Nasze zycie w Ameryce... - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-13, 03:41   #3391
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft-gratulacje
Ciesze sie ze z fasolka wszystko w porzadku i wszystko przebiega prawidlowo
A jak sie czujesz?
I jak tam szkola?

Bede trzymac kciuki za dwa tygodnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 03:48   #3392
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Schoolcraft-gratulacje
Ciesze sie ze z fasolka wszystko w porzadku i wszystko przebiega prawidlowo
A jak sie czujesz?
I jak tam szkola?

Bede trzymac kciuki za dwa tygodnie
Dziekuje

Odnosnie samopoczucia to czuje sie jako tako. Jak narazie zdecydowanie przechodze ta ciaze lepiej niz jak bylo z Adasiem. Ale bez codziennych mdlosci i wymiotow nie obeszlo sie. Mam nadzieje, ze dlugo mnie to nie potrzyma

A co do szkoly, to jakos daje rade. Chociaz ostatnio jestem zawalona nauka i tylko czekam do konca lutego, zeby miec 2 kursy z glowy Wtedy bedzie zdecydowanie lepiej

A jak tam Twoje przygotowania do wyjazdu do Polski? Robisz juz jakies zakupy? Pewnie sie nie mozesz doczekac, co? Ja staram sie nie myslec o tym dniu, kiedy wreszcie bede mogla poleciec do domku i spotkac sie z rodzinka, bo to sie mi wydaje takie odlegle, ze mozna sie zalamac.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 03:54   #3393
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

pewnie juz nie pamietacie o tym, co pisalam wczesniej, ale kilka tygodni temu (czy jakos tak) wspominalam, ze 12 lutego cos sie dowiem i jak bedzie dobrze wszystko, to sie Wam pochwale.

A wiec ta wiadomoscia jest to, ze w tym roku po raz drugi zostane mamusia Nie chcialam nic wczesniej mowic, chociaz wiedzialam juz od kilku tygodni. Ale dopiero dzisiaj bylam na pierwszym USG i sie dowiedzialam, ze wszystko przebiega perfekcyjnie, a serduszko dzidziusia bije jak szalone - 144 razy na minute Wiec moge sie oficjalnie pochwalic
Wstepnie due date mam na 4 pazdziernika, ale jeszcze na 100% to nie jest uzgodnione poniewaz wedlug mojego ostatniego okresu wlasnie koncze 8 tydzien ciazy, a wedlug pomiarow z USG dzidzius jest o tydzien mlodszy. Tak wiec za 2 tygodnie bede miala jeszcze jedno USG zeby potwierdzic na 100%, ze dzidziolek rosnie i prawidlowo sie rozwija. Wiec prosze trzymac kciuki mocno mocno

Milego wieczorku
Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziekuje

Odnosnie samopoczucia to czuje sie jako tako. Jak narazie zdecydowanie przechodze ta ciaze lepiej niz jak bylo z Adasiem. Ale bez codziennych mdlosci i wymiotow nie obeszlo sie. Mam nadzieje, ze dlugo mnie to nie potrzyma

A co do szkoly, to jakos daje rade. Chociaz ostatnio jestem zawalona nauka i tylko czekam do konca lutego, zeby miec 2 kursy z glowy Wtedy bedzie zdecydowanie lepiej

A jak tam Twoje przygotowania do wyjazdu do Polski? Robisz juz jakies zakupy? Pewnie sie nie mozesz doczekac, co? Ja staram sie nie myslec o tym dniu, kiedy wreszcie bede mogla poleciec do domku i spotkac sie z rodzinka, bo to sie mi wydaje takie odlegle, ze mozna sie zalamac.
kochana to swietna wiadomosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
serdecznie Ci gratuluje

p.s przyznam szczerze ze tak pomyslalam ze moze jestem w ciazy ... ale nie chcialam wyjsc na idiotke ze wyskakuje z czyms takim

p.s # 2 daj znac czy email doszedl
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-02-13 o 05:06
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 05:08   #3394
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

