LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Jaki napis na opaskach?
www.wizaz.pl 67 11,06%
Wizaz.pl 158 26,07%
Wizażanka 363 59,90%
inny (opisz w wątku jaki) 18 2,97%
Głosujący: 606. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-24, 20:04   #1771
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Z natury jestem cierpliwą osobą, ale teraz to już przesada. Zgadzam się z Kalex. .. A TZ mówił, że to jakiś przekręt .Jednak mam jeszcze nadzieję....
nadzieja matką głupich
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 20:11   #1772
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Ja tam jestem cierpliwa
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 20:14   #1773
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
dziewczyny uspokujcie sie! ile razy mozecie oczerniac age, potem ja przepraszac, potem kazac odpoczac, potem znowu oczeranc i co za pare dni znowu bedziecie ja przepraszac?? pisalam do agi esa. napisala ze czesc opasek juz wyslala. zrobi zdiecie i jutro jakas jej znajoma wklei zdiecie naszych opasek - zeby byl dowod na to ze one istnieja i ta znajoma dokonczy wysylke. aga znowu siedzi w szpitalu i napewno fajnie sie bedzie czula jak to wkoncu przeczyta ze wszyscy tak po niej jezdza mimo ze juz raz przepraszali.
a za dzialanie poczty polskiej to juz chyba aga nie jest odpowiedzialna??
kate, ale nie denerwuj się
przecież nikt tu Agnieszki nie oczernia (przynajmniej od 5 stycznia, kiedy to wszystko się wyjaśniło) i nikt nie musi za nic przepraszać. Po prostu zaufałyśmy obcej osobie i skoro ktoś się podjąl takiej akcji, a akcja nie jest prosta i każda osoba, która prowadziłaby taką akcję musi zdawać sobie sprawę z obowiązku jaki w tym momencie na nią spadł. To, że Agnieszka jest w szpitalu, jest oczywiście przykre (sama sporo czasu w młodszym wieku spędziłam w szpitalu), ale była przez pewien czas w domu i przez ten czas mogła napisać do nas jedną wiadomość, w której zawarłaby wszystkie informacje, które interesują dziewczyny, czyli:
1. w jakiej firmie były zamówione
2. zeskanować/zrobić fotkę zamówienia opasek czy jakiegoś potwierdzenia
3. i to by każdemu wystaczyło a tego mimo kilku próśb, pytań, dziewczyny się nie doczekały...
Myślę, że gdyby Agnieszka zrobiła jakieś foto zamówienia tych opasek i podała gdzie je zamówiła to taka dyskusja jak w grudniu i różne przypuszczenia nigdy by się tu nie znalazły - mogła to zrobić już w grudniu, jak wróciła ze szpitala, była na wizażu, pisala posty. A jak nie miała dostępu do netu to mogła jak nie sama iść do jakiejś kafejki to poprosić kogoś znajomego albo do niego napisać jakąś wiadomość. Nie ma rzeczy niemożliwych.
Niestety, ale tak jak pisałam, obowiązki jednej strony wiążą się z prawami drugiej strony i każdy musi to zrozumieć...
I na nikogo tu nie krzyczę, tylko wyraziłam własny pogląd.
Przy okazji życzę, żeby wszystkie problemy zdrwotne Agnieszki się skończyły
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 20:17   #1774
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Monica123 Pokaż wiadomość
Ja tam jestem cierpliwa
to jest nas dwie
poza tym po co te nerwy - złość urodzie szkodzi
wątpie, żeby akcja okazała się oszutwem - w ogóle w to nie wierzę!- ale jeśli miałoby tak być to po prostu zgłosi się na Policję o popełnieniu przestępstwa - po co się złościć i spekulować

