Nasze zycie w Ameryce... - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 23:37   #2371
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Schoolcraft - jesli chodzi o driving test to nie martw sie napewno bedzie wszystko ok ja tez nie umialam parkowac tylem jedyne co to dzien wczesniej troszke sobie potrenowalam ale wygladalo to makabrycznie no ale zdalam za pierwszym razem moj TZ tez chociaz za pierwszym razem nie zaparkowal bo pamietaj ze masz 2 szanse a mama tata i brat ktorzy juz w PL mieli prawko zdali za 2 razem
NIE MA SZANS zebym zdala ten driving test Przed chwila wlasnie wrocilismy z parkingu gdzie ja trenowalam parallel parking i parkowanie tylem. I wiecie co? ZADNEGO RAZU MI SIE NIE UDALO!!!!
Juz sie zastanawiam czy nie odwolac tego driving test i dopiero we wrzesniu go zdac, bo przeciez po co tam pojde i narobie sobie wstydu

Zaaaabcia, a odnosnie zmiany kierunku to musisz sie dobrze zastanowic Wybierz cos, co Cie naprawde interesuje bo naprawde warto miec taka prace do ktorej bedziesz chodzila z przyjemnoscia.

A co do tej dziewczynki, co tak plakala, to nic sie nie martw - dzieci czesto tak maja. Zeby takie dziecko uspokoic, to musisz zwrocic jej uwage na cos innego - np. wlacz jakas muzyke, pokaz jakas zabawke itd. Ale oczywiscie najczesciej taki malec nie uspokoi sie poki nie bedzie mial obok mamy - moj Adas czasem nie pozwoli sie uspokoic przez kogos innego tylko przeze mnie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 00:20   #2372
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez iddqd Pokaż wiadomość
z drugiej strony ludzie czesto zle oceniaja profesorow, ktorzy nie daja "latwych piatek" wielu moich ulubionych profesorow mialo tam zle "oceny", prawdopodobnie dlatego, ze ich zajecia wymagaly troche wiecej wysilku. takze lepiej to brac pod uwage.
To prawda, ja raczej kieruje sie faktami, ktore tam przedstawiaja np. ze przed testem zawsze wszystko powtarza i to co wyraznie podkresla bedzie na pewno na tescie...taki przyklad. Albo, ze wszystko czyta z kartki- to juz odpada, bo po 5 minutach tak sie nudze na takich zajeciach, ze wlasciwie nie wiem co taki nauczyciel wlasnie powiedzial itp. Wiadomo, ze ta sa subiektywne opinie ale wydaje mi sie, ze chociaz w czesci mozna zobaczyc, kto bedzie nas uczyl
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 01:32   #2373
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja tez sie kilka razy przejechalam na tym ocenianiu profesorow przez uczniow. 2 moich ulubionych nauczycieli ma b zle opinie tam, za to jak pierwszy raz sie zapisywalam na klasy i nie sprawdzilam na tej stronce to potem sie okazalo ze trafilam na najgorszych ktorzy mieli opinie "avoid at all costs " itp i sie niestety sprawdzilo. Teraz jestem juz zapisana nawet na ten semestr ktory zaczyna sie w styczniu. Tak weszlam z ciekawosci i widze ze niektore klasy sa juz full Ja podobnie jak nineczka patrze na "fakty" a nie czy dany prof jest lubiany.

