Co Zawdzięczasz Naszemu Wizaz.pl ??:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-23, 08:42   #1
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837

Co Zawdzięczasz Naszemu Wizaz.pl ??:)


Jako ze niedawno wizaz znowu zagoscil na pierwszym miejscu jako najlepsza babska stronka internetowa to uznalam ze warto to uczcic specjalnym watkiem poswieconym temu fenomenowi .
Oczywiscie naleza sie wielkie gratulacje wszystkim tworcom naszego kochanego wizazu.
No i chcialabym tu zadac pytanie do wszystkich wizazanek... Za co kochacie/lubicie ten portal?

Ja najbardziej lubie KWC i forum, szczegolnie plotkowe .

Co do kosmetyku wszechczasów to... Przylapuje sie na tym ze boje sie kupic jakis kosmetyk bez przeczytania opinii o nim... Moj chlopak twierdzi ze to juz jakas obsesja .

No a forum.. W forum lubie to ze mozna (zazwyczaj) zyczliwie podyskutowac z innymi, poznac ich opinie na rozne tematy, przeczytac naprawde swietne rady, a takze wyzalic sie z jakiegos swojego problemu i uzyskac wsparcie...

Narazie chyba nie mam nic wiecej do dodania . Po prostu swietnie tutaj jest i baaaardzo trudno jest znalezc druga taka fajna stronke... A wlasciwie to ja nie chce innej, ta mi do szczescia wystarczy
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:05   #2
ritka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 150
Re: za co kochacie wizaż?

Za całokrztałt
Rzeczywiście, bez KW trudno mi sie obejść - zawsze przed wyjściem do perfumerii (drogerii) wolę przeczytać opinie nieocenionych wizażanek nt. danego specyfiku. Taka asekuracja Poza tym - forum! Ogromnie lubię to miejsce przewijających się dyskusji, opinii, zachęt, pocieszeń itp. Bardzo pomocny jest też dla mnie Słownik (powinien nazywać się WW - Wiedzieć Więcej! ) Lubię też artykuły - zwłaszcza te z działu Zdrowie (a Psychologia szczególnie, bo pozwalają mi na inne spojrzenie na siebie). A poza tym wszystkim - świetnie przy Wizażu odpoczywam (nawet gdy jestem w pracy ) :hell:
ritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:33   #3
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: za co kochacie wizaż?

Kochacie / lubicie - może lepiej "dlaczego jesteście uzależnione" ? Ja nie biorę może aż tak często udziału w dyskusjach, ale nie mogę powstrzymać się od częstego zajrzenia i sprawdzenia "co nowego na forum" - to chyba uzależnienie, tym bardziej, że często łapię się na tym, że od mojego ostatniego otwarcia stronki dodano ze dwa , trzy posty - czasem po prostu otwieram wizaż odruchowo co pięć minut!

No ale do rzeczy! Prym wiedzie tu Katalog KW - bez tego nie mogłabym już żyć !
Ważne są ploteczki, makijaże- których mam już stąd setki. Dzięki tym stronkom zdecydowałam się na dalsze kształcenie w nietrudnym do odgadnięcia kierunku...
Ojejku miałam napisać tylko dwa zdania, a tu ciągle się coś nasuwa ...
Forum jest "żywe" nie trzeba czekać na odpowiedź trzy dni, ani nawet trzy godziny - to też jest duży plus ... blablabla.... no to się podlizałam troszkę
Ach szybko dopisuję bo zapomniałam dodać - dziś zauważyłam pod jakimś wątkiem dopisek - "usunięty - kryptoreklama" No za to tysiąc punktów, ktoś dba żeby nikt nam nie mącił w głowach!!!!
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:41   #4
fuzzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 66
Re: za co kochacie wizaż?

Ja też się uzależniłam!
Trafiłam przez przypadek, z google , i tu już zostałam
Przede wszystkim kosmetyk wszechczasów - dzięki WAM odkryłam kosmetyki, o których wcześniej nie słyszałam, a teraz nie umiałabym bez nich żyć...
Forum, na którym można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, poznać opinie innych babeczek i po prostu poplotkować
Słowem - nie wiem jak mogłam żyć bez wizażu! Dzięki że jesteście!
__________________
pozdrawiam...
fuzzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 13:55   #5
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: za co kochacie wizaż?

Za AGĘ Z. i za ADMINA i za Wizażanki
i wogóle

Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 14:07   #6
ewkakonewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 90
Re: za co kochacie wizaż?

...a ja za to, że mi tak sympatycznie, bezboleśnie i konstruktywnie wypełnia czas, który powinnam spożytkowywać zupełnie na czymś innym
ewkakonewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 14:26   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: za co kochacie wizaż?