dziewczyny doradzcie czy pasuje ...
w sobote idziemy z TZetem na chrzciny coreczki znajomych ...
no i po mszy robia mala imprezke u siebie w domu .. no i zastanawiamy sie co dac w prezencie ... wymyslilam zeby moze wykupic im taka sesje u fotografa ... wiece taka zeby sobie porobili z dziecinka ... np taki portret duzy czy cos .. jak myslicie pasuje czy nie bardzo?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 05:28   #3395
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny doradzcie czy pasuje ...
w sobote idziemy z TZetem na chrzciny coreczki znajomych ...
no i po mszy robia mala imprezke u siebie w domu .. no i zastanawiamy sie co dac w prezencie ... wymyslilam zeby moze wykupic im taka sesje u fotografa ... wiece taka zeby sobie porobili z dziecinka ... np taki portret duzy czy cos .. jak myslicie pasuje czy nie bardzo?
Mysle, ze to jest swietny pomysl. Jako ze jestem mama, to z pewnoscia bym sie ucieszyla gdyby mi ktos zrobil taki prezent Bardzo oryginalny pomysl
I dzieki za pomoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 05:41   #3396
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Mysle, ze to jest swietny pomysl. Jako ze jestem mama, to z pewnoscia bym sie ucieszyla gdyby mi ktos zrobil taki prezent Bardzo oryginalny pomysl
I dzieki za pomoc
no wlasnie tez mi sie wydaje ze to cos innego niz pieniadze czy ciuszki ... a przyznam szczerze ze nei wiemy ile dac $$ czy np nie bedzie za malo czy cos ... w takim razie jutro wykupie im ta sesje i dam wam znac czy byli zadowoleni

a za pomoc nie ma za co
sluze pomoca na przyszlosc
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 11:57   #3397
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft, ty farciaro !!!! Gratuluje z calego serca, oby malenstwo dobrze sie rozwijalo i roslo. Gratuluje, gratuluje i jeszcze raz wszytskiego dobrego !
Wspaniala nowina !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 13:06   #3398
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft, ale swietna wiadomosc z samego rana !!!!!!!!!!!! Gratuluje !!!!!!!! Teraz to naprawde bedziesz moim wzorem do nasladowania..... Dwojka dzieci, szkola, dom.... Jestes wielka !
Ja podobnie jak Zabcia, tak po cichu sobie myslalam ze moze jestes w ciazy, ale nie chcialam nic mowic....

Zabcia, mysle ze taki prezent bedzie jak najbardziej trafiony. Z reguly sesje nie sa takie tanie, i nie kazdy sobie na nie moze pozwolic, a to bedzie swietna pamiatka dla rodzinki.

Poulette, trzymam kciuki !!!!!!!! Bedzie dobrze, zobaczysz !!!

Elfik, ciesze sie razem z Toba wyjazdem do Polski !!! Takich wakacji z rodzinka i znajomymi nie zastapia zadne Karaiby - przynajmniej w moim odczuciu.

Extramocna, gratuluje slubu !!! No i witaj po powrocie. Jesli chodzi o spotkanie, to ja jestem jak najbardziej za.... kto jeszcze ????

Wiecej napisze pozniej, teraz musze sie zbierac do pracy, bo i tak juz jestem spozniona
Milego dnia wszystkim pa!!!!!!!
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 13:27   #3399
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft, gratuluje
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:20   #3400
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft... gratuluje!!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:26   #3401
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

dziewczyny chcecie zobaczyc trojaczki moje kuzyna ?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 17:30   #3402
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny chcecie zobaczyc trojaczki moje kuzyna ?

bardzo..

a wogole cześć dziewczyny.. nie pisałam troche.. ale jestem na bieżąco.. nie miałam po prostu weny.. teraz spokój... i jakoś chęć mnie naszła..
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:35   #3403
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
bardzo..