Zabcia dobrze sie zastanow czy sie chcesz przeniesc i na jaki kierunek. Ja tez sie przenosilam z Biochemii na Finanse. Po tygodniu studiowania Biochemii wiedzialam ze to nie dla mnie i szybko sie jeszcze w tym samym semestrze poprzepisywalam na klasy ktore sa otwarte dla wszystkich studentow a zalicza mi sie do kredytow. Rok mi zajelo zebym oficjalnie byla przyjeta (chodzilam sobie na te przedmioty i pozniej na podstawie ocen mnie zaakceptowali) Takze mialam troche stresa ale teraz sie ciesze bo nie zmarnowalam czasu.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 02:51   #2374
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Ja tez sie kilka razy przejechalam na tym ocenianiu profesorow przez uczniow. 2 moich ulubionych nauczycieli ma b zle opinie tam, za to jak pierwszy raz sie zapisywalam na klasy i nie sprawdzilam na tej stronce to potem sie okazalo ze trafilam na najgorszych ktorzy mieli opinie "avoid at all costs " itp i sie niestety sprawdzilo. Teraz jestem juz zapisana nawet na ten semestr ktory zaczyna sie w styczniu. Tak weszlam z ciekawosci i widze ze niektore klasy sa juz full Ja podobnie jak nineczka patrze na "fakty" a nie czy dany prof jest lubiany.
Hmmmm... ja co prawda dopiero pierwszy semestr korzystam z tej stronki, wiec mam nadzieje, ze opinie sie zgadzaja i wszystko bedzie ok Ale zgadzam sie, ze czasami dobry profesor dostaje negatywne opinie... jak to sie mowi "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia " Wiec jak ktos sie nastawia na latwizne, to wiadomo, ze moze byc rozczarowany i wtedy pisze rozne paskudne komentarze. Ale wiele takich komentarzy przeczytalam poniewaz dlugo sie zastanawialam jakich profesorow wybrac i wiecie, ja jakos potrafie odroznic kiedy ktos napisal zly komentarz bo naprawde profesor nie wiedzial co robi, a kiedy ktos napisal zly komentarz bo poprostu nie dostal oceny ktora by chcial

Rodolphe Lindt, a jezeli chodzi o to, ze klasy sa full, to tutaj jest tak samo. Tylko bardzo sie zdziwilam, ze juz teraz moglas sie zarejestrowac na styczen. U nas rejestracja na styczen zacznie sie gdzies dopiero pod koniec pazdziernika/poczatek listopada. Np. na fall semester rejestracja sie zaczela 12 lipca. Ja sie rejestrowalam online i przez pierwsze 4 godziny od poczatku rejestracji nie moglam sie zalogowac bo serwer byl przeciazony Tyle ludzi A potem jak w koncu juz sie zalogowalam, to zalapalam sie doslownie na ostatnie miejsca. Np. na biologii pozostalo 2 wolnych miejsca, na matematyke 3 miejca, na angielski 1 , a na online kurs na szczescie bylo mnostwo bo pewnie nikt nie chce tego kursu wziasc przez internet

Dziewczyny, co ciekawego porabiacie? JAK WAM MIJA WIECZOR?
Ja wlasnie robie obiadek na jutro i jeszcze na kilka dni Mam zamiar zrobic ryz z miesem. Narazie smaze mieso, dodalam juz marchewke i cebulke - pachnie niesamowicie Moj maz (ktory spi) pewnie za chwile sie obudzi, bo ten rozkoszny zapach sie roznosi po calym domu Mmmmmm.... Zapraszam jutro na obiadek
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 18:51   #2375
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
NIE MA SZANS zebym zdala ten driving test Przed chwila wlasnie wrocilismy z parkingu gdzie ja trenowalam parallel parking i parkowanie tylem. I wiecie co? ZADNEGO RAZU MI SIE NIE UDALO!!!!
Juz sie zastanawiam czy nie odwolac tego driving test i dopiero we wrzesniu go zdac, bo przeciez po co tam pojde i narobie sobie wstydu

Zaaaabcia, a odnosnie zmiany kierunku to musisz sie dobrze zastanowic Wybierz cos, co Cie naprawde interesuje bo naprawde warto miec taka prace do ktorej bedziesz chodzila z przyjemnoscia.

A co do tej dziewczynki, co tak plakala, to nic sie nie martw - dzieci czesto tak maja. Zeby takie dziecko uspokoic, to musisz zwrocic jej uwage na cos innego - np. wlacz jakas muzyke, pokaz jakas zabawke itd. Ale oczywiscie najczesciej taki malec nie uspokoi sie poki nie bedzie mial obok mamy - moj Adas czasem nie pozwoli sie uspokoic przez kogos innego tylko przeze mnie
kochana a ja i tam trzymam kciuki ze dobrze ci pojdzie i zdasz za pierwszym razem

a z ta zmiana kierunku to ja juz nie wiem sama co zrobic bo 2 semestry pojda na marne no ale jaka ja prace pozniej znajde no a jak zmienie to moge isc na nauczycielke do dzieci i polacze z tym art ... przyznam szczerze ze nie wiem co robic tym bardziej ze jak w pazdzierniku znowu polece do PL to martwie sie ze nie nadrobie zaleglosci ...



Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Zabcia dobrze sie zastanow czy sie chcesz przeniesc i na jaki kierunek. Ja tez sie przenosilam z Biochemii na Finanse. Po tygodniu studiowania Biochemii wiedzialam ze to nie dla mnie i szybko sie jeszcze w tym samym semestrze poprzepisywalam na klasy ktore sa otwarte dla wszystkich studentow a zalicza mi sie do kredytow. Rok mi zajelo zebym oficjalnie byla przyjeta (chodzilam sobie na te przedmioty i pozniej na podstawie ocen mnie zaakceptowali) Takze mialam troche stresa ale teraz sie ciesze bo nie zmarnowalam czasu.
kurcze tylko ze ja juz 2 semestry bylam na Visual Art mam troszke tych kredytow i teraz wszystko na nowo bym musiala

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co ciekawego porabiacie? JAK WAM MIJA WIECZOR?
Ja wlasnie robie obiadek na jutro i jeszcze na kilka dni Mam zamiar zrobic ryz z miesem. Narazie smaze mieso, dodalam juz marchewke i cebulke - pachnie niesamowicie Moj maz (ktory spi) pewnie za chwile sie obudzi, bo ten rozkoszny zapach sie roznosi po calym domu Mmmmmm.... Zapraszam jutro na obiadek

bede za godzinke na obiedzie
mam nadzieje ze cos jeszcze zostalo dla mnie

ryz z miesem?? a jak to sie robi? poprosze przepis


Schoolcraft - mam do Ciebie pytanko w sobote idziemy na Baby Shower do kolezanki i czy to prawda ze dla mamy tez przynosi sie prezent?

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-08-14 o 19:27
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:32   #2376
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
kochana a ja i tam trzymam kciuki ze dobrze ci pojdzie i zdasz za pierwszym razem
Dziekuje Juz po jutrze bedzie wiadomo co i jak


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a z ta zmiana kierunku to ja juz nie wiem sama co zrobic bo 2 semestry pojda na marne no ale jaka ja prace pozniej znajde no a jak zmienie to moge isc na nauczycielke do dzieci i polacze z tym art ... przyznam szczerze ze nie wiem co robic tym bardziej ze jak w pazdzierniku znowu polece do PL to martwie sie ze nie nadrobie zaleglosci ...
Zaaaabciu, nic nie pojdzie na marne Te 2 semestry Visual Art z pewnoscia Ci sie przydadza jako nauczycielce Z tego co wiem, to tu w Stanach kazdy kursik sie liczy i jak bedziesz szukac pracy i podasz w resume, ze skonczylas 2 semestry Visual Arts, to bedzie to dla Ciebie ogromnym plusem Bo wiadomo, ze bedziesz miala wiecej pomyslow od innych i to bedzie na Twoja korzysc Wybierz to, co lubisz - to najwazniejsze

Aha, no i tak jak piszesz - w pazdzierniku lecisz do PL, wiec jesli we wrzesniu zaczyna sie fall semester to z pewnoscia bedziesz do tylu i potem jeszcze bron Boze zawalisz nauke. Wiec moze lepiej odpusc sobie ten semester (fall 2008), pojedz bezstresowo do PL, zastanow sie w tym czasie co bys chciala studiowac i wszystko bedzie good



Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
bede za godzinke na obiedzie
mam nadzieje ze cos jeszcze zostalo dla mnie
OK, czekam na obiadek Zostalo jeszcze pol garnku (bo gotuje na kilka dni), wiec mozesz przyjsc i jeszcze cala ekipe znajomych przyprowadzic

