zaliczylam, zapodalam chłopakom bajkę i gnije, czekam az pójdą spać , cos dziś mam mega lenia .
Powiedz ty mi co cię wzięło na ta operacje? Czemu sie zdecydowałas? Co na to tz ? Nic ci nie truje czy dopinguje czy zlewa , czy zrobi co ty chcesz , zeby ci było dobrze.
Mały śpi sam, ale przyszedł w nocy i tz- ta wygonilam i z nim spalam do rana. Jakaś fazę ma ze sie boji, albo go ta ręka jeszcze rozbudza bo pobolewa. Juz tak nie Jeczy z bólu jak wcześniej.

Wiesz ze insanity robię , wczoraj 5 dzien zaliczylam, w weekend nie robiłam przez małego rękę , dziś jak mi na wieczór energia wróci to będę ćwiczyć, uwielbiam tego powera po
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:52   #3221
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- ja czesto myslalam o operacji, ale jakos zawsze myslalam, ze to tylko dla tych " z lepszych sfer ", ze mi tego nie potrzeba, ze zadna gwiazda juz nie bede itd Ale zaczelam ogladac na TVN ten program z Dr. Szczytem i jakos mnie wciagnelo i sie zdecydowalam. Moj TZet wie, ze zawsze chcialam miec kolczyka w pepku, tylko nigdy nie mialam odpowiedniej figury do tego, a skoro istnieje taka mozliwosc to czemu nie... Troche sie boi, bo jakby nie bylo to operacja, narkoza itd i w zasadzie wszystko na wlasne zyczenie, wiec gdyby cos poszlo nie tak, jak trzeba to nie byloby ciekawie.W kazdym badz razie wspiera mnie tylko boi sie, zeby mi sie to nie spodobalo i bede sie poprawiac bez przerwy....ale ja wiem, ze nie

Tak Ci sie spodobalo te Insanity ??? Ja tam wole Zumbe, hehe Za jakis czas znowu bedzie cos nowego

Pokaz jakies nowe fotki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 19:33   #3222
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka ja zumby nigdy nie cwiczylam, na basenie gdzie mój tz chodzi jest znajomy który to prowadzi, kiedyś mi mówił i pokazywał, ale jakos śmiać mi sie chciało . Ile płacisz za zumbe? Ile w tyg? Tylko to cwiczysz. Wierz ze my już od tego ćwiczenia to powinnismy w zawodach kulturystycznych występować haha jakby bam ten zapał co jakiś czas nie mijał. Dlatego chce do końca roku skończyć insanity , szybko zleci i tak zleci więc co mi tam .
Ja ci powiem ze kciuki za ta twoja operacje trzymam , zeby doszła do skutku, wszystko jest dla ludzi zwłaszcza nas - porysowanych matek przez te dzieciuchy .
Eee a daj mi namiary na ta klinike . Dzwonilam już tam?
Ja dalej chce Haliny zrobić, planowalam właśnie na 30 urodziny ale tz chce sklep zrobić , nasza górę ale czasu chyba nie styknie i chyba tylko łazienkę zrobimy , jeszcze chce do Turcji jechać .
Może sie spotkamy na sali poopetacyjnej. Haha
Ja myślałam o Polanicy zdroj.
Jaki ty program na TVN oglądasz z operacjami ? Ten na TVN style ? Co wieczorami leci ? Taki doktorek starszy i widać ze kompetentny , była u niego to stara aktorka z mężem . Dziewczyna piersi chciała zrobić ale kociej wiary chyba była i nie chciała podpisać zgody na przekraczanie krwi jakby co - ogladalas ? , to ten pr?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:15   #3223
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- no to jestesmy w domu Ten Dr. o ktorym piszesz to wlasnie Szczyt. On pracowal kiedys w Polanicy Zdroju a jakis czas temu otworzyl wlasna klinike w Warszawie. Caly czas piszemy o tym samym doktorze. Ja wlasnie w tym programie go wypatrzylam Sekrety chirurgii on sie chyba nazywa.

No wlasnie nie dzwonilam jeszcze. Musze sie kiedys zebrac, jakos nie wiem jak mam zaczac z nimi gadac haha stara a durna

Kurde ja ostatnio sypiam po 4 max 5 godzin i nie jestem w ogole zmeczona :/ A rano po 6:00 musze wstac...

