Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 09:47   #3571
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej, ja zrobilam sobie przerwe na lydki - mimo ze zostal mi tylko jeden ostatni zabieg - na wrzesien. a to dlatego ze pani powiedziala mi ze wazne jest zebym nie robila zbyt krotkich przerw,bo to zmarnowanie kasy, ale jesli chodzi o dlugie przerwy to nie ma problemu. A ja nie umiem powstrzymac sie od opalania wiec poczekam,a zreszta zostali mi pare wloskow to przejade od czasu do czasu maszynka i juz. A moze do wrzesnia urosnie mi jeszcze wiecej,to pozbede sie wiecej.
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:11   #3572
Kaska 158
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki! a robił ktoś w PRESTIGE w Warszawie?
Kaska 158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 09:13   #3573
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W salonach w Polsce panuje wolna amerykanka - obsługa jednych zaleca 6 tygodni przerwy, inni 3 miesiące a niektórzy to w ogóle nawet nie kwestionują zdania klienta i tylko inkasują pieniądze

Teraz tors i ramiona będę robil co 10-12 tygodni - nie mam zaburzeń hormonalncyh więc efekty muszą być
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:24   #3574
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Kaska 158 Pokaż wiadomość
No kurcze,
to znowu ja. Ciekawe, że kosmetyczka mi powiedziała 3 tygodnei między zabiegami:/ nie wiem, jak to jest w ogóle możliwe, przecież ja nie mam obowiązku tego wiedzieć:/ mam jescze jedną sesję wyznczoną na 16 czetwca, efekty marne i zastanawiem się, czy nie przełożyć jej n awrzesień. co radzicie?
a czym w ogóle tą depilację robisz? laser, IPL czy jeszcze jakiś inny wynalazek?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 17:20   #3575
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja wybrałam LS ( w tym tez duet) bo tu na forum i ogólnie o nim sporo slychać..ale rozmawiałam ostatnio z dziewczyną która jest już 2 lata po depilacji laserem aleksandrytowym i mowi że super (a była mocno owłosiona) przykladowo na pachy miała 4 zabiego i ma zerfo włosa
czyli nie tylko LS
ja póki co jestem po 3 zabiegach z grupona na pachy robione w odstępach 7 tyg przerwa pierwsza oraz 6 tyg przewa druga z tego co widze jakies 30-40 % zostało sporo jak na 3zabiegi i może jeszcze więcej się obudzi
bikini/uda (DUET) 2 zabiegi i coś tam się budzi ciężko jeszcze ocenić - przerwy ok 12 tyg pierwsza iok 8 tyg druga
ja to się już gubię w tych przerwach ale powinno być tak ze jak cos już odrasta to zanczy się budzą i trzeba iść na strzelankę



PYTANIE - pewnie jest inny wątek od zapalenia kołomieszkowego ..
Ale czy komuś pomóg na to LASER??

Edytowane przez anatolka83
Czas edycji: 2011-06-04 o 17:21
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 20:41   #3576
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
W salonach w Polsce panuje wolna amerykanka - obsługa jednych zaleca 6 tygodni przerwy, inni 3 miesiące a niektórzy to w ogóle nawet nie kwestionują zdania klienta i tylko inkasują pieniądze

Teraz tors i ramiona będę robil co 10-12 tygodni - nie mam zaburzeń hormonalncyh więc efekty muszą być
po tym chyba latwo poznac uczciwy salon. u mnie wrecz KAZALI mi przyjsc dopiero za 3 miesiace. pytalem sie czy wczesniej moge a oni na to, ze ABSOLUTNIE NIE i ze mam byc rowno za 3 miesiace. nie wiem , oby to cos dalo. jakies tam doswiadczenie chyba maja szczegolnie ze wielu facetow tam przychdozi ponoc.
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 23:31   #3577
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie wiem czy uczciwy można poznać w ten sposób - być może po prostu rzetelny, stosujący się do wskazówek producenta sprzętu

ja akurat jestem osobą dociekliwą, przed skorzystaniem z jakiegoś zbiegu uzyskuję informację z różnych źródeł - a nie idę w ciemno i słucham kogoś, kto na tym zarabia jak wyroczni
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 12:57   #3578
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czasem sama obsługa nie wie albo po prostu nie posiada jeszcze stałej bazy klientów którzy skutecznie pozbyli się niechcianych włosów - ja zabiegi Duetem robiłem w nowopowstałym salonie gdzie personel był świeżo po szkoleniu.

