Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 19:59   #1261
maga9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czesc dziewczyny
fuertka,kindo7 gratulacje!super ze wszystko dobrze
cicha ja tez mam na ramiaczkach,super wygodne.jedyne na co ja bym zwrocila uwage te co wstawilas maja bardzo krotkie ramiaczka-ja bym sie bala ze beda mi sie wbijac w pachy(kiedys mialam ten problem dlatego zwracam uwage teraz).
a ja dzis bylam na spotkaniu prenatalnym.zamiast 2 spotkan wszystko wrzucila w 1 dluzsze.kilka info ok ale generalnie o co sie nie pytalam to ona nie wie(fakt ze niektore troche specjalistyczne rzeczy,no ale moze na 1 pyt byla w stanie odp z 10).no i te skorcze Hixton-b cos tam ona mowi ze nie powinny bolec i ze ok33 tyg sie zaczynaja.ze jest to twardnienie brzucha tylko.jesli boli to prawdopodobnie cos innego i trzeba zglaszac i spr.wiec juz sama nie wiem,kazdy mowi co innego
wogole wszystko bylo szybko,cwiczen zadnych choc pokazywala jak przewijac,karmic,trzymac, kapac itp.no ale czy mi cos z tego zostanie to nie wiem.no i tez poleca water wipes-tu ostatnio wszedzie widac te chusteczki-wodne z odrobina grejfruta,zadnej chemii,idealne dla maluszkow.duzo kobiet juz je poleca.tez kupilam ostatnio,a teraz mam tez jakies znizki wiec dokupie kilka sztuk jeszcze
mi mlody caly czas lezy poprzecznie i tak dzis sie jakos ulozyl ze jak chodzilam to kolke mialam:/poza tym nie odczuwam bolu przy ruchach i lubie jak sie walkoni w brzuchu
maga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:31   #1262
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez kindo7 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam imprezujacych rodzicow i tez mozna powiedziec, nie chcialabym zeby moje dzieci tak mialy
Poza tym mysmy z mezem sie juz wyimprezowalismy i teraz szczerze powiedziawszy nawet nie mamy na to ochoty, wrecz przeciwnie, chcemy spokojnie, rodzinnie. Tylko podrozowac nie mamy zamiaru przestac! Z Mila dajemy siwetnie rade, zobaczymy jak teraz bedzie z dwojka

A ja juz tez po wizycie u gina. Wiec jestem pozamykana i szyjka sie nie zmienila od ostatniego razu. Na wadze od ostatniej wizyty miesiac temu przybylam 0!

I generalnie wszystko jest bdb!
Tylko dzis, nie wiem, czy przez pogode, czy przez emocje, ale kreci mi sie w glowie, a teraz mnie zaczela glowa bolec.
Cisnienie mam 129/74 wiec ok. Choc jak na mnei to calkiem wysokie...
I gin mi powiedzial,mze jak tak sie czuje, to moge slaba kawe sobie wypic... Tylko, ze ja od 2,5 roku kawy ze wzgl na ciaz,mpotem karmienie, potem ciaze nie pilam...
Super wiadomości z wizyty.
co do kawy może gin myśli,że w tej ciąży sobie odmówiłaś kawy i dlatego dał Ci zielone światło? Ja tam wcale nie piję kawy, nie działa na mnie :p





Cytat:
Napisane przez caarolinkaa Pokaż wiadomość
Hej Od poniedziałku, 11 maja będą w Lidlu rzeczy dla malucha i mamy Będą m.in. staniki do karmienia (niestety tylko rozmiary 80 i 85... ).

TŻ pomalował pokoik Oliwki Niedługo zacznę pranie, prasowanie i układanie ubranek

Chciałam się pochwalić, że byłam wczoraj na drugim podejściu do glukozy i udało mi się ją utrzymać (całe dwie godziny przeleżałam na kozetce). Tylko właśnie sprawdziłam wyniki i na czczo mam 74, po 2h 88, a po godzinie... skrzep w próbce uniemożliwiający badanie Mam tylko nadzieję, że dzięki temu, że pozostałe dwa wyniki są takie niskie, to nie będę musiała powtarzać badania trzeci raz...