a wogole cześć dziewczyny.. nie pisałam troche.. ale jestem na bieżąco.. nie miałam po prostu weny.. teraz spokój... i jakoś chęć mnie naszła..

a wiec to sa pierwsz trojaczki w rodzince

Victoria , Oliwia i Mateusz


dziewczyny wlasnie bylam sobie zrobic pazurki i zamiast jak zawsze zrobic sobie delikatne french ... to wybralam ciemne .. i nie moge sie do nich przzwyczaic nie wiem co mnie tak nabralo a jak TZet je jeszcze zobaczy to powie ze calkiem zglupialam hahaha
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-06-08 o 17:10
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:38   #3404
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

śliczne.... ...


ja na razie z pazurkami nie szaleję.. zrtesztą cos ostatnio odpuściłam sobie i fryzjera i kosmetyczkę.. dopiero urzadzam sie w Stanach i muszę sobie nowego fryzjera znaleźć....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:41   #3405
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
śliczne.... ...


ja na razie z pazurkami nie szaleję.. zrtesztą cos ostatnio odpuściłam sobie i fryzjera i kosmetyczkę.. dopiero urzadzam sie w Stanach i muszę sobie nowego fryzjera znaleźć....
ja wczesniej chodzilam regularnie z pazurkami ... ale ze funduszy pozniej nie bylo takze sobie odpuscilam
no ale dzisija wybieram sie z TZetem na impreze i bedzie tam pare dziewczyn ktorych nie zabardzo daze sympatia .. w tym dziewczyna moja brata
wiec musze sie na bostwo zrobic hahaha
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:49   #3406
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ja wczesniej chodzilam regularnie z pazurkami ... ale ze funduszy pozniej nie bylo takze sobie odpuscilam
no ale dzisija wybieram sie z TZetem na impreze i bedzie tam pare dziewczyn ktorych nie zabardzo daze sympatia .. w tym dziewczyna moja brata
wiec musze sie na bostwo zrobic hahaha

oczywiście ze tak.. nalezy błysnąć kreacja, okiem i fryzurą.. niech im złóść sie gotuje...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:22   #3407
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft-podziwiam CieJa nie daje rady z praca i z domem-ciagle jestem zmeczona.Jestes pewnie dobrze zorganizowana osoba
Co do zakupow do Polski-to jeszcze nie robilam bo nie mam w sumie ostatnio czasu .Znajac mnie pewnie bede robic wszystko na ostatnia chwileNie musze kupowac duzo-jakies drobne upominki dla kuzynek i dla dalszej rodziny tylko,dla siostry mam kupe ciuchow i akcesoriow ktore kupilam pracujac jeszcze w sklepie.


Aniany-masz racje jak jabym miala do wybory Karaiby to i tak wybralabym Polske

Zaaabcia-a mi sie podobaja ciemne pazurki-fajnie kontrast szcegolnie przy jasnej karnacjii

Edyta-jak tam przebiega u Ciebie dostosowywanie sie do zycia w Usa?

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2009-02-13 o 19:35
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:45   #3408
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
(...)

Edyta-jak tam przebiega u Ciebie dostosowywanie sie do zycia w Usa?

bardzo powoli.. przez tę ciążę tylko wyleguję sie w domu i nie opuszczam obrębu ogrodu....
wszystko chciałabym już widziec i znac.. ale ciezko przyzwyczaić sie do ogromu miasta...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 19:54   #3409
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
kochana to swietna wiadomosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
serdecznie Ci gratuluje
Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Schoolcraft, ty farciaro !!!! Gratuluje z calego serca, oby malenstwo dobrze sie rozwijalo i roslo. Gratuluje, gratuluje i jeszcze raz wszytskiego dobrego !
Wspaniala nowina !
Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Schoolcraft, ale swietna wiadomosc z samego rana !!!!!!!!!!!! Gratuluje !!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
Schoolcraft, gratuluje
Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Schoolcraft... gratuluje!!
Kochane moje, dziekuje Wam ogromnie, z calego serca za gratulacje Jest to bardzo mile z Waszej strony, a jezeli chodzi o mnie to nawet nie wiecie, jak mi jest milo, ze sie cieszycie razem ze mna Czytalam Wasze wiadomoci z gratulacjami z rana po kilka razy i sie sama do siebie usmiechalam. Az moj maz przyszedl zobaczyc do czego sie tak usmiecham, przeczytal kilka postow i powiedzial, ze tez sie czuje zaszczycony, bo wie, ze jemu tez gratulujecie
Jeszcze raz wielkie, wielkie dzieki I prosze trzymajcie kciuki, zeby za te 2 tygodnie sie okazalo, ze dzidzius rosnie i serduszko nadal bije