Ja chodze na Zumbe 2 razy w tygodniu po 50 min i place 27 € na miesiac ( umowe podpisalam na 3 ) Straaaasznie mi sie to podoba, tylko jeszcze nie umiem sie tak sexy ruszac, jak moj nauczyciel

Ja teraz tez do konca roku nie bede przerywala diety tzn do Swiat mam zamiar na swieta byc Laska

Kurde dziewczynom moze sie nie podobac, ze my tylko o dietach aaa i jeszcze teraz doszly operacje plastyczne

Kupilam YSL tylko nie popatrzylam na kolor i wzielam nr 2 nie wiem czy to dobrze :/

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-11-06 o 22:16
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:33   #3224
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wywala mnie cos z wizazu

Moj maly nie spi, po 20 ich polozylam i do tej pory lata co kilka sekund a ja go odkladam , juz mu sie spanie odwidzialo - totalnie , w dzien nie spal wogole , ja nie wiem co mu odwalilo, chyba sie z chujem na glowy pozamienial no bo co innego

Sniezynka a kto tu pisze o dietach ja nie hehe .
A widzisz to ten program, pare razy na niego trafilam na reklamach tak zerkalam bo nic innego nie bylo.
Normalnie zadzwon i tyle.
Najlepiej spisz sobie na kartce pytania jakie chcesz zdac . Pewnie tymi sprawami zajmuje sie recepcja wiec wszystko ci wyjasnia, a ty im gdzie mieszksz co i jak , czy np mozna przeslac fote emailem , wyniki zeskanowac czy cos . Zapytaj ogolnie o cala procedure .
Daj numer
Nie wiem jaki to kolor 2 , ale zobaczysz przy malowniu nie stesuj sie

Co ty tak do lozna robisz ,a o 6 wstac to hardcor , dzien jest mega dlugi ze szok.

AA jak chcesz to moze spisz pytania jakie chcesz zadac przepisz i potem ci dopowiemy jeszcze o co mozna zapytac.

Zwariuje z tym gnojem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 23:13   #3225
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- a u mnie tradycyjnie dziewczyny spia od 18:30 Ostatnio zauwazylam, ze Olivia lunatykuje :/ Siedzielismy z TZetem na dole, ona zeszla na schodach poskakala i uciekla do gory, myslalam ze po cos przyszla, poszlam za nia a ona w najlepsze spi... Przed chwilka tez slyszalam, ze ktos na gorze chodzi, normalnie wszyscy spia, podejrzewam, ze to Olivia...

Numer jest na ich stronie, musze sama go spisac. Tak, te babki w recepcji udzielaja informacji (ogolnych) i umawiaja na termin z lek. Jakos w tyg sie zmobilizuje i zadzwonie.

Znasz firme Kiko ????

Ja nie cierpie wstawac rano, a pomyslec, ze kiedys wstawalam o 3:45 chyba sie starzeje.

Ciebie wywala a u mnie jak pisze w okienku posta to nie moge przestawac pisac, bo roluje mi sie do gory i nim zjade w dol myszka i klikne gdzie chce dalej pisac zas leci do gor takze musze pisac bez przerwy

Ok mala ja spadam do wyra, bo rano trza wstac :/ Do potem
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 23:27   #3226
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

NIe znam , ale juz opczajam, znaczy ide sie kapac i bede opczajac, taniutkie.
Czytam teraz pierwsza recenzje i klijetka jest zadowolona, podpisy w jej wpisie tyz , oo moze i cos kupie , osz ty cholero .
Nie znam stronki tego doktorka, daj linka , sama sobie tyrkne w przyplywie chwili i o cycki zapytam , najwazniejsze, ze doktorek sprawdzony, tylko szkoda ze to Warszawa , nie znam , nie mam nikogo tak. To albo prosto lot z Uk tam i czas na dojscie do siebie albo z domu autem tam z kims i przespac sie dzien dwa w hotelu , Myslalas o tym ? ty na bank bedziesz musiala tam pare dni zostac pod opieka .
Wez mnie nie denerwuj, moje tez tak spali ale im sieodwidzialo, kladlam ich po 19 do 20 a teraz ida ok 21 a maly to juz wogole odchyl ma .
Czyalam o tym lunatykowaniu chyba wczoraj , podobno to jest normalne w tym wieku, zero stresu. Nie wybudzac, jak dziecko sie szlaja po domu to spokojnie zaprowadzic do pokoju. Zabezpieczyc okna i inne niebezpieczne miejsca , jezeli takie sa. Jak dziecko gada , siedzi czy cos nie panikowac poczekac polozyc spac,nie bedzie pamietac .
Widze ze na spokojnie do tego podchodzisz
" Przed chwilka tez slyszalam, ze ktos na gorze chodzi, normalnie wszyscy spia, podejrzewam, ze to Olivia... " -
Te wstawanie po 3 to byl hardcore, dobrze ze mi taknie odbilo hihi
No do potem

