Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-20, 20:14   #3691
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Mój te¿ by siê cieszy³ jakbym mu powiedzia³a ¿e bedzie tatusiem bo kocha dzieci. Ale poczekajmy z 5 lat. Muszê skoñczyæ najpierw szkole no i jakie¶ studia!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:18   #3692
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez innocencee Poka¿ wiadomo¶æ
Oo mia³a¶ przed³u¿ane

chcia³am siê zapytaæ czy wypad³o Ci trochê w³osów po tym jak zdjê³a¶ te doczepiane Zastnanawiam siê nad przed³u¿eniem, a w³a¶ciwie nad zagêszczeniem ale bojê siê ¿e po zdjêciu bêdzie jeszcze gorzej
Nie wiem jak Anariel wlosy ale ja tez mialam doczepiane wlosy dwa razy i dwa razy doczepiane pasemka i juz nigdy w zyciu tego nie zrobie. Wyrwano mi mnostwo wlosow po zdjeciu tych sztucznych pasm, szarpano mi wlosy malym gestym grzebykiem, zeby wyczesac resztki w miejscu gdzie byl zgrzew. Do domu wrocilam oskubana i prawie zaplakana. Na szczescie trafilam na wspaniala fryzjerke, ktora pieknie obciela mi wloski i wyszlam z modna i perfeckt ostrzyzona fryzura na glowie z malego zapyzialego saloniku fryzjerskiego nikt mi nie wierzyl, ze to tam tak strzyga a jednak.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:25   #3693
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez brzydkie Poka¿ wiadomo¶æ
No s³abo pielegnowa³am
za³uje.

jedwabiu uzywa³am , szamponu do zniszczonych , czesto ale nie zawsze odzywki.

zamierzam kupic belisse, olejeki recynowy( jak czesto mozna robic ta maske z jajkami?)
. I cos koniecznie przeciwko paleniu w³osów, ograniczyc prostownice,jedwab.
A i serum z avonu na koncowki porozdwajane moze i zmienie szampon bo juz rok amm ten sam .
Ja Ci napiszê czego ja u¿ywa³am, mo¿e co¶ pomogê..
Przeciw wysokiej temperaturze mia³am (oczywi¶cie nie naraz!) spraye Babylissa czerwonego, CHI Farouk czerwonego, teraz mam Matrixa czarnego. Mia³am te¿ Kerastase cement termiczny i nektar termiczny. Stosowa³am te¿ seriê Matrixa Sleek.look (w ca³osci), seriê L'Oreal Liss Ultime (taka fioletowa) te¿ w ca³o¶ci i seriê CHI Farouk (równie¿ full). Te kosmetyki s± ¶wietne do w³osów intensywnie prostowanych.

Prostownicê mam Efalock Flat Master a suszarkê Braun Satinpro.

Teraz u¿ywam:
- ³ykam Vitapil
- pijê skrzyp i pokrzywê
- szampon profesjonalny Revlon do w³osów koloryzowanych (dosta³am od fryzjera)
- maska Sleek.look
- Wax Henna Treatment zagraniczny
- Seboradin Niger lotion
- serum L'Oreal Liss Ultime
- przed myciem w³osów robiê wcierkê olejek rycynowy solo (na porost, niestety na brudne w³osy)

Mam te¿ pó³ od¿ywki Panetene Restoratives, ale narazie nie u¿ywam bo czeka a¿ co¶ skoñczê.
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:36   #3694
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

brzydkie po zdjeciu byla masakra i musialam wlosy sciac na boba, wiec naprawde nie polecam...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:35   #3695
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Dziewczyny wiem ze mnie zabijecie, a tak w ogole to ja sama siebie zabije ale nie moge na siebie patrzec i to bedzie jedyne wyjscie Nie siedziec w domu przez rok az mi odrosna te wlosy.. umowilam sie na..... na.... przedluzanie Ta dziewczyna ktora kiedys juz mi robila powiedziala ze musze poczekac jeszcze niech odrosn± z 5cm i jak juz bede miala 8-10cm wtedy przedluzanie bo inaczej bedzie widaæ. Wiec nisimuje je aby urosly jak najszybciej i czekam na wybawienie.. znow po sciagnieciu bede miala wlosy w masakrycznym stanie.. ale co ja mam zrobic gdy nie moge na siebie patrzec i mam strasznego dola.. chyba minalby rok zanim bym sie dobrze czula. Jednak to jedyne wyjscie....
__________________
legallybrunette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:37   #3696
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

legallybrunette Jestes pewna,ze to przemyslalas? Przeciez jak zdejmiesz przedluzenie to znow cala zabawa od nowa. Nie lepiej te pieniadze na prosukty do wlosow przeznaczyc?