poza tym trzeba się liczyć tym, że do części z nas opaski nie dojdą - jakiś procent pewnie przepadnie w czeluściach Poczty Polskiej
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 20:21   #1775
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
dziewczyny uspokujcie sie! ile razy mozecie oczerniac age, potem ja przepraszac, potem kazac odpoczac, potem znowu oczeranc i co za pare dni znowu bedziecie ja przepraszac?? pisalam do agi esa. napisala ze czesc opasek juz wyslala. zrobi zdiecie i jutro jakas jej znajoma wklei zdiecie naszych opasek - zeby byl dowod na to ze one istnieja i ta znajoma dokonczy wysylke. aga znowu siedzi w szpitalu i napewno fajnie sie bedzie czula jak to wkoncu przeczyta ze wszyscy tak po niej jezdza mimo ze juz raz przepraszali.
a za dzialanie poczty polskiej to juz chyba aga nie jest odpowiedzialna??
No jasne,zawsze można zwalić wszystko na pocztę Chyba nie zrozumiałaś,że nie o to nam chodzi.Problem w tym,że nie mamy żadnej informacji od samej Agnieszki.A Ty skoro masz takie informacje to mogłaś je jakoś inaczej przekazać,i nie próbuj proszę wzbudzać w nas ani poczucia winy,ani wyrzutów sumienia Nie wiedziałyśmy,że Agnieszka jet znów w szpitalu to niby skąd mamy to wszystko wiedzieć? Chyba naturalne jest to,że parę osób zaczyna się denerwować? Aha, i sforumułowanie "jakaś jej znajoma" jakoś do mnie nie przemawia,ale z chęcią poczekam do jutra

EDIT: Widzę,że parę osób mnie wyprzedziło Zgadzam się zarówno z Kalex jak i Suzaną.Jestem cierpliwa i spokojnie będę czekać,ale chciałabym również,żeby to wszystko nie wyglądało jakoś tak...dziwnie :P
anitra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 20:26   #1776
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez anitra Pokaż wiadomość
Chyba naturalne jest to,że parę osób zaczyna się denerwować?
otóż to, ja rozumiem i te osoby, które się denerwują (bo np. pisały już dość dawno w jakiś sprawach do Agnieszki na PW, albo są po prostu niecierpliwe) i rozumiem te, które w ogóle się nie denerwują - wszystko zalezy od tego jaki kto ma charakter, a i tak nikt nie jest idealny
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 20:41   #1777
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Kalex i ja rozumiem obie strony Ja np. się nie denerwuję,że jeszcze opaski nie mam,i niektórzy moim skromnym zdaniem trochę zbyt to przeżywają,ale cóż
anitra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 09:46   #1778
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez anitra Pokaż wiadomość
Kalex i ja rozumiem obie strony Ja np. się nie denerwuję,że jeszcze opaski nie mam,i niektórzy moim skromnym zdaniem trochę zbyt to przeżywają,ale cóż
otoz to
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 12:55   #1779
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

slowa na mój temat zostawie bez komentarza
a wszystkim przychylnym dziekuje


a wiec co do opaskem :
zamieszczam zdjecie opaski zrobionej z napisem troszke slabo widac napis ale dysponyje tylko aparatem z telefonu (2 zdjecie to cala kupka ktura pozostala mi jeszcze do popakowania wczoraj)
Szczerze przyznam ze niebylam wstanie tego przewidziec ze tak wyjdzie i mi sie pokaplikuje bo gdybym to wiedziala nie podjela bym sie tego

Najpierw mialam problemy ze zdrowiem i caly czas mnie te opaski meczyły a teraz jak juz całkiiem sie pokaplikowalo to ja nadal w tych opaskach
mialam m problem z nimi bo firma w ktorej zamówilam najpierw
zrobila je na tak brzydkim sylikonku ze nie przyjełam a teraz cene zawyrzyli i jeszcze musialam doplacic do tego wszystkiego (ale mówi sie trudno)

[B]koszt 1 opaski wyszedl 5.85+1.83+ 1.76= 9.44/B]
5.85 opaska
1.76 matryca bo jej ogólny koszt to 500 zl a nie jak podano mi przedzej ze koszt calkowity opaski to kolo 4.49
no i 1.83 list polecony (w inposcie) bo aby wysłac normalnym z poczty listem poleconym musiala bym dolozyc do kazdej osoby po prawie 2 zł no a na to mnie juz nie stac

tak ze pozostalo mi kolo 150 listow do wysłania musze zaadresowac i heja
czesc nadalam wczoraj tak ze mam nadzieje ze te dziewczyny co zaczna juz otrzymywac dadza znac dzis posiedze cala noc to mam nadzieje jutro cala posostala czesc wyslac by pozbyc sie tego klopotu na zawsze