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-11-06 o 23:29
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 23:36   #3227
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- no wlasnie tania ta firma i musze powiedziec, ze ma naprawde fajne kosmetyki. Akurat podklad nie pasuje mi ( za ciemny kupilam ) ale tusz do rzes jest ok, bardzo dobry puder, super roz itd Generalnie za te cen jest naprawde swietna. Moze Dori zna to pozniej cos opisze

No, ja wlasnie tez czytalam o lunatykowaniu dlatego nie robie tragedii, ja sie nie moge denerwowac i latac tam i spowrotem

Tutaj masz link do naszego doktora
http://www.drszczyt.pl/

Ja jeszcze wlasnie nie wiem, jak to zrobie, ale planowalam jechac do mamy od niej do Wawy i w hotelu byc kilka dni a potem do Niemiec, ale nie wiem jak to zrobie, bo podobno szwy sie sciaga po tygodniu. Tam jest sie chyba jedna noc-reszta we wlasnym zakresie. Konsultacja z doktorem kosztuje 300 zl...

Na youtubie widzialam filmik innego lekarza, wyssal babce tluszcz z bioder i brzucha i wcisnal w cycki efekt swietny Jutro poszukam tego filmu i zapodam Ci linka.

Ja juz znikammmmm
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 23:59   #3228
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O moje piersi od 14tys do 17 tys to przy dobrym kursie funta zaplace 3 tys funtow
ale , jak dolicze koszty lotu i koszty pobytu bo wolalabym zostac troche w pl w razie czego to dojdzie mi ok 2 tys funtow . Czyli za taka cene moglabym zrobic u siebie na miejscu bo takie sa ceny . Jak bedzie mus zeby przyleciec na konsulatacje i potem druga odlegla wizyta- operacja to spasuje bo bez sensu takie bujanie ta sama cena , mniej wiecej.
Ja jeszcze myslalam zeby w Turcji , bylam w jednej klinice, ale nie pytalam ,bo to jednak strach jak sie nie wie u kogo i nie slyszalo , nie zna opini.
Klinika jest blisko domu kuzynki . Jeszcze zagadam do tz-ta zeby , pogadal z nia i opczajke zrobi i poda mi nazwe. W 2 tyg doszlabym do siebie , mogla bym odpoczywac bo zajeliby sie chlopakami.

Co ty wariatka chcesz po jednym dniu do domu wracac tyle kilosow, ja bym sie bala , serio , nie dosc ze bedziesz zdychac to strach ze cos nie tak pojdzie, TFU TFU TFU

Teraz o dietach nie gadaja i cwiczeniach bo to norma ale o operacjach

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:51 ----------

Zapomnialam jeszcze
Wiem o tym odsysaniu tluszczu i wciskanie go w cycki ale nie chce bo niby efekt jest, ale jest zyryko ze sie zle potem rozlozy czy cos i cycki moga byc nierowne , tak samo jak przeszczepiasz w posladki tez potem moze byc calkiem inny efekt .
Wole worki z ciecza .

Ty chyba tv wogole nie mialas co ? a tu dodatkowo polska doszla . Mowils , ze nie ogladacie, nie chcesz tv , chyba ze mi sie cos pokickalo .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 07:03   #3229
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- nie, ja nie chce po 1 dniu do domu jechac, tylko z tego co mi wiadomo jedna noc po operacji zostajesz w szpitalu, a te kilka kolejnych dni bylabym w hotelu, ale jeszcze nie wiem co i jak. Najpierw musze zobaczyc ile tutaj by mnie to kosztowalo, bo przyznam, ze nawet nie looknelam :P Byc moze tutaj tez wyjdzie mnie tak samo, jak policze dojazdy itd...

Nie moglam wczoraj zasnac, pamietam jeszcze na zegarze 3:00 chwile po chyba usnelam, rano budzik o 5:45 dzwonil to go przestawilam i wstalam o 7:01 a Olivia ma autobus o 7:08 ...... i zdazyla Latalysmy jak poparzone po domu

Nie wiem co ja mam z tym spaniem, w ogole nie chce mi sie spac wieczorami, a nad ranem ciezko mnie wybudzic...