Ja mialam przedluzane dwa razy- nigdy wiecej sie na to nie zdecyduje.
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:41   #3697
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wiem ze mnie zabijecie, a tak w ogole to ja sama siebie zabije ale nie moge na siebie patrzec i to bedzie jedyne wyjscie Nie siedziec w domu przez rok az mi odrosna te wlosy.. umowilam sie na..... na.... przedluzanie Ta dziewczyna ktora kiedys juz mi robila powiedziala ze musze poczekac jeszcze niech odrosn± z 5cm i jak juz bede miala 8-10cm wtedy przedluzanie bo inaczej bedzie widaæ. Wiec nisimuje je aby urosly jak najszybciej i czekam na wybawienie.. znow po sciagnieciu bede miala wlosy w masakrycznym stanie.. ale co ja mam zrobic gdy nie moge na siebie patrzec i mam strasznego dola.. chyba minalby rok zanim bym sie dobrze czula. Jednak to jedyne wyjscie....
Legally zabije cie, wyslalam ci wczoraj wiadomosc, wez mnie nawet nie denerwuj z tym przedluzaniem czcesz zobaczyc zdjecie moich oskubanych wlosow po przedluzeniu i tym podobnym po zabiegach fryzjerskich? Moze to cie odwiedzie od tego pomyslu, daj czas swoim wlosom po co chcesz je katowac!!! Nie rob tego.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 13:41   #3698
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wiem ze mnie zabijecie, a tak w ogole to ja sama siebie zabije ale nie moge na siebie patrzec i to bedzie jedyne wyjscie Nie siedziec w domu przez rok az mi odrosna te wlosy.. umowilam sie na..... na.... przedluzanie Ta dziewczyna ktora kiedys juz mi robila powiedziala ze musze poczekac jeszcze niech odrosn± z 5cm i jak juz bede miala 8-10cm wtedy przedluzanie bo inaczej bedzie widaæ. Wiec nisimuje je aby urosly jak najszybciej i czekam na wybawienie.. znow po sciagnieciu bede miala wlosy w masakrycznym stanie.. ale co ja mam zrobic gdy nie moge na siebie patrzec i mam strasznego dola.. chyba minalby rok zanim bym sie dobrze czula. Jednak to jedyne wyjscie....
hej legallybrunette, a z jakiego powodu obciê³a¶ siê na 3 mm?pewnie mia³a¶ bardzo zniszczone w³osy...pamiêtaj,¿e jak przed³u¿ysz wrócisz do punktu wyj¶cia, mo¿e lepiej przeczekaæ?rok to nie tak znowu d³ugo, poczekaj a¿ troszkê odrosn± i znajd¼ sobie jak±¶ "sexi" fryzurkê
i nie za³amuj siê na pewno w krótkich w³osach wygl±dasz ¶wietnie tylko nie jeste¶ przyzwyczajona
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:42   #3699
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

a pokaz to zdjecie moze mnie przekona

macie racje znow bede w tym samym punkcie..... boze ja bym chciala te 10 cm niech juz bedzie te 10 cm;( zeby moc zrobic jakas fryzurke..

a co mi polecacie na noc? moze ten neril kupie ?
__________________

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-08-21 o 13:44
legallybrunette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:44   #3700
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
legallybrunette Jestes pewna,ze to przemyslalas? Przeciez jak zdejmiesz przedluzenie to znow cala zabawa od nowa. Nie lepiej te pieniadze na prosukty do wlosow przeznaczyc?

Ja mialam przedluzane dwa razy- nigdy wiecej sie na to nie zdecyduje.
To samo chcialam dodac, lepiej przeznaczyc te pieniazki na pielegnacje wlosow, moze Vatika? Amla, Nupur to co przyspiesza porost wlosow.