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ryz z miesem?? a jak to sie robi? poprosze przepis
Hmmmm... a wiec jakiegos tam szczegolnego przepisu nie ma Ale jest to dosyc szybkie danie do przygotowania.
Jesli gotujesz na 2 osoby, to potrzebujesz 1 szklanke ryzu - zalewasz ten ryz zwykla zimna woda i niech tak stoi przez jakies 2 godziny.
W tym czasie usmaz na patelni mieso wieprzowe pokrojone tak jak na gulasz(musisz do mieso posolic i popierzyc). Jak juz miesko troche sie podsmazy, to dodaj do niego potartej na tartke marchewki i cebuli (tyle ile lubisz).
Pozniej bierzesz garnek, na dno garnku dajesz troche oleju albo tluszczu (ja daje smalec) i niech sie ten tluszcz troche nagrzeje/roztopi. Potem wsypujesz cale mieso na dno garnku (miesa dajesz tyle ile lubicie - najlepiej duzo ), potem na to mieso wykladasz ryz (przypominam, ze ryz ma 2 godziny sie moczyc ). Na ryz dajesz ze 2 duze lyzki sosu pomidorowego (ja dodaje Pudliszke) i pozniej zalewasz to wszystko 2-3 szklankami wrzatku (musi to byc przegotowana woda). Aha, i jeszcze solisz - dajesz najpierw jedna mala lyzeczke soli, a potem ewentualnie dosolisz.
No i przykrywasz garnek pokrywka i to mieso z ryzem ma sie dusic tak z ok. 10 minut (ale musisz od czasu do czasu mieszac, zeby nie poprzylepialo sie do dna garnku). Po 10 minutach sprobuj ryz - jesli jeszcze twardy, to dus jeszcze z 5 minut i jesli trzeba, to dodaj jeszcze przegotowanej wody (wrzatku). Jesli zas ryz juz miekki, to wez ten garnek i zawin w koc na 30 minut (takie sposoby mojej babci, ale to dziala i sprawia, ze ryz jest jeszcze lepszy ).
To tyle
Przepraszam za moja polszczyzne - pewnie narobilam duzo bledow, ale w niektorych miejscach nie wiedzialam jakich slowek uzyc


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Schoolcraft - mam do Ciebie pytanko w sobote idziemy na Baby Shower do kolezanki i czy to prawda ze dla mamy tez przynosi sie prezent?
Ja co prawda nie bylam na zadnym baby shower, ale z mego doswiadczenia (na moj baby shower przyszlo ponad 50 osob) nic sie nie przynosi dla mamy Przynajmniej ja nic nie dostalam, a szkoda
Jesli to jest taki baby shower, gdzie sie kupuje prezenty na slepo, to raczej trudno jest wymyslec, co przyniesc dla matki.
Ale ja np. bylam zarejestrowana w Babies "R" Us i mialam liste tego, co bym chciala dostac na baby shower - i na tej liscie nie bylo nic dla mnie (np. laktator czy wkladki do stanika ), wiec moze tez dlatego nic nie dostalam.
Z samej nazwy wynika, ze to jest BABY shower - czyli ze shower'uja dzidziusia prezentami
Mam nadzieje, ze Ci pomoglam
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:52   #2377
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft - mniammmmmmmmmmm przepis brzmi pysznie
szkoda ze tak daleko mieszkam bo juz dawno bym tam byla moze jutro to ugotuje dla mezusia i rodzinki tylko zeby jako tak wyszlo
jesli chodzi o szkole to chyba tak wlasnie zrobie przemysle co chce naprawde w zyciu robic i zaraz po powrocie wybiore sobie klasy na nastepny semestr to chyba najlepsze rozwiazanie - dziekuje
no my jak dostalismy zaproszenie na Baby Shower to w srodku byla karteczka z numerem zeby sie zalogowac na Babies "R" Us i sa same prezenty dla dzidzi a nic dla mamy ale gdzies na stronce pisalo ze mamie dziecka tez sie daje prezent no ale jak by nie bylo to te prezenty beda tez dla mamy nie?? a powiedz mi jeszcze kochana jakie zyczenia sie pisze? bo my pierwszy raz idziemy na takie cos i nie mam pojecia co napisac ;/ sorki ze cie tak zameczam ale Ty juz przeszlas Baby Shower Adasia wiesz wiesz z doswiadczenia
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 22:09   #2378
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Schoolcraft - mniammmmmmmmmmm przepis brzmi pysznie
szkoda ze tak daleko mieszkam bo juz dawno bym tam byla moze jutro to ugotuje dla mezusia i rodzinki tylko zeby jako tak wyszlo
jesli chodzi o szkole to chyba tak wlasnie zrobie przemysle co chce naprawde w zyciu robic i zaraz po powrocie wybiore sobie klasy na nastepny semestr to chyba najlepsze rozwiazanie - dziekuje
no my jak dostalismy zaproszenie na Baby Shower to w srodku byla karteczka z numerem zeby sie zalogowac na Babies "R" Us i sa same prezenty dla dzidzi a nic dla mamy ale gdzies na stronce pisalo ze mamie dziecka tez sie daje prezent no ale jak by nie bylo to te prezenty beda tez dla mamy nie?? a powiedz mi jeszcze kochana jakie zyczenia sie pisze? bo my pierwszy raz idziemy na takie cos i nie mam pojecia co napisac ;/ sorki ze cie tak zameczam ale Ty juz przeszlas Baby Shower Adasia wiesz wiesz z doswiadczenia
Hmmm... wiesz, mi glownie zyczyli szczesliwego rozwiazania i zeby dzidzius byl zdrowy. Najczesciej ludzie poprostu podpisywali imie na swojej kartce, bo zyczenia juz byly wydrukowane. Ale niektorzy pisali m. in. cos takiego (cytuje z kartek, ktore jeszcze mam ) :
" Dear Valentyna & Jacek,
may Adam bring you all the joy and happiness that the two of you have been looking forward to. Love, Jennie "

