Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-11, 21:48   #361
KenzoPourHomme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Homykowa, dzięki serdeczne !
Nie znam Tumulte, ale teraz napewno sprawdzę

Pozdrawiam
KenzoPourHomme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 23:33   #362
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Tak czytam o Waszych doświadczeniach z tagomago i zaczynam się zastanawiać...Mam u nich chęć na Jungle Kenzo. 50 ml edp jest za 158 zł.Cena b.niska i to jest dla mnie dziwne. Z drugiej jednak strony więcej jest głosów na "tak" dla tej perfumerii. Prosiłabym Was o poradę... Co sądzicie o tych perfumach, w tej cenie, w tej perfumerii?
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 08:12   #363
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Tak czytam o Waszych doświadczeniach z tagomago i zaczynam się zastanawiać...Mam u nich chęć na Jungle Kenzo. 50 ml edp jest za 158 zł.Cena b.niska i to jest dla mnie dziwne. Z drugiej jednak strony więcej jest głosów na "tak" dla tej perfumerii. Prosiłabym Was o poradę... Co sądzicie o tych perfumach, w tej cenie, w tej perfumerii?
Powiem tak....jesli nie zalezy Ci na szybkiej dostawie, to jak najbardziej polecam.Ja sie nie zawiodlam, jesli chodzi o oryginalnosc ich produktow, natomiast czas realizacji zamowienia pozostawia troche do zyczenia
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 18:08   #364
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Powiem tak....jesli nie zalezy Ci na szybkiej dostawie, to jak najbardziej polecam.Ja sie nie zawiodlam, jesli chodzi o oryginalnosc ich produktow, natomiast czas realizacji zamowienia pozostawia troche do zyczenia
Dzięki Oczywiście nie wytrzymałam i zamówiłam dziś rano Teraz czekam na paczkę
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 08:26   #365
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Dzięki Oczywiście nie wytrzymałam i zamówiłam dziś rano Teraz czekam na paczkę
Gratuluje
Jesli chodzi o oryginalnosc, to tak jak wczesniej wspomnialam-wszystko bedzie ok
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 17:04   #366
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hmm, ja zamawiałam u nich kilka produktów jakiś czas temu. Poszło w miarę sprawnie, ale wszystkie produkty były niezafoliowane (2 kremy Orlane, mascara Givenchy i żel Clarinsa oraz płyn do demakijażu Orlane - bez kartonika). Nie wiem skąd biorą te produkty, ale te same kremy (Orlane) kupowane w perfumerii były zafoliowane. Muszę jednak dodać, że na podróby nie wygladają, bo działanie takie same jak produkty zakupione wcześniej w "normalnym" sklepie. No chyba że to znakomite podróby .

Druga sprawa to ceny. We wrześniu za krem do twarzy Orlane Anagenese płaciłam 102 zł (oczywiście ucieszyło mnie to niezmiernie, bo to niespełna połowa ceny rynkowej) dziś chciałam zamówić kolejne opakowanie, loguję się, a cena urosła do 200 zł . To samo z kremem Anagenese pod oczy (wcześniejsza cena ok 62 zł, teraz 121) i pozostałymi komponentami mojego wrześniowego zamówienia .
Chyba do nich napiszę z pytaniem o tak drastyczną zmianę .
A tak swoją drogą dajcie znać jeśli macie jakieś doświadczenia z nimi.
Miałabym jeszcze ochotę na perfumy, ale nie wiem czy zamawiać (po przeczytaniu wcześniejszych postów).
0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 06:59   #367
antek40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 30
Exclamation Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam, czytam to forum od dość dawna ale dopiero teraz postanowiłam napisać. Chodzi mi o Truskawkę - kilka razy (3) u nich zamawiałam perfumy i za każdym razem mam wrażenie, że coś mi w zapachu nie pasuje. Nie rozwija się tak jak powinien. Czy to możliwe, że sprzedają podróby? Może jestem przewrażliwiona, czy ktoś może pomóc ?
antek40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 14:12   #368
Helper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
nie sadze zeby jedna i ta sama perfumeria raz sprzedawala podroby a innym razem oryginaly
Tagomago są za duzi żeby bawić się w tego typu praktyki. Myślę, że jeśli wydaje się miesięcznie tysiące złotych na reklamy w mediach internetowych to raczej nie nie po to żeby psuć sobie reputację dla kilkudziesięciu złotych zarobku.
Helper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 08:19   #369
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Helper Pokaż wiadomość
Tagomago są za duzi żeby bawić się w tego typu praktyki. Myślę, że jeśli wydaje się miesięcznie tysiące złotych na reklamy w mediach internetowych to raczej nie nie po to żeby psuć sobie reputację dla kilkudziesięciu złotych zarobku.
Hehe-fajny nick, bede wiedziala do kogo, w razie czego, mam sie udac po pomoc
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-07, 14:02   #370
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