Prosze ja mam kolejne 5 mm od srody a tez moje wlosy jakby spowolnily porost, uzylam innego srodka i znowu poszly w dol.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:46   #3701
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Tez chce to zdjecie :P Bo ja po swoim przedluzeniu nie zrobilam zdjecia ale bylam zalamana... Dawaj fotke :P
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 13:46   #3702
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
a pokaz to zdjecie moze mnie przekona

macie racje znow bede w tym samym punkcie..... boze ja bym chciala te 10 cm niech juz bedzie te 10 cm;( zeby moc zrobic jakas fryzurke..

a co mi polecacie na noc? moze ten neril kupie ?
to jest zdjecie sprzed niecalych trzech lat, jezeli podalabys kontakt do siebie to chetnie wysle ci jakies foty bo nie chce publicznie na wizazu pokazywac swych zdjec, zeby ktos tego nie wykorzystal, logiczne. ewentualnie jezeli uda mi sie umieszcze te zdjecia w albumie.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:47   #3703
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ja chce to zdjecie :P ja tez...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:50   #3704
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
Tez chce to zdjecie :P Bo ja po swoim przedluzeniu nie zrobilam zdjecia ale bylam zalamana... Dawaj fotke :P
anariel to bylo tylko po odczepieniu tych pasemek bo wczesniej gdy mialam doczepiana calosc bylo wstyd robic zdjecia. Chce powiedziec, ze i tak mam wlosy na tych zdjeciach po tonie odzywek i srodkow do stylizacji aby bylo jako tako bo w rzeczywistosci wygladaly jeszcze gorzej.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
a pokaz to zdjecie moze mnie przekona

macie racje znow bede w tym samym punkcie..... boze ja bym chciala te 10 cm niech juz bedzie te 10 cm;( zeby moc zrobic jakas fryzurke..

a co mi polecacie na noc? moze ten neril kupie ?
Niech raczej moja mina i twarz cie dodatkowo przekona.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:12   #3705
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cze¶æ,
Przebrnê³am przez ten w±tek ( i nie tylko ten, odwiedzi³am wszelkie pokrewne). Mnóstwo wiedzy wpe³z³o mi do g³owy, dopiero jak prze¶ledzi³am Wasze sposoby na porost i wzmocnienie w³osów, stwierdzi³am, ¿e moja pielêgnacja (ograniczaj±ca siê do szamponu, od¿ywki i jednej maski raz na tydzieñ - oczywi¶cie gotowej) by³a bardzo uboga i jedynie utrzymuj±ca w³os w stanie normalnym. Teraz chcê bardziej zadbaæ o kud³y, zw³aszcza, ¿e przyszed³ moment, kiedy wypadaj± (kilka lat temu wypad³y po ci±¿y a teraz wypadaj± te, które wtedy odros³y i dzi¶ ju¿ s± martwe). Zmieni³am swoj± pielêgnacjê, mam to "szczê¶cie", ¿e mieszkam w miejscu, gdzie jest spory dostêp do kosmetyków typu Vatika, Olejki z Aml± itd, postanowi³am to wykorzystaæ.
Od nieca³ych 2 tyg pijê dro¿d¿e, nie zastanawiam siê nad smakiem, po prostu parzê i pijê. Zmieni³am szampon na bardziej delikatny (mam Bio Amla Shampoo, jest z delikatnym detergentem, zawiera mnóstwo wyci±gów z zió³), dwa razy w tygodniu u¿ywam szamponu z kofein± (Alpecin C1), który ma pobudziæ wzrost w³osa. Regularnie wcieram olejek z aml± i kokosowy (amla na skórê, kokos na koñcówki), znalaz³am te¿ olejek kokosowy z provitamin± B5 i czym¶ jeszcze (trzy sk³adniki typowo "w³osowe"), jak mi siê skoñczy zwyk³y to kupiê tamten. Teraz czekam na przesy³kê, w której dostanê indygo i hennê, amla w proszku i neem ju¿ czeka. Sproszkowan± amlê i neem (plus miód) mam w³a¶nie na g³owie, pierwszy raz, wiêc nie wiem, czego siê spodziewaæ, ale mam nadziejê, ¿e w³oski na tym skorzystaj±. Nie u¿ywam suszarki (choæ do tej pory i tak korzysta³am tylko z nawiewu ch³odnego), nie modelujê w³osów (choæ by siê przyda³o, bo s± dosyæ cienkie i nieco przyklapniête). Co wieczór, w skórê g³owy wmasowywujê sok z aloesu.
Widzê, ¿e to wygl±da jak kuracja zajmuj±ca mnóstwo czasu, ale tak nie jest. Po¶wiêcam temu czas codziennie chwilê wieczorem, rano, kiedy myjê, raz - dwa razy w tygodniu chwila na maskê (Wax albo ¿ó³tko ubite z ... ró¿ne kombinacje: naft±, oliw± z oliwek i naparem ze skrzypu, albo z sokiem z aloesu, olejkiem kokosowym).
Po dwóch tygodniach mam zupe³nie inne w³osy, nie mogê stwierdziæ, czy pobudzi³ siê wzrost, bo na to za wcze¶nie ale na pewno teraz s± pe³ne ¿ycia, sprêzyste i bardzo b³yszcz±ce. Polecam serdecznie zamiast sztucznego zagêszczania czy przed³u¿ania w³osów. Po co szkodziæ w³osom, które potrzebuj± pomocy a nie wiêkszego os³abienia?
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:14   #3706
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

