Wewnętrzna strona ud - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 17:25   #241
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

A może próbował ktoś ćwiczeń z taśmą? Jestem ciekawa czy warto ją kupić
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:40   #242
paulina22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

Czesc Wam!!Czytam tak wasz wypowiedzi i coraz bardziej sie mobilizuje tylko mam watpliwosci...Od dwóch dni zaczełam cwiczyc troche na twisterze noi pare cwiczen na nogi głownie na kolana:-/bo tam mi sie osadziło najwiecej tłuszczu:-( noi ogólnie uda...Zawsze z tym miałam problemy i probowałam to zlikwidowac...Niestety skutków pozytywnych raczj nie było.Ja nie moge patrzec na te nogi i zawsze problem zeby kupic jakies fajne modne spodnie zeby ładnie wygladały bo w pasie jestem chudsza a tyłek i uda najgorsze:-/Chce bardzo schudnac ale nie chce wyrobic miesni bo własnie przez te dwa dni cwiczen zauwazyłam ze mam jakies nogi napompowane ale czy to mozliwe zeby tak mi sie zrobiły od cwiczen:-/w tak krotkim czasie???Chyba raczej nie no ale skad tak sie zrobiło nawet czuje po majtkach ze sa ciasniejsze bo takie spodenkowate mam na sobie:-/Powiedzcie mi czy ten motylek czy jak to sie zwie--agrafka apomaga naprawde ale nie powiekszajac miesni??Bo chce je wysmuklic a nie umiesnic:-(I czy po miesiacu bede te efekty zamierzone??Prosze Was napiszcie cos bo po siwtach cce znowu wziasc sie za siebie i diete zaczac bo jestem na anty i tez chyba tyje przez to:-/
paulina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 09:36   #243
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

Cytat:
Napisane przez paulina22 Pokaż wiadomość
Czesc Wam!!Czytam tak wasz wypowiedzi i coraz bardziej sie mobilizuje tylko mam watpliwosci...Od dwóch dni zaczełam cwiczyc troche na twisterze noi pare cwiczen na nogi głownie na kolana:-/bo tam mi sie osadziło najwiecej tłuszczu:-( noi ogólnie uda...Zawsze z tym miałam problemy i probowałam to zlikwidowac...Niestety skutków pozytywnych raczj nie było.Ja nie moge patrzec na te nogi i zawsze problem zeby kupic jakies fajne modne spodnie zeby ładnie wygladały bo w pasie jestem chudsza a tyłek i uda najgorsze:-/Chce bardzo schudnac ale nie chce wyrobic miesni bo własnie przez te dwa dni cwiczen zauwazyłam ze mam jakies nogi napompowane ale czy to mozliwe zeby tak mi sie zrobiły od cwiczen:-/w tak krotkim czasie???Chyba raczej nie no ale skad tak sie zrobiło nawet czuje po majtkach ze sa ciasniejsze bo takie spodenkowate mam na sobie:-/Powiedzcie mi czy ten motylek czy jak to sie zwie--agrafka apomaga naprawde ale nie powiekszajac miesni??Bo chce je wysmuklic a nie umiesnic:-(I czy
po miesiacu bede te efekty zamierzone??Prosze Was napiszcie cos bo po siwtach cce znowu wziasc sie za siebie i diete zaczac bo jestem na anty i tez chyba tyje przez to:-/
Po 1: nie urosly Ci miesnie, mogly jedynie z wysilku spuchnac ale to okres przejsciowy. Jak nic nie cwiczysz a potem nagle i duzo.
po2: na schudniecie najlepsze AEROBY polaczone z odpowiednia DIETA przeplatane cwiczeniami SILOWYMI.
na nogi polecam CI bieganie. Ale aeroby nie dzialaja miejscowo na jednen wybrany obszar ciala a na cale cialo - ale mysle ze kilka miesiecy biegania i bedzie super zarowno z kolanami jak i z udami
po3: jakbys chciala ,,umiesnic" musialabyc przejsc na dodatni bilans kaloryczny + duze obciazenie. Kochana na miesnie pracuje sie latami a nie miesiacami czy tygodniami!!!

po4: tez jestem na anty i to bzdura ze sie po nich tyje. Wspolczesne maja tak mala dawke hormonow ze spokojnie mozna brac i tracic na wadze.
Poczytaj watki podwieszone od redakcji na dietetyce i fitnessie a znajdziesz swoj sposob na wszystko.
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 12:36   #244
paulina22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
Po 1: nie urosly Ci miesnie, mogly jedynie z wysilku spuchnac ale to okres przejsciowy. Jak nic nie cwiczysz a potem nagle i duzo.
po2: na schudniecie najlepsze AEROBY polaczone z odpowiednia DIETA przeplatane cwiczeniami SILOWYMI.
na nogi polecam CI bieganie. Ale aeroby nie dzialaja miejscowo na jednen wybrany obszar ciala a na cale cialo - ale mysle ze kilka miesiecy biegania i bedzie super zarowno z kolanami jak i z udami
po3: jakbys chciala ,,umiesnic" musialabyc przejsc na dodatni bilans kaloryczny + duze obciazenie. Kochana na miesnie pracuje sie latami a nie miesiacami czy tygodniami!!!