Albo cos takiego:

" Valentyna, have a safe labor and delivery and wishing you a healthy happy and wonderful baby boy! Best wishes on your new baby - Judy"

Niestety byla tylko jedna polka, wiec mam jedna jedyna kartke z zyczeniami po polsku:

"Kochani, zyczymy Wam pomyslnego rozwiazania, aby dzidzius urodzil sie zdrowy! Wszelkich lask od Boga, usmiechu i powodzenia, z calego serca zyczy - Elzbieta"

To tyle Mam nadzieje, ze sie przyda
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:10   #2379
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

dziekuje slicznie
pozwole sobie odpisac jedno z zyczen ok?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 00:50   #2380
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie
pozwole sobie odpisac jedno z zyczen ok?
jasne

EDIT: to moj 300 post
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 04:00   #2381
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, juz od 2 godzin szukam plyty DVD z mego baby shower i nie moge znalezc Ja chyba oszaleje
Wszystkie opakowania do plyt mialam podpisane i wszystko ladnie poukladane - jak cos ogladam, to zawsze klade plyte na swoje miejsce. No a moj maz niestety lubi balaganic i po raz kolejny tak poprzestawial plyty i pozmienial opakowania, ze nic nie moge znalezc W tym opakowaniu w ktorym ma byc plyta z baby shower, byla plyta z NYC
Juz wszystkie plyty przejzalam i przegladnelam i nie moge znalezc mego baby shower
Wiem, ze to maz narozrabial, bo ostatnio mielismy gosci i on im pokazywal plyty z latania (bo jak juz wspominalam, jest pilotem).
Boze, ja juz nie wytrzymuje - taki piekne wspomnienia stracone
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 07:03   #2382
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziweczyny,
nie mam czasu niestety was czytac. Przeprowadzka do Francji juz w niedziele i mam tyle na glowie w zwiazku z tym + moj miesieczny synek, ze juz na nic wiecej nie mam czasu ani sily. Mam nadzieje, ze we francji bede mogla nadrobic to co napislayscie od paru tygodni i byc potem w miare na biezaco jak tylko znajdziemy jakies lokum i zalazymy internet.
Brakuje mi wizazu, ale niestety z czasem teraz nie wyrabiam.
Pozdrawiam was wszytskie serdecznie.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 07:07   #2383
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Dziweczyny,
nie mam czasu niestety was czytac. Przeprowadzka do Francji juz w niedziele i mam tyle na glowie w zwiazku z tym + moj miesieczny synek, ze juz na nic wiecej nie mam czasu ani sily. Mam nadzieje, ze we francji bede mogla nadrobic to co napislayscie od paru tygodni i byc potem w miare na biezaco jak tylko znajdziemy jakies lokum i zalazymy internet.
Brakuje mi wizazu, ale niestety z czasem teraz nie wyrabiam.
Pozdrawiam was wszytskie serdecznie.
witaj
oj rozumiem ze dzidzi zajmuje mnostwo czasu i wspolczuje na sama mysl o przeprowadzce z tak malych dzieckiem no ale 3mam kciuki zeby wszystko poszlo szybko i zwinnie no i oczywiscie czekamy na jakies fotki maluszka

kurcze a ja od przylotu z PL ( juz ponad 2 tyg ) nie moge spac w nocy tzn przebudzam sie tak o 2 i nie moge spac a rano do pracy na 8 normalnie szok
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 14:46   #2384
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej dziewczyny,
wpadlam powiedziec: Do zobaczyska za 2 tygodnie