Zaaaabcia, fajne te dzieciaczki-trojaczki Skoro macie taki przypadek w rodzinie, to Ty pewnie tez masz szanse na wiecej niz jednego dzidziusia za jednym razem

Poulette, to juz wkrotce Wasza bardzo wazna rozmowa w sprawie pracy w Genevie. Trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo jaknajlepiej. Bedzie dobrze, zobaczysz! Badz dobrej mysli!

CzarnyElf, no to super, ze nie musisz kupowac jakichs wiekszych prezentow. Jak wiesz, ja jeszcze nie jezdzilam do Europy, wiec nie mialam takiego problemu, ale od znajomych slyszalam, ze czesto wlasnie najwiekszym wydatkiem jest obkupywanie rodzinki prezentami. Obawiam sie, ze w moim przypadku wlasnie bedzie dosc trudno z tym, bo nasza prawie cala rodzina mieszka na tej samej ulicy Najpierw babcia, potem moja ciotka z mezem (a teraz do nich dolaczyla moja kuzynka ktora niedawno urodzila dziecko + jej maz), potem wiadomo moi rodzice i brat, a sasiadami moich rodzicow jest moj kuzyn + jego zona i dwojka dzieci Wiec to juz jakies 13 osob O mamuniu, az strach sie bac

Srubka, jak tam Twoje zalatwianie pozwolenia na prace? Mam nadzieje, ze wszystko jest na dobrej drodze
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 20:15   #3410
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft-ja tez mam chyba spora rodzinke- w sumie 10 osob ktorym trzeba jakies prezenty kupic-ale ja sie nauczylam ze tym razem przesadzac nie bede-bo ostatnio jak nakupilam duzo to kuzynki marudzily-wiec tym razem bedzie skromniej.
Mamie to zawsze kase daje (ona z tych ktore sa strasznie wybredne jezeli chodzi o prezenty)a dla brata mam sporo filmow dvd wiec to z glowy.Dla kuzynek jakies kosmetyki tym razem chyba kupie.Zamierzam sie zmiescic w jedna walizke

Edyta-tez tak mialam na poczatku -tez siedzialam ...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:25   #3411
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Valentina mi do glowy by nie przyszla twoja ciaza myslalam bardziej o czyms zwiazanym z papierami ale teraz to GRATULACJE

Zabciu pokaz nam pazurki mnie powstrzymuje fakt ze te cale zabiegi sa toksyczne ale ladnie wyglada

A ja mam dzis pierwszy midterm exam
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:54   #3412
SkinnyBitch
Raczkowanie
 
Avatar SkinnyBitch
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 106
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja do was dolacze we wrzesniu lub pazdierniku...co prawda bylam juz kilka razy ale to nie na dlugo...wyjezdzam z mezem po weselu...rozgladamy sie za domem lub ewentualnie czyms do wynajecia narazie. Juz sie doczekac nie moge bo nie cierpie UK.
__________________
Never too rich...never too skinny
SkinnyBitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:12   #3413
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Valentina mi do glowy by nie przyszla twoja ciaza myslalam bardziej o czyms zwiazanym z papierami ale teraz to GRATULACJE
A dziekuje, dziekuje A czemu plakusiasz? Ze szczescia mam nadzieje,co?

