Abercrombie outlet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-09-09, 17:18   #31
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dobra, to co ktoś robi to zamówienie? Znajdzie się tyle chętnych? Bo mi w sumie nie zależy czy to z Chin i czy ro repliki, jeśli nie są mega widoczne, a te ciuchy tam mi się podobają
wiesz, ja w sumie może i bym sie skusiła, tylko boje się, że te ubrania skoro nie są oryginalne, będę wyglądały inaczej i ich jakość będzie dużo gorsza. W sumie to nie wiem czy nie lepiej się opłaca na allegro kupić, też podróbki.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:47   #32
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Abercrombie outlet

Mój TŻt mówi że to jest takie dość duże ryzyko, bo skoro to podróby to jak będą sprawdzać na granicy to mogą je zgarnąć i będzie po kasie i po ciuchach.. Nie wiem czy to prawda no ale może coś w tym jest..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:48   #33
katrina39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
wiesz, ja w sumie może i bym sie skusiła, tylko boje się, że te ubrania skoro nie są oryginalne, będę wyglądały inaczej i ich jakość będzie dużo gorsza. W sumie to nie wiem czy nie lepiej się opłaca na allegro kupić, też podróbki.
skoro na allegro maja podróbki to napisz do nich poprzez "Zadaj pytanie sprzedajacemu",że chcesz zdjecie real od nich, bo sie podjarałas na ich ciucha to napewno ci wysla.i porównasz sobie jak to wyglada, skoro oni tez kupuja na tych stronach z podróbkami.

P.S. dlatego zawsze mnie zastanawialo czemu na All nie zrobia zdjecia real w calej okazalosci tlyko np. suwak, albo łosia, albo napis tylko ,lub metke.
katrina39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 18:58   #34
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Abercrombie outlet

następnym razem tak zrobię na pewno. Teraz bluzę już zamówiłam, więc poczekam już i się okaże
Jak już mówiłam, mi nie przeszkadza, że jest to podróbka, byle wyglądała ok
Z allegro te rzeczy też idą z USA, jeśli wszystko będzie ok, to możnabym zamawiać na allegro żeby koszty przesyłki wyszły taniej. Tylko to wtedy raczej lepiej by było, żeby z jednego miasta dziewczyny były, bo potem jeszcze trzebaby było porozsyłać,a to też dodatkowe koszty.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:04   #35
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez katrina39 Pokaż wiadomość
skoro na allegro maja podróbki to napisz do nich poprzez "Zadaj pytanie sprzedajacemu",że chcesz zdjecie real od nich, bo sie podjarałas na ich ciucha to napewno ci wysla.i porównasz sobie jak to wyglada, skoro oni tez kupuja na tych stronach z podróbkami.

P.S. dlatego zawsze mnie zastanawialo czemu na All nie zrobia zdjecia real w calej okazalosci tlyko np. suwak, albo łosia, albo napis tylko ,lub metke.


Taka ciekawostka - jak pytałam się o real fotki na alegro to z 13 sprzedających odpisalo mi może z 5 osób? W tym 3 osoby przesłały mi zdjęcia zakrywające metke (made in china). Przykładowo zdjęcia z aukcji gdzie ukrywa się napis z miejscem produkcji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09788.jpg (89,3 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09785.jpg (90,1 KB, 158 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:14   #36
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Abercrombie outlet

oo super, dzięki, że to pokazałaś! To powinno tam być made in USA, tak? I to znaczy, że oryginalna?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:45   #37
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
oo super, dzięki, że to pokazałaś! To powinno tam być made in USA, tak? I to znaczy, że oryginalna?