po4: tez jestem na anty i to bzdura ze sie po nich tyje. Wspolczesne maja tak mala dawke hormonow ze spokojnie mozna brac i tracic na wadze.
Poczytaj watki podwieszone od redakcji na dietetyce i fitnessie a znajdziesz swoj sposob na wszystko.





Po części może i masz racje ze po anty sie nie tyje tylko że ja mam je z najwieksza dawka hormonów(Diane35) i do tego cierpie na PCO co wiąże sie z kłopotami zeby schudnac i ogolnie.Ostatnio jak szykowałam do Świąt wszytskiego po troche próbowałam,jak pisałam potem pocwiczyłam a 24.12(wigilia)szykowałam sie do wyjazdu do rodziny i chciałam załozyc spodnie ktore kupiłam 2 tygodnie wczesniej rozmiar 38 i byłam załamana:-/Rzuciłam je i zaczełam ryczec...to było okropne,tak zle sie czulam i miałam zrąbane święta a mój apetyt i tak rósł....Juz sobie postanowiłam ze zaczynam diete spowrotem tylko zeby mi zapału nie zabrakło:-(Musze wejsc w te spodnie bo teraz beda lezały i nie wiem czy przez to ze pocwiczyłam to miesnie napuchły czy poprostu tak przytyłam bo na brzuchu mam fałdki juz których nie miałam tak:-/
paulina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 19:32   #245
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

No więc robię regularnie, a przynajmniej zaczęłam, opisanego na pierwszej stronie "sikającego pieska" (wiem, że nazywa się to inaczej, ale sikający piesek... no cóż, tak to wygląda >D) i chciałam zapytać się a propo jazdy konnej - słyszałam, że podobno też pomaga na nogi, czy to prawda ?
Bo w sumie najwięcej działa się tam łydkami a nie udami... ;D
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 12:42   #246
Celine17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

hejka. Nie wiem jak założyć nowy wątek więc piszę na tym forum. Otóż mam taki problem. Moje uda są masywniejsze po wewnętrznej stronie i teraz kiedy jest lato i takie upaly chodzi sie w spodniczkach, tylko moje uda sie starsznie pocą i przecieraja i robia sie na nich rany. Czy zanacie moze jakieś spososby na ten problem. Probowalam sie smarować oliwką ale to tak sobie dziala i na krótko . A taki upal ze nie chce chodzic w spodniach. Poooomocy !!!!....
Celine17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 18:11   #247
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

No wlasnie, najgorsze jest obcieranie ud latem ... Nie wiem, czy w Polsce sa dostepne takie kremy, zele (pewnie sa).. wpiszcie w google "anti chafing gel, cream" i wyjdzie tam o co mi chodzi. Niby tworzy taka silkonowa bariere ze uda sie tak nie obcieraja. Ja kupilam go dopiero pare dni temu i jeszcze nie mialam mozliwosci przetestowac go w upalny dzien..ale mam nadzieje, ze bedzie dzialal.
Jesli chodzi o uda... to ja zauwazylam, ze jak ogolnie chudne to i ten okropny tluszcz na wew. stronie ud tez sie zmniejsza.. Na silowni robilam kiedys te cwiczenia (co sie siada na maszynie i udami sciska ) ale trener powiedzial mi zebym nie robila tego za duzo i za czesto bo mi sie miesnie rozbuduja .. a tego w tym miejscu akurat nie chce. Tak wiec cwicze normalnie i staram sie schudnac..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 14:11   #248
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A może próbował ktoś ćwiczeń z taśmą? Jestem ciekawa czy warto ją kupić
ja chodziłam na zajęcia z gumą-rewelacja
warto kupić bo cena jest śmieszna
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 00:56   #249
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

Wiecie co, sa te takei lozka co cwicza za ciebie. Na prawde duzo daja jesli chodzi o nogi. Ale tylko na nogi, z brzucha juz nie. Wlasnie daltego to jest fajne bo pozwala schudnac miejscowo, mimo, ze wszyscy krzycza, ze tak sie nie da.
body-line.prv.pl/lozka.html cos takiego
body line sie nazywaja zwykle chyba, poszukajcie w swoim miescie, one nie sa takie az drogie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:24   #250
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