A już jutro kolejna wizyta Zobaczymy jak rośnie nasza dziewczynka

masz przeboje z tą glukozą. Tak na mój chłopski rozum to skoro po godzinie był niski poziom to po dwóch powinien być jeszcze niższy ale ja tam nie wiem




Cytat:
Napisane przez maga9 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
fuertka,kindo7 gratulacje!super ze wszystko dobrze
cicha ja tez mam na ramiaczkach,super wygodne.jedyne na co ja bym zwrocila uwage te co wstawilas maja bardzo krotkie ramiaczka-ja bym sie bala ze beda mi sie wbijac w pachy(kiedys mialam ten problem dlatego zwracam uwage teraz).
a ja dzis bylam na spotkaniu prenatalnym.zamiast 2 spotkan wszystko wrzucila w 1 dluzsze.kilka info ok ale generalnie o co sie nie pytalam to ona nie wie(fakt ze niektore troche specjalistyczne rzeczy,no ale moze na 1 pyt byla w stanie odp z 10).no i te skorcze Hixton-b cos tam ona mowi ze nie powinny bolec i ze ok33 tyg sie zaczynaja.ze jest to twardnienie brzucha tylko.jesli boli to prawdopodobnie cos innego i trzeba zglaszac i spr.wiec juz sama nie wiem,kazdy mowi co innego
wogole wszystko bylo szybko,cwiczen zadnych choc pokazywala jak przewijac,karmic,trzymac, kapac itp.no ale czy mi cos z tego zostanie to nie wiem.no i tez poleca water wipes-tu ostatnio wszedzie widac te chusteczki-wodne z odrobina grejfruta,zadnej chemii,idealne dla maluszkow.duzo kobiet juz je poleca.tez kupilam ostatnio,a teraz mam tez jakies znizki wiec dokupie kilka sztuk jeszcze
mi mlody caly czas lezy poprzecznie i tak dzis sie jakos ulozyl ze jak chodzilam to kolke mialam:/poza tym nie odczuwam bolu przy ruchach i lubie jak sie walkoni w brzuchu
Nie słyszałam o tych wodnych chusteczkach ale tak sobie myślę, że po co za wodę płacić to samo można w domu osiągnąc wacikiem kosmetycznym nasączonym wodą. Tak kojarzę, że chyba u srokao było też przy recenzji chusteczek nawilżanych o składzie coś takiego, że dużo ma wodę i długo długo nic. Ale pewnie dużo lepsze bedą te wodne co piszesz niż sama chemia
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:44   #1263
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Fuertka88, kindo7 gratuluję udanych wizyt i pomyslnych wyników

Harrods rozumiem Cię doskonale jak i inne mamy dzieciaczków.Ja chciałabym spokojnie odpocząć sobie,poleżeć tak jak w pierwszej ciąży a teraz z moim 13 miesięcznym szkrabem na dodatek rozpoczeła chodzenie i chodzi jak szalona,zagląda w każdy kąt,zaczyna się" nie wolno,nie można"itp i wymuszanie płaczem/bunt. A marudzenie też przerobiłam az chciało mi się takiej ciszy która mam jedynie jak zasnie bo tak to rozmawia,piszczy, cały asortyment

Ciekawe jak to będzie w lipcu,mam nadzieję że córka zrozumie że siostrę trzeba będzie nakarmić i ona spokojnie poczeka w kolejce na zabawe.

Caarolinkaa kciuki za wizytę
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:45   #1264
Fischerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja również gratuluję wszystkich dzisiejszych wizyt i dobrych wieści Fuertka jak na bliźniaczki to naprawdę niezła waga. Wszystko super - bardzo się cieszę

Ja też już po wizycie. Dziś w 29tc7d Zosia waży 1700g, ułożona główkowo (bez zmian). Ilość wód płodowych odpowiednia, a szyjka tak jak tydzień temu 32mm. Jedyny problem to plamienie, które nie wiadomo skąd się bierze i nie przechodzi. Niby mam jeszcze jakiś stan zapalny, ale nie kazał mi już aplikować czopków tylko od piątku wieczorem co 2 dni mam robić sobie irygację pochwy Tantum Rosa. No i kolejna wizyta kontrolna znów za tydzień na oddziale. Powiedział, że nie chce mnie kłaść do szpitala, bo nic więcej mi tam nie zrobią, ale muszę mu obiecać, że będę dużo leżeć. No to... cóż szkodzi obiecać będę, będę... najwięcej, ile się da

