Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 18:29   #1981
Gaaliyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

jutro magazyn ekspres reporterów 21:50 tvp 2.
__________________
SZUKAMY IWONY WIECZOREK

Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać
Gaaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:32   #1982
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
HEHEHE, widzę, że ty też już się nad tym zastanawiasz? ja mam takie myśli skryte gdzieś w sobie od września , ale jak ostatnio pisałam uważam już na każdego bo każdy od Iwony coś kręci/mąci/miesza/myli ewentulanie skałaniam się ku opcji UFO.
szczerze mówiąc więcej osób tak myśli.

Ja akurat nie, ale wiem że część osób która podczytuje wątek, ale się nie udziela ma takie podejrzenia.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:33   #1983
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

haha, no ja z was nie mogę, ok kiedy wracamy do analizy?
Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
skoro nie oglądałeś to skąd wiesz że 13 posturenek to nie ambitne kino?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:34   #1984
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
a jaki program ma być jutro na 1?

Bo dziś express reporterów na 2,to wiem,a jutro?
czyli oprócz jutra dzisiaj też coś o Iwonie? kiedy ?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:36   #1985
kingincrimson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
21.50 ale jednak jutro.
Słyszałam że dziś,ale sprawdziłamw programie i jest że jutro.
Dzięki za doprecyzowanie
kingincrimson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:38   #1986
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez nanga parbat Pokaż wiadomość
Ale człowiek, który sam się decyduje na upublicznienie swoich spraw musi sobie zdawać sprawę z tego, że będą o nim plotkować. To, że publiczne pranie brudów jest niekulturalne to inna sprawa, ale jeśli ktoś uważa, że został pomówiony / zniesławiony to droga wolna do oficjalnego dochodzenia swoich praw. Naiwnością jest sądzić, że (nawet w sytuacji, w której przytrafia się nam tragedia) wszyscy nas będą chwalić, popierać i głaskać po głowie.
dokładnie
i właśnie dlatego tak wyszło z tą sprawą, wszyscy starali się przedsatwic Iwonę jako wzór cnót i w ogóle, a prawda jest taka że nie była taka święta, ale tak naprawdę nie ma się co dziwic, że w końcu wyjdzie na jaw jaka była i nie w tym nic złego również że mama ją tak przedstawiała, bo w końcu to jej córka i dziwne żeby mówiła inaczej ale nadal trzymam się tego że jaka by nie była (czy rozkapryszona czy mądra i odpowiedzialna ) nie zmienia to faktu że nie powinno nic się jej stac i nikt nie miał prawa jej ruszyc w drodze do domu i że to co się stało jest naganne

a swoją drogę posty schodzą na psy i widzę tu teraz przepychanki między burgund a kikimiką które nie wiem czemu mają służyc, doszło trochę trolli i czekam aż w końcu moderator go zamknie, bo tak niestety nie pomagamy Iwonie
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-09-27 o 18:42
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:42   #1987
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

post nr 4471 w poprzednim wątku

Napisane przez muszynianka
Generalnie ten wątek to jedna wielka paplanina kilku osób które wcale nie odpowiadają na zadawane pytania i nawet nie zauważają że przychodzi tu ktoś nowy... Sory, ale tutaj kręci się offtop bez jakiś sensownych informacji
odpowiedź kimikiki:
muszynianka bo nie ma w zasadzie nowych informacji
I z czasem może być ich jeszcze mniej
Możemy pozwolić żeby wątek umarł, albo wałkować po raz któryś to samo.
Janusz prosił żebyśmy pisali, rozgłos w tej sprawie wciąż jest ważny, więc jeśli tylko ktoś ma ochotę na pisanie akurat tutaj to dlaczego tego nie robić?


post nr
Napisane przez Janusz_G
heheh Jak na przesłuchaniu - Paweł i Adria ale to jeszcze raz ustalę dokładnie jutro - odpowiedzi mi na szybko dyktowała mama więc mogłem coś przekręcić

odpowiedź kimikiki:
No widzisz jacy internauci czujni
Na policjantów by się nadawali

Wiadomość przekleiłam na tamto forum.

post nr 3067 z tego samego wątku

kimikika napisała:

No więc znajomi wracają w krąg podejrzanych.
Do tej pory byłam przekonana że zostali sprawdzenie i są czyści, ale nie.
Niestety nie można wykluczyć ich udziału. Byli ostatnimi osobami z którymi Iwona sie kontaktowała, wiedzieli gdzie mieszka.