Nie Oni nie mają fabryk w USA - było by to mało opłacalne. Może być made in philipines, indonezja? Może ktoś jeszcze wie gdzie abercrombie posiada fabryki?
Jesli chcesz kupić oryginał na allegro to poproś o fotke metek ze składem ( z boku kurtki, bluzy) podróbki ich nie mają...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 20:00   #38
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Abercrombie outlet

Mają w różnych miejscach - w Chinach też trzeba tylko wiedzieć co szyją w Chinach
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:27   #39
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ogór, nie strasz, bo ja zamówiłam taką bluzę z futerkiem z allegro... czekam teraz na nią. Sprzedawca wprawdzie miał praktycznie same pozytywy...
nie chce straszyć ;p też zamówiłam bluzę u osoby która miała same pozytywy, a praktycznie zero komentarzy które by mówiły o tym ze bluza jest kiepskiej jakości czy coś. Ale myślę ze wszystkie te bluzy będą wyglądać taka samo [jak na zdjęciach "real"], skoro już nie ma oryginałów.
Bardzo Cie proszę, wstaw fote jak przyjdzie bluza. Napisz jak stan Twojego zadowolenia co do jakości
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:42   #40
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Abercrombie outlet

Zamawialam u Diamondbanglore. Jak tylko przyjdzie to się odezwę i opiszę wrażenia Ale to pewnie ejszcze troszkę potrwa, bo zamówilam kilka dni temu.

No to po czym na zdj w końcu poznać oryginał? Nie maja metek ze składem, tak? I ma nie być made in China?

edit a kiedy zamawiałaś bluzę? masz już ją?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 20:49   #41
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Abercrombie outlet

Pisałam kawałek wcześniej, że zamówiłam ale w momencie kiedy miałam płacić okazało się że aukcja została usunięta bo coś było niezgodne z regulaminem allegro. Kupowałam u GC-OUT. Na pewno jest to podróba, ale rzecz w tym że nie na oryginalności mi zależy tylko na normalnym wyglądzie
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 21:07   #42
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez ogór Pokaż wiadomość
Pisałam kawałek wcześniej, że zamówiłam ale w momencie kiedy miałam płacić okazało się że aukcja została usunięta bo coś było niezgodne z regulaminem allegro. Kupowałam u GC-OUT. Na pewno jest to podróba, ale rzecz w tym że nie na oryginalności mi zależy tylko na normalnym wyglądzie
aa, sorry nie doczytałam no to dobrze, że nie zapłaciłaś... szczęście
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:11   #43
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Zamawialam u Diamondbanglore. Jak tylko przyjdzie to się odezwę i opiszę wrażenia Ale to pewnie ejszcze troszkę potrwa, bo zamówilam kilka dni temu.

No to po czym na zdj w końcu poznać oryginał? Nie maja metek ze składem, tak? I ma nie być made in China?

edit a kiedy zamawiałaś bluzę? masz już ją?

hej ja tez dzisiaj zamawialam u tego sprzedawcy ta bluze mysle ze bedzie ok i twoja przyjdzie szybciej wiec koniecznie daj znac
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:33   #44
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Zamawialam u Diamondbanglore. Jak tylko przyjdzie to się odezwę i opiszę wrażenia Ale to pewnie ejszcze troszkę potrwa, bo zamówilam kilka dni temu.

No to po czym na zdj w końcu poznać oryginał? Nie maja metek ze składem, tak? I ma nie być made in China?

edit a kiedy zamawiałaś bluzę? masz już ją?


Co do drugiego to faktycznie firma abercrombie ma fabryki w chinach ale jeśli sprzedawca wywiija albo zakrywa tą metke z pochodzeniem to cos podejrzanego...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:35   #45
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
hej ja tez dzisiaj zamawialam u tego sprzedawcy ta bluze mysle ze bedzie ok i twoja przyjdzie szybciej wiec koniecznie daj znac
dam na pewno już nie mogę się doczekać
Sprzedawca niby wiarygodny, ale kontaktu nie ma z nim żadnego.. ani mailowego ani przez gg.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 22:21   #46
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Abercrombie outlet

