Młode mamy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 10:03   #31
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez ma-li-na
ja mam poczatkujaca firme takze lekko nie jest narazie doozo w nia inwestuje jednak zaczyna juz przynosic efekty<ok 2tys zysku> dodatkowo mooj TŻ pracooje zarabia 1300zł rodzice pomagaja nam jak mogą takze narazie nie narzekam ale od marca bedziemy zyc strasznie oszczednie bo zaczynamy zbierac na dom miejmy nadzieje ze za rok /moze 2 bedziemy juz cieszyc sie domkiem z ogroogkiem.Początki sa zawsze ciężkie nawet jesli 2 osoby pracooją zwłaszcza przy małym dziecku.
Jednak Młode mamuski DAMY RADE!
czesc kobitki!
mam na imie Agata,mam 21 lat(rocznik'84) i jestem oczekujaca mamusia malej Nikolki Narazie mieszkamy z mezem z moimi rodzicami ale juz niedlugo chcemy sie wyprowadzic-bedziemy miec od czrwca mieszkanie.Moj Lucek pracuje,uczy sie,ja tez studiuje takze choc zarabia niemalo domyslacie sie pewnie ze nie oplywamy w luksusach
ooo,to ja widzema-li-na ze z ciebie niezla bisneswoman my tez marzymy o wlasnym interesie ale poki co mamy inne sprawy na glowie,przede wszyskim musimy zapewnic dobry byt dzidzi,zamierzamy sie budowac ale to za kilka lat dopiero!
to narazie tyle o mnie a co u was??
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 10:17   #32
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez malenkaa20
czesc kobitki!
mam na imie Agata,mam 21 lat(rocznik'84) i jestem oczekujaca mamusia malej Nikolki Narazie mieszkamy z mezem z moimi rodzicami ale juz niedlugo chcemy sie wyprowadzic-bedziemy miec od czrwca mieszkanie.Moj Lucek pracuje,uczy sie,ja tez studiuje takze choc zarabia niemalo domyslacie sie pewnie ze nie oplywamy w luksusach
ooo,to ja widzema-li-na ze z ciebie niezla bisneswoman my tez marzymy o wlasnym interesie ale poki co mamy inne sprawy na glowie,przede wszyskim musimy zapewnic dobry byt dzidzi,zamierzamy sie budowac ale to za kilka lat dopiero!
to narazie tyle o mnie a co u was??
zadna tam bizeswomen poprostu miałam okazje i z niej skorzystałam fajnie ze chcecie tez otworzyc swooj interes w tych czasach nie dobrobisz sie inaczej <niestety 1000zł wypłaty to czysta parodia> u nas sam czynsz kosztuje 700zł dlatego naprawde wole zainwestowac w włsany domek niz męczyc sie z sąsiadami ktoorzy sa wiecznie z czegos niezadowoleni <naprawde podli ludzie >
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 11:08   #33
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Ja zaszlam w ciaze majac 21 lat ,urodzilam jako22 latka.
rodzice byli zaskoczeni,zawiedzeni i przestarszeni nie bardziej ode mnie

wiadomo chca dla swoich dzieci dobrego zycia i przyszlosci ,jednak dziecko nie ukrywajmy kompikuje troche sprawe bo nie mozna juz myslec o sobie tylko o dziecku.

Na szczescie moj TŻ jest starszy ode mnie ,zaradny no i mielismy juz na starcie M4 ,bylo ciezko i trzeb abylo zacisna cpasa bo TZ stracil prace ,zylismy skromnie ale starczalo na podstawowe rzeczy a i na krótkie wakacje tez sie znalazło.

Jestesmy razem juz 7 rok i oby tak dalej

ma-li-na -zarabiajac 3 tys i marzenia o domku za rok?wow smiale marzenia ale trzymam kciuki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 11:46   #34
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

My z mezem utrzymujemy sie z jego wyplaty no i pomagaja nam rodzice, zarowno moi jak jego. Narazie nie jet zle ale zobaczymy dalej.
Mielismy plany wyjazdu do Stanow na pare lat- tam sie dorobic i wrocic zalozyc rodzine. No ale wyszlo inaczej - zaczynamy od konca Ale moze jeszcze kiedys uda nam sie tam wyjechac
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:20   #35
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

bylam u lekarza i juz wszystko wiem nie dolacze do Waszego grona mam... dostalam zastrzyki na wywolanie okresu a potem "sie zobaczy"...

pozdrawiam Was i Wasze pociechy... mam nadzieje ze pozwolicie mi zagladac na watek mimo ze nie jestem mama??
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:01   #36
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Szkoda ze do nas nie dolaczysz - nie mysl ze Ci zle zycze, ale dziecko to taki piekny dar Oczywiscie zagladaj do nas kiedy tylko masz na to ochote
Pozdrawiam i trzymaj sie cieplutko
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:46   #37
kretka1984
Rozeznanie
 