Dobra, lece do pracy. Do potem
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 08:41   #3230
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witaj w klubie, poszłam spać o 1 , akurat maly przyszedl , a do 2 sie meczylam zeby zasnąć.
Po 5 mały zaczął meczem , ze go ręka boli , dałam syrop, skopal mnie niezłe. Teraz śpi. jako niemowlak mi nie dał podpalić to teraz daje .
Ale ci sie zaspalo , taki sprinter z rana to tez fajna rozgrzewkę hehe , ja mam budzik na 8 nastawiony . Z bólem wstalam.

Idę pognic, musze sie rozbudzic, moze na zakupy pojade , narazie mi sie nic niechce. do potem
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 15:05   #3231
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kurcze tez mi sie nic nie chce, jakas nieprzytomna jestem ide zaraz sie drzemnac

A gdzie reszta ??

Ci ciekawego kupilas Monka ?
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 16:34   #3232
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka idź idź , żebyś wieczorem była tomna hehe
Właśnie wracam do domu. Otworzyli nowy dom handlowy jupi jupi je je . Opczajke zrobiłam na dole, zobaczyłam bobbi Brown i mnie nie było. Podotykalam poogladalam. Szkoda ze Mac nie ma . Jest 4 piętrowy to nawet czasu nie miałam zeby zaliczyć resztę, jutro pójdę hihi .
Kupiłam młodemu kalesony z bluzka, dwa komplety bo czubek bez kalejsrakow z domu nie wyjdzie, a z większości wyrósł .
Sobie dwie bluzki, jedna koszule , jeden sweterek i leginy , hurtem wzięłam, tyle sklepów ze Szmatami a ja tam tylko weszlam . Za malo czasu mialam . 2 bluzy dla chlopakow .Latalam po starociach szukać akordeonu prawdziwego ale nie ma. Na ebay są mega drogie od 500 f do 3 tys f. Podziekuje.
Śnieżynka jest u was tk maxx? Bo ja zawsze tak wchodzę na kosmetyki , bo to kilka metrów od basenu - sauny, gdzie mój chodzi i jajka poci i moczy.
Zawsze tam jakieś kosmeyki kupię za grosze. Przeważnie biorę cos do włosów albo ryja pielęgnacyjne , bo z kolorowych zazwyczaj nic nie ma, same gowna.
Jajalowi kupiłam ciężarówkę , dla kaki grę , guess who I domek z ciastek , a w niej babajaga hehe ale bedzie si z tego domka cieszył jak głupi.


Mały mi w wuzku spał także dziś pójdzie spać późno.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-11-07 o 16:37
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 07:44   #3233
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- jest u nas tez TK MAXX ale jakies 60 km ode mnie. Szczerze powiedziawszy to jeszcze nie bylam ale slyszalam o tym sklepie.
To teraz wszystko przymierzaj, cykaj fotki i nam sie pokaz

Iwona- dziekuje ale jak juz bylam na forum, to moglas skrobnac kilka slow

Przyszlam teraz z pracy, a na 9:00 lece do drugiej :/

Milego dnia, do potem
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 11:27   #3234
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jestem zła... Zdjęli mi wczoraj gips, zrobiłam RTG i kość sie zrosła ale nie mogę jeszcze na nią stawać, lekarz mi zabronił i za tydzień do kontroli. Prawdopodobnie będę musiała kupić stabilizator i co najmniej miech go nosic. Kurcze, myślałam że jak mi zdejmą to normalnie będę chodzić... Bo ja juz w gipsie chodziłam bez kul, jakieś ostatnie 1,5 tyg. Teraz bez gipsu też delikatnie staje na tej nodzie ale do konca nie wiem czy nie pogorszę sprawy Szukałam jakichś info na necie i to raczej norma ze nie pozwalają od razu stawać na nogę. Nie wiem co robić. Jak głupia zaplanowałam sobie dzisiejszy dzień i duuupa Dalej siedzę w domu. W sumie autem mogłabym jeździć bo mamy automat, tylko muszę zobaczyc czy jakieś buty dam radę bez bólu nałożyć, mam jakieś sznurowane. Ehh, co za pech z tą nogą

U nas nie ma TK MAXX, ale będąc u rodzinki w Radomiu byliśmy w tym sklepie. Można wyczaić naprawdę świetne rzeczy za grosze. Też sobie kupiłam wtedy troche ciuchów, kosmetyki też były ale jakies takie byle jakie. I miałam wrażenie że stare i uzywane. Ale ogólnie sklep mi sie podoba