A oto moje wloski. Nie wiem czy mogê tu wkleic? Zdjêcie zrobione kilka dni temu


I ten paskudny kolor :/ On mnie te¿ wnerwia czemu ja taki mam noo


Niecale 3 miesiace po ¶ciêciu na 3mm.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bla.jpg (21,3 KB, 106 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bla bla.jpg (20,4 KB, 83 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-08-21 o 14:19 Powód: skleroza ;d
legallybrunette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:18   #3707
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
A oto moje wloski. Nie wiem czy mogê tu wkleic? Zdjêcie zrobione kilka dni temu

I ten paskudny kolor ;/ czemu ja taki mam noo
Nie obraz sie ale niepowazna jestes. Piekny kolor, naturalny zapewne. Zdrowa i gesta czupryna i piekna fryzurka na chlopczyce. tylko dlugosc ci przeszkadza bo nie ta, chcesz moje przeswity? Ja chetnie wezme twoje wlosy. zostaw te piekne wloski bo cie oskubie.
To ja cie podziwiam, ze mialas odwage sciac tak krociutko wloski, i ze masz motywacje aby je zapuscic a tu taki klops. Rozumiem, ze mozna miec chwile zalamania ale czy nie lepiej przez to przejsc niz zrobic cos nieprzemyslanego i potem zalowac bo skutki moga byc oplakane i na nowo trzeba bedzie sciac wlosy, zczego nie zycze.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-08-21 o 14:22
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:29   #3708
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Racjê masz ¶wiêt±

Zamiast na przedluzanie wydaæ kasê, to kupiê sobie pelno kosmetykow do wloskow No jakas chwila zalamania byla Kolor naturalny, moglby byc troche jasniejszy Bo mnie wkurza ze nic z nim nie mozna zrobic, ¿adna szamponetka itd . No ale jak tak spojrzalam ze prawie od zera przez 3 miesi±ce to juz mi trochê podrosly Wa¿ne ¿e zgêstnialy Bo mialam takie cieniutkie piorka..

No to czekam na wyplate i jazda ..
__________________
legallybrunette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:31   #3709
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
A oto moje wloski. Nie wiem czy mogê tu wkleic? Zdjêcie zrobione kilka dni temu


I ten paskudny kolor :/ On mnie te¿ wnerwia czemu ja taki mam noo


Niecale 3 miesiace po ¶ciêciu na 3mm.
masz piêkny kolor i zdrowe gêste w³oski. przetrzymaj jeszcze trochê, pó¼niej bêdziesz mog³a pokombinowaæ z fryzurkami.powodzenia:gla siu:
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 14:34   #3710
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
Racjê masz ¶wiêt±

Zamiast na przedluzanie wydaæ kasê, to kupiê sobie pelno kosmetykow do wloskow No jakas chwila zalamania byla Kolor naturalny, moglby byc troche jasniejszy Bo mnie wkurza ze nic z nim nie mozna zrobic, ¿adna szamponetka itd . No ale jak tak spojrzalam ze prawie od zera przez 3 miesi±ce to juz mi trochê podrosly Wa¿ne ¿e zgêstnialy Bo mialam takie cieniutkie piorka..

No to czekam na wyplate i jazda ..
legally i wyrzuc z glowy mysl o doczepieniu wlosow, bedziemy cie wspierac jak sie da, ale zapomnij o tym doczepianiu bo inczej spokoju ci to nie da.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-08-21 o 14:42
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:39   #3711
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Kolor masz ¶wietny, to, ¿e nie widaæ na nich niejednej szamponetki to nie znaczy, ¿e nie mo¿esz go wzmocniæ. Je¶li na³o¿ysz hennê to kolor stanie siê g³êbszy, bêd± super b³yszcza³y i bêd± grubsze (henna oblepia w³os, powoduj±c pogrubienie), z po³yskiem kasztanowym.
Mo¿esz te¿ "zakwaszaæ" w³osy po umyciu, zamyka to ³uskê w³osa i nadaje super po³ysk.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:47   #3712
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Wlasnie skuszê siê na t± hennê w jakim¶ kasztanowym kolorze, tymbardziej ¿e oczy mam piwne takie bardzo jasne i taki ciemny kolor pasuje mi jak ¶wini kokardka Ale to dopiero jak podrosn± trochê... teraz szukam czegos na przyspieszenie na noc, muszê wybrac cos jaknajbardziej odpowiedniego dla moich wlosow

