Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-03, 21:24   #121
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

Moim zdaniem do prostych, technicznych, może postrzępionych, awangardowych. Białe loki za łopatki to rzeczywiście domena Barbie
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 17:59   #122
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Białe włosy...

efekty dzisiejszego grzebana w necie w poszukiwaniu białych włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (9,8 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01tak sobie mysle ze moze to.jpg (33,6 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne.jpg (53,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg two_tone_03.jpg (19,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg screen_sirens_04.jpg (25,4 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasny blond.jpg (34,0 KB, 226 załadowań)
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:28   #123
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

Oleffka właśnie o takie mi chodziło Jednak białe włosy plus super uczesanie to świetne połączenie
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 13:27   #124
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Białe włosy...

a to moje włosy miałam zrobione rozjaśniaczem i płukanką
zdjęcie było zrobione od razu po wizycie u fryzjera.. od razu mówię,że nie za pierwszym razem mi taki efekt wyszedł.. poza tym to są niby pasemka ale nakładane po raz któryś tam,więc wyszła już cała głowa rozjaśniacz z Joanny ten taki w różowym opakowaniu do pasemek i balejażu niestety nim nie moglam zrobić całej głowy,bo fryzjerka powiedziała,że wyjdą mi włosy .. teraz kupiłam Palette Color XXL mroźny blond ;D pod koniec sierpnia idę do fryzjera jestem ciekawa jak tym razem kolor wyjdzie ;D pozdrawiam
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:40   #125
miska1620
Przyczajenie
 
Avatar miska1620
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zzaświaty xD
Wiadomości: 6
Dot.: Białe włosy...

Musze.ci.przyznać.rację.b iałe.włoski.są.cool...xD
Mi.muszą.starczyć.białe.p asemka.xD
miska1620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 08:32   #126
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Białe włosy...

DeadlySilence kolor wyszedł ładny, ale według mnie nie bardzo do Ciebie pasuje, ponieważ masz za ciemny i zbyt ciepły odcień skóry (nie piszę tego złośliwe )

Dziewczyny, a czy któraś z Was farbowała się może kiedyś Garnier 100% color superrozjaśniający blond? Na opakowaniu jest bardzo łądny odcień, taki chłodniejszy, tylko obawiam się, że skoro w nazwie nie ma "popielaty" to może wyjść trochę żółty, złoty itp. I taki jasny blond podoba mi sie tylko kiedy skóra jest jaśniejsza, niż włosy
Dodaję kilka zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.JPG (17,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sophie1.JPG (11,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sophie3.JPG (12,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sophie4.JPG (9,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sophie5.JPG (10,7 KB, 50 załadowań)
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 23:59   #127
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez aneta_live Pokaż wiadomość
DeadlySilence kolor wyszedł ładny, ale według mnie nie bardzo do Ciebie pasuje, ponieważ masz za ciemny i zbyt ciepły odcień skóry (nie piszę tego złośliwe )
koleżanki mi mówią,że lepiej by mi było w ciemniejszych wlosach.. ale ja z natury też mam jasne i praktycznie od zawsze jestem blondynka.. moja mama mowi,ze ciemny kolor bedzie mnie postarzał ;p
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 16:11   #128
la juive imaginaire
Przyczajenie
 
Avatar la juive imaginaire
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Question Dot.: Białe włosy...

mam kilka pytań:
czy białe włosy żółkną same z siebie, czy też muszą zaistnieć ku temu jakieś specjalne okoliczności?


czy struktura włosa ma znaczenie jeśli chodzi o efekt finalny? (mam grube i sztywne włosy - jak pęczek drutu)

po jakim czasie od wybielania:farbowania moge spodziewac sie na głowie szopy?



pozdrawiam,
l.j.i.
la juive imaginaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 22:18   #129
Someone1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Farbowanie na biało.

Hej. Mam pytanie, czy jest mozliwość zafarbowania włosów na biało ? Chciałbym wiedzieć jakich farb użyć, i ile by to orientacyjnie kosztowało. A mój kolor włosów to ciemny rudy.
Someone1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 20:11   #130
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Farbowanie na biało.

Wpisz w wyszukiwarce "białe włosy", a znajdziesz długi i ciekawy wątek.
W wakacje zaczęłam rozjaśniac rude włosy, obecnie mam już w zasadzie białe.
Całą operację opisałam tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=196262&page=4

Zrobiłam to samodzielnie, bo fryzjer zarządał 200 złotych za wizytę (ale kazał przyjść dwa razy!) i powiedział, że włosy będą w najlepszym wypadku żółte.
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:28   #131
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Farbowanie na biało.