hej dziewczyny
czy któraś z Was kupowała perfumki w tym sklepie:
www.sklep.znane-perfumy.com/index.php
czy jest to uczciwy sklep?
proszę o pomoc
dzięki
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-07, 14:14   #371
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Roksana S. Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
czy któraś z Was kupowała perfumki w tym sklepie:
www.sklep.znane-perfumy.pl
czy jest to uczciwy sklep?
proszę o pomoc
dzięki
Roksano, u mnie link się nie otwiera .
Jednak z tego, co pamiętam, nie robiłam zakupów w takim sklepie.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 15:11   #372
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Roksano, u mnie link się nie otwiera .
Jednak z tego, co pamiętam, nie robiłam zakupów w takim sklepie.
Demonik
sorki, źle napisałam adres, potem go poprawiłam. Spróbuj jeszcze raz jak masz ochotę
www.sklep.znane-perfumy.com/index.php
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 09:03   #373
SWIETY
Raczkowanie
 
Avatar SWIETY
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 93
GG do SWIETY
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

To sklep, z efemistycznie nazywanymi przez niektórych, "zamiennikami" bi-es, dla mnie to podróby, niektóre dość ewidentne podróby różnej maści boss`ów. Szkoda czasu, chyba że ktoś chce pachnieć prawie jak oryginalnym allure, tylko że prawie robi ogromną różnice
SWIETY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 11:21   #374
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez SWIETY Pokaż wiadomość
To sklep, z efemistycznie nazywanymi przez niektórych, "zamiennikami" bi-es, dla mnie to podróby, niektóre dość ewidentne podróby różnej maści boss`ów. Szkoda czasu, chyba że ktoś chce pachnieć prawie jak oryginalnym allure, tylko że prawie robi ogromną różnice
Jest w tym sklepie to na co poluję - Boucheron - Jaipur Saphir 100ml za 296,-zł czyli nie podróba.
A tak na marginesie to zdarzało mi sie w życiu kupować "podróbki" wtedy kiedy nie miałam własnej kasy bo jeszcze nie pracowałam lecz uczyłam się a moi rodzice nie są zamożni, żebym wołała od nich 300,- na perfumy...wstydziłabym się !
Wiele moich koleżanek będąc na studiach naciągało swoich chłopaków na perfumy ale ja tak nie potrafiłam i zawsze droższy prezent wprawiał mnie w pewne zakłopotanie bo uważam, że takie prezenty za parę stówek w jakimś stopniu zobowiązują np żeby się zrewanżować. Wolałam więc pachnieć wodą za 20,-zł ale żyć w zgodzie z własnymi zasadami. Zdażyło mi sie nie przyjąć drogich perfum w prezencie, choć podobał mi się ich zapaszek. I zdarzało mi się również ( w co pewnie nie uwierzysz ) że nawet jak pachniałam jakimiś podróbami za 20,- czy 30,- zł wiele osób pytało "czym tak pięknie pachniesz?" i nie byli to tylko faceci chcący poprzez niewyszukany komplement zwrócić na siebie moją uwagę ale często kobiety, koleżanki, znajome.
Obecnie nieźle zarabiam, mąż też, więc stać mnie na przyjemności, ale nie uważam, że kupowanie podróbek to jakieś straszne posunięcie.
Czym mają pachnieć dziewczyny, które nie mają kasy na oryginałki? Dezodorantem z kiosku Ruch? Wybacz, ale każda z nas ma prawo kupować co chce a wiele podróbek jest świetnie podrobionych, myślę, że w wielu przypadkach ty sama nie odróżniłabyś co jest podróbką a co nie.
Może ty akurat jesteś taką szczęściarą, że zawsze było cię stać na perfumki za 300,- ? Może rodzice dawali ci kasę na takie przyjemności? Moi rodzice nie mogli pozwolić sobie na takie prezenty dla mnie. Ale teraz uważam, że na dobre mi to wyszło, bo szanuję pieniądze, własne i czyjeś i nie "odbija mi" zbyt często ;-)
A poza tym skoro przemysł podróbkowy kwitnie to znaczy że chętni są zgodnie z zasadą, że popyt kształtuje podaż i odwrotnie.
Takie są realia i trzeba się z tym pogodzić. Codziennie tysiące kobiet w Polsce kupuje podróbki i skoro czują sie szczęśliwsze, że ładnie pachną, to czemu je potępiać?
Myślę, że wsród nie zamożnych dziewczyn niewiele jest takich które NIGDY nie kupiły podróbki. Może to takie dziewczyny, które po prostu nie używają zapachów.....są takie kobiety które uważają, że wystarczy im mydło i pachnący szampon