Wiemy tyle że się pokłocili.Iwona zdecydowała sie wracać sama - nie chciała z nimi. Potem, mimo kontaktu,wcale się nie pogodziła z nimi, wolała iść spać do siebie.

Czyli kłótnia to nie błahostka. Nie załagodziły tego, mimo kontaktu telefonicznego. Myślałam,że to w telewizji tylko mówią że nie pamiętają, bo nie chcieli prac brudów publicznie, ale skoro policji też nie powiedzieli, to coś może być na rzeczy.

Może Iwona się czegoś dowiedziała o kimś z tej 4? Czegoś złego i nie chciała zostawiać tego dla siebie? Tylko iść np. do rodziców tamtych z tym?
Może narkotyki, jakies mocne, może Adria z kimś sie umawiała, z jakimś podejrzanym typem? Była zdeterminowana, przez telefon nadal mówiła że powie, to coś zrobili?

Nie wiem, nie chce rzucać bezpodstawnych oskarżeń, no ale sprawdzenie ich topodstawa. Jak można tego nie zrobić?
__________________

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-27 o 18:43
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 18:46   #1988
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
21.50 ale jednak jutro.
Słyszałam że dziś,ale sprawdziłamw programie i jest że jutro.
Ok, może jutro znajdę czas ciekawe jakie znowu jaja wynikną?

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
To raczej IQ
hehe, a spryt to nie to samo ci IQ? ja tam się nie znam, podobno mam niskie

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc więcej osób tak myśli.

Ja akurat nie, ale wiem że część osób która podczytuje wątek, ale się nie udziela ma takie podejrzenia.
uff czyli nie jestem sama w moich nielogicznych podejrzeniach
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:46   #1989
Gaaliyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
dokładnie
i właśnie dlatego tak wyszło z tą sprawą, wszyscy starali się przedstwic Iwonę jako wzór cnót i w ogóle, a prawda jest taka że nie była taka święta, ale tak naprawdę nie ma się co dziwic, że w końcu wyjdzie na jaw jaka była i nie w tym nic złego również że mama ją tak przedstawiała, bo w końcu to jej córka i dziwne żeby mówiła inaczej
a swoją drogę posty schodzą na psy i widzę tu teraz przepychanki między burgund a kikimiką które nie wiem czemu mają służyc, doszło trochę trolli i czekam aż w końcu moderator go zamknie, bo tak niestety nie pomagamy Iwonie
Asiczka, nikt nie jest święty. Ani Ja ani Ty. Przecież Ty (jak i Ja) pewnie nie jesteś doskonała, ani bezbłędna i myślę, że żadna matka nie mówiłaby publicznie źle o swoim dziecku, dokładnie tak jak mama P.

Co to ma za znaczenie w tej sprawie, że Iwona nie była Aniołem, nie zmienia to faktu, że jej po prostu nie ma i Nikt nie wie, co się z nią stało.
__________________
SZUKAMY IWONY WIECZOREK

Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać

Edytowane przez Gaaliyah
Czas edycji: 2010-09-27 o 18:56
Gaaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:51   #1990
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość

kimikika napisała:

No więc znajomi wracają w krąg podejrzanych.
Do tej pory byłam przekonana że zostali sprawdzenie i są czyści, ale nie.
Niestety nie można wykluczyć ich udziału. Byli ostatnimi osobami z którymi Iwona sie kontaktowała, wiedzieli gdzie mieszka.

Wiemy tyle że się pokłocili.Iwona zdecydowała sie wracać sama - nie chciała z nimi. Potem, mimo kontaktu,wcale się nie pogodziła z nimi, wolała iść spać do siebie.