Avatar kretka1984
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 619
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

lojej zastrzyki na wywolanie okresu? ja mam fobie zastrzykowa mam nadzieje ze obejdzie sie bez ciazy i bez wywolania okresu...i zamiast isc zrobic test to ciagle to przekladam bo sie boje ;d atak to sie denerwuje tylko brrrrr
__________________
Nie wolno się zatrzymywać choćby nie wiem jak bardzo było nam źle.
kretka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 21:03   #38
anucha_fm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 116
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwia622
My z mezem utrzymujemy sie z jego wyplaty no i pomagaja nam rodzice, zarowno moi jak jego. Narazie nie jet zle ale zobaczymy dalej.
Mielismy plany wyjazdu do Stanow na pare lat- tam sie dorobic i wrocic zalozyc rodzine. No ale wyszlo inaczej - zaczynamy od konca Ale moze jeszcze kiedys uda nam sie tam wyjechac
Wszystkie jakos dajecie rade, zyjecie ze swoimi facetami, tylko ja jakos chyba na nieodpowiedzialnego faceta trafilam, ze jeszcze z rodzicami mieszkam, a on u siebie ze swoja matka. Latwo mozna by bylo spytac, czy nie mozemy zamieszkac np u mnie i moich rodzicow, lub u niego..to niestety nie jest takie proste
Mala w maju skonczy 2 lata, a ja nie wiem co dalej.
Ciezko mi, sorki ze sie wyzalam, ale ostatnio przechodze kryzys...
Taki "odpowiedzialny" facet mi sie trafil ;(
anucha_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:15   #39
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez anucha_fm
Wszystkie jakos dajecie rade, zyjecie ze swoimi facetami, tylko ja jakos chyba na nieodpowiedzialnego faceta trafilam, ze jeszcze z rodzicami mieszkam, a on u siebie ze swoja matka. Latwo mozna by bylo spytac, czy nie mozemy zamieszkac np u mnie i moich rodzicow, lub u niego..to niestety nie jest takie proste
Mala w maju skonczy 2 lata, a ja nie wiem co dalej.
Ciezko mi, sorki ze sie wyzalam, ale ostatnio przechodze kryzys...
Taki "odpowiedzialny" facet mi sie trafil ;(
współczuje ci strasznie ,ile ma lat tatus?

jestescie razem ?kochacie sie?

jejku to przykre ze nie mozecie razem wychowywac córki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:32   #40
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez kretka1984
lojej zastrzyki na wywolanie okresu? ja mam fobie zastrzykowa mam nadzieje ze obejdzie sie bez ciazy i bez wywolania okresu...i zamiast isc zrobic test to ciagle to przekladam bo sie boje ;d atak to sie denerwuje tylko brrrrr
nie martw sie, nie taki diabel straszny... ale za to tylek mnie boli i siedziec nie moge
mam zrobic badania i brac tabletki anty zeby miec nrmalnie i regularnie okres, tylko zastanawiam sie czy to dobry pomysl... jak myslicie? wiem ze to nieodpowiedni watek ale jakos tak zblizylam sie do Was

Kretka - gon szybko do lekarza!! ja robilam 4 testy i ani 1 mnie nie uspokoil
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:43   #41
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

a w ogole to mam prosbe wklejcie to troszke fotek swoich pociech!! uwielbiam patrzec na takie maluchy... swojego miec poki co nie bede... ale na pocieszenie bylam u swojego chrzesniaka, ma 2 latka, nazywa sie Wiktor i jest cudowny

to moj Skarbeczek: (na przedostatniej fotce ma 1,5 godziny )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (53,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (77,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wiktorek.jpg (30,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (38,9 KB, 56 załadowań)
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 21:51   #42
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

jeszcze tylko dwie fotki, obiecuje ze ostatnie to lalunia mojej mamy kolezanki, sliczna prawda ma 2 miesiace niecale na tych fotkach...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 015.jpg (29,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (49,7 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez fruzienka
Czas edycji: 2006-01-28 o 09:17
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 22:02   #43
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Ja mojego Skarba moge wkleic- ale dopiero w kwietniu mam nadzieje ze wytrzymasz z nami do tego czasu Fruzienko
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 22:07   #44
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Sylwia cierpliwie poczekam z taaaaaaaaaaka duza niecierpliwoscia.... a poki co fotka brzuszka mile widziana
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 02:12   #45
kiria81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