Ja też muszę dodac od siebie słówko. Bo ja kocham Wizaz.pl jak swoje trzecie dziecko.
I przede wszystkim za to, że poznałam tutaj mnóstwo fantastycznych kobiet (i kilku zawodowych facetów ), które zadały i zadają kłam temu, że jedna babeczka drugiej to najchętniej solą w oczy

Czy widzicie ile życzliwych słów i rad codziennie pada tu na forum? To naprawdę jest fenomenalne móc w tym uczestniczyć i to tworzyć.

Dziękuję Wam wszystkim z całego serca

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-23, 14:26   #8
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: za co kochacie wizaż?

Za to, że jest!
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 15:21   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: za co kochacie wizaż?

JA też kocham wizaż za całokształt, za KW i wynurzenia pudernic różnej maści, za klimat i relaks jakiego tu zaznawałam, przygnieciona dużą ilością pracy i innych nieszczęść...
Ale najbardziej kocham wizaż za to, że dał mi możliwość poznania wielu wspaniałych osób, z których część jest mi bardzo bliska. Za te dziewczyny w wieku różnorodnym, za te z którymi rozmawiam na forum, i te z którymi wymieniłam mnóstwo ciepłych maili - za to jestem wdzięczna temu miejscu. Wizażowa atmosfera zadaje klam temu co się stereotypowo uznaje za typowe nienawistne stosunki między kobietami...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 15:24   #10
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: za co kochacie wizaż?

Mnie też wizaz uzależnił od siebie. A trafiłam tu przypadkiem, nawet już nie pamiętam jak
Za co lubię wizaż?
-za atosferę - można się popytać, wyżalić i zawsze się znajdzie miłe słówko
- KWC - obecnie rzadko kiedy kupuję kosmetyki nie czytając wczęśniej opini, choć się zdarza.
To chyba byłoby na tyle. Dziękuję za uwagę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 15:28   #11
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: za co kochacie wizaż?

za inteligentne i wszechwiedzące kochane babeczki
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-23, 16:01   #12
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: za co kochacie wizaż?

Ja też kocham wizaż! Trafiłam na niego jakieś 2 i pół roku temu, poprzez wyszukiwarkę. Wtedy wizaż był niepozorny - było około 100 recenzji w KWC, ale jakoś mnie zaintrygowł, bo od tamtej pory goszczę na stronce regularnie - to jak się rozbudowała jest niesamowite. Uwielbiam wizaż za to, że zmienia się w każdej minucie, jest żywy i dynamiczny - zawsze znajdziemy coś ciekawego do poczytania - jest 100x lepszy od gazet z kosmetycznymi nowinkami. Cieszę się, że wizaż istnieje bo dzięki niemu (wam!) poznałam wiele wspaniałych kosmetyków, a także można w każdej chwili uzyskać cenne porady. Naprawdę byłabym uboższa szczególnie o wiedzę o kosmetykach aptecznych i leczniczych, bo jak wiadomo do apteki nie chodzi się oglądać kosmetyków jak do drogerii... Naprawdę kocham wizaż i często będąc na stronce myślę jak to było na początku...Cieszę się że jestem z wami prawie od narodzin strony i że mogę oglądać ewolucję portalu!
Składam wielkie podziękowania dla twórców za pomysł, nadzór i za to po prostu że wizaż istnieje!
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 16:12   #13
gagatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Galicja
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatek GG do gagatek Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatek
Re: za co kochacie wizaż?

Może tak: kocham to według mnie niezbyt odpowiednie słowo. Lubię, jest dla mnie nieocenionym źródłem informacji. Potwierdza tylko powiedzenie, że człowiek uczy się całe życie . Może ciekawsze będzie jak napiszę w jaki sposób Wizaż mi się "objawił". Byłam w pracy, w nocy, godz. 2.30. wykończona klikałam bezładnie po necie. I nagle... wizaż.pl i jego KW. A byłam w trakcie poszukiwania podkładu idealnego (praktycznie cały czas jestem), więc sobie wyobraźcie, jakie było moje zaskoczenie widząc setki opisanych, zopiniowanych podkładów. I życie stało się prostsze pozdrawiam Wizażanki!
gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 16:14   #14
gagatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Galicja
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatek GG do gagatek Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatek
Re: za co kochacie wizaż?

śmiać mi się chce, jak czytam co napisałam przed chwilą, toż to reklama, propaganda itd.
gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 17:05   #15
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: za co kochacie wizaż?

O jejku... za wszystko
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 17:29   #16
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: za co kochacie wizaż?