Przy wyjściu doktor mówi do mnie: "Dobrze, jakbyś wytrzymała do 33tc" na co ja oczy, jak 5zł "Jak to do 33? To za 3 tygodnie? Ja mam w planie wytrzymać do połowy czerwca, jak się 9 miesiąc zacznie" na co doktor "Byłoby idealnie".... ale on w to chyba nie wierzy. Także kurde... mam 3 tygodnie na skompletowanie wyprawki, zaczynając od jutra, bo jestem w czarnej d... a mogą chcieć mnie rozpakować jeszcze przed Fuertką
Fischerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 22:17   #1265
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Trzymaj się, wszystko będzie dobrze!
My też z Tż wykańczamy dom ale żebym dużo nie jeździła to jednego dnia zrobiliśmy maraton, pojechaliśmy do sklepu z agd, obejrzeliśmy i wybraliśmy sprzęt do kuchni, zrobiłam telefonem zdjęcia modeli które chcieliśmy i pózniej zamawiałam wszystko przez internet - na każdym sprzęcie wyszło 200-500 zł taniej, na ekspresie - 1000 zł taniej więc się bardziej opłacało, dostawa była za darmo.



My ostatnio byliśmy z Tż na szkole rodzenia, jutro idę na ćwiczenia. Dzisiaj obejrzałam kilka "Porodów" na ipla i przeczytałam opisy z wizażu mamusiek, które urodziły w kwietniu i maju i jestem bojowo nastawiona do swojego porodu. Postanowiłam, że potraktuję to jak skok ze spadochronem - mam zadanie pójść, skoczyć, i wrócić cała i zdrowa (z dzieckiem w ręku hehe).



wrażliwe nie czytają:
u mnie w ubiegłym roku w pracy był przypadek, że dziewczyna tydzień przed terminem miała po poludniu iść na ktg. Podłączyli ją i okazało się, że serce dziecka nie bije! Dopiero na drugi dzień rodziła martwy płód naturalnie. Masakra! Ale finał tej historii jest taki, że trzy miesiące po tym zdarzeniu ponownie zaszła w ciążę i teraz też ma termin na lipiec oby wszystko się udało!

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------



ja mam dwie z rękawem 3/4 i chyba na sam poród zaopatrzę sie w koszulę z krótkim rękawem ale na pewno nie będę kupowała na ramiączkach.
Mistrzyni a moge wiedziec jakie sprzety AGD i jakie modele wybraliscie?I adres tego sklepu w necie?u nas jest tylko neonet wiec za duzego wyboru nie ma a z tego co piszesz mozna sporo zaoszczedzic na zakupach w necie.
Jutro rano bede miala troszke czasu to wlaczam lapcia i was nadgonie z wpisami :-D
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 03:44   #1266
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Mistrzyni a moge wiedziec jakie sprzety AGD i jakie modele wybraliscie?I adres tego sklepu w necie?u nas jest tylko neonet wiec za duzego wyboru nie ma a z tego co piszesz mozna sporo zaoszczedzic na zakupach w necie.
Jutro rano bede miala troszke czasu to wlaczam lapcia i was nadgonie z wpisami :-D
płytę, piekarnik, zmywarkę, ekspres braliśmy boscha
lodówkę electrolux
okap faber

wyślę Ci dzisiaj modele na priv
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 06:10   #1267
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Hej

Od kilku dni w nocy jest tak ciepło, że śpimy przy otwartym oknie


Cytat:
Napisane przez ewelina1988_20 Pokaż wiadomość
Czekam wlasnie aż mi pizzę przywiozą do tego chlebek czosnkowy i cola
Oooo, zjadłabym taką pizzę niedomową i cole też bym wypiła

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
haha u mnie leje od rana, ale co tam...ja mieszkam w tęczowym mieście kiedyś prezydent wpadł na taki pomysł na kampanię...i teraz kojarzymy się wszystkim z gejami
To pięknie macie

Cytat:
Napisane przez fuertka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w ciągu 3 tyg urosły 1kg i noszę już ponad 3.2 kg Emi waży 1630g ułożona główkowo a Lilka 1605g ułożona pośladkowo
Loo, jak równo idą

Cytat:
Napisane przez fuertka88 Pokaż wiadomość
To mnie najbardziej cieszy A i gin zadowolony, że wszystko tak dobrze się układa

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

A na następną wizytę mam zrobić: HCV, HIV i ToxoIgM.