Edytowane przez Roksana S.
Czas edycji: 2006-11-08 o 19:12
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 13:54   #375
Helper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No tak - tylko że takiej podróbki trzeba zużywać x razy wiecej, żeby wychodziło na to samo - o ile jest to w ogóle możliwe... A to głównie dlatego, że producentom tychże produktów uwidziało się tworzyć głównie wody toaletowe - czyli najsłabszą mozliwą wersję zapachu.
Samo uzyskanie podobnego zapachu nie jest aż takim strasznym problemem, ale przy trwałości zaczynają się prawdziwe schody. Zrobiłem kiedyś takie alternatywne perfumki - m. innymi a la Green Tea, damski Cool Water, Deep Red - i zapachy były w miarę tylko że trwałość (perfumek, zaznaczam) - ok 2 dni...

Edytowane przez Helper
Czas edycji: 2006-11-08 o 13:55 Powód: bo 1 przecinka zapomniałem :)
Helper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 20:19   #376
krooliczek
Raczkowanie
 
Avatar krooliczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: no one knows
Wiadomości: 162
GG do krooliczek
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Roksana S. ale to nie jest miejsce na takie wywody i jak coś to zawsze możesz napisać do konkretnej osoby na PW - sory ale myślę, że zaśmiecasz wątek czymś takim
__________________
Mężczyźni rozwijają się do czwartego roku życia - potem już tylko rosną
krooliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 17:13   #377
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

witam....ostatnio zrobiłam zakupy w dolce.pl.....hm....zazwyc zaj jako posiadaczka kart stałego klienta w Sephorze oraz Douglasie w tychże perfumeriach dokonywałam zakupów, lecz postanowiłam się skusić na perfumerie internetowe....hm...wnios ki....mam mieszane uczucia....kartonowe opakowanie zafoliowane z hologramem, numer na pudełku zgadza się dokładnie z tym na spodzie buteleczki, pojemność oraz rodzaj tzn. EDT również...tylko zapach mniej trwały....serio....sama niewiem już co mam myśleć..być może jestem przewrażliwona....miałyśc ie podobne odczucia?
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-22, 16:44   #378
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny zobaczcie sobie, dość dobre ceny sa w reklamowanej wyżej perfumerii viper (nie wiem tylko, czy jest ona wiarygodna....chyba to, że jest reklamowana na wizażu nie daje tej gwarancji.....czy tak????)
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-22, 17:07   #379
Plastusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja tam kupiłam. Przesyłka doszła w poniedziałek (zamówiona w czwartek w nocy). Powinni przesłać potwierdzenie przyjęcia transakcji, czego nie zrobili. Ale ogólnie OK.
Plastusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 13:43   #380
Helper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Plastusia Pokaż wiadomość
Powinni przesłać potwierdzenie przyjęcia transakcji, czego nie zrobili.
Nie robimy tego (przynajmniej na razie).

Traktujemy potwierdzanie jako zbędną formalność - w końcu sprzedawca w zwykłym sklepie nie potwierdza że przyjął zamówinie na produkt X tylko po prostu zdejmuje towar z półki i podaje go klientowi.

Wolimy koncentrować się na tym, żeby dostawa była jak najszybsza, a nie wypisywać maile z których niewiele wynika. (a automatu nie chcemy).

