ozdoby na natualne paznokcie - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 21:35   #271
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: ozdoby na natualne paznokcie

1 gr to chyba więcej oczek, ale nie wiem czy przykleisz te oczka na paznokieć naturalny. - Ja bym nawet nie próbowała.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:28   #272
flower21
Raczkowanie
 
Avatar flower21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gorący kraj:)
Wiadomości: 221
Dot.: ozdoby na natualne paznokcie

KattiePL a jakich ozdob uzywasz? Bo wczesniej pisalas ze Ci sie wszystkie ozdoby swietnie trzymają
Wiem ze nie wszystke ozdoby trzymaja sie na paznokciu, ale wyprobowalabym chetnie kwiatki materiałowe, brokat i ew. nitki hologramowe
A wiesz moze jakie są to ozdoby z masy perłowej? Cięzkie, grube?
flower21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:00   #273
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: ozdoby na natualne paznokcie

kasia ma duzy fajny blog na ktorym widac wszystko
ma wypisane ozdoby i sposoby ich nakladania
how to

a link ma w stopce.. po co zmuszac kogos do wisilku jak siebie nie mozna...

a mase perlowa to opisywa wlasnie ostatnio :/
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:53   #274
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: ozdoby na natualne paznokcie

He, no więc powiem tylko : "patrz post Anick"
Jest dużo ozdób, ja mam niemal większość i będę wszystkie opisywać, ale nie dam rady tak wszystko na raz, więc zaglądaj na bloga, będzie niebawem kilka artykułów dot. ozdób o które dużo osób się pyta ostatnio.

Mówiąc, że "mi wszystkie ozdoby trzymają się świetnie na paznokciu" oczywiście mam na myśli ozdoby, które nadają się do naturalnych paznokci, bo np. kocie oczka o długości ok 1 cm to nie bardzo się nadają Trzeba pamiętać, że naturalki są wykrzywione i nie da rady nałożyć na ozdobę grubej warstwy lakieru, tak jak w przypadku żelu czy akrylu, więc co poniektóre ozdoby nie nadają się na paznokcie choćby ze względu na gabaryty (chociaż, twierdzeniu temu przeczą Japonki, ale to już inna bajka ). Co do materiałowych to mniejsze a'la śnieżynki są ok, większe kwiatki mogą odstawać. Na to trzeba położyć ok 2 warstw lakieru i uważać na wodę - bo jak kwiatek namoczy się zanim dobrze zaschnie lakier nawierzchniowy to potem zaczną z niego wychodzić nitki i będzie się brudził.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:47   #275
NieskazitelnaKrolewna
Raczkowanie
 
Avatar NieskazitelnaKrolewna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Inowroclaw
Wiadomości: 309
Brokaty a naturalne paznokcie

Czesc dziewczyny.

Mam do Was pytanie. Zdobie od roku sobie I kolezankom paznokcie i na razie uzywalam tylko ozdob- roznych kwiatkow, serduszek, rombow, perelek, cyrkonii itp. Chcialabym teraz sprobowac cos z brokatami. Teraz zamowilam je wlasnie z internetu wiec stad pytanie. Macie jakies sposoby na nakladanie brokatu na plytke paznokcia? I czym je nakladac?

Dodam ze chodzi mi tylko o nakladanie brokatu na naturalne paznokcie, nie o tipsy.


Z gory dziekuje za odpowiedz
NieskazitelnaKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:14   #276
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: ozdoby na natualne paznokcie

Witam !!!!!

Jak się powtórzę to przepraszam , Mam problem i zastanawiam się jak go rozwiązać . Otóż uwielbiam ozdabiać moje pazurki mam od groma ozdób itp. Problem polega na tym że zastanawiam się nad ozdobami grubszymi , mam ich trochę i próby zamontowania na naturalnym paznokciach wyszedł kiepski . Wiem że trzeba sporą ilość lakieru aby zatopić i tak robiłam i jakoś wytrzymało . Problem polega na tym jak zrobić aby nie haczyło po bokach . Gdzieś czytałam zę można lekko spiłować pilnikiem szklanym . Co o tym sądzicie . Pozdrawiam . Chodzi mi o typu gwiazdki , z dziurka różnorodne , króliczki itp.
__________________

chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.