Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 20:38   #1201
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez norah82 Pokaż wiadomość
Właśnie taki zamówiłam...
Dołączam do Was - dzisiaj kliknęłam. Pierwszy raz robię zakupy w tym sklepie.
Mój TŻ jest fanem Davidoff'a od lat i nie chce dać się namówić na inny zapach.
Zobaczymy ! Szkoda tylko, że w ich ofercie nie ma "moich" wymarzonych prezentów.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 09:26   #1202
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dołączam do Was - dzisiaj kliknęłam. Pierwszy raz robię zakupy w tym sklepie.
Mój TŻ jest fanem Davidoff'a od lat i nie chce dać się namówić na inny zapach.
Zobaczymy ! Szkoda tylko, że w ich ofercie nie ma "moich" wymarzonych prezentów.
Dla mnie to też był pierwszy raz w tej perfumerii...
Dostałam wczoraj paczkę, wszystko wygląda OK. Z oczywistych względów nie psiknę się, żeby wypróbować zapach i jego trwałość... Poczekamy do Świąt
Jedynym minusem jest to, że kartonik z zestawem mógłby być zafoliowany
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 23:28   #1203
Daranel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Złożyłam zamówienie w MOJE ZAPACHY.PL na C. Kleina Euphoria 100 i G. Armani Emporio Home 100. Jestem ciekawa opinii na temat tej perfumerii. Co prawda gotówka za pobraniem( jeśli coś to nic nie stracę). Skusiły mnie ceny.Kontakt telefoniczny uzyskałam. Podobne zamówienie składam na e-zapachy.pl, co prawda miesiąc wcześniej zamówiłam tam , ale inne - brak jakiegokolwiek odzewu i realizacji również brak. Dopiero zaczęłam czytać fora-aż mi się włos zjeżył E-zapachy.pl ODRADZAM. CO do MOJE zapachy.pl odezwę się po ewentualnej realizacji
Daranel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 23:31   #1204
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

przekopałam mniej więcej 3/4 wątku i z lekko mieszanymi uczuciami, ale zamówiłam na iperfumy.pl upragnioną wodę perfumowaną Cinema YSL [50ml -169zł - w Douglasie cos koło 295zł ] .. mam nadzieję, że wszystko będzie cacy ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 09:10   #1205
olsenik
Przyczajenie
 
Avatar olsenik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja zamawiajac perfumy przez Internet też sie trochę obawiałam, zaczęłam do tego, że powpisywałam je w przegladarki cenowe (ceneo itp,) znalazlam tam dgzie najtaniej i zamowilam, ja akurat ze stronki www.parfum.pl i wszytsk ookazało się okej, moge śmiało polecić te stronkę
__________________
"Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia!"

Słuchajcie, przecież można prościej http://www.mozeszprosciej.pl/ naprawdę polecam, po co cierpieć?
olsenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 09:47   #1206
d3tr0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
zamówiłam na iperfumy.pl upragnioną wodę perfumowaną Cinema YSL
Raczej bez obaw, tylko trzeba ich czasem ponaglić lub przypomnieć sie. Lubią maila nie wysłać do zamówienia jak to nazywają problem z mailami, i cała transakcja sie odciąga w czasie. Jeśli chcesz mieć szybko proponuje zadzwonić lub jeśli zamawiany zapach jest na stronie jako "na magazynie" to przelać od razu pieniądze na numer konta podany na stronie w dziale kontakt - w tytule pisząc numer zamówienia i nie czekać na nich. To przyspieszy zamówienie.
d3tr0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 18:43   #1207
madzienka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 14
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez paulina1986 Pokaż wiadomość
Ehehehe codziennie jestem na stronach sklepów internetowych i nic się przede mną nie ukryje :P Teraz właścicielem jest ktoś inny... albo ktos inny jest tylko wypisany na stronie... ale pamietam, że jak zobaczyłam, że jedna osoba ma dwie perfumerie (Pan J.K.) to byłam w niezłym szoku ja nie zarabia na jednej to zarabia na drugiej.. hehe nieźle kombinują :P
Podobna sytuacja jest ze strona http://www.e-glamour.pl , tutaj wydaje mi sie, ze sklep nalezy do firmy Elnino czyli perfumy-perfumeria.pl . Na zdjeciach loga elnino.
W sumie na tym rynku liczy sie kilka firm, ktore otwieraja ciagle nowe sklepy badz dostarczaja towar do mniejszych perfumeri. Ten sam towar krazy miedzy sklepami
madzienka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 09:45   #1208
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy ktoś kupował na www.perfumy.oh.pl ?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 12:46   #1209
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Raczej nie pamietam, żeby przewinął się tutaj watek tej perfumerii... ja również z niej nie korzystałam.. jednak z tego co widze to jest tam potwornie drogo <wow>
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 14:42   #1210
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny, czy mogłybyście zerknąć na stronę www.aperfumy.pl i powiedzieć, so sądzicie o cenach i ogólnie o tym sklepie? Pytam nie bez powodu, bo znam osobiście osoby prowadzące ten sklep i na moje oko to są oryginały, ale tak na wszelki wypadek wolałabym się podpytać większe znawczynie sklepów intrnetowych...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 16:31   #1211
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez norah82 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam swojemu Najdroższemu Cool Water w zestawie. Cena na PerfumArt była naprawdę rewelacyjna.
Tylko zestaw będzie prezentem świątecznym, więc za szybko się nie przekonam, czy kupiłam oryginał.
Zamówiłam 24-go, dzisiaj otrzymałam przesyłkę. norah - "moje" rozpakowane i użyte : identyczne jak z Douglasa; w/g mnie - wszystko w porządku.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 21:10   #1212
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Proszę o jakieś opinie na temat tych perfumerii:

www.redomcosmetics.pl
www.crystaline.pl
www.mojezapachy.pl
__________________
Ale to tylko ja. I mogę się mylić. I może z tego wyniknąć straszliwa tragedia..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 21:51   #1213
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

niby nie ma nerwów bo do jutra iperfumy mają czas z dostarczeniem mi produktu [powinno być teoretycznie dziś, ale 2 - 3 dni robocze wypada dziś/jutro] ale już tak mnie w środku skręca .. nie wiem czy bardziej z oczekiwania, czy z tego że perfumy do mnie nie dotrą [nr przesyłki GLS był tylko raz jak sprawdzałam, a teraz już widnieje brak danych - trochę mnie to martwi ..] zwłaszcza, że mają być pocieszeniem na ostatnie moje bolączki , o!
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 05:40   #1214
d3tr0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

tak szczerze mówiąc ani razu kiedy zamawiałem w ipertfumy.pl nie wyrabiali sie w deklarowanym czasie dostawy który podają na stronie, te ich terminy trzeba brać raczej z przymrużeniem oka. Inna sprawa że transakcje przeprowadzałem przelewami i widocznie mają problemy z ksiegowością. Rekordem było zaksięgowanie u nich przelewu z mBanku dopiero po 3 dniach od tego jak mBank zaksięgował że poszedł, chyba im zaginął w papierach.
d3tr0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 09:29   #1215
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zamówiłam 24-go, dzisiaj otrzymałam przesyłkę. norah - "moje" rozpakowane i użyte : identyczne jak z Douglasa; w/g mnie - wszystko w porządku.

No to super! Kamień spadł mi z serca.
A tak swoją drogą to byłam ostatnio w Douglasie. Cena za 125 ml Cool Water to jakieś 260 zł! A na ParfumArt w zestawie 150 zł.
Paranoja
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 11:09   #1216
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez d3tr0 Pokaż wiadomość
tak szczerze mówiąc ani razu kiedy zamawiałem w ipertfumy.pl nie wyrabiali sie w deklarowanym czasie dostawy który podają na stronie, te ich terminy trzeba brać raczej z przymrużeniem oka. Inna sprawa że transakcje przeprowadzałem przelewami i widocznie mają problemy z ksiegowością. Rekordem było zaksięgowanie u nich przelewu z mBanku dopiero po 3 dniach od tego jak mBank zaksięgował że poszedł, chyba im zaginął w papierach.
ja sie zawsze boje jeśli chodzi o przelewy, więc wzięłam za pobraniem. wolę poświecić czas na wystukanie pinu w bankomacie niż potem żałować kilkuset złotych. no ale ten GLS mnie wkurza. jeden raz była paczka a teraz brak jakichkolwiek danych ;|
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 13:36   #1217
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny, perfumeria www.calandra.pl... są wiarygodni? Chciałabym kupić Cerruti 1881 dla mamy pod choinke... kartonika nie będe otwierać, wiec i nie sprawdzać przed sprezentowaniem czy to oryginal... można im zaufać ?

Dawno nie kupowałam cerruti, widze papierowe opakowania się zmieniły, butelki.. korki chyba też...

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2008-12-02 o 13:40
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 13:49   #1218
aauraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam

Mogę polecić wam dwie perfumerie, które na pewno są ok.
Tagomago - kupowałam kiedyś perfumy, wszystko w porządku. Perfumy oryginalne lecz cena nie najniższa.
Perfumeria.pl - właśnie dostałam paczkę, wszystko w jak najlepszym porządku. Szukałam perfum dla męża, a nie chciałam wydać za dużo pięniążków Fakt niektóre perfumerie miały ten zapach w dość niskiej cenie ale nie były polecan ena forum. Perfumeria.pl była bardzo polecana i cena też była ok. Mimo, że tam nie zamawiałam nigdy zaryzykowałam i opłaciło się. Błyskawiczna dostawa kurierem. Bez względu na sposób zapłąty kurier zawsze w tej samej, niskiej cenie. Perfumy zapakowane dobrze i bezpiecznie. Oryginalnie. Polecam.