Miałam też już wymaz na GBS-a - wynik za ok 2 tyg. Przy CC podobno i tak podają antybiotyk, ale wolę wiedzieć czy mam; bo będę wiedziała kiedy do szpitala (dzień przed czy w dniu CC)
Muszę sobie spisać te wszystkie badania, w przyszłym tygodniu wypadałoby zrobić

Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość
Ja również gratuluję wszystkich dzisiejszych wizyt i dobrych wieści Fuertka jak na bliźniaczki to naprawdę niezła waga. Wszystko super - bardzo się cieszę

Ja też już po wizycie. Dziś w 29tc7d Zosia waży 1700g, ułożona główkowo (bez zmian). Ilość wód płodowych odpowiednia, a szyjka tak jak tydzień temu 32mm. Jedyny problem to plamienie, które nie wiadomo skąd się bierze i nie przechodzi. Niby mam jeszcze jakiś stan zapalny, ale nie kazał mi już aplikować czopków tylko od piątku wieczorem co 2 dni mam robić sobie irygację pochwy Tantum Rosa. No i kolejna wizyta kontrolna znów za tydzień na oddziale. Powiedział, że nie chce mnie kłaść do szpitala, bo nic więcej mi tam nie zrobią, ale muszę mu obiecać, że będę dużo leżeć. No to... cóż szkodzi obiecać będę, będę... najwięcej, ile się da

Przy wyjściu doktor mówi do mnie: "Dobrze, jakbyś wytrzymała do 33tc" na co ja oczy, jak 5zł "Jak to do 33? To za 3 tygodnie? Ja mam w planie wytrzymać do połowy czerwca, jak się 9 miesiąc zacznie" na co doktor "Byłoby idealnie".... ale on w to chyba nie wierzy. Także kurde... mam 3 tygodnie na skompletowanie wyprawki, zaczynając od jutra, bo jestem w czarnej d... a mogą chcieć mnie rozpakować jeszcze przed Fuertką
3 tygodnie trzymaj się dłużej

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Mistrzyni a moge wiedziec jakie sprzety AGD i jakie modele wybraliscie?I adres tego sklepu w necie?u nas jest tylko neonet wiec za duzego wyboru nie ma a z tego co piszesz mozna sporo zaoszczedzic na zakupach w necie.
Jutro rano bede miala troszke czasu to wlaczam lapcia i was nadgonie z wpisami :-D
Podzielam opinię Mistrzyni, my przy przeprowadzce także wszystko kupiliśmy przez internet
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 06:16   #1268
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Mistrzyni a moge wiedziec jakie sprzety AGD i jakie modele wybraliscie?I adres tego sklepu w necie?u nas jest tylko neonet wiec za duzego wyboru nie ma a z tego co piszesz mozna sporo zaoszczedzic na zakupach w necie.
Jutro rano bede miala troszke czasu to wlaczam lapcia i was nadgonie z wpisami :-D
Ja moge podpowiedzieć, ze głównie kupowalam na oleole i morele.net. sprzęt mamy z electroluxa, tylko lodówkę z liebherra i okap z siemensa. Na te firmy w tych sklepach są dobre ceny
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 06:30   #1269
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Ja moge podpowiedzieć, ze głównie kupowalam na oleole i morele.net. sprzęt mamy z electroluxa, tylko lodówkę z liebherra i okap z siemensa. Na te firmy w tych sklepach są dobre ceny
Też na oleole kupowałam i wtedy jeszcze był Awans, mieli dobre ceny internetowe (sprzęt mam praktycznie cały Gorenje, lodówka LG, rtv Samsung)
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 07:16   #1270
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

hej ho! Podobnie jak dziewczyny sprzęty rtv, agd kupuję przez internet. Kurier czasem jest darmowy,czasem to te 20zł ale zawsze wygodnie bo do domu a ceny sklepowe to kosmos w porównaniu do tych w necie. Choć z kurierami to bywa różnie, raz z media expertu zamówiłam pralkę i nam ją chciał na parkingu pod blokiem zostawić bo taką opcję tam mają tylko, o czym nie informowali przy zamówieniu, za flaszkę wniósł z moim tż do bloku :/

Pogoda ładna, też śpimy przy otwartym oknie ostatnie dni.