Ale faktycznie faza wzrostu włosa to ciężki orzech do zgryzienia i trzeba wykazać się sporą cierpliwością.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:41   #3579
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

szczegolnie ze na stronie lumenis-coherent jest tabelka z fazami wzrostu i np. w przypadku pleców wynosi ona 3-6 miesiecy. dla klatki peirsiowej tak samo. najlepiej po prostu wybrac salon z kilkuletnim doswiadczeniem co najmniej.
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 00:04   #3580
Listonosz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, to mój pierwszy post, pozwólcie, że przejdę od razu do rzeczy.
Jako że jest to temat o opiniach, chciałbym zapytać czy w warszawie jest jakieś miejsce godne polecenia? Będzie to mój pierwszy zabieg i prawdę mówiąc jestem trochę skrępowany, depilacja - szczególnie w takiej formie - kojarzy mi się głównie z dziewczętami.
Moim problemem są włosy na karku i chciałbym się ich jak najszybciej pozbyć. Wszystko zaczęło się chyba po wizycie u fryzjera, gdzie Pani raczyła poszaleć sobie trochę brzytwą, a teraz wygląda to tak paskudnie, że wstydzę się wychodzić z domu bez czegoś z kapturem lub kołnierzem... no nieważne. W każdym razie jeśli nie można pisać wprost, to prosiłbym o jakąś PW z adresem. Najchętniej od kogoś, kto podobnie jak ja miał problem z włosami na karku.
Czytałem też, że zawczasu lepiej zapisać się na wizytę u dermatologa, zrobić jakieś badania. Poszedłem do lekarza, dowiedziałem się, że pomoże mi laser i to wszystko. Jak zapytałem o badania, to bardzo urocza pani, uprzejmie się uśmiechając, spojrzała na mnie jak na idiotę. Tyle wystarczyło żeby skutecznie zakończyć moje dochodzenie.
Listonosz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:12   #3581
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Listonosz89 Pokaż wiadomość
Witam, to mój pierwszy post, pozwólcie, że przejdę od razu do rzeczy.
Jako że jest to temat o opiniach, chciałbym zapytać czy w warszawie jest jakieś miejsce godne polecenia? Będzie to mój pierwszy zabieg i prawdę mówiąc jestem trochę skrępowany, depilacja - szczególnie w takiej formie - kojarzy mi się głównie z dziewczętami.
Moim problemem są włosy na karku i chciałbym się ich jak najszybciej pozbyć. Wszystko zaczęło się chyba po wizycie u fryzjera, gdzie Pani raczyła poszaleć sobie trochę brzytwą, a teraz wygląda to tak paskudnie, że wstydzę się wychodzić z domu bez czegoś z kapturem lub kołnierzem... no nieważne. W każdym razie jeśli nie można pisać wprost, to prosiłbym o jakąś PW z adresem. Najchętniej od kogoś, kto podobnie jak ja miał problem z włosami na karku.
Czytałem też, że zawczasu lepiej zapisać się na wizytę u dermatologa, zrobić jakieś badania. Poszedłem do lekarza, dowiedziałem się, że pomoże mi laser i to wszystko. Jak zapytałem o badania, to bardzo urocza pani, uprzejmie się uśmiechając, spojrzała na mnie jak na idiotę. Tyle wystarczyło żeby skutecznie zakończyć moje dochodzenie.
no pozostaje depilacja i tyle. nie wiem czego oczekiwales idac do lekarza. to nie jest zadne zaburzenie/choroba skora. po prostu jak chcesz sie pozbyc wloskow to zostaje golenie albo wspomniany laser.

laser na karku jest naprawde bardzo popularny wsrod facetow. powinienes byc zadowolony tylko wybeirz salon z doswiadczeniem i dobrym sprzetem. zalezy jeszcze jaki masz kolor skory i wloskow.

Edytowane przez chaz00
Czas edycji: 2011-06-06 o 10:13
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 18:15   #3582
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja mam taki problem,byłam na pierwszej depilacji laserowej LS na pachy,od zabiegu minął ponad tydzień,a włosy w ogóle nie wypadły,co więcej bardzo trudno je ogolić,nie chcą się ogolić"na gładko". Czy to znaczy,że zabieg był źle zrobiony czy taka jest moja natura po prostu? Dodam,że jestem brunetką i mam ciemne,mocne włosy.
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 21:57   #3583
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
A ja mam taki problem,byłam na pierwszej depilacji laserowej LS na pachy,od zabiegu minął ponad tydzień,a włosy w ogóle nie wypadły,co więcej bardzo trudno je ogolić,nie chcą się ogolić"na gładko". Czy to znaczy,że zabieg był źle zrobiony czy taka jest moja natura po prostu? Dodam,że jestem brunetką i mam ciemne,mocne włosy.
jesli do tego masz dosc jasna skore, to jestes idealnym typem na laser