Czyli kłótnia to nie błahostka. Nie załagodziły tego, mimo kontaktu telefonicznego. Myślałam,że to w telewizji tylko mówią że nie pamiętają, bo nie chcieli prac brudów publicznie, ale skoro policji też nie powiedzieli, to coś może być na rzeczy.

Może Iwona się czegoś dowiedziała o kimś z tej 4? Czegoś złego i nie chciała zostawiać tego dla siebie? Tylko iść np. do rodziców tamtych z tym?
Może narkotyki, jakies mocne, może Adria z kimś sie umawiała, z jakimś podejrzanym typem? Była zdeterminowana, przez telefon nadal mówiła że powie, to coś zrobili?

Nie wiem, nie chce rzucać bezpodstawnych oskarżeń, no ale sprawdzenie ich topodstawa. Jak można tego nie zrobić?
__________________
Tak napisałam to. To jest właśnie 2 wiadomość, którą wkleiłam tu na prośbę Janusza. Nigdy tak nie myślałam, ale wkleiłam to gdyż poprosił mnie o to człowiek będący przyjacielem rodziny. Wtedy miałam dobre zdanie o Januszu, ufałam mu i uznałam że skoro o to prosi to jest to ważne.

Taką wiadomość otrzymałam od niego 10 wrzesnia:

Cytat:
Napisane przez Janusz_G
Bardzo delikatna sprawa .
Chciałbym zebyś poszla w dyskusji tym tropem :
Jaka to musiała być kłótnia i o co ? że się odłączyła od towarzystwa .
Kłótnia o chłopaka jest banalna sprawa i myślę że odpada.
Mogła dowiedzieć się czegoś o nich o tych chłopakach lub o adrii , sprawa np sponsoringu , oczywiście Iwona nic z tym nie miała ,ale załóżmy ze dowiedziała się o kimś coś co tej osobie zagrażało do tego stopnia że mogła zabić - usunąć niewygodnego świadka . Może dowiedziała się że któryś z nich jest dilerem narkotyków , lub alfonsem ? - wszystko prawdopodobne.

Piszę o tym że wiem że Adria nic nie powiedziała na policji - jest niepełnoletnia i nie jest podejrzana w sprawie , a więc nie musi składać zeznań .
Paweł - kręci i tez nic nie powiedział
dwóch innych to samo
Policja dosłownie gó...o wie
Poza tym policja podchodzi do tej sprawy jak do setki innych spraw zaginionych , stąd Iwona musi wziąć adwokata - o niczym jej nie informują - standardowa odpowiedź - śledztwo trwa . Wiemy że nawet nie powołano specjalnej grupy do badania tej sprawy .

D
Żeby nie było że ujawniam pw - korespondencja jest własnością adresata, a adresat może z nią zrobić co chce.

Ja nie prosiłam o wiadomości od Janusza, sam zaczął do mnie pisać.
Teraz wiem, że dałam mu się zmanipulować.

I jeszcze raz przeprasza Was za to.

Wcześniejsza wiadomość z teorią Janusza jaką wkleiłam dotyczyła Rutka i podawania przez niego mylnych tropów.
Wszystkie pozostałe wiadomości są mojego autorstwa.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:51   #1991
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
post nr 4471 w poprzednim wątku

Napisane przez muszynianka
Generalnie ten wątek to jedna wielka paplanina kilku osób które wcale nie odpowiadają na zadawane pytania i nawet nie zauważają że przychodzi tu ktoś nowy... Sory, ale tutaj kręci się offtop bez jakiś sensownych informacji
odpowiedź kimikiki:
muszynianka bo nie ma w zasadzie nowych informacji
I z czasem może być ich jeszcze mniej
Możemy pozwolić żeby wątek umarł, albo wałkować po raz któryś to samo.
Janusz prosił żebyśmy pisali, rozgłos w tej sprawie wciąż jest ważny, więc jeśli tylko ktoś ma ochotę na pisanie akurat tutaj to dlaczego tego nie robić?