Wystraszyłam się dolegliwości Tea i moje wszystkie bóle przeszły. Widać przeforsowałam się w majówkę
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 07:19   #1271
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez fuertka88 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez caarolinkaa Pokaż wiadomość
Albo tu: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=658

Zastanawiam się też nad termometrem. Chociaż ostatnio zdecydowałam się na ten co polecałyście Kardioline i teraz to już sama nie wiem
dzięki, chyba mnie dopadła ślepota ciążowa

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Ja tam wcale nie piję kawy, nie działa na mnie :p
ja kawę pijałam przed ciążą, bo lubię w ciąży wypiłam 3 (jakoś mnie nie ciągnie), za to nie mogę żyć bez serka pleśniowego buuuu


ale miałam okropną noc, śniło mi się, że zginęłam w wypadku samochodowym a potem wyłaziły ze mnie te brązowe ślimaki obudziłam się o 2 z krzykiem, mąż walnął głową w ścianę, bo się przestraszył... zasnęłam z powrotem po 4 i o 6 koniec spania, ledwo żyję grrrrrr i mam zakwasy w pośladkach (od leżenia można mieć zakwasy ??????)
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 07:28   #1272
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Witam się z labolatorium, wypiłam juz glukozę . Teraz dwie godziny czekania.

Ja sprzęty AGD zamawialam w NEO24.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 07:42   #1273
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość

ale miałam okropną noc, śniło mi się, że zginęłam w wypadku samochodowym a potem wyłaziły ze mnie te brązowe ślimaki obudziłam się o 2 z krzykiem, mąż walnął głową w ścianę, bo się przestraszył... zasnęłam z powrotem po 4 i o 6 koniec spania, ledwo żyję grrrrrr i mam zakwasy w pośladkach (od leżenia można mieć zakwasy ??????)
ja tez miewam dziwne sny, baaardzo dziwne

ja wczoraj wyszłam z domu o 10 a wróciłam o 20.cały dzień na nogach, jak wróciłam to nie miałam już na nic siły.
rano miałam endokrynologa- wyniki w normie ale zwiększyła mi dawkę eutyroxu "żeby dla dziecka było jak najlepsze".
potem długa przerwa w galerii- kupiłam sobie dwie bluzki biustonosz a przez przypadek w superpharm była promocja na rzeczy z HIPPa 25%, i kupiłam ten płyn do kąpieli (mam nadzieje ze dobry) za 15 zł.
Potem diabetolog, który stwierdził ze "moje cukry nie sa złe ani nie sa optymalne", no i mam zwieksozna dwake insuliny, co chyba w koncu poskutkowało bo na czczo miałam 78, a reguły przekraczalnym te 90 nawet z insulina, no i za tydzień sie mam pokazać.
dal mi tez zastrzyk przez 3 głównymi posiłkami, mimo ze tylko czasem przekraczałam te 120, ale przekraczałam,.
a na końcu Szkoła rodzenia, pierwsze zajęcia o pielęgnacji dziecka, następne maja być praktyczne na lalkach

Ja wam zazdroszczę bo ja na ost. wizycie miałam tylko sprawdzenie serca, i ogólne badanie i nie wiem ile wazy mała.
ale w przyszłym tygodniu idę na USG 3 trym to pewnie sie dowiem.

aha i właśnie mam zamiar aktywować kartę rossne, nie czytałam regulaminu, widzialam tylko ze z ta karta niekotre rzeczy kupuje sie taniej, ktoś ma i używa?

Edytowane przez Viloet
Czas edycji: 2015-05-07 o 07:44
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 07:54   #1274
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
hej ho! Podobnie jak dziewczyny sprzęty rtv, agd kupuję przez internet. Kurier czasem jest darmowy,czasem to te 20zł ale zawsze wygodnie bo do domu a ceny sklepowe to kosmos w porównaniu do tych w necie. Choć z kurierami to bywa różnie, raz z media expertu zamówiłam pralkę i nam ją chciał na parkingu pod blokiem zostawić bo taką opcję tam mają tylko, o czym nie informowali przy zamówieniu, za flaszkę wniósł z moim tż do bloku :/

Pogoda ładna, też śpimy przy otwartym oknie ostatnie dni.

Wystraszyłam się dolegliwości Tea i moje wszystkie bóle przeszły. Widać przeforsowałam się w majówkę
Ja doplacilam za wniesienie piekarnika (zaznaczylam w formularzu dostawy), ale pan kurier tej informacji już nie otrzymal. I sama wniosłam 52kg paczkę do garażu. Tydzień w ortezie spędziłam
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:12   #1275
caarolinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
Potem diabetolog, który stwierdził ze "moje cukry nie sa złe ani nie sa optymalne", no i mam zwieksozna dwake insuliny, co chyba w koncu poskutkowało bo na czczo miałam 78, a reguły przekraczalnym te 90 nawet z insulina, no i za tydzień sie mam pokazać.
dal mi tez zastrzyk przez 3 głównymi posiłkami, mimo ze tylko czasem przekraczałam te 120, ale przekraczałam,.