witam wszystkie mamusie wprawdzie 21 juz niemam tylko 24 ale tez moge sie pochwalic moja gromatka mam trzy coreczki i co do rodzicow niestety ze strony mojego tatusia nie bylo to przyjemne poniewaz gdy dowiedzial sie o mojej ciazy a dokladnie zauwazyl ja powiedzial ze do swiat ktore mialy byc mam sie wyniesc z domu oczywiscie nie mialm zamiaru tego robic plan na wyprowadzke mialam z moich chlopakiem obecnie mezem za miesiac ale tatus!! wygral stwierdzilam ze wazniejsze bezpiczenstwo mojego jeszcze wtedy nienarodzonego dzidziusia niz moj honor i chec postanowienia na swoim obecnie mieszkamy we wloszech i nie jestem zbytnio zadowolona z roli kury domowej ale zawsze to sobie tlumacze ze przynajmniej bede nadal mloda a dzieciaki juz odchowane niz te mamusie ktore decyduja sie na wejscie w swiat pieluch w wieku 30 latek
a tak przy okazji mamowania mysle ze jestem bardzie soba niz typowa mamka ktora swiata nie widzi oprucz swojego malenstw(a) i leci na kazdy jego placz
kiria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 08:48   #46
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Smile Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez kiria81
co do rodzicow niestety ze strony mojego tatusia nie bylo to przyjemne poniewaz gdy dowiedzial sie o mojej ciazy a dokladnie zauwazyl ja powiedzial ze do swiat ktore mialy byc mam sie wyniesc z domu
Jak mozna w ten sposob potraktowac kobiete w ciazy ??
Ja wczoraj dzwonilam do mojego chrzesnego (ktorego nie zaprosilam na Moj slub z pewnych wzgledow) zeby szedl ze mna przedluzyc umowe na neostrade (nasz telefon niestety jest jeszcze zapisany na niego - ale juz niedlugo no i wujaszek chamskim wrecz tonem powiedzial ze on nigdzie nie idzie, to nie jego sprawa ze neta odetna- trzeba bylo sie z tym liczyc. Jak to uslyszalam zatkalo mnie, kipialam wrecz ze zlosci, ale ostatkami spokoju podziekowalam i powiedzialam "to dowidzenia panu"
Moja mama po tej rozmowie powiedziala ze kobiecie w ciazy sie nie odmawia i myszy mu wszystko zerzra Hehe smialam sie niesamowicie Moze Twoich tesciow tez dopadna

Cytat:
Napisane przez kiria81
nie jestem zbytnio zadowolona z roli kury domowej ale zawsze to sobie tlumacze ze przynajmniej bede nadal mloda a dzieciaki juz odchowane niz te mamusie ktore decyduja sie na wejscie w swiat pieluch w wieku 30 latek
Dokladnie takie samo mam zdanie
Pozdrawiam i zycze duzo szczescia

PS jak znajde usb do aparatu to chetnie wstawie zdjecie
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 08:56   #47
Dorcia220
Raczkowanie
 
Avatar Dorcia220
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 144
GG do Dorcia220
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