szkoda tylko ze pewna"narwana"wizazanka co zrobila mi wizyte w domu i ktorej wszystko wyjasnilam ze poprostu mam teraz taka sytuacje nawet nie zaoferowala pomocy tylko odebrala opaske i poszła

pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img156.jpg (30,9 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img158.jpg (32,8 KB, 133 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:05   #1780
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

mam tez mały problem z pewnymi adresami
a wiec panie na poczcie czy w banku co robily przelewy czesto nie stawialy kreski w adresie i naprzyklad ul Zbychowska 7 68 i niewiem jak mam to traktowac jako 768 czy jako 7/68 tak ze pare osob bede prosila o podeslanie mi konkretnych danych jeszcze raz
ale jak moge to liste zamieszcze wieczorem bo musze jeszcze raz dokladnie sprawdzic czy wszystko sie zgadza bo nie bede robic 2 razy
sa tez 4 osoby które zrobily przelew a pieniazkow nie otrzymalam jako ze juz i tak płacilam to wysle im opaski wiec niech sie niemartwia


pozdrawiam serdecznie i przepraszam zz to ze musicie tyle czekac
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:13   #1781
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Aguś ja jestem z Tobą. Domyślam się jak musi Ci być ciężko samej to wszystko ogarnąć, tym bardziej, że masz takie problemy ze zdrówkiem Mam nadzieję, że już jest lepiej?? Wiesz, gdybym tylko mieszkała tam gdzie Ty na pewno bym Ci pomogła, ale to jest niestety niemożliwe Kuruj się szybciutko!! Nie wiem jak reszta, ale ja cierpliwie poczekam I podziwiam Cię, że podjęłaś się takiej akcji, bo to jest duża odpowiedzialność
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 13:14   #1782
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Dziękuję Aguś za nowe wiadomości i za podjęcie się całej tej przykrej jak wyszło akcji. Szkoda, że zostałaś z tym sama, skoro była u Ciebie jedna z wizażanek to faktycznie mogłaby choć troszkę pomóc.
Życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia i jeszcze raz dziekuję.
Czekam na przesyłeczkę!
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:17   #1783
girlish1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 155
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Podziwiam Cię że sie tego podjelas i dałaś sobie świetnie rade.... i za to wielkie podziekowania Ci sie należą. Mam nadzieje że wszystko zacznie Ci sie dobrze układać, również ze zdrowiem, bo jak juz sie wszystko wali, że wydaje się że gorzej być nie może, to wtedy właśnie zacznie sie wszystko układac, bo po deszczu zawsze wychodzi słońce!! Czego Ci życze
girlish1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:17   #1784
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

A co do tej firmy to uważam, że oni są nieodpowiedzialni i nieuczciwi. Z tego co piszesz. Ja bym się totalnie wkurzyła i narobiła porządnego rabanu. Jakaś taka wojownicza jestem ostatnio
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:23   #1785
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość


a wiec co do opaskem :
zamieszczam zdjecie opaski zrobionej z napisem troszke slabo widac napis ale dysponyje tylko aparatem z telefonu (2 zdjecie to cala kupka ktura pozostala mi jeszcze do popakowania wczoraj)


pozdrawiam serdecznie
I to jest dobra wiadomość, a co do nadwyżek, ponad 9 zeta,proponuje aby każda z nas dosłała różnicę, czyli te 0,50 złotych. W końcu dlaczego masz dopłacać? Ja już wysłałam.
Edit: Co do dziewczyny,która odwiedziła Agę, pomijam,że nie pomogła, jej sprawa, nie komentuję, szkoda tylko,że wiedząc co tu się dzieje nie powiadomiła nas o tym,że opaskę już ma.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:44   #1786
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

dzięki Aguś za wiadomość przykro mi że to tak wyszło, ze miałaś z tym tyle problemów.... także chętnie wyślę nadwyżkę jeśli coś musiałaś dopłacić pozdrawiam i czekam cierpliwie jak zawsze na opaskę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:49   #1787
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
I to jest dobra wiadomość, a co do nadwyżek, ponad 9 zeta,proponuje aby każda z nas dosłała różnicę, czyli te 0,50 złotych. W końcu dlaczego masz dopłacać? Ja już wysłałam.
Edit: Co do dziewczyny,która odwiedziła Agę, pomijam,że nie pomogła, jej sprawa, nie komentuję, szkoda tylko,że wiedząc co tu się dzieje nie powiadomiła nas o tym,że opaskę już ma.
Dziwna sprawa...
Agnieszko, wiem, że sytuacja jest przykra, ale niestety sama poniekąd sprowokowałaś nasze zachowanie, całą tę nieufnośc i podejrzliwość.