Z tego co wiem, to do uzyskania białych włosów trzeba je rozjaśnic a potem mozna uzyc farby manic panic virgin snow...
link: http://manicpanic.com/best%20hair%20...irginsnow.html
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 20:56   #132
justyna2735
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Jak uzyskać biały kolor włosów

Od lat marzę o tym,żeby uzyskać biały kolor włosów.Byłam już chyba u wszystkich fryzjerów w moim mieście ale każdy mówi,że to nie możliwe i że włosy mi się "popalą".Mój kolor włosów to, oczywiście farbowany, jasny blond.Przecież widzę dużo kobiet,czy to na ulicy czy aktorek, które mają białe włosy i wcale im nie wypadły ani się nie "popaliły".Musi być jakiś sposób żeby taki kolor uzyskać.Może ktoś zna odpowiedź?
justyna2735 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 20:49   #133
eskamoro
Raczkowanie
 
Avatar eskamoro
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

ehhh....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pic-005081.jpg (32,0 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pic-005082.jpg (29,1 KB, 436 załadowań)
__________________
eskamoro
eskamoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:19   #134
smile5690167
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jak uzyskać biały kolor włosów

Mi się w wakacje włosy rozjaśniły do bieli... jednak po 2-3 miesiącach powstały "wakacyjne odrosty" - znów rosły mi włosy w naturalnym kolorze (jasny blond, ale nie biały)... chciałam je sobie wyregulować rozjaśniaczem.. ale niestety - wyszedł jakiś żółty.. nie wiem jak wrócić do tej bieli.. przez to rozjaśnianie włosy mi się bardzo popaliły.. nigdy nie miałam ich tak zniszczonych.. teraz mnie czeka kuracja odbudowująca - wax i zero prostowania...

moja koleżanka użyła Palette Blond ME3+ Łatwe Pasemka ...
przyznam że efekt był ciekawy.. włosy miała bielutkie i nie popalone.. farbę nakłada się na pojedyńcze pasma specjalnym aplikatorem dołączonym do zestawu ... polecam
smile5690167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:48   #135
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Jak uzyskać biały kolor włosów

jaki masz swój naturalny kolor włosów??
Nie powinnas sugerować sie gwiazdami bo oni to inna bajka..., zajmuja sie nimi najlepsi fryzjerzy ktorzy sa sklonni poświęcić im cały dzień aby "gwiazda" wyszła zadowolona i w takich włosach o jakich marzyła, plus do tego pracuja na najlepszych kosmetykach na ktorych nie wiele salonów pracuje. Poza tym skąd wiesz, ze im nie wypadaja włosy ? Bardzo duzo gwiazd ma zageszczane włosy, tylko ze tak jak pisałam sa pod opieka najlepych fryzjerów ktorzy robią to tak dyskretnie ze tego nie widac;-)
I najistotneijsza rzecza jest to ze tak naprawde ładny, czysty biały kolor mozna uzyskac jedynie na naturalnie dosc jasnych włosach. U szatynek i brunetek graniczy to z cudem lub mistrzostwemjesli chodzi o fryzjerstwo
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2007-11-20 o 10:51 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 09:46   #136
aanaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

