Zakupy na Strawberrynet - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 23:05   #2491
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Złożyłam kolejne zamówienie... To już jest pewne - jestem totalnie uzależniona...

Od kilku dni nie myślę o niczym innym, jak o granatowym lakierze do paznokci. Widziałam jakiś czas temu na snobce albo podobnym serwisie nową kolekcję kolorowych kosmetyków Chanel i tam własnie był przepiękny granatowy lakier. Niestety na truskawce nie ma takowego koloru, ale spodobał mi się ametystowy Givenchy i wzięłam, tym bardziej, że cena bardzo przyjazna - jedyne 18.50

A do tego krem do ciała Borghese - nie wiem co to, ale znajduje się w 20 Top Specials, tańszy o 60%, a wydaje się, że będzie bardzo miłym kosmetykiem dla ciała
Może Wy coś wiecie nt kremów, masek i innych produktów Borghese?
Mają w ofercie maskę do ciała Fango z błotka i podobno jest świetna. Jednak cena jak na razie nie dla mnie - spłukałam się przez truskawkę...
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 23:26   #2492
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziewczyny, mam pytanie na temat obsługi pudełka sypkiego Clarins'a. Po odkręceniu jest siateczka pod nią druga plastikowa wkładka, żeby puderek się nie wysypywał. Rozumiałam, ze należy zdjąć tę nakładkę i włożyć tę z dziurkami....ale ona jest mniejsza od średnicy opakowania ???? Nie rozumiem tego....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:10   #2493
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Chcę wszem i wobec na forum podziękować wszystkim, którzy polecali mi puder Clarinsa Reese tu glownie dla Ciebie podziekowania! Bo narazie jest boski.... byleby do wieczora zostal taki...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:25   #2494
edka75
Przyczajenie
 
Avatar edka75
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A do tego krem do ciała Borghese - nie wiem co to, ale znajduje się w 20 Top Specials, tańszy o 60%, a wydaje się, że będzie bardzo miłym kosmetykiem dla ciała
Może Wy coś wiecie nt kremów, masek i innych produktów Borghese?
Mają w ofercie maskę do ciała Fango z błotka i podobno jest świetna. Jednak cena jak na razie nie dla mnie - spłukałam się przez truskawkę... __________________


Ja jestem już posiadaczką tego kremu. Jak dla mnie bardzo dobry o ile lubisz zapachy nieco ziołowe, specyficzne. Krem wydaje się dosyć gęsty ale bardzo dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Ja jestem bardzo zadowolona ( chociaż słoiczek jest dość mały). A cena na Truskawce w porównaniu z cenami z Douglasa więcej niż atrakcyjna ....
edka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:18   #2495
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Od kilku dni nie myślę o niczym innym, jak o granatowym lakierze do paznokci. Widziałam jakiś czas temu na snobce albo podobnym serwisie nową kolekcję kolorowych kosmetyków Chanel i tam własnie był przepiękny granatowy lakier. Niestety na truskawce nie ma takowego koloru, ale spodobał mi się ametystowy Givenchy i wzięłam, tym bardziej, że cena bardzo przyjazna - jedyne 18.50
aaaa lili zła kobieto czemu wspomniałaś magiczne słowo "lakier do paznokci" aaaaaa znowu będę siedzieć, przeglądać i zamawiać, a po dwóch maźnięciach wszystkie skończą u mojej najdroższej mamuni-laluni aaaaa
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:25   #2496
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie na temat obsługi pudełka sypkiego Clarins'a. Po odkręceniu jest siateczka pod nią druga plastikowa wkładka, żeby puderek się nie wysypywał. Rozumiałam, ze należy zdjąć tę nakładkę i włożyć tę z dziurkami....ale ona jest mniejsza od średnicy opakowania ???? Nie rozumiem tego....
Mariolu, tak to siteczko jest mniejsze po to żeby można było je przekrecać i wtedy puder się wydostaje przez dziurki