Też jestem za dopłatą. Nikt nie powinienin do tego dokładać z własnej kieszeni.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:54   #1788
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

to ile mamy dopłacić 50 gr. czy więcej?
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:00   #1789
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Jak najbardziej uważam, że skoro wyszło drożej, to musimy dopłacić. Ale w związku z tym miałabym do Ciebie Ago prośbę. Wiem, że to kolejny kłopot, ale uważam, że tak będzie uczciwie, skoro i tak się tego podjęłaś. Czy mogłabyś zeskanować gdzieś (może u mamy w pracy) rachunek wystawiony przez firmę i nam tu wkleić? W ten sposób uniknęłybyśmy jakichs kolejnych oburzonych postów i oskarżeń o krętactwo.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 14:08   #1790
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Jak najbardziej uważam, że skoro wyszło drożej, to musimy dopłacić. Ale w związku z tym miałabym do Ciebie Ago prośbę. Wiem, że to kolejny kłopot, ale uważam, że tak będzie uczciwie, skoro i tak się tego podjęłaś. Czy mogłabyś zeskanować gdzieś (może u mamy w pracy) rachunek wystawiony przez firmę i nam tu wkleić? W ten sposób uniknęłybyśmy jakichs kolejnych oburzonych postów i oskarżeń o krętactwo.
Świetny pomysł.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:10   #1791
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
to ile mamy dopłacić 50 gr. czy więcej?
Po 0,50 zł ,ja zaokrągliłam w górę, wyszło tak,że opaska kosztuje 9,44 ,a płaciłyśmy 9,00.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:11   #1792
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

faktury nie bralam bo wtedy opaski byly by liczone z vatem ale jak to ma cos zmienic to moge sie postarac


co do doplaty niezycze sobie i niechce by ktos mi doplacal opaski wysle i mam zamiar tu sprawe zakonczyc bo kosztowala mnie ona wiele nerwow i wspominam ja gorzej niz zle szczerze zaluje ze sie tego podjelam
a mialam tyle dobrych checi


co do tych bardzo bardzo ............. oburzonych dziewczyn co mnie tu od k.. i h.... w postach (prywatnych oczywiscie )wyzywaja zabrzmi to troche nieladnie nawet chamsko ale
gdybym sie z dzieczynami tego nie podjela dalej byscie czekały na chetnego i opasek wcale by nie było a tak to sa tylko ze z przyczym odemnie nie zalerznych musiałyscie bardzo dlugo czeka za co przepraszam

pozdrawiam Agnieszka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:13   #1793
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

ja też dopłacę, odszukam numer konta i przeleję pieniądze
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:15   #1794
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
Po 0,50 zł ,ja zaokrągliłam w górę, wyszło tak,że opaska kosztuje 9,44 ,a płaciłyśmy 9,00.
ok,wysyłam.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:41   #1795
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
faktury nie bralam bo wtedy opaski byly by liczone z vatem ale jak to ma cos zmienic to moge sie postarac


co do doplaty niezycze sobie i niechce by ktos mi doplacal opaski wysle i mam zamiar tu sprawe zakonczyc bo kosztowala mnie ona wiele nerwow i wspominam ja gorzej niz zle szczerze zaluje ze sie tego podjelam
a mialam tyle dobrych checi


co do tych bardzo bardzo ............. oburzonych dziewczyn co mnie tu od k.. i h.... w postach (prywatnych oczywiscie )wyzywaja zabrzmi to troche nieladnie nawet chamsko ale
gdybym sie z dzieczynami tego nie podjela dalej byscie czekały na chetnego i opasek wcale by nie było a tak to sa tylko ze z przyczym odemnie nie zalerznych musiałyscie bardzo dlugo czeka za co przepraszam

pozdrawiam Agnieszka
Agnieszko powinnas wziąć rachunek z firmy [niekoniecznie fakture], która robiła dla nas opaski, bo ja Ci się trafi nadgorliwa wizażanka, to nie będziesz się miała czym okazać. Nie masz wtedy żadnej 'podkładki' na to, ze zapłaciłaś taką kwotę za opaski. I wtedy to już jest mały krok do kolejnego problemu i posądzeń... A pewnie są chętne aby Cię rozliczyć co do 1 grosza.