czyli co ?
__________________
legallybrunette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:58   #3713
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
Wlasnie skuszê siê na t± hennê w jakim¶ kasztanowym kolorze, tymbardziej ¿e oczy mam piwne takie bardzo jasne i taki ciemny kolor pasuje mi jak ¶wini kokardka Ale to dopiero jak podrosn± trochê... teraz szukam czegos na przyspieszenie na noc, muszê wybrac cos jaknajbardziej odpowiedniego dla moich wlosow

czyli co ?
Hmmm, ja tak co jakis czas dostaje roznych oswiecen i zastanawiam sie jak to jest z tym rosnieciem wlosow w nocy, przeciez wiadomo, ze wtedy spowalniaja sie wszelkie procesy organizmu, podobno o godz. 22.00 warto nakladac jakies maski bo wlosy najbardziej sie regeneruja tylko trzeba dlugo czekac az wyschna naturalnie, znow gdzies indziej czytam, ze miedzy 14.00 a 15.00 podobno tez.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
Wlasnie skuszê siê na t± hennê w jakim¶ kasztanowym kolorze, tymbardziej ¿e oczy mam piwne takie bardzo jasne i taki ciemny kolor pasuje mi jak ¶wini kokardka Ale to dopiero jak podrosn± trochê... teraz szukam czegos na przyspieszenie na noc, muszê wybrac cos jaknajbardziej odpowiedniego dla moich wlosow

czyli co ?
Pisalam ci o Nupur przy twoich krotkich wlosach powinien starczyc na kilka aplikacji, poza tym przyspiesza on porost i wzrost wlosow. Ja bede jutro sie Nupurowac.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:00   #3714
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

legallybrunette polacz ten Nisim z co wieczornym olejowaniem amla i olejkiem kokosowym. Jesli masz kaske to kup sobie Dabur Vatika Hot Oil Najlepiej obydwie. I jazda.... bedziesz miala lepsze wloski niz my. Bo pielegnowane od dzidzi
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:29   #3715
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm, ja tak co jakis czas dostaje roznych oswiecen i zastanawiam sie jak to jest z tym rosnieciem wlosow w nocy, przeciez wiadomo, ze wtedy spowalniaja sie wszelkie procesy organizmu, podobno o godz. 22.00 warto nakladac jakies maski bo wlosy najbardziej sie regeneruja tylko trzeba dlugo czekac az wyschna naturalnie, znow gdzies indziej czytam, ze miedzy 14.00 a 15.00 podobno tez.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


Pisalam ci o Nupur przy twoich krotkich wlosach powinien starczyc na kilka aplikacji, poza tym przyspiesza on porost i wzrost wlosow. Ja bede jutro sie Nupurowac.

czy to to ? http://allegro.pl/item715486455_henn...di_nowosc.html
__________________
legallybrunette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:33   #3716
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 945
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
A oto moje wloski. Nie wiem czy mogê tu wkleic? Zdjêcie zrobione kilka dni temu


I ten paskudny kolor :/ On mnie te¿ wnerwia czemu ja taki mam noo


Niecale 3 miesiace po ¶ciêciu na 3mm.
Kurcze az Cie podziwiam, ze scielas sie na tak krotko , po drugie masz taka chec do zapuszczanie wlosow powaga Ale widac , ze masz ladne i geste wlosy , a nafarbujesz sie jeszcze w zyciu na starosc Potem bedziesz plakac za swoimi naturlnymi Ja tez niejeden raz myslalam o doczepianiu. Ktos moglby mnie palnac w lepek zeby wybic ten pomysl Widzialam kolezanke jak przez to wylysiala , ale czasem chec jest wieksza
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:38   #3717
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

http://allegro.pl/item719252239_ajur...ka_300_ml.html

czy ktos moglby zerknac czy to ta vatika bo innej nie moge znalesc na allegro? a jak nie to podeslac link do wlasciwej
__________________
legallybrunette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:42   #3718
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

http://allegro.pl/item717519446_dabu...wy_z_amla.html Ja mam ten olejek
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:49   #3719
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 992
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz dopiero przeczytalam na tej stronie, ze trzeba go podgrzac przed uzyciem, np. w cieplej wodzie.. A ja sie tak meczylam, zeby go wydobyc..
evullka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:53   #3720
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

evullka hehehe ja za pierwszym razem mialam maly wybuch
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.