Cytat:
Napisane przez paulus23 Pokaż wiadomość
Są łóżka i nawet buty moja siostra se kupiła buty easytone kształtują one uda i pośladki wystarczy chodzić jest bardzo z nich zadowolona i widzi efekty sama też zamierzam je kupić
coraz głupszych ludzi zatrudniają do tej "reklamy": https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=236
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:16   #251
aneteczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

Witam nie wiem gdzie zadać to pytanie więc zaryzykuje tutaj... otóż ogólnie jestem szczupła, ale moją zmorą jest górna część ud. Partia nad kolanami wygląda ładnie więc jak założę spodenki to jest ok, ale górna partia ud już nie jest ok i źle wyglądam w bikini, o leginsach już nie wspomnę. Dodam, że mam figurę zbliżoną do klepsydry, a górna partia ud wyraźnie wymaga ujędrnienia, ogólnie ich wewnętrzna strona jest pozbawiona mięśni a z zewnątrz uda nieco wystają.

Czy którejś z Was udało się odchudzić górną partię ud? Jeśli tak to w jakim czasie?

I jeżeli ktoś jest zorientowany to proszę o poradę:
Wykonuję następujące ćwiczenia:
1. Przysiady
a. Obie stopy położone płasko na ziemi, stykają się.
b. Stajemy na palcach, lekki rozkrok.
c. Obie stopy położone płasko na ziemi, zwrócone na zewnętrz, rozkrok.
2. Ćwiczenia na leżąco
a. Układamy się wygodnie na jednym boku, obie nogi wyprostowane. Podnosimy tę leżącą na górze na 15 centymetrów i przez 5-10 sekund wykonujemy obroty najpierw w jedną stroną, potem 5-10 w drugą. Następuje zmiana nóg.
b. Układamy się wygodnie na jednym boku, obie nogi wyprostowane. Podnosimy nogę leżącą na górze i stawiamy całe podłoże stopy obok kolana drugiej nogi. Następnie wracamy do wyjściowej pozycji.
Oba ćwiczenia wykonujemy po tyle razy, ile pisze w harmonogramie.
3. Ćwiczenia w podporze przodem
Podpór przodem to nic innego jak klęknięcie i podparcie się rękami
Ćwiczenia te kształtują mięśni ud i pośladków.
Będziemy wykonywać 2 rodzaje ćwiczeń tego typu. Każde z nich wykonujemy najpierw jedną, a potem drugą nogą.
a. Nogi ugięte w kolanach podnosimy do góry na 40-50cm, następnie prostujemy, trzymamy 3 sekundy, uginamy powrotem i wracamy do wyjściowego ułożenia.
b. Nogi ugięte w kolanach podnosimy w bok do utworzenia się kąta rozwartego pomiędzy obiema nogami trzymamy 3 sekundy i wracamy do wyjściowego ułożenia.
4. Wstępowanie
Do wykonania tego ćwiczenia potrzebujemy krzesła, bądź innego podwyższenia. Idea jest taka, aby po umieszczeniu nogi na tym podniesieniu, kąt, jaki wytworzy się między udami a łydkami był prosty. Dla ułatwienia może być ostry.
Ćwiczenie polega na wybijaniu się w górę nogą umieszczoną na podwyższeniu i zamienianiu w powietrzu nóg.
Analogiczne ćwiczenie wykonujemy wchodząc po schodach, przeskakując co 2-4 stopnie.
5. Skip
Skipy wykonujemy w truchcie, z maksymalną szybkością jaką możemy.
a. Skip A - Polega na podnoszeniu kolan w przód do osiągnięcia kąta prostego.
b. Skip B - Polega na podnoszeniu kolan w przód do osiągnięcia kąta prostego a następnie wyprostowywaniu nóg.
c. Skip C - Polega na uginaniu kolan w tył tak, aby pięty uderzały w pośladki.
Wszystkie skipy wykonujemy tyle razy, ile pisze w harmonogramie.

Oprócz tych ćwiczeń wykonuję także 6 Weidera.

I tu pojawia się moje kluczowe pytanie - czy te ćwiczenia pomogą w odchudzeniu górnej partii ud? Czy może na tę partię są wskazane inne?
aneteczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 09:44   #252
ekorre
Przyczajenie
 
Avatar ekorre
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mojakraina.
Wiadomości: 10
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

niestety mam ten sam problem...
więc zaczynajmy działać
ekorre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 22:51   #253
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: wew. strona ud! Ratunku!

Ja tezz!.. juz nawet brzuch obleci, ale swoich nóg od kolan w gorę to nienawidzę. I żadne bajki o samo akcpetacji itp do mnie nie docierają

Robiłam kiedyś przysiady i jeździłam na rowerku stacjonarnym i jedyne co zauważyłam to ze pupa zrobiła się okrąglejsza i się uniosła, ale uda nic a nic.

Koniecznie trzeba zacząć coś z tym robić. Uda to priorytet. Od dziś, dokładnie od za 8minut
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.