post nr
Napisane przez Janusz_G
heheh Jak na przesłuchaniu - Paweł i Adria ale to jeszcze raz ustalę dokładnie jutro - odpowiedzi mi na szybko dyktowała mama więc mogłem coś przekręcić

odpowiedź kimikiki:
No widzisz jacy internauci czujni
Na policjantów by się nadawali

Wiadomość przekleiłam na tamto forum.

post nr 3067 z tego samego wątku

kimikika napisała:

No więc znajomi wracają w krąg podejrzanych.
Do tej pory byłam przekonana że zostali sprawdzenie i są czyści, ale nie.
Niestety nie można wykluczyć ich udziału. Byli ostatnimi osobami z którymi Iwona sie kontaktowała, wiedzieli gdzie mieszka.

Wiemy tyle że się pokłocili.Iwona zdecydowała sie wracać sama - nie chciała z nimi. Potem, mimo kontaktu,wcale się nie pogodziła z nimi, wolała iść spać do siebie.

Czyli kłótnia to nie błahostka. Nie załagodziły tego, mimo kontaktu telefonicznego. Myślałam,że to w telewizji tylko mówią że nie pamiętają, bo nie chcieli prac brudów publicznie, ale skoro policji też nie powiedzieli, to coś może być na rzeczy.

Może Iwona się czegoś dowiedziała o kimś z tej 4? Czegoś złego i nie chciała zostawiać tego dla siebie? Tylko iść np. do rodziców tamtych z tym?
Może narkotyki, jakies mocne, może Adria z kimś sie umawiała, z jakimś podejrzanym typem? Była zdeterminowana, przez telefon nadal mówiła że powie, to coś zrobili?

Nie wiem, nie chce rzucać bezpodstawnych oskarżeń, no ale sprawdzenie ich topodstawa. Jak można tego nie zrobić?
__________________
Kimikika pewnie sama odpowie ale ja nie widze w tym nic dziwnego, ze sie zmienia zdanie , gdy naplywaja nowe informacje.
Nie sposob nie zgodzic sie ze zdaniem, ze niezaleznie od tego jaka jest prawda o Iwonie, nie powinno sie nic takiego zdarzyc.
Tyle, ze nie powinno sie zdarzyc nikomu.
Mnie od poczatku tej sprwy zastanawia, ze pewne watki sa traktowane "po macoszemu". Byc moze zostaly doglebnie sprawdzone i odrzucone ale nie wiedzac o tym, mozna sie zastanawiac, czy w ogole ktos je sprawdzal.
Stad pojawiaja sie rozne teorie, jedne lepsze, drugie gorsze.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 18:52   #1992
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję, ale sprawdziłam tę opcję i zabiera mnie zupełnie na inną stronę niż faktycznie skończyłam czytać ;/
poza tym jak pisałam, ja w ten sposób wydzielam sobie limit do przeczytania i kończę po przeczytaniu jakiś 15 stron sporów trafiając na to moje zdanie


Ja się nie czepiałam tylko pomyślałam, że co by to było gdyby każdy zaczął sobie tak zaznaczać... ale szczerze wolę już jak Ty i milion użytkowników by tak małym druczkiem pisało niż to co wyżej się dzieję... to paranoja same kłótnie jakieś nieuzasadnione podejrzenia


Ogarnicjcie się ludziska bo sedno sprawy ginie w natłoku głupich i zbędnych przegadywanek. Tu chodzi o odnalezienie człowieka !!!!!!!!!!!!!!! A w ten sposób zamkną ten wątek i nikt już nie pomoże w nagłaśnianiu sprawy... o to Wam chodzi


peace
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:55   #1993
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Gaaliyah Pokaż wiadomość
Asiczka, nikt nie jest święty. Ani Ja ani Ty. Przecież Ty pewnie nie jesteś doskonała, ani bezbłędna i myślę, że żadna matka nie mówiłaby publicznie o swoim dziecku, dokładnie tak jak mama P.

