Suknia marzeń cz. II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 15:50   #4441
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
tak to jest z nami kobietkami, za niska źle i za wysoka też niedobrze
ale tak mi mówiła pani w salonie, że jak suknia jest w miarę gładka i prosta to wydłuża a jak ma falbany, drapowania itp. to skraca, więc Ty na pewno będziesz wyglądać w tej sukni olśniewająco a ja będę musiała się zadowolić troszkę prostszym modelem
czasem chciłabym mieć te 10cm. mniej
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 16:51   #4442
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Suknia marzeń cz. II

a ja dzisiaj mierzyłam suknie (zdjęć własnych nie posiadam bo oczywiście nie wolno ) i być może jest to moja suknia.. być może bo na 100 % pewności nie mam

ps. oczywiście bez kwiatka z przodu bo nie cierpię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg agnes2008_2.jpg (52,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agnes2008_2b.jpg (27,9 KB, 82 załadowań)
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 16:54   #4443
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Suknia marzeń cz. II

ps.2 zdjecia katalogowe nie oddają uroku sukni - na mnie leżała lepiej niż na tej chudej modelce
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:05   #4444
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

no i się doczekałam pierścionka kiedyś pisałam troszkę w waszym wątku no ale teraz jeśli nie macie nic przeciwko dołączę do was na stałe mój ślub dopiero w sierpniu 2010 roku ale jaka jest pierwsza myśl narzeczonej po ochłonięciu z emocji zaręczynowych? oczywiście jedna! w co ja się ubiorę całe szczęście podczytywałam was często i jestem na bieżąco z tym wątkiem a to jak zbawienie bo jestescie tu naprawdę świetne! a ile rzeczy można się od was nauczyc chyba jeszcze troszkę za wczesnie na bieganie po salonach i przymierzanie sukien chociaz nie ukrywam ze bym juz chciala ale przez te 2 lata (juz nie całe hehe) moze mi sie gust zmienic albo figura i dopiero by było wiec narazie oglądam suknie w internecie i się zachwycam.. ale nie wiem nawet na co powinnam patrzec tyle fasonów marzy mi sie taka "większa" suknia tzn nie taka lejąca i opływająca ciało ale taka z tiulem pod spódnicą chyba mam niespełnione marzenia z dziecinstwa o księżniczce hehehe mam nadzieje ze z waszą pomocą znajdę tę jedyną
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:46   #4445
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
czasem chciłabym mieć te 10cm. mniej
heh, to pewnie cię nie zdziwi, że ja czasem chciałabym mieć te 10 cm więcej

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj mierzyłam suknie (zdjęć własnych nie posiadam bo oczywiście nie wolno ) i być może jest to moja suknia.. być może bo na 100 % pewności nie mam
ps. oczywiście bez kwiatka z przodu bo nie cierpię
faktycznie ten kwiatek jakoś tak dziwnie wygląda,
jak dla mnie to w ogóle nie pasuje