witam jestem jedna z tych marzycielek ktore zapragnely miec białe włosy ,poniewaz z natury jestem jasna blondynka myslalam ze jedna wizyta u fryzjera wystarczy...(sama bym sie raczej tego nie podjela),skonczylo sie na 3 wizytach :p za pierwszym razem fryzjerka odbarwila mi wlosy - u nasady byly biale a potem zolto pomaranczone (wolalam nie patrzyc w lustro:p) na to nalozyla farbe i wyszly jasny platynowy blond (ladne ale do bieli jeszcze troche brakowalo) troche powybrzydzalam i powiedziala ze moze mi zrobic jeszcze raz dekoloryzacje ale ze moga mi sie spalic wlosy ,beda sie ciagnac jak guma albo najzwyczajniej w swiecie wypadna tak wiec z ciezkim bolem serca poszlam do domu (kazala mi przyjsc za tydzien) i tak w sumie przyzwyczailam sie do tego blondu ze u fryzjerki zjawilam sie dopiero po miesiacu,no i znowu powtorzylysmy zabieg dekoloryzacji najpierw na odrostach a pozniej na calych wlosach - tym razem wlosy wyszly prawie biale prawie bo niestety wpadaly w ten okropny zolty...a poniewaz nie miala w domu zadnej plokanki ani nic poprosila zebym przyszla na drugi dzien wieczorem...stwierdzilam ze wezme sprawy w swoje rece i pojechalam do sklepu fryzjerskiego po plukanke a tam pani doradzila mi szampon shaumy do siwych wlosow (super sprawa) 3masz to 3 minuty na glowie i zolc znika kosztuje 13 zl i zdecydowanie latwiej go rozprowadzic niz plukanke...wieczorem zjawilam sie u fryzjerki ktora nalozyla mi jeszcze na glowe jakas szamponetke (coby popiel wzarl sie w moja ukryta zolc) i zrobila plukanke...efekt zamierzony mam ladne prawie biale wlosy coprawda juz nie moge doczekac sie odrostownigdy wczesniej nie farbowalam wlosow mialam naturalny w sumie ladny blond i bylo to zbedne a tak stracilam swoj niepowtarzalny:P kolor na zawsze dlatego zanim stwierdzicie ze chcecie miec biale wlosy zastanowcie sie jeszcze raz bo przed wami dluga droga do osiagniecia celu:P z drugiej strony jak wam sie nie spodoba to zawsze mozecie je przefarbowac na dowolny kolor :P no i napewno troche kasy to zjada ale lepiej nie oszczedzac bo nieprofesjonalnosc moze was poprostu kosztowac wlosy3mam za was mocno kciuki
aanaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:28   #137
klaudiapiosek
Przyczajenie
 
Avatar klaudiapiosek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do klaudiapiosek
Ratujcie!! Białe włosy!!

własnie wrocilam od fryzjera i mam biales wlosy!! od nasady! pomózcie? co zrobic? da sie je w jakis sposob przyciemnic??
klaudiapiosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:30   #138
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Ratujcie!! Białe włosy!!

dowolną farbą?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:43   #139
klaudiapiosek
Przyczajenie
 
Avatar klaudiapiosek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do klaudiapiosek
Dot.: Ratujcie!! Białe włosy!!

chcialam tylko zakryc odrosty. ale teraz mam do gory biale, a na dole ciemniejszy blond ;/;/ masakra co zrobic. jestem troche opalona i wyglada to tragicznie
klaudiapiosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 15:18   #140
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Białe włosy sa super, ja nie mam niestety całych bo lubię zmieniać ciągle kolor włosów i włąściwie mam każdego po trochu
Koleżanka robiła mi odrosty [naturalne jasny brąz] bo chciała wypróbować jakiś nowy rozjaśniacz że niweluje żółty odcien ,nie pamiętam. Nałożyła go razem z wodą 12 %, trzymałam 45 min i jak spojrzałam to się zdziwiłam, wyszedł biały, nigdy jeszcze nie miałam takiego, platyna tak, ale to był normalny biały, szczerze mówiąc myślałam, że wyjdzie coś w ciepłym odcieniu, a tu się troszke zdziwiłam A co do fryzjerów to się nie spotkałam z fryzjerem który uzyskałby efekt białych włosów... Zazwyczaj proponują balejaż w chłodnym odcieniu albo wcale nie podejmują, więc wolałam sama pokombinować.
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 13:49   #141
Yurichika
Rozeznanie
 
Avatar Yurichika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 655
GG do Yurichika
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

ja też bardzo chciałabym zrobić sobie takie białe włoski, ale mieszkam w Jeleniej Górze i nie wiem czy znajdę może jakiegoś dobrego fryzjera który nie zrobi mi żółtych włosów tylko bialuteńkie
koniczynka- masz boskie te włosy, takie właśnie mi się marzą
Yurichika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 11:20   #142
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Raczej odradzam taki odcien, no chyba że stać Was na NAPRAWDĘ dobre szampony, odżywki, maski itd. A najlepiej to co jakis czas wizyta u fryzjera na odzywanie włosów. No i prosotowanie czy suszenie włosów odpoada. Tzn. jest tak jeśli kierujemy się ZDROWIEM wlosów przede wszystkim a nie naszym wyglądem. Co do farb to trzeba znaleźć swoją, na każdego działa inaczej inna, ale myślę że obojetnie czy to będzie L'oreal czy jakas tansza i tak zniszczy włosy. Ja wybieliłam włosy Palettą XXL mroźny blond. Żólte robiły się tylko odrosty, ale po kilku miesiącach żółte były wlosy juz ok. 4,5 cm od głowy bo na tym fragmencie wlosy byly mniej rozjasniane. Duuzo problemów z tymi białymi wloskami a i tak mało kto wygląda w nich szałowo, trzeba mieć jasną karnację, zdrową cerę bla bla...
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:47   #143
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