Poulette zycze bezproblemowej przeprowadzki, Logest dobrego samopoczucia i korzystania z urokow ciazy, Schoolcraft pomyslnego zdania egzaminu, Zaaaabci uporzadkowania spraw i podjecia decyzji, Elfik - znalezienia biletu w przystepnej cenie, GoniaJ - oby maz szybciutko do Ciebie dolaczyl, Nineczka, Rudolphe - dobrej pogody i korzystania z wakacji !!!!!
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 16:57   #2385
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Dziweczyny,
nie mam czasu niestety was czytac. Przeprowadzka do Francji juz w niedziele i mam tyle na glowie w zwiazku z tym + moj miesieczny synek, ze juz na nic wiecej nie mam czasu ani sily. Mam nadzieje, ze we francji bede mogla nadrobic to co napislayscie od paru tygodni i byc potem w miare na biezaco jak tylko znajdziemy jakies lokum i zalazymy internet.
Brakuje mi wizazu, ale niestety z czasem teraz nie wyrabiam.
Pozdrawiam was wszytskie serdecznie.
Poulette, zycze Ci udanej i bezstresowej przeprowadzki do Francji. Niczym sie nie martw (chociaz wiem, ze to nie jest latwe) - wszystko bedzie dobrze!!!!! I nie zapominaj tu o nas (a szczegolnie o mnie ) - bedziemy czekac na wiadomosci od Ciebie!!!
Buziaki dla Ciebie i dla Twego przystojniaczka Gino


Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
wpadlam powiedziec: Do zobaczyska za 2 tygodnie

Poulette zycze bezproblemowej przeprowadzki, Logest dobrego samopoczucia i korzystania z urokow ciazy, Schoolcraft pomyslnego zdania egzaminu, Zaaaabci uporzadkowania spraw i podjecia decyzji, Elfik - znalezienia biletu w przystepnej cenie, GoniaJ - oby maz szybciutko do Ciebie dolaczyl, Nineczka, Rudolphe - dobrej pogody i korzystania z wakacji !!!!!

Aniany, Tobie rowniez zycze spokojnej i udanej podrozy do PL oraz milej zabawy Wracaj do nas szybko
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 03:05   #2386
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft-dzieki za namiary na ta stronkeNo i jak znalazlas ta plyte?

Zaaaabcia- ja tak samo bym wybrala to co mnie bardziej interesuje-wiem czasami jest ciezko sie zdecydowac

Aniany-udanej podrozy a po podrozy czekamy na Twoja relacje jak bylo i mase zdjec

Radolphe-co tam u Ciebie?Dawno nie zagladalas

Poulette-jak juz sie przeprowadzisz to mam nadzieje ze zagladac bedziesz do nas czesciej


Dziewczyny-w poniedzialek mam rozmowe o prace recepcjonistki-trzymajcie kciuki


Co do zakupow-nie zamowilam w koncu nic z Macy's-poszlam do Ross,znalazlam tylko torebke(dla siostry) i tunike dla siebie.
Kurtki skorzanej albo ala skorzanej nadal szukam-nic nie ma w sklepach u nas.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 03:44   #2387
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Schoolcraft-dzieki za namiary na ta stronkeNo i jak znalazlas ta plyte?
Niestety nie znalazlam Moj maz stwierdzil, ze kiedys sie ta plyta znajdzie i to prawda, bo nigdzie z domu tej plyty nie wynosilismy, wiec musi gdzies byc - pytanie tylko gdzie??? Meza guzik to obchodzi, ze dla mnie to wielka strata. No ale nic, na szczescie pozostaly mi zdjecia, wiec jakos przezyje. Dobrze, ze te plyty z pierwszych dni Adasia nie zniknely - juz je dalam do pudelka w ktorym trzymam wszystkie kartki dla Adasia itd. Przynajmniej nikt mi tego nie ruszy.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-w poniedzialek mam rozmowe o prace recepcjonistki-trzymajcie kciuki
Bede trzymac kciuki Bedzie dobrze, zobaczysz

