Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-14, 20:12   #301
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

a dużo czasu spędzasz w domu?
miałam trochę podobną sytuację. mama co prawda nie zabraniała mi, ale tez jej było przykro, że wyjeżdżam. w zeszłym roku zmarł tata i ona wtedy zostawała sama z psem. więc robiłam tak, że raz na jakiś czas tam nocowałam, a tak to zapraszałam go do siebie
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:13   #302
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Wiesz co, to byłoby zrozumiałe, gdybyś była jedynaczką. W tym momencie Twoja mama za bardzo świruje. Jak tak bardzo chce mieć dziecko w domu, niech sobie zrobi. To normalne, że dzieci w pewnym wieku opuszczają dom - Twoje rodzeństwo tak postąpiło. Takie kurczowe trzymanie się na siłę nie prowadzi zwykle do niczego dobrego. Wytłumacz jej, że nie znikniesz na zawsze. Wygląda to tak jakbyś miała porzucić rodziców kompletnie. Twoje rodzeństwo nie odwiedza Was czasem, że tak reaguje?
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:24   #303
Laurka16
Raczkowanie
 
Avatar Laurka16
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 225
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Bialy Kotek Pokaż wiadomość
skoro jak sama piszesz wszystko jest tak jak powinno być to spokojnie, bez schizów jesli uprawiałaś seks nie dawno i nagle przytyłaś to przecież nie znaczy, że jesteś w ciąży, po paru dniach przecież nie przybyłby Ci kg. A jesli jesteś świadoma, że mama mówi to po to by Cię zdenerwować to dobrze,wiesz, że tak nie myśli więc Ty nie masz powodu myślenia tak o sobie tym bardziej.
Biały Kotku, ja o sobie tak nie pomyślałam nawet przez chwile. chciałam tylko się upewnić, że mama jest w błędzie myśląc tak o mnie, a potem kiedy zaczęłam znowu rozmowe na ten temat powiedziała, że wlasnie ją boli to, że ni emoze sie mną nacieszyc.
A co do schiz to tu nie chodzi o niedawny seks tylko, ze zaszłam w ciąże przy moich początkach z antykoncepcją choc wtedy też nic złego nie było.

Niqisiaaa, ona musi być przygotowana na to, że kiedys opuszcze jej dom w sumie masz rację. Posiadanie krwawienia i ciąża to naprawdę rzadkość.

Lia, moje rodzeństwo odwiedza nas, dzwoni, ale jestem jej ostatnim dzieckiem i może stąd to wszytko?
Laurka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:27   #304
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Oczywiście że musi Moja także jest na to przygotowana, ale to nie zmienia faktu, że spędzając z nią dużo czasu, możesz jej jakoś to ułatwić. Żeby wiedziała, że zawsze będzie miała w Tobie przyjaciółkę, ze bedzie mogła zadzwonić i Ty przyjedziesz pogadać
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:28   #305
Laurka16
Raczkowanie
 
Avatar Laurka16
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 225
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez loveyouamy Pokaż wiadomość
a dużo czasu spędzasz w domu?
miałam trochę podobną sytuację. mama co prawda nie zabraniała mi, ale tez jej było przykro, że wyjeżdżam. w zeszłym roku zmarł tata i ona wtedy zostawała sama z psem. więc robiłam tak, że raz na jakiś czas tam nocowałam, a tak to zapraszałam go do siebie
zawsze jestem w domu no chyba, że w weekend jestem u mojego TŻeta albo czasem w tygoniu jak ma wolne, albo jak jego siostra, z która sie przyjaźnie jest w domu.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Oczywiście że musi Moja także jest na to przygotowana, ale to nie zmienia faktu, że spędzając z nią dużo czasu, możesz jej jakoś to ułatwić. Żeby wiedziała, że zawsze będzie miała w Tobie przyjaciółkę, ze bedzie mogła zadzwonić i Ty przyjedziesz pogadać
ale ona o tym wie, tylko jak mówi: "zadnym dzieckiem nie zdazyłam sie nacieszyc"
Laurka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:29   #306
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

to co ona robiła te 19 lat?
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 20:31   #307
Laurka16
Raczkowanie
 