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
no i się doczekałam pierścionka kiedyś pisałam troszkę w waszym wątku no ale teraz jeśli nie macie nic przeciwko dołączę do was na stałe mój ślub dopiero w sierpniu 2010 roku ale jaka jest pierwsza myśl narzeczonej po ochłonięciu z emocji zaręczynowych? oczywiście jedna! w co ja się ubiorę całe szczęście podczytywałam was często i jestem na bieżąco z tym wątkiem a to jak zbawienie bo jestescie tu naprawdę świetne! a ile rzeczy można się od was nauczyc chyba jeszcze troszkę za wczesnie na bieganie po salonach i przymierzanie sukien chociaz nie ukrywam ze bym juz chciala ale przez te 2 lata (juz nie całe hehe) moze mi sie gust zmienic albo figura i dopiero by było wiec narazie oglądam suknie w internecie i się zachwycam.. ale nie wiem nawet na co powinnam patrzec tyle fasonów marzy mi sie taka "większa" suknia tzn nie taka lejąca i opływająca ciało ale taka z tiulem pod spódnicą chyba mam niespełnione marzenia z dziecinstwa o księżniczce hehehe mam nadzieje ze z waszą pomocą znajdę tę jedyną
ja miałam tak samo nie wiem dlaczego zawsze tak jest, że najpierw człowiek się zastanawia co na siebie założy a nie np. jakie będą zaproszenia to pewnie stąd, że chyba każda z nas marzyła o tym dniu od dzieciństwa
teraz możesz sobie mniej więcej wybrać fason, bo do 2010 modele jeszcze zdążą się zmienić czasami jest tak, że jak oglądasz coś w internecie i ci się spodoba to jak przymierzysz to nie pasuje sama tak miałam , a jak zapragniesz poczuć już trochę ten szał zakupowy, to mów w salonach, że masz ślub tak za jakieś 5 miesięcy, to się tobą odpowiednio zajmą, ba ja np. jak poszłam w maju żeby tak z grubsza obejrzeć suknie i zobaczyć, który fason jest odpowiedni dla mojej figury i wzrostu, żeby później móc powybierać trochę w internecie, to jak powiedziałam że ślub w maju następnego roku to pani była oburzona, że już chce przymierzać suknie, byłam dla niej stratą czasu.
a forum faktycznie jest rewelacyjne, nie zdawałam sobie sprawy, że o tyle rzeczy trzeba zadbać i o tylu rzeczach pamiętać wydawało mi się, że np. wybranie bukietu to pestka ale okazało się inaczej
życzę miłego buszowania w internecie
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 22:05   #4446
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
no i się doczekałam pierścionka kiedyś pisałam troszkę w waszym wątku no ale teraz jeśli nie macie nic przeciwko dołączę do was na stałe mój ślub dopiero w sierpniu 2010 roku ale jaka jest pierwsza myśl narzeczonej po ochłonięciu z emocji zaręczynowych? oczywiście jedna! w co ja się ubiorę całe szczęście podczytywałam was często i jestem na bieżąco z tym wątkiem a to jak zbawienie bo jestescie tu naprawdę świetne! a ile rzeczy można się od was nauczyc chyba jeszcze troszkę za wczesnie na bieganie po salonach i przymierzanie sukien chociaz nie ukrywam ze bym juz chciala ale przez te 2 lata (juz nie całe hehe) moze mi sie gust zmienic albo figura i dopiero by było wiec narazie oglądam suknie w internecie i się zachwycam.. ale nie wiem nawet na co powinnam patrzec tyle fasonów marzy mi sie taka "większa" suknia tzn nie taka lejąca i opływająca ciało ale taka z tiulem pod spódnicą chyba mam niespełnione marzenia z dziecinstwa o księżniczce hehehe mam nadzieje ze z waszą pomocą znajdę tę jedyną

gratulacje !! ja też mam marzenie o księżniczce a mój ślub za 9 miesięcy więc razem może coś poszukamy
ja mam na oku cosmobelle 7187 lub demetrios 933

ale pewnie inne wpadną !!
choć mam kilka upatrzonych prostych sukien
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 22:32   #4447
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

dziękuję za gratulacje no tak macie racje że panie w salonie nie potraktują mnie poważnie jak im powiem że ślub prawie za 2 lata ale ten pomysł że za 5 miesięcy mi się bardzo podoba pewnie na wiosnę go wykorzystam bo nie wytrzymam hehehe w ogóle wiem że to nie ten wątek ale w temacie ślubów dopiero zdobywam doświadczenie więc mam prośbę: jeśli macie jakieś ciekawe adresy internetowych stron gdzie dokładnie ze szczegółami jest jakaś lista zadań o jakich trzeba pamiętac szykując ślub to byłabym wdzięczna bo sala i orkiestra juz zamówione, suknia- rzecz oczywista ale np dokumenty itp to juz tylko ogólne pojęcie a trzeba dokładnie wiedziec jakie, kiedy i gdzie nie chce w przygotowaniach ślubnych wyręczać się rodziną żeby załatwiali wszystko za mnie dlatego chcę posiąść całą ślubną "wiedzę tajemną" i potem działać z moim tżcikiem

Strippi piękne te Twoje suknie, ja jednak mówiąc o szerokim dole mam na myśli troszkę mniejszy od twoich wymarzonych
mam na myśli coś takiego (no może bogatszy gorset wyszywany jakimis swiecidełkami lub z koronki...)
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 22:40   #4448
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

przepraszam ze post za postem ale mam problem z załadowaniem zdjęcia.. moze się teraz uda..

ehhh cos nie idzie więc spróbuje jutro dodac znalezione fotki
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 08:58   #4449
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Suknia marzeń cz. II

tancerka212 mysle ze nie masz sie czym przejmowac tylko jak ci to sprawia przyjemnosc to chodzic i przymierzac zwlaszcza ze ostatnio pani w salonie powiedziala mi ze ma juz nawet jedno zamowienie na rok 2010