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Chcę wszem i wobec na forum podziękować wszystkim, którzy polecali mi puder Clarinsa Reese tu glownie dla Ciebie podziekowania! Bo narazie jest boski.... byleby do wieczora zostal taki...
Nie ma za co Polecam sie na przyszłość
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:30   #2497
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Mariolu, tak to siteczko jest mniejsze po to żeby można było je przekrecać i wtedy puder się wydostaje przez dziurki



Nie ma za co Polecam sie na przyszłość
Aaaaa to tak się robi Dzięki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 09:31   #2498
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Mariolu, tak to siteczko jest mniejsze po to żeby można było je przekrecać i wtedy puder się wydostaje przez dziurki
Ja nie przekręcałam wkłądałam pędzel, kręciłam nim w tej siateczce i nakłądało się pudru w sam raz
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:19   #2499
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
aaaa lili zła kobieto czemu wspomniałaś magiczne słowo "lakier do paznokci" aaaaaa znowu będę siedzieć, przeglądać i zamawiać, a po dwóch maźnięciach wszystkie skończą u mojej najdroższej mamuni-laluni aaaaa
nie bij
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:22   #2500
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez edka75 Pokaż wiadomość
A do tego krem do ciała Borghese - nie wiem co to, ale znajduje się w 20 Top Specials, tańszy o 60%, a wydaje się, że będzie bardzo miłym kosmetykiem dla ciała
Może Wy coś wiecie nt kremów, masek i innych produktów Borghese?
Mają w ofercie maskę do ciała Fango z błotka i podobno jest świetna. Jednak cena jak na razie nie dla mnie - spłukałam się przez truskawkę... __________________


Ja jestem już posiadaczką tego kremu. Jak dla mnie bardzo dobry o ile lubisz zapachy nieco ziołowe, specyficzne. Krem wydaje się dosyć gęsty ale bardzo dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Ja jestem bardzo zadowolona ( chociaż słoiczek jest dość mały). A cena na Truskawce w porównaniu z cenami z Douglasa więcej niż atrakcyjna ....
zobaczymy w takim razie, czy mi podpasuje mam nadzieję, że tak, a moja skóra potrzebuje dobrego nawilżenia
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:49   #2501
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziewczyny nie bijcie, ale ja muszę zapytac i bardzo Was Kochane truskawkowe wizażanki proszę o pomoc:



1) Czy jesli nie mam konta w banku, to mogę np poprosić brata lub tatę żeby mi takową karte do płacenia w necie wyrobili u siebie w banku? Jest to możliwe?

2) Jak to jest z opłatami? wiem, że ze przesyłke nic sie nie płaci, ale co z cłem, itd? jakie sa to opłaty i jak wysokie? Jeśli przykładowo chcę zamówić perfumy za kwotę 186,50zł ?

Boję się strasznie :P Mam obawy bo tak groźnie brzmi Urząd Celny
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 11:59   #2502
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bijcie, ale ja muszę zapytac i bardzo Was Kochane truskawkowe wizażanki proszę o pomoc:



1) Czy jesli nie mam konta w banku, to mogę np poprosić brata lub tatę żeby mi takową karte do płacenia w necie wyrobili u siebie w banku? Jest to możliwe?

2) Jak to jest z opłatami? wiem, że ze przesyłke nic sie nie płaci, ale co z cłem, itd? jakie sa to opłaty i jak wysokie? Jeśli przykładowo chcę zamówić perfumy za kwotę 186,50zł ?

Boję się strasznie :P Mam obawy bo tak groźnie brzmi Urząd Celny
witaj

Wszystkie informacje sa zawarte w wątku. Trzeba poświęcić troche czasu i przejrzec cały.
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 12:13   #2503
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
1) Czy jesli nie mam konta w banku, to mogę np poprosić brata lub tatę żeby mi takową karte do płacenia w necie wyrobili u siebie w banku? Jest to możliwe?
Tak, jest to możliwe.
Po pierwsze możesz wyrobić kartę przedplaconą (np. taką jaką oferuje WBK w porozumieniu z Allegro). Po drugie - możesz postarać się o kartę kredytową (jeśli masz jakieś dochody). Po 3 - jeśli ma kartę kredytową Twoja mama, czy brat - w wielu bankach mogą Tobie wyrobić kartę dodatkową (do swojego salda).