Avatar Laurka16
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 225
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
to co ona robiła te 19 lat?
ona pracowała, a ja siedziałam jak nie w szkole to w domu przy ksiażkach, a potem szłam spac i tak w kółko.
Laurka16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 23:17   #308
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

ja z moja mama nawet nie rozmawiam o tych sprawach.
o facetach o seksie i o zyciu ogolem..
wiec z mojej perspektywy .. wypada sie nawet cieszyc, ze Twoja mama wykazuje (kiepskie, bo kiepskie, ale jakiekolwiek) zainteresowanie Toba i Twoim zyciem plciowo - osobistym

buziaki )
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 23:21   #309
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

wsparcie mamy to zawsze świadomość, że wspiera nas w każdej decyzji każda keidyś była młoda, niestety wychowywały się w innych, abrdziej konserwatywnych, czasach stąd takie podejście niektórych z nich...
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 23:29   #310
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

ja jestem 5 lat z kochającym tż, mama o tym wie a czasem potrafi walnąć że dziewczyny w tych czasach tylko się piep..ą i nie szanują... nie pozwala mi wybywać na noc do faceta co jest absurdalne, ale jak mam przez kolejne tygodnie wysłuchiwać gadaniny nie robie tego... ;/
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 23:37   #311
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

studiuje w innym miescie, niz mieszkam i moja mum nie wie, albo nie chce wiedziec ze sypiam u mojego M. lub że on sypia u mnie..

ps. jestem szczesliwą posiadaczką krwawienia w przerwie! )
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 08:07   #312
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

co do tematu to sie raczej nie nadaje moja odpowiedz bo jestem od was starsza wiec dzis mama jakby mi powiedziala "nie wolno Ci spac u tż" to byloby to troche smieszne... tym bardziej ze za niecały miesiac przeprowadzam sie do tż i bedziemy mieszkac razem...


Ale są rozni ludzie. Juz calkiem dziwne jest dla mnie jak rodzice są przeciwni nocowaniu u chlopaka/ albo chlopak u nas ale na tygodniowe wakacje pod namiotami czy ogolnie na wyjazd nie maja nic przeciwko a przeciez wiadomo ze nie spi sie wtedy osobno
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:42   #313
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Ej, moi też nie mają nic przeciwko, że sypiam u mojego z moim, ale on będzie mógł u mnie spać dopiero po ślubie. To jest dla mnie dziwne. Wydaje mi się, że tu chodzi głównie o tatę niż o mamę.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:13   #314
Laurka16
Raczkowanie
 
Avatar Laurka16
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 225
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

kamila, własnie to jest śmieszne jak tak to nie wolno razem spać, a na wczasach to już mozna hahaha xD no, ale cóż. Ja odczekam trochę, a potem znowu będę spać u mojego TŻeta xD nie odpuszcze tak łatwo tym bardziej, ze mam tam przyjaciółkę i zreszta zawsze tam jest co robić

Lia, co do Twojej sytuacji, to faktycznie dziwnie. Ja bym powiedziała kiedyś przy okazji, że chyba lepiej jak śpisz u siebie w domu niż jak jesteś u swojego faceta Przynajmniej "mają Cie na oku"

Edytowane przez Laurka16
Czas edycji: 2011-07-15 o 09:16
Laurka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:29   #315
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

ja jestem jedynaczką, ale mama normalnie pozwala mi nocowac u niego, czy jemu u mnie. po prostu wie, że nic głupiego nie zrobię i że mam już swoje lata i i tak kiedyś przyszedłby ten moment
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 10:08   #316
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

kamila a ile masz lat? bo ja chyba tez jestem w tym watku jedna ze starszych

Na poczatku, moja mama tez byla przeciwna spaniu kogos kolwiek w sensie plci przeciwnej u nas w domu razem ze mna w lozku, ale obecnego tz lubi na tyle ze normalnie nie sprzeciwia sie zebysmy razem u nas spali jak przyjezdzamy do moich rodzicow od niecalego miesiaca mieszkam z tz na jednej stancji i moja mama rowniez zaakceptowala ten fakt, wydaje mi sie ze im sie jest starszym i dojrzalszym to rodzice sami to zauwazaja i juz sie tak nie czepiaja, w koncu jestesmy juz dorosle
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 10:10   #317
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez loveyouamy Pokaż wiadomość
ja jestem jedynaczką, ale mama normalnie pozwala mi nocowac u niego, czy jemu u mnie. po prostu wie, że nic głupiego nie zrobię i że mam już swoje lata i i tak kiedyś przyszedłby ten moment
Mam dokładnie tak samo. W ogóle mi mama bardzo wcześnie pozwoliła wyjechać pierwszy raz z chłopakiem (ani wtedy, ani jeszcze długo później do niczego między nami nie doszło, dopiero po 2 latach ), a niby jedynaczki są bardziej trzymane pod kloszem
Przy obecnym było tak, że najpierw ja spałam u niego, potem on u mnie (osobno), ale już przy kolejnym jego nocowaniu moja mama powiedziała "aa.. śpijcie sobie razem, jak nocujesz u niego pewnie i tak razem śpicie, więc kładzenie was tu osobno jest bez sensu" Z resztą nie raz razem wyjeżdżamy na kilka dni i też nie było z tym problemu.