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
A ja mam dzis pierwszy midterm exam
powodzenia Trzymam kciuki, zeby poszlo dobrze. Ja narazie sie uzeram z moim nauczycielem sztuki... taki palant z niego, ze glowa mala
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 23:17   #3414
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
oczywiście ze tak.. nalezy błysnąć kreacja, okiem i fryzurą.. niech im złóść sie gotuje...
no dokladnie
wlasnie kupilam nowe jeansy , bluzeczke i musze sie zrobic na bostwo

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość


Zaaabcia-a mi sie podobaja ciemne pazurki-fajnie kontrast szcegolnie przy jasnej karnacjii
powiem ci szczerze ze na poczatku nie czulam sie dobrze w tych pazurkach ale teraz wygadaj calkiem sypatycznie

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Kochane moje, dziekuje Wam ogromnie, z calego serca za gratulacje Jest to bardzo mile z Waszej strony, a jezeli chodzi o mnie to nawet nie wiecie, jak mi jest milo, ze sie cieszycie razem ze mna Czytalam Wasze wiadomoci z gratulacjami z rana po kilka razy i sie sama do siebie usmiechalam. Az moj maz przyszedl zobaczyc do czego sie tak usmiecham, przeczytal kilka postow i powiedzial, ze tez sie czuje zaszczycony, bo wie, ze jemu tez gratulujecie
Jeszcze raz wielkie, wielkie dzieki I prosze trzymajcie kciuki, zeby za te 2 tygodnie sie okazalo, ze dzidzius rosnie i serduszko nadal bije

Zaaaabcia, fajne te dzieciaczki-trojaczki Skoro macie taki przypadek w rodzinie, to Ty pewnie tez masz szanse na wiecej niz jednego dzidziusia za jednym razem
no baaa kochana no jasne ze mezowi tez sie naleza gratulacje
wkoncu jak by nie bylo tez sie do tego jakos przyczynil nie? heheh

a powiem ci ze wieksze szanse to na blizniaki mamy bo mama mojego TZeta jest z blizniat no i wsumie ze strony mojego TZeta to az 4 razy przypadki blizniat byly

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość

Zabciu pokaz nam pazurki mnie powstrzymuje fakt ze te cale zabiegi sa toksyczne ale ladnie wyglada
hmm a czemu tokstyczne?
ja malowalam swoje pazurki nie robilam akryli

jak tylko znajde aparat to zrobie fotke
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 23:50   #3415
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, wlasnie zeskanowalam zdjecie mojej kruszynki (USG), wiec pomyslalam, ze moze bedziecie chcialy obejrzec
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2009-03-10 o 02:35
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 01:34   #3416
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft bardzo do Ciebie podobne

Zabciu jak tam silownia, chodzisz jeszcze, czy zapal lekko opadl?
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 02:04   #3417
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Schoolcraft bardzo do Ciebie podobne
Dzieki za komplement
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 02:55   #3418
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
w tym roku po raz drugi zostane mamusia
schoolcraft GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! !! To cudownie!!!!!!!!!!!! Ojej, az mi sie lezka w oku zakrecila...
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 03:52   #3419
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
schoolcraft GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! !! To cudownie!!!!!!!!!!!! Ojej, az mi sie lezka w oku zakrecila...
dziekuje kochana

Jak tam Twoj Adas? Jak dajesz sobie rade z praca i z dzidziusiem? Czy u Was jest jeszcze tesciowa do pomocy?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 15:12   #3420
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
dziekuje kochana

Jak tam Twoj Adas? Jak dajesz sobie rade z praca i z dzidziusiem? Czy u Was jest jeszcze tesciowa do pomocy?
Adas jest super! Anioleczek! A jaki gadula! Ja normalnie jestem w nim zakochana. Moja tesciowa jeszcze u nas jest i bardzo nam pomaga. Zostaje z Adasiem gdy ja w pracy jestem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A 004a1.jpg (32,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2638b0e700.jpg (15,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg T 020a.jpg (27,8 KB, 36 załadowań)
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.