ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 20:45   #2791
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez czekoladka007 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje Ci za poradę
Tylko mam jeszcze małe pytanko a raczej dwa:
1. Co to są te filtry..?
2. Czym nawilżać..? mogą być jakieś domowe sposoby
nie ma za co

1. filtr = krem z bardzo wysokim filtrem -ochrona przed promieniami słonecznymi.
2. nawilżać się kremem nawilżającym ja polecam ziaja calma HLC, humektan, physiogel -cokolwiek
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 12:38   #2792
czekoladka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 113
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hihi.. dziękuje
__________________
" Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety "
" Wszystko, co dobre, jest albo tuczące, albo niemoralne "
M.Monroe


czekoladka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:03   #2793
olaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzięki dziewczyny za odp w sprawie tego kremu nawilżającego. WinlyEm mam pytanie odnośnie tego kremu ziaja calma HCL- czy ten krem da się normalnie kupić w sklepie typu supermarket, czy raczej w aptece? Z góry dzięki za odp

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

WinlyEm sory, że zawracam Ci głowę pytaniami, ale mam jeszcze jeddno Jakiego ty np filtra używasz na dzień? Mogłabyś mi też jakiś tani (na kieszeń studenta), ale dobry filtr na dzień doradzić? Bo świecić to chyba po każdym filtrze się niestety będe świecić, prawda? Bo ja na filtr i tak będę nakładać podkład i chodzi mi o taki, żeby dało się przynajmniej jakoś w miarę normalnie nałolżyć na kiego podkład:/ dzięki za odp i pozdrawiam
olaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:06   #2794
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Kwas azelinowy nie pomoże spłycic rozstępów. Jak juz to Atrederm w połączeniu z kwasami co najmniej 30 %.
W polaczeniu czyli stosujac na Atrederm kwas czy np. raz w tygodniu kwas + 1 w tygodniu Atre?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 18:47   #2795
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

W jakim czasie po użyciu acne dermu/skinorenu używacie kremu nawilżającego lub czegokolwiek innego? Bo ja kiedys naczytałam się że nie można do godziny bo pory się zapychają, a potem znowu, że to nie jest prawda... chciałabym wiedzieć jak wy się do tego stosunkujecie i czym to skutkuje
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:12   #2796
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olaa86 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odp w sprawie tego kremu nawilżającego. WinlyEm mam pytanie odnośnie tego kremu ziaja calma HCL- czy ten krem da się normalnie kupić w sklepie typu supermarket, czy raczej w aptece? Z góry dzięki za odp

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

WinlyEm sory, że zawracam Ci głowę pytaniami, ale mam jeszcze jeddno Jakiego ty np filtra używasz na dzień? Mogłabyś mi też jakiś tani (na kieszeń studenta), ale dobry filtr na dzień doradzić? Bo świecić to chyba po każdym filtrze się niestety będe świecić, prawda? Bo ja na filtr i tak będę nakładać podkład i chodzi mi o taki, żeby dało się przynajmniej jakoś w miarę normalnie nałolżyć na kiego podkład:/ dzięki za odp i pozdrawiam
nie ma sprawy, nie zawracasz głowy, chętnie pomogę jeśli tylko mogę
ziaja calma mozesz kupić w drogerii. U mnie jest normalnie dostępny ale niektóre dziewczyny pisały ze ciężko dostać. Jest to takie samo pudełko jak wszystkie kremy ziaji, tylko że schowane w kartoniku

ja używam filtru Lirene family 50, zapłaciłam za niego 18 zł i jestem mega zadowolona. Wchłanie się u mnie do matu, jest to mój kwc. w dodatku tani (biorąc pod uwagę fitry apteczne po paredziesiat zł) także polecam bardzo gorąco. Niestety w tej chwili bardzo cieżko jest go dostać, na allegro wszystkie wyprzedane ale popytaj w aptece

podkład nałożysz bez problemu, pod warunkiem że odczekasz ok 10 min żeby filtr się wchłonął