Powiedzcie mi proszę jak to wygląda z tymi zamówieniami z zagranicznych stron. Przypuśćmy ze zamówiłabym jakiś ciuszek wart 100 zl. Jakie w takim razie bedą koszty wysyłki plus jakies dodatkowe koszta ? Opłaca się ? Widzę, ze robi to szał na wizażu, dlatego myśle ze warto sie tym zainteresować
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 22:27   #47
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez ogór Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę jak to wygląda z tymi zamówieniami z zagranicznych stron. Przypuśćmy ze zamówiłabym jakiś ciuszek wart 100 zl. Jakie w takim razie bedą koszty wysyłki plus jakies dodatkowe koszta ? Opłaca się ? Widzę, ze robi to szał na wizażu, dlatego myśle ze warto sie tym zainteresować
w tym dziale co poprzyczepiane wątki odnośnie płatności, cła.
Co do kosztów to zależy ile jest osob, zazwyczaj im wiecej tym koszta mniejsze bo się dzielą. I jeszcze cło. Ja nigdy nie zamawiałam ani nie brałam udziału w zamówieniach

ale za granicą ciuszki troche inne niż u nas, można trafić cos super
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 22:31   #48
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
w tym dziale co poprzyczepiane wątki odnośnie płatności, cła.
Co do kosztów to zależy ile jest osob, zazwyczaj im wiecej tym koszta mniejsze bo się dzielą. I jeszcze cło. Ja nigdy nie zamawiałam ani nie brałam udziału w zamówieniach

ale za granicą ciuszki troche inne niż u nas, można trafić cos super
że ciuszki są kuszące, to już zdążyłam zauważyć po przejrzeniu dwóch zagranicznych stron )
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:09   #49
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Zamawialam u Diamondbanglore. Jak tylko przyjdzie to się odezwę i opiszę wrażenia Ale to pewnie ejszcze troszkę potrwa, bo zamówilam kilka dni temu.

No to po czym na zdj w końcu poznać oryginał? Nie maja metek ze składem, tak? I ma nie być made in China?

edit a kiedy zamawiałaś bluzę? masz już ją?
Moja koszulka abercrombie jest made in Peru (kupowana w sklepie) po pierwszym praniu się zmechaciła, obawiam sie ze drugiego może nie przeżyć....
Jeansy są made in Mexico.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 21:52   #50
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez takasobieania Pokaż wiadomość
Moja koszulka abercrombie jest made in Peru (kupowana w sklepie) po pierwszym praniu się zmechaciła, obawiam sie ze drugiego może nie przeżyć....
Jeansy są made in Mexico.
o jej... no to nieźle. Ja już nie wiem jak odróżnić...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 08:27   #51
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez ogór Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę jak to wygląda z tymi zamówieniami z zagranicznych stron. Przypuśćmy ze zamówiłabym jakiś ciuszek wart 100 zl. Jakie w takim razie bedą koszty wysyłki plus jakies dodatkowe koszta ? Opłaca się ? Widzę, ze robi to szał na wizażu, dlatego myśle ze warto sie tym zainteresować
Ja zamawiałam ciuchy z oficjalnej strony Abercrombie i Hollister. Np za spodnie A&F warte 79,90 $ (+ 49 $ wys.) dostałam 85 zł cła. Natomiast ostatnio zrobiłam większe zamówienie z Hollister'a - na 960 zł. I dostałam 360 zł cła.
Z Abercrombie czy Hollistera nawet pojedyncze ciuchy są zatrzymywane i przechodzą odprawę celną, ponieważ wszystko wysyłane jest firmą kurierką i w paczkach
A co do metek to A&F ma fabryki w wielu krajach (w Chinach też)
Jak zamawiałam z VS sweter to dostałam go bez cła, ponieważ pojedyncze rzeczy VS wysyłają w kopertach.
POZDRAWIAM
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:36   #52
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez flyhigh17 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam ciuchy z oficjalnej strony Abercrombie i Hollister. Np za spodnie A&F warte 79,90 $ (+ 49 $ wys.) dostałam 85 zł cła. Natomiast ostatnio zrobiłam większe zamówienie z Hollister'a - na 960 zł. I dostałam 360 zł cła.
Z Abercrombie czy Hollistera nawet pojedyncze ciuchy są zatrzymywane i przechodzą odprawę celną, ponieważ wszystko wysyłane jest firmą kurierką i w paczkach
A co do metek to A&F ma fabryki w wielu krajach (w Chinach też)
Jak zamawiałam z VS sweter to dostałam go bez cła, ponieważ pojedyncze rzeczy VS wysyłają w kopertach.
POZDRAWIAM
o to mi właśnie chodziło, dzięki
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:53   #53
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
o jej... no to nieźle. Ja już nie wiem jak odróżnić...
No ale ja kupowałam na m eijscu, nie prez net. Wiec skoro oryginały są takiej jakości to nie chcę wiedziec jakiej są podróbki...
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:09   #54
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Abercrombie outlet