Co to ma za znaczenie w tej sprawie, że Iwona nie była Aniołem, nie zmienia to faktu, że jej po prostu nie ma i Nikt nie wie, co się z nią stało.
Koleżanko i ja tak nie twierdzę że jestem święta i moja mama również o tym wie pomimo tego że jestem dorosłą kobietą i właśnie o tym napisałam że mama mogła tak mówic o córce bo nie ma w tym nic złego (nie bez powodu wstawiłam )
i dokładnie czy była dobra czy nie,czy grzeczna czy nie itd. nie miało nic prawa się jej stac i w tym tonie był ten post napisany
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:56   #1994
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
a wiesz, mi też to nie działa jak powinno

hmm możliwe. Może coś w ustawieniach jest nie tak. Bo mi działa bez zastrzeżeń
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:56   #1995
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Tak napisałam to. To jest właśnie 2 wiadomość, którą wkleiłam tu na prośbę Janusza. Nigdy tak nie myślałam, ale wkleiłam to gdyż poprosił mnie o to człowiek będący przyjacielem rodziny. Wtedy miałam dobre zdanie o Januszu, ufałam mu i uznałam że skoro o to prosi to jest to ważne.

Taką wiadomość otrzymałam od niego 10 wrzesnia:



Żeby nie było że ujawniam pw - korespondencja jest własnością adresata, a adresat może z nią zrobić co chce.

Ja nie prosiłam o wiadomości od Janusza, sam zaczął do mnie pisać.
Teraz wiem, że dałam mu się zmanipulować.

I jeszcze raz przeprasza Was za to.

Wcześniejsza wiadomość z teorią Janusza jaką wkleiłam dotyczyła Rutka i podawania przez niego mylnych tropów.
Wszystkie pozostałe wiadomości są mojego autorstwa.
Ty nas też zmanipulowałaś. Chociaż z wieloma Twoimi postami się nie zgadzam, do tej pory uważałam Cię za osobę elokwentną. W tej chwili nie wiem co myśleć
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:58   #1996
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
To raczej IQ

A ja myślę że to był limit róż do wykorzystania na wizażu. Gdy róże się skończyły opuścił nasze forum. A później się wydało że one były z przemytu
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:00   #1997
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Kimikika pewnie sama odpowie ale ja nie widze w tym nic dziwnego, ze sie zmienia zdanie , gdy naplywaja nowe informacje.
Nie sposob nie zgodzic sie ze zdaniem, ze niezaleznie od tego jaka jest prawda o Iwonie, nie powinno sie nic takiego zdarzyc.
Tyle, ze nie powinno sie zdarzyc nikomu.
Mnie od poczatku tej sprwy zastanawia, ze pewne watki sa traktowane "po macoszemu". Byc moze zostaly doglebnie sprawdzone i odrzucone ale nie wiedzac o tym, mozna sie zastanawiac, czy w ogole ktos je sprawdzal.
Stad pojawiaja sie rozne teorie, jedne lepsze, drugie gorsze.
a jaka nowa informacja usprawiedliwiajaca te osoby niby napłyneła, że tak kimikika zmieniła zdanie?
Otóż żadna. nic nowego a mama Iwony nadal nie wie co się wydarzyło.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:06   #1998
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Ty nas też zmanipulowałaś. Chociaż z wieloma Twoimi postami się nie zgadzam, do tej pory uważałam Cię za osobę elokwentną. W tej chwili nie wiem co myśleć
Wiem i dlatego Was przeprosiłam.

Napisał do mnie człowiek z otoczenia Iwony, który mnie poprosił, żebym czasem wkeiła za niego teorię bo on nie może z różnych względów.

Ufałam mu wtedy i uznałam że jest to ważne dla dobra sprawy.
A jeśli to mogło pomóc sprsawie (tak wtedy myslałam) tonie mogłam odmówić.