nio ja mam 21 lat, z moim TŻ przeds slubem mieszkalismy rok, pierwsza ciaze poroniłam, ale gdy moha mama sie o tym dowiedziała to tylko usmiechneła sie i powiedziała ze czas na slub, ale jednak poczekalismy, gdy zaszłam w ciaze drugi raz to po tych przezyciach moich sie bardzo ucieszyła, mój mąż jest ode mnie 5 lat starszy ma skonczone dobre studia i dobra prace ma, ja jak narazie studia sobie odpusciłam, poczekam jak mała podroscie, zyjemy z jego pensji, 2 tysaków na 3 osoby, jakos nam idzie, mieszkamy z moja babcia, gdzie nie zawsze jest kolorowo, bo ona ma dosc "inny" charakter, no ale musimy z nia mieszkac,,,ale i tajk jestesmy szczesliwi ze wszystko tak sie ułozyło, ze mamy sliczna córeczke pozdrawian
Dorcia220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 10:17   #48
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Rocznikowo mam 19 lat ale skoncze dopiero w sierpniu Wlasnie dzis rano robilam test i dowiedzialam sie ze jestem w ciazy I ciesze sie
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 10:28   #49
Kasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Lustereczko gratuluje!!!!!!!!!!Witaj w klubie mam.
Kasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 11:34   #50
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez Lustereczko
Rocznikowo mam 19 lat ale skoncze dopiero w sierpniu Wlasnie dzis rano robilam test i dowiedzialam sie ze jestem w ciazy I ciesze sie
Gratulacje
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:21   #51
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Lustereczko GRATULACJE!!!! a tatus dziecka sie cieszy??
tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i tak sobie mysle ze ja tez chce miec dziecko...
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:35   #52
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez fruzienka
Lustereczko GRATULACJE!!!! a tatus dziecka sie cieszy??
tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i tak sobie mysle ze ja tez chce miec dziecko...
No wiesz hehe to zaden problem chwila i po krzyku I 9 miesiecy strasznego wyczekiwania
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:40   #53
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Dziękuje za gratulacje Tak tatuś bardzo się cieszy, mam szczęscie że trafiłam akurat na niego
Teraz czeka mnie wizyta u lekarza, ktory mam nadzieje ze powie ze z dzidzia wszystko w porzadku. A potem powiadomienie rodzicow i przyszlych tesciow, ale mysle ze nie bedzie zle
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:48   #54
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Lustereczko to trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku... z tego wszystkiego to chyba to poinformowanie rodzicow najgorsze
koniecznie daj znac co powiedzial lekarz!!
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:52   #55
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwia622
No wiesz hehe to zaden problem chwila i po krzyku I 9 miesiecy strasznego wyczekiwania
ojj no w sumie zrobienie dziecka to chwilka, ale co potem... z reszta moj TZ by panikowal i osiwial ze stresu - jak powiedziec rodzicom, co z jego studiami i marzeniami (studiuje prawo, chce robic aplikacje), jak to pogodzic wszystko zeby miec czas i na nauke, i na dziecko...
tak wiec pewnie dzidzius to kiedy kiedys po studiach... ehhh... no chyba ze sie przytrafi, plakac nie bede
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 13:05   #56
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Cytat:
Napisane przez fruzienka
ojj no w sumie zrobienie dziecka to chwilka, ale co potem... z reszta moj TZ by panikowal i osiwial ze stresu - jak powiedziec rodzicom, co z jego studiami i marzeniami (studiuje prawo, chce robic aplikacje), jak to pogodzic wszystko zeby miec czas i na nauke, i na dziecko...
tak wiec pewnie dzidzius to kiedy kiedys po studiach... ehhh... no chyba ze sie przytrafi, plakac nie bede
No my z TZ dostalismy prezent od losu Bo tak to pewnie dopiero za jakies 4 lata bysmy zaczeli o tym myslec.
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:00   #57
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

my bardzo chcielismy tego dziecka...zaimponowalo mi w moim Lucusiu to ze to on(mimo swego mlodego wieku-24lata)zaczal mnie zagadywac o dzidziusiuie ak to czesto bywa na odwrot(czyli dzidewczyna namawia chlopaka)Ze swoim ex bylam przez ponad 3 lata i nie moglam sie doczekac zadnych glebszych deklaracji oprocz tych ogolnikowych,kiedys,moze itd
Kurcze juz sie nie umiem doczekac tego 40tc-wy gttez tak mialyscie???ak w ogole przebiegaly wasze porody???
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:06   #58
kiria81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Talking Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

ja takze dozucam sie do gratulacji a tak wogole mamusie nie marzycie nieraz do powrotu chodz na tydzien do czasow przed bo ja bym chcial sie nieraz cofnac do tej beztroski i miec problemy w stylu,, kurde w co ja sie dzisiaj ubiore na dyskoteke,, i byc tą glupiutką dziewczynką ktora ma wszystko gdzies ale tylko na tydzien i zmysleniem poprzednim bo z obecnym zabardzo bym chyba myslala nad tym co robie i nici z zabawy
kiria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:17   #59
kiria81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

hm porod?? dla mnie byl najgorszy drugi do tego stopnia ze niechcialam nawet widziec dziecka ale jak juz doszlam do siebie czyli po paru godz nie chcialam zaby mi ja zabrali a ogolnie to wszyskie trzy porody trwaly okolo 6godz liczac czas od najsilniejszych buli i ci co mowia ze trzecie dziecko to samo wyskakuje to ja sie z tym niezgadzam wcale u mnie tak nie bylo i ból taki sam jak i przy dwóch piewrszych ale moze to zalezy od kobiety w kazdym badz razie nie wspominam tego przyjemnie ani tez jakos strasznie tragicznie ale chodz mam 24lata to maze o podwiazaniu jajnikow bo dla mnie istnieje tabliczka dzieci stopi porody kolejnie oczywiscie
kiria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:01   #60
Kasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: Mamy w wieku 19-21lat,poszukuje!!!!

Moj porod trwal tez 6 godz.najgorszy byl I etap porodu,nie moglam wytrzymac z bolu,tragedia II etap trwal ponad godz.ale to juz byl pikus.Caly bol i brak sil minal gdy ujrzalam Patryczka,cudowny moment kiedy polozyli mi go na piersiach byl magiczny,nie zapomne go do konca zycia.Nawet dla tego momentu warto bylo sie tak meczyc,hee... .A co do powrotu choc na tydzien to nie chcialbym bo za bardzo bym tesknila do mojego synka
Pozdrowionka
Kasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.