Polecam te dwie powyższe. Z jedną perfumerią miałam bardzo przykre przygody ale pech chce, że za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy

Dziękuję za ten wątek i polecenie perfumeria.pl
aauraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 19:44   #1219
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Źle się wyraziłam chyba ostatnio:/ kupowałam już na www.iperfumy.pl i wszystko w jak najlepszym porządku Chodzi mi czy znacie perfumerię allure! wpisywałam w wyszukiwarkę allure ale nic się nie pojawiło na temat perfumerii tylko na temat perfum z Chanela:/
także jak ktoś coś wie wiadomo oni na stronie piszą, że mają same oryginały bo co mają napisać, że sprzedajemy bardzo dobre podróbki? także jeszcze raz proszę
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 19:49   #1220
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

smellwellperfum - to nie jest stricte perfumeria internetowa, ale perfumeria allegrowa, raczej sprawdzona, prawda? Tak tylko, potrzebuję upewnienia się i ugruntowania powziętych zamiarów
Z góry przedziękował
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 20:09   #1221
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
smellwellperfum - to nie jest stricte perfumeria internetowa, ale perfumeria allegrowa, raczej sprawdzona, prawda? Tak tylko, potrzebuję upewnienia się i ugruntowania powziętych zamiarów
Z góry przedziękował
Przewinął mi się ten nick gdzieś w wątku o sprawdzonych sprzedawcach,więc myślę,że możesz śmiało kupować.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 20:21   #1222
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

:d
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
przewinął mi się ten nick gdzieś w wątku o sprawdzonych sprzedawcach,więc myślę,że możesz śmiało kupować.
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-12-02 o 20:22 Powód: :D
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 20:24   #1223
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
smellwellperfum - to nie jest stricte perfumeria internetowa, ale perfumeria allegrowa, raczej sprawdzona, prawda? Tak tylko, potrzebuję upewnienia się i ugruntowania powziętych zamiarów
Z góry przedziękował
Mozesz smialo kupowac
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 21:03   #1224
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
smellwellperfum - to nie jest stricte perfumeria internetowa, ale perfumeria allegrowa, raczej sprawdzona, prawda? Tak tylko, potrzebuję upewnienia się i ugruntowania powziętych zamiarów
Z góry przedziękował
Jest OK Parę razy kupowałam, wszystko było idealnie, towar pierwsza klasa!
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:31   #1225
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy któraś z Was kupowała na www.e-glamour.pl?
Mają <podejrzanie?> niskie ceny więc się zastanawiam jak z oryginalnością...
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:07   #1226
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy mogłabym poprosić Was o weryfikację tych dwóch pefrumerii(i przy okazji konkretnych,bardzo atrakcyjnych ofert)?

-e-galmour:
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...na-Tester.html

-e-zapachy:
http://e-zapachy.pl/lolita-lempicka-...t;-p-2367.html
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:36   #1227
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny czy drogeria/perfumeria www.raan.com.pl jest wiarygodna?? Wcześniej (tj. 2007r.) był wpis o kupnie ale nikt się nie wypowiedział czy perfumy były oryginalne, jak z przesyłką itp.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:40   #1228
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

up! up! Bardzo zależy mi na szybkiej weryfikacji tych sklepów, szczególnie e-glamour. Co prawda znalazłam pozytywne opinie http://www.ceneo.pl/2095-0a ale bardziej wierze Wam!
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 01:21   #1229
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy drogeria/perfumeria www.raan.com.pl jest wiarygodna?? Wcześniej (tj. 2007r.) był wpis o kupnie ale nikt się nie wypowiedział czy perfumy były oryginalne, jak z przesyłką itp.
Kupowałam tam z rok temu, co prawda nie perfumy, ale kosmetyki pielęgnacyjne/kolorówkę, ale zapamiętałam bardzo pozytywnie ten sklep Pamiętam, że okazało się, że nie ma pewnej rzeczy, na której b. mi zależało i dzwoniła do mnie miła Pani, która powiedziała, że wyślą mi teraz paczkę, a brakującą rzecz doślą na swój koszt. Ogólnie kontakt b. miły, a sklep profesjonalny
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:03   #1230
madzienka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 14
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
up! up! Bardzo zależy mi na szybkiej weryfikacji tych sklepów, szczególnie e-glamour. Co prawda znalazłam pozytywne opinie http://www.ceneo.pl/2095-0a ale bardziej wierze Wam!
Ciezko bedzie o szybka weryfikacje, bo sklep od niedawna pojawil sie i sama wykukalam go przypadkowo wydaje mi sie, ze to sklep podpiety pod elnino - perfumy-perfumeria i to ta sama firma, ale glowy nie dam sobie uciac. Wpisujac ich nazwe w sieci trafilam na aukcje, tam maja tez pozytywne komentarze. Troche zbyt malo czasu zeby cos wiecej napisac o tej firmie. Moja kumpela z pracy przymierzala sie do zakupow swiatecznych w tej firmie ale nie wiem czy juz cos zamowila. Znajac zycie do na starcie ladne ceny dali a pozniej UP do gory
madzienka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.