To nie wiem czemu Tobie się tak stało z tą bluzką. Z moimi (oryginalnymi) nic się nie dzieje.
Owszem, kiedy kupiłam 2 bluzki A&F - podróby na allegro to po 2 czy 3 praniach się zmechaciły.
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:30   #55
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez flyhigh17 Pokaż wiadomość
To nie wiem czemu Tobie się tak stało z tą bluzką. Z moimi (oryginalnymi) nic się nie dzieje.
Owszem, kiedy kupiłam 2 bluzki A&F - podróby na allegro to po 2 czy 3 praniach się zmechaciły.
Widocznie miałam pecha. No ale w sklepie w centrum handlowym razej podróbek by chyba nie przedawali Ona była z takiej cieniutkiej bawełny, mam jeszcze sweterek, jest super, ale jeszcze nie prany.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:47   #56
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Abercrombie outlet

Heh. to na pewno podróbką nie mogła być ta bluzka Widocznie z tymi oryginalnymi ciuchami też różnie bywa...ehh
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 08:50   #57
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez takasobieania Pokaż wiadomość
Widocznie miałam pecha. No ale w sklepie w centrum handlowym razej podróbek by chyba nie przedawali Ona była z takiej cieniutkiej bawełny, mam jeszcze sweterek, jest super, ale jeszcze nie prany.
Mogłabyś się mooocno zdziwić...

Nie ma w PL sklepu A&F więc wnioskuję, ze kupiłaś to w sklepie typu outlet czy coś...

No to muszę cię zmartwić, bo w tego typu sklepach jest masa podrób.
Już kiedyś pisałam na wizażu, że w jednym z CH w Wawie był kiedyś sklep z markowymi ciuchami i .. juz go nie ma... zgadnij dlaczego... a działał kilka dobrych lat.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 09:19   #58
Shili
Rozeznanie
 
Avatar Shili
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 575
Dot.: Abercrombie outlet

a ja kupiłam sobie kurteczkę Abercrombie na allegero , wydaje mi się ok, zaraz zobaczę metkę ze składem, kupowałam u sprzedawcy o nicku afitch i wydaje mi się wiarygodny, co do tego Diamondbanglore czy jakoś tak to też byłam niezdecydowana i chciałam kupić u niego tą kurtkę, więc napisałam na g-g i zapytałam o realne zdjęcia - odpowiedziano mi, że będą za 3 - 4 tygodnie. no to zażądałam potwierdzenia oryginalności, jakiegoś dowodu zakupu oryginału - tym rozem powiedziano mi że "potwierdzeniem jest jakość" potem to już nie pamiętam rozmowy, ale wiem, że jednak się nie zdecydowałam, zresztą moja znajoma stwierdziła, że to napewno podróby bo to już zeszłoroczne i jeszcze starsze modele a ten sprzedawca ma ich bardzo dużo, więc coś musi być nie tak, sama się nie przekonałam i narazie nie żałuję, co do tego afitcha to wszystko było wporządku, przesyłka megaszybka, dobry kontakt itp.