Za babki. Za facetów też.
Za pewność siebie.
Za tysiące pięknych wspomnień.
Za to, czego się nauczyłam od doświadczonych kobiet.
Za wybór kierunku studiów i odkrycie swojej pasji.
Za to, że niezależnie co się będzie działo w moim życiu osobistym, zawsze mam gdzie wrócić i zostanę przyjęta.
Za to, że poznałam pierwsze kobiety, które polubiłam (zawsze się przyjaźniłam tylko z facetami. ).
Za mnóstwo fajnych linków. Za gierki, kawały, obrazki, zdjęcia rozjaśniające mój dzień.
Za wsparcie w najtrudniejszych dla mnie momentach i za to, że mam z kim podzielić się swą radością - a radość podzielona, to radość pomnożona.
Za to, że tyle pozornie dalekich sobie kobiet potrafi stworzyć taką więź i takie ciepłe miejsce.
Za naukę sztuki dyplomacji i cenne lekcje, jak należy się zachowywać w sporach.
Za odkrycie wielu fajnych sklepów.
Za niepowtarzalne uczucie, że w jakiś sposób uczestniczę w czymś ważnym, w tworzeniu wyjątkowego miejsca.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 17:47   #17
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: za co kochacie wizaż?

O rany, ja to powinnam Wizaż nienawidzić bo uzależnił mnie od siebie! Tyle cennego czasu tu "marnuję" !!! Naprawdę! Czasem mam poczucie, że go marnuję, bo np. przeglądam KWC bez żadnego konkretnego celu, lub też czytam różne wątki, ale wcale się w nich nie udzielam.

Jednak oczywiście nie nienawidzę Wizażu Bardzo go lubię i wszystkie Wizażanki i Szefostwo
Za to, że można sobie:
pogadać, pośmiać się, podyskutować na różne tematy, pooglądać metamorfozy, dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy, poradzić się, pożalić się, pochwalić się, podzielić wrażeniami, opiniami, o rany i wiele wiele innych rzeczy można zrobić na Wizażu

Buziaki dla wszystkich! [img]

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-07-24 o 10:53
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 17:55   #18
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: za co kochacie wizaż?

ojej... oczopląsu mozna dostac od tych buziakow...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 18:02   #19
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: za co kochacie wizaż?

Aż się troi od buziaków Karola, nie boli się szczęka od tego całowania??
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-23, 18:24   #20
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: za co kochacie wizaż?

Nie, nie boli Może jeszcze trochę? .....
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 18:54   #21
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: za co kochacie wizaż?

Za masę informacji, przede wszystkim KWC i fora. I za łatwą nawigacje, bo właśnie jej brakiem inne podobne strony mnie zniechęcają.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 19:48   #22
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: za co kochacie wizaż?

Ojej...
Za mnóstwo informacji od mnóstwa fantastycznych Dziewczyn.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 20:37   #23
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: za co kochacie wizaż?

za to że jest i za super dziewczyny które zawsze służą dobra rada i pomocąbuziaki
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 20:52   #24
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: za co kochacie wizaż?

ja za Age.Z i Złosia, bo to dzieki nim tu jestem!!!!!!!
za Was!!!!! bo dzieki Wam nauczylam sie (prawie!!) klikac i obslugiwac kompa!! , za Wasze miłe słowa! za to ze to jest taka rodzinna , przyjacielska atmosfera!!!bo to Wy ja tworzycie!!

ja uwielbiam tu spedzac czas, bo czuje ze mam tu przyjaciół!! ze moge zasiegnac wielu cennych porad !!!
dzieki!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 20:53   #25
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: za co kochacie wizaż?

ja za Age.Z i Złosia, bo to dzieki nim tu jestem!!!!!!!
za Was!!!!! bo dzieki Wam nauczylam sie (prawie!!) klikac i obslugiwac kompa!! , za Wasze miłe słowa! za to ze to jest taka rodzinna , przyjacielska atmosfera!!!bo to Wy ja tworzycie!!

ja uwielbiam tu spedzac czas, bo czuje ze mam tu przyjaciół!! ze moge zasiegnac wielu cennych porad !!!
dzieki!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 17:19   #26
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Czego nauczył Was Wizaż?

Hej Dziewczyny
Ostatnio dochodzę do wniosku, że od czasu odkrycia Wizażu dość sporo się nauczyłam w kwestii pielęgnacji cery, doboru kolorów makijażu, poznałam też fajne kosmetyki. Dowiedziałam się też wielu ciekawych rzeczy na temat cery naczynkowej.
Moim 'wizażowym' odkryciem są kosmetyki apteczne Avene i LRP. I już nigdy nie odpuszczam sobie dokładnego demakijażu A najlepsze jest to, że widzę efekty mojego postępowania

Ciekawa jestem, w jaki sposób Wizaż wpłynął na Wasze nawyki 'urodowe'
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 17:32   #27
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: Czego nauczył Was Wizaż?