aha i właśnie mam zamiar aktywować kartę rossne, nie czytałam regulaminu, widzialam tylko ze z ta karta niekotre rzeczy kupuje sie taniej, ktoś ma i używa?
Współczuję tych przebojów z cukrzycą, na szczęście jak już urodzisz maluszka, to wszystko wróci do normy

A kartę Rossne założyłam kilka tygodni temu i polecam. Kupiłam już kilka rzeczy taniej, a teraz jest Palmers za 24 pln (normalnie 30 pln).
caarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:15   #1276
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez caarolinkaa Pokaż wiadomość
Współczuję tych przebojów z cukrzycą, na szczęście jak już urodzisz maluszka, to wszystko wróci do normy

A kartę Rossne założyłam kilka tygodni temu i polecam. Kupiłam już kilka rzeczy taniej, a teraz jest Palmers za 24 pln (normalnie 30 pln).
O właśnie! W super-pharmie jest palmers za 23zl!
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:20   #1277
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

to dobra cena Palmersu, ja właśnie za pierwszy zapłaciłam 30zl.
ale ostatnio na Gemini kupiłam 315 ml za 22zł.nie wiem czy jest jeszcze ta promocja
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:22   #1278
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Ja doplacilam za wniesienie piekarnika (zaznaczylam w formularzu dostawy), ale pan kurier tej informacji już nie otrzymal. I sama wniosłam 52kg paczkę do garażu. Tydzień w ortezie spędziłam
OMG!!! Ale trafił Ci się kurier :/ bo niektórzy to i nawet są tacy,że ciężką pakę wniosą i do pokoju, nie tyle co za próg. A u Ciebie to musiał być mega burak tym bardziej, że opłaciłaś usługę wniesienia :/





Cytat:
Napisane przez caarolinkaa Pokaż wiadomość
Współczuję tych przebojów z cukrzycą, na szczęście jak już urodzisz maluszka, to wszystko wróci do normy

A kartę Rossne założyłam kilka tygodni temu i polecam. Kupiłam już kilka rzeczy taniej, a teraz jest Palmers za 24 pln (normalnie 30 pln).
Dobry jest ten palmers? Ja używam z ziajki, olejek z rossmana i teraz mam z dzidziusia z tego boxa butelczynę kremu. Zastanawiam się czy z widocznymi już rozstępami sobie radzi? Parę mi wyszło kilka dni przed porodem i widzę, że mimo iż prawie ich nie było to teraz się podkreśliły trochę
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:33   #1279
Truskawka31
Rozeznanie
 
Avatar Truskawka31
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Kremy na rozstępy jedynie doprowadzają do zblednięcia uszkodzeń skóry. Nie da się ich niestety zlikwidować i zupełnie im zapobiec w przypadku skłonności do ich wychodzenia... Ja używam Musteli i olejku Hipp. Jest ok. Na piersiach niestety, mimo używania regularnie Musteli wyszły kolejne. Piersi rosną i rosną i skóra nie nadąża niestety. Brzuch i wszystko pozostałe rewelacja... Pociesza mnie fakt, że podobno w późniejszym okresie rozstępy bledną same i są prawie niewidoczne...

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Po konsultacji z moją panią dr, która wszystkiego mi zabrania, postanowiłam chodzić na basen cały ósmy miesiąc ciąży Ogromnie się z tego faktu cieszę, bo pilates mam zabroniony... Why? Nie wiem do końca.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

A co Palmersa, to z tego co pamiętam, to Sroka słabo go recenzowała. Ja przez jakiś czas używałam tego skoncentrowanego na piersi.
Truskawka31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 08:36   #1280
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
OMG!!! Ale trafił Ci się kurier :/ bo niektórzy to i nawet są tacy,że ciężką pakę wniosą i do pokoju, nie tyle co za próg. A u Ciebie to musiał być mega burak tym bardziej, że opłaciłaś usługę wniesienia :/
Ostatnio zamawiałam zakupy z e-tesco, normalnie po takie rzeczy jak: woda, mleko, mąka jeździ Tż ale chciałam mu oszczędzić wnoszenia na II piętro więc zrobiłam zakupy przez internet. I zwykle panowie, którzy te zakupy dostarczają, wnosili mi do kuchni (którą widać z przedpokoju), a tym razem gość zostawił mi na progu a widział, że jestem w ciąży. Zaczęłam nosić po dwie butelki te 4 metry dalej aż zaniosłam wszystko. Zawsze dawałam kurierowi te 10-15 zł ekstra ale tym razem nie dostał ani grosza bo i za co?