EDIT:

Uff...lepiej mi, wyciągnęłam kurtkę i spradziłam czy jest ta metka ze składem i wszystko ok, jeszcze coś tam o praniu i przepatrzyłam wszystko i dzięki Bogu żadnego napisu made in China nie znalazłam zresztą na tej aukcji co ja kupowałam było dużo realnych zdjęć, także jak ktoś się zna to chyba rozpozna, z kurteczki jestem megazadowolona bo jest cieplutka itd. ale tutaj chodzi o bluze także na ten temat mało wiem, przyznam, że zamierzałam sobie kupić, ale narazie się wstrzymałam
__________________




Shili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 19:11   #59
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Mogłabyś się mooocno zdziwić...

Nie ma w PL sklepu A&F więc wnioskuję, ze kupiłaś to w sklepie typu outlet czy coś...

No to muszę cię zmartwić, bo w tego typu sklepach jest masa podrób.
Już kiedyś pisałam na wizażu, że w jednym z CH w Wawie był kiedyś sklep z markowymi ciuchami i .. juz go nie ma... zgadnij dlaczego... a działał kilka dobrych lat.
Ale ja to kupiłam w sklepie w Chicago.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 10:18   #60
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Abercrombie outlet

Cytat:
Napisane przez Shili Pokaż wiadomość
a ja kupiłam sobie kurteczkę Abercrombie na allegero , wydaje mi się ok, zaraz zobaczę metkę ze składem, kupowałam u sprzedawcy o nicku afitch i wydaje mi się wiarygodny, co do tego Diamondbanglore czy jakoś tak to też byłam niezdecydowana i chciałam kupić u niego tą kurtkę, więc napisałam na g-g i zapytałam o realne zdjęcia - odpowiedziano mi, że będą za 3 - 4 tygodnie. no to zażądałam potwierdzenia oryginalności, jakiegoś dowodu zakupu oryginału - tym rozem powiedziano mi że "potwierdzeniem jest jakość" potem to już nie pamiętam rozmowy, ale wiem, że jednak się nie zdecydowałam, zresztą moja znajoma stwierdziła, że to napewno podróby bo to już zeszłoroczne i jeszcze starsze modele a ten sprzedawca ma ich bardzo dużo, więc coś musi być nie tak, sama się nie przekonałam i narazie nie żałuję, co do tego afitcha to wszystko było wporządku, przesyłka megaszybka, dobry kontakt itp.

EDIT:

Uff...lepiej mi, wyciągnęłam kurtkę i spradziłam czy jest ta metka ze składem i wszystko ok, jeszcze coś tam o praniu i przepatrzyłam wszystko i dzięki Bogu żadnego napisu made in China nie znalazłam zresztą na tej aukcji co ja kupowałam było dużo realnych zdjęć, także jak ktoś się zna to chyba rozpozna, z kurteczki jestem megazadowolona bo jest cieplutka itd. ale tutaj chodzi o bluze także na ten temat mało wiem, przyznam, że zamierzałam sobie kupić, ale narazie się wstrzymałam
ABERCROMBIE MA FABRYKI TAKŻE W CHINACH.
A do do kurtek na all to 99 % to podróbki. Jak ktoś może sprzedawać np. 40 sztuk kurtek z zeszłorocznej kolekcji? Wiadomo, że sprowadza je z Chin "za grosze" np ze sklepów"Wholesale A&F" czy nawet z e-bay'u - widziałam kurtki A&F za 10 - 30 zł!!!
Chciałam sobie kupić na zimę dłuższą kurtkę z A&F, a więc napisałam maile do 2 sprzedawców, żeby zeskanowali mi rachunek (oczywiście ten co miał ich 40 nawet nie odpisał) a drugi "szuka rachunku".
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.