A ja sie ciagle stresuje tym driving test - to juz jutro Dzisiaj znowu "cwiczylam" parkowanie tylem oraz parallel parking i nawet poszlo jako tako - z 5 razy 3 zaparkowalam dobrze Ale i tak wiem, ze zawale
No nic, jutro test jest o 11:30am mego czasu, wiec jezeli nie bedziecie spac, to prosze trzymac za mnie kciuki Jak wroce z testu (jesli wroce ) to dam znac jak mi poszlo. Ciekawe czy po driving test napisze Wam cos takiego: czy cos takiego
Oby to pierwsze
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 04:52   #2388
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft-
Ja za Ciebie tez trzymam kciuki za jutro-uda sie 3 udane z 5 to bardzo dobry wynik
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 05:45   #2389
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft nie bede mowila, ze napewno zdasz bo nie chce klasc na Ciebie presji.. ale wiem, ze dasz z siebie wszystko!!! Zycze Ci zebys zdala..ale jak nie zdasz, to glowa do gory, bo nastepnym razem na pewno Ci sie uda!!!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 06:05   #2390
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
wpadlam powiedziec: Do zobaczyska za 2 tygodnie

Poulette zycze bezproblemowej przeprowadzki, Logest dobrego samopoczucia i korzystania z urokow ciazy, Schoolcraft pomyslnego zdania egzaminu, Zaaaabci uporzadkowania spraw i podjecia decyzji, Elfik - znalezienia biletu w przystepnej cenie, GoniaJ - oby maz szybciutko do Ciebie dolaczyl, Nineczka, Rudolphe - dobrej pogody i korzystania z wakacji !!!!!
zycze milego wypoczynku w Polsce

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zaaaabcia- ja tak samo bym wybrala to co mnie bardziej interesuje-wiem czasami jest ciezko sie zdecydowac
no i tak wlasnie zrobie ze wybiore to co mnie bardziej "pociaga"


Schoolcraft - 3mam za Ciebie kciuki mam nadzieje ze wszystko pojdzie po Twojej mysli i jutro przeczytam " dziewczyny zdalam !! "
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 06:56   #2391
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej Kochane!

Dziekuje za wszystkie mile slowa, jestescie kochane
Schoolcraft Kwiatki przecudne az mi sie lezka w oku zakrecila kochana jestes

Lekarz zajol sie mna pozadnie, zbadal, przepisal leki, za tydzien mam sie stawic u niego, na kontrol wiec odrzu czuje sie beszpieczniej ze jestem pod dobra opieka.
Tel do czerwonego krzyza tez obiecal ze wykona wiec z mojej strony zrobilam wszystko co w mojej mocy by sciagnac meza do domu teraz wszystko w rekach jego szefostwa, choc przyznam ze ja na nic nie licze. Co ma byc to bedzie. Nie mamy na to wplywu.

Dla oczekujacych na dzidzie lub cieszacych sie nowo narodzonym malenstwem na watku podaje linka www.medelabpafree.com dosytaniecie darmowa butelke dla malucha.

Schoolcraft ale smaka tym przepisem na miesko z ryzem mi narobilas ojojoj!!! trzymam kciuki za jutro ja wciaz jezdze na moim prawku miedzynarodowym...
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 18:34   #2392
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 18:44   #2393
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Mowilam ze zdolniacha z Ciebie?to co pijemy?Ja lubie piwko

Gratulacje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 19:21   #2394
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

No prosze.. a tyle bylo krzyku .. Gratulacje!!!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 20:03   #2395
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Mowilam ze zdolniacha z Ciebie?to co pijemy?Ja lubie piwko

Gratulacje
Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
No prosze.. a tyle bylo krzyku .. Gratulacje!!!