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
W jakim czasie po użyciu acne dermu/skinorenu używacie kremu nawilżającego lub czegokolwiek innego? Bo ja kiedys naczytałam się że nie można do godziny bo pory się zapychają, a potem znowu, że to nie jest prawda... chciałabym wiedzieć jak wy się do tego stosunkujecie i czym to skutkuje
ja po użyciu acne dermu nie smaruje już skóry kremem. Nie widzę potrzeby poza tym ktoś pisał że może to osłabiać jego działanie (chociaż nie wiem czy to prawda). Jednego wieczoru posmaruj się acne dermem na noc, drugiego też a trzeciego kremem nawilżającym jeśli skóra jest sucha i tak na zmianę
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-03-02 o 19:13
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:13   #2797
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja w dni kiedy używam skinorenu (oczywiście na noc) już nic innego nie daję.
Mam takie swoje przeświadczenie,że lepiej nie mieszać żeby kwas działał .
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 19:15   #2798
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja uzywam jakies 3 tygodnie i musze przyznac ze troche wysusza ale kiedy skora jest wysuszona nakladam krem nawilzajacy, a potem po jakims czasie acne derm. Nie wiem czy oslabia dzialanie, pewnie troche, ale za to skora sie nie wysusza. Jednak lepsze efekty widze kiedy nakladam na twarz po przetarciu tonikiem .

przebarwienia bledna, nawet stanow zapalnych mniej. Oby tak dalej uzywalam wczesniej lysanelu ale pamietam jak kiedys acne derm usunal mi przebarwienia i znow do niego wrocilam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:11   #2799
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie smarowanie niczym nie wchodzi u mnie w grę gdyż jestem posiadaczką skóry odwodnionej I każdy epizod suchości kończy się u mnie wysypką alergiczną, także do żadnego przesuszenia nie mogę dopuścić.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:15   #2800
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Nie smarowanie niczym nie wchodzi u mnie w grę gdyż jestem posiadaczką skóry odwodnionej I każdy epizod suchości kończy się u mnie wysypką alergiczną, także do żadnego przesuszenia nie mogę dopuścić.
ja tez miałam skore odwodniona. Czy po użyciu acne dermu następnego dnia od razu jesteś bardzo wysuszona? jesli nie, to lepiej nie nakladaj nic na AD lepiej nawilz sie nastepnego wieczoru, bedziesz miec pewnosc ze nie oslabisz dzialania.

Nie mowie natomiast o uczuciu towarzyszacym natychmiast po nalozeniu AD- wiadomo ze skora jest wtedy sucha, czesto sciagnieta itp
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:41   #2801
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

tzn ja musze codziennie nałożyć krem wieczorem nawet jeśli nie stosuję nic, bo moja skóra ogólnie sama z siebie się wysusza i obawiam się że taka kuracja z niestosowaniem nawilżacza na noc skończyła by się tym co zwykle, czyli suchymi plackami.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 21:48   #2802
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Hey, mam do was pytanie , czy Acnederm'em można smarować podskórne grudki czy stosować tylko na przebarwienia ???
i to i to możnachociaż mi pomógł jedynie na przebarwienia
__________________

Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 06:04   #2803
kasia1111275
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 65
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Od wczoraj stosuje Acne Derm. Zaczełam go stosować, bo ogólnie nie mam problemu z trądzikiem tylko czasami wyskoczy coś większego i później jak zniknie mam czerwone plamy. Gdy idę na solarium plamy są 100 razy ciemniejsze, później troche schodzi. Przy stosowaniu Acne Derm mogę chodzić na solarium? Jeśli pozbędę się tych plam i pójdę na solarium to wyskoczą mi znowu?

I jeszcze jedno pytanie. Czy muszę stosować kremy z filtrami?

Najbardziej chodzi mi o solarium. Nie chodzę często ale raz na jakiś czas i nie potrrafię sobie odpuścic solarium dlatego też miedzy innymi zaczęłam stosować AD.