no to mnie nie pocieszyłyście

mam naturalny ciemny blond, ale normalnie farbuje na kilka tonów ciemniejszy, ale dorosłam do tego, że zrozumiałam słowa mojej mamy: jesteś blada i lepiej Ci w jasnych włosach. Jako mała dziewczynka miałam blond...

Moja cera jest baardzo jasna, praktycznie przez ukrwienie zielona;] Ale kocham to zdjęcie:

mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 00:03   #144
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja chcę takie włosy

I najśmieszniejsze jest to, że na moich naturalnych, ciemnych włosach wyszedł taki kolor a na blond z żółtymi refleksami już nie chce
__________________

Edytowane przez kuseczka
Czas edycji: 2008-01-24 o 00:52
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:53   #145
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Jeśli komuś zależy...

Zamieszczam swoje zdjęcia, w naturalnym świetle zrobione... Myślę, że przez ciemne włosy wydaję się jeszcze bladsza, niż w rzeczywistości... Jak uważacie? Naturalne włoski mam ton jaśniejsze (tu włosy prosto spod prysznica, na szybko bez żadnych odżywek, stąd to siano;p)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3000.JPG (27,2 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3001.JPG (28,2 KB, 152 załadowań)
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:20   #146
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

mjot w brązie nie wyglądasz źle (nawet bez makijażu ),ładnie podkreśla Ci kolor oczu, a odrobina make-up'u ożywiła by buźkę...Choć może rzeczywiście kolor jest zbyt ciemny.
Mi wszyscy również powtarzali, żebym zostawiła brąz ale TŻ stanowczo twierdził, że bardzo podobałam mu się w wersji blond, a komu mam się podobać jak nie jemu?
Jestem więc blond, potrzebowałam czasu, żeby się oswoić, choć jeszcze czasem nie dowierzam jak patrzę w lustro
I faktycznie, wystarczy byle jakie uczesanie a ja się czuję i tak sexy
Coś ten kolor w sobie ma
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 22:05   #147
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedź Zawsze ciągnęło mnie do ciemnych włosów, nigdy nie byłam na solarium i jakoś jestem zwolennikiem jasnej cery... Ale niedawno spojrzałam w lustro, tak konkret i doszło do mnie, że jeśniejsze włoski lepiej by wyglądały na mnie...

W najbliższym czasie udam się do fryzjera, jedynego faceta w mieście, ale i jedynego, któremu ufam
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 14:52   #148
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Zawsze ciągnęło mnie do ciemnych włosów, nigdy nie byłam na solarium i jakoś jestem zwolennikiem jasnej cery... Ale niedawno spojrzałam w lustro, tak konkret i doszło do mnie, że jeśniejsze włoski lepiej by wyglądały na mnie...

W najbliższym czasie udam się do fryzjera, jedynego faceta w mieście, ale i jedynego, któremu ufam

Wyglądasz ślicznie! Bardzo podobają mi się twoje ciemne włosy. Według mnie idealnie pasują do twojej bladej porcelanowej skóry (sama jestem takowej posiadaczką i fanką) i do tego jasne oczy! Ja Cię w blondzie nie widzę.
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:27   #149
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jest macie zoltawe wlosy, to musicie kupic u fryzjera fioletowy szampon..to powinno skasowac zolty odcien. Tylko kupicie jakis markowy szampon.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:28   #150
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
no to mnie nie pocieszyłyście

mam naturalny ciemny blond, ale normalnie farbuje na kilka tonów ciemniejszy, ale dorosłam do tego, że zrozumiałam słowa mojej mamy: jesteś blada i lepiej Ci w jasnych włosach. Jako mała dziewczynka miałam blond...

Moja cera jest baardzo jasna, praktycznie przez ukrwienie zielona;] Ale kocham to zdjęcie:

Czy to Twoje zdjecie? JEsli tak, to jestes przesliczna.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.