Tylko błagam, nie piszcie, że to niepłatna reklama - chciałem tylko coś wyjaśnić.
Helper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:31   #381
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

na pewno wiarygodna jest perfumy-perfumeria.pl zamowilam ostatnio lacoste i jest oryginalna do tego przysyłka gratis dostałam probke meskiego zapachu i dlugopis jestem zadowolona i zamowilam jeszcze 1 zapach
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:45   #382
Plastusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

To skoro mogę się jako klient odnieść do wyjaśnienia sprzedawcy: akurat mnie nawet automatyczny e-mail uspokaja, że system rejestracji transakcji zadziałał i faktycznie mogę spokojnie oczekiwać na przesyłkę. Przez to, że Viper tego nie zrobił, doświadczyłam uczucia pewnego niepokoju, czy np. aby na pewno moje kliknięcie z zamowionym towarem, adresem, kwotą do zapłaty faktycznie do Was dotarło, czy nie zaginęło gdzieś w czeluściach Netu.
Plastusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 15:13   #383
Helper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cóż klient nasz Pan zatem - skoro tak - ustawimy automacik.
W ten sposób Plastusia odpowiada za brak potencjalnego poczucia dyskomfortu u przyszłych zamawiających.
Helper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 10:09   #384
xuxu
Przyczajenie
 
Avatar xuxu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

czesc dziewczyny!
mam pytanie. czy ktoras z was robila tu zakupy?
www.bobired.pl
jest to hurtownia kosmetyków i chemii gospodarczej.ceny niektórych artykulow sa całkiem atrakcyjne.
jest to chyba nowy sklep bo wczesniej na niego nie trafilam.
napiszcie jesli robilyscie tam zakupy.
xuxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 17:52   #385
spit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

czy ktos korzystał z perfumerii sorea.pl jesli tak to jakie doswiadczenia z zakupami.towar orginalny?
spit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 21:38   #386
ancia13
Raczkowanie
 
Avatar ancia13
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 81
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

czy ktoś może kupował w perfumerii www.iperfumy.pl?
mają bardzo niskie ceny i piszą że perfumy mają oryginalne ale może ktoś już u nich zamawiał coś?
z góry dziękuję za odpowiedź
ancia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 03:05   #387
blue_giraffe
Przyczajenie
 
Avatar blue_giraffe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

hej
dzis zamowilam na truskawie halloween dla mamy za pare dni mam zamiar zamowic dla siebie perfumy tak na wszelki wypadek jedne na mnie drugie na mame i w dwoch zamowieniach co by kwota byla mala jedne wyniosa mnie 45$ drugie 42$ mam pytanie czy ktos z warszawy lub nie kupowal ostatnio na truskawie? i jak to jest z ta akcyza i vatem czy zawsze ja wlepiaja na perfumy?
czy w ogole zawsze naliczaja vat na wszystko co przechodzi przez granice ?
ja nawet z tym vatem 22 i akcyza 10 % dochodze do wniosku ze nadal sie mi oplaca.tylko mama moze byc rozczarowana .i w ogole zastanawiam sie czy czekac az przyjdzie halloween czy wykorzystac swietny kurs dolara i kupowac teraz.


na temat podrobek z truskawki nie chce w ogole slyszec bylam swiecie i nadal jestem przekonana ze taaaaaaaka firma nie moze ich miec.

pozdrawiam cieplo
blue_giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 12:04   #388
-Nat-
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy ktos z was kupowal na www.parfum.pl ? Ceny maja swietne, ale jestem ciekaw jak z przesylkami i oryginalnoscia perfum...
-Nat- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 21:40   #389
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
czy ktoś może kupował w perfumerii www.iperfumy.pl?
mają bardzo niskie ceny i piszą że perfumy mają oryginalne ale może ktoś już u nich zamawiał coś?
z góry dziękuję za odpowiedź
Tez jestem ciekawa,rzeczywiście ceny kuszące..
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 08:29   #390
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

up,up, podbijam watek, moze ktos zauwazy
Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
czy ktoś może kupował w perfumerii www.iperfumy.pl?
mają bardzo niskie ceny i piszą że perfumy mają oryginalne ale może ktoś już u nich zamawiał coś?
z góry dziękuję za odpowiedź
Rzeczywiscie, na www.iperfumy.pl maja atrakcyjne ceny, dosc bogaty asortyment i darmowa dostawe Moze ktos juz u ich kupowal???? Jakie wrazenia?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.