Edytowane przez kasia1111275
Czas edycji: 2009-03-03 o 06:19
kasia1111275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:15   #2804
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasia1111275 Pokaż wiadomość
Od wczoraj stosuje Acne Derm. Zaczełam go stosować, bo ogólnie nie mam problemu z trądzikiem tylko czasami wyskoczy coś większego i później jak zniknie mam czerwone plamy. Gdy idę na solarium plamy są 100 razy ciemniejsze, później troche schodzi. Przy stosowaniu Acne Derm mogę chodzić na solarium? Jeśli pozbędę się tych plam i pójdę na solarium to wyskoczą mi znowu?

I jeszcze jedno pytanie. Czy muszę stosować kremy z filtrami?

Najbardziej chodzi mi o solarium. Nie chodzę często ale raz na jakiś czas i nie potrrafię sobie odpuścic solarium dlatego też miedzy innymi zaczęłam stosować AD.
skoro nie potrafisz sobie odpuścić solarium, to musisz odpuścić sobie AD. Jest to kwas, a przy kuracji kwasowej nawet zimą przy braku słońca należy używać na dzień bardzo wysokich filtrów (50) a co dopiero smażyć sie na solarium! no chyba że tak bardzo zależy Ci na zmarszczkach i przebarwieniach

na tym forum solarium mówimy stanowczo nie, bo jest strasznie szkodliwe może balsamy brązujące?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:20   #2805
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czesc. Duuzo sie naczytalam na forum o AD i postanowilam go kupic. Zaplacilam 17zł z kawałkiem... Stosowałam go już 3 razy a dzisiaj wieczorem bedzie czwarty. Smaruje się nim tylko wieczorem! Raczej nie mam problemu z trądzikiem tylko od zawsze mam wągry. I od zawsze je wyciskałam. No i jak wiadomo od tego mam czerwone przebarwienia. Mam nadzieje, ze po jakims czasie mi znikna. Przebarwienia mam raczej tylko na nosie i w jego okolicach. Kiedy posmaruje twarz AD lekko mnie piecze, jednak w miejscu posmarowania mam zaczerwienienie. W pierwszy wieczor troche sie wystraszyłam, ale wiedziałam, ze moze ono wystapic wiec dzielnie czekalam az zniknie. Nakladam na pewno mniej niz 4 cm bo i powierzchnia jest mniejsza. Zniknely po okolo 20-30 minutach. W druga noc tez sie pojawilo, a w 3 juz jakby troche mniej. Moja skora jest bardzo gladka i nie odczuwam jej wysuszenia. Wągry stają się jakby mniejsze. Mam tez wrazenie ze przebarwienia nie sa juz takie czerwone ale moze po prostu sobie wmawiam. Jestem osobą systematyczna i cierpliwa wiec mam nadzieje, ze w lato bede sie cieszyla czysta, ladna twarza bez makijazu
Pozdrawiam.
PS Stosuje filtry hehe.
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:47   #2806
kasia1111275
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 65
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Więc skoro Acne Derm jest od tego żeby leczyć to chyba skoro wyleczy to powinno wszystko wrócic do normy? Z powodu AD mam sobie odpuścic opalanie? Więc to chyba nie jest taki super produkt. Proszę o opinie
kasia1111275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:54   #2807
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasia1111275 Pokaż wiadomość
Więc skoro Acne Derm jest od tego żeby leczyć to chyba skoro wyleczy to powinno wszystko wrócic do normy? Z powodu AD mam sobie odpuścic opalanie? Więc to chyba nie jest taki super produkt. Proszę o opinie
acnederm jak i inne kwasy złuszcza skórę a więc sprawia, że jest ciensza i wrażliwsza, w tym na słońce. swoją drogą opalania samo w sobie nie jest korzystne dla skóry.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:57   #2808
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasia1111275 Pokaż wiadomość
Więc skoro Acne Derm jest od tego żeby leczyć to chyba skoro wyleczy to powinno wszystko wrócic do normy? Z powodu AD mam sobie odpuścic opalanie? Więc to chyba nie jest taki super produkt. Proszę o opinie
dziewczyno to jest kwas. Masz pojecie co to? skoro nie masz az tak wielkich problemow z cera to po co Ci AD? kwasy zluszczaja naskorek, co powoduje w efekcie rozjasnienie, usuniecie przebarwien. Taki jest mechanizm ich dzialania. I nie wolno sie opalac! Nie wazne czy na sloncu czy w solarium, to juz nie ma znaczenia. Mozesz sobie narobic przebarwien, owszem nie wyjda od razu ale np za 10 lat bedziesz sie zastanawiac skad te plamy na Twojej skorze?