co do efektow po tygodniu od 1. zabiegu - przede wszystkim odwoluje do lektury watku, tutaj wspomniane bylo wielokrotnie, ze trza wlosowi dac wiecej czasu na wypadniecie, nadto zdarza sie, ze po pierwszym zabiegu bedzie wlosow wiecej niz wczesniej bylo. ja tak wlasnie mialam - po 1. bylo ich wiecej, po czym po 2. duzo ubylo, a obecnie jestem po 3,5 tygodnia po 3. zabiegu, nie usuwalam nic, poki co, i mam 3 wlosy na krzyz
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:20   #3584
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
jesli do tego masz dosc jasna skore, to jestes idealnym typem na laser

co do efektow po tygodniu od 1. zabiegu - przede wszystkim odwoluje do lektury watku, tutaj wspomniane bylo wielokrotnie, ze trza wlosowi dac wiecej czasu na wypadniecie, nadto zdarza sie, ze po pierwszym zabiegu bedzie wlosow wiecej niz wczesniej bylo. ja tak wlasnie mialam - po 1. bylo ich wiecej, po czym po 2. duzo ubylo, a obecnie jestem po 3,5 tygodnia po 3. zabiegu, nie usuwalam nic, poki co, i mam 3 wlosy na krzyz
Tak,mam jasną skórę,straszny ze mnie bledzioch.
Wątek stopniowo czytam,ale z racji sesji jestem dopiero na początku
No ja właśnie tez mam wrażenie,że jest ich więcej. Poza tym martwi mnie,że nie mogę ich dokładnie ogolić,30 stopni w cieniu,a ja myślę o tym jak zakryć pachy... I od razu uprzedzam,że nawet wzięłam nową maszynkę i próbowałam i z pianką i z mydłem,więc to nie jest ten problem Dzięki za odpowiedź,podniosłaś mnie na duchu!
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:42   #3585
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Tak,mam jasną skórę,straszny ze mnie bledzioch.
Wątek stopniowo czytam,ale z racji sesji jestem dopiero na początku
No ja właśnie tez mam wrażenie,że jest ich więcej. Poza tym martwi mnie,że nie mogę ich dokładnie ogolić,30 stopni w cieniu,a ja myślę o tym jak zakryć pachy... I od razu uprzedzam,że nawet wzięłam nową maszynkę i próbowałam i z pianką i z mydłem,więc to nie jest ten problem Dzięki za odpowiedź,podniosłaś mnie na duchu!
kochana, ja ze dwie strony temu pisalam o moich dotychczasowych wrazeniach, miedzy innymi z pachami - jak po 1. zabiegu, kolezanka, zagladajac mi pod pachy, byla przerazona moimi gaszczami^^
tak ze poki co, nie ma co panikowac, nawet jesli nic sie nie zmieni do kolejnego zabiegu. napomknij jednak o tym pani kosmetyczce, moze zwiekszy moc na wszelki wypadek.