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
2) Jak to jest z opłatami? wiem, że ze przesyłke nic sie nie płaci, ale co z cłem, itd? jakie sa to opłaty i jak wysokie? Jeśli przykładowo chcę zamówić perfumy za kwotę 186,50zł ?
A to masz wszystko w wątku, nie będziemy dublować.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:43   #2504
edka75
Przyczajenie
 
Avatar edka75
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Normalnie dziewczyny odebrałam z poczty 3 paczki naraz z czterech zamówionych No o takim szczęściu to nawet nie marzyłam
edka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:46   #2505
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

witajcie kochane!!! wlasnie odebralam z poczty moją nieszczęsną non registered przesyłkę!!
całą i zdrową!! jedyna 9 dni na nią czekałam!! jestem w szoku! :al;e się cieszę, trzymam właśnie moj podkładzik guerlain w ręce i nie mogę w to uwierzyć kocham truskawę!
jestem też pod wrażeniem jakości opakowania i ta dołączona karteczka, z tekstem , jako że to gift1 śliczna!
rany dolączam do grona truskawomaniaczek!!
dziękuję Wam!!
idę się pomalować
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:51   #2506
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Reese i annmarie dzięki
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:24   #2507
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja nie przekręcałam wkłądałam pędzel, kręciłam nim w tej siateczce i nakłądało się pudru w sam raz
Ja właśnie robiłam tak samo

Cytat:
Napisane przez edka75 Pokaż wiadomość
Normalnie dziewczyny odebrałam z poczty 3 paczki naraz z czterech zamówionych No o takim szczęściu to nawet nie marzyłam
Super ! Gratulacje

Cytat:
Napisane przez MartusiaJ Pokaż wiadomość
witajcie kochane!!! wlasnie odebralam z poczty moją nieszczęsną non registered przesyłkę!!
całą i zdrową!! jedyna 9 dni na nią czekałam!! jestem w szoku! :al;e się cieszę, trzymam właśnie moj podkładzik guerlain w ręce i nie mogę w to uwierzyć kocham truskawę!
jestem też pod wrażeniem jakości opakowania i ta dołączona karteczka, z tekstem , jako że to gift1 śliczna!
rany dolączam do grona truskawomaniaczek!!
dziękuję Wam!!
idę się pomalować
A nie mówiłam, że dojdzie cała i zdrowa Moja intuicja jednak mnie nie zawiodła

A teraz proszę się pochwalić nowym nabytkiem z truskawy. Co to jest i jakie wrażenia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:43   #2508
edka75
Przyczajenie
 
Avatar edka75
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

ano ja zamówiłam : Surrealist Mascara set, błyszczyki clinique i lancom Bi facil. A dla koleżanki dwa kremy dla faceta z shiseido oraz dwa peelingi z Clarinsa , krem do ciała też z clarinsa i krem do ciała Estee Lauder.
Błyszczyki już wypróbowałam - są super , dosyć nawilżające a resztę dopiero będę testować
edka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:51   #2509
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Pisałam Wam wczoraj o granatowym lakierze do paznkoci Chanel i dzisiaj go kupiłam, ale w Sephorze za 89 zł Pół godziny nad nim medytowałam, bo widziałam oczyma wyobraźni, że gdyby był na truskawce kosztowałby 45 zł. Niestety za bardzo się napaliłam, by czekać nie wiadomo jak długo bez 100% pewności, że faktycznie będzie na truskawie
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 19:06   #2510
edka75
Przyczajenie
 