Edytowane przez Niqsiaaa
Czas edycji: 2011-07-15 o 10:12
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 10:31   #318
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

O ja, kobietki. Mam mały dylemat, ale na razie jeszcze nic nie jest pewne.

Pojawiła się szansa wyjazdu za granicę za miesiąc, dokładnie - 26 sierpnia. Jest to zarazem pierwszy dzień kolejnego blistra. Zwykle krwawienie mam jeszcze przez pierwsze dwie-trzy tabletki nowego opakowania, chciałabym tego uniknąć.

Czy mogę sobie "przyśpieszyć" przerwę, żeby mi ten nieszczęsny okres przyszedł szybciej? Ile musiałabym tabletek mniej wziąć (w sumie 18? 19?)? A może najlepiej zrobić to już w tym miesiącu (za tydzień zaczynam przerwę), żeby nie było niespodzianek przed samym wyjazdem?
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 10:41   #319
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo. W ogóle mi mama bardzo wcześnie pozwoliła wyjechać pierwszy raz z chłopakiem (ani wtedy, ani jeszcze długo później do niczego między nami nie doszło, dopiero po 2 latach ), a niby jedynaczki są bardziej trzymane pod kloszem
Przy obecnym było tak, że najpierw ja spałam u niego, potem on u mnie (osobno), ale już przy kolejnym jego nocowaniu moja mama powiedziała "aa.. śpijcie sobie razem, jak nocujesz u niego pewnie i tak razem śpicie, więc kładzenie was tu osobno jest bez sensu" Z resztą nie raz razem wyjeżdżamy na kilka dni i też nie było z tym problemu.
własnie ja z moim były tżtem mieszkałam przez jakiś czas na stancji i też problemu nie było
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 13:13   #320
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Wiecie jeśli chodzi o naszych rodziców i o to czy nam pozwalają czy nie to też zależy od tego czy naruszyliśmy ich zaufanie, albo od tego jak nasz TŻ do nas przychodzi, jak się zachowuje, jak rozmawia z rodzicami, jakie ma podejście do nas... Ja doświadczyłam tego na własnym przykładzie. Po raz pierwszy miałam chłopaka w wieku 18 lat, takiego którego zaczęłam przyprowadzać do domu, spotykać się, opowiadać o nim... Przynajmniej raz w tygodniu dostawałam od niego kwiatka, czy czekoladki. Rodzice tylko obserwowali... Teraz jestesmy już 3 lata ze sobą, rodzice nam zaufali, pozwalają wyjeżdźać co na początku było nie realne, ale z biegiem czasu Rozmowa z rodzicami o ukochanej osobie też dużo daje. Moja mama wie, że biorę tabletki bo pewnie zauważyła kiedyś i raczej nie ma mi tego za złe. Cieszy się bo nie chciała żebym zaszła w młodym wieku w ciążę. Wiadomo na dzisiejsze czasy jest tyle możliwości i jak ona to mówi trzeba użyć życia.


Lia89 jeśli chodzi o przerwę między 1 a 2 listkiem, to można ją pominąć albo dowolnie skrócić. Nie można natomiast wydłużać, bo drugie opakowanie nie będzie skuteczne. Może po prostu połącz sobie opakowania.
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:18   #321
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

pajka, no właśnie nie chcę łączyć ze względu na ewentualne skutki uboczne i plamienia. Wolę pomanipulować ilością. Czyli jak wezmę 19 tabletek (dwa dni u mnie to już wiele), zostawię normalną przerwę 7 dni, nie powinna być osłabiona ochrona przez ten czas jak i następnego blistra?

Tak myślę czy nie zrobić tego za miesiąc i jeszcze poczekać na obecne krwawienie... Zobaczyć czy przyjdzie tak jak ostatnio - we wtorek - i czy będzie też trwało 3 dni. To było moje drugie krwawienie i wyglądało o 180* inaczej niż pierwsze.