Na 2 teoriach się skończyło, zmieniłam zdanie o Januszu i wklejenia 3 odmówiłam.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Janusz_G
Czytam was - z zainteresowaniem , nie chce pisać na ogólnym więc zwracam się do ciebie - tylko prośba nie wklejaj mojego zdania jota w jotę - napisz ze domyślasz się że Rutkowski dla zmylenia tropu odciąga potencjalnych sprawców od popadnięcia w panikę - tym tropem z jednej strony się uspokoili i może popełnią jakiś błąd lub zrobią ruch - to tak w sprawie tropu szwedzkiego .
Dzielne jesteście dziewczyny - I dziękuję wam za to , oficjalna strona już nie jest oficjalna - niestety nasze drogi się rozeszły - ilość bzdur i plot nie była do opanowania - a chcieliśmy tylko strony w sprawie pomocy a nie czatu . No cóz bywa i tak - teraz budujemy nową zupełnie na innych zasadach . Pozdrawiam
1 teoria od Janusza. Ją też wkeiłam.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-27 o 19:03
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:06   #1999
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
HEHEHE, widzę, że ty też już się nad tym zastanawiasz? ja mam takie myśli skryte gdzieś w sobie od września , ale jak ostatnio pisałam uważam już na każdego bo każdy od Iwony coś kręci/mąci/miesza/myli ewentulanie skałaniam się ku opcji UFO.

skoro podejrzewają Pawła (bo za bardzo udzielał się w poszukiwaniach i nad zbyt pomagał) to czemu Pana Janusza mają nie podejrzewać bo też bardzo wiele robi na chłopski rozum

niektórzy maja właśnie takie myślenie


A ja nie podejrzewam nikogo bo z upływającym czasem coraz bardziej wydaje mi się, że to była przypadkowa osoba/y... Iwona znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze To jest wersja którą biorę pod uwagę.
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 19:08   #2000
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość

Ja się nie czepiałam tylko pomyślałam, że co by to było gdyby każdy zaczął sobie tak zaznaczać... ale szczerze wolę już jak Ty i milion użytkowników by tak małym druczkiem pisało niż to co wyżej się dzieję... to paranoja same kłótnie jakieś nieuzasadnione podejrzenia


Ogarnicjcie się ludziska bo sedno sprawy ginie w natłoku głupich i zbędnych przegadywanek. Tu chodzi o odnalezienie człowieka !!!!!!!!!!!!!!! A w ten sposób zamkną ten wątek i nikt już nie pomoże w nagłaśnianiu sprawy... o to Wam chodzi


peace
HEHE, dziękuję za wyrozumiałość
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:08   #2001
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
a jaka nowa informacja usprawiedliwiajaca te osoby niby napłyneła, że tak kimikika zmieniła zdanie?
Otóż żadna. nic nowego a mama Iwony nadal nie wie co się wydarzyło.
Nie czytalem dokladnie poprzedniego watku ale sadze , ze od momentu napisania tego postu do np. 15 wrzesnia troche nowych/ innych informacji sie pojawilo.
Poza tym Kimikika wyraznie napisala, ze to byly teksty (rozumiem, ze lekko przeredakowane) podeslane jej przez Janusza.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:08   #2002
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Kimikika taka mądra i sprawiedliwa. Ze mnie tu zrobiła potwora , bo poniosło mnie i popisałam jakieś bzdury i nazwałam kogoś i....
Ale jak gerda nazywa mamę Iwony kretynką siedzi cicho.
Normalnie byłam postawiona tu jak w sądzie.
Wyszydzała moje przeprosiny, wypominała na każdym kroku moje potknięcie i pouczała mnie, ze zawsze bedzie to robić jak napiszę źle o znajomych Iwony.
Ja to nawet zrozumiałam i przestałam to robić i nawet przeprosiłam Adrię , bo to dla niej byłam niesprawiedliwa.
I pomyśleć, że taka manipulatorka uczyła mnie moralnośći.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:09   #2003
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

I 3:


Cytat:
Napisane przez Janusz_G
Załóżmy że ktos dostał kasę za to żeby podprowadzić facetowi do łużka ?
ok kasa jest dziewczyna jest - tylko jak teraz ją namówić - no to najlepiej rozluźnić atmosferę ( alkohol , przyjaciółka itd) pada propozycja słuchaj jest facet któremu się podobasz weź pójdź z nim dostałem kasę podzielimy się . Iwona wpada w szał . ucieka krzyczy . Zastanawiają się co robic - dzwonia szukają z nia kontaktu , dowiadują się że bateria jej pada . aha no to możemy ja zgarnąć pod domem - kasa szkoda oddawać - no i dzieje sięco się stało - nie wiadomo może w trakcie gwałtu doszło do nieszczęśliwego wypadku może - może , dla twojej informacji - możesz jak chcesz przedstawić swoja wersje to przedstaw w podobny sposób . Tak jak napisałem wcześniej znam to środowisko wiem jak działają i wiem ze za pieniądze zrobią wszystko .
Jej już nie wkeiłam,wkeił ją sam Janusz na gp24

Ja ją tu tylko obsmiałam.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:11   #2004
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

eh, ciężko was się czyta przez te ostatnie 3(??) dni.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:13   #2005
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Wiem i dlatego Was przeprosiłam.

Napisał do mnie człowiek z otoczenia Iwony, który mnie poprosił, żebym czasem wkeiła za niego teorię bo on nie może z różnych względów.

Ufałam mu wtedy i uznałam że jest to ważne dla dobra sprawy.
A jeśli to mogło pomóc sprsawie (tak wtedy myslałam) tonie mogłam odmówić.

Na 2 teoriach się skończyło, zmieniłam zdanie o Januszu i wklejenia 3 odmówiłam.



1 teoria od Janusza. Ją też wkeiłam.

Jeśli jesteś taka jak nam tu się przedstawiasz to powinnaś przyznać się odrazu.
Winny się tłumaczy. dla mnie zostaniesz manipulatorką.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:13   #2006
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
I 3:

[QUOTE
Napisane przez Janusz_G
Załóżmy że ktos dostał kasę za to żeby podprowadzić facetowi do łużka ?
ok kasa jest dziewczyna jest - tylko jak teraz ją namówić - no to najlepiej rozluźnić atmosferę ( alkohol , przyjaciółka itd) pada propozycja słuchaj jest facet któremu się podobasz weź pójdź z nim dostałem kasę podzielimy się . Iwona wpada w szał . ucieka krzyczy . Zastanawiają się co robic - dzwonia szukają z nia kontaktu , dowiadują się że bateria jej pada . aha no to możemy ja zgarnąć pod domem - kasa szkoda oddawać - no i dzieje sięco się stało - nie wiadomo może w trakcie gwałtu doszło do nieszczęśliwego wypadku może - może , dla twojej informacji - możesz jak chcesz przedstawić swoja wersje to przedstaw w podobny sposób . Tak jak napisałem wcześniej znam to środowisko wiem jak działają i wiem ze za pieniądze zrobią wszystko .

Jej już nie wkeiłam,wkeił ją sam Janusz na gp24

Ja ją tu tylko obsmiałam.[/QUOTE]
Łużko ??
eh..... no teorie są przerażające
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:19   #2007
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Kimikika taka mądra i sprawiedliwa. Ze mnie tu zrobiła potwora , bo poniosło mnie i popisałam jakieś bzdury i nazwałam kogoś i....
Ale jak gerda nazywa mamę Iwony kretynką siedzi cicho.
Normalnie byłam postawiona tu jak w sądzie.
Wyszydzała moje przeprosiny, wypominała na każdym kroku moje potknięcie i pouczała mnie, ze zawsze bedzie to robić jak napiszę źle o znajomych Iwony.
Ja to nawet zrozumiałam i przestałam to robić i nawet przeprosiłam Adrię , bo to dla niej byłam niesprawiedliwa.
I pomyśleć, że taka manipulatorka uczyła mnie moralnośći.
Dla twojej informacji chciałam pomóc w sprawie, byłam nawet gotowa dla osiągnięcia tego celu wyprzeć się swojego zdania.

A wkejając to myślałam że pomogę, skoro poprosił mnie o to Janusz.

Zresztą przyznałam się do tego wczoraj, sama, szczerze.

gerda mamy Iwony kretynką nie nazwała, widać że nie rozumiesz postów.