Jeśli chodzi o kartę Rossne to też mam i używam, mają promocje na poszczególne artykuły ale i tak ogólnie odejmują chyba 5% od tych "dzidziusiowych" produktów, i podobno w miarę upływu czasu ta zniżka się zwiększa, a poza tym jak już się dziecko urodzi i rośnie to co jakiś czas (zgodnie z datą urodzenia dziecka, którą się podaje przy rejestracji) dają jakieś drobne gadżety, typu puzzle dla małego, widziałam w jakimś filmiku na YouTube.

Wczoraj zrobiłam pyszne ciasto z rabarbarem, nie podnosi mi cukru więc się dziś zajada, ale Tż wziął trochę do pracy i już niewiele zostało
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:38   #1281
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja jestem zadowolona z palmersa. Ja się nim cala smaruje bo dobrze nawilza. Nie mam ani jednego rozstepu, ale nie wiem czy to zasługa balsamu czy genów, bo moja mama nie ma ani pół rozstepu po dwóch ciążach, ale nie odwaze się odstawic palmersa żeby to sprawdzić
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:44   #1282
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Karta Rossne to taka średnia jest jeśli chodzi o rabaty, jeżeli się kupuje ich pieluchy to ma się niższą cenę na nie, to jest fajne. A na pozostałe produkty dzieciowe (nie wszystkie) jest rabat. zaczyna się od 3% i co 90dni się zwiększa jeżeli w tym czasie 6x zrobi się zakupy wśród których są produkty dla dzieci i mamy np. pieluchy, chusteczki, wkładki, kosmetyki. Chyba kaszki i słoiczki nie są objęte rabatami.
Co któryś poziom można otrzymać jakiś upominek - gazetkę o dzieciach, bodziak, na roczek mieliśmy w prezencie miarkę filcową za 1gr.
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:45   #1283
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Wystraszyłam się dolegliwości Tea i moje wszystkie bóle przeszły. Widać przeforsowałam się w majówkę
Trzeba Cię postraszyć po prostu

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
dzięki, chyba mnie dopadła ślepota ciążowa


ja kawę pijałam przed ciążą, bo lubię w ciąży wypiłam 3 (jakoś mnie nie ciągnie), za to nie mogę żyć bez serka pleśniowego buuuu


ale miałam okropną noc, śniło mi się, że zginęłam w wypadku samochodowym a potem wyłaziły ze mnie te brązowe ślimaki obudziłam się o 2 z krzykiem, mąż walnął głową w ścianę, bo się przestraszył... zasnęłam z powrotem po 4 i o 6 koniec spania, ledwo żyję grrrrrr i mam zakwasy w pośladkach (od leżenia można mieć zakwasy ??????)
Zakwasy w tyłku od leżenia mówisz?

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Witam się z labolatorium, wypiłam juz glukozę . Teraz dwie godziny czekania.

Ja sprzęty AGD zamawialam w NEO24.
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
rano miałam endokrynologa- wyniki w normie ale zwiększyła mi dawkę eutyroxu "żeby dla dziecka było jak najlepsze".
Kurczaki, znowu się zaczęłam denerwować, bo brałam Euthyrox kilka lat, potem 1,5 roku temu odstawiłam, od tamtej pory wyniki są super (1,9), a teraz to już sama nie wiem czy nie powinnam w ciąży brać dziadostwa Masz samą niedoczynność?

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Ja doplacilam za wniesienie piekarnika (zaznaczylam w formularzu dostawy), ale pan kurier tej informacji już nie otrzymal. I sama wniosłam 52kg paczkę do garażu. Tydzień w ortezie spędziłam


Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Dobry jest ten palmers? Ja używam z ziajki, olejek z rossmana i teraz mam z dzidziusia z tego boxa butelczynę kremu. Zastanawiam się czy z widocznymi już rozstępami sobie radzi? Parę mi wyszło kilka dni przed porodem i widzę, że mimo iż prawie ich nie było to teraz się podkreśliły trochę
Palmers taki sobie, są lepsze

Cytat:
Napisane przez Truskawka31 Pokaż wiadomość
Kremy na rozstępy jedynie doprowadzają do zblednięcia uszkodzeń skóry. Nie da się ich niestety zlikwidować i zupełnie im zapobiec w przypadku skłonności do ich wychodzenia...
No, bo niestety rozstępy to blizny są
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell

Edytowane przez mademoiselle betti
Czas edycji: 2015-05-07 o 08:47
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:47   #1284
Truskawka31
Rozeznanie
 
Avatar Truskawka31
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z palmersa. Ja się nim cala smaruje bo dobrze nawilza. Nie mam ani jednego rozstepu, ale nie wiem czy to zasługa balsamu czy genów, bo moja mama nie ma ani pół rozstepu po dwóch ciążach, ale nie odwaze się odstawic palmersa żeby to sprawdzić
Moja mama również bez rozstępów po obu ciążach Ja jednak mam na piersiach...
Truskawka31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:48   #1285
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Trzeba Cię postraszyć po prostu



Zakwasy w tyłku od leżenia mówisz?



Powodzenia



Kurczaki, znowu się zaczęłam denerwować, bo brałam Euthyrox kilka lat, potem 1,5 roku temu odstawiłam, od tamtej pory wyniki są super (1,9), a teraz to już sama nie wiem czy nie powinnam w ciąży brać dziadostwa Masz samą niedoczynność?







Palmers taki sobie, są lepsze




No, bo niestety rozstępy to blizny są
A sprawdzasz poziom w ciazy? Mnie utrzymują poziom ok 1,0-1,2. I dawkę mi zwiększają, bo w ciazy rosnie zapotrzebowanie.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:51   #1286
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
A sprawdzasz poziom w ciazy? Mnie utrzymują poziom ok 1,0-1,2. I dawkę mi zwiększają, bo w ciazy rosnie zapotrzebowanie.
No sprawdzam cały czas i cały czas mam identyczne wyniki. Nic sięnie wahają nawet

Bo jak nawet teraz pójdę do Endo to co? Jak przez całą ciążę nie brałam
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:53   #1287
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
No sprawdzam cały czas i cały czas mam identyczne wyniki. Nic sięnie wahają nawet

Bo jak nawet teraz pójdę do Endo to co? Jak przez całą ciążę nie brałam
ja nigdy nie miałam zlecanych takich badań, jakie to badanie? z krwi?
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 08:54   #1288
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
No sprawdzam cały czas i cały czas mam identyczne wyniki. Nic sięnie wahają nawet

Bo jak nawet teraz pójdę do Endo to co? Jak przez całą ciążę nie brałam
A sprawdzasz tez ft3 i ft4? Co Twoj ginekolog na to?

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
ja nigdy nie miałam zlecanych takich badań, jakie to badanie? z krwi?
Tak, z krwi. Ja robiłam dopiero w ciąży i okazało sie, ze jest nie tak.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:02   #1289
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

ja oprócz standardowego tsh mam przez endo sprawdzane właśnie ft3 i ft4, i to ostatnie miałam właśnie ponizej normy i po zwiększeniu dawki teraz mam 1, a norma jest 0,93-1,7, i moja endo chce właśnie żeby było jeszcze wyższe.
Dodatkowo ona mi kontroluje np. magnez i wapń.
Co do palmersu ja jestem zadowolona, fajnie dla mnie nawilża.

Przyszedł mi kurier z pieluchami itp robiłam zakupy u tego sprzedawcy r-p77, i jak ktoś nie kupił jeszcze tetry to ja kupiłam u niego 3 rodzaje, i te premium 70*80 sa rzeczywiście grubsze niż te zwykle, ale wszystkie są fajnej jakości. w sumie kupilam 15 szt, chce dokupić jeszcze kilka flanelowych kolorowych.
do tego kupiłam gruszkę do nosa, prześcieradło i kilka pierdołów i ponad stówa poszła, do tego gemini ponad 300zł a te wiesze zakupy jeszcze przede mna
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 09:02   #1290
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
ja nigdy nie miałam zlecanych takich badań, jakie to badanie? z krwi?
Tak z krwi TSH, FT3, FT4.

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
A sprawdzasz tez ft3 i ft4? Co Twoj ginekolog na to?

Tak, z krwi. Ja robiłam dopiero w ciąży i okazało sie, ze jest nie tak.
Gin nic nie mówi, mówi, że wyniki dobre, a mówiłam jej jak się sprawy mają. Ft3 i FT4 robiłam ostatnio w lutym, wszystko w normie, teraz muszę powtórzyć.

I z tego wszystkiego umówiłam się do gin-endo
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.