co do golenia, to ja musze przyznac, ze ogolnie w tym ekspertem nie jestem, bowiem przygody z maszynkami zaczelam dopiero od depilacji laserowej - wczesniej usuwalam zawsze wlosy z cebulkami. a pachy po 1. zabiegu przejezdzalam na sucho taka jednorazowka z Rossmanna, dwa razy w tygodniu - chodzilam na silownie - ale to byla zima i mozna bylo podhodowac pare dni gaszcz <worek>
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-06-06 o 22:43
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:48   #3586
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No a ja zaczęłam czytanie od pierwszej strony,więc zanim dobrnę do przedostatniej to trochę minie Ale dzięki za naprowadzenie,może jednak zacznę od tyłu
No racja z tym gąszczem,zimą to można,ale teraz jest ciężko... Na pewno powiem kosmetyczce. Po prostu moja przyjaciółka robiła wcześniej zabieg i po pierwszym zabiegu wypadły jej prawie wszystkie włosy,więc liczyłam,że u mnie też tak bedzie... I trochę się przeliczyłam. No ale nic,trzeba jakoś wytrzymać i czekać cierpliwie
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:51   #3587
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Po prostu moja przyjaciółka robiła wcześniej zabieg i po pierwszym zabiegu wypadły jej prawie wszystkie włosy,więc liczyłam,że u mnie też tak bedzie... I trochę się przeliczyłam. No ale nic,trzeba jakoś wytrzymać i czekać cierpliwie
no, mojej kolezance po 1. zabiegu tez bardzo duzo wlosow wypadlo (i to wlasnie ona byla tak przerazona stanem mojej pachy^^), ale najwyrazniej, wyglada to roznie. w kazdym razie, gdy poszlam na 2. zabieg i powiedzialam pani kosmetyczce jak sie sprawy maja, uspokoila mnie, ze tak czasem bywa, ze po 1. laserze wlosow jest wiecej niemalze.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 09:24   #3588
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mi po pierwszym baardzo duzo wypadlo, po drugim już mniej a po trzecim to niewiele. I niestety zaczęło się lato, opalałam się i nie mogę zrobić 4 zabiegu, poczekam do listopada i myślę, że jeszcze 4 i 5 zabieg trzeba będzie, a starałam się wytrzymać na sporej mocy a mimo to są włoski, widać je z bliska dopiero co prawda ale nadal muszę się golić
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:14   #3589
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
A ja mam taki problem,byłam na pierwszej depilacji laserowej LS na pachy,od zabiegu minął ponad tydzień,a włosy w ogóle nie wypadły,co więcej bardzo trudno je ogolić,nie chcą się ogolić"na gładko". Czy to znaczy,że zabieg był źle zrobiony czy taka jest moja natura po prostu? Dodam,że jestem brunetką i mam ciemne,mocne włosy.
odpowiadając od razu na twoje wątpliwości, opiszę swój przypadek jestem 10 dni po zabiegu i dopiero dziś mi zaczęły włosy wychodzić. a przez ten okres - tak jak piszesz nie mogłam się dogolić, ktoś już gdzieś to opisywał, tylko nie wiem czy na tym wątku czy na bliżniaczym na medycynie estetycznej. dziś rano postanowiłam się nie golić i duża część włosów po prostu wyszła. oczywiście pomogłam im pensetą, ale nic ich w skórze już nie trzymało i pozbyłam się w końcu tych kropek i tego "niedogolenia". karnacja jasna, włosy bardzo ciemne i mocne, obszar twarz.

złapałam bakcyla laserówki
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 21:47   #3590
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

...PARADISO,

u mnie włoski wypadały około 11, 12-go dnia po pierwszym zabiegu, przez 2 dni (jakoś specjalnie im nie pomagałam) a teraz jestem kilka tygodni po tym zabiegu i mam gładkie pachy, ogoliłam je może raz, dosłownie kilka włosków
liczę się z tym, że lada moment zaczną odrastać te, które były podczas 1 zabiegu uśpione, ale mam nadzieje ze jak wyjdą, to równie skutecznie się ich pozbędę.

powodzenia!
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 21:55   #3591
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Kochane,bardzo dziękuję za odzew! Dziś mija 10 dzień od zabiegu,a włoski ani drgną(spędziłam dzisiaj sporo czasu przed lustrem uważnie je obserwując). Mam jednak nadzieję,że wyjdą,bo na razie wygląda to fatalnie. Boję się,że za wcześnie ogoliłam,bo kilka stron wcześniej ktoś napisał,że jak się zbyt wcześnie ogoli to martwe cebulki zostają w mieszkach Jutro może spróbuję im delikatnie pomóc...
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 23:17   #3592
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bakcyl laserówki też to mam

około 10 dnia po zabiegu (przynajmniej u mnie, ale widzę, że to +/- norma) włoski można wyciągnąć pęsetką - faktycznie ogolenie ich może spowodować, że same nie wyjdą - jak ogoliłam bikini, zostały czarne kropki, którym musiałam pomóc właśnie pęsetką
więc chyba lepiej pozwolić im si,ę wysunąć i potem wyskubać, jeśli nie ma się zdrowia czekać aż same wypadną
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 07:00   #3593
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zaczęłam pomagać im peseta i wychodzą! wystarczy delikatnie pociągnąć. Jestem szczęśliwa,bo już myślałam,że miałam źle zrobiony zabieg...
Tylko już mi ręce zdrętwiały od tego wyrywania,muszę mamę poprosić o pomoc
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:01   #3594
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

pęsetką wyciągaj tylko te, które łatwo wychodzą, nie wyrywaj jeśli włosek nie chce wyjść
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:11   #3595
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27368896]bakcyl laserówki też to mam[/QUOTE]
czyzbym byla jedyna, ktora nie jest zawirusowana?