A co do rodziców, to moi mają świetny kontakt z TŻ, ale po prostu mają swoje zasady.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:25   #322
pajka90
Raczkowanie
 
Avatar pajka90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Siemianowice.
Wiadomości: 299
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Lia89 wiesz co chyba możesz nie dokonczyc tych 21 tabletek tylko zjeść 17 dajmy na to i wtedy wystapi wcześniej okres. Niestety nie wiem jak wtedy jest z ich działaniem antykoncepcyjnym. A nie lepiej gdybyś teraz mogła wziąść bez robienia przerwy więc krwawienie z odstawienia dostaniesz o te 7 dni wczesniej.... Nie wiem też którą dzisiaj tabletkę wzięłaś. Jedyny problem to taki że jak nie zrobisz przerwy to moze sie plamienia pojawic ale nie musi, tak jak wspominałaś
__________________
pajka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:52   #323
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
pajka, no właśnie nie chcę łączyć ze względu na ewentualne skutki uboczne i plamienia. Wolę pomanipulować ilością. Czyli jak wezmę 19 tabletek (dwa dni u mnie to już wiele), zostawię normalną przerwę 7 dni, nie powinna być osłabiona ochrona przez ten czas jak i następnego blistra?

Tak myślę czy nie zrobić tego za miesiąc i jeszcze poczekać na obecne krwawienie... Zobaczyć czy przyjdzie tak jak ostatnio - we wtorek - i czy będzie też trwało 3 dni. To było moje drugie krwawienie i wyglądało o 180* inaczej niż pierwsze.

A co do rodziców, to moi mają świetny kontakt z TŻ, ale po prostu mają swoje zasady.

skrocilabym opakowanie do hmmm... 18 tabletek i przerwe do 5 dni. wtedy krwawienie zacznie sie 5 dni wczesniej ( i tym samym skonczy 5 dni wczesniej) przed wyjazdem bedziesz juz PO

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez pajka90 Pokaż wiadomość
Lia89 wiesz co chyba możesz nie dokonczyc tych 21 tabletek tylko zjeść 17 dajmy na to i wtedy wystapi wcześniej okres. Niestety nie wiem jak wtedy jest z ich działaniem antykoncepcyjnym. A nie lepiej gdybyś teraz mogła wziąść bez robienia przerwy więc krwawienie z odstawienia dostaniesz o te 7 dni wczesniej.... Nie wiem też którą dzisiaj tabletkę wzięłaś. Jedyny problem to taki że jak nie zrobisz przerwy to moze sie plamienia pojawic ale nie musi, tak jak wspominałaś

antykoncepcja jest zachowana. Patrz ulotka - pominięcie tabletki w 3 tygodniu brania (3 tydzien bo tabl 17 jest z 3 tygodnia).
Organizm nie wie czy pomijamy swiadomie czy zapominamy. Nalezy wtedy rozpocząc od razu przerwę i to wsio zero stresu
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 15:57   #324
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez pajka90 Pokaż wiadomość
Jedyny problem to taki że jak nie zrobisz przerwy to moze sie plamienia pojawic ale nie musi, tak jak wspominałaś
na szczęście krwawienie w takim przypadku zdarza się rzadko
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 16:14   #325
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Nie wiem jak zareaguje mój organizm przy pierwszym połączeniu, tym bardziej, że mam straszne problemy z cerą, których się w życiu nie spodziewałam. Dlatego na wstępie zaznaczyłam, że nie chcę łączyć opakowań.

Kamila, skoro dostaję krwawienia 4 dnia, ostatnio był to 5, czy nie wpłynie to jakoś na samo krwawienie?
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 16:34   #326
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Lia89 ja łączyłam moje pierwsze i drugie opakowanie (Naraya) i żadnego plamienia wtedy nie było )
ale co organizm to inna reakcja.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:13   #327
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak zareaguje mój organizm przy pierwszym połączeniu, tym bardziej, że mam straszne problemy z cerą, których się w życiu nie spodziewałam. Dlatego na wstępie zaznaczyłam, że nie chcę łączyć opakowań.

Kamila, skoro dostaję krwawienia 4 dnia, ostatnio był to 5, czy nie wpłynie to jakoś na samo krwawienie?
masz te problemy z cerą po tabletkach ? w sensie, że przed braniem wszystko było ok ?
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 22:12   #328
Laurka16
Raczkowanie
 
Avatar Laurka16
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 225
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

dziewczynki, mam 4 godziny spoznienia to nic sie nie dzieje??
Laurka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 22:23   #329
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Laurka16 Pokaż wiadomość
dziewczynki, mam 4 godziny spoznienia to nic sie nie dzieje??
pewnie że nie
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 22:24   #330
loveyouamy
Zadomowienie
 
Avatar loveyouamy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 947
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ II

a mogę zrobić tak, że skracam sobie przerwę? zamiast 7 dni np. po 5 zaczynam znowu brać?
loveyouamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.