Avatar edka75
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

to się nazywa kosmetykoholizm
edka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:12   #2511
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Pisałam Wam wczoraj o granatowym lakierze do paznkoci Chanel i dzisiaj go kupiłam, ale w Sephorze za 89 zł Pół godziny nad nim medytowałam, bo widziałam oczyma wyobraźni, że gdyby był na truskawce kosztowałby 45 zł. Niestety za bardzo się napaliłam, by czekać nie wiadomo jak długo bez 100% pewności, że faktycznie będzie na truskawie

No i jak wrażenia ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:36   #2512
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Pisałam Wam wczoraj o granatowym lakierze do paznkoci Chanel i dzisiaj go kupiłam, ale w Sephorze za 89 zł Pół godziny nad nim medytowałam, bo widziałam oczyma wyobraźni, że gdyby był na truskawce kosztowałby 45 zł. Niestety za bardzo się napaliłam, by czekać nie wiadomo jak długo bez 100% pewności, że faktycznie będzie na truskawie
doskonale Cię rozumiem must have to must have

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No i jak wrażenia ?
no właśnie, opisuj raz swoimi granatowymi pazurkami
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:53   #2513
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No i jak wrażenia ?
Wiecie co? Lakier jak lakier... Kolor świetny, to fakt, ale pędzelek średni (chyba, że po prostu nie umiem malować paznokci - to całkiem możliwe).
Zobaczymy jak będzie z trwałością Dam znać gdy zacznie się ścierać lub odpryskiwać
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:07   #2514
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

lili rozumiem doskonale, ja wpadłam tylko na chwilę do perfumerii, a tam nowa kolorówka Chanel i ten biały rozświetlający róż Luna juz jest mój, jedyne 150 zł jak będzie na tru, to sobie na pewno dokupie drugi, bo to cudo niesamowite
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:15   #2515
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ratunku!! Wpadłam po uszy w zakupoholizm. Dziś wieczorem odebrałam na poczcie kolorówkę z truskawki a przed chwilą już zamówiłam 3 kolejne rzeczy

Chciałam kupić paletkę cieni Clinique - ale nic nie było. Czy są szanse że będą mieli paletki?
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:26   #2516
abrakadabra1981
Raczkowanie
 
Avatar abrakadabra1981
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Moja paczuszka doszła wczoraj Jak zwykle express i bez cła (odpukać) Od dziś wielkie testowanie. Szkoda tylko, że teraz już nie mam na co czekać

ps. Mariola, Douglas ma byc podobno w Focus Parku
abrakadabra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:26   #2517
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
lili rozumiem doskonale, ja wpadłam tylko na chwilę do perfumerii, a tam nowa kolorówka Chanel i ten biały rozświetlający róż Luna juz jest mój, jedyne 150 zł jak będzie na tru, to sobie na pewno dokupie drugi, bo to cudo niesamowite
widziałam ten róż, maznęłam się nim nawet, fajniutki
mnie się jednak bardziej spodobała nowa baza rozświetlająca z nowej kolekcji, tym razem płynna - gdy rozsmarowałam ją na dłoni miałam bardzo miłą, miękką skórę...
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:34   #2518
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Nooo... Tą Truskawę trzeba by pozwać... Można by zapewne wywalczyć potężne odszkodowanie tytułem psychomanipulacji skłaniającej do czyszczenia karty, a potem...pozyskane w ten sposób środki przeznaczyć na co? No na co na przykład?
lirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:36   #2519
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lirka Pokaż wiadomość
Nooo... Tą Truskawę trzeba by pozwać... Można by zapewne wywalczyć potężne odszkodowanie tytułem psychomanipulacji skłaniającej do czyszczenia karty, a potem...pozyskane w ten sposób środki przeznaczyć na co? No na co na przykład?
ach... ja wiem na co bym je przeznaczyła heh
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:38   #2520
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A moja przesylka dzisiaj ma opuscic Hong Kong Juz nie moge sie doczekac... I juz sobie ostrze zęby na nastepny zakup - korektor...
wszystko przez Was, wciagacie w nałóg!
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 12:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.