No i oczywiście do Janusza za takie postępowanie nic nie masz, nie?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś taka jak nam tu się przedstawiasz to powinnaś przyznać się odrazu.
Winny się tłumaczy. dla mnie zostaniesz manipulatorką.
Ufałam Januszowi i wierzyłam że jest to ważne dla odzyskania Iwony.

Bo dostałam też i taką wiadomość od Janusza:
Cytat:
Napisane przez Janusz_G
Właśnie wróciłem z banicji (banik za usuwanie postów ) - zdenerwowała mnie vision i mnie poniosło
Temat jest nadal aktualny , chciałbym tobie przekazywać nadal info na forum , sam się boję udzielać - bo działam na niektórych jak płachta na byka .
Wstępnie powiem ci tylko ze bardzo ważnym jest nagłośnianie sprawy - wręcz priorytetowe .
Ufam tobie - i jedną tylko rzecz mogę powiedzieć - Iwona Żyje (gdzie jest? , dla czego? i kto jest sprawcą ?) tego nie mogę powiedzieć dla dobra śledztwa . Nie może to wycieknąć na zewnątrz bo tu chodzi o jej życie .
hałas w koło tej sprawy prawdopodobnie okazał się trafiony . Dzięki temu jest szansa ją odzyskać.

Jeśli będziesz chciała coś od mamy Iwony - skontaktuję ciebie z nią , jeśli będziesz coś chciała ode mnie - służę pomocą .
Piszcie jak najwięcej - nawet bzdury ( oczywiście w ramach przyzwoitości ) ale piszcie .

Pozdrawiam - banita Janusz
Dla Ciebie moge i pozostać manipukatorką, tak jak ty jestes dla mnie pr.... która gdy nie ma argumentów wyzywa innych,pisze bzdurne teorie i ma problemy z własnymi poglądami.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:20   #2008
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G
Załóżmy że ktos dostał kasę za to żeby podprowadzić facetowi do łużka ?
ok kasa jest dziewczyna jest - tylko jak teraz ją namówić - no to najlepiej rozluźnić atmosferę ( alkohol , przyjaciółka itd) pada propozycja słuchaj jest facet któremu się podobasz weź pójdź z nim dostałem kasę podzielimy się . Iwona wpada w szał . ucieka krzyczy . Zastanawiają się co robic - dzwonia szukają z nia kontaktu , dowiadują się że bateria jej pada . aha no to możemy ja zgarnąć pod domem - kasa szkoda oddawać - no i dzieje sięco się stało - nie wiadomo może w trakcie gwałtu doszło do nieszczęśliwego wypadku może - może , dla twojej informacji - możesz jak chcesz przedstawić swoja wersje to przedstaw w podobny sposób . Tak jak napisałem wcześniej znam to środowisko wiem jak działają i wiem ze za pieniądze zrobią wszystko .
Strach się bać
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:24   #2009
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Dla twojej informacji chciałam pomóc w sprawie, byłam nawet gotowa dla osiągnięcia tego celu wyprzeć się swojego zdania.

A wkejając to myślałam że pomogę, skoro poprosił mnie o to Janusz.

Zresztą przyznałam się do tego wczoraj, sama, szczerze.

gerda mamy Iwony kretynką nie nazwała, widać że nie rozumiesz postów.

No i oczywiście do Janusza za takie postępowanie nic nie masz, nie?
Ty sie teraz nie zasłaniaj Januszem. A co do gerdy to czy mama Iwony jest .... czy zachowuje sie jak... to w tym momencie nie ma różnicy
taka sama obraza i kim ta gerda jest, że śmie takie rzeczy o mamie Iwony wypisywać a ty jak smiesz ją popierać?

I grubo nie na miejscu jest ją bronić.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:24   #2010
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Bo dostałam też i taką wiadomość od Janusza:
Generalnie to chyba trochę zachowujesz się nie na miejscu. Próbujesz pokazać, że jesteś w porządku i dlatego ukazujesz coś, co ktoś wysłał tylko do Ciebie? Powiedziałaś co myślisz o Januszu, że pisał do Ciebie itp, itd, ale to chyba nie uprawnia do tego, żebyś teraz pokazywała wszystkim co pisał? W jakim celu to robisz?
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.