chcesz sie opalac - prosze bardzo - nikt Ci nie broni, Twoj wybor. Kup sobie inny krem. Kwasy beda Ci rozjasniac skore a Ty bedziesz sie opalac jeszcze wiecej, bledne kolo. Oprocz tego ze wysuszysz sobie skore na wior, narobisz wiecej szkod niz myslisz...
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:58   #2809
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasia1111275 Pokaż wiadomość
Więc skoro Acne Derm jest od tego żeby leczyć to chyba skoro wyleczy to powinno wszystko wrócic do normy? Z powodu AD mam sobie odpuścic opalanie? Więc to chyba nie jest taki super produkt. Proszę o opinie
Jak przy wszystkich kwasach trzeba i przy AD zaopatrzyć się w wysoki filtr i używać. O opalaniu nie ma mowy chyba, że chcesz zrobić skórze więcej szkody niż pożytku.
Jeśli nie możesz odmówić sobie smażenia na słonku czy solarium to lepiej nawet nie patrzeć na kwasy.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 18:01   #2810
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
W polaczeniu czyli stosujac na Atrederm kwas czy np. raz w tygodniu kwas + 1 w tygodniu Atre?

chocolate to zalezy jaki kwas chcesz uzywac i i w jakim stezeniu . Np jesli jest to 10% to mozesz rano uzywac kwasu a wieczorem Atre. Ale nie wprowadzamy wszytskiego na raz , zaczynamy od jednego razu w tygodniu i stosujemy coraz czesciej i coraz czesciej. Sama musisz wyczuc jaka czestotliwosc bedzie akceptowala Twoja skora i jaka czestotliwosc bedzie skuteczna.

Od razu zaznacze, ze kuracje intensywne beda bolesne i trzeb uwazac , aby w tamtych miejscach nie otrzec sobie skory , poniewaz mozemy nabawic sie odbarwienia.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 19:08   #2811
olaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kurcze dziewczyny to stosowanie u mnie acne dermu w połączeniu z filtrami to jakieś błędne koło jak narazie jest;( Bo jak nałoze na dzień filtr to od razu mam wysyp (używam kolastyny 50, ale w sumie to chyba wszystko jedno jaki, bo każdy filtr jest cięzki itd):/ no i kurcze się tak zastanawiam czy to tak może tylko na początku jest, czy nie?:/ Bo zastanawiam się czy w moim przypadku gra jest warta świeczki skoro te filtry mi tak zapychają pory. Sama już nie wiem co robić i fczy nie odstawić acne dermu z tego powodu:/ A wam nie zapychają porów filtry? Co wy na ten temat sądzicie?
olaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 19:11   #2812
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
chocolate to zalezy jaki kwas chcesz uzywac i i w jakim stezeniu . Np jesli jest to 10% to mozesz rano uzywac kwasu a wieczorem Atre. Ale nie wprowadzamy wszytskiego na raz , zaczynamy od jednego razu w tygodniu i stosujemy coraz czesciej i coraz czesciej. Sama musisz wyczuc jaka czestotliwosc bedzie akceptowala Twoja skora i jaka czestotliwosc bedzie skuteczna.