przyznam, ze mi do glowy nie przyszlo "pomagac" wloskom w wyjsciu. wychodze z zalozenia, ze jak maja wypasc, to po prostu wypadna i nie mysle o tym zbyt duzo bezposrednio po zabiegu
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:33   #3596
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
szczegolnie ze na stronie lumenis-coherent jest tabelka z fazami wzrostu i np. w przypadku pleców wynosi ona 3-6 miesiecy. dla klatki peirsiowej tak samo. najlepiej po prostu wybrac salon z kilkuletnim doswiadczeniem co najmniej.
mógłbys podać bezpośredni link do tej tabelki ?

na większości stron internetowych piszą o 8 tygodniowej przerwie - po niej nastepuje faza wzrostu włosa - ale na zdrowy rozum - ona ten musi trwać conajmnuej kilka tygodni i w tym czasie dany zabieg bedzie skuteczny
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 15:00   #3597
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

i ma załapałam bakcyla!

mam tylko jeden mały dylemat, który zresztą nie jest już do rozwiązania.. bikini i pachy zrobiłam już 3 razy ( po 1 razie wypadły włosy w około 80%, po drugim podobnie, po 3 odrosły, ale mówiono mi o tym, wiec jest ok, pisze żeby ktoś się nie zdziwił, że po 3 razie odrastają i po 4 znów wypadają )

dylemat mam ad nóg - zrobiłam jeden zabieg, oczywiście włoski wypadły, goliłam nogi dosłownie 2 razy ( ćóż za komforti i wygoda ) ale w poniedziałek kosmetyczka doradziła mi aby nie robić już teraz ponownie nóg tylko poczekać do września.. czy wobec tego ten piwerwszy zabieg miał w ogole sens? kosmetycvzka twierdzi, ze tak, ze te 20% włosków które teoretycznie się na stałe usuneły już nie odrosną, że na jesień będziemy kontynuować zabiegi i bedzie ok. nie wiem czy taka przerwa jest wskazana, a z drugiej strony mam zaplanowany urlop z opalaniem, wiec chyba rzeczywiście nie powinnam teraz nóg ruszać??

aa i ad bikini, nie wiem jak wy dajecie rade bez znieczulenia???? ja zawsze stosuje masc, ok 45 minut sie znieczula bikini a potem nic nie boli, w poniedziałek tez tak miałam i kosmetyczka postanowiła użyć małej głowicy, która działa podobno lepiej bo precyzyjniej, to jak teraz wyglądam to szok, napuchnięte całe bikini.. małe strupki, stosuje maść Solcoseryl i czekam az strupy zejdą.
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:51   #3598
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27372952]pęsetką wyciągaj tylko te, które łatwo wychodzą, nie wyrywaj jeśli włosek nie chce wyjść[/QUOTE]

Tak,tak,wyciągałam tylko te,które od razu wychodziły,bez ciągnięcia. Za to teraz zrobiłam jeszcze peeling i dużo włosków wyszło i nareszcie jakoś przyzwoicie to wygląda
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 20:48   #3599
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
przyznam, ze mi do glowy nie przyszlo "pomagac" wloskom w wyjsciu. wychodze z zalozenia, ze jak maja wypasc, to po prostu wypadna i nie mysle o tym zbyt duzo bezposrednio po zabiegu
bo nie robiłaś tego na twarzy wierz mi, że byłabyś wtedy "zamyślona".

korolowa - wydaje mi się, że chodzi tu o ekonomię i zdrowie - chyba za często lasera nie powinno się robić i w czasie przerwy czeka się na nowe, uśpione włosy. jeżeli chodzi o okres wakacyjny, to może faktycznie nie warto ryzykować przebarwieniami.

odnośnie bólu to każdy ma inną, indywidualną jego granicę, a do tego dochodzi jeszcze wrażliwość skóry. mnie bolało, tzn. bardzo czułam strzały ale opuchlizna mi zeszła po kilku godzinach. żadnych strupków.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 07:06   #3600
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ehhe, ja zawsze jak jestem to pytam moją kosmetyczką, czy ktoś to robi bez znieczulenia, tylko z okładem z lodu i ona zawsze mówi, że tak i to dużo Pań u mnie nie ma mowy. przy pośladkach nie mam znieczulenia i te kilka strzałow to koszmar.

ad strupków, teraz tak mi "wywaliło" bo miałam małą głowicą robione i dużą mocą, ale już się nie mogę doczekać efektów.
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.