Dziewczyny, wielkie dzieki za gratulacje Sama nie moge uwierzyc, ze zdalam. Przodem i tylem zaparkowalam jeszcze jako tako, ale parallel parking to juz wogole zawalilam No ale gosciu jednak pozwolil mi jechac po normalnej drodze, wiec tak jezdzilismy z 50 minut (rowniez jechalam po autosradzie) i sama jazda droga poszla mi swietnie
A ja tak sie przejmowalam... cala noc nie spalam, mam takie czarne pod oczami - jednym slowem, egzaminator chyba sie zlitowal

Moj maz sie smieje, ze teraz to mi tylko pozostalo nauczyc sie latac samolotem Kto wie, moze kiedys

No wiec zapraszam na winko, piwo, margarite, cokolwiek chcecie - barek jest pelny, wiec mozna swietowac

CzarnyElf, teraz za Ciebie mocno zaciskam kciuki zeby w poniedzialek wszystko poszlo tak, jak chcesz Jak mi sie udalo zdac ten driving test, to Ty dostaniesz prace
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 20:25   #2396
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość


moje gratulacje
a mowilam ze ZDASZ !!!!!!!!!
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 21:16   #2397
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft-dzieki za kciukiMam nadzieje ze mi jakos pojdzie bo mi b zalezy


Co planujecie na weekend dziewczyny?-my chyba nic specjalnego....trawnik trzeba znowu kosicNiewiem czy wam juz mowilam ale bardzo tego nie lubie i zawsze zaganiam mojego TZ

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-08-16 o 21:46
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 23:20   #2398
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Co planujecie na weekend dziewczyny?-my chyba nic specjalnego....trawnik trzeba znowu kosicNiewiem czy wam juz mowilam ale bardzo tego nie lubie i zawsze zaganiam mojego TZ
my sie wybieramy dzisiaj z TZem na Baby Shower do znajomej
no a tak pozatym to bylismy wczesniej na zakupach ... zmykam zaraz pod prysznic a Moj TZ jeszcze spij sobie
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 23:46   #2399
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Valentina GRATULACJEEEEEEEE (mam kolezanke Rosjanke Valentine wiec latwiej mi zapamietac niz twoj nick) Ja tez sie musze zmobilizowac i zdac ten egz.

Elfie trzymam kciuki za rozmowe w pon. A co to za nagla zmiana pracy? W tej samej firmie, czy cos calkiem innego. U mnie nic nowego, nudna praca, wracam do domu zmeczona psychicznie i fizycznie i nic mi sie nie chce. Czekam z utesknieniem na szkole jak nigdy.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 00:01   #2400
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
my sie wybieramy dzisiaj z TZem na Baby Shower do znajomej
no a tak pozatym to bylismy wczesniej na zakupach ... zmykam zaraz pod prysznic a Moj TZ jeszcze spij sobie
FajnieUdanej imprezy
My zaraz tez idziemy na zakupy-nie lubie robic zakupow zywnosciowych
Wypadaloby w koncu zrobic liste i kupowac tylko to co potzrebne bo tak to niepotzrebnie pol godziny wiecej tam trace

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Valentina GRATULACJEEEEEEEE (mam kolezanke Rosjanke Valentine wiec latwiej mi zapamietac niz twoj nick) Ja tez sie musze zmobilizowac i zdac ten egz.

Elfie trzymam kciuki za rozmowe w pon. A co to za nagla zmiana pracy? W tej samej firmie, czy cos calkiem innego. U mnie nic nowego, nudna praca, wracam do domu zmeczona psychicznie i fizycznie i nic mi sie nie chce. Czekam z utesknieniem na szkole jak nigdy.
Radolphe dzieki

Praca w tej samej firmie,tylko ze w recepcjii,napisze wiecej szczegolow jak sie uda ta rozmowa w poniedzialek

Na razie pracuje w coffee shop ale mam malo godzin i chce cos innego znalesc,wypelnilam tez aplikacje do pracy w restauracjii (tez w tej samej firmie-niby mialysmy sie tam wszystkie przeniesc z naszego coffee shop)-ale to jedna wielka niewiadoma ile godzin i na jakim stanowisku tam bede pracowac bo z szefem trudno sie dogadac-za duzo ma na glowie,tak to jest przy otwieraniu nowej restauracji.

Szkola pewnie niedlugo sie zacznie wiec mam nadzieje ze nabierzesz sil Radolphe
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.