Od razu zaznacze, ze kuracje intensywne beda bolesne i trzeb uwazac , aby w tamtych miejscach nie otrzec sobie skory , poniewaz mozemy nabawic sie odbarwienia.
Dziekuje Ci bardzo mocno za odpowiedz.
Jesli chodzi o odbarwienia to mam wrazenie ze sie go nabawilam na biodrze (od jeansow). Myslalam zeby kupic kwas 30% i polowe rozcienczyc do zeby wyszlo 15. Pewnie skonczy sie na glikolowym, chociaz tak jak pisalam mam problem z naczynkami.
Myslalam o tym zeby przez jakies 3 miesiace sie pozluszczac, a potem kupic dr rollera. Nawet w TVN Style dzis o nim mowili ...
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 19:22   #2813
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olaa86 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny to stosowanie u mnie acne dermu w połączeniu z filtrami to jakieś błędne koło jak narazie jest;( Bo jak nałoze na dzień filtr to od razu mam wysyp (używam kolastyny 50, ale w sumie to chyba wszystko jedno jaki, bo każdy filtr jest cięzki itd):/ no i kurcze się tak zastanawiam czy to tak może tylko na początku jest, czy nie?:/ Bo zastanawiam się czy w moim przypadku gra jest warta świeczki skoro te filtry mi tak zapychają pory. Sama już nie wiem co robić i fczy nie odstawić acne dermu z tego powodu:/ A wam nie zapychają porów filtry? Co wy na ten temat sądzicie?
Ola, próbuj inne filtry. Ja też mam wieczny problem z zapychaniem, błyszczeniem itp - nie ma rady trzeba znaleć swój typ. Próbowałaś lirene 50 dla dzieci w białej tubie (100 ml)? Albo Klorane? Są w znośnych cenach, w porównaniu z Avenkami np.


Dalej lecę na AD i efekt jest piorunujący, skóra robi się cudna, nie moge uwierzyć
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-03-05 o 19:24
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:35   #2814
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jutro bedzie tydzien jak stosuje acne derm. Nie bylo jakiegos wielkiego wysypu tylko pojawily sie jakby podskorne krosty. Dzisiaj zauwazylam, ze schodzi mi skora. Ale nie tym sie przejelam... Zauwazylam w okolicach policzka pekniete naczynka. Wczesniej ich nie mialam. Doradzi ktos cos?
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:10   #2815
czekoladka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 113
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Może AD jest dla Ciebie za mocny w końcu to kwasy
A jak często go używasz chodzi mi o to ile razy w ciągu dnia..?
__________________
" Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety "
" Wszystko, co dobre, jest albo tuczące, albo niemoralne "
M.Monroe


czekoladka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 08:56   #2816
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czekoladka007 używam go raz dziennie... Widze juz jakies efekty i nie chcialabym przerywac stosowania AD...
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 15:03   #2817
czekoladka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 113
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Postaraj się wytrwać wiem że to czasem nie jest takie proste ale mam nadzieje że dasz rade.
To są kwasy więc ma prawo schodzić skóra, prawdopodobnie masz skórę wrażliwą o ile się nie mylę, mam nadzieje że dasz rade sobie bo ja nie byłabym aż tak wytrwała CHYBA.
__________________
" Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety "
" Wszystko, co dobre, jest albo tuczące, albo niemoralne "
M.Monroe


czekoladka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:47   #2818
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, czy ten kwas jest bezpieczny dla naczynek? Uzywalam juz Effaclaru K, a teraz chcialabym sprobowac AD, ale sie zastanawiam, czy naczynka nie beda sie buntowac.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:55   #2819
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ten kwas jest bezpieczny dla naczynek? Uzywalam juz Effaclaru K, a teraz chcialabym sprobowac AD, ale sie zastanawiam, czy naczynka nie beda sie buntowac.
Powinno być ok, mam cere nadwrażliwą i z naczynkami - omijam przy nakładaniu AD na najbardziej podraznione miejsca- policzki a na całą resztę twarzy tak i nic się nie dzieje.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 18:00   #2820
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No ja wlasnie nie bardzo moglabym ominac, bo o dziwo naczynka popekane mam na czubku nosa ale jakies takie dziwne, bo sie wchlaniaja i co jakis czas wylaza...
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.