Ja ostatnio za to zrobilam sobie maraton po salonach i mam pierwsza powazna pretendentke do bycia ta jedna jedyna wymarzona w jednym salonie pozwolili zrobic mi zdjecia wiec wrzucam i czekam na wasze porady. Sa to dwie suknie z salony Lilea. Pierwsza wrzucam z kolekcji Perle (lekko za dluga i za duza byla na mnie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lilea3.jpg (21,7 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00215_resize.JPG (128,8 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00216_resize.JPG (128,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00217_resize.JPG (132,3 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00218_resize.JPG (130,2 KB, 74 załadowań)
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:02   #4450
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Suknia marzeń cz. II

i druga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja lilea2.jpg (8,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja lilea1.jpg (13,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00210_resize.JPG (131,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00211_resize.JPG (135,9 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00212_resize.JPG (140,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00213_resize.jpg (142,4 KB, 99 załadowań)
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:06   #4451
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Mewcia pierwsza suknia zdecydowanie ci pasuje- wyglądasz w niej lepiej niż ta modelka, no a jak się ją dopasuje to będzie zjawiskowo druga ładna ale w porównaniu do pierwszej zdecydowanie wygrywa ta pierwsza
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 09:08   #4452
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj mierzyłam suknie (zdjęć własnych nie posiadam bo oczywiście nie wolno ) i być może jest to moja suknia.. być może bo na 100 % pewności nie mam

ps. oczywiście bez kwiatka z przodu bo nie cierpię
Dlaczego nie wolno? Jak poszłam przymierzać suknie, to pierwsze pytanie sprzedawczyni było- czy mam aparat. Na wszelki wypadek wzięłam, a okazało się że jest to warunek konieczny. pani powiedziała, że po przymierzeniu kilku sukien wszystko się myli i dopiero po obejrzeniu w domu zdjęć można na spokojnie porównać w której sie lepiej wygląda.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:19   #4453
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Mewcia pierwsza suknia zdecydowanie ci pasuje- wyglądasz w niej lepiej niż ta modelka, no a jak się ją dopasuje to będzie zjawiskowo druga ładna ale w porównaniu do pierwszej zdecydowanie wygrywa ta pierwsza
mam to samo zdanie, w tej drugiej wogóle mi się nie podobasz,a pierwsza mimo że za duża jest tak ładnie i kobieco skrojona że już mi się bardzo podoba na Tobie Mewcia
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:25   #4454
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Suknia marzeń cz. II

jejku jejku to ja juz sama nie wiem caly czas nastawialam sie bardziej na te druga :P ale poslucham jeszcze waszych opini moze mi cos ciekawego doradzicie

szkoda ze w wiekszosci salonow nie mozna robic zdjec bo to prawda ze po przymierzeniu tylu sukien sama juz nie wiem jak w czym wygladalam
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:38   #4455
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Mewcia zgadzam się z Dziewczynami Obie suknie są piękne, ale zdecydowanie pierwsza lepiej pasuje do Twojej figury.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:17   #4456
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Suknia marzeń cz. II

mewcia też jestem za tą pierwszą suknią
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:24   #4457
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
i druga
Zdecydowanie pierwsza prześliczna i pięknie w niej wyglądasz
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:28   #4458
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
tancerka212 mysle ze nie masz sie czym przejmowac tylko jak ci to sprawia przyjemnosc to chodzic i przymierzac zwlaszcza ze ostatnio pani w salonie powiedziala mi ze ma juz nawet jedno zamowienie na rok 2010

Ja ostatnio za to zrobilam sobie maraton po salonach i mam pierwsza powazna pretendentke do bycia ta jedna jedyna wymarzona w jednym salonie pozwolili zrobic mi zdjecia wiec wrzucam i czekam na wasze porady. Sa to dwie suknie z salony Lilea. Pierwsza wrzucam z kolekcji Perle (lekko za dluga i za duza byla na mnie )
Zdecydowanie 1

Tancereczko gratuluję zaręczyn,Ja slub też planuje na 2010 już powoli bierzemy sie za załatwianie no ale hm pierscionka jeszcze nie mam a poszukiwanie sukni Mnie przeraża ale dobrze że Wy jestescie
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:32   #4459
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Suknia marzeń cz. II