No nic, idę moczyć tą swoja nieszczęsną nogę...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 14:10   #3235
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- moj brat tez mial noge w gipsie i jak dobrze pamietam po zdjeciu tego gipsu tez go noga nie bolala, ale nie mogl na nia stawac 2 tygodnie. Mnie sie wydaje, ze to normalne... Odpocznij jeszcze tydzien, bo pozniej niewiadomo kiedy bedziesz mogla sobie pozwolic na odpoczynek
Ps. wyzcytalam teraz w necie, ze wiekszosc ludzi nie moze stawac tuz po zdjeciu gipsu. W czym ja moczysz ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 15:54   #3236
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Bylismy dzis na 11 w szpitalu, zeby opatrunek zmienic , chwile sie spoznilismy, potem nas zle wyslali i tak sie bujalismy po tym szpitalu , w koncu dotarlismy. Lekarz juz nie bylo czekalismy na niego 2 h .
Chciala dam nam juz 4 antybiotyk , ale powiedzialam ze po tym ma sraczke wiec zaprzestala. Kazala przerwac ten antybiotyk i w poniedziaelk sie okaze czy trzeba czy nie. Jak przbije krew czy cos na bandazu to mamy szybciej przyjechac .
Maly mi zasnal w aucie, ale obudzilam go w domu , ok 30 min sie rozbudzal nie dalam spac o nie, wczoraj poszedl spac po 24 . DZis tez pewnie pozniej przez to ze w aucie kimnal . To juz bedzie 4 wieczor jak mi maly spierdzielil sie ze spaniam .

Doridee ja tez slyszalam, ze po sciagnieciu gipsu nie wolno stawac , ty lez i gnij ,jeszcze sie nachodzisz .

Sniezynka jaka Iwona? nasz pracocoliczka?
Wczoraj widzialam Parapecika nic sie cholera nie przypucowala

Ide syf ogarnac, spac mi sie chce od 1o nas w domu nie ma i nic nie porobione.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 19:50   #3237
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Przyszly mi dzis kwasy , 2 maseczki i chyba jakies serum , 2 pedzelki idwa neutralizatory . Na pol roku starczy, a na wiosne bede jak dupa niemowlaka .
Moze dzis zrobie glico najslabszy.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 20:43   #3238
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hej Dziewczyny
Współczuję Doridee kostki, słyszałam, że dobra jest sól iwonicka- przynajmniej jak miałam kłopoty ze stawami, to moja lekarka mi ją poleciła
Śnieżynko, ja wpadam jak wiatr, to i nic w łapie nie mam- nie było kiedy napisać
Miło patrzec, jak nam dzieciaczki rosną i dorośleją... Jasiek mój 18 latek jeszcze długo nie wydorośleje, niestety- Maniusia jest od niego bardziej dojrzała, aż szkoda mi jej beztroski...

Pozdrawiam Was serdecznie, na razie Dziewczynki
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 21:02   #3239
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwona poka mala, co tam u was . Fiu fiu mlody to juz kawaler , ty juz na weselicho zacznij zbierac

Maly nie zasnal w koncu prawie o normalnej porze , a mialam pietra bo spal w tym aucie ufffffffffffffffff , ale sie ciesze . Moze wroci do normalnosci.


Doridee zapomnialam wczesniej zapytac, chodzi ci o szmaty z tk maxxa ze wygladaja jak noszone? ja nie wiem bo nie chodze tam na szmaty , za duzo ich tam jest . Odrazu jak wchodze to tylko kosmetyki i zabawki, osatnio poprzestawiali i kolo zabawek byly wieszaki z kurtkami to luknelam i mlodemu wzielam za 25 f , to bralam jak taka tania.
A i czasem zagladalam na domowe rzeczy jak byly na gorze z zabawkami , teraz zniesli je na dol. Ostatnio kupilam wielka szklana miche na owoce bo mi sie nie miescily w normalnej misce.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:45   #3240
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No i co, znowu cisza ?????

Monka musielismy przesunac termin operacji Olivii, bo jest przeziebiona, a wtedy nie mozna... Nie wiem kiedy dostane kolejny, babka sprobuje piatkowy termin zamienic z jakims innym dzieckiem moze sie uda, a jak nie to chyba dopiero po nowym roku.

Co u Was ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.