Osobiście mi to nie stanowi, tylko CI dobrze radzę, bo jesli idzie o pieniądze to nie ma żadnych sentymenów. Chyba zdążyłas się już o tym przekonac.

Jak bransoletka do mnie dotrze to dam znac. Póki co pozdrawiam i współczuję...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:47   #1796
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Swoją drogą Ago wydaje mi się,że powinnaś zgłosić moderatorom te obraźliwe privy. Na prawdę nie rozumiem osób, które z powodu jakiegoś śmiesznego kawałka plastiku są w stanie tak histeryzować i posunąć się do jakiegoś podłego wyzywania. Jak dla mnie to takie osoby powinny wylecieć z wizażu, bo tylko obniżają jego poziom.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 15:18   #1797
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Aguś Ja jestem Ci bardzo wdzięczna, że podjęłaś się jak widać tej bardzo niewdzięcznej misji i dziekuję Ci bardzo. Pewnie masz rację, że gdyby nie Ty nikt by się nie znalazł kto by się tym zajął. Mówiąc za siebie - mnie by sie po prostu nie chciało A Ty wykazałaś dobre chęci i jeszcze Cię za to zgnoili ( jak pisałaś). takimi ludźmi nie warto się przejmować, a są tu osoby, które doceniają to czego się podjęłaś <ah gdyby była jeszcze karma macnęłabym Cię za to >
Na opaskę czekam cierpliwe...parę dni mi nie robi

Ja osobiście oddam Ci tą różnicę, bo nie miałaś nam tych opasek fundować, tylko pośredniczyłaś w produkcji. Dla mnie i dziewczym te 50gr to żadne pieniądze...a jeśli Ty masz za każdą z nas dopłacać to się spora kwotka uzbiera, a ja dłużna być nie lubię I nie ma przebacz
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 15:47   #1798
*Kika*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 446
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Dziękuję Agnieszko za wiadomość i za całą tą akcję z opaskami
Już się nie moge doczekać kiedy dostane opaske, dzisiaj mi sie nawet śniło że opaska do mnie przyszla
__________________

*Kika* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 15:54   #1799
paulinka5891
Raczkowanie
 
Avatar paulinka5891
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Ostrowa Wlkp
Wiadomości: 302
GG do paulinka5891
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Witam

Dotychczas nie dołańczałam się do dyskusji. Nie ma nic gorszego jak kobieca histeria. Potrzeba odwagi do podjęcie się takiej akcji-zamówienia opasek itp.Zrobiłam już dopłate. Nie chce aby Aga dopłacala do opasek. Nikt na pieniądzach nie leży. Nie chce tez abyc tak źle wspominała tą akcje....
3maj się droga Wizażanko
__________________
Catch me If jou can... ...

---------------------------------------------------
21 czerwiec 2014 r., godz: 15:00!!

Nasz dzień!!!
paulinka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 15:54   #1800
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa...
Agnieszko, wiem, że sytuacja jest przykra, ale niestety sama poniekąd sprowokowałaś nasze zachowanie, całą tę nieufnośc i podejrzliwość.

Też jestem za dopłatą. Nikt nie powinienin do tego dokładać z własnej kieszeni.


Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Swoją drogą Ago wydaje mi się,że powinnaś zgłosić moderatorom te obraźliwe privy. Na prawdę nie rozumiem osób, które z powodu jakiegoś śmiesznego kawałka plastiku są w stanie tak histeryzować i posunąć się do jakiegoś podłego wyzywania. Jak dla mnie to takie osoby powinny wylecieć z wizażu, bo tylko obniżają jego poziom.


zgadzam się z obiema wypowiedziami, a w szczególności z Impresoną swoją drogą te osoby są po prostu...tchórzami, bo mogły swoje pytania czy obawy wyrazić publicznie na forum, no, ale pewnie liczyły się z krytyką i wolałby to zrobić "po cichu"; nie lubię czegoś takiego
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.