Czego nauczył mnie Wizaż?
Hmm.. trudno w paru zdaniach opisać... bo jest tego wiele Przede wszystkim dał mi dużą wiedzę na temat kosmetyków i ogólnej pielęgnacji.



>
> Ciekawa jestem, w jaki sposób Wizaż wpłynął na Wasze nawyki 'urodowe'
Znacząco
Zwróciłam większą uwagę np. na nawilżanie tłustej cery, na pielęgnację . Dał mi większą świadomość potrzeb ciała, cery, włosów- wiem pod jakim kątem mam dobierać odpowiednie kosmetyki. Zwracam też większą uwagę na rzeczy kiedyś dla mnie nieistniejące- np. składniki komedogenne w kremach

Wizaż to prawdziwa skarbnica wiedzy- dla kogoś, kto interesuje się nie tylko potrzebami ducha, ale i ciała

Ma znaczący wpływ na wybór kupowanych przeze mnie kosmetyków( i co tu ukrywać... na ilość też )
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 17:53   #28
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Czego nauczył Was Wizaż?

Dla mnie niewątpliwym plusem jest KWC zanim coś kupię przeglądam oceny,czytam recenzje,podoba mi się to że zawsze można liczyć na czyjąś poradę w kwesti doboru makijażu,fryzury no i mozna fajnie poplotkować.
Niestety dostrzegłam też minusy przebywania na Wizażu np. taki że odkąd tu zaglądam non stop zastanawiam sie czy w takim makijażu mi do twarzy? czy ta fryzura jest ok? a może kolor włosów nie taki?Kiedyś (zanim odkryłam tę magiczną stronę ) nie miałam takich problemów,podobałam sie sobie taka jak byłam a teraz ciągle dąże do doskonałaośći co już mnie męczy tak jak np.określenie swojego typu kolorystycznego
generalnie jednak lubie tu zaglądać,jest wiele przemiłych Wizażanek
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 18:03   #29
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Czego nauczył Was Wizaż?

Ciekawe pytanie, ale chyba nie umiem na nie odpowiedzieć

Na pewno wizaż doprowadził do tego że staranniej dobieram kosmetyki i... co tu dużo mówic- kupuję ich więcej niż dawniej.

Poza tym nauczyłam sie przygotowywac pewne potrawy i "kosmetyki" - korzystam z wizazowego poradnika i ubolewam nad tym, że ten dział tak wolno się rozwija i przez niektórych jest niedostrzegany...

A rzecz najważniejsza- nauczyłam się wiary w ludzi.
A raczej ja odzyskałam.
Poznałam tutaj (niestety tylko wirtualnie) wiele osób dzięki którym przekonałam się, że jeszcze nie jest tak źle z nami- Pol(a)kami.
Potrafimy bezinteresownie i życzliwie doradzać, pomagać, wspierać innych nawet jesli ich nie znamy...
Bez złośliwości, zawiści i zakłamania...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 18:37   #30
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Czego nauczył Was Wizaż?

-dużej wiedzy nt. kosmetyków pielęgnacyjnych, dzisiaj moje koleżanki stwierdziły, że powinnam iśc do szkoły kosmetycznej ;
-wiedzy nt. pielęgnacji cery, zwłaszcza mojej tłustej, odkąd jestem na wizażu, moje problemy z cerą są niewielkie (postawiłam na nawilżanie);
-zaczęłam (w końcu) analizować składy kosmetyków;
-umiałam się malować jak trafiłam na wizaż, ale dostarczył mi więcej praktycznych informacji np. na temat modelowania twarzy przy pomocy różu, zastosowania baz pod makijaż itd.i połknęłam bakcyla, chciałabym po studiach iść do szkoły wizażu i stylizacji;
-uwierzyłam, dzięki KWC, w dobrą jakość polskich kosmetyków pielęgnujących, dzięki temu mam zadbaną cerę i ciałko i mój portfel nie pozostaje pusty po zakupach;
-w ogóle dzięki KWC natrafiłam na świetnie kosmetyki kolorwe i pielęgnujące, bardzo często za śmieszne pieniądze;
-dzięki forum fitnesu, nareszcie wzięłam się w grarść i zaczęłam ponownie ćwiczyć i aktywnie spędzać wolny czas;
-brałam i biorę udział w wielu ciekawych dyskusjach na forum plotkowym (moim ulubionym );
-........ jak sobie jeszcze coś przypomne to dopisze
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.