Usta jak farbki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 14:53   #1
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104

Usta jak farbki


Witam,
Ostatnio trochę zmieniła się moda w makijażu odnośnie koloru ust. Parę ładnych razy w różnych miejscach widziałam dziołszki pomalowane szminką do ust wyglądającymi jak farby fluorescencyjne. Przykładem może być Ewa Farna.
To jest pierwszy filmik z programu X Factor, z udziałem Ewy Farnej jaki wyskoczył mi na YouTube.
http://www.youtube.com/watch?v=o1jQXW92Ook
Chciałabym sobie kupić taką szminkę, żeby mieć po niej usta jak farbki ale nie wiem, która firma prowadzi taką serię szminek. Coś mi świta, że widziałam ostatnio taką reklamę- chyba L'oreal ale nie dam sobie głowy ściąć, że to na pewno ta firma.
Znacie takie serie szminek? Jeśli tak, to piszcie
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:42   #2
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Usta jak farbki

Polecam Sleek matte me - np. odcień brink pink albo party pink. Znajdziesz je na allegro u sprzedającego Bestselery, sklep Selling Beauty czy jakoś tak.
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***

Edytowane przez madzioha
Czas edycji: 2014-03-05 o 11:43
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 21:17   #3
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Usta jak farbki

Zastanawiam się, który z kolorów szminek najbardziej by mi odpowiadał. Mam ciemne włosy i ciemną karnację. Jestem typem kolorystycznym- zima. Proszę o pomoc
madzioha- jeśli chciałabyś mi w tym pomóc to możesz podać mi swojego maila i wysłałabym Ci zdjęcie jak wyglądam bo jakoś nie chciałabym go tu umieszczać :P
Jeśli ktoś będzie chętny mi pomóc, również mogę wysłać na maila zdjęcie
Ja się zastanawiam tak naprawdę nad wyborem dwóch z trzech kolorów, które mi się spodobały ale nie jestem pewna czy będą mi pasować Na razie nie zdradzę, czekam na pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paleta kolorów szminek.jpg (74,7 KB, 57 załadowań)
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 00:33   #4
Caprice make up
Przyczajenie
 
Avatar Caprice make up
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Usta jak farbki

hmmm, możesz też użyć pigmentów (jest szeroki wybór odcieni) wymieszać z bezbarwnym błyszczykiem i spryskać fixerem, by to utrwalić. Da taki sam efekt jak szminka, a sama możesz kombinować z kolorami mieszając je
Caprice make up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 20:51   #5
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Usta jak farbki

Cytat:
Napisane przez Caprice make up Pokaż wiadomość
hmmm, możesz też użyć pigmentów (jest szeroki wybór odcieni) wymieszać z bezbarwnym błyszczykiem i spryskać fixerem, by to utrwalić. Da taki sam efekt jak szminka, a sama możesz kombinować z kolorami mieszając je
Caprice make up, proszę Cię bardzo, wytłumacz mi co to są te pigmenty- kompletnie jestem zielona w tym temacie. I powiedz, gdzie można coś takiego kupić. W jaki sposób można go zmieszać z błyszczykiem- wlewając go do niego? I co to jest ten fixer- jakiś spryskiwacz do utrwalenia makijażu ?

Edytowane przez kylieminogue
Czas edycji: 2014-03-13 o 20:54
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:25   #6
Caprice make up
Przyczajenie
 
Avatar Caprice make up
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Usta jak farbki

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Caprice make up, proszę Cię bardzo, wytłumacz mi co to są te pigmenty- kompletnie jestem zielona w tym temacie. I powiedz, gdzie można coś takiego kupić. W jaki sposób można go zmieszać z błyszczykiem- wlewając go do niego? I co to jest ten fixer- jakiś spryskiwacz do utrwalenia makijażu ?
Pigmenty to takie sypkie cienie, które mają intensywny kolor, można je dostać w każdej drogerii. Mieszasz je z błyszczykiem w ten sposób, że wylewasz odrobinę błyszczyku na dłoń, pędzelkiem nabierasz trochę pigmentu i mieszasz z błyszczykiem. Tak, fixer to spray do twarzy utrwalający makijaż
Caprice make up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 08:48   #7
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Usta jak farbki

Cytat:
Napisane przez Caprice make up Pokaż wiadomość
Pigmenty to takie sypkie cienie, które mają intensywny kolor, można je dostać w każdej drogerii. Mieszasz je z błyszczykiem w ten sposób, że wylewasz odrobinę błyszczyku na dłoń, pędzelkiem nabierasz trochę pigmentu i mieszasz z błyszczykiem. Tak, fixer to spray do twarzy utrwalający makijaż
Caprice, myślisz ze da sie to wymieszać tak, żeby było równomiernie na ustach? tzn zeby nie bylo plam? bo bardzo fajny pomysł z tymi pigmentami
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 08:58   #8
Caprice make up
Przyczajenie
 
Avatar Caprice make up
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Usta jak farbki

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
Caprice, myślisz ze da sie to wymieszać tak, żeby było równomiernie na ustach? tzn zeby nie bylo plam? bo bardzo fajny pomysł z tymi pigmentami
Tak, da radę, żeby zakryć całe usta trzeba nałożyć więcej pigmentu
Caprice make up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 18:27   #9
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Usta jak farbki

Cytat:
Napisane przez Caprice make up Pokaż wiadomość
Pigmenty to takie sypkie cienie, które mają intensywny kolor, można je dostać w każdej drogerii. Mieszasz je z błyszczykiem w ten sposób, że wylewasz odrobinę błyszczyku na dłoń, pędzelkiem nabierasz trochę pigmentu i mieszasz z błyszczykiem. Tak, fixer to spray do twarzy utrwalający makijaż
Caprice make up- Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Powiadasz, że pigment jest to taki sypki cień. A można go wymieszać z matowymi cieniami do powiek ?
Spróbuję zrobić tak jak mówisz- kupić pigment i wymieszać z błyszczykiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 19:27:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.