mewcia ja też obstawiam pierwszą suknię


Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wolno? Jak poszłam przymierzać suknie, to pierwsze pytanie sprzedawczyni było- czy mam aparat. Na wszelki wypadek wzięłam, a okazało się że jest to warunek konieczny. pani powiedziała, że po przymierzeniu kilku sukien wszystko się myli i dopiero po obejrzeniu w domu zdjęć można na spokojnie porównać w której sie lepiej wygląda.
to dobrze trafiłaś, ale w większości salonów niestety nie pozwalają robić zdjęć, bo twierdzą, że panie tylko przychodzą i mierzą, robią zdjęcia a potem idą do krawcowej i ona im taką samą szyje, dla mnie jest to dziwne, bo przecież można wydrukować zdjęcie z internetu i krawcowa też może z niego uszyć
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 11:38   #4460
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość



to dobrze trafiłaś, ale w większości salonów niestety nie pozwalają robić zdjęć, bo twierdzą, że panie tylko przychodzą i mierzą, robią zdjęcia a potem idą do krawcowej i ona im taką samą szyje, dla mnie jest to dziwne, bo przecież można wydrukować zdjęcie z internetu i krawcowa też może z niego uszyć
Niestety ale mnie też to spotkało. Pani sprzedająca absolutnie nie wyraziła zgody na sfotografowanie sukni więc myślę, że w razie przymiarki też by się nie zgodziła ;/
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:45   #4461
dajana_wegierka
Raczkowanie
 
Avatar dajana_wegierka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź <3
Wiadomości: 255
Dot.: Suknia marzeń cz. II

to ja również wkleję suknie, które przypadły mi do gustu.

wszystkie suknie oprócz ostatniej pochodzą ze strony www.motamot.pl, ostatnią sukienką jestem zachwycona, mimo, że nie wiem co by babcie/ciotki powiedziały na temat ciemnych wstawek. Sukienka ta jest marki Blue by Enzoani.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DAFNE 3770_zoom2.jpg (39,4 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DAFNE 3770_zoom3.jpg (41,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FIESTA 4040_zoom2.jpg (37,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FIESTA 4040_zoom3.jpg (38,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GISELA3810_zoom2.jpg (45,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PETRA 3750_zoom2.jpg (36,1 KB, 89 załadowań)
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence
dajana_wegierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:46   #4462
dajana_wegierka
Raczkowanie
 
Avatar dajana_wegierka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź <3
Wiadomości: 255
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Astoria marki Blue by Enzoani
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ASTORIAa.jpg (9,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ASTORIAb.jpg (11,1 KB, 59 załadowań)
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence
dajana_wegierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:47   #4463
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez dajana_wegierka Pokaż wiadomość
ostatnią sukienką jestem zachwycona, mimo, że nie wiem co by babcie/ciotki powiedziały na temat ciemnych wstawek.
ja uważam, że to jest wasz ślub i wasz dzień i to ty masz się czuć pięknie i wyjątkowo w tym dniu, a nie ciotki i babcie, oni mają cię tylko podziwiać więc jak będzie wyglądać twoja suknia to tylko i wyłącznie twoja sprawa, ja bym się wcale nimi nie przejmowała przecież ty ją będziesz miała na sobie, nikt inny a i jest jeszcze takie powiedzenie "niech się wstydzi, ten kto widzi"
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:55   #4464
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez dajana_wegierka Pokaż wiadomość
to ja również wkleję suknie, które przypadły mi do gustu.

wszystkie suknie oprócz ostatniej pochodzą ze strony www.motamot.pl, ostatnią sukienką jestem zachwycona, mimo, że nie wiem co by babcie/ciotki powiedziały na temat ciemnych wstawek. Sukienka ta jest marki Blue by Enzoani.
Przepiękne te suknie po prostu w tym stylu mi się podobają. Najgorsze jest to, ze salon jest w BB czyli w mieście gdzie mieszka TŻ i jest wyprzedaż do 70% Bez sensu teraz kupować suknię.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:08   #4465
dajana_wegierka
Raczkowanie
 
Avatar dajana_wegierka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź <3
Wiadomości: 255
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ja uważam, że to jest wasz ślub i wasz dzień i to ty masz się czuć pięknie i wyjątkowo w tym dniu, a nie ciotki i babcie, oni mają cię tylko podziwiać więc jak będzie wyglądać twoja suknia to tylko i wyłącznie twoja sprawa, ja bym się wcale nimi nie przejmowała przecież ty ją będziesz miała na sobie, nikt inny a i jest jeszcze takie powiedzenie "niech się wstydzi, ten kto widzi"
racja, jednak w TEN dzień raczej nie chciałabym być na językach całej konserwatywnej części rodziny z powodu czerni na sukience. Pół biedy dalsza rodzina, ale zależy mi na akceptacji stroju rodziców TŻta oraz mojej najbliższej rodziny, a wątpię, żeby byli zadowoleni z tej sukienki. No nic..zobaczymy..poza tym jak będę brała ślub to nie wiem czy jeszcze ta sukienka będzie dostępna



Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Przepiękne te suknie po prostu w tym stylu mi się podobają. Najgorsze jest to, ze salon jest w BB czyli w mieście gdzie mieszka TŻ i jest wyprzedaż do 70% Bez sensu teraz kupować suknię.
Rzeczywiście trochę za wcześnie, ale wydaje mi się, że za rok będą podobne modele, może nawet te same i wtedy też możesz coś zobaczyć na wyprzedaży. Patrzyłam na stronie motamot.pl na to które modele będą tańsze i te, które wkleiłam będą objęte wyprzedażą.
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence
dajana_wegierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:21   #4466
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
tancerka212 mysle ze nie masz sie czym przejmowac tylko jak ci to sprawia przyjemnosc to chodzic i przymierzac zwlaszcza ze ostatnio pani w salonie powiedziala mi ze ma juz nawet jedno zamowienie na rok 2010

Ja ostatnio za to zrobilam sobie maraton po salonach i mam pierwsza powazna pretendentke do bycia ta jedna jedyna wymarzona w jednym salonie pozwolili zrobic mi zdjecia wiec wrzucam i czekam na wasze porady. Sa to dwie suknie z salony Lilea. Pierwsza wrzucam z kolekcji Perle (lekko za dluga i za duza byla na mnie )
Pierwszej wyglądasz ładnie, ta druga suknia nie pasuje do Twojej sylwetki i ten dół jest brzydki, przypomina mi firankęTylko się nie obraź, ale pierwsze moje skojarzenie takie było..Jak masz fotki jeszcze jakiś sukien to wrzucaj

Cytat:
Napisane przez dajana_wegierka Pokaż wiadomość
Astoria marki Blue by Enzoani
Krój sukni z czarnymi wstawkami-super!Tylko kolory inne i byłoby gites
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:33   #4467
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wolno? Jak poszłam przymierzać suknie, to pierwsze pytanie sprzedawczyni było- czy mam aparat. Na wszelki wypadek wzięłam, a okazało się że jest to warunek konieczny. pani powiedziała, że po przymierzeniu kilku sukien wszystko się myli i dopiero po obejrzeniu w domu zdjęć można na spokojnie porównać w której sie lepiej wygląda.

ja też uważam, ze w domu na spokojnie można przemyśleć wiele rzeczy i spojrzeć na siebie obiektywnie a zdjęcie byłyby bardzo pomocne ale jakoś panie w salonach tego nie rozumieją - już widzę krawcową która szyje mi suknię z marnych salonowych zdjęć- 100 razy lepiej wydrukować zdjęcie z netu i obejrzeć szczegoły
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 18:17   #4468
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Suknia marzeń cz. II

[quote=madziulka_;9192751]Pierwszej wyglądasz ładnie, ta druga suknia nie pasuje do Twojej sylwetki i ten dół jest brzydki, przypomina mi firankęTylko się nie obraź, ale pierwsze moje skojarzenie takie było..Jak masz fotki jeszcze jakiś sukien to wrzucaj

Jak najbardziej sie nie obrazam Niestety przykro stwierdzic ale moja mama jak ja zobaczyla na manekinie to powiedziala to samo Co do tej pierwszej to generalnie mi sie podoba tylko ze rozszerza sie dopiero za biodrami i nie wiem czy to korzystnie modeluje sylwetke? A co do kroju tej drugiej to myslicie ze ten model mi nie pasuje czy poprostu ta konkretna sukienka jest nie dla mnie?
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 18:18   #4469
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez dajana_wegierka Pokaż wiadomość





Rzeczywiście trochę za wcześnie, ale wydaje mi się, że za rok będą podobne modele, może nawet te same i wtedy też możesz coś zobaczyć na wyprzedaży. Patrzyłam na stronie motamot.pl na to które modele będą tańsze i te, które wkleiłam będą objęte wyprzedażą.
Tak sobie właśnie pomyślałam, że w przyszłym roku o tej porze też będzie wyprzedaż starej kolekcji. Mi nie zależy na nowej kolekcji tylko na znalezieniu tej jedynej sukni Póki co zdjęcia zapisze na dysku i wydrukuję Dzięki że wkleiłaś tutaj ten link
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:42   #4470
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
i druga
A mi się ta druga bardziej podoba, dobrze na tobie leży, masz śliczną figurkę i taka dopasowana sukienka bardziej ci pasuje
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.